Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Santamaria

Nom complet
Baptiste Marc André Daniel Santamaria
Data de naixement
09/03/1995 (31 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Migcampista
Altura
180 cm
Pes
70 kg
Baptiste Marc André Daniel Santamaria
09/03/1995 (31 anys)
Migcampista
180 cm
70 kg
Top 100
Top 250
Tipus 1ª COP G5 EURO Bundesliga Ligue 1
Temporades 1110429
Temporades seguides al mateix equip --5325
Equips 115213
Partits Jugats 1932992531249
Partits complets 611911013172
Partits titular 732542028219
Partits suplent 120455330
Partits substituit 1163101547
Partits incomplets 131108151877
Partits convocat 180361018
Partits convocat total 3733352631267
Guanyats 63112151096
Empatats 50753862
Perduts 8011271391
Minuts 744271223541745224219368
Gols 108116
Gols de suplent 000000
Partits Marcant algun Gol 108116
Promig golejador 0,050,000,030,040,030,02
Gols pròpia porta 003012
Targetes grogues 22333526
Targetes vermelles 010000
Edat primer partit 303021262521
Edat últim partit 303030312630
Edat primer partit en marcar 30-23312523
Edat últim partit en marcar 30-30312528
Enfrontaments amb més equips 15362141631
Gols a més equips 108116
Gols amb més equips 104112
Gols en una temporada 102112
Promig golejador en una temporada 0,050,000,080,250,030,08
Amonestacions en una temporada 227157
Partits substituit en una temporada 11153159
Partits suplent en una temporada 12012428
Partits incomplets en una temporada 1311761717
Jornades Consecutives Jugat 14---1588(#81)
Jornades Consecutives Titular 6---1568(#159)
Jornades Consecutives Complet 5---328
Jornades Consecutives Suplent 3---14
Jornades Consecutives Substituit 1---32
Jornades Consecutives Partit Incomplet 3---56
Jornades Consecutives Guanyant 2---56
Jornades Consecutives Empatant 1---25(#186)
Jornades Consecutives Perdent 2---35
Jornades Consecutives No Guanyant 7---96
Jornades Consecutives No Empatant 4---815(#216)
Jornades Consecutives No Perdent 3---78
Jornades Consecutives Marcant 1---11
Jornades Consecutives Sense Marcar 9---1235
Jugats Seguits 143101111588(#85)
Jugats Consecutius Titular 6387112172
Jugats Consecutius Complet 51293330
Jugats Consecutius Suplent 808014
Jugats Consecutius Substituit 113233
Jugats Consecutius Partit Incomplet 818276
Jugats Consecutius Guanyant 236356
Jugats Consecutius Empatant 105125(#190)
Jugats Consecutius Perdent 205135
Jugats Consecutius No Guanyant 70112911
Jugats Consecutius No Empatant 531631016
Jugats Consecutius No Perdent 33117711
Jugats Consecutius Marcant 101011
Jugats Consecutius Sense Marcar 14372111872

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2025-26 16/08/2025 Valencia - Real Sociedad

Gol

# Temporada Data Partit
1 2025-26 20/09/2025 Valencia - Athletic Club

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2022-23 08/09/2022 AEK Larnaca - Rennes

Gol

# Temporada Data Partit
1 2026-27 23/07/2026 Dynamo Kyiv - PAOK

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2021-22 19/08/2021 Rennes - Rosenborg

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2025-26 28/10/2025 Maracena - Valencia

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2020-21 27/09/2020 Freiburg - Wolfsburg

Gol

# Temporada Data Partit
1 2020-21 02/01/2021 Hoffenheim - Freiburg
Col·labora amb BDFutbol!