Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Andersen

Nom complet
Joachim Christian Andersen
Data de naixement
31/05/1996 (30 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Central
Altura
192 cm
Pes
90 kg
Joachim Christian Andersen
31/05/1996 (30 anys)
Central
192 cm
90 kg
Top 100
Top 250
Tipus G5 EURO Premier Serie A Ligue 1 Eredivisie
Temporades 1017224
Temporades seguides al mateix equip 4-4224
Equips 412111
Partits Jugats 2616201392149
Partits complets 2453188381941
Partits titular 2544197381946
Partits suplent 724123
Partits substituit 616004
Partits incomplets 13310127
Partits convocat 4455261323
Partits convocat total 30511206653472
Guanyats 9136517919
Empatats 67156658
Perduts 10328016722
Minuts 2273539117588342517224072
Gols 514014
Gols de suplent 000000
Partits Marcant algun Gol 514014
Promig golejador 0,020,170,020,000,050,08
Gols pròpia porta 404(#54)001
Targetes grogues 52141(#188)7410
Targetes vermelles 303(#126)001
Edat primer partit 212324212318
Edat últim partit 302430222421
Edat primer partit en marcar 232324-2318
Edat últim partit en marcar 272327-2320
Enfrontaments amb més equips 63428181720
Gols a més equips 514014
Gols amb més equips 312011
Gols en una temporada 212012
Promig golejador en una temporada 0,060,170,050,000,060,14
Amonestacions en una temporada 818735
Partits substituit en una temporada 212002
Partits suplent en una temporada 222112
Partits incomplets en una temporada 333114
Descensos 1-1001
Jornades consecutives jugat --4923711
Jornades consecutives titular --4923711
Jornades consecutives complet --3023711
Jornades consecutives suplent --1112
Jornades consecutives substituit --1002
Jornades consecutives partit incomplet --1112
Jornades consecutives guanyant --3325
Jornades consecutives empatant --5(#189)121
Jornades consecutives perdent --4413
Jornades consecutives no guanyant --12554
Jornades consecutives no empatant --18(#169)1358
Jornades consecutives no perdent --7625
Jornades consecutives marcant --1011
Jornades consecutives sense marcar --3223711
Jugats consecutius titular 1560156381229
Jugats consecutius complet 50035381223
Jugats consecutius suplent 202112
Jugats consecutius substituit 101002
Jugats consecutius partit incomplet 202112
Jugats consecutius guanyant 303335
Jugats consecutius empatant 505121
Jugats consecutius perdent 404415
Jugats consecutius no guanyant 12012566
Jugats consecutius no empatant 1801813910
Jugats consecutius no perdent 808835
Jugats consecutius marcant 101011
Jugats consecutius sense marcar 97097391322

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2019-20 02/10/2019 RB Leipzig - Olympique Lyonnais

Gol

# Temporada Data Partit
1 2019-20 05/11/2019 Olympique Lyonnais - Benfica

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2017-18 25/02/2018 Sampdoria - Udinese
Col·labora amb BDFutbol!