Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Scamacca

Nom complet
Gianluca Scamacca
Data de naixement
01/01/1999 (27 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Davanter centre
Altura
195 cm
Pes
85 kg
Gianluca Scamacca
01/01/1999 (27 anys)
Davanter centre
195 cm
85 kg
Top 100
Top 250
Tipus G5 EURO Premier Serie A Eredivisie
Temporades 84171
Temporades seguides al mateix equip 42-4-
Equips 42131
Partits Jugats 14033161248
Partits complets 2223191
Partits titular 862311751
Partits suplent 54105497
Partits substituit 64218560
Partits incomplets 11831131057
Partits convocat 4504412
Partits convocat total 185332016510
Guanyats 46214422
Empatats 3462321
Perduts 60610505
Minuts 748817729296559242
Gols 50163470
Gols de suplent 9209(#67)0
Partits Marcant algun Gol 41153380
Promig golejador 0,360,490,190,38(#144)0,00
Doblets 91090
Gols pròpia porta 10010
Gols penalty 50050
Targetes grogues 1453110
Targetes vermelles 00000
Edat primer partit 1823231819
Edat últim partit 2727242719
Edat primer partit en marcar 21232321-
Edat últim partit en marcar 27272427-
Enfrontaments amb més equips 431915288
Gols a més equips 24123210
Gols amb més equips 42130
Gols en una temporada 1663160
Promig golejador en una temporada 0,440,670,190,440,00
Amonestacions en una temporada 72370
Partits substituit en una temporada 1688160
Partits suplent en una temporada 1345137
Partits incomplets en una temporada 281013287
Jornades consecutives jugat --9193
Jornades consecutives titular --881
Jornades consecutives complet --141
Jornades consecutives suplent --37(#199)3
Jornades consecutives substituit --340
Jornades consecutives partit incomplet --414(#129)3
Jornades consecutives guanyant --251
Jornades consecutives empatant --121
Jornades consecutives perdent --343
Jornades consecutives no guanyant --393
Jornades consecutives no empatant --593
Jornades consecutives no perdent --382
Jornades consecutives marcant --230
Jornades consecutives sense marcar --6103
Jugats consecutius titular 1041081
Jugats consecutius complet 41241
Jugats consecutius suplent 74374
Jugats consecutius substituit 8438(#126)0
Jugats consecutius partit incomplet 3411834(#114)4
Jugats consecutius guanyant 59(#59)251
Jugats consecutius empatant 41141
Jugats consecutius perdent 40444
Jugats consecutius no guanyant 1316134
Jugats consecutius no empatant 1097105
Jugats consecutius no perdent 812382
Jugats consecutius marcant 42240
Jugats consecutius sense marcar 1537158

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2025-26 22/10/2025 Atalanta - Slavia Praha

Gol

# Temporada Data Partit
1 2025-26 09/12/2025 Atalanta - Chelsea

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2023-24 05/10/2023 Sporting de Portugal - Atalanta

Gol

# Temporada Data Partit
1 2023-24 30/11/2023 Atalanta - Sporting de Portugal

Doblet

# Temporada Data Partit
1 2023-24 11/04/2024 Liverpool - Atalanta

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2022-23 18/08/2022 West Ham - Viborg

Gol

# Temporada Data Partit
1 2022-23 18/08/2022 West Ham - Viborg

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2022-23 07/08/2022 West Ham - Manchester City

Gol

# Temporada Data Partit
1 2022-23 01/10/2022 West Ham - Wolverhampton
Col·labora amb BDFutbol!