Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Salcedo

Nom complet
Eddy Anthony Salcedo Mora
Data de naixement
01/10/2001 (25 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Nacionalitat
Italia
Colombia
Demarcació
Davanter
Altura
178 cm
Pes
74 kg
Eddy Anthony Salcedo Mora
01/10/2001 (25 anys)
NAC:
Davanter
178 cm
74 kg
Top 10
Top 100
Tipus 2ª COP G5 Serie A Russian
Temporades 11441
Temporades seguides al mateix equip --22-
Equips 11331
Partits Jugats 11152523
Partits complets 00111
Partits titular 2119192
Partits suplent 9033331
Partits substituit 2118181
Partits incomplets 11151512
Partits convocat 4036360
Partits convocat total 15188883
Guanyats 3012120
Empatats 3011110
Perduts 5129293
Minuts 2706518841884180
Gols 20330
Gols de suplent 20110
Partits Marcant algun Gol 20330
Promig golejador 0,180,000,060,060,00
Gols pròpia porta 00000
Gols penalty 10000
Targetes grogues 11441
Targetes vermelles 00000
Edat primer partit 212215(#21)15(#8)25
Edat últim partit 2222202025
Edat primer partit en marcar 22-1818(#67)-
Edat últim partit en marcar 22-1919-
Enfrontaments amb més equips 11122223
Gols a més equips 20330
Gols amb més equips 10110
Gols en una temporada 20220
Promig golejador en una temporada 0,180,000,100,100,00
Amonestacions en una temporada 11331
Partits substituit en una temporada 21771
Partits suplent en una temporada 9014141
Partits incomplets en una temporada 11120202
Jornades consecutives jugat 6--93
Jornades consecutives titular 1--42
Jornades consecutives complet 0--11
Jornades consecutives suplent 3--31
Jornades consecutives substituit 1--41
Jornades consecutives partit incomplet 6--92
Jornades consecutives guanyant 1--20
Jornades consecutives empatant 2--20
Jornades consecutives perdent 2--43
Jornades consecutives no guanyant 2--83
Jornades consecutives no empatant 3--83
Jornades consecutives no perdent 4--30
Jornades consecutives marcant 1--10
Jornades consecutives sense marcar 3--83
Jugats consecutius titular 11442
Jugats consecutius complet 00111
Jugats consecutius suplent 30881
Jugats consecutius substituit 11441
Jugats consecutius partit incomplet 11126262
Jugats consecutius guanyant 20220
Jugats consecutius empatant 20220
Jugats consecutius perdent 21443
Jugats consecutius no guanyant 4110103
Jugats consecutius no empatant 4111113
Jugats consecutius no perdent 50330
Jugats consecutius marcant 10110
Jugats consecutius sense marcar 4126263

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2023-24 03/09/2023 Zaragoza - Eldense

Gol

# Temporada Data Partit
1 2023-24 01/10/2023 Eldense - Oviedo

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2023-24 06/12/2023 Málaga - Eldense

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2017-18 20/08/2017 Sassuolo - Genoa
50 2021-22 30/04/2022 Spezia - Lazio

Gol

# Temporada Data Partit
1 2019-20 03/11/2019 Hellas Verona - Brescia
Col·labora amb BDFutbol!