Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Škriniar

Nom complet
Milan Škriniar
Data de naixement
11/02/1995 (31 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Central
Altura
187 cm
Pes
84 kg
Milan Škriniar
11/02/1995 (31 anys)
Central
187 cm
84 kg
Top 100
Top 250
Tipus G5 EURO Serie A Ligue 1 Superlig
Temporades 1011823
Temporades seguides al mateix equip 65623
Equips 34211
Partits Jugats 260732312946
Partits complets 233632141944
Partits titular 246692252146
Partits suplent 144680
Partits substituit 96722
Partits incomplets 231013102
Partits convocat 311921105
Partits convocat total 291922523951
Guanyats 151331302129
Empatats 621756612
Perduts 47234525
Minuts 2200461922000020044075
Gols 1021006
Gols de suplent 00000
Partits Marcant algun Gol 1021006
Promig golejador 0,040,030,040,000,13
Gols pròpia porta 404(#61)00
Targetes grogues 31162929
Targetes vermelles 40400
Edat primer partit 2118212829
Edat últim partit 2931282931
Edat primer partit en marcar 222622-30
Edat últim partit en marcar 262826-31
Enfrontaments amb més equips 5038321819
Gols a més equips 1021005
Gols amb més equips 12101
Gols en una temporada 41403
Promig golejador en una temporada 0,110,170,110,000,19
Amonestacions en una temporada 94916
Partits substituit en una temporada 32321
Partits suplent en una temporada 72270
Partits incomplets en una temporada 94491
Jornades Consecutives Jugat --40824
Jornades Consecutives Titular --40824
Jornades Consecutives Complet --40824
Jornades Consecutives Suplent --130
Jornades Consecutives Substituit --111
Jornades Consecutives Partit Incomplet --141
Jornades Consecutives Guanyant --11(#23)64
Jornades Consecutives Empatant --522
Jornades Consecutives Perdent --411
Jornades Consecutives No Guanyant --822
Jornades Consecutives No Empatant --25(#17)66
Jornades Consecutives No Perdent --18(#246)811
Jornades Consecutives Marcant --102
Jornades Consecutives Sense Marcar --3386
Jugats Seguits 402540824
Jugats Consecutius Titular 134121341246
Jugats Consecutius Complet 949941237
Jugats Consecutius Suplent 31130
Jugats Consecutius Substituit 11111
Jugats Consecutius Partit Incomplet 71271
Jugats Consecutius Guanyant 11511(#121)74
Jugats Consecutius Empatant 52522
Jugats Consecutius Perdent 62612
Jugats Consecutius No Guanyant 82823
Jugats Consecutius No Empatant 251025(#66)86
Jugats Consecutius No Perdent 195191624(#80)
Jugats Consecutius Marcant 10102
Jugats Consecutius Sense Marcar 8825882913

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2018-19 18/09/2018 Inter - Tottenham

Gol

# Temporada Data Partit
1 2021-22 03/11/2021 Sheriff Tiraspol - Inter

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2013-14 01/08/2013 Rijeka - Žilina
Col·labora amb BDFutbol!