Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Lautaro Marco

Nom complet
Lautaro Marco Spatz Di Lorenzo
Data de naixement
19/10/2001 (24 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Nacionalitat
Argentina
Italia
Demarcació
Central
Altura
184 cm
Pes
75 kg
Lautaro Marco Spatz Di Lorenzo
19/10/2001 (24 anys)
NAC:
Central
184 cm
75 kg
Top 100
Top 250
Tipus 1ª 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP G5
Temporades 01431520
Temporades seguides al mateix equip --4-----
Equips 01131220
Partits Jugats 06538665920
Partits complets 024467(#124)24620
Partits titular 03487035120
Partits suplent 035163800
Partits substituit 01231300
Partits incomplets 0471941100
Partits convocat 1391541311
Partits convocat total 1962101107231
Guanyats 03193532210
Empatats 011531(#207)11600
Perduts 02192022110
Minuts 03184344639331846621800
Gols 00180100
Gols de suplent 00000000
Partits Marcant algun Gol 00180100
Promig golejador 0,000,000,020,090,000,020,000,00
Gols pròpia porta 00010000
Targetes grogues 02191822110
Targetes vermelles 00210200
Edat primer partit -241822241821-
Edat últim partit -242124242422-
Edat primer partit en marcar --2122-21--
Edat últim partit en marcar --2124-21--
Enfrontaments amb més equips 06363364120
Gols a més equips 0018(#245)0100
Gols amb més equips 0013(#86)0100
Gols en una temporada 00130100
Promig golejador en una temporada 0,000,000,060,100,000,060,000,00
Amonestacions en una temporada 02882810
Partits substituit en una temporada 01111100
Partits suplent en una temporada 035103500
Partits incomplets en una temporada 046114600
Jornades consecutives jugat 032419324--
Jornades consecutives titular 012116121--
Jornades consecutives complet 011816118--
Jornades consecutives suplent 01210(#30)12--
Jornades consecutives substituit 011111--
Jornades consecutives partit incomplet 0221122--
Jornades consecutives guanyant 016416--
Jornades consecutives empatant 013313--
Jornades consecutives perdent 022322--
Jornades consecutives no guanyant 025525--
Jornades consecutives no empatant 028628--
Jornades consecutives no perdent 03611(#185)36--
Jornades consecutives marcant 001101--
Jornades consecutives sense marcar 032012320--
Jugats seguits 03241932420
Jugats consecutius titular 02233522320
Jugats consecutius complet 021834(#93)21820
Jugats consecutius suplent 022102200
Jugats consecutius substituit 01111100
Jugats consecutius partit incomplet 022112200
Jugats consecutius guanyant 01641610
Jugats consecutius empatant 01331300
Jugats consecutius perdent 02332310
Jugats consecutius no guanyant 02672610
Jugats consecutius no empatant 04874820
Jugats consecutius no perdent 03620(#25)3610
Jugats consecutius marcant 00120100
Jugats consecutius sense marcar 06472164720

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2026-27 15/08/2026 Andorra - AD Ceuta FC

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2022-23 13/11/2022 Real Unión - Cádiz
Col·labora amb BDFutbol!