Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Jakobs

Nom complet
Ismail Joshua Jakobs
Data de naixement
17/08/1999 (27 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Nacionalitat
Senegal
Alemanya
Demarcació
Davanter
Lateral esquerre
Altura
184 cm
Pes
78 kg
Ismail Joshua Jakobs
17/08/1999 (27 anys)
NAC:
Davanter
Lateral esquerre
184 cm
78 kg
Top 100
Top 250
Tipus G5 EURO Bundesliga Ligue 1 Superlig
Temporades 65243
Temporades seguides al mateix equip 43243
Equips 22111
Partits Jugats 12730438449
Partits complets 5010252515
Partits titular 7517383735
Partits suplent 521354714
Partits substituit 257131220
Partits incomplets 7720185934
Partits convocat 1491137
Partits convocat total 14139449756
Guanyats 5712124538
Empatats 29712176
Perduts 411119225
Minuts 73401636340539352957
Gols 40310
Gols de suplent 00000
Partits Marcant algun Gol 40310
Promig golejador 0,030,000,070,010,00
Gols pròpia porta 00000
Targetes grogues 1471043
Targetes vermelles 00000
Edat primer partit 2021202125
Edat últim partit 2527212527
Edat primer partit en marcar 20-2024-
Edat últim partit en marcar 24-2124-
Enfrontaments amb més equips 4222192321
Gols a més equips 40310
Gols amb més equips 20110
Gols en una temporada 20210
Promig golejador en una temporada 0,100,000,100,050,00
Amonestacions en una temporada 62632
Partits substituit en una temporada 75769
Partits suplent en una temporada 23(#177)6523(#33)10
Partits incomplets en una temporada 257112519
Descensos 1-100
Jornades consecutives jugat --111415
Jornades consecutives titular --11115
Jornades consecutives complet --743
Jornades consecutives suplent --18(#84)2
Jornades consecutives substituit --312
Jornades consecutives partit incomplet --387
Jornades consecutives guanyant --47(#172)9(#115)
Jornades consecutives empatant --231
Jornades consecutives perdent --221
Jornades consecutives no guanyant --742
Jornades consecutives no empatant --1179
Jornades consecutives no perdent --41013(#241)
Jornades consecutives marcant --110
Jornades consecutives sense marcar --91415
Jugats seguits 1412111415
Jugats consecutius titular 30330146
Jugats consecutius complet 93943
Jugats consecutius suplent 98(#139)292
Jugats consecutius substituit 31313
Jugats consecutius partit incomplet 1395137
Jugats consecutius guanyant 8248(#212)13(#46)
Jugats consecutius empatant 32231
Jugats consecutius perdent 32331
Jugats consecutius no guanyant 1221242
Jugats consecutius no empatant 127111213
Jugats consecutius no perdent 11451128(#28)
Jugats consecutius marcant 10110
Jugats consecutius sense marcar 6912296549

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2021-22 03/08/2021 Sparta Praha - Monaco

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2021-22 16/09/2021 Monaco - Sturm Graz

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2019-20 08/11/2019 Köln - Hoffenheim

Gol

# Temporada Data Partit
1 2019-20 18/12/2019 Eintracht Frankfurt - Köln
Col·labora amb BDFutbol!