Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Konaté

Nom complet
Ibrahima Konaté
Data de naixement
25/05/1999 (27 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Nacionalitat
França
Mali
Demarcació
Central
Altura
192 cm
Pes
93 kg
Ibrahima Konaté
25/05/1999 (27 anys)
NAC:
Central
192 cm
93 kg
Top 250
Tipus 1ª G5 EURO Premier Bundesliga
Temporades 1101054
Temporades seguides al mateix equip -5554
Equips 13311
Partits Jugats 71915711866
Partits complets 7148439249
Partits titular 71735511155
Partits suplent 0182711
Partits substituit 02412186
Partits incomplets 042142517
Partits convocat 170184227
Partits convocat total 82617516093
Guanyats 5111356739
Empatats 04362815
Perduts 237162312
Minuts 63015328474597784920
Gols 04622
Gols de suplent 00000
Partits Marcant algun Gol 04622
Promig golejador 0,000,020,110,020,03
Gols pròpia porta 01110
Targetes grogues 440102412
Targetes vermelles 01010
Edat primer partit 2718182218
Edat últim partit 2727272621
Edat primer partit en marcar -19192519
Edat últim partit en marcar -26262621
Enfrontaments amb més equips 751302420
Gols a més equips 04522
Gols amb més equips 02211
Gols en una temporada 01211
Promig golejador en una temporada 0,000,070,250,030,07
Amonestacions en una temporada 47277
Partits substituit en una temporada 0104104
Partits suplent en una temporada 06156
Partits incomplets en una temporada 01041010
Jornades consecutives jugat 5--2512
Jornades consecutives titular 5--2512
Jornades consecutives complet 5--1012
Jornades consecutives suplent 0--22
Jornades consecutives substituit 0--21
Jornades consecutives partit incomplet 0--32
Jornades consecutives guanyant 2--56
Jornades consecutives empatant 0--42
Jornades consecutives perdent 1--41
Jornades consecutives no guanyant 1--42
Jornades consecutives no empatant 5--1311
Jornades consecutives no perdent 2--1212
Jornades consecutives marcant 0--11
Jornades consecutives sense marcar 5--2512
Jugats seguits 525202512
Jugats consecutius titular 773186630
Jugats consecutius complet 73031930
Jugats consecutius suplent 04134
Jugats consecutius substituit 03323
Jugats consecutius partit incomplet 05345
Jugats consecutius guanyant 26366
Jugats consecutius empatant 04242
Jugats consecutius perdent 14142
Jugats consecutius no guanyant 16246
Jugats consecutius no empatant 71771712
Jugats consecutius no perdent 22062020(#200)
Jugats consecutius marcant 01111
Jugats consecutius sense marcar 76885630

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2026-27 22/08/2026 Espanyol - Real Madrid

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2019-20 17/09/2019 Benfica - RB Leipzig

Gol

# Temporada Data Partit
1 2021-22 05/04/2022 Benfica - Liverpool

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2017-18 22/02/2018 RB Leipzig - Napoli
Col·labora amb BDFutbol!