Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Cuisance

Nom complet
Mickaël Bruno Dominique Cuisance
Data de naixement
16/08/1999 (27 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Migcampista
Altura
181 cm
Pes
73 kg
Mickaël Bruno Dominique Cuisance
16/08/1999 (27 anys)
Migcampista
181 cm
73 kg
Top 100
Top 250
Tipus G5 EURO Bundesliga Serie A Ligue 1
Temporades 72522
Temporades seguides al mateix equip 3-3--
Equips 62222
Partits Jugats 1007462529
Partits complets 111722
Partits titular 513132216
Partits suplent 49433313
Partits substituit 40262014
Partits incomplets 896392327
Partits convocat 56124745
Partits convocat total 15619932934
Guanyats 37121313
Empatats 230977
Perduts 40616159
Minuts 4759322179415531412
Gols 30102
Gols de suplent 20002
Partits Marcant algun Gol 30102
Promig golejador 0,030,000,020,000,07
Gols pròpia porta 00000
Targetes grogues 131634
Targetes vermelles 00000
Edat primer partit 1821182221
Edat últim partit 2727222327
Edat primer partit en marcar 20-20-21
Edat últim partit en marcar 21-20-21
Enfrontaments amb més equips 584212017
Gols a més equips 30102
Gols amb més equips 20101
Gols en una temporada 20102
Promig golejador en una temporada 0,110,000,110,000,09
Amonestacions en una temporada 31323
Partits substituit en una temporada 11241110
Partits suplent en una temporada 15415312
Partits incomplets en una temporada 226191222
Descensos 2-020
Jornades consecutives jugat --8714
Jornades consecutives titular --376
Jornades consecutives complet --211
Jornades consecutives suplent --313
Jornades consecutives substituit --253
Jornades consecutives partit incomplet --5510
Jornades consecutives guanyant --316
Jornades consecutives empatant --222
Jornades consecutives perdent --233
Jornades consecutives no guanyant --454
Jornades consecutives no empatant --637
Jornades consecutives no perdent --326
Jornades consecutives marcant --102
Jornades consecutives sense marcar --8714
Jugats consecutius titular 2103216
Jugats consecutius complet 20211
Jugats consecutius suplent 1201226
Jugats consecutius substituit 14(#61)0214(#16)3
Jugats consecutius partit incomplet 220141823
Jugats consecutius guanyant 16(#82)011(#102)16
Jugats consecutius empatant 30233
Jugats consecutius perdent 50354
Jugats consecutius no guanyant 80768
Jugats consecutius no empatant 2301767
Jugats consecutius no perdent 1601149
Jugats consecutius marcant 20102
Jugats consecutius sense marcar 430432518

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2020-21 21/10/2020 Olympiacos - Olympique de Marseille

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2017-18 19/09/2017 Borussia Mönchengladbach - Stuttgart

Gol

# Temporada Data Partit
1 2019-20 27/06/2020 Wolfsburg - Bayern München

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2021-22 09/01/2022 Venezia - Milan
Col·labora amb BDFutbol!