Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Posch

Nom complet
Stefan Posch
Data de naixement
14/05/1997 (29 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Lateral dret
Central
Altura
188 cm
Pes
76 kg
Stefan Posch
14/05/1997 (29 anys)
Lateral dret
Central
188 cm
76 kg
Germans
Top 250
Tipus G5 EURO Bundesliga Serie A
Temporades 10584
Temporades seguides al mateix equip 6263
Equips 5423
Partits Jugats 2222112894
Partits complets 143139449
Partits titular 1961912373
Partits suplent 262521
Partits substituit 5162724
Partits incomplets 7783245
Partits convocat 4032317
Partits convocat total 26224151111
Guanyats 9464945
Empatats 6753631
Perduts 61104318
Minuts 169281691104886440
Gols 10228
Gols de suplent 0000
Partits Marcant algun Gol 10228
Promig golejador 0,050,100,020,09
Gols pròpia porta 0000
Targetes grogues 5544015
Targetes vermelles 2020
Edat primer partit 20202025
Edat últim partit 29282928
Edat primer partit en marcar 24282425
Edat últim partit en marcar 28282428
Enfrontaments amb més equips 54152727
Gols a més equips 8217
Gols amb més equips 3112
Gols en una temporada 6226
Promig golejador en una temporada 0,200,500,070,20
Amonestacions en una temporada 11211(#196)7
Partits substituit en una temporada 112811
Partits suplent en una temporada 111211
Partits incomplets en una temporada 132913
Jornades Consecutives Jugat --1625
Jornades Consecutives Titular --1625
Jornades Consecutives Complet --155
Jornades Consecutives Suplent --13
Jornades Consecutives Substituit --23
Jornades Consecutives Partit Incomplet --34
Jornades Consecutives Guanyant --46
Jornades Consecutives Empatant --32
Jornades Consecutives Perdent --32
Jornades Consecutives No Guanyant --45
Jornades Consecutives No Empatant --89
Jornades Consecutives No Perdent --98
Jornades Consecutives Marcant --12
Jornades Consecutives Sense Marcar --1611
Jugats Seguits 2541625
Jugats Consecutius Titular 4443033
Jugats Consecutius Complet 124157
Jugats Consecutius Suplent 6016
Jugats Consecutius Substituit 3023
Jugats Consecutius Partit Incomplet 120412
Jugats Consecutius Guanyant 6246
Jugats Consecutius Empatant 3133
Jugats Consecutius Perdent 3132
Jugats Consecutius No Guanyant 9195
Jugats Consecutius No Empatant 1431111
Jugats Consecutius No Perdent 163916
Jugats Consecutius Marcant 2212
Jugats Consecutius Sense Marcar 85185(#222)31

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2018-19 19/09/2018 Shakhtar Donetsk - Hoffenheim

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2017-18 28/09/2017 Ludogorets - Hoffenheim

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2025-26 12/03/2026 Sigma Olomouc - Mainz 05

Gol

# Temporada Data Partit
1 2025-26 19/03/2026 Mainz 05 - Sigma Olomouc

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2022-23 11/09/2022 Bologna - Fiorentina
50 2023-24 18/02/2024 Lazio - Bologna

Gol

# Temporada Data Partit
1 2022-23 06/11/2022 Bologna - Torino
Col·labora amb BDFutbol!