Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Davinson Sánchez

Nom complet
Davinson Sánchez Mina
Data de naixement
12/06/1996 (30 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Central
Altura
187 cm
Pes
83 kg
Davinson Sánchez Mina
12/06/1996 (30 anys)
Central
187 cm
83 kg
Top 10
Top 100
Top 250
Tipus G5 EURO Premier Eredivisie Superlig
Temporades 711714
Temporades seguides al mateix equip 767-4
Equips 13111
Partits Jugats 143791433291
Partits complets 110711102867
Partits titular 120751203284
Partits suplent 2342307
Partits substituit 10410416
Partits incomplets 32832423
Partits convocat 61166116
Partits convocat total 204952043397
Guanyats 7637762375
Empatats 30173069
Perduts 37253737
Minuts 1095067591095027647265
Gols 33367
Gols de suplent 00000
Partits Marcant algun Gol 33357
Promig golejador 0,020,040,020,190,08
Doblets 00010
Gols pròpia porta 21201
Targetes grogues 161616219
Targetes vermelles 10101
Edat primer partit 2120212027
Edat últim partit 2730272030
Edat primer partit en marcar 2221222027
Edat últim partit en marcar 2529252030
Enfrontaments amb més equips 2848281726
Gols a més equips 33356
Gols amb més equips 12111
Gols en una temporada 21263
Promig golejador en una temporada 0,090,500,090,190,14
Amonestacions en una temporada 64627
Partits substituit en una temporada 43447
Partits suplent en una temporada 1021006
Partits incomplets en una temporada 1331349
Jornades consecutives jugat --153129
Jornades consecutives titular --153126
Jornades consecutives complet --101411
Jornades consecutives suplent --205
Jornades consecutives substituit --213
Jornades consecutives partit incomplet --415
Jornades consecutives guanyant --6715(#7)
Jornades consecutives empatant --212
Jornades consecutives perdent --311
Jornades consecutives no guanyant --422
Jornades consecutives no empatant --8718(#37)
Jornades consecutives no perdent --141516(#84)
Jornades consecutives marcant --111
Jornades consecutives sense marcar --15814
Jugats consecutius titular 301303238
Jugats consecutius complet 131131418
Jugats consecutius suplent 71705
Jugats consecutius substituit 20213
Jugats consecutius partit incomplet 1311315
Jugats consecutius guanyant 616715(#24)
Jugats consecutius empatant 30312
Jugats consecutius perdent 31311
Jugats consecutius no guanyant 71722
Jugats consecutius no empatant 27327(#57)731(#7)
Jugats consecutius no perdent 151151523(#123)
Jugats consecutius marcant 10111
Jugats consecutius sense marcar 62362828

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2016-17 16/08/2016 Ajax - Rostov

Gol

# Temporada Data Partit
1 2017-18 02/08/2017 Ajax - Nice

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2016-17 15/09/2016 Panathinaikos - Ajax

Gol

# Temporada Data Partit
1 2024-25 21/01/2025 Galatasaray - Dynamo Kyiv

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2021-22 21/10/2021 Vitesse - Tottenham
Col·labora amb BDFutbol!