Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Kabak

Nom complet
Ozan Muhammed Kabak
Data de naixement
25/03/2000 (26 anys)
Lloc de naixement
Çankaya (Ankara)
País de naixement
Demarcació
Central
Altura
186 cm
Pes
86 kg
Ozan Muhammed Kabak
25/03/2000 (26 anys)
Çankaya (Ankara),
Turquia
Central
186 cm
86 kg
Top 100
Top 250
Tipus G5 EURO Premier Bundesliga Superlig
Temporades 83272
Temporades seguides al mateix equip 2--22
Equips 53231
Partits Jugats 164112014414
Partits complets 12181610512
Partits titular 149112012912
Partits suplent 1500152
Partits substituit 2434200
Partits incomplets 3934352
Partits convocat 2029116
Partits convocat total 184132915520
Guanyats 5134476
Empatats 3624325
Perduts 77612653
Minuts 129799461727112521086
Gols 1700170
Gols de suplent 00000
Partits Marcant algun Gol 1600160
Promig golejador 0,100,000,000,120,00
Doblets 10010
Gols pròpia porta 10010
Targetes grogues 493544(#208)3
Targetes vermelles 4004(#71)0
Edat primer partit 1818201818
Edat últim partit 2626212618
Edat primer partit en marcar 18--18-
Edat últim partit en marcar 26--26-
Enfrontaments amb més equips 408132713
Gols a més equips 1300130
Gols amb més equips 30030
Gols en una temporada 40040
Promig golejador en una temporada 0,200,000,000,200,00
Amonestacions en una temporada 122312(#107)3
Partits substituit en una temporada 1022100
Partits suplent en una temporada 70071
Partits incomplets en una temporada 1022101
Descensos 3-120
Jornades consecutives jugat --62310
Jornades consecutives titular --62010
Jornades consecutives complet --41610
Jornades consecutives suplent --041
Jornades consecutives substituit --220
Jornades consecutives partit incomplet --241
Jornades consecutives guanyant --341
Jornades consecutives empatant --232
Jornades consecutives perdent --37(#176)1
Jornades consecutives no guanyant --694
Jornades consecutives no empatant --482
Jornades consecutives no perdent --553
Jornades consecutives marcant --020
Jornades consecutives sense marcar --61110
Jugats consecutius titular 653204512
Jugats consecutius complet 16152212
Jugats consecutius suplent 50052
Jugats consecutius substituit 41240
Jugats consecutius partit incomplet 51252
Jugats consecutius guanyant 81383
Jugats consecutius empatant 30232
Jugats consecutius perdent 102710(#33)1
Jugats consecutius no guanyant 2221322(#22)4
Jugats consecutius no empatant 1337125
Jugats consecutius no perdent 1415143
Jugats consecutius marcant 20020
Jugats consecutius sense marcar 503203014

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2018-19 24/10/2018 Galatasaray - Schalke 04

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2026-27 17/09/2026 OFI - Hoffenheim

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2020-21 13/02/2021 Leicester - Liverpool
Col·labora amb BDFutbol!