Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Diatta

Nom complet
Alassane Diatta
Data de naixement
14/05/2005 (21 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Migcampista
Altura
190 cm
Pes
80 kg
Alassane Diatta
14/05/2005 (21 anys)
Migcampista
190 cm
80 kg
Top 100
Tipus 1ª 1ªRf 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP G5 EURO
Temporades 121112
Temporades seguides al mateix equip -2---2
Equips 111111
Partits Jugats 1601112
Partits complets 0260000
Partits titular 0530101
Partits suplent 171011
Partits substituit 0250101
Partits incomplets 1321112
Partits convocat 162161161
Partits convocat total 1762172173
Guanyats 1231010
Empatats 0210000
Perduts 0160102
Minuts 24435124552480
Gols 060000
Gols de suplent 000000
Partits Marcant algun Gol 060000
Promig golejador 0,000,100,000,000,000,00
Gols pròpia porta 000000
Gols penalty 03(#58)0000
Targetes grogues 028(#65)0000
Targetes vermelles 02(#73)0000
Edat primer partit 211921192120
Edat últim partit 212121192121
Edat primer partit en marcar -20----
Edat últim partit en marcar -20----
Enfrontaments amb més equips 1261112
Gols a més equips 060000
Gols amb més equips 010000
Gols en una temporada 050000
Promig golejador en una temporada 0,000,160,000,000,000,00
Amonestacions en una temporada 014(#30)0000
Partits substituit en una temporada 0180101
Partits suplent en una temporada 171011
Partits incomplets en una temporada 1251111
Jornades consecutives jugat 1171---
Jornades consecutives titular 0150---
Jornades consecutives complet 070---
Jornades consecutives suplent 121---
Jornades consecutives substituit 050---
Jornades consecutives partit incomplet 151---
Jornades consecutives guanyant 131---
Jornades consecutives empatant 030---
Jornades consecutives perdent 020---
Jornades consecutives no guanyant 090---
Jornades consecutives no empatant 171---
Jornades consecutives no perdent 151---
Jornades consecutives marcant 020---
Jornades consecutives sense marcar 1101---
Jugats consecutius titular 0350101
Jugats consecutius complet 080000
Jugats consecutius suplent 131011
Jugats consecutius substituit 050101
Jugats consecutius partit incomplet 1101112
Jugats consecutius guanyant 131010
Jugats consecutius empatant 030000
Jugats consecutius perdent 020102
Jugats consecutius no guanyant 090102
Jugats consecutius no empatant 171112
Jugats consecutius no perdent 191010
Jugats consecutius marcant 020000
Jugats consecutius sense marcar 1271112

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2025-26 24/05/2026 Villarreal - Atlético de Madrid

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2025-26 28/01/2026 Bayer Leverkusen - Villarreal

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2024-25 04/12/2024 Pontevedra - Villarreal
Col·labora amb BDFutbol!