Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Raspadori

Nom complet
Giacomo Raspadori
Data de naixement
18/02/2000 (26 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Davanter
Altura
172 cm
Pes
69 kg
Giacomo Raspadori
18/02/2000 (26 anys)
Davanter
172 cm
69 kg
Top 100
Top 250
Tipus 1ª COP G5 EURO Serie A
Temporades 11949
Temporades seguides al mateix equip --525
Equips 11433
Partits Jugats 12119321181
Partits complets 0132232
Partits titular 11921091
Partits suplent 110101(#217)1190(#56)
Partits substituit 1059858
Partits incomplets 12016019148(#143)
Partits convocat 7065558
Partits convocat total 19125826239
Guanyats 61831077
Empatats 4055451
Perduts 2055753
Minuts 2269090537968827
Gols 0135735
Gols de suplent 0012(#167)112(#32)
Partits Marcant algun Gol 0132632
Promig golejador 0,001,000,180,330,19
Doblets 00313
Gols pròpia porta 00000
Gols penalty 00010
Targetes grogues 1013312
Targetes vermelles 00101
Edat primer partit 2525192219
Edat últim partit 2525262626
Edat primer partit en marcar -25202220
Edat últim partit en marcar -25262626
Enfrontaments amb més equips 121401228
Gols a més equips 0118518
Gols amb més equips 01333
Gols en una temporada 0110410
Promig golejador en una temporada 0,001,000,280,570,28
Amonestacions en una temporada 10919
Partits substituit en una temporada 1015315
Partits suplent en una temporada 11023(#187)623(#42)
Partits incomplets en una temporada 12033(#103)733(#25)
Jornades consecutives jugat 3---39
Jornades consecutives titular 1---8
Jornades consecutives complet 0---6
Jornades consecutives suplent 3---4
Jornades consecutives substituit 1---4
Jornades consecutives partit incomplet 3---16(#89)
Jornades consecutives guanyant 2---6
Jornades consecutives empatant 2---3
Jornades consecutives perdent 1---3
Jornades consecutives no guanyant 3---5
Jornades consecutives no empatant 2---7
Jornades consecutives no perdent 2---8
Jornades consecutives marcant 0---2
Jornades consecutives sense marcar 3---15
Jugats consecutius titular 1117317
Jugats consecutius complet 01616
Jugats consecutius suplent 8010010
Jugats consecutius substituit 10525
Jugats consecutius partit incomplet 12032232(#131)
Jugats consecutius guanyant 51828
Jugats consecutius empatant 30313
Jugats consecutius perdent 10505
Jugats consecutius no guanyant 40818
Jugats consecutius no empatant 7115215
Jugats consecutius no perdent 8111317
Jugats consecutius marcant 01212
Jugats consecutius sense marcar 12015215

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2025-26 17/08/2025 Espanyol - Atlético de Madrid

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2022-23 14/09/2022 Rangers - Napoli

Gol

# Temporada Data Partit
1 2022-23 14/09/2022 Rangers - Napoli

Doblet

# Temporada Data Partit
1 2022-23 04/10/2022 Ajax - Napoli

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2026-27 20/08/2026 Atalanta - Hapoel Tel Aviv

Gol

# Temporada Data Partit
1 2026-27 15/10/2026 Atalanta - Pafos
Col·labora amb BDFutbol!