2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Tercera División - Grupo XVII1987-88 next
XVII

Classificació


Data inicial
Data final

Punts PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Tomelloso5838241047720594
2Villarrobledo5538201535924413
3Toledo533822977040616
4Almansa48381910969374911
5Gimnástico Alcazar4838191095733575
6CD Fuensalida4738181195341447
7Quintanar de la Orden4538205136438322
8Madridejos40381510135243325
9Calvo Sotelo403814121248436912
10Talavera37381491544435610
11CD Azuqueca36381310154548475
12Villacañas3638164183956355
13Sonseca36381310155469422
14CD Guadalajara3338145196866588
15Mota del Cuervo3138119183967324
16Campillo2738115223763336
17CD Valdepeñas273899203866636
18Manchego23386112132707911
19Illescas2038510233472304
20Herencia2038510234080372
Ascens
Descens

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Bermúdez
16 Toledo
Sarraseca
16 CD Fuensalida
Pedrito
15 Almansa
Cuevas
15 CD Azuqueca
Paco
14 Quintanar de la Orden
Fulgencio
14 Gimnástico Alcazar
Plaza
14 CD Guadalajara
Gil
12 CD Guadalajara
Ayúcar
11 Talavera
Trigueros
11 Calvo Sotelo
Nom Pos Minuts Club
Vitin
3420 Calvo Sotelo
Aguiar
3330 Tomelloso
Aris
3240 Tomelloso
Ramón
3240 CD Azuqueca
Trigueros
3222 Calvo Sotelo
Moreiras
3175 Tomelloso
Fulgencio
3167 Gimnástico Alcazar
Juancho
3119 Calvo Sotelo
Carbonell
3103 Tomelloso
Ramos
3090 CD Guadalajara
Nom Pos Grogues Club
Rodero
11 Calvo Sotelo
Poblete
10 Manchego
Fernando
9 Gimnástico Alcazar
Trigueros
9 Calvo Sotelo
Nani
9 Manchego
Ayúcar
8 Talavera
Aris
8 Tomelloso
Tejado
8 CD Azuqueca
Chuli
8 Manchego
Amor
8 CD Guadalajara
  Nom Pos Vermelles Club
Víctor
4 Calvo Sotelo
Poblete
3 Manchego
Moya
3 CD Azuqueca
Jose María
2 Gimnástico Alcazar
Fernando
2 Gimnástico Alcazar
García Baratas
2 CD Fuensalida
César
2 Sonseca
Guzmán
2 Manchego
Amor
2 CD Guadalajara
Muñoz
2 CD Fuensalida
Nom Pos Coef Club PJ G
Cañete
32 CD Valdepeñas1732
Pozanco
31 Herencia1731
Torres I
61 Manchego3461
Tante
45 Sonseca2645
Antonio
31 Mota del Cuervo1831
Edu
41 CD Guadalajara2441
Álex
24 Illescas1524
Germán
30 CD Valdepeñas1930
Durán
40 Villacañas2640
Ramón
26 Campillo1826
Gols:
1019
Promig golejador:
2,68
Targetes Grogues:
956
Targetes Grogues Per Partit:
2,52
Expulsions:
118
Expulsions Per Partit:
0,31
Victòries locals:
198
Victòries visitants:
90
Empats:
92
Màxima victòria local:
9 - 0 Tomelloso-Sonseca
Màxima victòria visitant:
0 - 5 Villacañas-Toledo

Progrés

Matriu

Jornada 24LocalVisitant