2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31

prev Superliga Femenina - Grupo 1ª Fase A2010-11

Classificació


Data inicial
Data final

      Punts PJ PG PE PP GF GC TG TV
1
Athletic Club34141112588180
2
Real Sociedad34141112317122
3
Transportes Alcaine30141004341343
4
Lagunak27148331812101
5
Oviedo Moderno16145182938171
6
Reocín9142391639160
7
Eibar7141491744181
8
Valladolid31403111254230

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Nekane
15 Athletic Club
Ille
11 Oviedo Moderno
Irune Murua
9 Athletic Club
Marieta
8 Transportes Alcaine
Lucía
8 Reocín
Manu
7 Athletic Club
Gurutze
7 Athletic Club
Señas
7 Oviedo Moderno
Zelaia
6 Real Sociedad
Eunate
5 Lagunak
Nom Pos Minuts Club
Ramajo
1260 Real Sociedad
Paredes
1260 Real Sociedad
María Goñi
1260 Lagunak
Garazi
1260 Eibar
Claire
1260 Valladolid
Sandra
1255 Valladolid
Eunate
1251 Lagunak
Sira
1223 Transportes Alcaine
Gordi
1170 Oviedo Moderno
Sokoa
1170 Real Sociedad
Nom Pos Grogues Club
Olabarrieta
5 Athletic Club
Tzibi
5 Athletic Club
Iraide
4 Eibar
Alexandra
3 Reocín
Nerea
3 Eibar
Maca
3 Valladolid
Mimi
3 Valladolid
Kuki
2 Valladolid
Iraia
2 Athletic Club
Paredes
2 Real Sociedad
  Nom Pos Vermelles Club
Evelyn
1 Real Sociedad
Noelia
1 Transportes Alcaine
Laura Folch
1 Transportes Alcaine
Gurutze
1 Real Sociedad
Almudena
1 Transportes Alcaine
Gevo
1 Oviedo Moderno
Alaitz
1 Eibar
Helen
1 Lagunak
Nom Pos Coef Club PJ G
Iragarne
32 Eibar1132
Bea Porras
37 Reocín1337
María Goñi
12 Lagunak1412
Sokoa
7 Real Sociedad137
Nom P TG TV
Haro Marcos111
García Rivera120
Bilbao Uriarte110
Azpilikueta Saldías190
Grande Conde100
Rafa Aranda130
Óscar Navarro Yera100
Gijón Peñas100
Carlos Farto140
González Esteban151
Eguileor Iragorri100
Fuente Martín140
Arteaga Zabalo161
Medina100
Barbachano Plaza110
López Parra130
Isturiz Latorre120
Iñigo Morales130
Javier Huarte Sobrino100
Rivera García120
Mosqueira Antón100
Toyos Acosta120
Alonso Simón110
Arriola Etxebarria140
Martínez Sáez130
Becerril Royo141
Etxarri Losantos110
Pablo Vigil Crespo100
Alonso Rodríguez151
Munarriz Fernández100
Mateos Martín100
Bosqued Lafita110
Labaka Lizarazu120
Roberto Montoya Simón100
Jorge Cantalapiedra110
Hernández Cifuentes180
Eduardo Moro Sánchez120
Ortega Espejo-Saavedra120
Ortiz100
Mata Areces120
Fernando Mañeru130
Gorostegi Fernández160
Sergio del Río Ayete100
Portilla Aja110
Silva Treviño100
Tejadas Aguirre120
Lavín Santillana130
Ortega Sampedro110
Sanjuán Santonja120
Raúl Sánchez100
Gols:
215
Gols Per Partit:
3,84
Targetes Grogues:
118
Targetes Grogues Per Partit:
2,11
Expulsions:
8
Expulsions Per Partit:
0,14
Victòries locals:
26
Victòries visitants:
22
Empats:
8
Màxima victòria local:
9 - 0 Athletic Club-Reocín
Màxima victòria visitant:
0 - 9 Valladolid-Athletic Club

Progrés

Matriu

AthEibLagOviReaReoTraVal
Athletic Club9-13-010-21-29-01-07-0
Eibar0-10-01-31-23-30-42-2
Lagunak1-01-13-01-01-00-14-1
Oviedo Moderno1-49-31-11-32-11-24-1
Real Sociedad1-12-00-13-07-03-01-0
Reocín0-13-21-33-20-11-21-1
Transportes Alcaine0-24-14-11-01-22-06-0
Valladolid0-91-20-12-30-43-31-7
Notificar error