Temporada 2010-11 Superliga Femenina - Grupo 1ª Fase A

Resultats
Classificació
config
Data final:
Data inicial:
        Punts PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Athletic Club34141112588180
2Real Sociedad34141112317122
3Transportes Alcaine30141004341343
4Lagunak27148331812101
5Oviedo Moderno16145182938141
6Reocín9142391639130
7Eibar7141491744181
8Valladolid31403111254230
Destacats
  Nom Dem Gols Club
Nekane
15 Athletic Club
Ille
11 Oviedo Moderno
Irune Murua
9 Athletic Club
Lucía
8 Reocín
Manu
7 Athletic Club
Gurutze
7 Athletic Club
Marieta
7 Transportes Alcaine
Señas
7 Oviedo Moderno
Zelaia
6 Real Sociedad
Eunate
5 Lagunak
Lizaso
5 Real Sociedad
Aintzane
5 Real Sociedad
Ana Borges
5 Transportes Alcaine
Valderas
4 Eibar
Ibarra
4 Athletic Club
  Nom Dem Minuts Club
Ramajo
1260 Real Sociedad
Paredes
1260 Real Sociedad
María Goñi
1260 Lagunak
Garazi
1260 Eibar
Claire
1260 Valladolid
Sandra
1255 Valladolid
Eunate
1251 Lagunak
Gordi
1170 Oviedo Moderno
Cláudia Neto
1170 Transportes Alcaine
Sokoa
1170 Real Sociedad
Etxaniz
1170 Eibar
Bea Porras
1170 Reocín
Gevo
1165 Oviedo Moderno
Míriam
1161 Lagunak
Helen
1161 Lagunak
  Nom Dem Grogues Club
Olabarrieta
5 Athletic Club
Tzibi
5 Athletic Club
Iraide
4 Eibar
Nerea
3 Eibar
Maca
3 Valladolid
Mimi
3 Valladolid
Kuki
2 Valladolid
Iraia
2 Athletic Club
Paredes
2 Real Sociedad
Iris
2 Oviedo Moderno
Mogoyu
2 Oviedo Moderno
Nerea
2 Eibar
Paula
2 Oviedo Moderno
Susana
2 Lagunak
Marta Díez
2 Reocín
  Nom Dem Vermelles Club
Evelyn
1 Real Sociedad
Noelia
1 Transportes Alcaine
Laura Folch
1 Transportes Alcaine
Gurutze
1 Real Sociedad
Almudena
1 Transportes Alcaine
Gevo
1 Oviedo Moderno
Alaitz
1 Eibar
Helen
1 Lagunak
Nom P TG TV
Haro Marcos111
García Rivera120
Bilbao Uriarte110
Azpilikueta Saldías190
Grande Conde100
Óscar Navarro Yera100
Gijón Peñas100
Carlos Farto140
González Esteban151
Eguileor Iragorri100
Fuente Martín140
Arteaga Zabalo161
Barbachano Plaza110
Isturiz Latorre120
Iñigo Morales130
Javier Huarte Sobrino100
Rivera García120
Mosqueira Antón100
Toyos Acosta120
Alonso Simón110
Arriola Etxebarria140
Martínez Sáez130
Becerril Royo141
Etxarri Losantos110
Pablo Vigil Crespo100
Alonso Rodríguez151
Munarriz Fernández100
Mateos Martín100
Bosqued Lafita110
Labaka Lizarazu120
Roberto Montoya Simón100
Jorge Cantalapiedra110
Hernández Cifuentes180
Eduardo Moro Sánchez120
Ortega Espejo-Saavedra120
Ortiz100
Mata Areces120
Fernando Mañeru130
Gorostegi Fernández160
Sergio del Río Ayete100
Portilla Aja110
Silva Treviño100
Tejadas Aguirre120
Lavín Santillana130
Ortega Sampedro110
Sanjuán Santonja120
Raúl Sánchez100
Gols:
215
Gols Per Partit:
3,84
Targetes Grogues:
112
Targetes Grogues Per Partit:
2,00
Expulsions:
8
Expulsions Per Partit:
0,14
Victòries locals:
26
Victòries visitants:
22
Empats:
8
Màxima victòria local:
9 - 0 Athletic Club-Reocín
Màxima victòria visitant:
0 - 9 Valladolid-Athletic Club
Progrés
Matriu
ReaTraValLagOviReoAthEib
Real Sociedad-3-01-00-13-07-01-12-0
Transportes Alcaine1-2-6-04-11-02-00-24-1
Valladolid0-41-7-0-12-33-30-91-2
Lagunak1-00-14-1-3-01-01-01-1
Oviedo Moderno1-31-24-11-1-2-11-49-3
Reocín0-11-21-11-33-2-0-13-2
Athletic Club1-21-07-03-010-29-0-9-1
Eibar1-20-42-20-01-33-30-1-
Última actualització: 09/07/2019