Ranking Jugats Consecutius Marcant 2ª

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1942-43
En groc es marquen els que encara estan en actiu la temporada 2018-19
Llistat Entrenadors
# País Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement
1
UrquiriLuis Urquiri Urain01/09/1906Deba381948-1950
2
BermúdezJosé Bermúdez Rodríguez27/11/1927Las Palmas de Gran Canaria321962-1963
3
AndoneguiGabriel Andonegui Múgica1911Ordizia301944-1945
4
Esteban VigoEsteban Vigo Benítez17/01/1955Vélez-Málaga282008-2008
5
SandovalJosé Ramón Sandoval Huertas02/05/1968Humanes de Madrid282010-2010
6
PlanasJosé Planas Artés14/04/1901Barcelona281943-1950
7
EmeryUnai Emery Etxegoien03/11/1971Hondarribia272006-2006
8
EscolàJosé Escolà Segalès29/10/1914Barcelona271949-1951
9
IbarraManuel Ibarra Echano31/08/1907Bilbao251949-1950
10
EchezarretaManuel Echezarreta Tellechea1915Irun251953-1953
11
VidalEmilio Vidal Llanes08/12/1900Barcelona241949-1949
12
Víctor MuñozVíctor Muñoz Manrique15/03/1957Zaragoza231995-1996
13
EguiluzPedro Eguiluz Lamarca14/06/1921Madrid231953-1955
14
TaioliLino Taioli Alberti06/02/1913Santa Fe231949-1949
15
GamborenaFrancisco Gamborena Hernandorena14/03/1901Irun231944-1944
16
PreciadoManuel Preciado Rebolledo28/08/1957El Astillero222006-2007
17
RafaRafael Yunta Navarro04/04/1920Ocaña221962-1964
18
Amadeo SánchezAmadeo Sánchez Álvarez16/11/1899Gijón221950-1950
19
MendilibarJosé Luis Mendilibar Etxebarria14/03/1961Zaldibar222006-2006
20
RubioGaspar Rubio Meliá14/12/1907Serra221948-1949
21
BraceroAdolfo Bracero García22/10/1909Huelva211952-1952
22
MundoEdmundo Suárez Trabanco22/01/1916Barakaldo211954-1955
23
Baltasar AlbénizBaltasar Albéniz Martínez06/01/1905Eibar211955-1959
24
JagobaJagoba Arrasate Elustondo22/04/1978Berriatua212018-2018
25
OrizaolaEnrique Orizaola Velázquez26/03/1922Santander211967-1968
26
RíosEusebio Ríos Fernández30/03/1935Portugalete201981-1982
27
BarrioJesús Barrio Álvarez21/10/1916Gijón201954-1955
28
BenitoBenito García Cano03/04/1915Honrubia de la Cuesta201950-1950
29
D'AlessandroRoberto Jorge D'Alessandro Di Ninno28/07/1949Buenos Aires202002-2003
30
OlmedoJosé Antonio Olmedo Olmedo14/03/1926Madrid201972-1973
31
UrquizuJuan José Urquizu Sustaeta24/06/1901Ondarroa201957-1962
32
OtxoaJuan Otxoantezana Milikua25/10/1912Plentzia201961-1961
33
OrtúzarHiginio Ortúzar Santamaría11/01/1915Santiago de Chile201950-1950
34
MelJosé Mel Pérez28/02/1963Madrid202010-2010
35
ÁlvaroÁlvaro Pérez Vázquez30/03/1916Mondoñedo191955-1956
36
FelinesFélix Bardera Sierra06/10/1943Pedro Bernardo191988-1988
37
Roque OlsenRoque Germán Olsen Fontana09/09/1925Viale191961-1963
38
Benito DíazBenito Díaz Iraola17/07/1898Donostia/San Sebastián191942-1944
39
AusinaLorenzo Ausina Tur22/07/1915Utiel191951-1952
40
LozanoDiego Lozano Rodríguez08/02/1924Montijo191959-1960
41
Tomás CastroTomás Castro Serrano29/12/1903Madrid181949-1950
42
CostasEnrique Álvarez Costas16/01/1947Vigo181991-1992
43
IturraspeCarlos Iturraspe Cuevas10/06/1910Donostia/San Sebastián181948-1949
44
SandovalJosé Ramón Sandoval Huertas02/05/1968Humanes de Madrid182017-2018
45
BarriosAntonio Barrios Seoane21/05/1910Getxo181957-1963
46
NúñezSantiago Núñez Sánchez1909Sevilla181950-1952
47
MurciaJosé Murcia González03/12/1964Córdoba182001-2006
48
BienzobasAnastasio Bienzobas Ocariz02/05/1913Donostia/San Sebastián181951-1951
49
Luis GarcíaLuis García Plaza01/12/1972Madrid182008-2009
50
KubalaLászló Kubala Stecz10/06/1927Budapest181987-1987
51
BordalásJosé Bordalás Jiménez05/03/1964Alicante182009-2010
52
EspadaJosé Espada Virgós07/06/1912Palafrugell181949-1949
53
MarcelinoMarcelino García Toral14/08/1965Careñes182005-2008
54
LeléRogelio Santiago García19/04/1911Marín181950-1951
55
Juan RamónJuan Ramón Santiago08/03/1912Erandio171967-1968
56
RubioGaspar Rubio Meliá14/12/1907Serra171948-1948
57
NúñezSantiago Núñez Sánchez1909Sevilla171955-1955
58
MarcelinoMarcelino García Toral14/08/1965Careñes172008-2008
59
RubioGaspar Rubio Meliá14/12/1907Serra171947-1947
60
BraceroAdolfo Bracero García22/10/1909Huelva171955-1956
61
BarriosAntonio Barrios Seoane21/05/1910Getxo171951-1951
62
CaboJosé María Cabo Puig17/07/1907Alfara del Patriarca171953-1953
63
BaltaBaltasar Sánchez Martín09/05/1962Santander172000-2001
64
MachínPablo Machín Díez07/04/1975Soria172013-2014
65
ZiarretaBlas Ziarreta Obregón06/02/1947Santurtzi171999-1999
66
GalarragaRomán Galarraga Salegui09/08/1921Deba171966-1966
67
AndoneguiGabriel Andonegui Múgica1911Ordizia161951-1952
68
CholínIgnacio María Alcorta Hermoso de Ordorica13/12/1906Tolosa161948-1949
69
PasarínLuis Casas Pasarín16/04/1902Pontevedra161955-1955
70
Luis GarcíaLuis García Plaza01/12/1972Madrid162009-2009
71
UrquiriLuis Urquiri Urain01/09/1906Deba161947-1948
72
Manolo DíazJosé Manuel Díaz Fernández30/08/1968Madrid162013-2013
73
RajkovZdravko Rajkov05/12/1927Curug161981-1981
74
Carlos PlatkoKároly Plattkó Kopiletz16/06/1896Budapest161944-1948
75
PaquitoFrancisco García Gómez14/02/1938Oviedo161994-1994
76
CostasEnrique Álvarez Costas16/01/1947Vigo161992-1993
77
UrquizuJuan José Urquizu Sustaeta24/06/1901Ondarroa161952-1953
78
López CaroJuan Ramón López Caro23/03/1963Lebrija162005-2007
79
ElizondoAndoni Elizondo Mendiola05/08/1932Donostia/San Sebastián161966-1966
80
PeiróJoaquín Peiró Lucas29/01/1936Madrid161982-1982
81
LeléRogelio Santiago García19/04/1911Marín161953-1954
82
ManéJosé Manuel Esnal Pardo25/03/1950Balmaseda161997-2005
83
EguiluzPedro Eguiluz Lamarca14/06/1921Madrid161967-1967
84
DjukićMiroslav Djukić Micić19/02/1966Šabac162011-2011
85
AnquelaJuan Antonio Albacete Anquela11/09/1957Linares162011-2011
86
MullerLucien Muller Schmidt03/09/1934Bischwiller161981-1981
87
UrquizuJuan José Urquizu Sustaeta24/06/1901Ondarroa151951-1951
88
MateosEnrique Mateos Mancebo15/07/1934Madrid151976-1976
89
AlcarazLuis Lucas Alcaraz González21/06/1966Granada152006-2006
90
Amadeo SánchezAmadeo Sánchez Álvarez16/11/1899Gijón151945-1946
91
VilariñoJulio Gómez Vilariño22/10/1930Ferrol151966-1966
92
FuertesJosé Ramón Fuertes Roces22/09/1943Mieres151983-1988
93
RíosEusebio Ríos Fernández30/03/1935Portugalete151977-1977
94
ManzanoGregorio Manzano Ballesteros11/03/1956Bailén151998-1998
95
MundoEdmundo Suárez Trabanco22/01/1916Barakaldo151965-1965
96
Pichi AlonsoÀngel Alonso Herrera17/12/1954Benicarló151992-1992
97
MorenoVicente Moreno Peris26/10/1974Massanassa152015-2015
98
BarrioJesús Barrio Álvarez21/10/1916Gijón151956-1956
99
PonsErnesto Pons Forn19/01/1920Mataró151959-1961
100
BarinagaSabino Barinaga Alberdi15/08/1922Durango151961-1968
101
ManéJosé Manuel Esnal Pardo25/03/1950Balmaseda151986-1986
102
GalarragaRomán Galarraga Salegui09/08/1921Deba151964-1965
103
BordalásJosé Bordalás Jiménez05/03/1964Alicante152009-2009
104
Arsenio IglesiasArsenio Iglesias Pardo24/12/1930Arteixo151977-1979
105
BalaguerRamón Balaguer Mirasol28/04/1911El Grau151951-1952
106
TorresAntonio Torres García29/07/1943Balaguer151983-1983
107
ValeraJosé Valera Nocera26/05/1916Sevilla151962-1963
108
JiménezManuel Jiménez Jiménez26/01/1964Arahal152007-2018
109
SolerManuel Soler Antón03/09/1918Torrevieja151965-1965
110
EscolàJosé Escolà Segalès29/10/1914Barcelona151954-1956
111
PoliHipólito Bizcargüenaga Ibarreche11/12/1918Basauri151959-1959
112
VázquezJuan Vázquez Tenreiro14/07/1912Ferrol151952-1952
113
MartínMartín González Rizo22/06/1920Santa Cruz de Tenerife151949-1949
114
GualMiguel Gual Agustina11/05/1911Barcelona151954-1955
115
RubioGaspar Rubio Meliá14/12/1907Serra151949-1950
116
AbelardoAbelardo Fernández Antuña19/04/1970Gijón152013-2014
117
VillagráGuillermo Villagrá Azcona07/06/1907Rosario151947-1951
118
PeiróJoaquín Peiró Lucas29/01/1936Madrid151998-1998
119
CorralAntonio Corral Artayer09/06/1919Donostia/San Sebastián151956-1956
120
BenaventeCasimiro Benavente Ramos02/11/1917Madrid151959-1959
121
RafaRafael Yunta Navarro04/04/1920Ocaña141959-1961
122
EizaguirreIgnacio Eizaguirre Arregui07/11/1920Donostia/San Sebastián141967-1968
123
PoliHipólito Bizcargüenaga Ibarreche11/12/1918Basauri141964-1964
124
DiarteCarlos Martínez Diarte26/01/1954Asunción141996-1996
125
Pepe AcebalJosé María Meana Acebal28/10/1953Gijón142000-2000
126
ArzaJuan Arza Íñigo18/06/1923Estella141968-1968
127
HonLouis Hon Antonin11/09/1924Couches-les-Mines141958-1959
128
JoseítoJosé Iglesias Fernández23/12/1926Zamora141964-1964
129
Carmelo CedrúnCarmelo Cedrún Ochandategui06/12/1930Amorebieta-Etxano141977-1977
130
CantareroCarlos García Cantarero04/11/1961Madrid142002-2003
131
BonetAntonio Bonet Silvestre14/08/1908Caudiel141949-1950
132
BonetAntonio Bonet Silvestre14/08/1908Caudiel141956-1956
133
CaboJosé María Cabo Puig17/07/1907Alfara del Patriarca141949-1949
134
Enrique MartínEnrique Martín Monreal Lizarraga09/03/1956Pamplona142005-2015
135
BonetAntonio Bonet Silvestre14/08/1908Caudiel141948-1949
136
GalarragaRomán Galarraga Salegui09/08/1921Deba141953-1954
137
GualMiguel Gual Agustina11/05/1911Barcelona141952-1952
138
PoloRamón Polo Pardo13/04/1901Corcubión141949-1949
139
BalaguerRamón Balaguer Mirasol28/04/1911El Grau141950-1950
140
LafuenteRamón de la Fuente Leal31/12/1907Bilbao141942-1942
141
César FerrandoCésar Ferrando Giménez25/07/1959Tavernes de la Valldigna142007-2008
142
BarajaRubén Baraja Vegas11/07/1975Valladolid142016-2017
143
MuñizCarlos Muñiz Piñuela04/11/1913Madrid141947-1949
144
MesonesFelipe Mesones Temperán09/02/1936Buenos Aires141990-1990
145
MuñizJuan Ramón López Muñiz02/11/1968Gijón142006-2007
146
BarrioJesús Barrio Álvarez21/10/1916Gijón141960-1961
147
BordalásJosé Bordalás Jiménez05/03/1964Alicante142013-2014
148
Marcos AlonsoMarcos Alonso Peña01/10/1959Santander141998-2000
149
Txetxu RojoJosé Francisco Rojo Arroitia28/01/1947Bilbao141986-1986
150
PaquitoFrancisco García Gómez14/02/1938Oviedo141995-1999
151
GraciaVicente Gracia Massaguer13/08/1909Barcelona141945-1945
152
NúñezSantiago Núñez Sánchez1909Sevilla141957-1957
153
AretioJuan Rodríguez Aretio10/07/1922Ferrol141966-1966
154
ValeroJosé Valero Martín03/10/1917Valencia141954-1955
155
Marcos AlonsoMarcos Alonso Peña01/10/1959Santander142000-2000
156
CamposFrancisco Campos Salamanca08/03/1916Las Palmas de Gran Canaria141949-1949
157
OrtúzarJosé María Ortúzar Alberdi14/10/1914Bilbao141955-1955
158
Manolo DíazJosé Manuel Díaz Fernández30/08/1968Madrid142014-2014
159
Sergio EgeaSergio Horacio Egea Rueda21/09/1957Necochea141995-1995
160
FélixFélix Javier Carnero Correa01/06/1948Bouzas141984-1984
161
Luis CésarLuis Ángel César Sampedro03/05/1966Vilagarcía de Arousa142001-2001
162
HerreraFrancisco Herrera Lorenzo02/12/1953Barcelona142009-2010
163
GoikoetxeaAndoni Goikoetxea Olaskoaga23/08/1956Alonsotegi142006-2007
164
JagobaJagoba Arrasate Elustondo22/04/1978Berriatua142017-2017
165
MolinosAntonio Molinos Buisán06/12/1910Zaragoza141949-1952
166
TorresPedro Torres Romero1919Madrid141961-1961
167
ArangurenJesús Aranguren Merino26/12/1944Portugalete131984-1985
168
PaquitoFrancisco García Gómez14/02/1938Oviedo131999-1999
169
RíosEusebio Ríos Fernández30/03/1935Portugalete131990-1991
170
PicabeaAbel Picabea Allero20/06/1906Buenos Aires131957-1959
171
MolinosAntonio Molinos Buisán06/12/1910Zaragoza131949-1949
172
GualMiguel Gual Agustina11/05/1911Barcelona131958-1960
173
GualMiguel Gual Agustina11/05/1911Barcelona131955-1958
174
HernándezFrancisco Hernández Galán28/06/1907Santander131948-1953
175
Carmelo CedrúnCarmelo Cedrún Ochandategui06/12/1930Amorebieta-Etxano131975-1975
176
CaboJosé María Cabo Puig17/07/1907Alfara del Patriarca131949-1950
177
CantareroCarlos García Cantarero04/11/1961Madrid132001-2002
178
MelJosé Mel Pérez28/02/1963Madrid132014-2014
179
LilloJuan Manuel Lillo Díez03/11/1965Tolosa132007-2008
180
JoanetBenito Joanet Giménez16/09/1935Esplugues de Llobregat131986-1986
181
Marcel DomingoMarcel Domingo Algara15/01/1924Salin-de-Giraud131964-1964
182
PavićMilorad Pavić11/11/1921Valjevo131975-1981
183
Miguel MuñozMiguel Muñoz Mozún19/01/1922Madrid131959-1959
184
José VíctorJosé Víctor Rodríguez de Miguel10/02/1945Murcia131979-1979
185
FabriFabriciano González Penelas25/04/1955San Pedro de Santa Comba132010-2010
186
FabriFabriciano González Penelas25/04/1955San Pedro de Santa Comba131992-1992
187
JoseítoJosé Iglesias Fernández23/12/1926Zamora131963-1963
188
IruleguiJosé Antonio Irulegui Garmendia01/04/1937Lasarte-Oria131997-1997
189
EusebioEusebio Sacristán Mena13/04/1964La Seca132011-2012
190
MesonesFelipe Mesones Temperán09/02/1936Buenos Aires131987-1987
191
DaučíkFerdinand Daučík30/05/1910Sahy131965-1965
192
SandovalJosé Ramón Sandoval Huertas02/05/1968Humanes de Madrid132012-2012
193
MuruetaMiguel Murueta Cano09/11/1921Santander131966-1966
194
MorenoVicente Moreno Peris26/10/1974Massanassa132018-2018
195
Manolo JiménezManuel Jiménez González06/11/1960Madrigalejo131994-1995
196
BalaguerRamón Balaguer Mirasol28/04/1911El Grau131946-1949
197
CardúsJosé Cardús Aguilar19/10/1917Barcelona131947-1947
198
BonetAntonio Bonet Silvestre14/08/1908Caudiel131947-1948
199
AloyLuis Aloy Vidal08/02/1930Santa Coloma de Gramenet131975-1976
200
VillalongaDiego Villalonga Montoya16/02/1917Utrera131955-1958
Última actualització: 21/05/2019