Ranking Jugats Consecutius Encaixant 2ª

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1942-43
En groc es marquen els que encara estan en actiu la temporada 2018-19
Llistat Entrenadors
# País Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement P T
1
OrtúzarHiginio Ortúzar Santamaría11/01/1915Santiago de Chile291950-1954
2
RuizJuan Ruiz Cambra08/02/1914Bilbao281952-1958
3
TrinchantFrancisco Trinchant Morlan1917Madrid281952-1955
4
BalaguerRamón Balaguer Mirasol28/04/1911El Grau261952-1953
5
TrilloJosé Trillo Trillo22/09/1912Erandio251949-1949
6
PetreñasCarlos Petreñas Llorente15/08/1909Cardejón251948-1956
7
ArteagaArcadio Arteaga Oñate06/12/1902Bilbao251942-1943
8
SoléPere Solé Junoy07/05/1905Barcelona251950-1951
9
HilarioJuan Hilario Marrero Pérez08/12/1905Las Palmas de Gran Canaria241944-1945
10
GraciaVicente Gracia Massaguer13/08/1909Barcelona241948-1949
11
ZigandaJosé Ángel Ziganda Lakunza01/10/1966Larrainzar232015-2015
12
BalaguerRamón Balaguer Mirasol28/04/1911El Grau231953-1956
13
EchezarretaManuel Echezarreta Tellechea1915Irun231959-1959
14
UfarteJosé Armando Ufarte Ventoso17/05/1941Pontevedra231985-1988
15
TrinchantFrancisco Trinchant Morlan1917Madrid231962-1963
16
GrechSaturnino Grech Pomares06/06/1914Alicante231952-1953
17
GalarragaRomán Galarraga Salegui09/08/1921Deba221963-1964
18
PlanasJosé Planas Artés14/04/1901Barcelona221943-1950
19
BarrioJesús Barrio Álvarez21/10/1916Gijón221961-1962
20
León LasaLeón Lasa Múgica17/02/1933Beasain221967-1970
21
BioscaGustavo Biosca Pagés29/02/1928L'Hospitalet de Llobregat221974-1978
22
MuñizCarlos Muñiz Piñuela04/11/1913Madrid211949-1950
23
LizCamilo Liz Salgado17/03/1913Ourense211959-1960
24
CaboJosé María Cabo Puig17/07/1907Alfara del Patriarca211949-1950
25
Tomás CastroTomás Castro Serrano29/12/1903Madrid211944-1944
26
BonetAntonio Bonet Silvestre14/08/1908Caudiel211956-1956
27
UrquizuJuan José Urquizu Sustaeta24/06/1901Ondarroa201962-1963
28
PicolínValentín Reig Boix02/03/1907Valencia201953-1954
29
CasucoJuan Manuel Martínez Martínez26/09/1955Lorca201996-2002
30
AndoneguiGabriel Andonegui Múgica1911Ordizia201945-1951
31
PoloRamón Polo Pardo13/04/1901Corcubión201949-1951
32
BraojosPedro Pablo Braojos de Santiago08/01/1957Toledo191997-1998
33
RubioGaspar Rubio Meliá14/12/1907Serra191947-1948
34
CoboÁngel Enrique Cobo Ruiz15/12/1931San Miguel de Tucumán191967-1967
35
MoreraVicente Morera Amigó24/01/1919Silla191961-1963
36
AldecoaEmilio Aldecoa Gómez30/11/1922Deusto191958-1966
37
David VidalDavid Vidal Tomé02/08/1950Portosín192007-2009
38
IbarraManuel Ibarra Echano31/08/1907Bilbao191949-1950
39
GuijarroManuel Guijarro Navarro25/09/1909Madrid191952-1961
40
CardoManuel Cardo Romero16/06/1940Coria del Río191990-1995
41
CostasEnrique Álvarez Costas16/01/1947Vigo181994-1995
42
Benito DíazBenito Díaz Iraola17/07/1898Donostia/San Sebastián181944-1944
43
MartíCristóbal Martí Batalla02/02/1903Granollers181946-1947
44
RafaRafael Yunta Navarro04/04/1920Ocaña181959-1959
45
PradoSantiago Martín Prado21/03/1955Madrid181996-1999
46
MorucaManuel Fernández Mora10/10/1932Vargas181972-1977
47
Luis CésarLuis Ángel César Sampedro03/05/1966Vilagarcía de Arousa182000-2000
48
PetreñasCarlos Petreñas Llorente15/08/1909Cardejón181956-1957
49
TobaEduardo Toba Muíño14/05/1923Muxía181956-1962
50
IbáñezManuel Ibáñez González26/03/1912Granada181953-1955
51
EchezarretaManuel Echezarreta Tellechea1915Irun171957-1958
52
MartínezJosé Martínez Palomar08/10/1939Valencia171979-1979
53
GraciaVicente Gracia Massaguer13/08/1909Barcelona171954-1960
54
PratJosé Prat Ripollés26/04/1911Barcelona171950-1950
55
RabassaJosep Enric Rabassa Llompart19/04/1920Barcelona171959-1960
56
IriondoRafael Iriondo Aurtenetxea24/10/1918Gernika171955-1956
57
EusebioEusebio Sacristán Mena13/04/1964La Seca172012-2012
58
BuquéEnrique Buqué Rojals24/11/1927Barcelona171963-1963
59
JaviFrancisco Javier López Castro03/03/1964Barcelona172007-2008
60
Baltasar AlbénizBaltasar Albéniz Martínez06/01/1905Eibar171953-1955
61
EspárragoVíctor Rodolfo Espárrago Videla06/10/1944Montevideo171985-1985
62
IriondoRafael Iriondo Aurtenetxea24/10/1918Gernika171958-1960
63
SierraJosé Valdor Sierra01/11/1914Santander171951-1953
64
BonetAntonio Bonet Silvestre14/08/1908Caudiel171952-1952
65
Gonzalo HurtadoGonzalo Hurtado de Guinea27/01/1948Madrid171994-1994
66
SasotVicenç Sasot Fraucà21/01/1918Peñalba171966-1966
67
SasotVicenç Sasot Fraucà21/01/1918Peñalba171956-1966
68
FelinesFélix Bardera Sierra06/10/1943Pedro Bernardo171987-1988
69
AndoneguiGabriel Andonegui Múgica1911Ordizia171954-1955
70
Paco JémezFrancisco Manuel Jémez Martín18/04/1970Las Palmas de Gran Canaria172010-2010
71
LizCamilo Liz Salgado17/03/1913Ourense161952-1952
72
BarriosAntonio Barrios Seoane21/05/1910Getxo161954-1957
73
GrechSaturnino Grech Pomares06/06/1914Alicante161951-1952
74
BenitoBenito García Cano03/04/1915Honrubia de la Cuesta161950-1951
75
JuanitoJuan Francisco Rodríguez Herrera10/05/1965Santa Cruz de Tenerife162006-2007
76
VisoEduardo Viso Abella16/12/1919Melón161954-1954
77
OlivaresManuel Olivares Lapeña02/04/1909Son Servera161942-1945
78
GallartRicardo Gallart Selma16/01/1907Barcelona161957-1958
79
GómezFrancisco Gómez Vicente12/05/1910Almería161948-1952
80
NavarroJuan Navarro Clemente08/05/1923Valencia161967-1973
81
Rodríguez VazLuis Rodríguez Vaz07/02/1942Vilardevós161997-1998
82
MullerLucien Muller Schmidt03/09/1934Bischwiller161981-1982
83
Baltasar AlbénizBaltasar Albéniz Martínez06/01/1905Eibar161959-1966
84
AndoneguiGabriel Andonegui Múgica1911Ordizia161944-1944
85
Harry BaggeHenry John Bagge15/09/1896Tottenham161950-1951
86
AnquelaJuan Antonio Albacete Anquela11/09/1957Linares162014-2015
87
Txetxu RojoJosé Francisco Rojo Arroitia28/01/1947Bilbao161986-1990
88
BallestaCarlos Alberto Ballesta Edreira14/01/1955A Coruña162000-2000
89
AgnéRaül Agné Montull24/05/1970Mequinenza162010-2011
90
TevenetLuis García Tevenet08/05/1974Sevilla152017-2017
91
Tomás CastroTomás Castro Serrano29/12/1903Madrid151949-1951
92
AguiarCarlos Sánchez Aguiar28/11/1957Madrid152002-2006
93
SergiSergi Barjuán Esclusa28/12/1971Les Franqueses del Vallès152013-2013
94
DuqueLuis Ángel Duque Mata31/10/1953Madrid151993-1993
95
BonetAntonio Bonet Silvestre14/08/1908Caudiel151950-1950
96
MonsiderZvonimir Monsider08/01/1920Zagreb151956-1957
97
EscuderoAdrián Escudero García24/11/1927Madrid151967-1967
98
EscolàJosé Escolà Segalès29/10/1914Barcelona151949-1949
99
CamposFrancisco Campos Salamanca08/03/1916Las Palmas de Gran Canaria151949-1949
100
CasariegoJuan Ataulfo Álvarez García14/11/1914Avilés151958-1958
101
SierraJosé Valdor Sierra01/11/1914Santander151957-1958
102
BarrioJesús Barrio Álvarez21/10/1916Gijón151955-1955
103
CorralAntonio Corral Artayer09/06/1919Donostia/San Sebastián151955-1955
104
SoladreroEnrique Soladrero Arbide30/04/1913Arrigorriaga151950-1950
105
SicartRamón Sicart Guixens02/06/1913Llorenç del Penedès151950-1950
106
NavarraAmadeo Navarra GinestaSabadell151950-1950
107
ArgilaFernando de Argila Pazzaglia26/12/1920Barcelona151956-1962
108
RuizJuan Ruiz Cambra08/02/1914Bilbao151961-1961
109
PlanasJosé Planas Artés14/04/1901Barcelona151951-1954
110
PoliManuel Polinario Muñoz12/06/1943Puente Genil151978-1978
111
LizCamilo Liz Salgado17/03/1913Ourense151971-1975
112
UribeJesús Uribesalgo Gutiérrez24/04/1969Gijón152007-2008
113
D'AlessandroRoberto Jorge D'Alessandro Di Ninno28/07/1949Buenos Aires152002-2003
114
RíosEusebio Ríos Fernández30/03/1935Portugalete151972-1972
115
PeñaAnacleto José María Peña Salegui19/04/1895Getxo151943-1944
116
AndoneguiGabriel Andonegui Múgica1911Ordizia151952-1953
117
Gonzalo HurtadoGonzalo Hurtado de Guinea27/01/1948Madrid152000-2000
118
ValeraJosé Valera Nocera26/05/1916Sevilla151964-1964
119
PeñaAnacleto José María Peña Salegui19/04/1895Getxo151944-1944
120
ClaudioClaudio Barragán Escobar10/04/1964Manises142010-2010
121
LeléRogelio Santiago García19/04/1911Marín141950-1951
122
TorresAntonio Torres García29/07/1943Balaguer141983-1983
123
Sión IFlorentino Sión Mortera27/10/1905Sama de Langreo141953-1953
124
QuiranteJosé Quirante Pineda10/05/1883Cox141950-1950
125
AnquelaJuan Antonio Albacete Anquela11/09/1957Linares142010-2010
126
ReyAlfonso ReyMálaga141944-1945
127
Marcos AlonsoMarcos Alonso Peña01/10/1959Santander142006-2007
128
BenaventeCasimiro Benavente Ramos02/11/1917Madrid141956-1959
129
ValeroJosé Valero Martín03/10/1917Valencia141954-1955
130
OtxoaJuan Otxoantezana Milikua25/10/1912Plentzia141969-1969
131
GayJosé Aurelio Gay López10/12/1965Madrid142006-2012
132
SantistebanJuan Santisteban Troyano08/12/1936Sevilla141981-1981
133
GallartRicardo Gallart Selma16/01/1907Barcelona141955-1955
134
Sergio EgeaSergio Horacio Egea Rueda21/09/1957Necochea141997-2015
135
ManolínManuel Martínez Canales21/05/1928Getxo141963-1964
136
Martínez VilasecaJuan Martínez Vilaseca04/03/1943Manresa141985-1986
137
SolerManuel Soler Antón03/09/1918Torrevieja141964-1964
138
PalenciaManuel Palencia Díaz19/05/1913La Palma del Condado141950-1950
139
SarabiaManuel Sarabia López09/01/1957Gallarta141994-1995
140
SarabiaManuel Sarabia López09/01/1957Gallarta141995-1995
141
AstorgaLuis María Astorga Lete05/04/1942Errenteria141982-1982
142
ElizondoJoseba Elizondo Mendiola01/06/1927Donostia/San Sebastián141958-1958
143
GraneroJosé Carlos Granero Granero27/05/1963Chella142008-2008
144
OltraJosé Luis Oltra Castañer24/03/1969Valencia142014-2014
145
ArandaAndrés Aranda Gutiérrez07/08/1905Lora del Río141943-1944
146
EdelmiroEdelmiro Lorenzo Codesido20/07/1910Pontevedra141949-1949
147
García de AndoinJosé María García de Andoin Pérez22/05/1933Bilbao141963-1963
148
PoliManuel Polinario Muñoz12/06/1943Puente Genil141982-1982
149
UnzuéJuan Carlos Unzué Labiano22/04/1967Pamplona142010-2010
150
Miguel MuñozMiguel Muñoz Mozún19/01/1922Madrid141959-1959
151
VeigaJuan Miguel Veiga Bouza24/10/1970Mugardos142005-2007
152
Juan IgnacioJuan Ignacio Martínez Jiménez23/06/1964Alicante142007-2008
153
Víctor MuñozVíctor Muñoz Manrique15/03/1957Zaragoza141998-1999
154
HilarioJuan Hilario Marrero Pérez08/12/1905Las Palmas de Gran Canaria141945-1947
155
Sergio EgeaSergio Horacio Egea Rueda21/09/1957Necochea141996-1996
156
FerrerÁngel Ferrer Rodríguez1902Tarragona141950-1951
157
GrossoRamón Moreno Grosso08/12/1943Madrid141986-1986
158
MirallesRamón Miralles Sarrión27/12/1936Xàtiva131976-1976
159
CasucoJuan Manuel Martínez Martínez26/09/1955Lorca132002-2002
160
OltraJosé Luis Oltra Castañer24/03/1969Valencia132018-2018
161
IturraspeCarlos Iturraspe Cuevas10/06/1910Donostia/San Sebastián131948-1949
162
BalaguerRamón Balaguer Mirasol28/04/1911El Grau131942-1943
163
GalbisCarlos Galbis Díez02/12/1928Totana131967-1973
164
Paco JémezFrancisco Manuel Jémez Martín18/04/1970Las Palmas de Gran Canaria132007-2009
165
AgnéRaül Agné Montull24/05/1970Mequinenza132016-2016
166
EguiluzPedro Eguiluz Lamarca14/06/1921Madrid131967-1967
167
ArnalRafael Arnal Lluch1923Valencia131954-1954
168
OrizaolaEnrique Orizaola Velázquez26/03/1922Santander131971-1972
169
Julián RubioJulián Rubio Sánchez28/01/1952Montealegre del Castillo132002-2002
170
RabassaJosep Enric Rabassa Llompart19/04/1920Barcelona131963-1963
171
GermánJosé Germán Lucas Menéndez Gancedo18/10/1924Gijón131960-1962
172
IturraspeCarlos Iturraspe Cuevas10/06/1910Donostia/San Sebastián131950-1951
173
Luis CésarLuis Ángel César Sampedro03/05/1966Vilagarcía de Arousa132010-2011
174
Javier ValJavier Val Calvo28/05/1952Undúes de Lerda131997-1997
175
IraragorriJosé Iraragorri Ealo16/03/1912Basauri131962-1962
176
Arocha IIArsenio Arocha Guillén22/08/1912Chimiche131947-1950
177
CarrerasLluís Carreras Ferrer24/09/1972Sant Pol de Mar132012-2012
178
FuertesJosé Ramón Fuertes Roces22/09/1943Mieres131983-1988
179
FerrerÁngel Ferrer Rodríguez1902Tarragona131951-1951
180
UrquiriLuis Urquiri Urain01/09/1906Deba131946-1946
181
LlopisJosé Manuel Llopis Fernández08/10/1922Madrid131963-1964
182
PoliHipólito Bizcargüenaga Ibarreche11/12/1918Basauri131960-1964
183
GalarragaRomán Galarraga Salegui09/08/1921Deba131957-1957
184
Ricardo MorenoRicardo Juan Moreno Gutiérrez27/08/1943Barakaldo131988-1988
185
SabasJuan Sabas Huertas Lorente13/04/1967Madrid132018-2018
186 Uría131952-1952
187
Víctor MuñozVíctor Muñoz Manrique15/03/1957Zaragoza131999-1999
188
MíchelJosé Miguel González Martín del Campo23/03/1963Madrid132006-2006
189
GoikoetxeaAndoni Goikoetxea Olaskoaga23/08/1956Alonsotegi132006-2006
190
TapiaAntonio Tapia Flores13/11/1959Baena132009-2010
191
JaurrietaAntonio Jaurrieta Esteban17/01/1931Miranda de Arga131974-1979
192
Juan Luis HernándezJuan Luis Hernández Fuertes24/06/1949Madrid131998-1998
193
Juan RamónJuan Ramón Santiago08/03/1912Erandio131957-1958
194
Luis CésarLuis Ángel César Sampedro03/05/1966Vilagarcía de Arousa132014-2015
195
Manolo JiménezManuel Jiménez González06/11/1960Madrigalejo131998-2001
196
TorilJosé Alberto Toril Rodríguez07/07/1973Peñarroya-Pueblonuevo132012-2012
197
Amadeo SánchezAmadeo Sánchez Álvarez16/11/1899Gijón131955-1956
198
MolinaJosé Francisco Molina Jiménez08/08/1970Valencia132011-2011
199
MoréJosé Moré Bonet29/01/1953L'Ametlla del Vallès132004-2005
200
Amadeo SánchezAmadeo Sánchez Álvarez16/11/1899Gijón131945-1945
Última actualització: 21/05/2019