Ranking Jornades Consecutives Encaixant 2ª

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1942-43
En groc es marquen els que encara estan en actiu la temporada 2018-19
Llistat Entrenadors
# País Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement P T
1
BalaguerRamón Balaguer Mirasol28/04/1911El Grau261952-1953
2
SoléPere Solé Junoy07/05/1905Barcelona251950-1951
3
ArteagaArcadio Arteaga Oñate06/12/1902Bilbao251942-1943
4
TrilloJosé Trillo Trillo22/09/1912Erandio251949-1949
5
HilarioJuan Hilario Marrero Pérez08/12/1905Las Palmas de Gran Canaria241944-1945
6
ZigandaJosé Ángel Ziganda Lakunza01/10/1966Larrainzar232015-2015
7
EchezarretaManuel Echezarreta Tellechea1915Irun231959-1959
8
TrinchantFrancisco Trinchant Morlan1917Madrid231962-1963
9
GalarragaRomán Galarraga Salegui09/08/1921Deba221963-1964
10
Tomás CastroTomás Castro Serrano29/12/1903Madrid211944-1944
11
MuñizCarlos Muñiz Piñuela04/11/1913Madrid211949-1950
12
BonetAntonio Bonet Silvestre14/08/1908Caudiel211956-1956
13
CaboJosé María Cabo Puig17/07/1907Alfara del Patriarca211949-1950
14
UrquizuJuan José Urquizu Sustaeta24/06/1901Ondarroa201962-1963
15
RubioGaspar Rubio Meliá14/12/1907Serra191947-1948
16
BarrioJesús Barrio Álvarez21/10/1916Gijón191961-1961
17
CoboÁngel Enrique Cobo Ruiz15/12/1931San Miguel de Tucumán191967-1967
18
OrtúzarHiginio Ortúzar Santamaría11/01/1915Santiago de Chile191950-1950
19
PetreñasCarlos Petreñas Llorente15/08/1909Cardejón191956-1956
20
León LasaLeón Lasa Múgica17/02/1933Beasain181967-1968
21
Benito DíazBenito Díaz Iraola17/07/1898Donostia/San Sebastián181944-1944
22
Luis CésarLuis Ángel César Sampedro03/05/1966Vilagarcía de Arousa182000-2000
23
TrinchantFrancisco Trinchant Morlan1917Madrid181952-1952
24
BraojosPedro Pablo Braojos de Santiago08/01/1957Toledo181997-1997
25
MartíCristóbal Martí Batalla02/02/1903Granollers181946-1947
26
BalaguerRamón Balaguer Mirasol28/04/1911El Grau181956-1956
27
CostasEnrique Álvarez Costas16/01/1947Vigo181994-1995
28
PetreñasCarlos Petreñas Llorente15/08/1909Cardejón181956-1957
29
RafaRafael Yunta Navarro04/04/1920Ocaña181959-1959
30
LizCamilo Liz Salgado17/03/1913Ourense171959-1959
31
Gonzalo HurtadoGonzalo Hurtado de Guinea27/01/1948Madrid171994-1994
32
BonetAntonio Bonet Silvestre14/08/1908Caudiel171952-1952
33
EchezarretaManuel Echezarreta Tellechea1915Irun171957-1958
34
SasotVicenç Sasot Fraucà21/01/1918Peñalba171966-1966
35
IbarraManuel Ibarra Echano31/08/1907Bilbao171949-1949
36
Paco JémezFrancisco Manuel Jémez Martín18/04/1970Las Palmas de Gran Canaria172010-2010
37
RabassaJosep Enric Rabassa Llompart19/04/1920Barcelona171959-1960
38
FelinesFélix Bardera Sierra06/10/1943Pedro Bernardo171987-1988
39
David VidalDavid Vidal Tomé02/08/1950Portosín172007-2008
40
MartínezJosé Martínez Palomar08/10/1939Valencia171979-1979
41
PicolínValentín Reig Boix02/03/1907Valencia171954-1954
42
EusebioEusebio Sacristán Mena13/04/1964La Seca172012-2012
43
PratJosé Prat Ripollés26/04/1911Barcelona171950-1950
44
AndoneguiGabriel Andonegui Múgica1911Ordizia171954-1955
45
BuquéEnrique Buqué Rojals24/11/1927Barcelona171963-1963
46
EspárragoVíctor Rodolfo Espárrago Videla06/10/1944Montevideo171985-1985
47
IriondoRafael Iriondo Aurtenetxea24/10/1918Gernika171955-1956
48
AgnéRaül Agné Montull24/05/1970Mequinenza162010-2011
49
SierraJosé Valdor Sierra01/11/1914Santander161953-1953
50
LizCamilo Liz Salgado17/03/1913Ourense161952-1952
51
BenitoBenito García Cano03/04/1915Honrubia de la Cuesta161950-1951
52
GraciaVicente Gracia Massaguer13/08/1909Barcelona161954-1955
53
Baltasar AlbénizBaltasar Albéniz Martínez06/01/1905Eibar161954-1955
54
MullerLucien Muller Schmidt03/09/1934Bischwiller161981-1982
55
VisoEduardo Viso Abella16/12/1919Melón161954-1954
56
AndoneguiGabriel Andonegui Múgica1911Ordizia161944-1944
57
JuanitoJuan Francisco Rodríguez Herrera10/05/1965Santa Cruz de Tenerife162006-2007
58
BallestaCarlos Alberto Ballesta Edreira14/01/1955A Coruña162000-2000
59
IbáñezManuel Ibáñez González26/03/1912Granada161955-1955
60
GrechSaturnino Grech Pomares06/06/1914Alicante161951-1952
61
GrechSaturnino Grech Pomares06/06/1914Alicante161953-1953
62
CardoManuel Cardo Romero16/06/1940Coria del Río151995-1995
63
EscolàJosé Escolà Segalès29/10/1914Barcelona151949-1949
64
PlanasJosé Planas Artés14/04/1901Barcelona151949-1950
65
PeñaAnacleto José María Peña Salegui19/04/1895Getxo151943-1944
66
SergiSergi Barjuán Esclusa28/12/1971Les Franqueses del Vallès152013-2013
67
CamposFrancisco Campos Salamanca08/03/1916Las Palmas de Gran Canaria151949-1949
68
GraciaVicente Gracia Massaguer13/08/1909Barcelona151948-1948
69
BarriosAntonio Barrios Seoane21/05/1910Getxo151957-1957
70
BarrioJesús Barrio Álvarez21/10/1916Gijón151955-1955
71
TevenetLuis García Tevenet08/05/1974Sevilla152017-2017
72
Gonzalo HurtadoGonzalo Hurtado de Guinea27/01/1948Madrid152000-2000
73
RíosEusebio Ríos Fernández30/03/1935Portugalete151972-1972
74
MonsiderZvonimir Monsider08/01/1920Zagreb151956-1957
75
NavarraAmadeo Navarra GinestaSabadell151950-1950
76
PeñaAnacleto José María Peña Salegui19/04/1895Getxo151944-1944
77
BonetAntonio Bonet Silvestre14/08/1908Caudiel151950-1950
78
CorralAntonio Corral Artayer09/06/1919Donostia/San Sebastián151955-1955
79
DuqueLuis Ángel Duque Mata31/10/1953Madrid151993-1993
80
Txetxu RojoJosé Francisco Rojo Arroitia28/01/1947Bilbao151986-1986
81
SicartRamón Sicart Guixens02/06/1913Llorenç del Penedès151950-1950
82
SierraJosé Valdor Sierra01/11/1914Santander151957-1958
83
PoliManuel Polinario Muñoz12/06/1943Puente Genil151978-1978
84
RuizJuan Ruiz Cambra08/02/1914Bilbao151961-1961
85
SoladreroEnrique Soladrero Arbide30/04/1913Arrigorriaga151950-1950
86
EscuderoAdrián Escudero García24/11/1927Madrid151967-1967
87
ValeraJosé Valera Nocera26/05/1916Sevilla151964-1964
88
ElizondoJoseba Elizondo Mendiola01/06/1927Donostia/San Sebastián141958-1958
89
Miguel MuñozMiguel Muñoz Mozún19/01/1922Madrid141959-1959
90
Sión IFlorentino Sión Mortera27/10/1905Sama de Langreo141953-1953
91
QuiranteJosé Quirante Pineda10/05/1883Cox141950-1950
92
AndoneguiGabriel Andonegui Múgica1911Ordizia141949-1949
93
OtxoaJuan Otxoantezana Milikua25/10/1912Plentzia141969-1969
94
Sergio EgeaSergio Horacio Egea Rueda21/09/1957Necochea141996-1996
95
PalenciaManuel Palencia Díaz19/05/1913La Palma del Condado141950-1950
96
ManolínManuel Martínez Canales21/05/1928Getxo141963-1964
97
Tomás CastroTomás Castro Serrano29/12/1903Madrid141949-1950
98
Juan IgnacioJuan Ignacio Martínez Jiménez23/06/1964Alicante142007-2008
99
PoliManuel Polinario Muñoz12/06/1943Puente Genil141982-1982
100
ClaudioClaudio Barragán Escobar10/04/1964Manises142010-2010
101
ArandaAndrés Aranda Gutiérrez07/08/1905Lora del Río141943-1944
102
OlivaresManuel Olivares Lapeña02/04/1909Son Servera141942-1942
103
FerrerÁngel Ferrer Rodríguez1902Tarragona141950-1951
104
ValeroJosé Valero Martín03/10/1917Valencia141954-1955
105
SolerManuel Soler Antón03/09/1918Torrevieja141964-1964
106
García de AndoinJosé María García de Andoin Pérez22/05/1933Bilbao141963-1963
107
LeléRogelio Santiago García19/04/1911Marín141950-1951
108
GallartRicardo Gallart Selma16/01/1907Barcelona141955-1955
109
UnzuéJuan Carlos Unzué Labiano22/04/1967Pamplona142010-2010
110
GallartRicardo Gallart Selma16/01/1907Barcelona141958-1958
111
Víctor MuñozVíctor Muñoz Manrique15/03/1957Zaragoza141998-1999
112
UfarteJosé Armando Ufarte Ventoso17/05/1941Pontevedra141985-1985
113
RuizJuan Ruiz Cambra08/02/1914Bilbao141957-1957
114
ReyAlfonso ReyMálaga141944-1945
115
SasotVicenç Sasot Fraucà21/01/1918Peñalba141956-1956
116
OltraJosé Luis Oltra Castañer24/03/1969Valencia142014-2014
117
SarabiaManuel Sarabia López09/01/1957Gallarta141994-1995
118
SarabiaManuel Sarabia López09/01/1957Gallarta141995-1995
119
TorresAntonio Torres García29/07/1943Balaguer141983-1983
120
EdelmiroEdelmiro Lorenzo Codesido20/07/1910Pontevedra141949-1949
121
AstorgaLuis María Astorga Lete05/04/1942Errenteria141982-1982
122
Martínez VilasecaJuan Martínez Vilaseca04/03/1943Manresa141985-1986
123
UribeJesús Uribesalgo Gutiérrez24/04/1969Gijón142008-2008
124
AnquelaJuan Antonio Albacete Anquela11/09/1957Linares142010-2010
125
GrossoRamón Moreno Grosso08/12/1943Madrid141986-1986
126
SantistebanJuan Santisteban Troyano08/12/1936Sevilla141981-1981
127
GalarragaRomán Galarraga Salegui09/08/1921Deba131957-1957
128
AretioJuan Rodríguez Aretio10/07/1922Ferrol131964-1965
129
ClaudioClaudio Barragán Escobar10/04/1964Manises132008-2009
130
ArnalRafael Arnal Lluch1923Valencia131954-1954
131
SchiltSantiago Schilt Blanch15/10/1915Badalona131950-1950
132
TaioliLino Taioli Alberti06/02/1913Santa Fe131949-1949
133
IturraspeCarlos Iturraspe Cuevas10/06/1910Donostia/San Sebastián131948-1949
134
IturraspeCarlos Iturraspe Cuevas10/06/1910Donostia/San Sebastián131950-1951
135
LlopisJosé Manuel Llopis Fernández08/10/1922Madrid131963-1964
136
ArgilaFernando de Argila Pazzaglia26/12/1920Barcelona131956-1956
137
VilariñoJulio Gómez Vilariño22/10/1930Ferrol131968-1968
138
AndoneguiGabriel Andonegui Múgica1911Ordizia131953-1953
139
TorilJosé Alberto Toril Rodríguez07/07/1973Peñarroya-Pueblonuevo132012-2012
140
CasariegoJuan Ataulfo Álvarez García14/11/1914Avilés131958-1958
141
MirallesRamón Miralles Sarrión27/12/1936Xàtiva131976-1976
142
MorucaManuel Fernández Mora10/10/1932Vargas131972-1973
143
LilloJuan Manuel Lillo Díez03/11/1965Tolosa132003-2003
144
AgnéRaül Agné Montull24/05/1970Mequinenza132016-2016
145
LizCamilo Liz Salgado17/03/1913Ourense131960-1960
146
PoloRamón Polo Pardo13/04/1901Corcubión131949-1949
147
OrmaetxeaEnrique Ormaetxea Axpe23/02/1953Eibar131998-1998
148
UrquiriLuis Urquiri Urain01/09/1906Deba131946-1946
149
TrinchantFrancisco Trinchant Morlan1917Madrid131955-1955
150
BalaguerRamón Balaguer Mirasol28/04/1911El Grau131942-1943
151
Víctor MuñozVíctor Muñoz Manrique15/03/1957Zaragoza131999-1999
152
Juan Luis HernándezJuan Luis Hernández Fuertes24/06/1949Madrid131998-1998
153 Uría131952-1952
154
Javier ValJavier Val Calvo28/05/1952Undúes de Lerda131997-1997
155
Amadeo SánchezAmadeo Sánchez Álvarez16/11/1899Gijón131955-1956
156
Amadeo SánchezAmadeo Sánchez Álvarez16/11/1899Gijón131945-1945
157
HilarioJuan Hilario Marrero Pérez08/12/1905Las Palmas de Gran Canaria131946-1947
158
FerrerÁngel Ferrer Rodríguez1902Tarragona131951-1951
159
GoikoetxeaAndoni Goikoetxea Olaskoaga23/08/1956Alonsotegi132006-2006
160
MíchelJosé Miguel González Martín del Campo23/03/1963Madrid132006-2006
161
RafaRafael Yunta Navarro04/04/1920Ocaña131964-1964
162
SabasJuan Sabas Huertas Lorente13/04/1967Madrid132018-2018
163
CanoÓscar Pedro Cano Moreno11/11/1972Granada132010-2010
164
CasucoJuan Manuel Martínez Martínez26/09/1955Lorca132002-2002
165
PlanasJosé Planas Artés14/04/1901Barcelona131951-1951
166
Ricardo MorenoRicardo Juan Moreno Gutiérrez27/08/1943Barakaldo131988-1988
167
José GonzálezJosé Manuel González López14/10/1966Cádiz132003-2003
168
Fermín GaleoteFermín Galeote Martín18/11/1963Sevilla132008-2008
169
Julián RubioJulián Rubio Sánchez28/01/1952Montealegre del Castillo132002-2002
170
IraragorriJosé Iraragorri Ealo16/03/1912Basauri131962-1962
171
Luis CésarLuis Ángel César Sampedro03/05/1966Vilagarcía de Arousa132014-2015
172
MolinaJosé Francisco Molina Jiménez08/08/1970Valencia132011-2011
173
EguiluzPedro Eguiluz Lamarca14/06/1921Madrid131967-1967
174
OrizaolaEnrique Orizaola Velázquez26/03/1922Santander131971-1972
175
BonetAntonio Bonet Silvestre14/08/1908Caudiel131948-1949
176
CardúsJosé Cardús Aguilar19/10/1917Barcelona131947-1947
177
MiróLluís Miró Doñate03/03/1913Barcelona131952-1952
178
Castro SantosFernando Castro Santos20/02/1952Pontevedra132006-2006
179
RabassaJosep Enric Rabassa Llompart19/04/1920Barcelona131963-1963
180
D'AlessandroRoberto Jorge D'Alessandro Di Ninno28/07/1949Buenos Aires132003-2003
181
CarrerasLluís Carreras Ferrer24/09/1972Sant Pol de Mar132012-2012
182
HilarioJuan Hilario Marrero Pérez08/12/1905Las Palmas de Gran Canaria121949-1949
183
TapiaAntonio Tapia Flores13/11/1959Baena122003-2003
184
CoboRamón Cobo Antoranz05/07/1928Madrid121968-1969
185
TapiaAntonio Tapia Flores13/11/1959Baena122010-2010
186
BarriosJosé Antonio Barrios Olivero21/03/1949Santa Cruz de Tenerife122004-2005
187
Ricardo MorenoRicardo Juan Moreno Gutiérrez27/08/1943Barakaldo121988-1988
188
Arocha IIArsenio Arocha Guillén22/08/1912Chimiche121947-1947
189
PachínEnrique Pérez Díaz28/12/1938Torrelavega121985-1985
190
GualMiguel Gual Agustina11/05/1911Barcelona121953-1953
191
GualMiguel Gual Agustina11/05/1911Barcelona121952-1952
192
PallarésÁngel Pallarés Gutiérrez05/12/1940Cartagena121987-1987
193
NúñezSantiago Núñez Sánchez1909Sevilla121956-1956
194
BenítezAntonio Fernández Benítez05/04/1942Alicante121986-1986
195
CoboRamón Cobo Antoranz05/07/1928Madrid121966-1966
196
MestreManuel Mestre Torres07/01/1935Oliva121972-1972
197
PopovićRanko Popović26/06/1967Peć122014-2015
198
ÓscarÓscar Álvarez González01/05/1902Oviedo121957-1957
199
AnteroAntero González de Audicana Inchaurraga16/04/1901Durango121942-1942
200
BarasoainAlfonso Barasoain Carrilero28/01/1958Mungia121989-1989
Última actualització: 21/05/2019