Ranking Targetes Grogues en una Temporada - 2ªB

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1978-79
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement TG Equips Temporada
1
Sívori Arturo Igoroin Sanjurjo
14/09/1976 Vitoria-Gasteiz 21 2009-10 Águilas
2
Selfa Carlos Selfa Sanfélix
25/04/1992 Sueca 21 2012-13 Levante B
3
Magín Magín Mir Martínez
06/01/1970 Palma 20 1995-96 Elche
4
Cañizares Pedro Cañizares Rocamora
07/09/1972 Dolores 20 2001-02 Toledo
5
Andrés Andrés Martínez Goikoetxea
24/11/1972 Bilbao 20 2003-04 Tomelloso
6
Piñas Ivan Piñas Herrero
25/01/1980 Madrid 20 2007-08 Guadalajara
7
Carrillo Salvador Martínez Luis
03/10/1984 Gandia 20 2011-12 Gandía
8
Iban Salvador Iván Salvador Edu
11/12/1995 L'Hospitalet de Llobregat 20 2014-15 Valencia Mestalla
9
Iñaki José Ignacio Gómez Ocaña
29/12/1986 Madrid 20 2015-16 Rayo Majadahonda
10
Cisneros Juan Luis Cisneros Alfaro
24/01/1989 Mutilva 20 2016-17 Mutilvera
11
Llopis Honorato Llopis Cataluña
19/01/1975 Valencia 19 1997-98 Guadix
12
Vázquez Javier Vázquez González
08/09/1971 Madrid 19 1997-98 Fuenlabrada
13
Germán Rojas Germán Rojas Gallego
10/04/1979 Lepe 19 2000-01 Atlético de Madrid B
14
Ripol Víctor Manuel Ripol Elizalde
16/06/1975 Zaragoza 19 2002-03 Binéfar
15
San Julián Luis San Julián Rodrigo
14/05/1979 Valencia 19 2005-06 Terrassa
16
De Dios Julio Jesús de Dios Moreno
26/02/1987 Linares 19 2007-08 Terrassa
17
Pato Roberto Díez Alonso
27/01/1977 Salamanca 19 2007-08 Guijuelo
18
Xavi Muñoz Xavier Muñoz Carceller
01/05/1983 Sabadell 19 2007-08 Gramanet
19
Vicente Vicente Moscardó Ferrando
05/04/1987 Alberic 19 2010-11 Polideportivo Ejido
20
Borja Borja Abenia Pérez
07/06/1983 Quinto 19 2010-11 Teruel
21
Juan Juan Díaz Prendes
28/06/1977 Gijón 19 2012-13 Avilés
22
Antonio Merino José Antonio Cortés Merino
04/01/1984 La Línea de la Concepción 19 2013-14 Algeciras
23
Manuel Sánchez Manuel Sánchez López
13/09/1988 Córdoba 19 2014-15 Huesca
24
Rovirola Marc Rovirola Moreno
12/09/1992 Cornellà de Terri 19 2015-16 Fuenlabrada
25
Sergio Rodríguez Sergio Rodríguez Sánchez
22/08/1990 Talavera de la Reina 19 2015-16 Talavera de la Reina
26
Serafín Serafín de la Torre Torregrosa
19/03/1962 Jaén 18 1992-93 Yeclano
27
Gelo Carlos González Serrano
10/01/1973 Tudela 18 1994-95 Sabadell
28
Felipe Felipe Torre González
03/11/1970 Madrid 18 1995-96 Aranjuez
29
Cuadrat Carles Cuadrat Xiqués
28/10/1968 Barcelona 18 1996-97 Sabadell
30
Falín Rafael Ramírez Frías
02/09/1972 Córdoba 18 1997-98 Écija
31
Gerardo Gerardo Méndez Jiménez
05/06/1973 Badalona 18 1998-99 Binéfar
32
Garrido Luis Miguel Garrido Santos
18/06/1972 Valladolid 18 1998-99 Cartagonova
33
Reyero Francisco Javier Reyero Fernández
25/07/1973 A Coruña 18 1998-99 Binéfar
34
Toni García José Antonio García Andrade
12/11/1977 A Coruña 18 1998-99 Benidorm
35
Alberto Alberto Díaz de Olarte Vicario
21/04/1975 Vitoria-Gasteiz 18 1999-00 Sabadell
36
Larrosa José David Larrosa Martínez
06/08/1973 Murcia 18 2000-01 Écija
37
Toñín Antonio Blanco Martínez
15/03/1975 Madrid 18 2002-03 RSD Alcalá
38
Suso Ruano Jesús Salvador Ruano Cabrera
15/07/1975 Las Palmas de Gran Canaria 18 2002-03 Figueres
39
Mariano Hoyas Mariano Hoyas de la Cruz
19/09/1970 Plasencia 18 2002-03 Cartagonova
40
Elbusto David Elbusto Egozkue
28/02/1979 Pamplona 18 2003-04 Peña Sport
41
Molinero Francisco José Molinero Calderón
26/07/1985 Ontígola 18 2003-04 Atlético de Madrid B
42
Jordi López Jordi López Felpeto
28/02/1981 Cardedeu 18 2003-04 Real Madrid B
43
Iturralde Raúl Iturralde Narváiz
08/12/1980 Pamplona 18 2005-06 Alfaro
44
Aníbal Aníbal Ramírez Abrante
30/08/1982 Santa Lucía de Tirajana 18 2005-06 Castillo
45
Cohen Steven Cohen
27/02/1986 Marseille 18 2006-07 Racing de Ferrol
46
Manu Manuel Arias Carrera
13/09/1982 Zamora 18 2007-08 Puertollano
47
Víctor Blanco Víctor Daniel Blanco Muñoz
10/02/1984 Madrid 18 2007-08 Alcorcón
48
Milla Juan Antonio Milla Escabillas
05/04/1983 Albolote 18 2008-09 Granada 74
49
Aicart José Aicart Suils
17/10/1986 Madrid 18 2008-09 Celta de Vigo B
50
Hornillo Alejandro Hornillo Villalón
19/07/1980 Alcalá de Guadaíra 18 2008-09 Roquetas
51
Nacho González Ignacio González Santana
18/06/1982 Madrid 18 2008-09 Navalcarnero
52
Wicha Walter José del Río
16/06/1976 Baradero 18 2008-09 San Fernando
53
Chema Mato José María Mato Nieto
22/03/1984 Santander 18 2009-10 Cultural Leonesa
54
Bueno Manuel Bueno López
06/06/1984 Esplugues de Llobregat 18 2009-10 Dénia
55
Robles Julián Robles García
23/03/1981 Palma 18 2009-10 Sabadell
56
Campillo José David Campillo Gallego
15/11/1983 Alguazas 18 2009-10 Villajoyosa
57
Gibanel Mario Gibanel Raluy
27/08/1975 Binéfar 18 2009-10 UD Logroñés
58
Javi Moreno Javier Moreno Flores
23/01/1984 Palma 18 2010-11 Alzira
59
Javi Selvas Javier Selvas Tapiador
13/09/1983 Valencia 18 2011-12 Conquense
60
Portu Cristian Portugués Manzanera
21/05/1992 Beniel 18 2012-13 Valencia Mestalla
61
Jorge Jorge Muñoz Souweine
02/07/1992 Barcelona 18 2012-13 Sant Andreu
62
Alcañiz José Manuel Alcañiz Andreu
12/07/1990 Madrid 18 2012-13 Rayo Vallecano B
63
Alberto Alberto González Pérez
31/03/1983 Ruente 18 2012-13 Gimnástica de Torrelavega
64
Jorge Herrero Jorge Herrero Arias
18/06/1983 Jerez de la Frontera 18 2012-13 Atlético Sanluqueño
65
Alomar Bernat Alomar Carilimdiliman
23/01/1987 Palma 18 2013-14 Atlético Baleares
66
Portu Cristian Portugués Manzanera
21/05/1992 Beniel 18 2013-14 Valencia Mestalla
67
Nacho Matador Ignacio Matador Aguilera
11/09/1986 Gijón 18 2014-15 Marbella
68
Manolo Martínez Manuel Martínez Lara
15/06/1980 Bigastro 18 2014-15 Gimnàstic de Tarragona
69
San Julián Luis San Julián Rodrigo
14/05/1979 Valencia 18 2014-15 Huracán
70
Javi Moreno Javier Moreno Flores
23/01/1984 Palma 18 2014-15 Guijuelo
71
Luis Verdú Luis Alfonso Cacicedo Verdú
10/04/1987 Cartagena 18 2015-16 FC Jumilla
72
Juanje Juan Jesús Torrejón Quintana
10/08/1984 San Fernando 18 2015-16 Eldense
73
Palencia Sergi Palencia Hurtado
23/03/1996 Badalona 18 2016-17 Barcelona B
74
Álex Rubio Alejandro Rubio Brito
23/07/1993 San Fernando 18 2017-18 CD Badajoz
75
Olmos Vicente Olmos Estellés
10/01/1968 Valencia 17 1990-91 Torrent
76
Mario Mario Fernando Julián Orduña
25/07/1967 Lima 17 1990-91 Alzira
77
Arturo Arturo Luis Patiño Cozar
05/03/1970 A Coruña 17 1991-92 Fabril
78
Artabe Francisco Javier Artabe Cabeza
25/04/1962 Oviedo 17 1992-93 Ibiza
79
Zandio José Luis Zandio Echaide
01/06/1967 Pamplona 17 1992-93 Tudelano
80
Carreras Juan Carlos Carreras Domingo
17/11/1963 Burjassot 17 1992-93 Yeclano
81
Granero Roberto Granero Granero
26/10/1965 Chella 17 1994-95 Alcoyano
82
Juanito Juan Rodríguez Vidal de Torres
09/12/1968 Cádiz 17 1994-95 Xerez
83
Mateos José Antonio Mateos García
27/02/1971 San Fernando 17 1995-96 Cádiz
84
Siscu Francisco Jiménez Rodilla
04/10/1968 Barcelona 17 1995-96 Manlleu
85
Anievas Manuel Anievas Gómez
18/08/1973 Santander 17 1996-97 Sant Andreu
86
Naranjo José Antonio Naranjo Sánchez
15/02/1973 Tarragona 17 1996-97 Gimnàstic de Tarragona
87
Rivera Carlos Rivera Ruiz
06/11/1977 Córdoba 17 1997-98 Motril
88
Anievas Manuel Anievas Gómez
18/08/1973 Santander 17 1997-98 Sabadell
89
Gelo Ángel Barrientos Pastrana
10/08/1967 León 17 1998-99 Cultural Leonesa
90
Toni Antonio García Fernández
16/05/1976 Madrid 17 1998-99 Moralo
91
Luis Alfonso Luis Alfonso Sierra González
27/03/1974 Torrelavega 17 1998-99 Tropezón
92
Roberto Roberto Jiménez García
27/09/1978 Madrid 17 1999-00 Talavera
93
Garagarza Gorka Garagarza Fernández
10/08/1972 Donostia/San Sebastián 17 1999-00 Terrassa
94
Javi Tres Francisco Javier Tres Lirio
11/09/1977 Andosilla 17 1999-00 Izarra
95
Manuel Ángel Manuel Ángel Esteban
04/07/1978 Sevilla 17 1999-00 Sevilla B
96
Genís Genís García Junyent
07/06/1975 Sabadell 17 1999-00 Sabadell
97
Juan Luis Juan Luis Hevia Fernández
20/02/1977 Boroñes 17 1999-00 Caudal
98
Edu Serrano Eduardo Serrano Amorós
05/11/1972 Valencia 17 1999-00 Ceuta
99
Pellicer Sergio Pellicer García
09/09/1973 Nules 17 1999-00 Jaén
100
Durán Luis Miguel Durán Espinazo
06/03/1972 Donostia/San Sebastián 17 2000-01 Calahorra
101
Garrido Luis Miguel Garrido Santos
18/06/1972 Valladolid 17 2000-01 Castellón
102
Casado Luis Francisco Casado Hernández
02/11/1975 Madrid 17 2001-02 Getafe
103
Meseguer José Javier Meseguer Valero
23/09/1970 Bigastro 17 2002-03 Orihuela CF
104
Elbusto David Elbusto Egozkue
28/02/1979 Pamplona 17 2002-03 Peña Sport
105
Tito Roberto Román Triguero
11/07/1985 Madrid 17 2003-04 RSD Alcalá
106
Salido José Manuel Salido Rivas
08/05/1973 Marbella 17 2003-04 UD Marbella
107
San Miguel Igor San Miguel Larrañaga
16/12/1974 Astigarraga 17 2003-04 Recreación
108
Juli Julián García González
06/02/1980 Madrid 17 2003-04 Tomelloso
109
Joselu José Luis Sánchez Méndez
17/03/1977 Guadalajara 17 2003-04 RSD Alcalá
110
Mantecón Sergio Martínez Mantecón
08/06/1980 Madrid 17 2004-05 Alicante
111
Sota Luis Alfonso Sota Yoldi
11/01/1982 Pamplona 17 2004-05 Osasuna B
112
Roberto Álvarez Roberto Álvarez Redondo
04/01/1980 Segovia 17 2004-05 RSD Alcalá
113
Juli Julián García González
06/02/1980 Madrid 17 2004-05 Tomelloso
114
Castillo Diego Castillo Marchena
15/03/1979 Jerez de la Frontera 17 2005-06 Linares
115
Sorribas Joaquín Sorribas Ariño
27/06/1978 Huesca 17 2007-08 Huesca
116
Velázquez Jesús López Velázquez
26/03/1979 Cádiz 17 2007-08 Racing Portuense
117
Maiquez Adrián Maiquez Pérez
27/06/1985 Algeciras 17 2007-08 Algeciras
118
Careaga David Ion Careaga Sanz
09/03/1981 Donostia/San Sebastián 17 2007-08 San Isidro
119
Azkoitia Jorge Azkoitia Gabiola
27/04/1974 Bilbao 17 2007-08 Alicante
120
Pina Juan Pedro Pina Martínez
29/06/1985 Murcia 17 2008-09 Sangonera
121
Javi Moreno Javier Moreno Flores
23/01/1984 Palma 17 2008-09 Benidorm
122
Monti Claudio Iván Monti
11/08/1981 Junin 17 2009-10 SD Compostela
123
Alberto Alberto González Pérez
31/03/1983 Ruente 17 2010-11 Gimnástica de Torrelavega
124
Chema José María Saucedo Rasco
26/06/1977 Carmona 17 2010-11 Alcalá
125
Juan Juan Díaz Prendes
28/06/1977 Gijón 17 2010-11 RSD Alcalá
126
Gil José Carlos Gil Solano
25/04/1985 Zaragoza 17 2011-12 Andorra
127
Julve Abel Julve Garrido
12/06/1986 Manacor 17 2011-12 Manacor
128
Alfonso Alfonso de la Cruz Calero
17/07/1986 Villarrobledo 17 2011-12 Lorca Atlético
129
San Julián Luis San Julián Rodrigo
14/05/1979 Valencia 17 2011-12 Gandía
130
Raúl Medina Raúl Medina Zamora
10/03/1983 Madrid 17 2011-12 Puertollano
131
Aitor Sanz Aitor Sanz Martín
13/09/1984 Madrid 17 2012-13 Oviedo
132
Corona Sebastián Manuel Corona Nacarino
08/07/1976 Lora del Río 17 2012-13 Leganés
133
Gonzalo Verdú Gonzalo Cacicedo Verdú
21/10/1988 Cartagena 17 2012-13 Orihuela CF
134
Vázquez David Vázquez Bardera
21/03/1986 Madrid 17 2013-14 Melilla
135
Obregón José María Obregón Sánchez
05/08/1975 Córdoba 17 2013-14 Lucena
136
Fran González Francisco Javier González Muñoz
01/02/1989 Córdoba 17 2013-14 Córdoba B
137
Fran Miranda Francisco Miranda Mera
27/03/1988 Badajoz 17 2013-14 Melilla
138
Răzvan Răzvan Iulian Ochiroșii
13/03/1989 Galați 17 2014-15 Guijuelo
139
Aitor Córdoba Aitor Córdoba Querejeta
21/05/1995 Bilbao 17 2014-15 Leioa
140
Alaña Ander Alaña Puerta
02/11/1981 Bilbao 17 2014-15 Leioa
141
Iván González Iván Garrido González
02/02/1990 Madrid 17 2014-15 Cultural Leonesa
142
Albisua Haritz Albisua Laskurain
01/10/1992 Soraluze 17 2014-15 Barakaldo
143
Ziganda Mikel Ziganda Galain
09/08/1984 Pamplona 17 2015-16 Izarra
144
Raúl Raúl Ruiz Matarín
25/03/1990 Alicante 17 2016-17 Guijuelo
145
Fernando Román Fernando Román Álvarez
20/08/1993 Madrid 17 2018-19 Valencia Mestalla
146
Carles Marc Carles Marc Martínez Embuena
03/01/1988 Paiporta 17 2018-19 Barakaldo
147
Tono Manuel Antonio Ínsua Fernández
08/10/1961 Noia 16 1990-91 Compostela
148
Puertas Francisco Puertas Bautista
30/11/1964 Madrid 16 1990-91 Móstoles
149
Moreno Juan Moreno López
20/01/1964 Jerez de la Frontera 16 1990-91 Atlético Sanluqueño
150
Mejías José Manuel Mejías López
21/01/1959 Cádiz 16 1992-93 Elche
151
Eres Juan Carlos Eres Eres
24/07/1969 Massamagrell 16 1992-93 Valencia B
152
Domingo Domingo González Gutiérrez
09/10/1969 Caracas 16 1992-93 Melilla
153
Márquez Bartolomé Márquez López
07/01/1962 Barcelona 16 1993-94 Figueres
154
Juanma Juan Manuel Sánchez Baró
04/11/1966 Ceuta 16 1993-94 Atlético Malagueño
155
Barbero Juan Manuel Barbero Sánchez
09/05/1968 Barakaldo 16 1993-94 Atlético de Madrid B
156
Tortosa II Salvador Ernesto Tortosa Navarro
20/01/1971 Murcia 16 1993-94 Xerez
157
Felipe Felipe Torre González
03/11/1970 Madrid 16 1994-95 Moscardó
158
Peque José Luis Sáez Rodríguez
30/05/1966 Elda 16 1994-95 Ontinyent
159
Conesa Javier García Conesa
05/06/1970 Barcelona 16 1995-96 Gavà
160
Javier José Javier Hernández Socas
11/02/1969 Las Palmas de Gran Canaria 16 1995-96 Tenerife B
161
Albelda David Albelda Aliqués
01/09/1977 La Pobla Llarga 16 1995-96 Valencia B
162
Polo Francisco López Palomares
11/11/1966 Adra 16 1995-96 Polideportivo Almería
163
Garrido Raúl Garrido Fernández
20/10/1972 Valencia 16 1996-97 FC Andorra
164
Domínguez José Antonio Domínguez Becerra
08/12/1971 Málaga 16 1996-97 Mar Menor
165
Tomás Pedro Tomás Reñones Crego
09/08/1960 Santiago de Compostela 16 1996-97 Atlético Marbella
166
Pujol Josep Pujol Bartrina
01/05/1974 Girona 16 1996-97 Sant Andreu
167
Corona Sebastián Manuel Corona Nacarino
08/07/1976 Lora del Río 16 1996-97 Sevilla B
168
Castillo Miguel Ángel Castillo Espinar
26/04/1973 Motril 16 1996-97 Guadix
169
Luis Merino Luis Moreno Merino
20/08/1968 Málaga 16 1996-97 Málaga
170
Torres Antonio Torres Pareja
28/06/1969 Balaguer 16 1996-97 Gimnàstic de Tarragona
171
Mario de la Roca Mario de la Roca Pascual
30/12/1965 Gijón 16 1996-97 Avilés Industrial
172
Padilla Juan Padilla Illescas
24/03/1969 Madrid 16 1997-98 Fuenlabrada
173
Meseguer José Javier Meseguer Valero
23/09/1970 Bigastro 16 1997-98 Mar Menor
174
Arellano Santiago Arellano Loarces
20/05/1972 Leganés 16 1997-98 Talavera
175
Carpio Fernando Carpio Máñez
09/09/1967 Sueca 16 1997-98 Yeclano
176
Ramiro José Ramiro Iglesias Covelo
01/09/1963 A Coruña 16 1997-98 As Pontes
177
Paquito Francisco José Martín Sánchez
14/03/1972 Granada 16 1997-98 Motril
178
Carpio Fernando Carpio Máñez
09/09/1967 Sueca 16 1998-99 Gandía
179
Morán Juan Carlos Morán Salvador
23/03/1970 Madrid 16 1998-99 Motril
180
Jesús Sánchez Jesús Sánchez Japón
26/11/1974 Coria del Río 16 1998-99 Levante
181
Sorribas Joaquín Sorribas Ariño
27/06/1978 Huesca 16 1998-99 Binéfar
182
Francis Francisco José Navarro Girón
21/11/1971 Madrid 16 1998-99 San Sebastián de los Reyes
183
Miguel Ángel Miguel Ángel Gallego Hueltes
07/04/1970 Alcalá la Real 16 1999-00 Premià
184
Joseba Aguirre Joseba Aguirre Oliden
24/03/1977 Orio 16 1999-00 Castellón
185
San Miguel Igor San Miguel Larrañaga
16/12/1974 Astigarraga 16 1999-00 Real Unión
186
Noria Antonio Noria Villegas
23/01/1971 Sevilla 16 1999-00 Coria
187
Rández Raúl Rández Borrajo
04/03/1975 Estella 16 1999-00 Izarra
188
Salas Miguel Ángel Salas Bestard
07/06/1972 Lloseta 16 2000-01 Terrassa
189
Gonzalo Gonzalo Ruiz Villafruela
07/09/1972 Bilbao 16 2000-01 Gernika
190
Chus Herrera Jesús Aurelio Herrera López
09/03/1975 Torrelavega 16 2000-01 Barakaldo
191
Etxarri José Javier Etxarri Sanz
12/05/1978 Estella 16 2000-01 Alavés B
192
Agapito Agapito Blas Roger Batista
28/05/1973 Pájara 16 2000-01 Pájara-Playas
193
Oriol Oriol Lozano Farrán
23/05/1981 Sudanell 16 2001-02 Onda
194
Tonino José Antonio Valverde Besga
08/08/1971 Bilbao 16 2001-02 Pontevedra
195
Chus Herrera Jesús Aurelio Herrera López
09/03/1975 Torrelavega 16 2001-02 Gimnástica de Torrelavega
196
Burgueña Xabier Burgueña Villaño
28/11/1979 Bilbao 16 2002-03 Ourense
197
Iván Luengo Iván Luengo Trigal
03/03/1981 Gijón 16 2002-03 Ribadesella
198
Carmelo Carmelo Alejo Lacarta
23/01/1976 Terrassa 16 2002-03 Palamós
199
Diego Diego Valbuena Álvarez
12/07/1974 Alcázar de San Juan 16 2002-03 RSD Alcalá
200
Juanma Juan Manuel Sánchez Falcón
08/12/1977 Lebrija 16 2002-03 Díter Zafra
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error