Ranking Jornades Consecutives Titular - 1ª + 2ª + 2ªB

De 2ª es compten dades des de la temporada 1941-42, de 2ªB des de la 1981-82
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PT Temporada
1
Santamaría Juan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 241 1971-78
2
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 193 2010-16
3
Larrañaga Jon Andoni Larrañaga Gurrutxaga
03/07/1958 Azpeitia 192 1986-93
4
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 188 1977-84
5
Rivera José Manuel Delgado Rivera
20/05/1946 Belmez 186 1970-76
6
Quincoces Juan Carlos Díaz Quincoces
26/01/1933 Vitoria-Gasteiz 185 1952-59
7
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 184 1984-89
8
Calleja Noé Calleja García
05/11/1979 Gijón 173 2005-10
9
Di Stéfano Alfredo Stéfano Di Stéfano Laulhé
04/07/1926 Buenos Aires 171 1953-59
10
Patri Patricio Eguidazu Altuna
08/11/1919 Arrasate 170 1941-48
11
Ipiña Juan Antonio Ipiña Iza
23/08/1912 Ortuella 165 1940-48
12
Losco Alfonso Losco Contreras
13/11/1925 Madrid 157 1951-57
13
Fran Francisco Javier González Pérez
14/07/1969 Carreira 156 1989-94
14
Alberto Alberto López Fernández
20/05/1969 Irun 151 1995-99
15
Ortega Juan Antonio Ortega Lara
22/12/1922 Lopera 150 1948-54
16
Aguilera Javier Aguilera Gumpert
31/01/1963 Madrid 150 1988-92
17
Iriarte Clemente Iriarte Madariaga
25/07/1946 Pamplona 147 1969-74
18
Aitor Aguirre Aitor Martín Aguirre Uriarte
11/11/1949 Sondika 145 1972-77
19
Botana José Luis Botana Pedreira
22/12/1920 A Coruña 145 1943-49
20
Tonono Antonio Afonso Moreno
25/08/1943 Arucas 144 1967-73
21
Abellán Francisco Abellán Cámara
19/01/1965 Beniel 142 1991-95
22
Moncaleán Agapito Moncaleán González
03/12/1958 Ajo 139 1989-93
23
Artigas José Luis Artigas Laborda
01/05/1960 Zaragoza 138 1987-91
24
Falito Rafael García Vázquez
09/03/1947 La Felguera 136 1971-75
25
Ferrer Joaquim Ferrer Sala
06/02/1960 Banyoles 136 1987-91
26
Victoriero José Antonio Pérez Bacallado
27/09/1939 San Cristóbal de La Laguna 136 1964-70
27
Castellano Francisco Castellano Rodríguez
17/11/1944 Arucas 134 1971-76
28
Enrique Martín Enrique Martín Monreal Lizarraga
09/03/1956 Tiebas-Muruarte de Reta 133 1979-84
29
Carnevalli Daniel Alberto Carnevalli Spurchesi
04/12/1946 Rosario 133 1975-79
30
Carmelo Cedrún Carmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 132 1952-57
31
Maestro Fernando Maestro Olalla
15/04/1974 Terrassa 130 2004-08
32
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 128 1987-91
33
Ávila Alejandro Ávila Esteban
27/12/1977 Marbella 128 2006-10
34
Juanín Juan García Díaz
22/05/1940 Nerva 127 1958-63
35
De la Cruz Jesús Antonio de la Cruz Gallego
07/05/1947 León 125 1968-73
36
Llompart Bartomeu Llompart Coll
06/10/1944 Inca 124 1964-69
37
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 123 1990-94
38
Caballero Pedro Sánchez Caballero
14/07/1965 Getafe 123 1988-92
39
Pascual Bartomeu Pascual Rosselló
24/07/1965 Capdepera 122 1987-91
40
Igoa Silvestre Igoa Garciandía
05/09/1920 Añorga 121 1948-54
41
Diego López Diego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 121 2007-12
42
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 119 1984-88
43
Moreno Juan Moreno López
05/01/1929 Villa Nador 119 1951-56
44
Benegas Juan María Benegas Sánchez-Aguirre
28/12/1934 Donostia/San Sebastián 118 1960-65
45
Becerra Isaac Becerra Alguacil
18/06/1988 Badalona 118 2013-17
46
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 118 1998-02
47
Alarcón Esteban Alarcón Sánchez
06/05/1930 Ceuta 117 1951-56
48
Montes Miguel Ángel Montes Busto
28/02/1939 Oviedo 117 1962-67
49
Manzanedo José Luis Fernández Manzanedo
10/02/1956 Burgos 116 1988-92
50
Gordillo Rafael Gordillo Vázquez
24/02/1957 Almendralejo 115 1977-82
51
Aranguiz José Luis Aranguiz
1932 Sestao 115 1954-58
52
Juanín Juan García Díaz
22/05/1940 Nerva 115 1964-69
53
Porta Manuel Portas Piñeiro
02/04/1919 San Mateo de Trasancos 114 1946-51
54
Antón Antonio Sánchez Valdés
02/07/1914 Oviedo 114 1942-47
55
Molina Andrés Molina Soler
14/03/1940 Elx 114 1960-64
56
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 114 1970-74
57
Boix Francesc Boix Cubiña
03/04/1958 Banyoles 114 1983-86
58
Maté Javier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 114 1988-91
59
Tirapu Fernando Tirapu Arteta
07/11/1951 Pamplona 113 1973-77
60
Virgilio Virgilio Hernández Paesa
05/09/1968 Chalons 113 1990-94
61
Vallespir Miguel Vallespir Bordoy
28/08/1944 Palma 113 1975-79
62
Bizzarri Albano Benjamín Bizzarri
09/11/1977 Etruria 113 2002-05
63
Ballester Bartolomé Ballester Mulet
01/07/1965 Campos 113 1987-91
64
Carmelo Carmelo José Navarro Careaga
25/03/1959 Murcia 112 1988-92
65
Vallejo José Vallejo Rodríguez
30/07/1934 León 112 1959-64
66
Pagola Mikel Pagola Biurrun
04/03/1982 Pamplona 111 2014-17
67
Juanín Juan Antonio López Moreno
06/10/1958 Madrid 110 1980-84
68
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 110 1990-94
69
Martínez José María Martínez Muguerza
13/11/1942 Pasaia 110 1965-69
70
Abelardo Abelardo Fernández Antuña
19/04/1970 Gijón 109 1989-92
71
Pérez Juan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 108 1985-89
72
Eutiquio Eutiquio Casado González
24/06/1961 Toro 108 1991-94
73
Batalla Manuel Batalla Jordá
31/08/1935 Amposta 107 1965-70
74
Simonet Simeón Soler Pérez
28/08/1932 Madrid 107 1959-64
75
Rubén Pérez Rubén Pérez Chueca
07/08/1980 Zaragoza 106 2010-13
76
Guimerans Manuel Guimerans Correa
18/12/1918 Vigo 105 1945-50
77
Juan Antonio Juan Antonio López Gallego
20/11/1943 Murcia 105 1965-69
78
Poceiro Manuel Poceiro Carrera
03/01/1938 Sevilla 104 1962-66
79
Molina José Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 104 1994-97
80
Joaquín Joaquín Alonso González
09/06/1956 Oviedo 104 1978-82
81
Garay Jesús Garay Vecino
10/09/1930 Bilbao 104 1950-54
82
Bellod Antonio Benlloch García
01/12/1945 Orihuela 103 1969-73
83
Alconero Pedro Alconero Artagoitia
03/09/1919 Barakaldo 103 1943-48
84
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 103 1981-85
85
Villalvilla Jacinto Villalvilla Bustos
09/08/1963 Palma 103 1992-95
86
Javi Prendes Francisco Javier Prendes Arango
18/09/1969 Cudillero 103 1991-94
87
Torres Antonio Torres García
29/07/1943 Balaguer 102 1969-73
88
Manolo Manuel Rodríguez Alfonso
22/12/1947 Cangas 101 1969-73
89
Glaría Jesús Glaría Jordán
02/01/1942 Villafranca 101 1965-70
90
Manolín Cuesta Manuel de la Cuesta Martínez
26/02/1950 Córdoba 101 1971-74
91
Català Andrés Català Ballbona
13/07/1922 Argentona 101 1945-50
92
González José Manuel González López
26/05/1943 Granada 100 1966-70
93
Romero Juan Ángel Romero Isasi
27/12/1934 Campo Grande 100 1961-66
94
Luna Eslava Juan Luna Eslava
15/09/1964 Fernán Núñez 100 1989-93
95
Eraña Juan Eraña Virumbrales
18/09/1938 Erandio 100 1961-66
96
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 100 1992-95
97
Valero Alejandro Valero Pellicer
03/01/1955 Meliana 100 1983-86
98
Rubio Miguel Ángel Rubio Buedo
31/08/1961 Cuenca 99 1989-93
99
Iñaki Ignacio Marigil Echevarría
25/03/1964 Donostia/San Sebastián 99 1987-90
100
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 99 2008-11
101
D'Alessandro Roberto Jorge D'Alessandro Di Ninno
28/07/1949 Buenos Aires 99 1974-77
102
Pérez García Ángel Pérez García
16/10/1957 Madrid 99 1981-84
103
Cobo José María Cobo Elosua
18/04/1937 Muskiz 99 1966-70
104
Cedrún Andoni Cedrún Ibarra
05/06/1960 Durango 98 1990-93
105
Carmelo Cedrún Carmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 98 1959-63
106
Ávila Alejandro Ávila Esteban
27/12/1977 Marbella 98 2003-07
107
Jiménez Manuel Enrique Jiménez Abalo
27/10/1956 Vilagarcía de Arousa 98 1984-87
108
Iriarte Clemente Iriarte Madariaga
25/07/1946 Pamplona 97 1974-77
109
Valle Francisco Hernández Sánchez
15/02/1954 Macotera 97 1979-82
110
Peralta Agustín Peralta Panzano
28/05/1954 Lalueza 97 1978-81
111
Santos Santos Bedoya López
03/11/1939 Madrid 97 1968-72
112
Tini Agustín García Braceras
31/12/1930 Sodupe 96 1954-59
113
Moncaleán Agapito Moncaleán González
03/12/1958 Ajo 96 1982-85
114
Biurrun José Vicente Fernández Biurrun
01/09/1959 São Paulo 96 1989-93
115
Jenaro Jenaro Roig Tramoyeres
12/05/1947 Benimàmet 95 1970-73
116
Sabin Bilbao Sabin Bilbao Bolumburu
16/01/1960 Loiu 95 1988-92
117
Mas Francisco Mas Piquet
13/01/1916 Barcelona 95 1944-49
118
Arnau José Arnau Serrano
06/06/1917 Valencia 95 1943-48
119
Bordons Ignacio Bordons Vives
25/10/1941 Barcelona 95 1967-71
120
Biurrun José Vicente Fernández Biurrun
01/09/1959 São Paulo 94 1984-87
121
Vicente Juan Rodríguez Vicente
24/06/1920 Madrid 94 1949-53
122
Rubén Castro Rubén Castro Martín
27/06/1981 Las Palmas de Gran Canaria 94 2013-17
123
Domínguez José Domínguez Caballer
04/03/1925 Larache 94 1949-53
124
Urquiaga Santiago Urquiaga Pérez
18/04/1958 Barakaldo 94 1981-85
125
Ernesto Ernesto Llobregat Mas
10/11/1924 Alicante 93 1950-54
126
Tete Alfonso Martínez Zambrano
27/02/1974 Almendralejo 93 2000-03
127
Matito Román Matito Domínguez
02/02/1927 Huelva 93 1949-53
128
Iru Aitor Iruarrizaga Amarika
29/07/1968 Bilbao 93 1992-95
129
Marigil Julio Marigil Merino
24/08/1936 Bilbao 92 1958-62
130
Monzó Salvador Monzó Cros
20/08/1921 Valencia 92 1948-52
131
Unzué Juan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 92 1993-96
132
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 92 1980-83
133
Trueba Gerardo Trueba Laso
10/02/1934 Tanos 91 1956-60
134
Simonet Simeón Soler Pérez
28/08/1932 Madrid 91 1963-67
135
Abadal Eduard Abadal Almendros
21/08/1967 Barcelona 91 1990-93
136
Guedes Juan Guedes Rodríguez
02/10/1942 Las Palmas de Gran Canaria 91 1965-69
137
Raúl Moreno Raúl Moreno Artalejo
21/11/1979 Madrid 91 2007-10
138
Méndez Manuel Méndez Cuadrado
17/09/1930 Madrid 91 1957-61
139
San Román Juan Miguel San Román Calvo
02/10/1966 Segovia 90 1992-96
140
Pau Torres Pau Torres Riba
04/06/1987 Capellades 90 2011-15
141
Zalazar José Luis Zalazar Rodríguez
26/10/1963 Montevideo 90 1990-93
142
González José Manuel González López
10/10/1917 Madrid 89 1947-51
143
César César Blanco Rodríguez
07/05/1950 León 89 1978-81
144
Nino Juan Francisco Martínez Modesto
10/06/1980 Vera 89 2007-10
145
Toni Antonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 89 1992-96
146
Marculeta Martín Marculeta Barbería
24/09/1907 Donostia/San Sebastián 89 1928-33
147
Maciá Alberto Maciá Poveda
31/01/1984 Alicante 89 2009-12
148
Torres José Torres Espejo
24/12/1936 Sagunt 88 1957-60
149
Rangel David Rangel Pastor
25/07/1979 Valencia 88 2008-11
150
Salguero José Antonio Salguero García
25/01/1960 Fuente de Piedra 88 1989-92
151
Quini Enrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 88 1978-81
152
Castro Jesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 88 1976-79
153
Gilberto Gilberto Jerónimo Yearwood
15/03/1956 San Pedro Sula 88 1977-80
154
Seguí Vicente Seguí García
13/12/1927 Valencia 87 1951-55
155
Salas Carmelo Salas Tavira
13/09/1949 Córdoba 87 1973-76
156
Marcet Francisco Javier Marcet Mundo
26/11/1928 Terrassa 87 1950-53
157
Salvatierra Jesús Salvatierra Gil
11/09/1926 Tudela 87 1951-55
158
Ceballos José María Ceballos Vega
07/09/1968 Pámanes 87 1993-96
159
Jiménez José Jiménez López
05/07/1930 Morón de la Frontera 87 1956-59
160
Ares Manuel Alfonso Ares Fernández
01/01/1965 Maside 87 1991-94
161
Valencia Juan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 87 1991-94
162
Geñupi Eugenio Rodrigo Rojo
02/01/1950 Valladolid 87 1974-78
163
Unzué Juan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 87 1990-94
164
Higes José Luis Higes Casalengua
09/08/1959 El Sotillo 87 1988-91
165
Caldentey Pedro Caldentey Bauzá
03/09/1928 Sant Llorenç des Cardassar 87 1955-58
166
Campillo José García Campillo
16/03/1931 Guardamar del Segura 87 1964-68
167
Juanito Juan Antonio Felipe Gallego
24/08/1961 Madrid 86 1981-85
168 Roggero Miguel Ángel Roggero González
1954 86 1981-84
169
Germán Germán Dévora Ceballos
16/11/1943 Las Palmas de Gran Canaria 86 1971-74
170
Santisteban José Manuel Santisteban González
27/09/1967 Barakaldo 86 1999-02
171
Baena Juan Baena Ruiz
18/05/1950 Ceuta 86 1974-78
172
Gojenuri Santos Gojenuri Gómez
10/07/1931 Bilbao 86 1955-59
173
Quini Enrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 86 1974-78
174
Ibarreche José Ramón Ibarreche Villanueva
20/06/1933 Trapagaran 85 1964-67
175
Molina Francisco Alberto Molina Navarro
07/04/1943 Las Palmas de Gran Canaria 85 1971-74
176
Raúl Arribas Raúl Arribas Torre
23/06/1969 Barcelona 85 2003-06
177
Bermúdez Constancio Bermúdez de Loza
06/01/1943 Baños de Río Tobía 85 1968-71
178
Doro Blas Armero Gallego
17/02/1936 Socuéllamos 85 1964-68
179
Olmo Antonio Olmo Ramírez
18/01/1954 Sabadell 85 1976-79
180
Iriarte Clemente Iriarte Madariaga
25/07/1946 Pamplona 85 1976-79
181
Deusto Juan Antonio Deusto Olagorta
08/01/1946 Bilbao 85 1971-75
182
Campanal II Marcelino Vaquero González del Río
13/02/1932 Gijón 85 1950-54
183
Ibarra Miguel Antonio Ibarra Garechana
13/06/1929 Gernika 84 1954-57
184
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 84 1969-72
185
Cuaresma Francisco Javier Cuaresma Gallego
02/02/1967 Valladolid 84 1991-94
186
Luluaga José María Luluaga Altuna
16/04/1962 Lizartza 84 1989-93
187
Stošić Vlada Stošić
31/01/1965 Vranje 84 1991-94
188
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 84 1989-92
189
Pérez José María Pérez Medrano
02/05/1920 Lapuebla de Labarca 84 1944-48
190
Zarra Pedro Telmo Zarraonandia Montoya
20/01/1921 Asua 83 1947-51
191
Villar Santiago Villar González
30/04/1929 Santa Cruz de Tenerife 83 1954-57
192
Maestro Fernando Maestro Olalla
15/04/1974 Terrassa 83 2008-11
193
Pegaso Francisco Esteban Aedo
10/01/1938 Portugalete 83 1958-61
194
Pita Jesús García Pérez
05/03/1957 La Puebla de Arganzón 83 1981-85
195
Egaña Pedro María Egaña Urdiroz
15/04/1933 Villava 82 1955-59
196
Castellano Francisco Castellano Rodríguez
17/11/1944 Arucas 82 1968-72
197
Campos Manuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 82 1973-76
198
Joaquín Joaquín Alonso González
09/06/1956 Oviedo 82 1986-89
199
Lasala Isidoro Lasala Casajús
02/04/1923 Tauste 82 1949-53
200
Quini Enrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 82 1971-75
201
Jiménez Manuel Enrique Jiménez Abalo
27/10/1956 Vilagarcía de Arousa 82 1979-82
202
Riesgo Asier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 82 2006-09
203
Pedro Díaz Pedro Díaz Muñoz
18/06/1977 Talavera de la Reina 82 2003-07
204
Filipe Luís Filipe Luís Kasmirski
09/08/1985 Jaraguà Do Sul 82 2007-10
205
Herminio Herminio González Otero
19/03/1940 O Carballiño 81 1964-68
206
Manu Herrera Manuel Herrera Yagüe
29/09/1981 Madrid 81 2011-13
207
Montes José Luis Montes Vicente
10/08/1956 Segovia 81 1984-87
208
Venancio Venancio Pérez García
22/04/1921 Sestao 81 1950-53
209
Pina José María Pérez Pina
31/05/1920 Novelda 81 1946-50
210
Chancho Santiago García Blanco
28/10/1932 Santiago de Compostela 81 1962-66
211
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena
01/03/1943 Zarautz 81 1968-72
212
Maiques Leonardo Maiques Ferrer
24/07/1932 Mislata 81 1956-59
213
Karmona Antonio Karmona Herrera
24/03/1968 Bermeo 81 1993-96
214
Maté Javier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 81 1986-88
215
Iru Francisco Javier Iruarrizaga Amarika
04/10/1962 Areatza 81 1981-85
216
Joselu José Luis Gómez Pérez
10/06/1987 Ribeira 81 2014-17
217
Iturrino Luciano Iturrino Zenekorta
04/11/1963 Mutriku 81 1991-94
218
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 80 1994-96
219
Navarro Juan Navarro Clemente
08/05/1923 Valencia 80 1946-50
220
Glaría I José Glaría Jordán
21/07/1929 Villafranca 80 1951-54
221
Queco Piña Sergio Piña Cousillas
19/07/1980 A Coruña 80 2006-08
222
De Luis Fermín de Luis Marín
22/01/1964 Pamplona 80 1986-88
223
Carlos Carlos Martínez Rodríguez
27/06/1986 Barcelona 80 2013-16
224
Wolff Enrique Ernesto Wolff dos Santos
21/02/1949 Victoria 80 1976-79
225
Martín Pelayo Luis Martín Camino
26/07/1918 Toledo 80 1950-53
226
Fernando Fernando Gómez Colomer
11/09/1965 Valencia 80 1994-97
227
Pasieguito Bernardino Pérez Elizarán
21/05/1925 Hernani 80 1952-56
228
Claramunt José Claramunt Torres
16/07/1946 Puçol 80 1971-75
229
Astorga Luis María Astorga Lete
05/04/1942 Errenteria 80 1969-72
230
Prats Antoni Prats Cervera
09/09/1971 Capdepera 80 1995-97
231
Tensi Hortensio Fernández Extravis
22/12/1946 Sama de Langreo 79 1970-73
232
Eizaguirre Ignacio Eizaguirre Arregui
07/11/1920 Donostia/San Sebastián 79 1950-53
233
Coro Ferran Corominas Telechea
05/01/1983 Girona 79 2011-13
234
Gallo Eulogio Gallo López
17/01/1922 Madrid 79 1950-54
235
Tinoko Juan Antonio Tinoko Sagayo
16/01/1963 Amorebieta-Etxano 79 1991-94
236
Mesa Manuel Mesa Quirós
26/12/1952 San Roque 79 1980-83
237
Salvador Antonio Salvador Ruiz
16/05/1936 Barcelona 79 1959-62
238
Peri Pere Ventura Garcia
21/07/1969 Anglès 79 1991-95
239
Orlando Quintana Orlando Quintana García
25/03/1978 Las Palmas de Gran Canaria 79 2008-11
240
Lolino Manuel Jiménez Villahoz
02/10/1930 Mérida 79 1956-59
241
Armando Armando Gil Sanjuán
14/12/1955 La Almunia de Doña Godina 79 1983-86
242
Mantido I José Edreira Rama
27/03/1923 San Pedro de Nós 79 1949-52
243
Grande Francisco Fernández Grande
1933 León 79 1956-59
244
Roberto Roberto Fernández Alvarellos
25/01/1979 Chantada 78 2003-05
245
Férez Ángel Férez Crespo
20/01/1966 Sevilla 78 1986-89
246
Martínez José Martínez García
18/08/1940 Regumiel de la Sierra 78 1969-72
247
García Castany José Pablo García Castany
30/08/1948 Girona 78 1973-76
248
Jáuregi Xabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 78 1999-01
249
Jaro Pedro Luis Jaro Reguero
22/02/1963 Madrid 78 1994-96
250
Pagès Josep Maria Pagès Carol
20/11/1975 Barcelona 78 1999-02
En actiu la temporada 2019-20