Ranking Jornades Consecutives Suplent - 2ªB

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1980-81
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PS Temporada
1
Tariq Tariq Spezie Sevilla
21/06/1980 Sharjah 20 2002-03
2
Chema José Manuel Jiménez Sancho
09/05/1976 Pamplona 19 2009-10
3
Uribe Carlos Luis Uribe del Prado
23/02/1978 Bilbao 17 1998-99
4
Fran Álvarez Francisco Álvarez Alonso
08/09/1976 Oviedo 16 1997-98
5
Acorán Acorán Barrera Reyes
31/01/1983 Santa Cruz de Tenerife 16 2002-03
6
Álvaro Pérez Álvaro Pérez Florentino
13/10/1975 Donostia/San Sebastián 15 1997-98
7
Yelul Sergio Yelul Barcia
10/09/1981 Mieres 15 2001-02
8
Huegun Aitor Huegun Etxebarria
09/08/1972 Donostia/San Sebastián 15 2006-07
9
Dopi Jon Ander González Dopico
18/03/1995 Erandio 15 2017-19
10
De María José María Rodríguez Corbacho
12/09/1979 Ronda 14 2000-01
11
Javi Ballesteros Javier Ballesteros Tomás
21/08/1984 Montamarta 14 2013-14
12
Miralles Oriol Miralles Gironella
17/03/1987 Barcelona 14 2010-11
13
Xumetra Jordi Xumetra Feliu
24/10/1985 L'Estartit 14 2007-08
14
Sanginés Iago Sanginés Francisco
15/11/1988 Ourense 14 2012-13
15
Pino Antonio del Pino Chica
21/07/1969 Cádiz 13 1997-98
16
Diego García Diego García Menéndez
10/04/1991 Avilés 13 2011-12
17
Javi Bolo Javier Martínez López
08/07/1989 La Roda 13 2015-16
18
Moisés Moisés Carrasco Vallespín
25/09/1973 Badalona 13 1996-98
19
Gurría Óscar Gurría Guerra
04/03/1973 Tudela 13 2005-06
20
Oliver Oliver Medina Filgueiro
26/07/1974 Caracas 13 1995-96
21
Josemi José Miguel Pérez Ruiz
28/01/1976 Palma 13 1997-98
22
Membri José Pedro Membrive Mira
23/04/1967 Novelda 13 1990-91
23
Cala Sergio Calatayud Lebrón
02/03/1990 Antequera 13 2014-16
24
Fran Sol Francisco Sol Ortiz
13/03/1992 Madrid 13 2013-14
25
Guille Guillermo Escribano Carrillo
10/01/1984 Jerez de la Frontera 13 2009-10
26
Matías Fernández Matías Fernández Granado
08/05/1988 Riaño 13 2013-14
27
Jorge Jorge Barco Zorita
11/07/1973 12 1995-96
28
Markuleta Mikel Markuleta Arrula
19/01/1983 Pamplona 12 2005-07
29
Batista José Luis Batista Espino
05/05/1973 Arguineguín 12 2000-01
30
Cordero Juan Carlos Cordero Sánchez
17/10/1974 Cartagena 12 1996-97
31
David Moreno Francisco David Moreno Maldonado
15/02/1994 Granada 12 2016-17
32
Antonio Antonio Carnero Saavedra
24/07/1979 Navàs 12 1998-99
33
Matamala Roger Matamala Font
03/04/1988 Granollers 12 2007-08
34
Puigdesens Josep Puigdesens Aregall
28/08/1981 Vic 12 2000-01
35
Sangroniz Iñigo Sangroniz Barcena
16/11/1971 Bilbao 12 1997-98
36
Santamarina Manuel Rodríguez Santamarina
17/04/1960 Fuentesnuevas 12 1990-91
37
Torres Francisco Javier Torres Huéscar
23/05/1990 Madrid 12 2012-13
38
Rojo Fernando Rojo Abellán
12/12/1968 Miranda de Ebro 12 1990-91
39
Lezaun Javier Lezaun Ezpeleta
06/08/1979 Peralta 12 2006-07
40
Raúl Ibáñez Raúl Ibáñez Galdón
10/11/1972 Tous 12 1990-91
41
Suárez Daniel Suárez Etxebarría
16/04/1990 Logroño 12 2011-12
42
Raúl Ibáñez Raúl Ibáñez Galdón
10/11/1972 Tous 12 1991-92
43
Richi Ricardo Pérez de Zabalza Goytre
14/04/1977 Madrid 11 2000-01
44
Sergio Sergio Arias Rodríguez
12/09/1985 Portomarín 11 2006-07
45
Fran Francisco José de la Guerra González
09/10/1977 Madrid 11 2000-01
46
Ruiz Antonio Ruiz González
23/11/1963 Zaragoza 11 1982-83
47
Humberto Humberto José Ramírez Santiago
19/07/1985 Vecindario 11 2008-09
48
Jorge Fernández Jorge Ramón Fernández López
26/11/1977 Vigo 11 2006-07
49
Huegun Aitor Huegun Etxebarria
09/08/1972 Donostia/San Sebastián 11 2007-08
50
Molist Xavier Molist Berga
06/02/1977 Girona 11 1997-98
51
Eloy Eloy Jiménez Sánchez
30/01/1995 Hellín 11 2017-18
52
Anselmo Anselmo Regueiro González
Mugardos 11 1982-83
53
Quini Joaquín Béjar Martínez
25/03/1968 Linares 11 2001-02
54
Piquero Diego Ruiz Piquero
10/10/1988 Puente San Miguel 11 2015-16
55
Sanou Youssouf Sanou
03/02/1987 Bobo-Dioulasso 11 2009-10
56
Bianchi Santiago Agustín Bianchi Paredes
29/09/1984 Buenos Aires 11 2007-08
57
Masqué Ramón Masqué Rodón
26/07/1960 Reus 11 1982-83
58
Dani Martínez Daniel Martínez Celigueta
24/01/1972 Pamplona 11 1990-91
59
Imaz Jesús Imaz Ballesté
26/09/1990 Lleida 11 2010-11
60
Xabi Gutiérrez Javier Gutiérrez Granado
23/03/1980 Donostia/San Sebastián 11 2000-01
61
De la Cruz Francisco Javier de la Cruz García
26/07/1979 Talavera de la Reina 11 2005-06
62
Endika Endika Mendizabal Salaberria
30/10/1978 Tolosa 11 2005-06
63
Carmona José Carmona Rodríguez
21/07/1995 Jerez de la Frontera 11 2019-20
64
Borja Prieto Borja Prieto Ruiz
10/02/1987 Barakaldo 11 2006-07
65
Rebollo
11 1988-89
66
Cubillas David Cubillas Peña
19/06/1990 Castelló de la Plana 11 2016-17
67
Berro Sergio Berro Pérez
05/10/1979 Sevilla 10 2009-10
68
Carrasco Iñaki Carrasco Blanco
29/07/1977 Bilbao 10 1996-97
69
Kofi Ishmael Kofi Antwi
04/09/1992 Accra 10 2014-15
70
Tonono Manuel Rodríguez Marrero
20/04/1959 Arucas 10 1983-84
71
Parente José Manuel Parente Fernández
17/04/1972 Mieres 10 2005-06
72
Brais Brais Abelenda Negreira
27/10/1995 A Coruña 10 2016-17
73
Míner Iván García Cortés
03/06/1971 Gijón 10 2005-06
74
Assoubre Jean Luc Gbayara Assoubre
08/08/1992 Lakota 10 2014-15
75
Pablo Niño Juan Pablo Niño Castellano
15/05/1978 Rota 10 1997-98
76
Lombardero Alejandro Lombardero Menéndez
01/03/1979 Arteixo 10 1998-99
77
César César Rodríguez Casas
26/12/1980 Vigo 10 2004-05
78
Juli Julián Cerdà Vicente
09/08/1981 Alcoi 10 2018-19
79
Hervías Pablo Hervías Ruiz
08/03/1993 Logroño 10 2011-12
80
Cabarcos David Cabarcos González
07/02/1977 Oviedo 10 2001-02
81
Orozco Iñigo Orozco Andonegi
16/07/1993 Donostia/San Sebastián 10 2018-19
82
Saúl Saúl Álvarez Gulin
23/03/1977 Ribadavia 10 1996-97
83
Matías Alonso Matías Damián Alonso Vallejo
16/04/1985 Montevideo 10 2006-07
84
Jito Juan José Silvestre Cantó
02/03/1980 Barcelona 10 2010-11
85
Jito Juan José Silvestre Cantó
02/03/1980 Barcelona 10 2011-13
86
Rubio Alberto Rubio Serna
26/02/1997 Elx 10 2018-19
87
Pedro José Pedro José Lorenzo Galán
19/11/1967 Torremejía 10 2003-04
88
Otín Héctor Otín Lafuente
19/01/1996 Zaragoza 10 2017-19
89
Salcedo Raúl Salcedo Borrega
11/01/1985 Vitoria-Gasteiz 10 2012-13
90
Moreira Manuel Moreira Vicente
26/06/1989 Salamanca 10 2014-15
91
Aragón
10 1991-92
92
Ador Salvador Jiménez Marfil
02/09/1985 Málaga 10 2007-08
93
Javito Francisco Javier Peral Perianes
04/11/1983 Plasencia 10 2005-06
94
Torres Francisco Javier Torres Huéscar
23/05/1990 Madrid 10 2012-13
95
Abraham Abraham González Casanova
16/07/1985 Cornellà de Llobregat 10 2006-07
96
Aitor Santos Aitor Santos Primo
12/04/1976 Pamplona 10 1996-97
97
Molina Sergio Molina Rivero
14/11/1983 Málaga 10 2013-14
98
Salva Salvador González Azkarate
24/06/1973 10 1995-96
99
Ferreiro David Ferreiro Quiroga
01/04/1988 Ourense 10 2007-08
100
David Pérez David Pérez Collado
28/10/1977 Vitoria-Gasteiz 10 1997-98
101
Toño Ruiz Juan Antonio Ruiz Bustillo
26/10/1968 Moudon 10 1998-99
102
Nata Natanael Bueloha Borengue
23/04/1979 Madrid 10 2000-01
103
Xavi Jiménez Xavier Jiménez Santafé
21/01/1979 Santa Coloma de Gramenet 10 2002-03
104
Paco Francisco Sanz Tudanca
22/01/1958 Calzada de Bureba 10 1980-81
105
Esaú Esaú Francisco Gómez Gómez
11/03/1977 Madrid 10 2001-03
106
Generelo David Generelo Miranda
11/08/1982 Badajoz 10 2000-01
107
Carlos Carlos García Cuello
07/01/1989 Oviedo 10 2007-08
108
Ramiro Ramiro Guerra Pereyra
21/03/1997 Montevideo 10 2015-16
109
Nata Natanael Bueloha Borengue
23/04/1979 Madrid 10 2004-05
110
Gorostiza Mariano Lucini Gorostiza
03/02/1983 Alejo Ledesma 10 2004-05
111
César César Carlos Suárez González
17/07/1962 Candás 10 1981-82
112
Ahumada Manuel Jesús Ahumada Servant
15/10/1969 San Fernando 10 1997-98
113
Dani Segovia Daniel Lucas Segovia
04/05/1985 Madrid 10 2009-10
114
Ismael Ismael García López
30/09/1996 Murcia 10 2018-19
115
Camilo Antonio Camilo Casal Fernández
26/05/1963 Ferrol 10 1981-82
116
Carlos Álvarez Carlos Álvarez Sánchez
23/04/1986 Oviedo 10 2016-17
117
Chicha Carlos Rodríguez Peña
13/03/1976 Jerez de la Frontera 10 1994-96
118
Apraiz Oxel Apraiz Gallastegi
04/12/1976 Arrasate 10 2003-04
119
Entrialgo Fernando Entrialgo Vega
28/02/1975 Gijón 10 1998-99
120
Romagnoli Juan Bautista Romagnoli
20/06/1996 Buenos Aires 10 2017-18
121
Javi Delgado Javier Delgado López
03/07/1972 Santa Coloma de Gramenet 10 2003-04
122
Antonio Antonio Carnero Saavedra
24/07/1979 Navàs 10 2000-01
123
Javi Bolo Javier Martínez López
08/07/1989 La Roda 10 2017-18
124
Modrego Javier Modrego Casado
19/01/1988 Soria 10 2007-08
125
Rudy Rudy Alberto Manso Torres
16/03/1984 Marbella 10 2006-07
126
Julio Abando Julio Abando García
29/12/1982 Santander 10 2002-03
127
Víctor Pérez Víctor Pérez Alonso
12/01/1988 Albacete 10 2008-09
128
Gato Antonio Jesús Ramos Rincón
22/02/1989 Loja 9 2013-14
129
Iván Sales Iván Sales Pastor
25/11/1993 Castelló de la Plana 9 2015-16
130
Dani Cara Daniel Cara Rodríguez
25/04/1990 El Ejido 9 2010-11
131
Ortuño Alfredo Ortuño Martínez
21/01/1991 Yecla 9 2012-13
132
Perujo Daniel Fernández Gutiérrez
02/06/1988 Cabezón de la Sal 9 2009-10
133
Ibáñez José Alberto Ibáñez Martín
16/11/1963 Pinilla Trasmonte 9 1982-83
134
Garrido Iván Garrido Ciaurriz
01/11/1994 Calahorra 9 2019-20
135
Nané Francisco Manuel García Márquez
03/01/1996 Belmez 9 2014-15
136
Francisco Francisco Fernández Fernández de Mendiola
03/06/1967 Arraia-Maeztu 9 1989-90
137
Torregrosa Pedro Torregrosa Bóveda
09/01/1976 Ourense 9 2004-05
138
Festo Francisco Javier Rodríguez Guedes
19/09/1976 Puerto del Rosario 9 2005-06
139
Núñez Miguel Ángel Núñez Acosta
06/04/1979 Las Palmas de Gran Canaria 9 2000-01
140
Arrien Ricardo Arrien Iriondo
15/11/1960 Gernika 9 1981-82
141
Juanjo Juan José Rodríguez Aguado
15/05/1973 Palencia 9 2003-04
142
Juvenal Juvenal Edjogo-Owono Montalbán
03/04/1979 Sabadell 9 2010-11
143
Santi Revilla Santiago Revilla Herranz
24/04/1972 Madrid 9 1996-97
144
Arteaga Juan Antonio Arteaga Mariscal
01/04/1971 Barakaldo 9 1997-98
145
Apraiz Gotzon Apraiz Etxebarria
02/02/1968 Larrabetzu 9 1991-92
146
Dani Daniel Hernández Trancho
05/02/1975 Tolosa 9 1998-99
147
Abella Izaro Abella Sánchez
16/05/1996 Ordizia 9 2017-19
148
Noah Alberto Noah Rodríguez Hernández
20/02/1979 Santa Cruz de Tenerife 9 1998-99
149
Sebas Sebastián Esparza Hernández
29/09/1983 Murcia 9 2008-09
150
Ortí Jorge Ortí Gracia
28/04/1993 Zaragoza 9 2016-17
151
Grasa Joan Grasa Comas
12/12/1991 Barcelona 9 2011-13
152
Isaac Isaac Jové Rubí
21/02/1980 Barcelona 9 2010-11
153
Mariano Mariano Díaz Mejía
01/08/1993 Barcelona 9 2012-13
154
Lalo Orealdo Simón Rodríguez
03/05/1969 Los Llanos de Aridane 9 1992-93
155
Chota Mustafá Abdesalam Mohand
05/04/1975 Melilla 9 2014-15
156
Cuevas Roberto Cuevas Martín
30/01/1981 Abadiño 9 2002-03
157
Vinuesa Jordi Vinuesa Buitrago
08/01/1981 Barcelona 9 2003-04
158
Cenamor José Cenamor Guijarro
02/03/1976 Fuenlabrada 9 1995-96
159
Álvaro Jurado Álvaro Jurado Espinosa
05/09/1981 Córdoba 9 2010-11
160
Caperucho Eric Herrera Barrionuevo
04/08/1990 Castelldefels 9 2009-10
161
Héctor Héctor Vicente Quintanilla Alfaraz
24/01/1981 Avilés 9 2000-01
162
Dañobeitia Mikel Dañobeitia Martín
05/03/1986 Barakaldo 9 2011-12
163
Sosa Emilio José García Sosa
21/05/1977 Almadén 9 2005-06
164
Francis José Francisco Ruano Capilla
10/01/1975 Almería 9 1997-98
165
Guti Manuel Antonio Gutiérrez Gómez
26/01/1973 Camas 9 1995-96
166
Ian Ian Gordon Robinson
20/11/1987 Barnsley 9 2009-10
167
Juanjo Juan José Rodríguez Aguado
15/05/1973 Palencia 9 2005-06
168
Ortuño Alfredo Ortuño Martínez
21/01/1991 Yecla 9 2011-12
169
Jon Bakero Jon Bakero Escudero
16/07/1971 Goizueta 9 1990-91
170
Perona Jorge Perona García
01/04/1982 Enguera 9 2014-15
171
Carlos Valverde Carlos Javier Valverde Doblado
19/02/1985 Utrera 9 2010-11
172
Paco Mije Francisco González Mije
22/03/1978 Sevilla 9 2002-03
173
Dieguito Diego Sánchez Montoya
04/05/1990 Murcia 9 2011-12
174
Moncho
9 1984-85
175
Mella Rafael Mella Ferreiro
06/11/1991 A Coruña 9 2014-15
176
Salas Raúl Salas García
13/05/1980 Alaquàs 9 2002-03
177
Haro David Haro Iniesta
17/07/1990 L'Ametlla del Vallès 9 2012-13
178
Yeray Ortega Yeray Ortega Guarda
14/07/1979 Las Palmas de Gran Canaria 9 2005-06
179
Pedro Garcia Pedro Garcia Delgado
03/08/1984 Santa Coloma de Gramenet 9 2005-06
180
Chirri Carlos Monje Serrano
06/06/1990 Mérida 9 2011-12
181
Soler Antonio Soler Mulet
23/03/1992 L'Eliana 9 2011-12
182
Colorado Alejandro Colorado Ramírez
09/06/1984 Jerez de la Frontera 9 2011-12
183
Zambrano Alejandro Zambrano Martín
04/08/1991 Huelva 9 2016-17
184
Morales Víctor Manuel Morales Jiménez
18/10/1974 Aldeanueva de Ebro 9 2003-04
185
Abel Abel Jesús Luque Aparcero
31/05/1978 Sanlúcar de Barrameda 9 2000-01
186
Diego Martín Diego Martín Abad
18/09/1974 Santander 9 2002-03
187
Borge Vicente Borge González
23/10/1968 Mieres 9 2000-01
188
Querol David Querol Blanco
25/02/1989 Reus 9 2013-14
189
Javi Cobo Javier Cobo Peña
08/07/1997 Torrelavega 9 2017-18
190
Urrutia Javier Urrutia Ruiz
07/08/1976 Bilbao 9 2001-02
191
Moha Traoré Mohamady Traoré Diarra
29/11/1994 Barcelona 9 2013-14
192
Javi Ballesteros Javier Ballesteros Tomás
21/08/1984 Montamarta 9 2004-05
193
David Karanka David Karanka de la Hoz
20/04/1978 Vitoria-Gasteiz 9 2007-09
194
Jorge Jorge Iglesias
02/01/1970 9 1992-93
195
Miguilla Miguel López Palacios
14/01/1980 Lugo 9 2000-01
196
Villanueva José Antonio Villanueva Muñoz
16/08/1985 Cartagena 9 2007-08
197
Belhadji Ahmed Belhadji Saidi
16/11/1997 Tàrrega 9 2018-19
198
Sequeiros Antonio Sequeiros Montes
16/06/1966 Ourense 9 1993-94
199
Ángel Ángel Fernández Navarro
26/02/1963 Sant Gregori 9 1988-89
200
Bene Benedicto Fernández González
Lalín 9 1988-89
201
Berrocal Jesús Berrocal Campos
05/02/1988 Córdoba 9 2009-10
202
Aguilera Pablo Aguilera Gómez
02/06/1994 Los Palacios y Villafranca 9 2019-20
203
Tano Manuel Asencio Terrero
14/02/1992 Dos Hermanas 9 2011-12
204
Troiteiro Jorge Troiteiro Carrasco
09/04/1984 Almansa 9 2007-08
205
Berrocal Jesús Berrocal Campos
05/02/1988 Córdoba 9 2010-11
206
Lambarri Ander Lambarri Camilo
22/12/1981 Bilbao 9 2008-09
207
Fonsi Juan Alfonso Rodríguez Teijeiro
24/10/1973 Vigo 9 1996-97
208
Gálvez Rafael Gálvez Cerrillo
20/05/1993 Córdoba 9 2019-20
209
Adri Rivas Adrián Rivas Sánchez
24/05/1997 Santa Perpètua de Mogoda 9 2016-17
210
Pan José María Pan Fernández
07/06/1994 Vitoria-Gasteiz 9 2013-14
211
Cheikh Cheikh Saad Bouh Diagne
20/09/1990 Nouadibhou 9 2010-11
212
Jonathan Rey Jonathan Rey Fernández
16/09/1979 Gijón 9 1999-00
213
Ricky Ricardo Fargas Roger
24/05/1973 Manresa 9 2000-01
214
Menudo Juan Carlos Menudo Domínguez
18/06/1991 Sevilla 9 2013-14
215
Ponomarev Anatoli Igorevich Ponomarev
06/12/1982 Bakú 9 2002-03
216
Estecha Iván Sánchez Ruiz
12/03/1980 Ávila 9 1999-00
217
Silva Diego Silva Carrera
28/07/1986 Tomiño 9 2018-19
218
Nan Ribera Joan Ribera Masó
22/04/1975 Girona 9 2003-04
219
Antúnez Jonathan Antúnez Alonso
07/04/1982 Porriño 9 2015-16
220
Cuyami Juan Remigio Cuyami Vaz
17/12/1972 Donostia/San Sebastián 9 2002-03
221
Rui Wamba Carlos Rui Wamba Ortiz
16/11/1965 Bilbao 9 1989-90
222
Manolo Manuel López Escámez
25/11/1985 Bullas 9 2010-11
223
Infante David Infante Sanz
09/11/1990 Barakaldo 9 2012-13
224
Paredes David Paredes Ureba
29/10/1976 Gijón 9 1996-97
225
Melo Carmelo Rodríguez López
19/02/1960 Huelva 9 1987-88
226
Chuchi Jesús María Collado Fernández
21/04/1973 Mieres 9 1995-96
227
Ion García Ion García Hernández
29/05/1980 Estella 9 2006-07
228
Dani Martínez Daniel Martínez Quesada
31/01/1984 Jaén 9 2006-07
229
Goikoetxea Iñaki Goikoetxea Beristain
06/05/1982 Deba 9 2013-15
230
Fafián Miguel Joaquín Fafián López
28/05/1978 A Coruña 9 1997-98
231
Espino Alberto Espino Gutiérrez
14/05/1980 Madrid 9 2005-06
232
Quini Joaquín Álvarez Álvarez
04/07/1980 Madrid 9 2004-05
233
Pierrick Aser Pierrick Dipanda Dicka
01/02/1989 Douala 9 2011-12
234
Pedro Garcia Pedro Garcia Delgado
03/08/1984 Santa Coloma de Gramenet 9 2009-10
235
Álex García Alejandro García Peña
24/09/1984 Bilbao 9 2008-09
236
Del Castillo Mariano del Castillo Morales
18/07/1964 Jaén 8 1994-95
237
Pachón Valentín Sergio Pachón Mosquero
05/02/1977 Madrid 8 2014-15
238
José Carlos José Carlos Fernández Compan
31/01/1973 Málaga 8 2002-03
239
Bordi Gabriel Miguel Bordi
04/11/1975 Córdoba 8 2004-05
240
Cañadas Antonio Cañadas Zapata
13/06/1979 San Javier 8 2007-08
241
Herrera Cristian Herrera Fontanella
29/03/1994 Santa Coloma de Farners 8 2018-19
242
Mariano Mariano Sanz Novillo
11/11/1989 Benidorm 8 2010-11
243
Gorka López Gorka López Hernández
02/05/1978 Gernika 8 2000-01
244
Landeta
8 1980-81
245
Cubas Enrique Cubas Gago
18/04/1989 Pontevedra 8 2015-16
246
Reverte Pedro Luis Reverte Carrión
29/08/1976 Lorca 8 1995-96
247
Gustavo Souto Gustavo Souto Sampedro
19/04/1983 Vigo 8 2010-11
248
David Martín David Martín Vargas
06/06/1974 Valladolid 8 2001-02
249
Luengo José María Luengo Martos
20/06/1970 Madrid 8 1996-97
250
Enrique Enrique Fernando Ortiz Moruno
02/07/1977 Zafra 8 2000-01
En actiu la temporada 2019-20