Ranking Jornades Consecutives Suplent - 2ªB

# País Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PS Temporada
1
TariqTariq Spezie Sevilla
21/06/1980 Sharjah 20 2002-03
2
ChemaJosé Manuel Jiménez Sancho
09/05/1976 Pamplona 19 2009-10
3
UribeCarlos Luis Uribe del Prado
23/02/1978 Bilbao 17 1998-99
4
Fran ÁlvarezFrancisco Álvarez Alonso
08/09/1976 Oviedo 16 1997-98
5
AcoránAcorán Barrera Reyes
31/01/1983 Santa Cruz de Tenerife 16 2002-03
6
DopiJon Ander González Dopico
18/03/1995 Erandio 15 2017-19
7
YelulSergio Yelul Barcia
10/09/1981 Mieres 15 2001-02
8
Álvaro PérezÁlvaro Pérez Florentino
13/10/1975 Donostia/San Sebastián 15 1997-98
9
HuegunAitor Huegun Etxebarria
09/08/1972 Donostia/San Sebastián 15 2006-07
10
XumetraJordi Xumetra Feliu
24/10/1985 L'Estartit 14 2007-08
11
MirallesOriol Miralles Gironella
17/03/1987 Barcelona 14 2010-11
12
De MaríaJosé María Rodríguez Corbacho
12/09/1979 Ronda 14 2000-01
13
Javi BallesterosJavier Ballesteros Tomás
21/08/1984 Montamarta 14 2013-14
14
SanginésIago Sanginés Francisco
15/11/1988 Ourense 14 2012-13
15
BallesterosPol Ballesteros Ferrer
26/11/1996 Vilassar de Mar 14 2020-21
16
PalmásJosé Gabriel Palmás Fervenza
08/12/1998 Moaña 13 2020-21
17
Matías FernándezMatías Fernández Granado
08/05/1988 Riaño 13 2013-14
18
PinoAntonio del Pino Chica
21/07/1969 Cádiz 13 1997-98
19
GurríaÓscar Gurría Guerra
04/03/1973 Tudela 13 2005-06
20
Javi BoloJavier Martínez López
08/07/1989 La Roda 13 2015-16
21
MoisésMoisés Carrasco Vallespín
25/09/1973 Badalona 13 1996-98
22
MembriJosé Pedro Membrive Mira
23/04/1967 Novelda 13 1990-91
23
Fran SolFrancisco Sol Ortiz
13/03/1992 Madrid 13 2013-14
24
Diego GarcíaDiego García Menéndez
10/04/1991 Avilés 13 2011-12
25
OliverOliver Medina Filgueiro
26/07/1974 Caracas 13 1995-96
26
JosemiJosé Miguel Pérez Ruiz
28/01/1976 Palma 13 1997-98
27
GuilleGuillermo Alejandro Escribano Carrillo
10/01/1984 Jerez de la Frontera 13 2009-10
28
CalaSergio Calatayud Lebrón
02/03/1990 Antequera 13 2014-16
29
David MorenoFrancisco David Moreno Maldonado
15/02/1994 Granada 12 2016-17
30
MatamalaRoger Matamala Font
03/04/1988 Granollers 12 2007-08
31
MarkuletaMikel Markuleta Arrula
19/01/1983 Pamplona 12 2005-07
32
Raúl IbáñezRaúl Ibáñez Galdón
10/11/1972 Tous 12 1990-91
33
SangronizIñigo Sangroniz Barcena
16/11/1971 Bilbao 12 1997-98
34
SantamarinaManuel Rodríguez Santamarina
17/04/1960 Fuentesnuevas 12 1990-91
35
Raúl IbáñezRaúl Ibáñez Galdón
10/11/1972 Tous 12 1991-92
36
DopiJon Ander González Dopico
18/03/1995 Erandio 12 2020-21
37
AntonioAntonio Carnero Saavedra
24/07/1979 Navàs 12 1998-99
38
RojoFernando Rojo Abellán
12/12/1968 Miranda de Ebro 12 1990-91
39
CorderoJuan Carlos Cordero Sánchez
17/10/1974 Cartagena 12 1996-97
40
JorgeJorge Barco Zorita
11/07/1973 12 1995-96
41
LezaunJavier Lezaun Ezpeleta
06/08/1979 Peralta 12 2006-07
42
TorresFrancisco Javier Torres Huéscar
23/05/1990 Madrid 12 2012-13
43
BatistaJosé Luis Batista Espino
05/05/1973 Arguineguín 12 2000-01
44
ÓscarÓscar Fernández González
16/05/1995 Renedo de Piélagos 12 2019-21
45
PuigdesensJosep Puigdesens Aregall
28/08/1981 Vic 12 2000-01
46
SuárezDaniel Suárez Etxebarría
16/04/1990 Logroño 12 2011-12
47
MasquéRamón Masqué Rodón
26/07/1960 Reus 11 1982-83
48
CubillasDavid Cubillas Peña
19/06/1990 Castelló de la Plana 11 2016-17
49
HumbertoHumberto José Ramírez Santiago
19/07/1985 Vecindario 11 2008-09
50
SergioSergio Arias Rodríguez
12/09/1985 Portomarín 11 2006-07
51
CarmonaJosé Carmona Rodríguez
21/07/1995 Jerez de la Frontera 11 2019-20
52
RebolloJesús Raúl Rebollo Cano
24/10/1963 Madrid 11 1988-89
53
BianchiSantiago Agustín Bianchi Paredes
29/09/1984 Buenos Aires 11 2007-08
54
AnselmoAnselmo Regueiro González
14/06/1960 Mugardos 11 1982-83
55
RichiRicardo Pérez de Zabalza Goytre
14/04/1977 Madrid 11 2000-01
56
Javi GómezJavier Gómez Castroverde
10/01/1999 Toledo 11 2020-21
57
Dani MartínezDaniel Martínez Celigueta
24/01/1972 Pamplona 11 1990-91
58
De la CruzFrancisco Javier de la Cruz García
26/07/1979 Talavera de la Reina 11 2005-06
59
PiqueroDiego Ruiz Piquero
10/10/1988 Puente San Miguel 11 2015-16
60
RuizAntonio Ruiz González
23/11/1963 Zaragoza 11 1982-83
61
SanouYoussouf Sanou
03/02/1987 Bobo-Dioulasso 11 2009-10
62
Jorge FernándezJorge Ramón Fernández López
26/11/1977 Vigo 11 2006-07
63
MolistXavier Molist Berga
06/02/1977 Girona 11 1997-98
64
Xabi GutiérrezJavier Gutiérrez Granado
23/03/1980 Donostia/San Sebastián 11 2000-01
65
EloyEloy Jiménez Sánchez
30/01/1995 Hellín 11 2017-18
66
EndikaEndika Mendizabal Salaberria
30/10/1978 Tolosa 11 2005-06
67
MahicasJuan Julián Mahicas Pérez
14/07/2001 Masquefa 11 2020-21
68
CaioCaio Emerson Pereira Marques da Silva
19/02/1999 Sete Lagoas 11 2020-21
69
ImazJesús Imaz Ballesté
26/09/1990 Lleida 11 2010-11
70
FranFrancisco José de la Guerra González
09/10/1977 Madrid 11 2000-01
71
Borja PrietoBorja Prieto Ruiz
10/02/1987 Barakaldo 11 2006-07
72
QuiniJoaquín Béjar Martínez
25/03/1968 Linares 11 2001-02
73
HuegunAitor Huegun Etxebarria
09/08/1972 Donostia/San Sebastián 11 2007-08
74
SaúlSaúl Álvarez Gulin
23/03/1977 Ribadavia 10 1996-97
75
Xavi JiménezXavier Jiménez Santafé
21/01/1979 Santa Coloma de Gramenet 10 2002-03
76
Dani SegoviaDaniel Lucas Segovia
04/05/1985 Madrid 10 2009-10
77
Javi BoloJavier Martínez López
08/07/1989 La Roda 10 2017-18
78
GenereloDavid Generelo Miranda
11/08/1982 Badajoz 10 2000-01
79
EsaúEsaú Francisco Gómez Gómez
11/03/1977 Madrid 10 2001-03
80
ChichaCarlos Rodríguez Peña
13/03/1976 Jerez de la Frontera 10 1994-96
81
David PérezDavid Pérez Collado
28/10/1977 Vitoria-Gasteiz 10 1997-98
82
LombarderoAlejandro Lombardero Menéndez
01/03/1979 Arteixo 10 1998-99
83
AntonioAntonio Carnero Saavedra
24/07/1979 Navàs 10 2000-01
84
JitoJuan José Silvestre Cantó
02/03/1980 Barcelona 10 2011-13
85
BerroSergio Berro Pérez
05/10/1979 Sevilla 10 2009-10
86
RubioAlberto Rubio Serna
26/02/1997 Elx 10 2018-19
87
AragónRamón Aragón Segura
25/04/1967 Madrid 10 1991-92
88
NataNatanael Bueloha Borengue
23/04/1979 Madrid 10 2004-05
89
NataNatanael Bueloha Borengue
23/04/1979 Madrid 10 2000-01
90
MoreiraManuel Moreira Vicente
26/06/1989 Salamanca 10 2014-15
91
RudyRudy Alberto Manso Torres
16/03/1984 Marbella 10 2006-07
92
CarrascoIñaki Carrasco Blanco
29/07/1977 Bilbao 10 1996-97
93
JavitoFrancisco Javier Peral Perianes
04/11/1983 Plasencia 10 2005-06
94
TorresFrancisco Javier Torres Huéscar
23/05/1990 Madrid 10 2012-13
95
Matías AlonsoMatías Damián Alonso Vallejo
16/04/1985 Montevideo 10 2006-07
96
ParenteJosé Manuel Parente Fernández
17/04/1972 Mieres 10 2005-06
97
CésarCésar Carlos Suárez González
17/07/1962 Candás 10 1981-82
98
RomagnoliJuan Bautista Romagnoli
20/06/1996 Buenos Aires 10 2017-18
99
CarlosCarlos García Cuello
07/01/1989 Oviedo 10 2007-08
100
Javi DelgadoJavier Delgado López
03/07/1972 Santa Coloma de Gramenet 10 2003-04
101
Toño RuizJuan Antonio Ruiz Bustillo
26/10/1968 Moudon 10 1998-99
102
ApraizOxel Apraiz Gallastegi
04/12/1976 Arrasate 10 2003-04
103
JuliJulián Cerdà Vicente
09/08/1981 Alcoi 10 2018-19
104
JitoJuan José Silvestre Cantó
02/03/1980 Barcelona 10 2010-11
105
FerreiroDavid Ferreiro Quiroga
01/04/1988 Ourense 10 2007-08
106
GorostizaMariano Lucini Gorostiza
03/02/1983 Alejo Ledesma 10 2004-05
107
MínerIván García Cortés
03/06/1971 Gijón 10 2005-06
108
PacoFrancisco Sanz Tudanca
22/01/1958 Calzada de Bureba 10 1980-81
109
AdorSalvador Jiménez Marfil
02/09/1985 Málaga 10 2007-08
110
SalvaSalvador González Azkarate
24/06/1973 10 1995-96
111
Julio AbandoJulio Abando García
29/12/1982 Santander 10 2002-03
112
CamiloAntonio Camilo Casal Fernández
26/05/1963 Ferrol 10 1981-82
113
KofiIshmael Kofi Antwi
04/09/1992 Accra 10 2014-15
114
AbrahamAbraham González Casanova
16/07/1985 Cornellà de Llobregat 10 2006-07
115
BraisBrais Abelenda Negreira
27/10/1995 A Coruña 10 2016-17
116
RamiroRamiro Guerra Pereyra
21/03/1997 Montevideo 10 2015-16
117
OrozcoIñigo Orozco Andonegi
16/07/1993 Donostia/San Sebastián 10 2018-19
118
AhumadaManuel Jesús Ahumada Servant
15/10/1969 San Fernando 10 1997-98
119
EntrialgoFernando Entrialgo Vega
28/02/1975 Gijón 10 1998-99
120
SalcedoRaúl Salcedo Borrega
11/01/1985 Vitoria-Gasteiz 10 2012-13
121
Víctor PérezVíctor Pérez Alonso
12/01/1988 Albacete 10 2008-09
122
Pedro JoséPedro José Lorenzo Galán
19/11/1967 Torremejía 10 2003-04
123
OtínHéctor Otín Lafuente
19/01/1996 Zaragoza 10 2017-19
124
TononoManuel Rodríguez Marrero
20/04/1959 Arucas 10 1983-84
125
IsmaelIsmael García López
30/09/1996 Murcia 10 2018-19
126
MolinaSergio Molina Rivero
14/11/1983 Málaga 10 2013-14
127
CésarCésar Rodríguez Casas
26/12/1980 Vigo 10 2004-05
128
CabarcosDavid Cabarcos González
07/02/1977 Oviedo 10 2001-02
129
Carlos ÁlvarezCarlos Álvarez Sánchez
23/04/1986 Oviedo 10 2016-17
130
Aitor SantosAitor Santos Primo
12/04/1976 Pamplona 10 1996-97
131
Pablo NiñoJuan Pablo Niño Castellano
15/05/1978 Rota 10 1997-98
132
ModregoJavier Modrego Casado
19/01/1988 Soria 10 2007-08
133
HervíasPablo Hervías Ruiz
08/03/1993 Logroño 10 2011-12
134
AssoubreJean Luc Gbayara Assoubre
08/08/1992 Lakota 10 2014-15
135
PonomarevAnatoli Igorevich Ponomarev
06/12/1982 Bakú 9 2002-03
136
SebasSebastián Esparza Hernández
29/09/1983 Murcia 9 2008-09
137
NúñezMiguel Ángel Núñez Acosta
06/04/1979 Las Palmas de Gran Canaria 9 2000-01
138
FranciscoFrancisco Fernández Fernández de Mendiola
03/06/1967 Arraia-Maeztu 9 1989-90
139
ZambranoAlejandro Zambrano Martín
04/08/1991 Huelva 9 2016-17
140
UrrutiaJavier Urrutia Ruiz
07/08/1976 Bilbao 9 2001-02
141
ChotaMustafá Abdesalam Mohand
05/04/1975 Melilla 9 2014-15
142
ArrienRicardo Arrien Iriondo
15/11/1960 Gernika-Lumo 9 1981-82
143
FestoFrancisco Javier Rodríguez Guedes
19/09/1976 Puerto del Rosario 9 2005-06
144
CenamorJosé Cenamor Guijarro
02/03/1976 Fuenlabrada 9 1995-96
145
Rui WambaCarlos Rui Wamba Ortiz
16/11/1965 Bilbao 9 1989-90
146
TanoManuel Asencio Terrero
14/02/1992 Dos Hermanas 9 2011-12
147
Pablo GoñiPablo Goñi Gallego
10/03/1998 Santander 9 2020-21
148
Santi RevillaSantiago Revilla Herranz
24/04/1972 Madrid 9 1996-97
149
AbelAbel Jesús Luque Aparcero
31/05/1978 Sanlúcar de Barrameda 9 2000-01
150
IanIan Gordon Robinson
20/11/1987 Barnsley 9 2009-10
151
SolerAntonio Soler Mulet
23/03/1992 L'Eliana 9 2011-12
152
IbáñezJosé Alberto Ibáñez Martín
16/11/1963 Pinilla Trasmonte 9 1982-83
153
Dani CaraDaniel Cara Rodríguez
25/04/1990 El Ejido 9 2010-11
154
BerrocalJesús Berrocal Campos
05/02/1988 Córdoba 9 2010-11
155
BerrocalJesús Berrocal Campos
05/02/1988 Córdoba 9 2009-10
156
VinuesaJordi Vinuesa Buitrago
08/01/1981 Barcelona 9 2003-04
157
AntúnezJonathan Antúnez Alonso
07/04/1982 Porriño 9 2015-16
158
MarianoMariano Díaz Mejía
01/08/1993 Barcelona 9 2012-13
159
LambarriAnder Lambarri Camilo
22/12/1981 Bilbao 9 2008-09
160
QuerolDavid Querol Blanco
25/02/1989 Reus 9 2013-14
161
HéctorHéctor Vicente Quintanilla Alfaraz
24/01/1981 Avilés 9 2000-01
162
ManoloManuel López Escámez
25/11/1985 Bullas 9 2010-11
163
HaroDavid Haro Iniesta
17/07/1990 L'Ametlla del Vallès 9 2012-13
164
TroiteiroJorge Troiteiro Carrasco
09/04/1984 Almansa 9 2007-08
165
NoahAlberto Noah Rodríguez Hernández
20/02/1979 Santa Cruz de Tenerife 9 1998-99
166
PeronaJorge Perona García
01/04/1982 Enguera 9 2014-15
167
GarridoIván Garrido Ciaurriz
01/11/1994 Calahorra 9 2019-20
168
CheikhCheikh Saad Bouh Diagne
20/09/1990 Nouadibhou 9 2010-11
169
CuevasRoberto Cuevas Martín
30/01/1981 Abadiño 9 2002-03
170
ChirriCarlos Monje Serrano
06/06/1990 Mérida 9 2011-12
171
SosaEmilio José García Sosa
21/05/1977 Almadén 9 2005-06
172
InfanteDavid Infante Sainz
09/11/1990 Barakaldo 9 2012-13
173
SilvaDiego Silva Carrera
28/07/1986 Tomiño 9 2018-19
174
GutiManuel Antonio Gutiérrez Gómez
26/01/1973 Camas 9 1995-96
175
ParedesDavid Paredes Ureba
29/10/1976 Gijón 9 1996-97
176
SalasRaúl Salas García
13/05/1980 Alaquàs 9 2002-03
177
JuvenalJuvenal Edjogo-Owono Montalbán
03/04/1979 Sabadell 9 2010-11
178
SequeirosAntonio Sequeiros Montes
16/06/1966 Ourense 9 1993-94
179
GatoAntonio Jesús Ramos Rincón
22/02/1989 Loja 9 2013-14
180
EstechaIván Sánchez Ruiz
12/03/1980 Ávila 9 1999-00
181
MiguillaMiguel López Palacios
14/01/1980 Lugo 9 2000-01
182
MoralesVíctor Manuel Morales Jiménez
18/10/1974 Aldeanueva de Ebro 9 2003-04
183
ApraizGotzon Apraiz Etxebarria
02/02/1968 Larrabetzu 9 1991-92
184
OrtuñoAlfredo Ortuño Martínez
21/01/1991 Yecla 9 2012-13
185
OrtuñoAlfredo Ortuño Martínez
21/01/1991 Yecla 9 2011-12
186
OrtíJorge Ortí Gracia
28/04/1993 Zaragoza 9 2016-17
187
Nan RiberaJoan Ribera Masó
22/04/1975 Girona 9 2003-04
188
Javi CoboJavier Cobo Peña
08/07/1997 Torrelavega 9 2017-18
189
David KarankaDavid Karanka de la Hoz
20/04/1978 Vitoria-Gasteiz 9 2007-09
190
ColoradoAlejandro Colorado Ramírez
09/06/1984 Jerez de la Frontera 9 2011-12
191
AlbertoAlberto Fernández Broens
06/05/1999 Santa Margalida 9 2019-20
192
DañobeitiaMikel Dañobeitia Martín
05/03/1986 Barakaldo 9 2011-12
193
ÁngelÁngel Fernández Navarro
26/02/1963 Sant Gregori 9 1988-89
194
Dani MartínezDaniel Martínez Quesada
31/01/1984 Jaén 9 2006-07
195
Jon BakeroJon Bakero Escudero
16/07/1971 Goizueta 9 1990-91
196
Pedro GarciaPedro Garcia Delgado
03/08/1984 Santa Coloma de Gramenet 9 2005-06
197
PanJosé María Pan Fernández
07/06/1994 Vitoria-Gasteiz 9 2013-14
198
NanéFrancisco Manuel García Márquez
03/01/1996 Belmez 9 2014-15
199
Yeray OrtegaYeray Ortega Guarda
14/07/1979 Las Palmas de Gran Canaria 9 2005-06
200
Adri RivasAdrián Rivas Sánchez
24/05/1997 Santa Perpètua de Mogoda 9 2016-17
201
BorgeVicente Borge González
23/10/1968 Mieres 9 2000-01
202
MeloCarmelo Rodríguez López
19/02/1960 Huelva 9 1987-88
203
Iván SalesIván Sales Pastor
25/11/1993 Castelló de la Plana 9 2015-16
204
VillanuevaJosé Antonio Villanueva Muñoz
16/08/1985 Cartagena 9 2007-08
205
Moha TraoréMohamady Traoré Diarra
29/11/1994 Barcelona 9 2013-14
206
XiscuFrancisco Martínez Anglada
06/03/1995 Ciutadella de Menorca 9 2020-21
207
PierrickAser Pierrick Dipanda Dicka
18/02/1989 Douala 9 2011-12
208
Ion GarcíaIon García Hernández
29/05/1980 Estella 9 2006-07
209
QuiniJoaquín Álvarez Álvarez
04/07/1980 Madrid 9 2004-05
210
CaperuchoEric Herrera Barrionuevo
04/08/1990 Castelldefels 9 2009-10
211
ChuchiJesús Manuel Collado Fernández
21/04/1973 Mieres 9 1995-96
212
IsaacIsaac Jové Rubí
21/02/1980 Barcelona 9 2010-11
213
GálvezRafael Gálvez Cerrillo
20/05/1993 Córdoba 9 2019-20
214
FrancisJosé Francisco Ruano Capilla
10/01/1975 Almería 9 1997-98
215
GrasaJoan Grasa Comas
12/12/1991 Barcelona 9 2011-13
216
MellaRafael Mella Ferreiro
06/11/1991 A Coruña 9 2014-15
217
Diego MartínDiego Martín Abad
18/09/1974 Santander 9 2002-03
218
Javi BallesterosJavier Ballesteros Tomás
21/08/1984 Montamarta 9 2004-05
219
GeijoAlexandre Geijo Pazos
11/03/1982 Genève 9 2020-21
220
DaniDaniel Hernández Trancho
05/02/1975 Tolosa 9 1998-99
221
BelhadjiAhmed Belhadji Saidi
16/11/1997 Tàrrega 9 2018-19
222
MonchoRamón Díaz
1968 9 1984-85
223
ArteagaJuan Antonio Arteaga Mariscal
01/04/1971 Barakaldo 9 1997-98
224
Paco MijeFrancisco González Mije
22/03/1978 Sevilla 9 2002-03
225
FafiánMiguel Joaquín Fafián López
28/05/1978 A Coruña 9 1997-98
226
DieguitoDiego Sánchez Montoya
04/05/1990 Murcia 9 2011-12
227
Pedro GarciaPedro Garcia Delgado
03/08/1984 Santa Coloma de Gramenet 9 2009-10
228
MenudoJuan Carlos Menudo Domínguez
18/06/1991 Sevilla 9 2013-14
229
CuyamiJuan Remigio Cuyami Vaz
17/12/1972 Donostia/San Sebastián 9 2002-03
230
EspinoAlberto Espino Gutiérrez
14/05/1980 Madrid 9 2005-06
231
LaloOrealdo Moisés Rodríguez Simón
03/05/1969 Los Llanos de Aridane 9 1992-93
232
AbellaIzaro Abella Sánchez
16/05/1996 Ordizia 9 2017-19
233
JuanjoJuan José Rodríguez Aguado
15/05/1973 Palencia 9 2005-06
234
Álex GarcíaAlejandro García Peña
24/09/1984 Bilbao 9 2008-09
235
RickyRicardo Fargas Roger
24/05/1973 Manresa 9 2000-01
236
Carlos ValverdeCarlos Javier Valverde Doblado
19/02/1985 Utrera 9 2010-11
237
FonsiJuan Alfonso Rodríguez Teijeiro
24/10/1973 Vigo 9 1996-97
238
JuanjoJuan José Rodríguez Aguado
15/05/1973 Palencia 9 2003-04
239
Jonathan ReyJonathan Rey Fernández
16/09/1979 Gijón 9 1999-00
240
PerujoDaniel Fernández Gutiérrez
02/06/1988 Cabezón de la Sal 9 2009-10
241
GoikoetxeaIñaki Goikoetxea Beristain
06/05/1982 Deba 9 2013-15
242
AguileraPablo Aguilera Gómez
02/06/1994 Los Palacios y Villafranca 9 2019-20
243
TorregrosaPedro Torregrosa Bóveda
09/01/1976 Ourense 9 2004-05
244
AranaXiker Arana Sádaba
08/10/2001 San Adrián 9 2020-21
245
BeneBenedicto Fernández González
Lalín 9 1988-89
246
JorgeJorge Iglesias Gutiérrez
02/01/1970 Santander 9 1992-93
247
Álvaro JuradoÁlvaro Jurado Espinosa
05/09/1981 Córdoba 9 2010-11
248
PatoJosé Antonio Ruz Rabadán
12/12/1992 Aguilar de la Frontera 8 2014-15
249
EderEder Díez Sánchez
15/07/1987 Barakaldo 8 2020-21
250
TamayoJesús Tamayo Tapia
17/07/1994 Illescas 8 2018-19
En actiu la temporada 2020-21