Ranking Jornades Consecutives Jugant - 1ª + 2ª + 2ªB

De 2ª es compten dades des de la temporada 1941-42, de 2ªB des de la 1981-82
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PJ Temporada
1
Santamaría Juan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 241 1971-78
2
Larrañaga Jon Andoni Larrañaga Gurrutxaga
03/07/1958 Azpeitia 202 1986-93
3
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 193 2010-16
4
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 188 1977-84
5
Rivera José Manuel Delgado Rivera
20/05/1946 Belmez 186 1970-76
6
Quincoces Juan Carlos Díaz Quincoces
26/01/1933 Vitoria-Gasteiz 185 1952-59
7
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 184 1984-89
8
Calleja Noé Calleja García
05/11/1979 Gijón 173 2005-10
9
Di Stéfano Alfredo Stéfano Di Stéfano Laulhé
04/07/1926 Buenos Aires 171 1953-59
10
Patri Patricio Eguidazu Altuna
08/11/1919 Arrasate 170 1941-48
11
Ipiña Juan Antonio Ipiña Iza
23/08/1912 Ortuella 165 1940-48
12
Losco Alfonso Losco Contreras
13/11/1925 Madrid 157 1951-57
13
Fran Francisco Javier González Pérez
14/07/1969 Carreira 156 1989-94
14
Alberto Alberto López Fernández
20/05/1969 Irun 151 1995-99
15
Ortega Juan Antonio Ortega Lara
22/12/1922 Lopera 150 1948-54
16
Aguilera Javier Aguilera Gumpert
31/01/1963 Madrid 150 1988-92
17
Iriarte Clemente Iriarte Madariaga
25/07/1946 Pamplona 147 1969-74
18
Botana José Luis Botana Pedreira
22/12/1920 A Coruña 145 1943-49
19
Aitor Aguirre Aitor Martín Aguirre Uriarte
11/11/1949 Sondika 145 1972-77
20
Tonono Antonio Afonso Moreno
25/08/1943 Arucas 144 1967-73
21
Abellán Francisco Abellán Cámara
19/01/1965 Beniel 142 1991-95
22
Manolín Cuesta Manuel de la Cuesta Martínez
26/02/1950 Córdoba 142 1970-74
23
Moure Jesús Moure Vieiro
26/08/1961 Santiago de Compostela 140 1983-87
24
Moncaleán Agapito Moncaleán González
03/12/1958 Ajo 139 1989-93
25
Artigas José Luis Artigas Laborda
01/05/1960 Zaragoza 138 1987-91
26
Ferrer Joaquim Ferrer Sala
06/02/1960 Banyoles 136 1987-91
27
Victoriero José Antonio Pérez Bacallado
27/09/1939 San Cristóbal de La Laguna 136 1964-70
28
Falito Rafael García Vázquez
09/03/1947 La Felguera 136 1971-75
29
Castellano Francisco Castellano Rodríguez
17/11/1944 Arucas 135 1971-76
30
Carnevalli Daniel Alberto Carnevalli Spurchesi
04/12/1946 Rosario 133 1975-79
31
Enrique Martín Enrique Martín Monreal Lizarraga
09/03/1956 Tiebas-Muruarte de Reta 133 1979-84
32
Carmelo Cedrún Carmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 132 1952-57
33
Maestro Fernando Maestro Olalla
15/04/1974 Terrassa 130 2004-08
34
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 128 1987-91
35
Juanín Juan Antonio López Moreno
06/10/1958 Madrid 128 1980-84
36
Ávila Alejandro Ávila Esteban
27/12/1977 Marbella 128 2006-10
37
Baena Juan Baena Ruiz
18/05/1950 Ceuta 127 1973-78
38
Juanín Juan García Díaz
22/05/1940 Nerva 127 1958-63
39
De la Cruz Jesús Antonio de la Cruz Gallego
07/05/1947 León 125 1968-73
40
Llompart Bartomeu Llompart Coll
06/10/1944 Inca 124 1964-69
41
Caballero Pedro Sánchez Caballero
14/07/1965 Getafe 123 1988-92
42
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 123 1990-94
43
Pascual Bartomeu Pascual Rosselló
24/07/1965 Capdepera 122 1987-91
44
Diego López Diego López Rodríguez
03/11/1981 Paradela 121 2007-12
45
Igoa Silvestre Igoa Garciandía
05/09/1920 Añorga 121 1948-54
46
Williams Iñaki Williams Arthuer
15/06/1994 Bilbao 120 2015-20
47
Moreno Juan Moreno López
05/01/1929 Villa Nador 119 1951-56
48
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 119 1984-88
49
Becerra Isaac Becerra Alguacil
18/06/1988 Badalona 118 2013-17
50
Ballester Bartolomé Ballester Mulet
01/07/1965 Campos 118 1987-91
51
Benegas Juan María Benegas Sánchez-Aguirre
28/12/1934 Donostia/San Sebastián 118 1960-65
52
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 118 1998-02
53
Montes Miguel Ángel Montes Busto
28/02/1939 Oviedo 117 1962-67
54
Alarcón Esteban Alarcón Sánchez
06/05/1930 Ceuta 117 1951-56
55
Manzanedo José Luis Fernández Manzanedo
10/02/1956 Burgos 116 1988-92
56
Tirapu Fernando Tirapu Arteta
07/11/1951 Pamplona 115 1973-77
57
Aranguiz José Luis Aranguiz
1932 Sestao 115 1954-58
58
Juanín Juan García Díaz
22/05/1940 Nerva 115 1964-69
59
Gordillo Rafael Gordillo Vázquez
24/02/1957 Almendralejo 115 1977-82
60
Rubén Castro Rubén Castro Martín
27/06/1981 Las Palmas de Gran Canaria 115 2008-12
61
Antón Antonio Sánchez Valdés
02/07/1914 Oviedo 114 1942-47
62
Boix Francesc Boix Cubiña
03/04/1958 Banyoles 114 1983-86
63
Porta Manuel Portas Piñeiro
02/04/1919 San Mateo de Trasancos 114 1946-51
64
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu
30/06/1946 Andoain 114 1970-74
65
Maté Javier Maté Berzal
17/10/1957 Aldealengua de Santa María 114 1988-91
66
Molina Andrés Molina Soler
14/03/1940 Elx 114 1960-64
67
Joselu José Luis Gómez Pérez
10/06/1987 Ribeira 114 2014-17
68
Virgilio Virgilio Hernández Paesa
05/09/1968 Chalons 113 1990-94
69
Bizzarri Albano Benjamín Bizzarri
09/11/1977 Etruria 113 2002-05
70
Vallespir Miguel Vallespir Bordoy
28/08/1944 Palma 113 1975-79
71
Carmelo Carmelo José Navarro Careaga
25/03/1959 Murcia 112 1988-92
72
Vallejo José Vallejo Rodríguez
30/07/1934 León 112 1959-64
73
Rubén Castro Rubén Castro Martín
27/06/1981 Las Palmas de Gran Canaria 112 2013-17
74
David Rodríguez David Rodríguez Sánchez
14/02/1986 Talavera de la Reina 112 2014-17
75
Pagola Mikel Pagola Biurrun
04/03/1982 Pamplona 111 2014-17
76
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 110 1990-94
77
Martínez José María Martínez Muguerza
13/11/1942 Pasaia 110 1965-69
78
Andrés Andrés Ramos Sánchez
03/03/1977 Marbella 110 2007-11
79
Abelardo Abelardo Fernández Antuña
19/04/1970 Gijón 109 1989-92
80
Sergi Enrich Sergi Enrich Ametller
26/02/1990 Ciutadella de Menorca 108 2014-18
81
Eutiquio Eutiquio Casado González
24/06/1961 Toro 108 1991-94
82
Santos Santos Bedoya López
03/11/1939 Madrid 108 1968-72
83
Pérez Juan Antonio Pérez Sáez
21/09/1952 Las Palmas de Gran Canaria 108 1985-89
84
Juan Antonio Juan Antonio López Gallego
20/11/1943 Murcia 108 1965-70
85
Batalla Manuel Batalla Jordá
31/08/1935 Amposta 107 1965-70
86
Simonet Simeón Soler Pérez
28/08/1932 Madrid 107 1959-64
87
Rubén Pérez Rubén Pérez Chueca
07/08/1980 Zaragoza 106 2010-13
88
Guimerans Manuel Guimerans Correa
18/12/1918 Vigo 105 1945-50
89
Molina José Francisco Molina Jiménez
08/08/1970 Valencia 104 1994-97
90
Garay Jesús Garay Vecino
10/09/1930 Bilbao 104 1950-54
91
Djukić Miroslav Djukić Micić
19/02/1966 Šabac 104 1990-94
92
Poceiro Manuel Poceiro Carrera
03/01/1938 Sevilla 104 1962-66
93
Joaquín Joaquín Alonso González
09/06/1956 Oviedo 104 1978-82
94
Alconero Pedro Alconero Artagoitia
03/09/1919 Barakaldo 103 1943-48
95
Villalvilla Jacinto Villalvilla Bustos
09/08/1963 Palma 103 1992-95
96
Bellod Antonio Benlloch García
01/12/1945 Orihuela 103 1969-73
97
Argote Estanislao Argote Salaberría
21/10/1956 Zarautz 103 1979-83
98
Javi Prendes Francisco Javier Prendes Arango
18/09/1969 Cudillero 103 1991-94
99
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 103 1981-85
100
Luna Eslava Juan Luna Eslava
15/09/1964 Fernán Núñez 103 1989-93
101
Torres Antonio Torres García
29/07/1943 Balaguer 102 1969-73
102
Glaría Jesús Glaría Jordán
02/01/1942 Villafranca 101 1965-70
103
Manolo Manuel Rodríguez Alfonso
22/12/1947 Cangas 101 1969-73
104
Català Andrés Català Ballbona
13/07/1922 Argentona 101 1945-50
105
Jorge Alonso Jorge Enrique Alonso Mantilla
25/09/1960 Puente Castro 100 1979-83
106
Pagès Josep Maria Pagès Carol
20/11/1975 Barcelona 100 1999-02
107
Nino Juan Francisco Martínez Modesto
10/06/1980 Vera 100 2007-11
108
Eraña Juan Eraña Virumbrales
18/09/1938 Erandio 100 1961-66
109
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 100 1992-95
110
Valero Alejandro Valero Pellicer
03/01/1955 Meliana 100 1983-86
111
Romero Juan Ángel Romero Isasi
27/12/1934 Campo Grande 100 1961-66
112
González José Manuel González López
26/05/1943 Granada 100 1966-70
113
Iñaki Ignacio Marigil Echevarría
25/03/1964 Donostia/San Sebastián 99 1987-90
114
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 99 2008-11
115
D'Alessandro Roberto Jorge D'Alessandro Di Ninno
28/07/1949 Buenos Aires 99 1974-77
116
Carlos Carlos Martínez Rodríguez
27/06/1986 Barcelona 99 2013-16
117
Cobo José María Cobo Elosua
18/04/1937 Muskiz 99 1966-70
118
Pérez García Ángel Pérez García
16/10/1957 Madrid 99 1981-84
119
Coro Ferran Corominas Telechea
05/01/1983 Girona 99 2011-14
120
Rubio Miguel Ángel Rubio Buedo
31/08/1961 Cuenca 99 1989-93
121
Jiménez Manuel Enrique Jiménez Abalo
27/10/1956 Vilagarcía de Arousa 98 1984-87
122
Ávila Alejandro Ávila Esteban
27/12/1977 Marbella 98 2003-07
123
Asen Jaime Asensio de la Fuente
07/10/1978 Madrid 98 2002-05
124
Pedro Díaz Pedro Díaz Muñoz
18/06/1977 Talavera de la Reina 98 2003-07
125
Cedrún Andoni Cedrún Ibarra
05/06/1960 Durango 98 1990-93
126
Carmelo Cedrún Carmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930 Amorebieta-Etxano 98 1959-63
127
Iriarte Clemente Iriarte Madariaga
25/07/1946 Pamplona 97 1974-77
128
Valle Francisco Hernández Sánchez
15/02/1954 Macotera 97 1979-82
129
Peralta Agustín Peralta Panzano
28/05/1954 Lalueza 97 1978-81
130
Frank Francisco Javier Pérez García
01/04/1968 Burlada 97 1989-92
131
Moncaleán Agapito Moncaleán González
03/12/1958 Ajo 96 1982-85
132
Biurrun José Vicente Fernández Biurrun
01/09/1959 São Paulo 96 1989-93
133
Tini Agustín García Braceras
31/12/1930 Sodupe 96 1954-59
134
Jenaro Jenaro Roig Tramoyeres
12/05/1947 Benimàmet 95 1970-73
135
Urquiaga Santiago Urquiaga Pérez
18/04/1958 Barakaldo 95 1981-85
136
Mas Francisco Mas Piquet
13/01/1916 Barcelona 95 1944-49
137
Bordons Ignacio Bordons Vives
25/10/1941 Barcelona 95 1967-71
138
Godino Juan Antonio Godino Martín
24/02/1978 Sevilla 95 2000-03
139
Biurrun José Vicente Fernández Biurrun
01/09/1959 São Paulo 95 1984-87
140
Sabin Bilbao Sabin Bilbao Bolumburu
16/01/1960 Loiu 95 1988-92
141
Arnau José Arnau Serrano
06/06/1917 Valencia 95 1943-48
142
Sergio Sergio González Soriano
10/11/1976 Barcelona 95 1999-03
143
Vicente Juan Rodríguez Vicente
24/06/1920 Madrid 94 1949-53
144
Domínguez José Domínguez Caballer
04/03/1925 Larache 94 1949-53
145
González José Manuel González López
26/05/1943 Granada 94 1974-77
146
Tete Alfonso Martínez Zambrano
27/02/1974 Almendralejo 93 2000-03
147
Matito Román Matito Domínguez
02/02/1927 Huelva 93 1949-53
148
Iru Aitor Iruarrizaga Amarika
29/07/1968 Bilbao 93 1992-95
149
Ernesto Ernesto Llobregat Mas
10/11/1924 Alicante 93 1950-54
150
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 92 1980-83
151
Alfonso José Alfonso Martínez Crespo
02/02/1962 Torneros de Bernesga 92 1987-91
152
López Ufarte Roberto López Ufarte
19/04/1958 Fez 92 1984-87
153
Marigil Julio Marigil Merino
24/08/1936 Bilbao 92 1958-62
154
Monzó Salvador Monzó Cros
20/08/1921 Valencia 92 1948-52
155
Unzué Juan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 92 1993-96
156
Xabi Prieto Xabier Prieto Argarate
29/08/1983 Donostia/San Sebastián 92 2015-18
157
Simonet Simeón Soler Pérez
28/08/1932 Madrid 91 1963-67
158
Méndez Manuel Méndez Cuadrado
17/09/1930 Madrid 91 1957-61
159
Abadal Eduard Abadal Almendros
21/08/1967 Barcelona 91 1990-93
160
Guedes Juan Guedes Rodríguez
02/10/1942 Las Palmas de Gran Canaria 91 1965-69
161
Jorge Félix Jorge Félix Muñoz García
22/08/1991 Madrid 91 2015-18
162
Raúl Moreno Raúl Moreno Artalejo
21/11/1979 Madrid 91 2007-10
163
Trueba Gerardo Trueba Laso
10/02/1934 Tanos 91 1956-60
164
Pau Torres Pau Torres Riba
04/06/1987 Capellades 90 2011-15
165
Quini Enrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 90 1974-78
166
Mesa Manuel Mesa Quirós
26/12/1952 San Roque 90 1980-83
167
San Román Juan Miguel San Román Calvo
02/10/1966 Segovia 90 1992-96
168
Zalazar José Luis Zalazar Rodríguez
26/10/1963 Montevideo 90 1990-93
169
Asen Jaime Asensio de la Fuente
07/10/1978 Madrid 90 2006-10
170
Altuna Jon Altuna Mendizábal
24/06/1980 Ibarra 90 2010-13
171
Maciá Alberto Maciá Poveda
31/01/1984 Alicante 89 2009-12
172
César César Blanco Rodríguez
07/05/1950 León 89 1978-81
173
Ros Joan Ros Mangrané
21/02/1961 Reus 89 1983-86
174
Marculeta Martín Marculeta Barbería
24/09/1907 Donostia/San Sebastián 89 1928-33
175
González José Manuel González López
10/10/1917 Madrid 89 1947-51
176
Olmo Antonio Olmo Ramírez
18/01/1954 Sabadell 89 1976-79
177
Toni Antonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 89 1992-96
178
Rangel David Rangel Pastor
25/07/1979 Valencia 88 2008-11
179
Salguero José Antonio Salguero García
25/01/1960 Fuente de Piedra 88 1989-92
180
Castro Jesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 88 1976-79
181
Gilberto Gilberto Jerónimo Yearwood
15/03/1956 San Pedro Sula 88 1977-80
182
Torres José Torres Espejo
24/12/1936 Sagunt 88 1957-60
183
Quini Enrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 88 1978-81
184
Unzué Juan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 87 1990-94
185
Jiménez José Jiménez López
05/07/1930 Morón de la Frontera 87 1956-59
186
Ares Manuel Alfonso Ares Fernández
01/01/1965 Maside 87 1991-94
187
Higes José Luis Higes Casalengua
09/08/1959 El Sotillo 87 1988-91
188
Marcet Francisco Javier Marcet Mundo
26/11/1928 Terrassa 87 1950-53
189
Caldentey Pedro Caldentey Bauzá
03/09/1928 Sant Llorenç des Cardassar 87 1955-58
190
Higón José Marco Higón
22/05/1991 Valencia 87 2016-19
191
Seguí Vicente Seguí García
13/12/1927 Valencia 87 1951-55
192
Campillo José García Campillo
16/03/1931 Guardamar del Segura 87 1964-68
193
Juanito Juan Antonio Felipe Gallego
24/08/1961 Madrid 87 1981-85
194
Valencia Juan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 87 1991-94
195
Geñupi Eugenio Rodrigo Rojo
02/01/1950 Valladolid 87 1974-78
196
Ceballos José María Ceballos Vega
07/09/1968 Pámanes 87 1993-96
197
Salas Carmelo Salas Tavira
13/09/1949 Córdoba 87 1973-76
198
Salvatierra Jesús Salvatierra Gil
11/09/1926 Tudela 87 1951-55
199
Iriarte Clemente Iriarte Madariaga
25/07/1946 Pamplona 87 1976-79
200
Górriz Alberto Górriz Echarte
16/02/1958 Irun 86 1984-87
201
Gojenuri Santos Gojenuri Gómez
10/07/1931 Bilbao 86 1955-59
202 Roggero Miguel Ángel Roggero González
1954 86 1981-84
203
Germán Germán Dévora Ceballos
16/11/1943 Las Palmas de Gran Canaria 86 1971-74
204
Iglesias Carlos Luis Iglesias Álvarez
13/09/1948 Canales 86 1973-76
205
Santisteban José Manuel Santisteban González
27/09/1967 Barakaldo 86 1999-02
206
Ibarreche José Ramón Ibarreche Villanueva
20/06/1933 Trapagaran 85 1964-67
207
Molina Francisco Alberto Molina Navarro
07/04/1943 Las Palmas de Gran Canaria 85 1971-74
208
Pérez García José Pérez García
14/03/1948 Madrid 85 1971-74
209
Bermúdez Constancio Bermúdez de Loza
06/01/1943 Baños de Río Tobía 85 1968-71
210
Puente Miguel Puente Valcarce
21/06/1971 Ponferrada 85 1992-95
211
Melo José Luis Gutiérrez Delgado
02/04/1970 Plasencia 85 1994-97
212
Deusto Juan Antonio Deusto Olagorta
08/01/1946 Bilbao 85 1971-75
213
Ricardo Ricardo Sanz Hernandorena
12/03/1965 Valencia 85 1987-90
214
Raúl Arribas Raúl Arribas Torre
23/06/1969 Barcelona 85 2003-06
215
Campanal II Marcelino Vaquero González del Río
13/02/1932 Gijón 85 1950-54
216
Doro Blas Armero Gallego
17/02/1936 Socuéllamos 85 1964-68
217
Blázquez Manuel Ángel González Blázquez
21/02/1967 Quart de Poblet 84 1987-90
218
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 84 1989-92
219
Cuaresma Francisco Javier Cuaresma Gallego
02/02/1967 Valladolid 84 1991-94
220
Luluaga José María Luluaga Altuna
16/04/1962 Lizartza 84 1989-93
221
Stošić Vlada Stošić
31/01/1965 Vranje 84 1991-94
222
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 84 1969-72
223
Cardeñosa Julio Cardeñosa Rodríguez
27/10/1949 Valladolid 84 1974-78
224
Pérez José María Pérez Medrano
02/05/1920 Lapuebla de Labarca 84 1944-48
225
Ibarra Miguel Antonio Ibarra Garechana
13/06/1929 Gernika 84 1954-57
226
Quini Enrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 83 1971-75
227
Revuelta José Antonio Revuelta Estévez
10/01/1963 Montilla 83 1988-91
228
Pegaso Francisco Esteban Aedo
10/01/1938 Portugalete 83 1958-61
229
Pineda Michel Pineda Ozaeta
09/06/1964 Gien 83 1984-87
230
Villar Santiago Villar González
30/04/1929 Santa Cruz de Tenerife 83 1954-57
231
Zarra Pedro Telmo Zarraonandia Montoya
20/01/1921 Asua 83 1947-51
232
Maestro Fernando Maestro Olalla
15/04/1974 Terrassa 83 2008-11
233
Manolo Díaz Manuel Díaz Sánchez
11/09/1950 San Vicente de la Barquera 83 1974-78
234
Pita Jesús García Pérez
05/03/1957 La Puebla de Arganzón 83 1981-85
235
Ruiz Miguel Ángel Ruiz García
05/01/1955 Toledo 82 1979-82
236
Javi Díaz José Javier Díaz Gómez
11/05/1960 Reinosa 82 1981-84
237
Jiménez Manuel Enrique Jiménez Abalo
27/10/1956 Vilagarcía de Arousa 82 1979-82
238
Castellano Francisco Castellano Rodríguez
17/11/1944 Arucas 82 1968-72
239
Joaquín Joaquín Alonso González
09/06/1956 Oviedo 82 1986-89
240
Filipe Luís Filipe Luís Kasmirski
09/08/1985 Jaraguà Do Sul 82 2007-10
241
Lasala Isidoro Lasala Casajús
02/04/1923 Tauste 82 1949-53
242
Campos Manuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 82 1973-76
243
Riesgo Asier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 82 2006-09
244
Egaña Pedro María Egaña Urdiroz
15/04/1933 Villava 82 1955-59
245
Venancio Venancio Pérez García
22/04/1921 Sestao 81 1950-53
246
Manu Herrera Manuel Herrera Yagüe
29/09/1981 Madrid 81 2011-13
247
Pina José María Pérez Pina
31/05/1920 Novelda 81 1946-50
248
Karmona Antonio Karmona Herrera
24/03/1968 Bermeo 81 1993-96
249
Herminio Herminio González Otero
19/03/1940 O Carballiño 81 1964-68
250
Chancho Santiago García Blanco
28/10/1932 Santiago de Compostela 81 1962-66
En actiu la temporada 2019-20