Ranking Jornades Consecutives Complet - 2ª

# País Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PC Temporada
1
FerrerJoaquim Ferrer Sala
06/02/1960 Banyoles 136 1987-91
2
VictorieroJosé Antonio Pérez Bacallado
27/09/1939 San Cristóbal de La Laguna 128 1965-69
3
BecerraIsaac Becerra Alguacil
18/06/1988 Badalona 117 2013-17
4
MontesMiguel Ángel Montes Busto
28/02/1939 Oviedo 117 1962-67
5
JuanínJuan García Díaz
22/05/1940 Nerva 115 1958-62
6
AranguizJosé Luis Aranguiz
1932 Sestao 115 1954-58
7
PortaManuel Portas Piñeiro
02/04/1919 San Mateo de Trasancos 114 1946-51
8
JuanínJuan Antonio López Moreno
06/10/1958 Madrid 110 1980-84
9
GarmendiaJosé Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 109 1990-94
10
AlarcónEsteban Alarcón Sánchez
06/05/1930 Ceuta 108 1952-56
11
Juan AntonioJuan Antonio López Gallego
20/11/1943 Murcia 105 1965-69
12
PoceiroManuel Poceiro Carrera
03/01/1938 Sevilla 104 1962-66
13
GarmendiaJosé Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 104 1988-91
14
ErañaJuan Eraña Virumbrales
18/09/1938 Erandio 100 1961-66
15
VallespirMiguel Vallespir Bordoy
28/08/1944 Palma 94 1976-79
16
DomínguezJosé Domínguez Caballero
04/03/1925 Larache 94 1949-53
17
VicenteJuan Rodríguez Vicente
24/06/1920 Madrid 94 1949-53
18
TruebaGerardo Trueba Laso
10/02/1934 Tanos 91 1956-60
19
VallejoJosé Vallejo Rodríguez
30/07/1934 León 91 1959-63
20
MorenoJuan Moreno López
05/01/1929 Villa Nador 90 1952-55
21
TorresJosé Torres Espejo
24/12/1936 Sagunt 88 1957-60
22
JiménezJosé Jiménez López
05/07/1930 Morón de la Frontera 87 1956-59
23
GojenuriSantos Gojenuri Gómez
10/07/1931 Bilbao 86 1955-59
24
EstebanEsteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 84 2011-13
25
ValleFrancisco Hernández Sánchez
15/02/1954 Macotera 84 1979-82
26
VillarSantiago Villar González
30/04/1929 Santa Cruz de Tenerife 83 1954-57
27
CamposManuel Campos Espinosa
25/10/1950 Cantillana 82 1973-76
28
PinaJosé María Pérez Pina
31/05/1920 Novelda 81 1946-50
29
Manu HerreraManuel Herrera Yagüe
29/09/1981 Madrid 81 2011-13
30
HerminioHerminio González Otero
19/03/1940 O Carballiño 81 1964-68
31
MaiquesLeonardo Maiques Ferrer
24/07/1932 Mislata 80 1956-59
32
NavarroJuan Navarro Clemente
08/05/1923 Valencia 80 1946-50
33
MartínPelayo Luis Martín Camino
26/07/1918 Toledo 80 1950-53
34
MasFrancisco Mas Piquet
13/01/1916 Barcelona 79 1945-49
35
GrandeFrancisco Fernández Grande
1933 León 79 1956-59
36
Mantido IJosé Edreira Rama
27/03/1923 San Pedro de Nós 79 1949-52
37
LolinoManuel Jiménez Villahoz
02/10/1930 Mérida 79 1956-59
38
ErnestoErnesto Llobregat Mas
10/11/1924 Alicante 78 1950-54
39
RobertoRoberto Fernández Alvarellos
25/01/1979 Chantada 78 2003-05
40
PatriPatricio Eguidazu Altuna
08/11/1919 Arrasate 78 1944-47
41
FérezÁngel Férez Crespo
20/01/1966 Sevilla 78 1986-89
42
IbáñezJuan Ibáñez Matoses
17/02/1927 Sueca 77 1950-53
43
ArnaizGregorio Arnaiz Conde
14/09/1933 Castelló de la Plana 77 1957-60
44
IrazoquiManuel Irazoqui Gainza
1928 Irun 77 1959-62
45
GijónManuel Gijón Vadillo
03/02/1937 Mérida 77 1963-66
46
OcañaPedro Ocaña Rueda
19/07/1938 Higuera de Calatrava 77 1965-68
47
JáuregiXabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 77 2002-04
48
CamarasaVicente Camarasa Constante
09/03/1934 Rafelbunyol 77 1959-63
49
PérezJosé María Pérez Medrano
02/05/1920 Lapuebla de Labarca 77 1944-47
50
CastelJordi Castel Casola
15/03/1954 Barcelona 76 1979-81
51
RoviraMartín Rovira Cisneros
1929 Madrid 76 1955-58
52
SantamaríaJuan José Santamaría Rodríguez
22/05/1947 Bilbao 75 1971-73
53
PoliHipólito Bizcargüenaga Ibarreche
11/12/1918 Basauri 75 1940-45
54
SanchisManuel Sanchis Martínez
26/03/1938 Alberic 75 1959-62
55
BilbaoVictoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 75 1969-71
56
BastónMiguel González Bastón
29/06/1961 Marín 75 1988-90
57
HacheroJosé Hachero Pérez
13/08/1945 Huelva 75 1971-73
58
CollGuillermo Coll Munar
30/01/1919 Inca 74 1943-47
59
RodríguezFrancisco Rodríguez Martín
04/06/1942 Ávila 74 1966-69
60
AngoyJesús Mariano Angoy Gil
22/05/1966 Alagón 74 1992-94
61
Alberto CifuentesAlberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 73 2017-19
62
MariñoDiego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 73 2017-19
63
Muñoz
72 1956-58
64
DorisIsidoro Gómez Anievas
02/05/1929 Santander 72 1952-55
65
AbellánFrancisco Abellán Cámara
19/01/1965 Beniel 72 1993-95
66
ChiscoJosé María Salcines Corral
25/01/1943 Peñacastillo 71 1965-68
67
EscuderoCristóbal Escudero Cebriá
11/01/1940 Picassent 70 1964-68
68
IbarrecheJosé Ramón Ibarreche Villanueva
20/06/1933 Valle de Trápaga-Trapagaran 70 1964-67
69
CanteroAnder Cantero Armendariz
09/01/1995 Pamplona 70 2019-21
70
MirRafael Mir Andrés
Valencia 70 1947-50
71
SimonetSimeón Soler Pérez
28/08/1932 Madrid 70 1959-62
72
GalloEulogio Gallo López
17/01/1922 Madrid 69 1950-53
73
López VallejoJavier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 69 1997-99
74
ManuJosé Manuel Rodríguez Morgade
22/06/1984 Wädenswil 69 2012-14
75
José JuanJosé Juan Alonso Díaz
21/11/1939 Santa Cruz de Tenerife 69 1961-64
76
FigueiridoManuel Figueirido Jiménez
07/11/1944 Sagunt 68 1968-71
77
MuñozFrancisco Muñoz Martín
17/09/1917 La Nava de Ricomalillo 68 1949-53
78
AntaFrancisco Fernández Garrido
17/05/1938 Ceuta 68 1963-66
79
VitiVíctor Manuel García Rodríguez
09/07/1959 Pruvia 68 1981-84
80
AldonzaAntonio Aldonza Lobato
21/01/1927 Leioa 68 1953-56
81
GarcíaJosé García Santonja
12/02/1922 Barcelona 68 1949-52
82
MarcoJosé Marco Gracia
1928 Samper de Calanda 68 1956-59
83
MaletMiguel Núñez Vila
04/02/1922 Vigo 67 1949-53
84
PenaPedro Pena Ponga
29/10/1910 Gijón 67 1929-34
85
Luis GarcíaLuis García Conde
23/04/1979 Toledo 67 2011-13
86
PegasoFrancisco Esteban Aedo
10/01/1938 Portugalete 66 1958-61
87
GoitiaIñaki Goitia Peña
02/03/1982 Barakaldo 66 2009-11
88
DíezJosé Francisco Díez Guilabert
28/01/1952 Elx 66 1979-81
89
CaldenteyPedro Caldentey Bauzá
03/09/1928 Sant Llorenç des Cardassar 66 1956-58
90
EcharriAgustín Echarri Isasti
1934 Donostia/San Sebastián 66 1959-62
91
VecinoPedro Vecino Bernal
17/08/1927 Madrid 65 1955-57
92
UríaJoaquín Uría Garaygordóbil
15/09/1933 Bilbao 65 1958-61
93
VillalvillaJacinto Villalvilla Bustos
09/08/1963 Palma 65 1993-95
94
FerrerJoaquim Ferrer Sala
06/02/1960 Banyoles 64 1985-87
95
OrtizVicente Ortiz Albiach
01/02/1929 Puçol 64 1954-57
96
CasadoAntonio Casado González
17/12/1924 Melilla 64 1951-54
97
FerrerMiguel Ferrer Aymami
27/11/1931 Les Borges del Camp 64 1956-58
98
CervigónManuel Cervigón Cartagena
14/09/1914 Madrid 64 1939-43
99
AráezNicolás Aráez López
23/05/1945 Alguazas 63 1970-73
100
GómezFernando Javier Gómez Rodríguez
18/11/1949 Abanto y Ciérvana 63 1974-76
101
GonzálezRicardo González Rotela
07/02/1945 Piribebuy 63 1971-73
102
IriarteClemente Iriarte Madariaga
25/07/1946 Pamplona 63 1968-70
103
SegarraAntonio Segarra Niubó
29/09/1924 Lleida 63 1953-56
104
EmilioEmilio López Fernández
09/07/1965 Vigo 63 1994-97
105
TinoMarcelino Fernández Sánchez
14/02/1925 San Pedro de Nós 63 1945-49
106
BatallaManuel Batalla Jordá
31/08/1935 Amposta 63 1960-63
107
TamayoJosé Tamayo Alonso
01/06/1918 Torrijos 62 1945-48
108
RuizÁngel Ruiz Sola
01/04/1925 Zaragoza 62 1949-51
109
NinoJuan Francisco Martínez Modesto
10/06/1980 Vera 61 2004-06
110
MijaresJosé Gutiérrez Mijares
16/03/1920 Luanco 61 1945-48
111
MillánJosé Millán González
19/02/1920 Granada 61 1947-50
112
PatiñoCarlos Patiño González
15/01/1940 Madrid 61 1965-68
113
CaeiroJosé Valentín Caeiro Igós
14/02/1925 Hondarribia 61 1945-48
114
PernicheRicardo Fábregas Aneiros
11/04/1928 Ferrol 61 1948-51
115
FernándezLuis Miguel Fernández Domínguez
26/04/1962 Valdelacalzada 61 1987-89
116
GómezManuel Isidro Gómez Pacheco
22/04/1930 Torrelavega 61 1950-53
117
MariñoDiego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 61 2019-21
118
LolínManuel García Adán
25/07/1925 Monforte de Lemos 60 1957-59
119
NavarroJosé Luis Navarro del Valle
27/05/1936 Aranjuez 60 1956-58
120
ReinkeAndreas Reinke
10/01/1969 Gustrow 60 2001-03
121
AlbertJosé Albert Pérez
22/12/1940 El Pinós 60 1962-64
122
NavarroLamberto Navarro Lereu
15/06/1953 La Vall d'Uixó 60 1979-82
123
NižetićMilorad Nižetić
28/05/1952 Split 60 1981-84
124
Glaría IJosé Glaría Jordán
21/07/1929 Villafranca 60 1951-53
125
AnchíaSabino Anchía Cearreta
28/11/1932 Amorebieta-Etxano 60 1958-60
126
PastorLucio Pastor Gil
60 1956-59
127
CampilloJosé García Campillo
16/03/1931 Guardamar del Segura 60 1965-67
128
SalvadorAntonio Salvador Ruiz
16/05/1936 Barcelona 60 1959-61
129
PortuJosé Besteiro Fariñas
23/03/1930 Vigo 59 1955-58
130
BonillaJosé Bonilla Jiménez
15/03/1946 Sevilla 59 1972-74
131
LópezFrancisco López Gómez
20/01/1954 Almería 59 1985-88
132
DatziraJosé Datzira Costa
03/12/1936 L'Ametlla del Vallès 59 1960-62
133
UribeJesús Uribesalgo Uribechevarría
02/01/1938 Aretxabaleta 59 1959-62
134
Lolo GómezManuel Gómez Martínez
01/04/1934 Madrid 59 1959-61
135
MontesJosé Luis Montes Vicente
10/08/1956 Segovia 59 1984-87
136
NoriegaManuel Noriega González
25/03/1943 Santoña 59 1966-69
137
QuincocesJuan Carlos Díaz Quincoces
26/01/1933 Vitoria-Gasteiz 59 1952-54
138
García FernándezEduardo García Fernández
16/11/1941 Ponferrada 59 1968-70
139
MartínPelayo Luis Martín Camino
26/07/1918 Toledo 59 1945-48
140
NavarroSantiago Navarro Piquer
19/12/1914 Barcelona 59 1941-45
141
BermúdezJosé Bermúdez Melero
05/05/1938 Jaén 58 1966-69
142
HumanesAntonio Humanes Díaz
13/06/1920 Villaluenga de la Sagra 58 1949-51
143
BasterrecheaJosé María Basterrechea Elorrieta
25/05/1939 Busturia 58 1961-63
144
MedranoJuan Medrano Montoro
04/01/1920 Alicante 58 1945-48
145
VillarSantiago Villar González
30/04/1929 Santa Cruz de Tenerife 58 1957-59
146
LaureLaureano Sanabria Ruiz
22/03/1985 Madrid 58 2017-19
147
RivillaFeliciano Muñoz Rivilla
21/08/1936 Ávila 58 1955-57
148
MonchitoRamón Blanco Plaza
01/08/1934 Pontevedra 58 1957-59
149
CendoyaJuan Jesús Cendoya Eizaguirre
27/08/1954 Azpeitia 58 1981-83
150
VallespirMiguel Vallespir Bordoy
28/08/1944 Palma 58 1971-73
151
IruretaFrancisco Iruretagoyena Cleré
22/09/1923 Donostia/San Sebastián 58 1954-56
152
JulitoJulio Alonso Arribas
01/05/1930 Madrid 58 1950-52
153
QuetuJesús San José de la Torre
18/08/1935 Valladolid 58 1961-64
154
GarcíaÁngel García Yécora
25/11/1923 Logroño 58 1950-52
155
De la FuenteLuis María de la Fuente Rodríguez
07/02/1948 Madrid 58 1971-73
156
KarmonaAntonio Karmona Herrera
24/03/1968 Bermeo 57 1996-98
157
EderraFrancisco Javier Ederra Goñi
07/12/1945 Pamplona 57 1965-68
158
BilbaoVictoriano Bilbao Elexpuru
29/07/1937 Erandio 57 1973-75
159
Martínez OlivaJosé Martínez Oliva
02/03/1937 Sevilla 57 1965-68
160
BonetCarlos Macià Bonet
07/09/1947 Elx 57 1968-70
161
ValeroAntonio Valero Yubero
31/03/1932 Madrid 57 1951-53
162
Luis PascualLuis Pascual Tàrrega
14/07/1968 Valencia 57 1995-97
163
Juan CarlosJuan Carlos Sánchez Martínez
27/07/1987 Calvià 57 2016-18
164
JulitoJulio Alonso Arribas
01/05/1930 Madrid 57 1957-59
165
RocaDomingo Roca Barquet
23/05/1927 Barcelona 57 1954-57
166
SalasCarmelo Salas Tavira
13/09/1949 Córdoba 56 1973-75
167
IruAitor Iruarrizaga Amarika
29/07/1968 Bilbao 56 1992-94
168
FelipeFelipe San José Girón
56 1954-56
169
AvelinoAvelino Menéndez Barrera
17/05/1925 Puente de los Fierros 56 1950-52
170
IbarrecheJosé Ramón Ibarreche Villanueva
20/06/1933 Valle de Trápaga-Trapagaran 56 1960-63
171
GalánJuan Galán Bayarri
16/07/1941 Almàssera 56 1968-70
172
PedrínPedro Eloy López Arteaga
01/12/1922 Barakaldo 56 1952-54
173
MuñozRafael Muñoz Martín
27/03/1926 Melilla 56 1955-57
174
CarrilloFélix Carrillo Raigada
18/06/1932 Madrid 56 1957-60
175
Areta ISerafín Areta Vélez
29/11/1930 Pamplona 56 1957-60
176
Sánchez PérezLuis Sánchez Pérez
07/01/1949 Morille 56 1976-78
177
BadíaÉdgar Badía Guardiola
12/02/1992 Barcelona 56 2017-19
178
MicheAntonio Flórez Díez
23/05/1929 León 56 1953-55
179
Pérez AndreuEloy Pérez Andreu
23/01/1928 Barcelona 56 1956-59
180
EscuderoCristóbal Escudero Cebriá
11/01/1940 Picassent 55 1963-65
181
PachónManuel Pachón Casana
20/06/1925 Sevilla 55 1949-51
182
AmaroAmaro Méndez Fernández
24/03/1927 Gijón 55 1953-55
183
JulitoJulio Alonso Arribas
01/05/1930 Madrid 55 1955-57
184
VidalAlfonso Vidal Verdú
21/09/1953 Alcoi 55 1977-79
185
MatitoRomán Matito Domínguez
02/02/1927 Huelva 55 1949-51
186
AntaFrancisco Anta Garrido
28/09/1929 Ceuta 55 1955-57
187
MedinaArmando Menéndez Medina
30/09/1932 Gijón 55 1955-57
188
ErezumaJosé María Erezuma Garachena
13/10/1925 Gernika-Lumo 55 1951-53
189
MolinaAndrés Molina Soler
14/03/1940 Elx 55 1960-62
190
PaquirriniFrancisco Gil Gamero
24/08/1914 Sevilla 55 1942-45
191
BarrenecheaRamón Félix Barrenechea Areitio
14/07/1940 Durango 55 1959-61
192
ÁngelÁngel García García
24/03/1947 Tarragona 55 1972-74
193
LasherasPedro de las Heras Martínez
04/03/1931 Madrid 55 1954-56
194
TomásTomás Barrios Rodríguez
10/03/1932 Santa Cruz de Tenerife 55 1957-60
195
Sabin BilbaoSabin Bilbao Bolumburu
16/01/1960 Loiu 55 1988-91
196
TitoAlfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 55 1995-97
197
PedrínJosé Gutiérrez Guirau
19/03/1940 Barcelona 54 1965-68
198
IriarteClemente Iriarte Madariaga
25/07/1946 Pamplona 54 1969-72
199
JaumandreuJaime Jaumandreu Fontdevila
1903 54 1928-31
200
YuberoJavier Yubero Solanilla
21/01/1972 Irun 54 1996-98
201
RubioEduardo Rubio Cao
26/09/1926 Barcelona 54 1955-58
202
RačićDragomir Račić
05/04/1946 Beograd 54 1979-81
203
PoceiroManuel Poceiro Carrera
03/01/1938 Sevilla 54 1966-68
204
AbelAbel Fernández Valencia
02/10/1937 Madrid 54 1962-65
205
Del RíoDionisio del Río Echevarría
13/02/1926 Barakaldo 54 1956-58
206
VilaFrancisco Vila Monserrat
02/05/1939 Palma 53 1962-65
207
PagésJaime Pagés Solé
53 1954-56
208
SistiagaFelipe Sistiaga Taberna
13/12/1943 Pasaia 53 1965-67
209
VergésMartí Vergés Massa
08/03/1934 Vidreres 53 1954-56
210
BernardoBernardo Domínguez Fernández
06/07/1979 Zafra 53 2005-07
211
LekumberriÁngel Lekumberri García
21/01/1970 Pamplona 53 1991-94
212
FarróFélix Farró Martí
1913 Girona 53 1939-43
213
Ayala IJuan Ayala Callejón
01/03/1924 La Línea de la Concepción 53 1949-51
214
CarlosCarlos Santamarina Santamaría
16/02/1940 Bilbao 53 1960-62
215
Dani GiménezDaniel Giménez Hernández
30/07/1983 Vigo 53 2018-20
216
OrmazaJesús María Ormaza Oyarbide
08/04/1935 Getxo 53 1959-61
217
PedrínPedro Sanz Vivar
01/04/1920 Sestao 52 1944-46
218
OrizaolaEnrique Orizaola Velázquez
26/03/1922 Santander 52 1944-46
219
GabiolaJosé Gabiola Altuna
17/01/1936 Argoitia 52 1966-69
220
TomásTomás Barrios Rodríguez
10/03/1932 Santa Cruz de Tenerife 52 1955-58
221
AguadoVirgilio Aguado Ribote
19/09/1932 Monzón de Campos 52 1955-57
222
EnriqueEnrique Romero Barco
19/09/1929 Coria del Río 52 1959-61
223
VirgilioVirgilio Hernández Paesa
05/09/1968 Chalons 52 1991-93
224
García SánchezJosé García Sánchez
05/05/1926 Puerto Lumbreras 52 1955-58
225
QuiqueEnrique Vicente Hernández
08/02/1945 Salamanca 52 1967-69
226
ZamoraRafael Zamora Cañas
08/07/1933 Cuenca 52 1962-65
227
AparicioErnesto Aparicio Betancort
06/04/1936 Las Palmas de Gran Canaria 52 1961-64
228
CarlosCarlos Santamarina Santamaría
16/02/1940 Bilbao 52 1968-70
229
Julio IglesiasJulio José Iglesias Rouget
26/09/1972 Avilés 52 1998-00
230
ValdésJosé Luis Valdés Portillo
21/04/1927 Bilbao 51 1953-56
231
Rubén PérezRubén Pérez Chueca
07/08/1980 Zaragoza 51 2010-12
232
StošićVlada Stošić
31/01/1965 Vranje 51 1992-94
233
MuñozFrancisco Muñoz Martín
17/09/1917 La Nava de Ricomalillo 51 1945-47
234
DoménechManuel Doménech Comas
01/01/1945 Gurb 51 1970-73
235
CompanyAndrés Company Ramis
30/08/1921 Inca 51 1941-44
236
CalatayudJuan Jesús Calatayud Sánchez
21/12/1979 Antequera 51 2008-10
237
VirgiliArcadio Virgili Rovira
27/11/1924 La Nou de Gaià 51 1950-53
238
TurónManuel Turón Lázaro
01/05/1930 Híjar 51 1954-56
239
TononoAntonio Afonso Moreno
25/08/1943 Arucas 51 1961-64
240
IraolaLuis María Iraola Alberdi
13/11/1958 Donostia/San Sebastián 51 1984-86
241
AguirreJosé Antonio Aguirregomezcorta Galdós
24/04/1941 Mutriku 51 1965-68
242
PallásManuel Pallás Ferrer
11/12/1920 Zaragoza 51 1949-52
243
José JuanJosé Juan Gutiérrez Déniz
12/05/1941 Santa Cruz de Tenerife 50 1963-66
244
TorresAntonio Torres García
29/07/1943 Balaguer 50 1963-65
245
AliasAntonio Alias Pérez
08/08/1941 San Fernando 50 1962-64
246
OnaindiaPedro Onaíndia Borde
07/09/1935 Ugao-Miraballes 50 1954-56
247
CastañerLuis Castañer Viñas
26/08/1932 Banyoles 50 1953-55
248
Ricardo MorenoRicardo Juan Moreno Gutiérrez
27/08/1943 Barakaldo 50 1963-65
249
AznarJosé Aznar Beltrán
21/04/1932 Barcelona 50 1954-56
250
SerafínSerafín García Muñoz
17/10/1936 Villafranca 50 1960-63
En actiu la temporada 2020-21