Ranking Jugats Consecutius Sense Marcar - 2ªB

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1978-79
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Alberto Alberto González Pérez
31/03/1983 Ruente 324 2002-14
2
Sergio Sánchez Sergio Sánchez Quiroga
01/03/1976 Pola de Siero 322 1998-09
3
Juanma Juan Manuel Alamillos Rodríguez
05/05/1973 Madrid 304 1992-07
4
Rodellar Iker Rodellar Fernández
26/03/1987 Donostia/San Sebastián 302 2007-19
5
Gorka Soria Gorka Soria Arretxe
20/09/1976 Mungia 297 1996-10
6
Revuelta José Antonio Revuelta Estévez
10/01/1963 Montilla 296 1985-94
7
Salvador Salvador Pérez Jiménez
10/05/1960 Cañada Rosal 290 1978-90
8
Samaniego Francisco Xabier Samaniego Okeranza
16/12/1969 Urduña/Orduña 285 1988-98
9
Mata Ángel Manuel Mata Ajuria
11/08/1972 Palencia 279 1992-05
10
David Sánchez David Sánchez Parrilla
13/12/1978 Tarragona 271 1997-12
11
Castellanos Jesús Antonio Castellanos Garrido
24/10/1978 El Bonillo 270 2003-14
12
Manu Imanol Franco Barrena
20/01/1973 Larrabetzu 268 1992-05
13
Quique Enrique Beltrán Rodríguez
27/09/1973 Besalú 262 1996-06
14
Pantiga Pablo Pantiga Sariego
18/06/1981 Gijón 262 2002-15
15
Toni Lao Antonio Lao Doña
17/01/1984 Barcelona 256 2002-15
16
Gonzalo Gonzalo Ruiz Villafruela
07/09/1972 Bilbao 256 1993-03
17
Hammouch Iván Hammouch Sánchez
30/01/1979 Badalona 253 1998-13
18
García José Manuel García García
21/07/1961 San Roque 252 1984-93
19
Alain Alain Álvarez Menéndez
13/11/1989 Gijón 242 2008-20
20
Carmona Antonio Carmona Polo
04/08/1975 Madrid 237 1994-06
21
Morgado Alberto Morgado Liberal
10/05/1990 Vitoria-Gasteiz 226 2007-20
22
Ormazábal Asier Ormazábal Larizgoitia
21/10/1982 Bilbao 226 2002-11
23
Moyano Jorge Moyano Peñas
28/04/1962 Traspinedo 223 1984-93
24
Navarro Antonio Navarro Soriano
05/08/1983 Novelda 218 2003-13
25
Carracedo Jon Carracedo López
29/01/1987 Abadiño 218 2007-19
26
Ferrón Jordi Ferrón Forné
15/08/1978 Barcelona 217 1995-14
27
Ángel Luis Ángel Luis Catalina Hernández
31/10/1975 Sevilla 216 1994-11
28
Nando Fernando Antonio de la Rosa Rodríguez
03/10/1981 La Rinconada 215 2009-16
29
Garrido Antonio Garrido Fernández
08/02/1974 Sevilla 215 1998-05
30
Guevara Jon Guevara Martínez
16/05/1979 Vitoria-Gasteiz 213 1999-07
31
Sarmiento Antonio Manuel Sarmiento García
27/07/1979 Villarrubia 207 2008-15
32
Guti Jesús Enrique Gutiérrez Mayor
31/07/1969 Madrid 207 1994-01
33
Terente Ricardo Terente Torre
17/02/1969 Langreo 207 1988-98
34
Sergio Sergio Plaza Albiol
11/03/1987 Málaga 206 2011-19
35
Garagarza Gorka Garagarza Fernández
10/08/1972 Donostia/San Sebastián 206 1993-04
36
Manolito Manuel Rodríguez Fernández
15/04/1965 A Peroxa 205 1986-94
37
Pepillo José Gómez García
13/08/1952 Sevilla 203 1978-84
38
Tián Sebastián Luis Zafra Herrera
17/05/1970 Barcarrota 202 1990-05
39
Márquez Juan Carlos Márquez Infantes
10/05/1966 Melilla 202 1987-97
40
Jesule Jesús Barbadilla Cervilla
26/05/1973 Málaga 202 1996-10
41
Eutiquio Eutiquio Casado González
24/06/1961 Toro 202 1987-94
42
Noain Juan Luis Noain Unanue
20/06/1966 Beasain 200 1989-95
43
Eransus Pablo Eransus Antoñanzas
21/08/1977 Pamplona 200 1997-09
44
Castillo Antonio Castillo Montañés
25/11/1963 Alcoi 200 1982-91
45
Samuel Samuel Barrio González
24/11/1972 Mieres 198 2001-08
46
Martínez José Alberto Martínez Ordóñez
01/06/1974 Motril 197 1996-03
47
Baixauli Joan Baixauli Raga
08/02/1978 Massanassa 197 2003-10
48
Pagès Josep Maria Pagès Carol
20/11/1975 Barcelona 197 2001-11
49
Noguerol Francisco Noguerol Freijedo
09/07/1976 Cea 197 1996-14
50
Mohamed Mohamed Sedik Belkaid
08/10/1976 Melilla 196 1997-09
51
Pombo Luis Pombo Lanza
03/08/1962 Madrid 195 1982-92
52
Bornes Joaquín Bornes Rincón
25/05/1975 Los Palacios y Villafranca 195 1994-09
53
Izquierdo José Izquierdo Martínez
03/08/1980 Arnedo 193 1997-12
54
Cerveró José Carlos Cerveró Barberá
11/12/1979 Burjassot 192 2004-11
55
Arnáez Igor Arnáez Martín
30/04/1991 Galdakao 192 2010-20
56
Pablo García Pablo García Moreno
31/05/1985 Albacete 190 2006-15
57
Víctor Vázquez Víctor Vázquez Rosales
17/10/1989 Marín 189 2014-20
58
Nino Marcelino Navarro Muñoz
15/04/1959 Madrid 189 1982-88
59
Axier Axier Intxaurraga Mendia
11/04/1968 Berriz 188 1991-02
60
Tolo Antolín Ocaña Puertas
02/08/1961 Albacete 187 1983-90
61
Javi Moreno Javier Moreno Flores
23/01/1984 Palma 187 2008-16
62
Míchel Miguel Ángel Serrano Ruiz
31/01/1963 Puertollano 186 1987-94
63
Jero Antonio Jerónimo Santana Ramos
30/09/1976 Las Palmas de Gran Canaria 185 1999-08
64
Maureta Enric Maureta Oliver
28/02/1985 Figueres 185 2004-17
65
Alain Alain González Villanueva
08/10/1977 Bilbao 184 2002-09
66
Andrés Andrés de la Rosa Bolaños
13/08/1969 Turón 184 1988-01
67
Garmendia Iñaki Garmendia Larrea
18/08/1981 Vitoria-Gasteiz 183 2003-11
68
Xisco Campos Francisco Javier Campos Coll
10/03/1982 Binissalem 183 2001-08
69
David Lázaro David Lázaro Alonso
01/06/1985 Cabanillas 183 2013-20
70
Pellicer Sergio Pellicer García
09/09/1973 Nules 182 1995-05
71
Pedraza Manuel Pedraza Villaseñor
12/04/1967 Huelva 182 1990-98
72
Odei Odei Onaindia Zabala
07/12/1989 Lekeitio 181 2011-17
73
Manolo García Manuel García Jiménez
05/12/1965 Sabadell 181 1995-01
74
Juanma Juan Manuel Rodríguez Domínguez
28/02/1972 Huelva 180 1993-01
75
Raúl Calvo Raúl Calvo Ávila
20/09/1979 Canet de Mar 179 1999-06
76
Sergio Rodríguez Sergio Rodríguez Cidoncha
05/10/1989 Mérida 178 2011-19
77
Vila José Luis Lago Vila
02/02/1958 Pontevedra 178 1979-87
78
Ochoa Javier Esteban López de Quintana
31/05/1972 Trubia 178 1993-00
79
Enri José Luis Enri Jurado
22/12/1969 Badalona 177 1989-98
80
Jilmar Jilmar Steed Torres Martínez
18/05/1994 Armenia 177 2013-20
81
Ismael Chico Ismael Flores Palomino
12/12/1984 La Línea de la Concepción 177 2008-16
82
Queco Juan Carlos Fraile Benito
27/05/1965 Salamanca 176 1989-95
83
Ortega Rafael Ortega Rodríguez
13/10/1963 Madrid 174 1985-91
84
Carroza Alberto Rodríguez Carroza
19/02/1983 Santa Coloma de Gramenet 174 2007-16
85
Satrústegui Eneko Satrústegui Plano
25/09/1990 Villava 173 2011-20
86
Espigulé Josep Espigulé Badosa
09/05/1967 Castellfollit de la Roca 173 1987-93
87
Míchel José Miguel Zafra Sánchez
20/03/1974 La Victoria 172 1994-01
88
Orta Javier Orta Zaragoza
28/04/1972 Málaga 171 1991-97
89
Juanma Juan Manuel Jiménez Ponce
30/03/1971 Lorquí 171 1992-99
90
Mange Iñaki Mange Abril
24/07/1967 Pamplona 170 1990-97
91
Cerdán Miguel Cerdán Zaballos
23/10/1969 Madrid 170 1990-98
92
David Fernández David Fernández Cortázar
06/04/1985 Madrid 170 2006-13
93
Santiago Santiago Coch Castillo
27/05/1960 Vimbodí i Poblet 168 1987-94
94
Arias Carlos Arias Chicón
10/12/1977 Paris 168 1997-06
95
Castillo Antonio Castillo Montañés
25/11/1963 Alcoi 167 1990-96
96
Maldonado Diego Maldonado Vega
11/02/1964 Zaragoza 167 1983-90
97
Andrés Andrés González Cardero
02/03/1988 Burgos 167 2012-19
98
Víctor Víctor Antequera Rodríguez
04/05/1975 Sevilla 167 1994-01
99
Sergio Fernández Sergio Fernández Álvarez
09/02/1975 León 166 1993-02
100
Pepe Alcaide José Alcaide Muñoz
08/02/1979 Madrid 165 2003-10
101
Beti Francisco Javier Beti Llorente
09/09/1965 Bilbao 165 1988-95
102
Marco Ortega Marco Antonio Ortega Cotano
27/08/1976 Sevilla 165 1999-09
103
Antonio Moreno Antonio Moreno Sánchez
13/02/1983 Puerto Real 164 2006-14
104
Gorri José Manuel Elgorriaga Álvarez
22/01/1968 Irun 164 1989-99
105
Roberto Roberto Jiménez García
27/09/1978 Madrid 164 2002-08
106
Txiki Lombraña Roberto Lombraña Hompanera
13/11/1975 Durango 163 2003-12
107
Perdigones Manuel García Perdigones
16/06/1957 Jerez de la Frontera 163 1979-86
108
Israel Israel Villarreal Nestares
19/05/1975 Logroño 163 1995-06
109
Gastesi Asier Gastesi Saizar
02/09/1973 Ibarra 163 1993-99
110
Azparren Mikel Azparren Arizcuren
21/05/1981 Pamplona 162 2001-11
111
Pablo Martín Pablo Martín Hernández
22/02/1980 Madrid 162 2000-07
112
De Coz David Gutiérrez de Coz
06/02/1980 Sevilla 162 1999-12
113
Dávila Miguel Ángel Dávila Oliver
18/11/1976 Ciudad Real 162 1994-03
114
Cristian Cristian Pérez Acebes
22/05/1990 León 162 2014-20
115
Benjamín Benjamín Rodríguez Antón
18/11/1977 Tudela 161 1995-03
116
Santiago Santiago Coch Castillo
27/05/1960 Vimbodí i Poblet 160 1981-88
117
Jesús Álvaro Jesús Álvaro García
01/12/1990 Icod de los Vinos 160 2009-18
118
Dorado José Luis Dorado Chala
26/07/1962 Los Yébenes 160 1988-96
119
Lozano Rafael Lozano Negrón
09/05/1980 Sevilla 160 2000-06
120
Luciano Luciano González Groba
23/04/1981 Budiño 159 2003-13
121
Villegas Miguel Ángel Villegas Espinosa
17/04/1963 Sanlúcar de Barrameda 158 1987-93
122
Olaeta Oier Olaeta Zarrabe
26/10/1979 Gernika-Lumo 157 1996-08
123
César Cesáreo Reboredo Rozas
Prado 157 1985-92
124
Sampedro Joseba Sampedro Arrieta
04/07/1979 Bilbao 157 2004-10
125
Helio Heliodoro Álvarez Barrera
31/03/1979 Oviedo 156 1997-03
126
Lombraña Javier Lombraña Hompanera
24/04/1977 Bilbao 156 2003-09
127
Repi Alberto Felípez Ventureira
27/02/1972 Caión 156 1997-07
128
Vaqueriza Felipe Vaqueriza Rodríguez
23/01/1975 Madrid 155 1994-04
129
Agustín Agustín López Martín
02/11/1981 Madrid 155 2000-08
130
López Bravo Juan López Bravo
25/10/1971 Barcelona 155 1992-03
131
Aday Aday Jesús Medina Guedes
10/11/1980 Las Palmas de Gran Canaria 155 2001-08
132
Antoñete Antonio José Ramos Tejada
12/02/1985 Málaga 155 2004-15
133
Alcántara Carlos Alcántara Cuevas
01/02/1985 Zarandona 155 2006-14
134
Basterra Aitor Basterra Zalbide
15/10/1967 Bilbao 155 1989-97
135
Garaycochea Leonardo Gabriel Garaycochea
21/04/1976 Buenos Aires 155 2002-09
136
Valverde José Antonio Valverde García
20/01/1960 Badajoz 154 1981-90
137
Ian Uranga Ian Uranga Chong
22/06/1987 Durango 154 2005-16
138
Agapito Agapito Blas Roger Batista
28/05/1973 Pájara 154 1997-02
139
Hernández José Ignacio Hernández Rodríguez
15/03/1979 Valencia 154 2003-08
140
Melero Tomás Melero Martínez
27/10/1954 Ripoll 154 1980-85
141
Soriano César Soriano Ferrero
22/04/1983 Ontinyent 154 2002-11
142
Mesquida Antonio Mesquida Mascaró
17/12/1960 Manacor 153 1984-91
143
Gomis Víctor Manuel Gomis Pastor
01/11/1982 Crevillent 153 2009-16
144
Iván Romero Iván Romero Mingo
21/07/1980 Madrid 153 2002-12
145
Julio Francisco Julio Monerri
29/05/1963 Alzira 152 1988-93
146
Larrainzar Oier Larrainzar Arzallus
06/10/1977 Donostia/San Sebastián 152 2005-14
147
Palancar Manuel Palancar Belloso
25/10/1990 Sevilla 152 2009-16
148
Carreño José Antonio Carreño Rodríguez
04/06/1977 Telde 151 2003-09
149
Redondo Juan Carlos Redondo Viciana
11/07/1968 Rioja 151 1995-00
150
Pep Pagès Josep Pagès Berga
28/09/1974 Santa Pau 151 1997-04
151
Agust Agustín Díaz García
07/11/1970 Sevilla 151 1989-02
152
José José Román Díez Fernández
26/03/1967 León 151 1987-92
153
Mangas Jesús Antonio Mangas García
02/08/1973 Salamanca 151 2006-11
154
Jorge Rojas Jorge Rojas Justicia
15/04/1983 Santa Coloma de Gramenet 150 2009-16
155
Tejedor Raúl Tejedor Muñoz
05/02/1976 Alcobendas 150 1993-01
156
Rogelio Rogelio Lamar Heredia
23/09/1972 Gijón 150 1991-99
157
Nando Fernando Gómez Herrera
26/02/1984 Jaén 149 2006-17
158
Reche Óscar Reche Sabater
09/07/1986 Alcañiz 149 2011-17
159
Fernando Fernando Guzón Fernández
10/07/1966 Palencia 149 1989-94
160
Valín Alfonso Valín Gasamanes
06/05/1985 Portugalete 148 2010-16
161
De la Plata Carlos de la Plata Sánchez
10/05/1981 Guadalajara 148 2002-09
162
David Gómez David Gómez Alonso
04/04/1974 Nava del Rey 148 2002-08
163
Orta Javier Orta Zaragoza
28/04/1972 Málaga 148 1998-04
164
Ríos Francisco Ríos Gil
1957 Trebujena 148 1979-84
165
De la Vega Carlos de la Vega Díaz
24/01/1980 Madrid 147 2005-14
166
Bosca José Miguel Bosca Fernández
01/07/1973 Paris 147 1997-06
167
Mario Carrizosa Mario Miguel Carrizosa Castillo
19/05/1978 Azuaga 147 2008-14
168
Morillas David Morillas Jiménez
28/09/1986 Águilas 147 2011-20
169
Hernández José Ignacio Hernández Rodríguez
15/03/1979 Valencia 146 2007-12
170
Lago Alejandro Lago Martínez
27/05/1954 Vigo 146 1982-90
171
Chinto Jacinto Domínguez Ávila
13/09/1964 Cáceres 145 1989-97
172
Buide Manuel Buide Paz
09/05/1975 Lugo 145 1994-02
173
Zuasti Iker Zuasti Suárez
26/04/1982 Pamplona 145 1998-06
174
Cardoso José Antonio Cardoso Pérez
04/12/1971 Sevilla 145 1998-04
175
Iván Casquero Iván Casquero Cosio
14/07/1979 Gijón 144 2005-10
176
Selfa Carlos Selfa Sanfélix
25/04/1992 Sueca 144 2012-18
177
Roberto García Luis Roberto García Toral
30/05/1973 León 144 1999-07
178
Lucio Lucio Arnáiz Sanjuán
31/05/1970 Burgos 144 2000-07
179
Moi Miguel Ángel Olivera Rodríguez
11/01/1978 Sevilla 144 1999-05
180
Arellano Santiago Arellano Loarces
20/05/1972 Leganés 144 1997-03
181
Iosu Rivas Iosu Rivas Carranza
20/01/1983 Donostia/San Sebastián 144 2003-09
182
Olalla Juan José Olalla Fernández
13/01/1980 Madrid 144 2000-07
183
Sabater Vicente Martínez Sabater
21/12/1966 Xàtiva 144 1987-94
184
Julio Julio Rodríguez Martínez
18/04/1984 Madrid 144 2006-16
185
Corral Álvaro Corral Echazarreta
30/05/1983 Logroño 143 2007-18
186
Toño José Antonio Vázquez Cereijo
27/11/1986 Boqueixón 143 2009-14
187
Mendigain Luis Javier Mendigain Bengoetxea
26/07/1971 Lizartza 143 1995-00
188
Cantero Ignacio Cantero López
11/12/1968 Vigo 142 1991-99
189
Bersabé Carlos Bersabé Fernández
07/02/1971 Madrid 142 1997-03
190
Dorado José Antonio Dorado Ramírez
10/07/1982 Córdoba 141 2000-07
191
Santi Santiago López Ramírez
04/04/1979 Leganés 141 2000-06
192
Barreda Carlos Barreda Castellá
24/02/1989 Binéfar 141 2013-18
193
Jorge Jorge Juan Martín de San Pablo Sánchez de Rojas
24/11/1975 Toledo 141 2002-11
194
Toto Antonio Hernández Avilés
19/09/1968 Murcia 141 1988-95
195
Lobato Juan Manuel Lobato Lobato
10/05/1988 La Línea de la Concepción 141 2006-15
196
Rubén Anuarbe Rubén Anuarbe Martín
18/06/1981 Madrid 141 2003-09
197
Sagué Joan Sagué Turón
08/07/1967 Girona 140 1992-97
198
Córcoles David Córcoles Alcaraz
08/05/1985 Alicante 140 2001-19
199
Santi Torres Santiago Agustín Torres Hernández
10/06/1976 Arrecife 139 1999-10
200
Juanfran Juan Francisco Ruiz Martínez
13/06/1983 Elx 139 2005-12
201
Goikoetxea Alexander Goikoetxea Urkiaga
08/03/1983 Artea 139 2006-16
202
Alex Cruz Alejandro Cruz Hernández
31/10/1986 El Puerto de Santa María 139 2008-16
203
Platero Daniel Platero Galiano
07/03/1977 Algeciras 139 1996-01
204
Alain Alain Marcos Lena Bou
08/07/1965 Paris 138 1987-93
205
Manzanares Antonio Manzanares Mayandía
17/09/1965 El Prat de Llobregat 138 1984-93
206
Amores Antonio Amores Vega
23/02/1985 Madrid 137 2006-14
207
Fuentes Juan Manuel Fuentes Fernández
13/11/1977 Ordes 137 2002-09
208
Cólera José Antonio Cólera Miguel
21/12/1967 Fuentes de Ebro 137 1988-93
209
Morales José Manuel Morales Ramos
19/02/1991 Sevilla 137 2009-15
210
José Rodríguez José Antonio Rodríguez Munera
01/07/1985 Palma 137 2010-17
211
Santos Luis Miguel Santos Crespo
25/08/1964 Sevilla 137 1987-95
212
Jorge Campos Jorge Campos Cerezo
09/12/1978 Cuenca 137 2003-08
213
Bakero Alberto Bakero Cantera
14/08/1962 Bilbao 137 1983-91
214
Zubiri Iñigo Zubiri Mangado
18/07/1994 Lodosa 136 2012-20
215
Pina Juan Pedro Pina Martínez
29/06/1985 Murcia 136 2014-20
216
Moyano Ismael Moyano Navas
13/04/1983 Mollet del Vallès 136 2005-10
217
Subirats Francisco José Subirats Gil
25/02/1952 Amposta 136 1980-84
218
Carlitos Carlos Javier González Santana
14/08/1971 Arrecife 136 1994-04
219
Soto David Soto Sánchez
16/10/1993 Ourense 136 2009-18
220
Verdejo Vicente Verdejo Coloma
19/01/1980 Villena 136 2001-09
221
Mozos Carlos Martín Mozos
16/02/1964 Madrid 135 1987-93
222
Diego Simón Diego Simón Cardeñoso
30/08/1988 Barakaldo 135 2014-20
223
Sarasola José Luis Sarasola Gorriti
26/11/1969 Pamplona 135 1991-97
224
Gómez Francisco Gómez López
12/04/1957 Albacete 135 1982-89
225
Eloy Eloy Pérez Pérez
12/01/1955 León 135 1982-89
226
Polaco David Álvarez Vázquez
19/02/1990 Jerez de la Frontera 135 2009-16
227
Quique Enrique Ignacio Alonso Villaverde
31/07/1966 Melilla 135 1998-02
228
Abraham Abraham Pérez Martínez
15/01/1980 Torrelavega 135 2001-12
229
Txelu José Luis Díez Touriño
31/05/1973 Barakaldo 135 1992-02
230
Fran García Francisco García Solsona
07/12/1992 Vila-real 135 2012-18
231
Ortega José Miguel Ortega Calero
15/05/1966 Córdoba 135 1992-98
232
Marcos Marcos Luis Pérez Trujillo
30/09/1989 Lucena 135 2008-14
233
Pina Juan Pedro Pina Martínez
29/06/1985 Murcia 135 2008-15
234
Novoa Jon Aingeru Novoa Arias
24/06/1974 Bilbao 134 1994-02
235
Rubén Anuarbe Rubén Anuarbe Martín
18/06/1981 Madrid 134 2008-15
236
José José Martínez Cervera
10/06/1983 Barcelona 134 2007-20
237
Heredia Francisco Heredia Fernández
24/06/1959 San Roque 134 1980-86
238
Ibón Díez Ibón Íñigo Díez Garamendi
31/07/1983 Bermeo 134 2009-17
239
Rafa Rafael Sánchez Luis
1956 Calañas 134 1979-83
240
Pipe Ángel Felipe Ceballos Santamaría
26/05/1976 Torrelavega 134 1996-03
241
Palomares Lorenzo Palomares González
27/11/1961 Bilbao 134 1981-89
242
Barrientos Pedro Barrientos Ruiz
27/09/1957 Málaga 133 1985-90
243
Raúl Benítez Raúl Benítez Alonso
12/01/1978 Puerto del Rosario 133 2003-09
244
Cayetano Cayetano Tomás Navarrete Parapar
21/12/1960 Viveiro 133 1981-92
245
Eduardo Eduardo Pérez Ferré
11/06/1970 Cocentaina 133 1990-05
246
Raúl Benítez Raúl Benítez Alonso
12/01/1978 Puerto del Rosario 133 1998-04
247
Gómez José Antonio Gómez Álvaro
23/05/1977 Reinosa 133 1997-02
248
Dani Gómez Daniel Gómez Grande
16/04/1988 Talavera de la Reina 133 2007-15
249
Javi Francisco Javier Álvarez Peláez
29/05/1973 Oviedo 133 1997-04
250
Zarraga Kepa Zarraga Arregui
02/09/1971 Bilbao 132 1998-05
En actiu la temporada 2019-20
Notificar error