Ranking Jugats Consecutius Sense Marcar - 1ª

# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Arias Ricardo Penella Arias
25/02/1957 Catarroja 342 1978-92
2
Fernando Navarro Fernando Navarro Corbacho
25/06/1982 Barcelona 318 2006-18
3
Mauro Silva Mauro da Silva Gomes
12/01/1968 São Bernardo do Campo 316 1993-05
4
Orúe José María Orúe Aranguren
17/03/1931 Bilbao 297 1955-68
5
Manuel Pablo Manuel Pablo García Díaz
25/01/1976 Bañaderos 296 2000-16
6
Cortés David Cortés Caballero
29/08/1979 Llerena 273 2002-12
7
Benito Gregorio Benito Rubio
21/10/1946 Puente del Arzobispo 264 1969-79
8
Tonono Antonio Afonso Moreno
25/08/1943 Arucas 258 1964-74
9
Peña Juan Manuel Peña Montano
17/01/1973 Santa Cruz de la Sierra 257 1995-05
10
De Felipe Pedro Eugenio de Felipe Cortés
18/07/1944 Madrid 247 1964-77
11
Nando Fernando Muñoz García
30/10/1967 Sevilla 245 1986-99
12
Ramos José Antonio Ramos Huete
03/04/1951 Tetuán 244 1971-82
13
Felipe Juan Felipe Martín Martín
04/02/1954 La Orotava 243 1973-87
14
Jiménez Manuel Jiménez Jiménez
26/01/1964 Arahal 239 1987-97
15
Martínez José María Martínez Muguerza
13/11/1942 Pasaia 235 1967-76
16
Juan Carlos Juan Carlos Rodríguez Moreno
19/01/1965 Puente Castro 226 1986-98
17
Juan José Juan José Jiménez Collar
29/07/1957 Cádiz 225 1981-91
18
Perea Luis Amaranto Perea Mosquera
30/01/1979 Turbo 224 2004-12
19
Eusebio Eusebio Bejarano Vilaro
06/05/1948 Badajoz 223 1968-79
20
Lesmes II Rafael Lesmes Bobed
09/11/1926 Ceuta 222 1950-61
21
Fuentes Miguel Ángel Fuentes Azpiroz
06/08/1964 Donostia/San Sebastián 219 1993-01
22
Juanfran Juan Francisco García García
15/07/1976 Valencia 219 2003-16
23
Canós Juan Manuel Canós Ferrer
01/01/1944 Burriana 217 1964-76
24
Jesús Gámez Jesús Gámez Duarte
10/04/1985 Fuengirola 217 2005-16
25
David Castedo David Castedo Escudero
26/01/1974 Palma 216 1999-08
26
Parra Pascual Luna Parra
27/02/1963 Biar 213 1984-97
27
Josetxo José Romero Urtasun
25/02/1977 Pamplona 212 2001-11
28
García Navajas Antonio García Navajas
08/03/1958 Posadas 210 1976-86
29
Merino Juan Merino Ruiz
24/08/1970 La Línea de la Concepción 207 1995-07
30
Argilés Antonio Argilés Antón
31/12/1931 Terrassa 206 1953-64
31
Luis Fernández Luis Fernández Gutiérrez
29/09/1972 Argomilla 206 1995-06
32
Reija Severino Reija Vázquez
25/11/1938 Lugo 203 1959-67
33
Jerkan Nikola Jerkan
08/12/1964 Split 201 1990-96
34
Larrauri José Ramón Martínez Larrauri
12/02/1940 Bilbao 200 1965-74
35
Parra José Parra Martínez
20/08/1925 Blanes 200 1948-57
36
Pepín José Luis Salcedo Nieto
15/09/1959 Aranjuez 197 1988-94
37
Esteban Esteban Gutiérrez Fernández
20/10/1960 Oviñana 197 1986-94
38
Escalza Francisco Javier Escalza Ellacuria
10/12/1952 Arrankudiaga 195 1973-82
39
Luis Manuel Luis Manuel Arias Vega
29/03/1967 Oviedo 195 1988-96
40
Paco Jémez Francisco Manuel Jémez Martín
18/04/1970 Las Palmas de Gran Canaria 194 1995-04
41
López Rekarte Aitor López Rekarte
18/08/1975 Arrasate 193 2000-07
42
Mascherano Javier Alejandro Mascherano
08/06/1984 San Lorenzo 193 2010-17
43
Torres Gómez Javier Torres Gómez
09/01/1970 Madrid 192 1998-04
44
Santamaría Francisco Santamaría Mirones
08/09/1936 Santander 191 1960-68
45
Rifé Joaquim Rifé Climent
04/02/1942 Barcelona 191 1968-76
46
Poli Hipólito Fernández Serrano
20/03/1977 Sevilla 191 1998-09
47
Oskar Vales Óscar Vales Varela
13/09/1974 Basauri 191 1995-04
48
Sietes José Manuel Suárez Rivas
18/02/1974 Sietes 190 1993-03
49
Carmelo Carmelo José Navarro Careaga
25/03/1959 Murcia 190 1987-93
50
Rivas Juan María Romero Rivas
09/08/1953 Calañas 190 1975-84
51
Roque Roque Díaz Fuentes
22/10/1952 Las Palmas de Gran Canaria 189 1972-83
52
Gorriti Francisco Gorriti Sarasola
03/04/1943 Donostia/San Sebastián 189 1969-77
53
Solozábal Roberto Solozábal Villanueva
15/09/1969 Madrid 189 1992-00
54
Javi López Javier López Rodríguez
21/01/1986 Osuna 188 2012-20
55
Rubén Pérez Rubén Salvador Pérez del Mármol
26/04/1989 Écija 188 2012-20
56
Bertol Roberto Bertol Garrastazu
02/12/1917 Lizartza 187 1939-50
57
Mesa José Mesa Suárez
31/03/1915 Las Palmas de Gran Canaria 186 1934-49
58
Melo Francisco Delgado Melo
13/11/1943 Plasencia 185 1968-76
59
Méndez Manuel Méndez Cuadrado
17/09/1930 Madrid 184 1952-61
60
Castañeda Javier Castañeda López
05/10/1955 Madrid 183 1985-91
61
Elias Jaime Elias Casas
06/11/1919 Barcelona 182 1939-49
62
Velasco Juan Velasco Damas
17/05/1977 Dos Hermanas 182 1999-07
63
Monzó Salvador Monzó Cros
20/08/1921 Valencia 181 1947-55
64
Alonso Gabriel Alonso Aristiaguirre
09/11/1923 Hondarribia 180 1946-55
65
Echeberria Luis María Echeberria Igartua
24/03/1940 Asua 180 1964-72
66
Joaquín Joaquín Jiménez Postigo
18/04/1918 Alcalá de Guadaíra 180 1940-50
67
Suárez Ricardo Suárez Echeverría
21/04/1923 Elgoibar 179 1949-58
68
Marcos Alberto Marcos Rey
15/02/1974 Camarma de Esteruelas 179 1995-02
69
Cuartero Luis Carlos Cuartero Laforga
17/08/1975 Zaragoza 178 1992-08
70
Iglesias Julio Iglesias Santamaría
25/03/1944 Los Corrales de Buelna 176 1966-77
71
Chica Francisco Javier Chica Torres
17/05/1985 Barcelona 174 2006-14
72
Curta José Puig Puig
22/02/1922 Sant Martí de Llémena 173 1942-51
73
David García David García de la Cruz
16/01/1981 Manresa 173 2002-11
74
Mina Francisco Javier Mina Mariñelarena
24/11/1954 Pamplona 173 1980-87
75
Reiziger Michael John Reiziger
03/05/1973 Amstelveen 173 1997-04
76
Cobo José Cobo Antoranz
06/01/1917 Madrid 172 1939-51
77
Toni Antonio Rincón Gómez
26/02/1943 Los Molares 171 1966-75
78
Cerveró José Cerveró San Braulio
03/09/1949 Real 171 1973-79
79
Bustillo Juan Alberto Bustillo Freire
13/02/1948 San Martín de Porto 170 1971-81
80
Marigil Julio Marigil Merino
24/08/1936 Bilbao 170 1958-65
81
Lolín Manuel García Adán
25/07/1925 Monforte de Lemos 169 1948-56
82
Duscher Álvaro Pedro Duscher
22/03/1979 Esquel 169 2000-08
83
Molinos Fernando Molinos Granada
01/08/1950 Soria 169 1970-79
84
Lanchas Ángel Lanchas Rico
11/11/1950 Méntrida 168 1974-81
85
Cata Vicente Balaguer Pascual
08/05/1926 Alicante 167 1950-59
86
Ferrer Albert Ferrer Llopis
06/06/1970 Barcelona 167 1991-98
87
Oliva Joaquín Oliva Gomá
11/11/1926 Guisona 166 1947-58
88
Amorebieta Fernando Gabriel Amorebieta Mardaras
29/03/1985 Cantaura 166 2005-12
89
Castañeda Javier Castañeda López
05/10/1955 Madrid 165 1980-86
90
Pinillos Pablo Pinillos Caro
09/07/1974 Murillo de Río Leza 165 1997-09
91
Chano Sebastián López Serrano
18/08/1961 Tetuán 165 1981-90
92
Irulegui José Antonio Irulegui Garmendia
01/04/1937 Lasarte-Oria 163 1959-70
93
Héctor Héctor Berenguel del Pino
11/10/1974 Almería 162 1999-08
94
Canito Nicanor Sagarduy Gonzalo
18/03/1931 Barakaldo 162 1950-57
95
Bartolí Juan Bartolí Figueras
30/10/1935 Molins de Rei 162 1954-67
96
Paqui Francisco Nicolás Veza Fragoso
06/12/1970 Alicante 161 1990-01
97
Calleja Eduardo Chicharro Calleja
16/03/1937 Alcalá de Henares 160 1963-70
98
Vidagany Francisco Vidagany Hernández
19/10/1940 Valencia 160 1964-74
99
Tati Donato Alcalde Tieles
22/01/1964 Salinas 160 1986-93
100
Balenziaga Mikel Balenziaga Oruesagasti
29/02/1988 Zumarraga 160 2008-17
101
Urquiaga Santiago Urquiaga Pérez
18/04/1958 Barakaldo 159 1981-87
102
Quique Enrique Vicente Hernández
08/02/1945 Salamanca 159 1969-78
103
Casuco Juan Manuel Martínez Martínez
26/09/1955 Lorca 158 1981-86
104
Sergio Morgado Sergio Elías Morgado Rodríguez
16/09/1963 Badajoz 158 1985-93
105
Tomás Pedro Tomás Reñones Crego
09/08/1960 Santiago de Compostela 157 1984-89
106
Lecumberri José María Lecumberri Gárriz
25/01/1958 Pamplona 157 1980-87
107
Iñaki Sáez José Ignacio Sáez Ruiz
23/04/1943 Bilbao 157 1968-74
108
Puñal Francisco Puñal Martínez
06/09/1975 Huarte 156 2007-13
109
Ochoa Miguel Ángel Ochoa Vaca
29/09/1944 Badajoz 156 1967-77
110
Alkorta Rafael Alkorta Martínez
16/09/1968 Bilbao 156 1989-96
111
Serrat Adjutori Serrat Giró
02/08/1955 Olost de Lluçanès 155 1979-87
112
Millán José Millán González
19/02/1920 Granada 155 1941-57
113
Otero Jorge Otero Bouzas
28/01/1969 Nigrán 155 1993-00
114
Matito Román Matito Domínguez
02/02/1927 Huelva 155 1951-57
115
Félix Félix García Asensio
12/10/1915 San Javier 155 1935-47
116
Pedrito Pedro López Crespo
18/03/1917 A Coruña 154 1941-50
117
Edu Alonso Eduardo Alonso Álvarez
30/05/1974 Bilbao 154 1998-06
118
Clemente Clemente Villaverde Huelga
08/02/1959 Cangas de Onís 154 1981-90
119
Carboni Amedeo Carboni
06/04/1965 Arezzo 154 1999-06
120
Batalla Manuel Batalla Jordá
31/08/1935 Amposta 154 1963-70
121
Paredes Javier Paredes Arango
05/07/1982 Oviedo 154 2005-13
122
Aparicio Ernesto Aparicio Betancort
06/04/1936 Las Palmas de Gran Canaria 153 1958-69
123
Hita Juan López Hita
05/09/1944 Algeciras 153 1967-78
124
Bengoetxea Javier Bengoetxea Iparraguirre
13/12/1965 Usurbil 153 1985-93
125
Mayé Tomás Miguel González Rodríguez
26/12/1956 Las Palmas de Gran Canaria 152 1980-88
126
Mestre Manuel Mestre Torres
07/01/1935 Oliva 152 1955-62
127
González José Manuel González López
26/05/1943 Granada 151 1972-77
128
Redondo José Antonio Redondo García
08/03/1953 Turón 151 1972-81
129
Padilla Manuel Padilla García
14/06/1953 Marmolejo 151 1977-86
130
Pini Mario Rolando Pini Stagi
25/10/1938 Fray Bentos 151 1963-71
131
Urrutia Josu Urrutia Tellería
14/04/1968 Lekeitio 151 1993-99
132
Mariscal José Mariscal Montoliu
30/10/1919 Barcelona 151 1942-53
133
Sanchis Manuel Sanchis Martínez
26/03/1938 Alberic 150 1963-71
134
Verdugo Juan Verdugo Pérez
25/05/1949 Montilla 150 1975-81
135
Solana Jesús Ángel Solana Bermejo
25/12/1964 Arnedo 150 1993-00
136
Quincoces Jacinto Francisco Fernández de Quincoces López de Arbina
17/07/1905 Barakaldo 150 1930-42
137
Sala Josep Maria Sala Boix
24/04/1964 Sant Hipòlit de Voltregà 149 1986-92
138
Milla Luis Milla Aspas
12/03/1966 Teruel 149 1992-99
139
Glaría Jesús Glaría Jordán
02/01/1942 Villafranca 149 1960-67
140
Isidro Isidro Sánchez García-Figueras
17/12/1936 Barcelona 149 1959-68
141
Giner Fernando Giner Gil
31/12/1964 Alboraia 148 1991-97
142
Pena Pedro Pena Ponga
29/10/1910 Gijón 147 1934-47
143
Álvarez Antonio Álvarez Giráldez
04/04/1955 Marchena 147 1984-90
144
Falito Rafael García Vázquez
09/03/1947 La Felguera 147 1971-76
145
Engonga Vicente Engonga Maté
20/10/1965 Barcelona 147 1991-97
146
Enrique Enrique Miguel Martín
26/06/1950 Ciudad Rodrigo 146 1976-84
147
Luis Sierra José Luis Sierra Mediavilla
07/12/1965 Alba de los Cardaños 145 1987-94
148
Tomás Pedro Tomás Reñones Crego
09/08/1960 Santiago de Compostela 145 1990-96
149
Zubiaurre Juan Zubiaurre Jáuregui
10/03/1936 Elgoibar 145 1957-67
150
Colo Julio Santaella Benítez
22/12/1938 Santa Cruz de Tenerife 144 1961-69
151
Aparicio Alfonso Aparicio Gutiérrez de la Fuente
14/08/1919 Santander 144 1941-50
152
Lakabeg Andoni Lakabeg Fraile
14/02/1969 Bilbao 144 1989-96
153
Ruiz Igartua Juan José Ruiz Igartua
18/08/1947 Gorliz 144 1970-80
154
Grau Francesc Grau Pla
23/12/1935 La Garriga 144 1956-68
155
Otero Julio Otero Moirelo
10/04/1926 A Coruña 143 1949-56
156
Olaizola Javier Olaizola Rodríguez
28/11/1969 Donostia/San Sebastián 143 1992-01
157
Alustiza Ignacio Alustiza Izaguirre
22/07/1931 Barakaldo 143 1956-64
158
Javi Venta Javier Rodríguez Venta
13/12/1975 Pola de Siero 142 2001-08
159
Kortabarría Ignacio Kortabarría Abarrategi
31/07/1950 Arrasate 141 1971-77
160
Molinos Fernando Molinos Granada
01/08/1950 Soria 141 1978-84
161
Manolo Manuel Rodríguez Alfonso
22/12/1947 Cangas 140 1970-77
162
Álvaro Álvaro Pérez Vázquez
30/03/1916 Mondoñedo 140 1940-50
163
Mestre Manuel Mestre Torres
07/01/1935 Oliva 140 1962-69
164
Castellano Francisco Castellano Rodríguez
17/11/1944 Arucas 140 1971-77
165
Damià Damià Abella Pérez
15/04/1982 Figueres 140 2008-14
166
Quincoces Juan Carlos Díaz Quincoces
26/01/1933 Vitoria-Gasteiz 140 1957-65
167
Villita Luis Ramón Pérez Villanueva
05/09/1956 Santander 140 1981-87
168
Núñez Manuel Núñez Carapeto
21/01/1959 Olivenza 139 1983-89
169
Bizcocho Francisco Bizcocho Estévez
22/01/1951 Coria del Río 139 1974-82
170
Celaya Francisco Celaya Bilbao
15/04/1921 Basauri 139 1941-53
171
Gracia Sigfrido Gracia Royo
27/03/1932 Gavà 139 1956-62
172
León Lasa León Lasa Múgica
17/02/1933 Beasain 138 1959-65
173
Marcos Alberto Marcos Rey
15/02/1974 Camarma de Esteruelas 138 2002-10
174
Jesús Martínez Jesús Martínez Rivadeneira
07/12/1947 Cangas de Foz 138 1971-78
175
Marquitos Marcos Alonso Imaz
16/04/1933 Santander 138 1955-64
176
Santamaría José Emilio Santamaría Iglesias
31/07/1929 Montevideo 138 1960-66
177
Juanito Juan José Pérez Cañestro
15/08/1954 Coria del Río 138 1975-81
178
Montiel Óscar Montiel Marín
06/07/1970 Palma 137 1996-05
179
Torres Antonio Torres García
29/07/1943 Balaguer 137 1970-76
180
Santolaria Antonio Santolaria Balaguer
21/02/1912 Ribesalbes 136 1941-47
181
Osorio Manuel Fernández Osorio
31/07/1946 Jerez de la Frontera 136 1964-73
182
Jaime Quesada Jaime Quesada Chavarría
21/09/1971 Barcelona 136 1993-02
183
Iborra Vicente Iborra Richart
16/02/1932 Xàtiva 136 1961-67
184
González José Manuel González López
26/05/1943 Granada 136 1966-73
185
Llimós Félix Llimós Chalamanch
22/11/1916 Barcelona 135 1939-49
186
Espinosa José Manuel Espinosa Gómez
28/07/1959 San Bartolomé 135 1985-90
187
Josemi José Miguel González Rey
15/11/1979 Torremolinos 135 2000-09
188
Moratón José Moratón Taeño
14/07/1979 Santander 133 2002-10
189
Rivilla Feliciano Muñoz Rivilla
21/08/1936 Ávila 133 1958-64
190
Camacho José Antonio Camacho Alfaro
08/06/1955 Cieza 133 1983-89
191
Lizarralde Iñigo Lizarralde Lazkano
06/08/1966 Bilbao 133 1984-93
192
Muñiz Juan Ramón López Muñiz
02/11/1968 Gijón 133 1994-01
193
Ito Antonio Álvarez Pérez
21/01/1975 Almendralejo 132 2001-07
194
Indio Pedro Villagordo Fernández
25/01/1951 La Aparecida 132 1973-78
195
Chendo Miguel Porlán Noguera
12/10/1961 Totana 132 1989-95
196
Antúnez Francisco Antúnez Espada
01/11/1922 Sevilla 132 1942-53
197
Campanal II Marcelino Vaquero González del Río
13/02/1932 Gijón 131 1950-56
198
Olaizola Julio Antonio Olaizola Rodríguez
25/12/1950 Lasarte-Oria 131 1975-80
199
Llompart Bartomeu Llompart Coll
06/10/1944 Inca 131 1965-70
200
Aranzábal Agustín Aranzábal Alkorta
15/03/1973 Donostia/San Sebastián 129 2000-07
201
Pablo Alfaro Pablo Alfaro Armengot
24/04/1969 Zaragoza 129 1993-02
202
Muguerza José Muguerza Anitúa
15/09/1911 Eibar 129 1928-36
203
Irusquieta José Ramón Irusquieta García
07/09/1939 Bilbao 129 1964-71
204
Miguel Torres Miguel Torres Gómez
28/01/1986 Madrid 129 2006-12
205
José María José María López Duque
14/07/1965 Madrid 128 1989-97
206
Bruno Saltor Bruno Saltor Grau
01/10/1980 El Masnou 128 2001-12
207
Lorenzo Jacinto Lorenzo Alcantarilla
14/02/1940 Madrid 128 1963-74
208
Bruno Soriano Bruno Soriano Llido
12/06/1984 Artana 128 2006-12
209
Paulo Bento Paulo Jorge Gomes Bento
20/06/1969 Lisboa 128 1996-00
210
José Manuel José Manuel Fernández García
14/09/1946 Gijón 128 1971-76
211
Díaz Luis Díaz Hernando
01/12/1922 Madrid 128 1948-55
212
Ortúzar Higinio Ortúzar Santamaría
11/01/1915 Santiago de Chile 128 1939-47
213
Paco Peña Francisco Peña Romero
25/07/1978 Jerez de los Caballeros 128 2003-11
214
Juan Ramón Juan Ramón Santiago
08/03/1912 Erandio 128 1930-44
215
Barrachina Fernando Barrachina Plo
24/02/1947 Granada 127 1971-78
216
Neru Francisco Borja Enrique Ayesa
20/01/1974 Laredo 127 1998-09
217
Jugo Juan Jugo Larrauri
15/03/1920 Galdakao 127 1943-53
218
Becerril José Becerril Minguela
21/08/1926 Madrid 126 1950-60
219
Olivella Ferran Olivella Pons
22/06/1936 Poble Sec 126 1959-69
220
Zoco Ignacio Zoco Esparza
31/07/1939 Garde 126 1968-73
221
Sergi Sergi Barjuán Esclusa
28/12/1971 Les Franqueses del Vallès 125 2000-05
222
Zé Castro José Eduardo Rosa Vale Castro
13/01/1983 Coimbra 125 2008-16
223
Campanal II Marcelino Vaquero González del Río
13/02/1932 Gijón 125 1955-62
224
Abidal Éric Sylvain Bilal Abidal
11/09/1979 Saint-Genis-Laval 125 2007-13
225
Bellod Antonio Benlloch García
01/12/1945 Orihuela 125 1966-73
226
Prieto José Miguel Prieto Castillo
22/11/1971 Albacete 125 1993-03
227
Pérez Benito Manuel Pérez Jáuregui
08/02/1912 Zaldibia 125 1931-43
228
Gaspar Gaspar Gálvez Burgos
07/07/1979 Córdoba 124 1998-05
229
Gómez Fernando Javier Gómez Rodríguez
18/11/1949 Abanto y Ciérvana 124 1971-80
230
Melli Juan Alberto Andreu Alvarado
06/06/1984 Barbate 123 2004-09
231
Granero Rafael Granero Bellver
15/04/1945 Chella 123 1965-77
232
Tamayo Mauro Álvarez Álvarez
16/02/1918 Gijón 123 1944-54
233
Pedraza Julio Sánchez Pedraza
07/11/1954 Salamanca 123 1976-84
234
Eloy Pérez Eloy Pérez García
25/03/1965 Barcelona 123 1987-93
235
Ansola Antonio Ansola Arrieta
17/01/1931 Elgoibar 122 1953-62
236
Arbeloa Álvaro Arbeloa Coca
17/01/1983 Salamanca 122 2009-15
237
Ortega Antolín Ortega García
05/11/1951 Madrid 122 1982-87
238
Hidalgo Antonio Hidalgo Rodríguez
15/02/1943 Sevilla 122 1969-75
239
Karanka Aitor Karanka de la Hoz
18/09/1973 Vitoria-Gasteiz 121 1996-03
240
Chendo Miguel Porlán Noguera
12/10/1961 Totana 121 1981-88
241
Alcázar Ángel Luis Alcázar Gutiérrez
16/04/1967 Madrid 121 1991-97
242
Antonio Tomás Antonio Tomás González
13/01/1985 Torrelavega 121 2005-12
243
Manolo José Manuel Martínez Toral
29/10/1960 Caravaca de la Cruz 120 1978-89
244
Belsué Alberto Belsué Arias
02/03/1968 Zaragoza 120 1993-98
245
Ayoze Ayoze Díaz Díaz
25/05/1982 San Cristóbal de La Laguna 120 2005-13
246
Sol Juan Cruz Sol Oria
13/09/1947 Elgoibar 120 1974-81
247
Calvet Francisco Calvet Puig
29/09/1921 Sant Joan Despí 120 1941-51
248
Marcos Marcos Martín de la Fuente Martín-Francés
17/09/1968 Palma 119 2000-05
249
Soler Miquel Soler Sarasols
16/03/1965 Hostalets d'en Bas 119 1997-02
250
Javi González Javier González Gómez
22/03/1974 Barakaldo 119 2000-07
En actiu la temporada 2019-20