Ranking Jugats Consecutius Sense Encaixar - Selecció espanyola

# País Àlies Nom Pos Data de naixement Província Lloc de naixement Partits
1
De Gea David de Gea Quintana
07/11/1990 Illescas 7
2
Roberto Roberto Jiménez Gago
10/02/1986 Fuenlabrada 6
3
Aranzubia Daniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 5
4
Arnau Francesc Arnau Grabalosa
23/05/1975 Les Planes d'Hostoles 5
5
Unzué Juan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 4
6
Asenjo Sergio Asenjo Andrés
28/06/1989 Palencia 4
7
De Gea David de Gea Quintana
07/11/1990 Illescas 4
8
Aranzubia Daniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 4
9
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 4
10
Kepa Kepa Arrizabalaga Revuelta
03/10/1994 Ondarroa 3
11
Elduayen Agustín de Carlos Elduayen
04/08/1964 Donostia/San Sebastián 3
12
Felip Felip Ortiz Martínez
27/04/1977 Lleida 3
13
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 3
14
Mora Juan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Aranjuez 3
15
Unzué Juan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 3
16
Pacheco Fernando Pacheco Flores
18/05/1992 Badajoz 3
17
Moyá Miguel Ángel Moyá Rumbo
02/04/1984 Binissalem 3
18
Kike Enrique Burgos Carrasco
20/01/1971 Barakaldo 3
19
Valencia Juan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 3
20
De Gea David de Gea Quintana
07/11/1990 Illescas 2
21
Kepa Kepa Arrizabalaga Revuelta
03/10/1994 Ondarroa 2
22
Agustín Agustín Rodríguez Santiago
10/09/1959 Marín 2
23
Valencia Juan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 2
24
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 2
25
Unai Simón Unai Simón Mendibil
11/06/1997 Murgia 2
26
Manzanedo José Luis Fernández Manzanedo
10/02/1956 Burgos 2
27
Sánchez Broto Francisco Javier Sánchez Broto
25/08/1971 Barcelona 2
28
Asenjo Sergio Asenjo Andrés
28/06/1989 Palencia 2
29
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 2
30
Dani Martín Daniel Martín Fernández
08/07/1998 Gijón 2
31
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 2
32
López Vallejo Javier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 2
33
Kepa Kepa Arrizabalaga Revuelta
03/10/1994 Ondarroa 2
34
Rubén Blanco Rubén Santiago Blanco Veiga
25/07/1995 Mos 2
35
Arnau Francesc Arnau Grabalosa
23/05/1975 Les Planes d'Hostoles 2
36
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 2
37
Reina José Manuel Reina Páez
31/08/1982 Madrid 2
38
Reina José Manuel Reina Páez
31/08/1982 Madrid 2
39
Reina José Manuel Reina Páez
31/08/1982 Madrid 2
40
Sivera Antonio Sivera Salvá
11/08/1996 Xàbia 2
41
Mora Juan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Aranjuez 2
42
Diego Diego Díaz Garrido
30/12/1968 Madrid 2
43
Riesgo Asier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 1
44
Riesgo Asier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 1
45
De Gea David de Gea Quintana
07/11/1990 Illescas 1
46
Lopetegui Julen Lopetegi Agote
28/08/1966 Asteasu 1
47
De Gea David de Gea Quintana
07/11/1990 Illescas 1
48
Jaime Ferrer Jaime Ferrer Castillo
07/11/1971 Barcelona 1
49
Juanmi Juan Miguel García Inglés
09/03/1971 Cartagena 1
50
Riesgo Asier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 1
51
Asenjo Sergio Asenjo Andrés
28/06/1989 Palencia 1
52
Moyá Miguel Ángel Moyá Rumbo
02/04/1984 Binissalem 1
53
Aranzubia Daniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 1
54
Kike Enrique Burgos Carrasco
20/01/1971 Barakaldo 1
55
Cuéllar Iván Cuéllar Sacristán
27/05/1984 Mérida 1
56
Unai Simón Unai Simón Mendibil
11/06/1997 Murgia 1
57
Mora Juan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Aranjuez 1
58
Moso Joaquín Andrés Moso Hernández
07/09/1978 Zaragoza 1
59
Ormazabal Kepa Ormazabal Artetxe
25/04/1966 Bilbao 1
60
Valencia Juan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 1
61
Valencia Juan José Valencia de la Serna
18/09/1971 Donostia/San Sebastián 1
62
Unai Simón Unai Simón Mendibil
11/06/1997 Murgia 1
63
Mora Juan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Aranjuez 1
64
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 1
65
Unai Simón Unai Simón Mendibil
11/06/1997 Murgia 1
66
Casillas Iker Casillas Fernández
20/05/1981 Móstoles 1
67
Unzué Juan Carlos Unzué Labiano
22/04/1967 Pamplona 1
68
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 1
69
Fernando Fernando Peralta Carrasco
15/08/1961 Ronda 1
70
Kepa Kepa Arrizabalaga Revuelta
03/10/1994 Ondarroa 1
71
Escalona Miguel Escalona Verano
22/11/1983 Logroño 1
72
Aizkorreta Jorge Aizkorreta Jurado
06/02/1974 Barakaldo 1
73
Reina José Manuel Reina Páez
31/08/1982 Madrid 1
74
Reina José Manuel Reina Páez
31/08/1982 Madrid 1
75
Reina José Manuel Reina Páez
31/08/1982 Madrid 1
76
Reina José Manuel Reina Páez
31/08/1982 Madrid 1
77
Pau López Pau López Sabata
13/12/1994 Girona 1
78
Pau López Pau López Sabata
13/12/1994 Girona 1
79
Arnau Francesc Arnau Grabalosa
23/05/1975 Les Planes d'Hostoles 1
80
Pacheco Fernando Pacheco Flores
18/05/1992 Badajoz 1
81
Sivera Antonio Sivera Salvá
11/08/1996 Xàbia 1
82
Sivera Antonio Sivera Salvá
11/08/1996 Xàbia 1
83
Pacheco Fernando Pacheco Flores
18/05/1992 Badajoz 1
84
Agustín Agustín Rodríguez Santiago
10/09/1959 Marín 1
85
Agustín Agustín Rodríguez Santiago
10/09/1959 Marín 1
86
Agustín Agustín Rodríguez Santiago
10/09/1959 Marín 1
87
Víctor Valdés Víctor Valdés Arribas
14/01/1982 L'Hospitalet de Llobregat 1
88
Kepa Kepa Arrizabalaga Revuelta
03/10/1994 Ondarroa 1
89
López Vallejo Javier López Vallejo
25/09/1975 Pamplona 1
90
Kepa Kepa Arrizabalaga Revuelta
03/10/1994 Ondarroa 1
91
De Gea David de Gea Quintana
07/11/1990 Illescas 1
92
Casilla Francisco Casilla Cortés
02/10/1986 Alcover 1
93
De Gea David de Gea Quintana
07/11/1990 Illescas 1
94
Mariño Diego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 1
95
Araquistain José Araquistain Arrieta
04/03/1937 Azkoitia 1
96
Toni Antonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 1
97
Rubén Rubén Iván Martínez Andrade
22/06/1984 Coristanco 1
98
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 1
99
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 1
100
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 1
101
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 1
En actiu la temporada 2019-20