Ranking Jornades Consecutives Sense Encaixar més de 1 gol - 2ªB

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1980-81
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Partits Temporada
1
Marc Martínez Marc Martínez Aranda
04/04/1990 Barcelona 34 2018-20
2
Tapia Juan Bautista Tapia Escobí
21/10/1962 Valencia 29 1987-89
3
Pagola Mikel Pagola Biurrun
04/03/1982 Pamplona 29 2015-17
4
Goyo Gregorio de Pablos Lucas
07/11/1953 Arganda del Rey 28 1982-83
5
Núñez Alfonso Núñez Lecea
30/01/1965 Bilbao 27 1993-94
6
Juano Juan Antonio Muñoz Torres
20/10/1962 Los Barrios 26 1984-85
7
Raúl Raúl Domínguez Carral
01/11/1986 Sarón 25 2015-16
8
Capó Joan Capó Coll
13/11/1954 Ciutadella de Menorca 24 1980-81
9
Arévalo José Antonio Arévalo Aguilar
24/09/1952 Madrid 24 1988-89
10
Rubén Rubén Martínez Caballero
04/03/1977 Paterna 24 2006-07
11
Álvaro Iglesias Álvaro Iglesias Quintana
12/07/1972 Barakaldo 23 1996-97
12
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 23 1990-92
13
Tete Alfonso Martínez Zambrano
27/02/1974 Almendralejo 23 2002-03
14
Dorronsoro Pedro José Dorronsoro González
12/05/1977 Torrelavega 23 1999-00
15
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 23 2010-11
16
Pascua Jon Pascua Ibarrola
25/07/1972 Bermeo 23 1996-97
17
San Román Juan Miguel San Román Calvo
02/10/1966 Segovia 22 1988-89
18
Raudona Luis Raudona Camúñez
12/09/1965 Santiponce 22 1991-92
19
Queco Piña Sergio Piña Cousillas
19/07/1980 A Coruña 22 2006-07
20
Bonis Nicolas Bonis
30/08/1981 Wissembourg 22 2007-08
21
Irureta Xabier Iruretagoiena Artzamendi
21/03/1986 Berriatua 22 2011-13
22
Villalvilla Jacinto Villalvilla Bustos
09/08/1963 Palma 22 1992-93
23
Dani Barrio Daniel Barrio Álvarez
10/02/1987 Gijón 21 2016-17
24
Calleja Noé Calleja García
05/11/1979 Gijón 21 2007-09
25
Rangel David Rangel Pastor
25/07/1979 Valencia 21 2008-10
26
Jaime Jiménez Jaime Jiménez Merlo
10/12/1980 Valdepeñas 21 2003-05
27
Brais Pereiro Brais Pereiro Troncoso
15/05/1991 Porriño 21 2017-18
28
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 21 2006-07
29
Ricardo Molina Ricardo Molina Miras
31/01/1984 Almería 21 2010-11
30
González José Luis González Vázquez
27/08/1964 Elgoibar 20 1996-97
31
Arteaga Iñigo Arteaga Nieto
16/12/1972 Donostia/San Sebastián 20 2000-01
32
Rubén Falcón Rubén Falcón Mínguez
08/10/1977 Zaragoza 20 2001-02
33
Fernando Fernando Martínez Rubio
10/06/1990 Murcia 20 2015-16
34
Óscar Santiago Óscar Santiago Rumayor
20/01/1991 Santander 20 2015-16
35
De la Fuente José Ramón de la Fuente Morató
22/12/1970 Castell d'Aro 20 2000-02
36
Bonis Nicolas Bonis
30/08/1981 Wissembourg 20 2006-07
37
Espín Juan Pedro Martínez Espín
30/09/1964 Murcia 20 1988-90
38
Moncaleán Agapito Moncaleán González
03/12/1958 Ajo 20 1992-93
39
Requena José Salvador Requena Pelegrí
06/08/1967 Alzira 19 1991-92
40
Alcolea Pablo Alcolea Guerrero
23/03/1989 Zaragoza 19 2016-17
41
Rangel David Rangel Pastor
25/07/1979 Valencia 19 2010-11
42
Bastón Miguel González Bastón
29/06/1961 Marín 19 1986-87
43
Viña Avelino Viña Vázquez
12/04/1963 Montevideo 19 1993-95
44
Wilfred José Manuel Muñoz García
10/03/1984 Los Palacios y Villafranca 19 2013-14
45
Leal Francisco Leal Rodríguez
23/07/1964 Osuna 18 1991-92
46
Ramón Martí Ramón Martí Cuevas
29/03/1971 Godella 18 2000-01
47
Calleja Noé Calleja García
05/11/1979 Gijón 18 2004-05
48
Lozano Ángel Ándres Lozano Zorita
01/03/1960 Zorita 18 1987-88
49
José Juan José Juan Figueiras García
31/12/1979 Vigo 18 2017-18
50
Montes José Luis Montes Vicente
10/08/1956 Segovia 18 1989-90
51
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 18 2000-01
52
Limones Jesús Reguillos Moya
17/10/1986 Daimiel 18 2017-19
53
Pol Ballesté Pol Ballesté López
22/08/1995 Barcelona 18 2014-15
54
Navarro José Antonio Navarro Martínez
14/04/1969 Eivissa 18 1991-92
55
Bonis Nicolas Bonis
30/08/1981 Wissembourg 18 2005-06
56
Javi Muñoz Javier Muñoz Arévalo
27/01/1982 Sevilla 18 2003-04
57
Morales Antonio Morales Solís
29/03/1967 Antequera 18 2001-03
58
Arévalo Juan Carlos Arévalo Aguilar
09/12/1961 Madrid 18 1992-93
59
Caro José Antonio Caro Díaz
03/05/1994 La Palma del Condado 18 2015-16
60
Zigor Zigor Goikuria Garmendia
16/06/1979 Arrigorriaga 18 2004-05
61
Biel Ribas Gabriel Ribas Ródenas
02/12/1985 Palma 18 2018-19
62
Recio Juan Miguel Recio Trigueros
15/05/1955 Sanlúcar de Barrameda 18 1981-82
63
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 18 1995-97
64
Ponzo Rafael Antonio Ponzo García
18/10/1978 Madrid 18 2007-08
65
Saizar Mikel Saizar Soroa
18/01/1983 Ibarra 17 2010-11
66
Javi Javier Jiménez Martín
09/03/1969 Ávila 17 1990-91
67
Chuco José Antonio Fernández Pla
13/09/1956 Santoña 17 1982-83
68
Pau Torres Pau Torres Riba
04/06/1987 Capellades 17 2017-19
69
Cervantes Manuel Cervantes García
06/04/1957 Irun 17 1991-92
70
Ares Manuel Alfonso Ares Fernández
01/01/1965 Maside 17 1991-93
71
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal
04/04/1960 Billabona 17 1987-88
72
Eduardo Eduardo Pérez Morán
02/12/1976 Madrid 17 2010-11
73
Yepes José Esteban Yepes Berruezo
13/06/1972 Cartagena 17 1998-00
74
Manolo Reina Manuel Reina Rodríguez
01/04/1985 Villanueva del Trabuco 17 2013-15
75
Oliva Xavier Oliva González
29/05/1976 L'Hospitalet de Llobregat 17 2004-05
76
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 17 1999-00
77
Xabier Xabier Rivas Zorrilla
19/11/1970 Barakaldo 17 1999-00
78
Cuenca Tomás Francisco Cuenca Vives
11/05/1958 Era Alta 17 1983-84
79
Marcos Fernando Marcos Santiago
04/12/1968 Felanitx 17 2000-01
80
Biel Ribas Gabriel Ribas Ródenas
02/12/1985 Palma 17 2015-16
81
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 17 2013-14
82
Maciá Alberto Maciá Poveda
31/01/1984 Alicante 17 2010-11
83
Maestro Fernando Maestro Olalla
15/04/1974 Terrassa 17 2007-08
84
Álvaro Campos Álvaro Campos Estellés
01/04/1987 Mislata 17 2012-14
85
Olabe Roberto Olabe Aranzábal
20/10/1967 Vitoria-Gasteiz 17 1990-91
86
Balbuena Salvador Balbuena Teruel
03/02/1978 Melilla 17 2003-04
87
López Juan Manuel López Serrano
17/06/1964 L'Hospitalet de Llobregat 17 1993-94
88
Rangel David Rangel Pastor
25/07/1979 Valencia 17 2009-11
89
Morales José Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 16 2006-07
90
Iván Crespo Iván Crespo Secunza
10/12/1984 Santander 16 2016-17
91
Vilches José Manuel Domínguez Vilches
17/10/1979 Madrid 16 2004-05
92
Pablo Pablo Ancos de Blas
22/03/1972 Nambroca 16 1998-99
93
Basilio Basilio Sancho Agudo
02/01/1984 Madrid 16 2017-18
94
Santi Lampón Santiago Lampón Pereira
17/10/1972 Las Palmas de Gran Canaria 16 2005-06
95
Santi Lampón Santiago Lampón Pereira
17/10/1972 Las Palmas de Gran Canaria 16 2003-04
96
Roca Vicente Javier Roca Forés
03/12/1968 Sabadell 16 1994-95
97
Jaime Ferrer Jaime Ferrer Castillo
07/11/1971 Barcelona 16 1994-95
98
Álvaro Iglesias Álvaro Iglesias Quintana
12/07/1972 Barakaldo 16 1995-96
99
Marc Martínez Marc Martínez Aranda
04/04/1990 Barcelona 16 2017-18
100
Unanua Jesús Unanua Becerril
23/06/1969 Pamplona 16 2007-08
101
Duro José Andrés Duro Romero
24/09/1972 Valencia 16 1999-00
102
Klaus Carl Friedrich Georg Klaus
16/01/1994 Stuttgart 16 2018-19
103
Morales Antonio Morales Solís
29/03/1967 Antequera 16 1996-97
104
Aguirreoa Peio Aguirreoa Longarte
22/12/1954 Ondarroa 16 1990-91
105
Cabrero Jesús Cabrero Mora
28/07/1981 Bolea 16 2003-04
106
Wilfred José Manuel Muñoz García
10/03/1984 Los Palacios y Villafranca 16 2017-18
107
Iru Aitor Iruarrizaga Amarika
29/07/1968 Bilbao 16 1989-91
108
Espín Juan Pedro Martínez Espín
30/09/1964 Murcia 16 1999-00
109
Esteban Esteban Andrés Suárez
27/06/1975 Avilés 16 2014-15
110
Rey Francisco Domínguez Rey
19/05/1964 Marín 16 1991-92
111
Basauri Garikoitz Basauri Amezua
03/08/1974 Elorrio 16 1999-00
112
Rafa Rafael González Robles
25/10/1970 Avilés 16 1996-98
113
Rafa Rafael González Robles
25/10/1970 Avilés 16 1997-98
114
Garmendia José Alberto Garmendia Martínez
30/10/1956 Zarautz 16 1984-85
115
João Costa João Paulo Santos Costa
02/02/1996 Barcelos 16 2018-19
116
López Francisco López Gómez
20/01/1954 Almería 16 1981-82
117
Basauri Garikoitz Basauri Amezua
03/08/1974 Elorrio 16 2005-06
118
Jáuregi Xabier Jáuregi Blanco
29/01/1975 Tolosa 16 1999-00
119
Otermin Xabier Otermin Jiménez
31/08/1977 Zarautz 16 2004-05
120
Santisteban José Manuel Santisteban González
27/09/1967 Barakaldo 16 2002-03
121
Garabato Sergio Garabato Sastre
16/05/1989 Valencia 16 2012-13
122
Pau Torres Pau Torres Riba
04/06/1987 Capellades 16 2012-13
123
Javi Ortega Francisco Javier Ortega del Rosario
04/01/1974 Las Palmas de Gran Canaria 15 2004-05
124
Imanol Imanol Elías Ayllón
17/08/1990 Pamplona 15 2013-14
125
Ares Manuel Alfonso Ares Fernández
01/01/1965 Maside 15 1992-93
126
Moisés Trujillo Moisés Javier Trujillo Suárez
18/01/1970 Las Palmas de Gran Canaria 15 1999-00
127
Jaime Jiménez Jaime Jiménez Merlo
10/12/1980 Valdepeñas 15 2004-05
128
Tito Alfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 15 1993-94
129
José José Miguel Bermúdez Ríos
09/01/1979 Málaga 15 2003-04
130
Sanzol Ricardo Sanzol Goñi
08/04/1976 Pamplona 15 1995-96
131
Frangella Flavio Juan Frangella
07/03/1975 Buenos Aires 15 2003-04
132
Vicente Gómez Vicente Gómez Mira
06/01/1952 Novelda 15 1981-82
133
Álex Alejandro Sánchez García
30/12/1974 A Coruña 15 1995-96
134
Fernández Juan Carlos Fernández Escribano
27/07/1970 Lora del Río 15 1995-97
135
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá
16/01/1971 Sopela 15 2000-01
136
Alberto Cifuentes Alberto Cifuentes Martínez
29/05/1979 Albacete 15 2015-16
137
Leiva José Antonio Leiva Galindo
15/12/1974 Córdoba 15 2003-04
138
Lino José Lino Fervenza Faria
10/09/1969 Moaña 15 1994-95
139
Viña Avelino Viña Vázquez
12/04/1963 Montevideo 15 1993-94
140
Ares Manuel Alfonso Ares Fernández
01/01/1965 Maside 15 1991-92
141
Lino José Lino Fervenza Faria
10/09/1969 Moaña 15 1997-98
142
Notario Antonio Notario Caro
19/11/1972 Mataró 15 1992-93
143
Álvaro Álvaro Martínez Beltrán
30/03/1974 Vitoria-Gasteiz 15 1996-97
144
Yepes José Esteban Yepes Berruezo
13/06/1972 Cartagena 15 1998-99
145
Sánchez Fernando Sánchez García
11/12/1951 Sevilla 15 1986-88
146
Copado Juan Copado Cebrián
11/08/1964 Córdoba 15 1993-94
147
Caballero Pedro Sánchez Caballero
14/07/1965 Getafe 15 1989-90
148
Elduayen Agustín de Carlos Elduayen
04/08/1964 Donostia/San Sebastián 15 1982-83
149
Pascual Bartomeu Pascual Rosselló
24/07/1965 Capdepera 15 1988-90
150
Domínguez José Domínguez Vázquez
15/01/1962 Pontevedra 15 1989-91
151
Miguel Miguel Martínez de Corta
25/11/1981 Logroño 15 2018-19
152
Pau Torres Pau Torres Riba
04/06/1987 Capellades 15 2013-14
153
Iván Iván Gómez Romero
02/02/1980 Barcelona 15 2006-07
154
Pau Torres Pau Torres Riba
04/06/1987 Capellades 15 2019-20
155
Sebastián Sebastián Gómez Fernández
24/12/1956 Cartagena 15 1981-82
156
Sebastián Sebastián Gómez Fernández
24/12/1956 Cartagena 15 1988-89
157
Andrés Andrés Rodríguez Segura
24/06/1970 Real 15 1991-92
158
Ramón Ramón Sánchez Algaba
18/09/1979 El Viso del Alcor 15 2005-06
159
Rodri José Luis Rodríguez Fernández
08/09/1964 Fuentesnuevas 15 1993-94
160
Joaquín Ramón Joaquín Ramón Ñíguez Rodríguez
06/07/1965 Rafal 15 1987-88
161
César Quesada César Miguel Quesada de la Gala
06/07/1969 Madrid 15 1988-89
162
Gonzalo Gonzalo López de Mesa
01/05/1976 Oviedo 15 2000-01
163
Quintín Roberto Quintín Ferri
21/07/1962 Alagón 15 1984-85
164
Macías Urko Macías Mate
10/06/1978 Barakaldo 14 2000-01
165
Aguilera Javier Aguilera Gumpert
31/01/1963 Madrid 14 1989-91
166
Macías Urko Macías Mate
10/06/1978 Barakaldo 14 2001-02
167
Javi Fernández Javier Fernández Sanz
21/08/1978 Madrid 14 2002-03
168
Fornés Óscar Fornés López
02/03/1983 Benicarló 14 2007-09
169
Miguel Recio Miguel Recio Moya
04/10/1957 Málaga 14 1992-93
170
Leal Javier Leal Puras
29/06/1978 Madrid 14 2003-05
171
Kike Royo Enrique Royo Herranz
14/06/1991 Logroño 14 2018-19
172
Zapata Miguel Ángel Zapata Moreno
30/01/1983 Albacete 14 2008-09
173
Caballero Pedro Sánchez Caballero
14/07/1965 Getafe 14 1990-91
174
José Juan José Juan Figueiras García
31/12/1979 Vigo 14 2004-05
175
Koldo Jesús Luis Álvarez de Eulate Güergue
04/09/1970 Vitoria-Gasteiz 14 1994-95
176
Paco Francisco José Fernández Mas
15/03/1979 Valencia 14 2011-13
177
Manzanedo José Luis Fernández Manzanedo
10/02/1956 Burgos 14 1989-90
178
Bandín Salvador Bandín Mosteyrín
25/06/1958 A Pobra do Caramiñal 14 1989-90
179
Dani Mallo Daniel Mallo Castro
25/01/1979 Cambre 14 1997-98
180
González José Luis González Vázquez
27/08/1964 Elgoibar 14 1999-00
181
Dorronsoro Pedro José Dorronsoro González
12/05/1977 Torrelavega 14 2010-11
182
Castor José Rodríguez Calvo
1956 Carballo 14 1987-88
183
Juanmi Juan Miguel García Inglés
09/03/1971 Cartagena 14 1990-91
184
Unai Alba Unai Alba Pagadizabal
19/02/1978 Oiartzun 14 2004-05
185
Pagola Mikel Pagola Biurrun
04/03/1982 Pamplona 14 2006-07
186
Otermin Xabier Otermin Jiménez
31/08/1977 Zarautz 14 2006-07
187
Barbero José Antonio Martínez Baena
01/06/1971 Almería 14 1997-98
188
Abadal Eduard Abadal Almendros
21/08/1967 Barcelona 14 1989-90
189
Fernando Fernando Peralta Carrasco
15/08/1961 Ronda 14 1994-95
190
Tete Alfonso Martínez Zambrano
27/02/1974 Almendralejo 14 2001-02
191
Rodri José Luis Rodríguez Fernández
08/09/1964 Fuentesnuevas 14 1993-95
192
Salinas José Salinas Guillén
19/07/1961 La Rábita 14 1985-86
193
David Pérez David Pérez del Río
24/05/1974 Valladolid 14 2000-01
194
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 14 1992-93
195
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 14 1993-94
196
Parra Pedro Francisco Parra del Apio
09/02/1966 Aranjuez 14 1988-90
197
Del Río José del Río Rico
21/10/1963 Montoro 14 1987-88
198
Álvaro Álvaro Martínez Beltrán
30/03/1974 Vitoria-Gasteiz 14 1997-98
199
Rojas José Vicente Rojas Rivero
12/03/1973 Miguelturra 14 1999-00
200
Molina Carlos Molina Segura
30/04/1991 Cartagena 14 2018-19
201
Torras Jaume Torras Planas
07/10/1968 Folgueroles 14 1991-92
202
Burgos José Carlos Burgos Ortigosa
31/10/1971 Málaga 14 1998-99
203
Muñoz José Muñoz Sarasola
17/11/1949 Donostia/San Sebastián 14 1980-81
204
Montes José Luis Montes Vicente
10/08/1956 Segovia 14 1989-91
205
Espinosa Manuel Espinosa Cano
14/10/1956 Cádiz 14 1988-89
206
Marc Martínez Marc Martínez Aranda
04/04/1990 Barcelona 14 2014-15
207
Craviotto Carlos Craviotto Martos
07/05/1983 Lleida 14 2012-13
208
Aguirreoa Peio Aguirreoa Longarte
22/12/1954 Ondarroa 14 1988-89
209
Aguirreoa Peio Aguirreoa Longarte
22/12/1954 Ondarroa 14 1986-87
210
Pato Guillén Patricio Damián Guillén Gandini
28/12/1984 Montevideo 14 2015-16
211
Jordi Jordi González Martínez
03/05/1970 Barcelona 14 1995-97
212
Tito Alfonso Subero Calvo
18/01/1970 Calahorra 14 1993-95
213
Lozano Eugenio Lozano Zorita
01/12/1962 Salamanca 14 1987-88
214
Merino Vicente Merino Barragán
1952 Soguillo del Páramo 14 1980-82
215
Tinoko Juan Antonio Tinoko Sagayo
16/01/1963 Amorebieta-Etxano 14 1987-88
216
Zigor Zigor Goikuria Garmendia
16/06/1979 Arrigorriaga 14 2006-07
217
Verdés Ignacio Alfonso Verdés Sánchez
08/02/1957 Valencia 14 1987-88
218
Iñaki José Ignacio García Sendín
20/11/1969 Bilbao 14 1996-98
219
Iñaki José Ignacio García Sendín
20/11/1969 Bilbao 14 2001-03
220
Moncaleán Agapito Moncaleán González
03/12/1958 Ajo 14 1989-90
221
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 13 1995-96
222
Rodolfo Rodolfo Gómez Jiménez
23/08/1952 Aguilar de Campoo 13 1982-83
223
Juancho Juan Lechón López
18/03/1981 Madrid 13 2011-13
224
Jonathan Jonathan López Pérez
16/04/1981 Langreo 13 2010-11
225
Pablo Juan Pablo Manzano Martínez
15/08/1968 Badajoz 13 1998-99
226
Llácer Manuel López Llácer
17/02/1950 Reinosa 13 1981-82
227
Rodri José Luis Rodríguez Fernández
08/09/1964 Fuentesnuevas 13 1995-96
228
Paco Francisco Rodríguez Rodríguez
04/11/1957 Granada 13 1984-86
229
Aulestia Oinatz Aulestia Alkorta
23/03/1981 Ondarroa 13 2014-15
230
Carou Manuel González-Añón Carou
07/11/1968 Serra de Outes 13 1991-92
231
Diego Diego García Bravo
13/01/1990 Oviedo 13 2016-17
232
Ramón Ramón Sánchez Algaba
18/09/1979 El Viso del Alcor 13 2007-08
233
Moso Joaquín Andrés Moso Hernández
07/09/1978 Zaragoza 13 2000-01
234
Núñez Alfonso Núñez Lecea
30/01/1965 Bilbao 13 1993-95
235
José José Miguel Bermúdez Ríos
09/01/1979 Málaga 13 2008-09
236
Simeón José Gabriel Simeón Gómez
01/12/1953 El Puerto de Santa María 13 1982-83
237
Isidoro Isidoro Cabrera Núñez
17/09/1969 Los Molares 13 1991-92
238
Moncaleán Agapito Moncaleán González
03/12/1958 Ajo 13 1983-84
239
Arévalo Juan Carlos Arévalo Aguilar
09/12/1961 Madrid 13 1991-92
240
Oliva Xavier Oliva González
29/05/1976 L'Hospitalet de Llobregat 13 2002-03
241
Arturo Arturo González García
15/08/1981 Sevilla 13 2001-02
242
Vicente Gómez Vicente Gómez Mira
06/01/1952 Novelda 13 1980-81
243
Carlos Gómez José Carlos Gómez Tafur
25/10/1972 Granada 13 1995-96
244
Valero Alejandro Valero Pellicer
03/01/1955 Meliana 13 1980-81
245
Hortas Fermín Hortas Vidal
17/05/1953 Cesantes 13 1989-90
246
Guillermo Guillermo Suárez Rodríguez
13/06/1978 Oviedo 13 2002-03
247
Lledó Francisco Javier Lledó Llano
11/07/1979 Coria del Río 13 2003-04
248
Lledó Francisco Javier Lledó Llano
11/07/1979 Coria del Río 13 2011-12
249
César Gálvez César Augusto Gálvez Espinar
31/07/1973 Donostia/San Sebastián 13 1993-94
250
Espín Juan Pedro Martínez Espín
30/09/1964 Murcia 13 1989-90
En actiu la temporada 2019-20