Ranking Gols a més equips - Selecció espanyola

# País Àlies Nom Pos Data de naixement Província Lloc de naixement Equips
1
Villa David Villa Sánchez
03/12/1981 Tuilla 35
2
Raúl Raúl González Blanco
27/06/1977 Madrid 26
3
Fernando Torres Fernando José Torres Sanz
20/03/1984 Fuenlabrada 24
4
Hierro Fernando Ruiz Hierro
23/03/1968 Vélez-Málaga 24
5
Silva David Josué Jiménez Silva
08/01/1986 Arguineguín 22
6
Morientes Fernando Morientes Sánchez
05/04/1976 Cilleros 18
7
Butragueño Emilio Butragueño Santos
22/07/1963 Madrid 17
8
Julio Salinas Julio Salinas Fernández
11/09/1962 Bilbao 15
9
Sergio Ramos Sergio Ramos García
30/03/1986 Camas 15
10
Míchel José Miguel González Martín del Campo
23/03/1963 Madrid 15
11
Cesc Fàbregas Francesc Fàbregas Soler
04/05/1987 Arenys de Mar 14
12
Xabi Alonso Xabier Alonso Olano
25/11/1981 Tolosa 13
13
Cazorla Santiago Cazorla González
13/12/1984 Lugo de Llanera 12
14
Di Stéfano Alfredo Stéfano Di Stéfano Laulhé
04/07/1926 Buenos Aires 12
15
Iniesta Andrés Iniesta Luján
11/05/1984 Fuentealbilla 11
16
Xavi Xavier Hernández Creus
25/01/1980 Terrassa 11
17
Morata Álvaro Borja Morata Martín
23/10/1992 Madrid 10
18
Pirri José Martínez Sánchez
11/03/1945 Ceuta 10
19
Etxeberria Joseba Andoni Etxeberria Lizardi
05/09/1977 Elgoibar 10
20
Santillana Carlos Alonso González
23/08/1952 Santillana del Mar 10
21
Pedro Pedro Eliezer Rodríguez Ledesma
28/07/1987 Santa Cruz de Tenerife 10
22
Mata Juan Manuel Mata García
28/04/1988 Burgos 10
23
Regueiro Luis Regueiro Pagola
01/07/1908 Irun 9
24
Dani Daniel Ruiz-Bazán Justa
28/06/1951 Sopuerta 9
25
Luis Suárez Luis Suárez Miramontes
02/05/1935 A Coruña 9
26
Isco Francisco Román Alarcón Suárez
21/04/1992 Arroyo de la Miel 9
27
Diego Costa Diego da Silva Costa
07/10/1988 Lagarto 8
28
Zarra Pedro Telmo Zarraonandia Montoya
20/01/1921 Asua 8
29
Amancio Amancio Amaro Varela
16/10/1939 A Coruña 8
30
Negredo Álvaro Negredo Sánchez
20/08/1985 Madrid 8
31
Alcácer Francisco Alcácer García
30/08/1993 Torrent 8
32
Luis Enrique Luis Enrique Martínez García
08/05/1970 Gijón 8
33
Basora Estanislao Basora Brunet
18/11/1926 Valls de Torroella 7
34
Rincón Hipólito Rincón Povedano
28/04/1957 Madrid 7
35
Maceda Antonio Maceda Francés
16/05/1957 Sagunt 7
36
Satrústegui Jesús María Satrústegui Azpiroz
12/01/1954 Pamplona 7
37
Mendieta Gaizka Mendieta Zabala
27/03/1974 Lekeitio 7
38
Jordi Alba Jordi Alba Ramos
21/03/1989 L'Hospitalet de Llobregat 7
39
Caminero José Luis Pérez Caminero
08/11/1967 Madrid 7
40
Asensi Juan Manuel Asensi Ripoll
23/09/1949 Alicante 7
41
Manolo Manuel Sánchez Delgado
17/01/1965 Cáceres 7
42
Kubala László Kubala Stecz
10/06/1927 Budapest 7
43
Gainza Agustín Gainza Vicandi
28/05/1922 Basauri 7
44
Alfonso Alfonso Pérez Muñoz
26/09/1972 Getafe 7
45
Julen Guerrero Julen Guerrero López
07/01/1974 Portugalete 6
46
Rodrigo Rodrigo Moreno Machado
06/03/1991 Rio de Janeiro 6
47
Llorente Fernando Javier Llorente Torres
26/02/1985 Pamplona 6
48
Calderé Ramón María Calderé del Rey
16/01/1959 Vila-rodona 6
49
Pizzi Juan Antonio Pizzi Torroja
07/06/1968 Santa Fe 6
50
Quini Enrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 6
51
Lángara Isidro Lángara Galarraga
25/05/1912 Pasaia 6
52
Güiza Daniel González Güiza
17/08/1980 Jerez de la Frontera 5
53
Valerón Juan Carlos Valerón Santana
17/06/1975 Arguineguín 5
54
Soldado Roberto Soldado Rillo
27/05/1985 Valencia 5
55
Lobo Carrasco Francisco José Carrasco Hidalgo
06/03/1959 Alcoi 5
56
Gento Francisco Gento López
21/10/1933 Guarnizo 5
57
Begiristain Aitor Begiristain Mújika
12/08/1964 Olaberria 5
58
Guardiola Josep Guardiola Sala
18/01/1971 Santpedor 5
59
Carlos Carlos Antonio Muñoz Cobo
25/08/1961 Úbeda 5
60
Eulogio Martínez Eulogio Martínez Ramiro
11/03/1935 Asunción 5
61
Iago Aspas Iago Aspas Juncal
01/08/1987 Moaña 5
62
Piqué Gerard Piqué Bernabeu
02/02/1987 Barcelona 5
63
Baraja Rubén Baraja Vegas
11/07/1975 Valladolid 5
64
Juanito Juan Gómez González
10/11/1954 Fuengirola 5
65
Señor Juan Antonio Señor Gómez
26/08/1958 Madrid 5
66
Peiró Joaquín Peiró Lucas
29/01/1936 Madrid 5
67
Saura Enrique Saura Gil
02/08/1954 Onda 4
68
Goikoetxea Jon Andoni Goikoetxea Lasa
21/10/1965 Pamplona 4
69
Capdevila Joan Capdevila Méndez
03/02/1978 Tàrrega 4
70
Jesús Navas Jesús Navas González
21/11/1985 Los Palacios y Villafranca 4
71
Urzaiz Ismael Urzaiz Aranda
07/10/1971 Tudela 4
72
Rubén Cano Rubén Andrés Cano Martínez
05/02/1951 San Rafael 4
73
Igoa Silvestre Igoa Garciandía
05/09/1920 Añorga 4
74
Gárate José Eulogio Gárate Ormaechea
20/10/1944 Sarandí 4
75
Campos Francisco Campos Salamanca
08/03/1916 Las Palmas de Gran Canaria 4
76
Alexanko José Ramón Alexanko Ventosa
19/05/1956 Barakaldo 4
77
Kiko Francisco Miguel Narváez Machón
26/04/1972 Jerez de la Frontera 4
78
Venancio Venancio Pérez García
22/04/1921 Sestao 4
79
Bakero José María Bakero Escudero
11/02/1963 Goizueta 4
80
Joaquín Joaquín Sánchez Rodríguez
21/07/1981 El Puerto de Santa María 4
81
Pereda Jesús María Pereda Ruiz de Temiño
15/06/1938 Medina de Pomar 4
82
López Ufarte Roberto López Ufarte
19/04/1958 Fez 4
83
Vitolo Víctor Machín Pérez
02/11/1989 Las Palmas de Gran Canaria 4
84
Goikoetxea Andoni Goikoetxea Olaskoaga
23/08/1956 Alonsotegi 4
85
Collar Enrique Collar Monterrubio
02/11/1934 San Juan de Aznalfarache 4
86
César César Rodríguez Álvarez
06/07/1920 León 4
87
Riera Albert Riera Ortega
15/04/1982 Manacor 4
88
Nolito Manuel Agudo Durán
15/10/1986 Sanlúcar de Barrameda 4
89
Tamudo Raúl Tamudo Montero
19/10/1977 Santa Coloma de Gramenet 4
90
Goiburu Severiano Goiburu Lopetegui
08/11/1906 Pamplona 4
91
Diego Tristán Diego Tristán Herrera
05/01/1976 La Algaba 4
92
Villar Ángel María Villar Llona
21/01/1950 Bilbao 3
93
Abelardo Abelardo Fernández Antuña
19/04/1970 Gijón 3
94
Nadal Miquel Àngel Nadal Homar
28/07/1966 Manacor 3
95
Mateos Enrique Mateos Mancebo
15/07/1934 Madrid 3
96
Txetxu Rojo José Francisco Rojo Arroitia
28/01/1947 Bilbao 3
97
Amor Guillermo Amor Martínez
04/12/1967 Benidorm 3
98
Ventolrà Martín Ventolrà Fort
16/12/1906 Barcelona 3
99
Zaldua Domingo Zaldúa Anabitarte
10/07/1903 Donostia/San Sebastián 3
100
Víctor Muñoz Víctor Muñoz Manrique
15/03/1957 Zaragoza 3
101
Yermo José María Yermo Solaegui
21/06/1903 Getxo 3
102
Vicente Vicente Rodríguez Guillén
16/07/1981 Valencia 3
103
Gordillo Rafael Gordillo Vázquez
24/02/1957 Almendralejo 3
104
Iván Helguera Iván Helguera Bujía
28/03/1975 Santander 3
105
Reyes José Antonio Reyes Calderón
01/09/1983 Utrera 3
106
Alcántara Paulino Alcántara Riestra
07/10/1896 Iloilo 3
107
Errazquin Juan Errazquín Tomás
22/06/1906 Leones 3
108
Elicegui Julio Antonio Elícegui Cans
05/12/1910 Castejón 3
109
Eloy Eloy José Olaya Prendes
10/07/1964 Gijón 3
110
Del Sol Luis del Sol Cascajares
06/04/1935 Arcos de Jalón 3
111
Fusté Josep Maria Fusté Blanch
15/04/1941 Linyola 3
112
Luis Aragonés Luis Aragonés Suárez
28/07/1938 Hortaleza 3
113
Juanito Juan Gutiérrez Moreno
23/07/1976 Cádiz 3
114
César César Martín Villar
03/04/1977 Oviedo 3
115
Zamora Jesús María Zamora Ansorena
01/01/1955 Donostia/San Sebastián 3
116
Donato Donato Gama da Silva
30/12/1962 Rio de Janeiro 3
117
Claramunt José Claramunt Torres
16/07/1946 Puçol 3
118
Rubio Gaspar Rubio Meliá
14/12/1907 Serra 3
119
Puyol Carles Puyol Saforcada
13/04/1978 La Pobla de Segur 3
120
Guti José María Gutiérrez Hernández
31/10/1976 Torrejón de Ardoz 3
121
Marcelino Marcelino Martínez Cao
29/04/1940 Ares 3
122
Valdez Óscar Rubén Valdez Ferrero
25/07/1946 Buenos Aires 3
123
Zabala José Luis Zabala Arrondo
15/12/1898 Irun 2
124
Gorostiza Guillermo Gorostiza Paredes
15/02/1909 Santurtzi 2
125
Rexach Carles Rexach Cerdà
13/01/1947 Barcelona 2
126
Sesumaga Félix Sesumaga Ugarte
12/10/1898 Leioa 2
127
Samitier Josep Samitier Vilalta
02/02/1902 Barcelona 2
128
Sarabia Manuel Sarabia López
09/01/1957 Gallarta 2
129
Roberto Martínez Roberto Juan Martínez Martínez
25/09/1945 Mendoza 2
130
Juanele Juan Castaño Quirós
10/04/1971 Gijón 2
131
Luis García Luis Javier García Sanz
24/06/1978 Badalona 2
132
Munitis Pedro Manuel Munitis Álvarez
19/06/1975 Santander 2
133
Panizo José Luis López Panizo
12/01/1922 Sestao 2
134
Epi Epifanio Fernández Berridi
23/04/1919 Donostia/San Sebastián 2
135
Arieta II Antón Arieta-Araunabeña Piedra
06/01/1946 Durango 2
136
Fernando Fernando Gómez Colomer
11/09/1965 Valencia 2
137
Felipe Felipe Miñambres Fernández
29/04/1965 Astorga 2
138
Ufarte José Armando Ufarte Ventoso
17/05/1941 Pontevedra 2
139
Chacho Eduardo González Valiño
14/04/1911 A Coruña 2
140
Mario Gaspar Mario Gaspar Pérez Martínez
24/11/1990 Novelda 2
141
Thiago Alcántara Thiago Alcántara do Nascimento
11/04/1991 San Pietro Vernotico 2
142
Mundo Edmundo Suárez Trabanco
22/01/1916 Barakaldo 2
143
Guillot Vicente Guillot Fabián
15/07/1941 Aldaia 2
144
Marchena Carlos Marchena López
31/07/1979 Las Cabezas de San Juan 2
145
Adelardo Adelardo Rodríguez Sánchez
26/09/1939 Badajoz 2
146
Del Horno Asier del Horno Cosgaya
19/01/1981 Gallarta 2
147
Aduriz Aritz Aduriz Zubeldia
11/02/1981 Donostia/San Sebastián 2
148
Busquets Sergio Busquets Burgos
16/07/1988 Sabadell 2
149
Toni Muñoz Antonio Muñoz Gómez
04/02/1968 Córdoba 2
150
Molowny Luis Molowny Arbelo
12/05/1925 Santa Cruz de Tenerife 2
151
Veloso José Luis Fidalgo Veloso
23/03/1937 Santiago de Compostela 2
152
Miguel Miguel González Pérez
27/04/1927 Santa Cruz de La Palma 2
153
Luque Albert Luque Martos
11/03/1978 Terrassa 2
154
Arieta Eneko Arieta-Araunabeña Piedra
21/08/1933 Durango 2
155
Gensana Enric Gensana Merola
03/06/1936 Lleida 2
156
Vergés Martí Vergés Massa
08/03/1934 Vidreres 2
157
Saúl Saúl Ñíguez Esclápez
21/11/1994 Elx 2
158
Velázquez Manuel Velázquez Villaverde
24/01/1943 Madrid 2
159
Gallego Ricardo Gallego Redondo
08/02/1959 Madrid 2
160
Gerard Gerard López Segú
12/03/1979 Granollers 2
161
Quino Joaquín Sierra Vallejo
06/09/1945 Sevilla 2
162
Manjarín Javier Manjarín Pereda
31/12/1969 Gijón 2
163
De Pedro Francisco Javier de Pedro Falque
04/08/1973 Logroño 2
164
Pahiño Manuel Fernández Fernández
21/01/1923 San Paio de Navia 2
165
Fran Francisco Javier González Pérez
14/07/1969 Carreira 2
166
Bustillo Miguel Ángel Bustillo Lafoz
09/09/1946 Zaragoza 2
167
Andrinúa Genar Andrinúa Kortabarría
09/05/1964 Bilbao 2
168
Monjardín Juan Monjardín Callejón
24/04/1903 A Coruña 2
169
Carmelo Carmelo Goyenechea Urrusolo
18/06/1898 Deusto 2
170
Zaballa Pedro Tomás Zaballa Barquín
29/07/1938 Castro Urdiales 1
171
Iriondo Rafael Iriondo Aurtenetxea
24/10/1918 Gernika 1
172
Alsúa II Rafael Alsúa Alonso
09/05/1923 Irun 1
173
Hilario Juan Hilario Marrero Pérez
08/12/1905 Las Palmas de Gran Canaria 1
174
Escudero Adrián Escudero García
24/11/1927 Madrid 1
175
Arteche Juan Carlos Arteche Gómez
11/04/1957 Maliaño 1
176
Marcos Alonso Marcos Alonso Peña
01/10/1959 Santander 1
177
Rial José Héctor Rial Laguía
14/10/1928 Pergamino 1
178
Iraragorri José Iraragorri Ealo
16/03/1912 Basauri 1
179
Lapetra Carlos Lapetra Coarasa
29/11/1938 Zaragoza 1
180
Bienzobas Francisco Bienzobas Ocariz
26/03/1909 Donostia/San Sebastián 1
181
Megido Alfredo Megido Sánchez
02/10/1952 Peñaflor 1
182
Félix Ruiz Félix Ruiz Gabari
14/07/1940 Olite 1
183
Engonga Vicente Engonga Maté
20/10/1965 Barcelona 1
184
De la Red Rubén de la Red Gutiérrez
05/06/1985 Arroyomolinos 1
185
Marculeta Martín Marculeta Barbería
24/09/1907 Donostia/San Sebastián 1
186
Lazcano Jaime Lazcano Escolá
30/12/1909 Pamplona 1
187
Aguilar Francisco Javier Aguilar García
26/03/1949 Santander 1
188
Arocha Ángel Arocha Guillén
24/06/1907 Chimiche 1
189
Artetxe José Luis Artetxe Muguire
28/06/1930 Getxo 1
190
Foncho Alfonso María Rodríguez Salas
29/04/1939 San Cristóbal de La Laguna 1
191
Susaeta Markel Susaeta Laskurain
14/12/1987 Eibar 1
192
Óscar Óscar Rodríguez López
10/06/1903 Avilés 1
193
Maguregui José María Maguregui Ibargutxi
16/03/1934 Ugao-Miraballes 1
194
Sergi Sergi Barjuán Esclusa
28/12/1971 Les Franqueses del Vallès 1
195
Capón José Luis Capón González
06/02/1948 Madrid 1
196
Christiansen Thomas Christiansen Tarín
11/03/1973 København 1
197
Acedo Domingo Gómez-Acedo Villanueva
06/06/1898 Bilbao 1
198
Garay Jesús Garay Vecino
10/09/1930 Bilbao 1
199
Cubells Eduardo Cubells Ridaura
17/01/1900 Valencia 1
200
Marcet Francisco Javier Marcet Mundo
26/11/1928 Terrassa 1
201
Leal Eugenio Leal Vargas
13/05/1954 Carriches 1
202
Uriarte Fidel Uriarte Macho
01/03/1945 Sestao 1
203
Rifé Joaquim Rifé Climent
04/02/1942 Barcelona 1
204
Silva Alfonso Silva Placeres
19/03/1926 Las Palmas de Gran Canaria 1
205
Herrerita Eduardo Herrera Bueno
05/07/1914 Gijón 1
206
José María José María García Lavilla
23/05/1942 Pola de Siero 1
207
Mesa Manuel Mesa Quirós
26/12/1952 San Roque 1
208
Perico Alonso Miguel Ángel Alonso Oyarbide
01/02/1953 Tolosa 1
209
Grosso Ramón Moreno Grosso
08/12/1943 Madrid 1
210
Escolà José Escolà Segalès
29/10/1914 Barcelona 1
211
Juantegui Antonio Juantegui Eguren
04/04/1898 Zumarraga 1
212
Del Bosque Vicente del Bosque González
23/12/1950 Salamanca 1
213
Castellano Francisco Castellano Rodríguez
17/11/1944 Arucas 1
214
Campanal I Marcelino Guillermo González del Río García de la Llera
09/02/1912 Avilés 1
215
Travieso Manuel López Llamosas
01/05/1900 Barakaldo 1
216
Bosch Crisanto Bosch Espín
26/12/1907 Barcelona 1
217
Migueli Miguel Bernardo Bianquetti
19/12/1951 Ceuta 1
218
Zoco Ignacio Zoco Esparza
31/07/1939 Garde 1
219
Sol Juan Cruz Sol Oria
13/09/1947 Elgoibar 1
220
Patricio Patricio Arabolaza Aramburu
17/03/1893 Irun 1
221
Pichichi Rafael Moreno Aranzadi
23/05/1892 Bilbao 1
222
Gonzalvo III Mariano Gonzalvo Falcón
22/06/1922 Mollet del Vallès 1
223
Belauste José María Belausteguigoitia Landaluce
15/05/1889 Bilbao 1
224
Sanchis Manuel Sanchis Martínez
26/03/1938 Alberic 1
225
Arrate Mariano Arrate Esnaola
12/08/1892 Donostia/San Sebastián 1
226
Pedraza Juan Carlos Pedraza Gómez
01/09/1959 Madrid 1
227
Meana Manuel Meana Vallina
21/10/1901 Gijón 1
228
Clos Francisco Javier Clos Orozco
08/08/1960 Mataró 1
229
Lora Enrique Lora Millán
07/05/1945 La Puebla del Río 1
230
Coque Gerardo Coque Benavente
09/03/1928 Valladolid 1
231
Violeta José Luis Violeta Lajusticia
25/02/1941 Zaragoza 1
232
Deulofeu Gerard Deulofeu Lázaro
13/03/1994 Riudarenes 1
233
Lecue Simón Lecue Andrade
11/02/1912 Arrigorriaga 1
234
Tejada Justo Tejada Martínez
06/01/1933 Barcelona 1
235
Juanfran Juan Francisco Torres Belén
09/01/1985 Crevillent 1
236
Oli Oliverio Jesús Álvarez González
02/04/1972 Oviedo 1
237
José Mari José María Romero Poyón
10/12/1978 Sevilla 1
238
Mariscal Ángel Mariscal Beuba
11/08/1904 Donostia/San Sebastián 1
239
Valderrama Manuel Fernández de Valderrama Tejedor
29/07/1902 Madrid 1
240
Olaso Luis Olaso Anabitarte
15/08/1900 Billabona 1
241
Tendillo Miguel Tendillo Belenguer
01/02/1961 Moncada 1
242
Bartra Marc Bartra Aregall
15/01/1991 Sant Jaume dels Domenys 1
243
Quesada Félix Quesada Mas
01/07/1902 Madrid 1
244
Cristóbal Cristóbal Parralo Aguilera
21/08/1967 Priego de Córdoba 1
245
Francisco Francisco Javier López Alfaro
01/11/1962 Osuna 1
246
Pernía Mariano Andrés Pernía Molina
04/05/1977 Tandil 1
247
Senna Marcos Antônio Senna da Silva
17/07/1976 Rio de Janeiro 1
248
Llorente Francisco Llorente Gento
21/05/1965 Valladolid 1
249
Brais Méndez Brais Méndez Portela
07/01/1997 Mos 1
250
Oyarzabal Mikel Oyarzabal Ugarte
21/04/1997 Eibar 1
251
Higuera Francisco Higuera Fernández
30/01/1965 Escurial 1
252
Amavisca José Emilio Amavisca Gárate
19/06/1971 Laredo 1
253
Juanito Juan Francisco Rodríguez Herrera
10/05/1965 Santa Cruz de Tenerife 1
254
Sanchis Manuel Sanchis Hontiyuelo
23/05/1965 Madrid 1
255
Padrón José Padrón Martín
05/05/1907 Las Palmas de Gran Canaria 1
256
Nacho José Ignacio Fernández Iglesias
18/01/1990 Alcalá de Henares 1
257
Alkiza Bittor Alkiza Fernández
26/10/1970 Donostia/San Sebastián 1
258
Antonio López Antonio López Guerrero
13/09/1981 Benidorm 1
259
Illarramendi Asier Illarramendi Andonegi
08/03/1990 Mutriku 1
260
Bernat Juan Bernat Velasco
01/03/1993 Cullera 1
261
Odriozola Álvaro Odriozola Arzallus
14/12/1995 Donostia/San Sebastián 1
262
Dani Daniel García Lara
22/12/1974 Cerdanyola del Vallès 1
263
Piera Vicente Piera Pañella
11/06/1903 Barcelona 1
264
Monreal Ignacio Monreal Eraso
26/02/1986 Ezkirotz 1
265
Aldana Adolfo Aldana Torres
05/01/1966 San Roque 1
266
Peña Anacleto José María Peña Salegui
19/04/1895 Getxo 1
267
Robert Roberto Fernández Bonillo
05/07/1962 Betxí 1
268
Asensio Marco Asensio Willemsen
21/01/1996 Palma 1
269
Adrián López Adrián López Álvarez
08/01/1988 Teverga 1
270
Dani Ceballos Daniel Ceballos Fernández
07/08/1996 Utrera 1
271
Gayà José Luis Gayà Peña
25/05/1995 Pedreguer 1
272
Pablo Hernández Pablo Hernández Domínguez
11/04/1985 Onda 1
273
Javi Moreno Javier Moreno Valera
10/09/1974 Silla 1
274
Moya Gabriel Moya Sanz
20/03/1966 Alcalá de Henares 1
275
Ramón Ramón Vázquez García
14/02/1964 Alcalá de Guadaíra 1
276
Martín Vázquez Rafael Martín Vázquez
25/09/1965 Madrid 1
277
Fonseca Gregorio Fonseca Recio
26/11/1965 La Seca 1
278
Sergi Roberto Sergi Roberto Carnicer
07/02/1992 Reus 1
279
Sastre José Sastre Perciba
25/06/1906 Barcelona 1
280
Larrinaga Enrique Larrinaga Esnal
20/06/1910 Sestao 1
281
Moraleda Francisco Moraleda Suárez
05/01/1901 Guadalajara 1
282
Górriz Alberto Górriz Echarte
16/02/1958 Irun 1
283
Joaquín Joaquín Alonso González
09/06/1956 Oviedo 1
En actiu la temporada 2019-20
// roll up