Ranking Partits Perduts - 2ªB

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1980-81
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement PP
1
Coméndez Rubén Coméndez Arranz
27/07/1972 Valladolid 228
2
Iturralde Raúl Iturralde Narváiz
08/12/1980 Pamplona 186
3
Alberto García Alberto Enrique García Salgueiro
22/02/1981 Vigo 184
4
Óscar Silva Óscar Silva Ceballos
05/05/1977 Hannover 174
5
Alberto Merino Alberto Merino Sánchez
02/05/1975 La Línea de la Concepción 171
6
Morales José Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 168
7
Checa José Carlos Romero Infante
26/04/1983 Dos Hermanas 164
8
Raúl Borrero Raúl Borrero Carpintero
27/03/1972 Donostia/San Sebastián 163
9
Sanromán Juan Carlos Sanromán Elexpuru
23/11/1971 Vigo 162
10
Luna Eslava Juan Luna Eslava
15/09/1964 Fernán Núñez 162
11
Curro Francisco Sánchez Curiel
07/06/1981 Coria del Río 160
12
Jordi Martínez Jordi Martínez Filva
11/02/1977 Montmeló 157
13
Aulestia Oinatz Aulestia Alkorta
23/03/1981 Ondarroa 156
14
Quique Enrique Ignacio Alonso Villaverde
31/07/1966 Melilla 155
15
Joseba Aguirre Joseba Aguirre Oliden
24/03/1977 Orio 154
16
Alejandro Alejandro Suárez Castroagudín
14/07/1978 Gijón 152
17
Pedro Díaz Pedro Díaz Muñoz
18/06/1977 Talavera de la Reina 152
18
Zurdo José Manuel Muñoz Castaño
14/09/1981 Arcos de la Frontera 151
19
Dani Fernández Daniel Fernández Veiras
11/05/1969 Montevideo 151
20
Lanza José Jesús Lanza Morilla
10/08/1978 Córdoba 151
21
Navarro José Antonio Navarro Domínguez
03/09/1975 Sevilla 150
22
Pagola Mikel Pagola Biurrun
04/03/1982 Pamplona 149
23
Garrido Luis Miguel Garrido Santos
18/06/1972 Valladolid 148
24
Óscar Sierra Óscar Sierra Luna
02/09/1981 Terrassa 148
25
Dani Cobo Daniel Cobo Rasines
07/06/1977 Santander 148
26
Maestro Fernando Maestro Olalla
15/04/1974 Terrassa 148
27
Nacho Aznar Ignacio Aznar Torrente
25/05/1983 Melilla 146
28
Robert Roberto Fernández Pérez
28/01/1972 Navelgas 146
29
Lalo Gonzalo Arantegui Peñafiel
12/06/1977 Zaragoza 146
30
Miguel Ángel Miguel Ángel Martín Tejedor
15/04/1972 Gijón 145
31
Piti Pedro Belmonte Rincón
13/09/1973 Sabadell 145
32
Javi Suárez Francisco Javier Suárez Lizano
31/01/1976 Zaragoza 145
33
Hernández José Ignacio Hernández Rodríguez
15/03/1979 Valencia 145
34
Cabello José David Cabello García
09/09/1977 Remscheid 145
35
Jorge Jorge Fernández Pérez
28/01/1990 Avilés 144
36
Luismi Loro Luis Miguel Loro Santiago
04/09/1979 Fuenlabrada 144
37
Franch David Franch Conejero
25/04/1978 Burriana 143
38
Diego Torres Diego Torres Rodríguez
19/09/1978 Valladolid 142
39
Moyano Ismael Moyano Navas
13/04/1983 Mollet del Vallès 142
40
David Lázaro David Lázaro Alonso
01/06/1985 Cabanillas 142
41
David Gómez David Gómez Alonso
04/04/1974 Nava del Rey 142
42
Toledo Roberto Toledo Frías
16/10/1968 Calahorra 141
43
Héctor Peláez Héctor Peláez Valdés
20/01/1978 Cangas del Narcea 141
44
Juanjo Martínez Juan José Martínez Martínez
09/10/1977 Jumilla 141
45
Raúl Moreno Raúl Moreno Artalejo
21/11/1979 Madrid 140
46
Etxarri Aquilino Etxarri Ollokiegi
15/03/1969 Pasaia 140
47
Orlando Orlando Gutiérrez Callejo
18/03/1976 Laredo 140
48
Nando Fernando Vidiella Selaya
22/04/1977 Torrelavega 140
49
Germán Rojas Germán Rojas Gallego
10/04/1979 Lepe 140
50
Raúl Aguilar Raúl Aguilar Félix
01/12/1981 Toledo 139
51
Roberto García Luis Roberto García Toral
30/05/1973 León 139
52
Barrientos Pedro Barrientos Ruiz
27/09/1957 Málaga 139
53
Navarro Roberto Navarro Juárez
23/07/1970 Pamplona 139
54
Gustavo Blanco Gustavo Blanco Sobral
30/12/1962 Mondariz 138
55
Perona Jorge Perona García
01/04/1982 Enguera 137
56
Juanjo Juan José Serrano Macías
03/10/1981 Calamonte 137
57
De Dios Julio Jesús de Dios Moreno
26/02/1987 Linares 137
58
Moisés Trujillo Moisés Javier Trujillo Suárez
18/01/1970 Las Palmas de Gran Canaria 137
59
Mangas Jesús Antonio Mangas García
02/08/1973 Salamanca 137
60
Javi Prendes Francisco Javier Prendes Arango
18/09/1969 Cudillero 137
61
Socías Enric Socías Julbe
26/09/1979 Tarragona 136
62
Santi Calvo Segundo Santiago Calvo Pizarro
09/02/1969 L'Hospitalet de Llobregat 136
63
Cobos Julio Cobos Moreno
10/02/1971 Mérida 135
64
Santi Villa Santiago Villa Castro
05/08/1982 Linares 135
65
Javi Javier Fernández Crespo
17/05/1979 Torrelavega 135
66
Torres Antonio Torres Pareja
28/06/1969 Balaguer 134
67
Redondo Juan Carlos Redondo Viciana
11/07/1968 Rioja 134
68
Jano Alejandro Fernández Vázquez
04/04/1980 Langreo 133
69
San Julián Luis San Julián Rodrigo
14/05/1979 Valencia 133
70
San Miguel Igor San Miguel Larrañaga
16/12/1974 Astigarraga 133
71
Nacho Rodríguez Ignacio Rodríguez Ortiz
06/11/1982 Laredo 133
72
Gallo David Gallo García
09/10/1975 Bilbao 133
73
Cudi Javier Menéndez Sierra
18/12/1966 Gijón 133
74
Orta Javier Orta Zaragoza
28/04/1972 Málaga 132
75
Nacho García Ignacio García Rodríguez
20/11/1975 Avilés 132
76
Yebra Borja Yebra González
04/07/1983 Chantada 132
77
Félix Prieto Félix Jacinto Prieto Partido
24/05/1975 Salamanca 132
78
Castillo Antonio Castillo Montañés
25/11/1963 Alcoi 132
79
Larios Luis Larios Arias
15/10/1977 Barcelona 132
80
Rebollo Juan Carlos Rebollo Tabero
13/01/1976 Mérida 132
81
Kali Garrido José Félix Garrido Muro
14/09/1972 Bilbao 131
82
Óscar Martínez Óscar Martínez Cid
09/03/1979 Ourense 131
83
Esparza Fernando Esparza Aizkorbe
07/05/1979 Pamplona 131
84
Viale Juan Manuel Viale Ochoa
09/03/1981 Córdoba 131
85
Valero Óscar Valero Navarro
28/08/1985 Zaragoza 131
86
Aritz Mújika Aritz Mújika López
13/11/1981 Pasaia 130
87
Santiago Santiago Coch Castillo
27/05/1960 Vimbodí i Poblet 130
88
Ramón Ramón Sánchez Algaba
18/09/1979 El Viso del Alcor 130
89
Fragoso Daniel Fragoso Escribano
31/03/1982 Mataró 130
90
Paulino Paulino Martínez Soria
14/08/1973 Albacete 130
91
Arias Carlos Arias Chicón
10/12/1977 Paris 130
92
Santi Amaro Santiago Amaro Barril
14/06/1981 Mérida 129
93
Javi Moreno Javier Moreno Flores
23/01/1984 Palma 129
94
Mario Carrizosa Mario Miguel Carrizosa Castillo
19/05/1978 Azuaga 129
95
Yahvé Yahvé Prieto Rodríguez
11/02/1983 Vigo 129
96
Orife Rodolfo Andrés Orife Bello
02/02/1977 Coria del Río 129
97
Raúl Pérez Raúl Pérez López
30/03/1974 L'Hospitalet de Llobregat 128
98
Juanma Juan Manuel Pérez Pérez
11/12/1976 Morón de la Frontera 128
99
Costanilla Mikel Costanilla Velasco
16/09/1976 Pamplona 128
100
Toni Lao Antonio Lao Doña
17/01/1984 Barcelona 128
101
Richard Ricardo García Sierra
23/05/1980 Salas 128
102
Charles Carlos David Charles Abadía
19/06/1979 Binéfar 128
103
Mundo Raimundo Gonzálvez Campos
24/12/1963 Elx 128
104
De Lerma Carlos Tornero López de Lerma
07/10/1984 San Vicente de Alcántara 128
105
Óscar Martín Óscar Martín Hernández
09/09/1988 Arrecife 128
106
Toni García José Antonio García Aparicio
24/01/1976 Córdoba 128
107
Rubén Anuarbe Rubén Anuarbe Martín
18/06/1981 Madrid 128
108
Cidoncha José María Cidoncha Molina
19/04/1970 Badajoz 128
109
Pagès Josep Maria Pagès Carol
20/11/1975 Barcelona 127
110
Isaac Isaac Trueba Fernández
08/05/1972 Sotrondio 127
111
Roberto Roberto Jiménez García
27/09/1978 Madrid 127
112
Jaume Jaume Delgado Catevilla
13/05/1983 Barcelona 127
113
Tapia Bernardo Tapia Montiel
07/07/1962 Terrassa 127
114
Melgar José Joaquín Melgar García
13/01/1968 Oviedo 126
115
Rivera Carlos Rivera Ruiz
06/11/1977 Córdoba 126
116
Javi Jiménez Javier Jiménez Barón
07/04/1981 Pamplona 126
117
Ibarra Josu Ibarra Rabancho
01/03/1978 Azkoitia 126
118
Aquilino Aquilino Lencina Olivares
24/05/1970 Jumilla 126
119
Raúl Benítez Raúl Benítez Alonso
12/01/1978 Puerto del Rosario 126
120
Serna José María Serna Postigo
17/08/1959 Frómista 125
121
Jorge Campos Jorge Campos Cerezo
09/12/1978 Cuenca 125
122
Rubén García Rubén García Martínez
06/12/1981 O Barco de Valdeorras 125
123
Pedro Capó Pedro Luis Capó Payeras
11/12/1990 Maó 125
124
Guti Manuel Antonio Gutiérrez Gómez
26/01/1973 Camas 125
125
Sergio Ortiz Sergio Ortiz Zabalete
24/08/1986 Córdoba 125
126
Cusi Alberto Cusidor Herrero
29/10/1983 Santander 125
127
Sola Jorge Sola Ruiz
03/09/1972 Olite 125
128
Cabezas Manuel Cabezas García
06/02/1978 Valencia 124
129
Raúl García Raúl García Lozano
11/09/1980 Oviedo 124
130
Samuel Samuel Barrio González
24/11/1972 Mieres 124
131
Ros Joan Ros Mangrané
21/02/1961 Reus 124
132
Álex Alejandro Fernández Sama
24/05/1974 Gijón 124
133
Juan Navarro Juan Navarro Beneyto
22/01/1978 Ontinyent 124
134
Ramiro Ramiro Sorbet Allariz
03/11/1968 Marín 124
135
Golo Óscar Santor Martínez
03/04/1978 Vitoria-Gasteiz 124
136
Antón Antón de Vicente Adrio
23/08/1989 Vigo 124
137
Rodellar Iker Rodellar Fernández
26/03/1987 Donostia/San Sebastián 124
138
Ortiz Juan Carlos Ortiz Padilla
28/06/1985 Córdoba 124
139
Candelas Manuel Candelas García León
13/09/1978 Logroño 123
140
Pablo López Pablo López Vidal
21/09/1977 A Coruña 123
141
Nacho Castro Ignacio Castro García
30/06/1971 Avilés 123
142
Molina Sergio Molina Rivero
14/11/1983 Málaga 123
143
Ojeda José Manuel Ojeda Sarmiento
03/12/1973 Las Palmas de Gran Canaria 123
144
Míchel Miguel Ponte Sánchez
28/02/1977 A Coruña 123
145
Montava Francisco Javier Montava Rico
22/04/1975 Alcoi 123
146
Obrador Bartolomé Obrador Perelló
12/11/1964 Campos 123
147
Eneko Romo Eneko Romo Arangua
19/01/1979 Pamplona 123
148
Conget Eduardo Conget Salvatierra
22/06/1977 Tudela 122
149
Romerito Antonio Manuel Ruiz Fernández
20/02/1977 Alcalá del Río 122
150
Jonathan Jonathan Martín Carabias
06/03/1981 Salamanca 122
151
Rangel Diego José Rangel Monge
23/06/1978 Almendralejo 122
152
Iván Casquero Iván Casquero Cosio
14/07/1979 Gijón 122
153
Terente Ricardo Terente Torre
17/02/1969 Langreo 122
154
Carlos Valverde Carlos Javier Valverde Doblado
19/02/1985 Utrera 122
155
Dani Daniel Ruiz García
02/03/1971 Alicante 122
156
Serrano Juan Manuel Serrano Aparicio
22/10/1973 Laredo 122
157
Domínguez José Domínguez Vázquez
15/01/1962 Pontevedra 122
158
Dacosta José Ramón Dacosta González
21/09/1974 Ourense 122
159
Keko Francisco Martínez Jiménez
15/06/1973 Barcelona 122
160
Héctor Simón Héctor Simón Escudero
13/03/1984 Llançà 121
161
Ricardo Ricardo José Barreda González
23/11/1974 Gijón 121
162
José José Miguel Bermúdez Ríos
09/01/1979 Málaga 121
163
Ardanaz Ibai Ardanaz García
26/05/1987 Pamplona 121
164
Carlos Álvarez Carlos Álvarez Sánchez
23/04/1986 Oviedo 121
165
Iban Guereñu Iban Díaz de Guereñu Ruiz de Arbulo
12/05/1976 Vitoria-Gasteiz 121
166
Agudo David Agudo Pérez
12/11/1988 Lobón 121
167
Padín Carlos Padín Busto
15/10/1974 Catoira 121
168
Javi Navarro Javier Navarro Muñoz
07/06/1980 Santurtzi 121
169
Nacho Jara Julián Ignacio Jara García
16/06/1979 Granada 121
170
Suso Ruano Jesús Salvador Ruano Cabrera
15/07/1975 Las Palmas de Gran Canaria 120
171
San Román Juan Miguel San Román Calvo
02/10/1966 Segovia 120
172
Pablo García Pablo García Moreno
31/05/1985 Albacete 120
173
Adrien Goñi Adrien Goñi Cariñanos
25/08/1988 Pamplona 120
174
Pepín José Ángel Pérez Cebrián
28/10/1975 Alicante 120
175
Garmendia Javier Garmendia Elizondo
17/03/1978 Irun 120
176
Javi Tres Francisco Javier Tres Lirio
11/09/1977 Andosilla 120
177
Pacheco Antonio Miguel Pacheco Holgado
23/09/1969 La Línea de la Concepción 120
178
Peri Pere Ventura Garcia
21/07/1969 Anglès 120
179
Aloisio Mohamed Hamed Al-lal
25/03/1979 Melilla 120
180
Marcos Rodríguez Marcos Rodríguez Fernández
07/01/1984 Marín 120
181
Martins Mikel Martins Das Neves
28/05/1983 Donostia/San Sebastián 119
182
Geni Eugenio Suárez Santos
04/02/1980 Gijón 119
183
Palacios Alejandro Javier Palacios Chocarro
14/04/1980 Pamplona 119
184
Sedano Santiago García Sedano
02/09/1969 Valladolid 119
185
Meca José Manuel Meca García
19/01/1978 Águilas 119
186
Cañadas Antonio Cañadas Zapata
13/06/1979 San Javier 119
187
Navarro Antonio Navarro Soriano
05/08/1983 Novelda 119
188
Pedro Vázquez Pedro Vázquez Viñas
19/02/1989 Vigo 119
189
Otermin Xabier Otermin Jiménez
31/08/1977 Zarautz 119
190
Chus Herrera Jesús Aurelio Herrera López
09/03/1975 Torrelavega 119
191
Tello Manuel Diego Tello Jorge
16/02/1984 Madrid 118
192
Barrena Jorge Barrena Cía
22/08/1978 Alloz 118
193
Nacho Matador Ignacio Matador Aguilera
11/09/1986 Gijón 118
194
Chupe Sergio García Bordas
12/08/1980 Alicante 118
195
Tarradellas Pere Tarradellas Cámara
25/11/1979 Mollet del Vallès 118
196
Tariq Tariq Spezie Sevilla
21/06/1980 Sharjah 118
197
Melero Jordi Melero Busquets
06/06/1972 Olot 118
198
Simón Manuel Cuervo Simón
20/06/1972 Oviedo 118
199
Pedro Pascual Pedro Ignacio Pascual Madrid
31/12/1969 Donostia/San Sebastián 118
200
Antonio Antonio Roberto Marcos Sánchez
07/06/1969 Salamanca 118
201
Larrazábal Ibón Larrazábal Landa
22/01/1980 Mungia 118
202
Nacho Garrido Ignacio Garrido Gallardo
16/10/1976 Córdoba 118
203
Santi Santos Santiago Santos Andrés
01/03/1984 La Virgen del Camino 118
204
Ian Uranga Ian Uranga Chong
22/06/1987 Durango 118
205
Nico Juan Nicolás Rodríguez Sánchez
25/07/1969 Sallanches 118
206
Kikín Enrique Álvarez González
25/07/1981 Madrid 117
207
Xavi Muñoz Xavier Muñoz Carceller
01/05/1983 Sabadell 117
208
Cristian Cristian Andrés Sánchez Soriano
22/11/1980 Cuenca 117
209
Ormazábal Asier Ormazábal Larizgoitia
21/10/1982 Bilbao 117
210
Marcos Marcos Pérez de Arcos
14/09/1984 Barcelona 117
211
Lluís Blanco Lluís Blanco Garrido
31/05/1978 Barcelona 117
212
Salas Jaime Salas Sureda
06/06/1963 Manacor 117
213
Teo Teodoro José Tirado García
16/07/1985 Madrid 117
214
Segovia Francisco Abel Segovia Vega
02/09/1979 Sevilla 117
215
Galder Galder Izaola Azcona
13/06/1972 Bilbao 117
216
Rojas José Vicente Rojas Rivero
12/03/1973 Miguelturra 116
217
Negredo César Negredo Sánchez
02/08/1980 Madrid 116
218
Rojas Antonio Domingo Rojas Melero
22/03/1984 Villarrobledo 116
219
Víctor Bravo Víctor Daniel Bravo de Soto Vergara
23/08/1983 Zaragoza 115
220
Borge Vicente Borge González
23/10/1968 Mieres 115
221
Craviotto Carlos Craviotto Martos
07/05/1983 Lleida 115
222
Redondo José Manuel Redondo de Paz
18/02/1976 Madrid 115
223
Rubén Suárez Rubén Suárez del Río
18/11/1975 Gijón 115
224
José Rodríguez José Antonio Rodríguez Munera
01/07/1985 Palma 115
225
Cámara Albert Cámara Tortajada
14/06/1973 Barcelona 115
226
Xavi Jiménez Xavier Jiménez Santafé
21/01/1979 Santa Coloma de Gramenet 115
227
Txiki Asier Fernández Sáez de Asteasu
13/09/1981 Vitoria-Gasteiz 114
228
Alvite José Antonio Pérez Alvite
15/12/1962 Negreira 114
229
Aarón Bueno Aarón Bueno Gómez
21/08/1983 Sabadell 114
230
Biri David Romero Paredes
17/01/1975 Moaña 114
231
Bercianos José Miguel Bercianos Campillo
06/03/1971 Valladolid 114
232
Luisito José Luis Míguez Iglesias
07/08/1966 Teo 114
233
Ramiro José Ramiro Iglesias Covelo
01/09/1963 A Coruña 114
234
Andrés Andrés González Cardero
02/03/1988 Burgos 114
235
Aitor Blanco Aitor Blanco Aldeano
21/02/1977 Vitoria-Gasteiz 114
236
Raúl García Raúl García Fernández
30/06/1976 Hernani 114
237
Céspedes Óscar Céspedes Cabeza
06/02/1978 Santa Coloma de Gramenet 114
238
Dani Guerrero Daniel Guerrero Gálvez
19/12/1981 Santa Coloma de Gramenet 114
239
Machado Francisco Javier Machado Ramos
29/03/1984 Armilla 114
240
Manu Manuel Arias Carrera
13/09/1982 Zamora 114
241
Amatriain Sergio Amatriain Munarriz
20/02/1975 Pamplona 114
242
Pepín José Tortosa Sanchis
20/04/1983 Moixent 114
243
Florido Jordi Florido Gandullo
24/02/1968 Sant Pere de Torelló 113
244
David Rico José David Rico Benítez
14/10/1967 La Línea de la Concepción 113
245
Ruano Juan Ramón Ruano Santana
29/11/1983 Usagre 113
246
Cárcel Enrique Cárcel Ferrer
13/06/1974 Barcelona 113
247
Cristóbal Cristóbal Juncal Fervenza
29/03/1981 Moaña 113
248
Joaqui Joaquín Flores Casado
04/06/1984 Badajoz 112
249
Iker Alegre Iker Alegre Sancho
29/10/1985 Gijón 112
250
Toni Antonio Martínez de la Torre
11/01/1973 Valencia 112
En actiu la temporada 2019-20