Ranking Minuts Jugats - 2ªB

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1980-81
# País Àlies Nom Pos Data de naixement Lloc de naixement Min
1
Morales José Miguel Morales Martínez
26/12/1976 Barcelona 48505
2
Coméndez Rubén Coméndez Arranz
27/07/1972 Valladolid 45882
3
Alberto Merino Alberto Merino Sánchez
02/05/1975 La Línea de la Concepción 44700
4
Moyano Ismael Moyano Navas
13/04/1983 Mollet del Vallès 44137
5
Luna Eslava Juan Luna Eslava
15/09/1964 Fernán Núñez 44086
6
Raúl García Raúl García Fernández
30/06/1976 Hernani 42539
7
Aulestia Oinatz Aulestia Alkorta
23/03/1981 Ondarroa 42489
8
Pagola Mikel Pagola Biurrun
04/03/1982 Pamplona 42047
9
Maestro Fernando Maestro Olalla
15/04/1974 Terrassa 41885
10
Javi Suárez Francisco Javier Suárez Lizano
31/01/1976 Zaragoza 41636
11
Alberto García Alberto Enrique García Salgueiro
22/02/1981 Vigo 41183
12
Toledo Roberto Toledo Frías
16/10/1968 Calahorra 41074
13
Iturralde Raúl Iturralde Narváiz
08/12/1980 Pamplona 40152
14
Sanromán Juan Carlos Sanromán Elexpuru
23/11/1971 Vigo 39067
15
Ojeda José Manuel Ojeda Sarmiento
03/12/1973 Las Palmas de Gran Canaria 38951
16
Quique Enrique Ignacio Alonso Villaverde
31/07/1966 Melilla 38757
17
Navarro Antonio Navarro Soriano
05/08/1983 Novelda 38236
18
Lanza José Jesús Lanza Morilla
10/08/1978 Córdoba 38182
19
San Julián Luis San Julián Rodrigo
14/05/1979 Valencia 37928
20
Raúl Aguilar Raúl Aguilar Félix
01/12/1981 Toledo 37459
21
Moisés Trujillo Moisés Javier Trujillo Suárez
18/01/1970 Las Palmas de Gran Canaria 37311
22
Otermin Xabier Otermin Jiménez
31/08/1977 Zarautz 37310
23
Germán Rojas Germán Rojas Gallego
10/04/1979 Lepe 37210
24
Garrido Luis Miguel Garrido Santos
18/06/1972 Valladolid 36793
25
Redondo Juan Carlos Redondo Viciana
11/07/1968 Rioja 36682
26
Orlando Orlando Gutiérrez Callejo
18/03/1976 Laredo 36536
27
Cudi Javier Menéndez Sierra
18/12/1966 Gijón 36526
28
Roberto García Luis Roberto García Toral
30/05/1973 León 36464
29
Cidoncha José María Cidoncha Molina
19/04/1970 Badajoz 36289
30
Rueda Antonio Rueda Galera
24/10/1963 Granollers 36161
31
Joseba Aguirre Joseba Aguirre Oliden
24/03/1977 Orio 36067
32
Aitor Blanco Aitor Blanco Aldeano
21/02/1977 Vitoria-Gasteiz 35933
33
David Lázaro David Lázaro Alonso
01/06/1985 Cabanillas 35584
34
Navarro Roberto Navarro Juárez
23/07/1970 Pamplona 35533
35
Tapia Bernardo Tapia Montiel
07/07/1962 Terrassa 35351
36
Luismi Loro Luis Miguel Loro Santiago
04/09/1979 Fuenlabrada 35245
37
Piti Pedro Belmonte Rincón
13/09/1973 Sabadell 35137
38
Zarraga Kepa Zarraga Arregui
02/09/1971 Bilbao 35083
39
Curro Francisco Sánchez Curiel
07/06/1981 Coria del Río 35038
40
Checa José Carlos Romero Infante
26/04/1983 Dos Hermanas 34814
41
Orta Javier Orta Zaragoza
28/04/1972 Málaga 34785
42
Barrientos Pedro Barrientos Ruiz
27/09/1957 Málaga 34469
43
Romerito Antonio Manuel Ruiz Fernández
20/02/1977 Alcalá del Río 34435
44
Raúl Moreno Raúl Moreno Artalejo
21/11/1979 Madrid 34370
45
Jano Alejandro Fernández Vázquez
04/04/1980 Langreo 34308
46
Izquierdo Agustín Izquierdo Tena
12/03/1970 Lorca 34216
47
Wilfred José Manuel Muñoz García
10/03/1984 Los Palacios y Villafranca 34215
48
Navarro José Antonio Navarro Domínguez
03/09/1975 Sevilla 34121
49
Alejandro Alejandro Suárez Castroagudín
14/07/1978 Gijón 34100
50
Domínguez José Domínguez Vázquez
15/01/1962 Pontevedra 33983
51
Zurdo José Manuel Muñoz Castaño
14/09/1981 Arcos de la Frontera 33678
52
Rubén Anuarbe Rubén Anuarbe Martín
18/06/1981 Madrid 33639
53
Castillo Antonio Castillo Montañés
25/11/1963 Alcoi 33596
54
Cámara Albert Cámara Tortajada
14/06/1973 Barcelona 33551
55
Manolo Herrero Manuel Herrero Galaso
28/06/1970 Andújar 33533
56
Queco Juan Carlos Fraile Benito
27/05/1965 Salamanca 33484
57
Robert Roberto Fernández Pérez
28/01/1972 Navelgas 33337
58
Javi Navarro Javier Navarro Muñoz
07/06/1980 Santurtzi 33233
59
Óscar Silva Óscar Silva Ceballos
05/05/1977 Hannover 33206
60
César Caneda César Fernández de las Heras Caneda
10/05/1978 Vitoria-Gasteiz 33084
61
Socías Enric Socías Julbe
26/09/1979 Tarragona 33022
62
Hernández José Ignacio Hernández Rodríguez
15/03/1979 Valencia 32986
63
Dani Daniel Ruiz García
02/03/1971 Alicante 32970
64
Álex Alejandro Fernández Sama
24/05/1974 Gijón 32935
65
Viale Juan Manuel Viale Ochoa
09/03/1981 Córdoba 32869
66
Jonathan Jonathan Martín Carabias
06/03/1981 Salamanca 32848
67
Mario Carrizosa Mario Miguel Carrizosa Castillo
19/05/1978 Azuaga 32846
68
San Román Juan Miguel San Román Calvo
02/10/1966 Segovia 32846
69
Paulino Paulino Martínez Soria
14/08/1973 Albacete 32786
70
Craviotto Carlos Craviotto Martos
07/05/1983 Lleida 32752
71
Samaniego Francisco Xabier Samaniego Okeranza
16/12/1969 Urduña/Orduña 32692
72
Miguel Ángel Miguel Ángel Martín Tejedor
15/04/1972 Gijón 32649
73
Raúl Borrero Raúl Borrero Carpintero
27/03/1972 Donostia/San Sebastián 32620
74
Etxarri Aquilino Etxarri Ollokiegi
15/03/1969 Pasaia 32563
75
Tarsi Tarsicio Aguado Simón
04/03/1968 Murchante 32496
76
Martins Mikel Martins Das Neves
28/05/1983 Donostia/San Sebastián 32385
77
Toni García José Antonio García Aparicio
24/01/1976 Córdoba 32363
78
Jaume Jaume Delgado Catevilla
13/05/1983 Barcelona 32358
79
Samuel Samuel Barrio González
24/11/1972 Mieres 32191
80
Serrano Jesús María Serrano Eugui
29/04/1973 Pamplona 32162
81
Algar Julio Algar Pérez-Castilla
16/10/1969 Madrid 32140
82
San Miguel Igor San Miguel Larrañaga
16/12/1974 Astigarraga 32101
83
Melgar José Joaquín Melgar García
13/01/1968 Oviedo 32096
84
Gabarain Iker Gabarain González
21/05/1977 Tolosa 32094
85
Torres Antonio Torres Pareja
28/06/1969 Balaguer 31942
86
Alvite José Antonio Pérez Alvite
15/12/1962 Negreira 31911
87
Uceda Antonio Uceda Carmona
02/11/1970 Barcelona 31841
88
Pedro Díaz Pedro Díaz Muñoz
18/06/1977 Talavera de la Reina 31813
89
Toni Antonio Joaquín Sánchez López
06/03/1968 Guadix 31707
90
Tarradellas Pere Tarradellas Cámara
25/11/1979 Mollet del Vallès 31684
91
Santiago Santiago Coch Castillo
27/05/1960 Vimbodí i Poblet 31533
92
De Lerma Carlos Tornero López de Lerma
07/10/1984 San Vicente de Alcántara 31521
93
Quique Enrique Beltrán Rodríguez
27/09/1973 Besalú 31457
94
Nando Fernando Vidiella Selaya
22/04/1977 Torrelavega 31420
95
Sergio Hernández Sergio Hernández Torres
28/10/1974 Las Palmas de Gran Canaria 31388
96
Toni Lao Antonio Lao Doña
17/01/1984 Barcelona 31353
97
Miguel Miguel Martínez de Corta
25/11/1981 Logroño 31256
98
Serna José María Serna Postigo
17/08/1959 Frómista 31224
99
Dani Fernández Daniel Fernández Veiras
11/05/1969 Montevideo 31215
100
Cobos Julio Cobos Moreno
10/02/1971 Mérida 31161
101
Geni Eugenio Suárez Santos
04/02/1980 Gijón 30970
102
Raúl Pérez Raúl Pérez López
30/03/1974 L'Hospitalet de Llobregat 30950
103
Santi Calvo Segundo Santiago Calvo Pizarro
09/02/1969 L'Hospitalet de Llobregat 30904
104
Echevarría Laureano Echevarría Perales
17/11/1966 Torrelavega 30882
105
Iñigo Ros Iñigo Ros Añón
21/10/1982 Tudela 30731
106
Pons Juan Manuel Pons Bascones
19/02/1976 Madrid 30731
107
Esparza Fernando Esparza Aizkorbe
07/05/1979 Pamplona 30708
108
Marcos Marcos Pérez de Arcos
14/09/1984 Barcelona 30693
109
Ángel Luis Ángel Luis Pérez Castro
02/10/1970 León 30667
110
Dorronsoro Pedro José Dorronsoro González
12/05/1977 Torrelavega 30593
111
Fragoso Daniel Fragoso Escribano
31/03/1982 Mataró 30464
112
Jorge Campos Jorge Campos Cerezo
09/12/1978 Cuenca 30419
113
Xisco Campos Francisco Javier Campos Coll
10/03/1982 Binissalem 30408
114
Sagué Joan Sagué Turón
08/07/1967 Girona 30328
115
Iván Casquero Iván Casquero Cosio
14/07/1979 Gijón 30259
116
Ramón Ramón Sánchez Algaba
18/09/1979 El Viso del Alcor 30243
117
Dorado José Luis Dorado Chala
26/07/1962 Los Yébenes 30241
118
Axier Axier Intxaurraga Mendia
11/04/1968 Berriz 30204
119
David Gómez David Gómez Alonso
04/04/1974 Nava del Rey 30196
120
Santi Villa Santiago Villa Castro
05/08/1982 Linares 30161
121
Jordi Martínez Jordi Martínez Filva
11/02/1977 Montmeló 30136
122
Keko Francisco Martínez Jiménez
15/06/1973 Barcelona 30090
123
Espigulé Josep Espigulé Badosa
09/05/1967 Castellfollit de la Roca 30059
124
Eneko Romo Eneko Romo Arangua
19/01/1979 Pamplona 30054
125
Ochoa Javier Esteban López de Quintana
31/05/1972 Trubia 30024
126
Arias Carlos Arias Chicón
10/12/1977 Paris 30022
127
Berruezo Pedro Berruezo Bernal
01/05/1973 Sevilla 29965
128
Félix Prieto Félix Jacinto Prieto Partido
24/05/1975 Salamanca 29953
129
Ramiro Ramiro Sorbet Allariz
03/11/1968 Marín 29884
130
Rubén Rubén Martínez Caballero
04/03/1977 Paterna 29857
131
Negredo César Negredo Sánchez
02/08/1980 Madrid 29821
132
Javi Moreno Javier Moreno Flores
23/01/1984 Palma 29812
133
Serafín Serafín de la Torre Torregrosa
19/03/1962 Jaén 29767
134
Altuna Jon Altuna Mendizábal
24/06/1980 Ibarra 29711
135
Pepín José Tortosa Sanchis
20/04/1983 Moixent 29657
136
Rojas José Vicente Rojas Rivero
12/03/1973 Miguelturra 29590
137
Nacho Castro Ignacio Castro García
30/06/1971 Avilés 29550
138
Horcajada Javier Horcajada Aceituno
05/01/1969 Lleida 29403
139
Nacho Aznar Ignacio Aznar Torrente
25/05/1983 Melilla 29383
140
Hans Hans Schönhöfer Martí
12/04/1962 Sant Cugat del Vallès 29374
141
Santi Santos Santiago Santos Andrés
01/03/1984 La Virgen del Camino 29369
142
Larios Luis Larios Arias
15/10/1977 Barcelona 29349
143
Mugüerza Luis Alberto Blanco Mugüerza
05/12/1964 Ourense 29328
144
Rivera Carlos Rivera Ruiz
06/11/1977 Córdoba 29269
145
Castillejo Santiago Castillejo Castillejo
05/09/1971 Valtierra 29255
146
Pacheco Antonio Miguel Pacheco Holgado
23/09/1969 La Línea de la Concepción 29248
147
Mahanan Mohamed Mohamed Mahanan
21/07/1983 Melilla 29243
148
Raúl Ruiz Raúl Ruiz Benito
20/12/1962 Logroño 29214
149
Gallo David Gallo García
09/10/1975 Bilbao 29169
150
Pagès Josep Maria Pagès Carol
20/11/1975 Barcelona 29156
151
Valero Óscar Valero Navarro
28/08/1985 Zaragoza 29144
152
Galder Galder Izaola Azcona
13/06/1972 Bilbao 29033
153
De Dios Julio Jesús de Dios Moreno
26/02/1987 Linares 29020
154
Larrazábal Ibón Larrazábal Landa
22/01/1980 Mungia 29004
155
Gaitán Carlos Javier Gaitán Vargas
03/11/1971 Madrid 29000
156
José José Miguel Bermúdez Ríos
09/01/1979 Málaga 28995
157
Juanjo Martínez Juan José Martínez Martínez
09/10/1977 Jumilla 28977
158
Melero Jordi Melero Busquets
06/06/1972 Olot 28946
159
Pablo López Pablo López Vidal
21/09/1977 A Coruña 28935
160
Lalo Gonzalo Arantegui Peñafiel
12/06/1977 Zaragoza 28930
161
Ricardo Ricardo José Barreda González
23/11/1974 Gijón 28849
162
Antonio Antonio José González Santos
28/12/1972 Sevilla 28820
163
Sancho Víctor Manuel Sánchez Sancho
19/01/1969 Madrid 28815
164
Modesto Modesto Martínez Pillado
09/06/1965 Cambados 28771
165
Cabello José David Cabello García
09/09/1977 Remscheid 28749
166
Morales Antonio Morales Solís
29/03/1967 Antequera 28709
167
Yebra Borja Yebra González
04/07/1983 Chantada 28698
168
Víctor Bravo Víctor Daniel Bravo de Soto Vergara
23/08/1983 Zaragoza 28642
169
Rubén García Rubén García Martínez
06/12/1981 O Barco de Valdeorras 28624
170
David Rico José David Rico Benítez
14/10/1967 La Línea de la Concepción 28623
171
Vega Rubén Vega Fuentes
24/07/1977 Castrillo de las Piedras 28614
172
Javier Prieto Javier Prieto Castro
14/02/1968 O Grove 28577
173
Ormazábal Asier Ormazábal Larizgoitia
21/10/1982 Bilbao 28524
174
Costanilla Mikel Costanilla Velasco
16/09/1976 Pamplona 28489
175
Amezaga Mikel Amezaga Amezua
29/09/1977 Bilbao 28428
176
Isaac Isaac Trueba Fernández
08/05/1972 Sotrondio 28422
177
Marcos Rodríguez Marcos Rodríguez Fernández
07/01/1984 Marín 28418
178
Idiakez Joseba Imanol Idiakez Barkaiztegi
14/03/1972 Donostia/San Sebastián 28413
179
David Prats David Prats Racero
03/04/1979 Barcelona 28283
180
Castellanos Jesús Antonio Castellanos Garrido
24/10/1978 El Bonillo 28272
181
Rodellar Iker Rodellar Fernández
26/03/1987 Donostia/San Sebastián 28262
182
Conget Eduardo Conget Salvatierra
22/06/1977 Tudela 28252
183
Tariq Tariq Spezie Sevilla
21/06/1980 Sharjah 28217
184
Jon Moya Jon Moya Martín
05/01/1983 Barakaldo 28046
185
Kali Garrido José Félix Garrido Muro
14/09/1972 Bilbao 28028
186
Pellicer Sergio Pellicer García
09/09/1973 Nules 27940
187
Garmendia Iñaki Garmendia Larrea
18/08/1981 Vitoria-Gasteiz 27907
188
Lombraña Javier Lombraña Hompanera
24/04/1977 Bilbao 27907
189
Lombraña Roberto Lombraña Hompanera
13/11/1975 Durango 27899
190
Chus Herrera Jesús Aurelio Herrera López
09/03/1975 Torrelavega 27872
191
Miguel José Miguel Figueira Domínguez
16/04/1974 Mazaricos 27864
192
Esnaola Iosu Esnaola Atxega
31/10/1986 Orio 27839
193
Óscar Sierra Óscar Sierra Luna
02/09/1981 Terrassa 27822
194
Perona Jorge Perona García
01/04/1982 Enguera 27805
195
Jorge Rodríguez Jorge Eugenio Rodríguez Álvarez
15/08/1980 Cee 27795
196
Ekhi Ekhi Senar Rekondo
26/04/1990 Pamplona 27735
197
Juanma Juan Manuel Alamillos Rodríguez
05/05/1973 Madrid 27711
198
Fuentes Juan Luis Fuentes Azpiroz
19/10/1965 Donostia/San Sebastián 27706
199
Aritz Mújika Aritz Mújika López
13/11/1981 Pasaia 27704
200
Diego Torres Diego Torres Rodríguez
19/09/1978 Valladolid 27690
201
Espín Juan Pedro Martínez Espín
30/09/1964 Murcia 27666
202
Andrés Andrés González Cardero
02/03/1988 Burgos 27573
203
Suso Jesús Pérez Vargas
17/04/1968 Santa Cruz de La Palma 27461
204
Marín Santiago Marín El Busto
23/01/1956 Alfaro 27454
205
Álvaro Campos Álvaro Campos Estellés
01/04/1987 Mislata 27448
206
Ramiro José Ramiro Iglesias Covelo
01/09/1963 A Coruña 27416
207
Charles Carlos David Charles Abadía
19/06/1979 Binéfar 27413
208
Sergio Sánchez Sergio Sánchez Quiroga
01/03/1976 Pola de Siero 27391
209
Juanma Juan Manuel Pérez Pérez
11/12/1976 Morón de la Frontera 27369
210
Barreda Carlos Barreda Castellá
24/02/1989 Binéfar 27366
211
Quintero Diego Quintero Bueno
07/01/1959 Coria del Río 27342
212
Pedro Velasco Pedro Velasco Morón
08/10/1974 La Puebla de Montalbán 27335
213
Óscar López Óscar López Martínez
02/05/1984 Valencia 27326
214
Juanjo Juan José Serrano Macías
03/10/1981 Calamonte 27310
215
Iban Guereñu Iban Díaz de Guereñu Ruiz de Arbulo
12/05/1976 Vitoria-Gasteiz 27293
216
Segovia Francisco Abel Segovia Vega
02/09/1979 Sevilla 27287
217
Dacosta José Ramón Dacosta González
21/09/1974 Ourense 27272
218
Rubén Falcón Rubén Falcón Mínguez
08/10/1977 Zaragoza 27247
219
Fran Francisco Manuel Domínguez de los Ríos
17/05/1975 Zamora 27242
220
Nacho Ignacio Fernández Rodríguez
10/02/1980 Oviedo 27221
221
Pedro Pascual Pedro Ignacio Pascual Madrid
31/12/1969 Donostia/San Sebastián 27199
222
Domingo Domingo Catoira Mosquera
09/09/1972 Evian Bains 27174
223
Mundo Raimundo Gonzálvez Campos
24/12/1963 Elx 27145
224
Cristóbal Cristóbal Juncal Fervenza
29/03/1981 Moaña 27132
225
Rangel David Rangel Pastor
25/07/1979 Valencia 27069
226
Nacho Matador Ignacio Matador Aguilera
11/09/1986 Gijón 27048
227
Melo José Luis Gutiérrez Delgado
02/04/1970 Plasencia 27046
228
Sola Jorge Sola Ruiz
03/09/1972 Olite 27023
229
Borge Vicente Borge González
23/10/1968 Mieres 27022
230
Pedro Capó Pedro Luis Capó Payeras
11/12/1990 Maó 26980
231
Juli Ferrer Julián Sánchez Romero
27/06/1983 Talavera de la Reina 26947
232
Ceballos Juan Carlos Ceballos Pinto
07/04/1983 Barcelona 26939
233
Marcos Marcos Estruch Martínez
14/09/1973 Gandia 26910
234
López Murga Ignacio Javier López Murga
27/03/1961 Urduña/Orduña 26903
235
Aquilino Aquilino Lencina Olivares
24/05/1970 Jumilla 26849
236
Dorta David Dorta Rojas
16/08/1977 San Cristóbal de La Laguna 26815
237
Franch David Franch Conejero
25/04/1978 Burriana 26776
238
Otero Iván Otero Yugueros
16/04/1977 Oviedo 26749
239
Iván Crespo Iván Crespo Secunza
10/12/1984 Santander 26736
240
Alex Alejandro Cacho Hernández
03/09/1987 Ágreda 26648
241
Pablo Sánchez Pablo Sánchez Rodríguez
14/01/1969 Madrid 26645
242
Terente Ricardo Terente Torre
17/02/1969 Langreo 26644
243
Juan Domínguez Juan Domínguez Otaegi
29/12/1983 Donostia/San Sebastián 26593
244
Iñaki Ignacio Marigil Echevarría
25/03/1964 Donostia/San Sebastián 26552
245
Rubén Sanz Rubén Sanz Alonso
30/04/1980 Valladolid 26547
246
Alberto Alberto González Pérez
31/03/1983 Ruente 26503
247
Javi Prendes Francisco Javier Prendes Arango
18/09/1969 Cudillero 26502
248
Víctor Vázquez Víctor Vázquez Rosales
17/10/1989 Marín 26486
249
Serrano Alberto Serrano Fernández
03/07/1976 Valladolid 26421
250
Suso Ruano Jesús Salvador Ruano Cabrera
15/07/1975 Las Palmas de Gran Canaria 26418
En actiu la temporada 2019-20