Jugadors de Paraguay, Segona Divisió

Nombre Total de Jugadors

Percentatge Respecte al total d'Estrangers

Total: 118
Llistat Jugadors
Filtrar per municipi:
País Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Dem T PJ TG TV G
ToledoDelio César Toledo Rodas02/10/1976Doctor Cecilio Báez 
1311200
FigueredoDiego Antonio Figueredo Matiauda28/04/1982Asunción 
228500
BenítezMiguel Ángel Benítez Pavón19/05/1970Santísima Trinidad 
232510
FerreiraVirgilio Ferreira Romero28/01/1973Atyra 
239500
HicksRamón Ángel María Hicks Cáceres30/05/1959Asunción 
2391210
AmarillaÁngel Roberto Amarilla Nescano27/07/1981Eusebio Ayala 
221700
Eulalio MoraEulalio Alberto Mora Barreto10/12/1961Asunción 
16100
AmarillaRaúl Vicente Amarilla Vera19/07/1960Luque 
129200
NeryFelipe Nery Franco Duarte27/10/1958Itacurubí de la Cordillera 
485920
ZayasVíctor Hugo Díaz Zayas12/12/1958Encarnación 
119200
ChaparroBenigno Chaparro Vera03/04/1958Itauguá 
717853110
Dos SantosJorge Domingo Álvarez dos Santos14/07/1954Asunción 
51581020
RolónClemente Rolón Montañés23/11/1951Asunción 
4124300
CabralEufemio Raúl Fernández Cabral21/03/1955Asunción 
51032510
JacquetCésar Mario Jacquet Martínez29/07/1946Asunción 
72163650
BáezCarlos José Báez Vargas01/11/1953Asunción 
11000
CáceresMiguel Cáceres Báez06/06/1978Campo Nuevo 
218000
Carlos TorresCarlos Luis Torres Martínez20/03/1968Asunción 
72251920
Carlos GonzálezCarlos González Fernández30/03/1976Asunción 
124200
DanteDante Rafael López Fariña16/08/1983Asunción 
114200
Ángel MartínezÁngel Marcelo Martínez Rotela09/10/1983Asunción 
12000
AdornoAldo Osmar Adorno Mon08/04/1982Borja 
113210
Óscar LópezÓscar Nicolás López09/05/1954San Lorenzo 
131400
MacielCrispín García Maciel14/02/1951Asunción 
138100
BenegasDomingo Benegas Giménez04/08/1946Capiatá 
135000
ArrúaSaturnino Arrúa Molinas07/04/1949Itá 
122600
MendietaCelso Mendieta Ortega28/07/1949Asunción 
118010
OrtigosaCelso Ortigosa Grande10/05/1952Piribebuy 
562200
BenítezEpifanio Bengoechea Benítez12/07/1954Villa San Pedro 
13100
MonteroAníbal Montero Soca12/06/1949Maciel 
369110
HumbertoHumberto de la Cruz Núñez Cubillas03/05/1945Asunción 
581000
CabreraDiómedes Cabrera Martín17/08/1953Piribebuy 
219100
CinoRoberto Cino Uliambre25/05/1954Asunción 
223200
VillalbaJerónimo Rodríguez Villalba20/06/1954Asunción 
3711400
AdalbertoAdalberto Cañete Azcurra28/10/1950Asunción 
399210
GonzálezRicardo González Rotela07/02/1945Piribebuy 
372200
BenítezGustavo Adolfo Benítez Bento05/02/1953Coronel Oviedo 
41232820
FernándezPedro Fernández Cantero29/04/1946Concepción 
220200
InsfránJorge Pantaleón Insfrán Torres27/07/1950Luque 
471500
LleidaÓscar Roberto Lleida Fernández09/07/1954Rosario 
134100
TorresAureliano Torres Román16/06/1982Luque 
13000
SotoAdolfo Francisco Soto Dreussi07/01/1947Iturbe 
227200
LezcanoGabriel Lezcano Rivarola18/03/1946Coronel Martínez 
357200
CascoJuan Gualberto Casco Bogarín12/07/1945Encarnación 
388310
AníbalJulián Aníbal Pérez Miers19/06/1944Itá 
120100
OcamposFelipe Santiago Ocampos Benítez01/05/1945Asunción 
132410
Néstor GarcíaNéstor Porfirio García Villalba26/02/1947Guarambaré 
11000
VerzaCrispín Rafael Verza Vargas24/10/1951Asunción 
18000
BravoÓscar Evangelista Bravo Junco04/10/1947Ceballos-Cue 
236210
RomeroFrancisco Romero Vázquez17/12/1943Concepción 
126000
JaraVicente Anastasio Jara Segovia22/01/1941Capiatá 
231000
RojasJuan Carlos Rojas Díaz17/12/1945Asunción 
376110
FleitasSebastián Fleitas Miranda25/02/1947Asunción 
219310
AcostaBernardo Acosta Miranda02/08/1944Asunción 
382200
ToñánezHerminio Rafael Toñánez Almada09/03/1946Asunción 
489500
CabralPedro Antonio Cabral Filartiga06/02/1940Itauguá 
122000
AcuñaCarlos Javier Acuña Caballero23/06/1988Encarnación 
101911820
IrrazábalJulio César Irrazábal León25/11/1980Paraná 
12000
Líder MármolEder Líder Mármol Cuenca02/10/1985Doctor Juan León Mallorquín 
112010
SotoDerlis Francisco Soto04/03/1973Asunción 
19000
David GómezDavid Gómez Báez29/12/1971Asunción 
233500
PeraltaOsvaldo Antonio Peralta Medina02/02/1971San Pedro 
2701310
RomeroLuis Ramón Romero04/01/1973Asunción 
113000
CenturiónJuan Carlos Centurión Báez24/11/1971Santísima Trinidad 
120000
MelgarejoAlberto Herminio Melgarejo López22/05/1978  
110000
RojasArístides Fabián Rojas Aranda12/08/1968Limpio 
116100
Ruiz DíazJuan Carlos Ruiz-Díaz Parri01/08/1968Asunción 
111100
SanabriaRicardo Sanabria Acuña31/10/1969San Lorenzo 
11000
Cayetano RéCayetano Ré Ramírez07/02/1938Asunción 
133000
GaonaInocente Domínguez Gaona24/12/1945Capiatá 
10000
BogadoManuel Rosalino Bogado Bertolo30/08/1939Villarrica 
00000
RomeroJuan Ángel Romero Isasi27/12/1934Campo Grande 
235000
FretesAlejandro Fretes Ramírez27/02/1942Lambaré 
00000
CabreraCésar Cabrera Santacruz30/03/1938Piribebuy 
00000
Eulogio MartínezEulogio Martínez Ramiro11/03/1935Asunción 
00000
AveiroJosé Raúl Aveiro Lamas18/07/1936Asunción 
00000
CorreaCarlos César Correa Rodríguez30/04/1936Encarnación 
00000
AmarillaFlorencio Amarilla Lacasa03/01/1935Coronel Bogado 
00000
AguileraÓscar Antonio Aguilera Valdés11/03/1935Asunción 
00000
RiverosJuan Francisco Riveros Santos17/05/1946Asunción 
18000
MartínezJoaquín Ramón Martínez Rojas21/05/1945Caacupé 
27000
CáceresAmado Benjamín Cáceres Cáceres31/03/1945Santa Elena 
589100
Justo VillarJusto Wilmar Villar Viveros30/06/1977Cerrito 
16200
MorelClaudio Marcelo Morel Rodríguez02/02/1978Asunción 
118700
Nelson CuevasNelson Rafael Cuevas Amarilla10/06/1980Asunción 
111000
OlmedoMelanio Olmedo Bretón19/01/1932Asunción 
00000
LaguardiaFausto Laguardia Recalde07/08/1934Villeta 
00000
ParodiJosé del Rosario Parodi Rojas30/08/1932Luque 
00000
NavarroDavid Navarro Leguizamón16/03/1965Concepción 
110300
BáezAlcides Antonio Báez Fleitas17/01/1948Asunción 
118000
GonzálezGabriel González Chaves18/03/1961Itapé 
3781030
DíazGabriel Julián Díaz Quintana18/03/1966Capiatá 
114200
Hernán PérezHernán Arsenio Pérez González25/02/1989Fernando de la Mora 
4982630
CoronelTeodoro Coronel Benítez16/07/1963Capiatá 
13000
García SianiLuis Alberto García Siani25/07/1958Santaní 
113110
JiménezLorenzo Jiménez Roa10/08/1944Paraguarí 
239200
BejaranoSilvestre Ramón Calvo Bejarano1953Asunción 
12000
CarlyleCarlyle Martínez Diarte12/08/1954Asunción 
110310
LeguizamónLuis Óscar Martínez Leguizamón28/08/1949Asunción 
6135800
ArandaBenicio Luis Aranda Mereles23/04/1949Villarrica 
354000
BarretoDiego Daniel Barreto Cáceres16/07/1981Lambaré 
10000
BalbuenaArecio Balbuena Amarilla10/10/1950Asunción 
232200
Pastelito DíazJulio Juan Díaz Rodríguez25/08/1953Asunción 
120300
MeyerRicardo Meyer Pereira1953Asunción 
12000
AlbertoJuan Alberto Benítez Segovia12/07/1953Asunción 
14000
CabreraFermín Cabrera Fernández07/06/1953Itauguá 
22000
SilvaRamón Ruiz Silva1954Asunción 
313000
MedinaEpifanio Medina Olmedo12/07/1946San Antonio 
11000
DoldánLuis Doldán Centurión1938Asunción 
112000
SantanderFulgencio Santander Acosta1939  
00000
NichiporukSergio Nichiporuk Kulik24/02/1957Encarnación 
115110
PrietoTimoteo Prieto García21/05/1957  
116400
BernalJosé Evaristo Bernal Heyn26/10/1942Asunción 
00000
UnzainLeongino Unzain Taboada16/05/1925Guarambaré 
00000
TorresFélix Ricardo Torres Rodríguez28/04/1962Asunción 
229200
CéspedesMauro Céspedes Díaz15/01/1958Luque 
219110
Sergio DíazSergio Ismael Díaz Velázquez05/03/1998Itauguá 
18100
SanabriaArnaldo Antonio Sanabria Ayala04/03/1996San Lorenzo 
110000
Última actualització: 09/07/2019