Jugadors de Paraguay, Segona Divisió

119

Nombre Total de Jugadors

Percentatge Respecte al total d'Estrangers

País Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Pos T PJ TG TV G
Toledo Delio César Toledo Rodas 02/10/1976 Doctor Cecilio Báez
1 31 12 0 1
Figueredo Diego Antonio Figueredo Matiauda 28/04/1982 Asunción
2 28 5 0 3
Benítez Miguel Ángel Benítez Pavón 19/05/1970 Santísima Trinidad
2 32 5 1 11
Ferreira Virgilio Ferreira Romero 28/01/1973 Atyra
2 39 5 0 5
Hicks Ramón Ángel María Hicks Cáceres 30/05/1959 Asunción
2 39 12 1 9
Amarilla Ángel Roberto Amarilla Nescano 27/07/1981 Eusebio Ayala
2 21 7 0 1
Eulalio Mora Eulalio Alberto Mora Barreto 10/12/1961 Asunción
1 6 1 0 1
Amarilla Raúl Vicente Amarilla Vera 19/07/1960 Luque
1 29 2 0 9
Nery Felipe Nery Franco Duarte 27/10/1958 Itacurubí de la Cordillera
4 85 9 2 29
Zayas Víctor Hugo Díaz Zayas 12/12/1958 Encarnación
1 19 2 0 1
Chaparro Benigno Chaparro Vera 03/04/1958 Itauguá
7 178 53 11 15
Dos Santos Jorge Domingo Álvarez dos Santos 14/07/1954 Asunción
5 158 10 2 2
Rolón Clemente Rolón Montañés 23/11/1951 Asunción
4 124 3 0 28
Cabral Eufemio Raúl Fernández Cabral 21/03/1955 Asunción
5 103 25 1 9
Jacquet César Mario Jacquet Martínez 29/07/1946 Asunción
7 216 36 5 1
Báez Carlos José Báez Vargas 01/11/1953 Asunción
1 1 0 0 0
Cáceres Miguel Cáceres Báez 06/06/1978 Campo Nuevo
2 18 0 0 2
Carlos Torres Carlos Luis Torres Martínez 20/03/1968 Asunción
7 225 19 2 50
Carlos González Carlos González Fernández 30/03/1976 Asunción
1 24 2 0 3
Dante Dante Rafael López Fariña 16/08/1983 Asunción
1 14 2 0 0
Ángel Martínez Ángel Marcelo Martínez Rotela 09/10/1983 Asunción
1 2 0 0 0
Adorno Aldo Osmar Adorno Mon 08/04/1982 Borja
1 13 2 1 0
Óscar López Óscar Nicolás López 09/05/1954 San Lorenzo
1 31 4 0 2
Maciel Crispín García Maciel 14/02/1951 Asunción
1 38 1 0 20
Benegas Domingo Benegas Giménez 04/08/1946 Capiatá
1 35 0 0 3
Arrúa Saturnino Arrúa Molinas 07/04/1949 Itá
1 22 6 0 10
Mendieta Celso Mendieta Ortega 28/07/1949 Asunción
1 18 0 1 1
Ortigosa Celso Ortigosa Grande 10/05/1952 Piribebuy
5 62 2 0 12
Benítez Epifanio Bengoechea Benítez 12/07/1954 Villa San Pedro
1 3 1 0 0
Montero Aníbal Montero Soca 12/06/1949 Maciel
3 69 1 1 2
Humberto Humberto de la Cruz Núñez Cubillas 03/05/1945 Asunción
5 81 0 0 0
Cabrera Diómedes Cabrera Martín 17/08/1953 Piribebuy
2 19 1 0 0
Cino Roberto Cino Uliambre 25/05/1954 Asunción
2 23 2 0 4
Villalba Jerónimo Rodríguez Villalba 20/06/1954 Asunción
3 71 14 0 2
Adalberto Adalberto Cañete Azcurra 28/10/1950 Asunción
3 99 2 1 8
González Ricardo González Rotela 07/02/1945 Piribebuy
3 72 2 0 0
Benítez Gustavo Adolfo Benítez Bento 05/02/1953 Coronel Oviedo
4 123 28 2 10
Fernández Pedro Fernández Cantero 29/04/1946 Concepción
2 20 2 0 1
Insfrán Jorge Pantaleón Insfrán Torres 27/07/1950 Luque
4 71 5 0 15
Lleida Óscar Roberto Lleida Fernández 09/07/1954 Rosario
1 34 1 0 4
Torres Aureliano Torres Román 16/06/1982 Luque
1 3 0 0 0
Soto Adolfo Francisco Soto Dreussi 07/01/1947 Iturbe
2 27 2 0 6
Lezcano Gabriel Lezcano Rivarola 18/03/1946 Coronel Martínez
4 74 2 1 5
Casco Juan Gualberto Casco Bogarín 12/07/1945 Encarnación
3 88 3 1 16
Aníbal Julián Aníbal Pérez Miers 19/06/1944 Itá
1 20 1 0 1
Ocampos Felipe Santiago Ocampos Benítez 01/05/1945 Asunción
1 32 4 1 14
Néstor García Néstor Porfirio García Villalba 26/02/1947 Guarambaré
1 1 0 0 0
Verza Crispín Rafael Verza Vargas 24/10/1951 Asunción
1 8 0 0 1
Romero Francisco Romero Vázquez 17/12/1943 Concepción
1 26 0 0 0
Jara Vicente Anastasio Jara Segovia 03/02/1941 Capiatá
2 31 0 0 12
Rojas Juan Carlos Rojas Díaz 17/12/1945 Asunción
3 75 1 1 5
Fleitas Sebastián Fleitas Miranda 25/02/1947 Asunción
2 19 3 1 4
Acosta Bernardo Acosta Miranda 02/08/1944 Asunción
3 82 2 0 38
Toñánez Herminio Rafael Toñánez Almada 09/03/1946 Asunción
4 89 5 0 0
Cabral Pedro Antonio Cabral Filartiga 06/02/1940 Itauguá
1 22 0 0 6
Acuña Carlos Javier Acuña Caballero 23/06/1988 Encarnación
11 222 22 2 31
Irrazábal Julio César Irrazábal León 25/11/1980 Paraná
1 2 0 0 0
Líder Mármol Eder Líder Mármol Cuenca 02/10/1985 Doctor Juan León Mallorquín
1 12 0 1 1
Soto Derlis Francisco Soto 04/03/1973 Asunción
1 9 0 0 0
David Gómez David Gómez Báez 29/12/1971 Asunción
2 33 5 0 4
Peralta Osvaldo Antonio Peralta Medina 02/02/1971 San Pedro
2 70 13 1 1
Romero Luis Ramón Romero 04/01/1973 Asunción
1 13 0 0 0
Centurión Juan Carlos Centurión Báez 24/11/1971 Santísima Trinidad
1 20 0 0 2
Melgarejo Alberto Herminio Melgarejo López 22/05/1978
1 10 0 0 0
Rojas Arístides Fabián Rojas Aranda 12/08/1968 Limpio
1 16 1 0 2
Ruiz Díaz Juan Carlos Ruiz-Díaz Parri 01/08/1968 Asunción
1 11 1 0 1
Sanabria Ricardo Sanabria Acuña 31/10/1969 San Lorenzo
1 1 0 0 0
Cayetano Ré Cayetano Ré Ramírez 07/02/1938 Asunción
1 33 0 0 17
Gaona Inocente Domínguez Gaona 24/12/1945 Capiatá
1 0 0 0 0
Bogado Manuel Rosalino Bogado Bertolo 30/08/1939 Villarrica
1 10 0 0 1
Romero Juan Ángel Romero Isasi 27/12/1934 Campo Grande
3 51 0 0 8
Fretes Alejandro Fretes Ramírez 27/02/1942 Lambaré
3 31 0 1 10
Cabrera César Cabrera Santacruz 30/03/1938 Piribebuy
2 21 0 0 2
Eulogio Martínez Eulogio Martínez Ramiro 11/03/1935 Asunción
1 10 0 1 3
Aveiro José Raúl Aveiro Lamas 18/07/1936 Asunción
4 74 0 0 7
Correa Carlos César Correa Rodríguez 30/04/1936 Encarnación
3 50 0 0 3
Amarilla Florencio Amarilla Lacasa 03/01/1935 Coronel Bogado
3 62 0 0 11
Aguilera Óscar Antonio Aguilera Valdés 11/03/1935 Asunción
2 11 0 0 3
Riveros Juan Francisco Riveros Santos 17/05/1946 Asunción
2 14 0 0 9
Martínez Joaquín Ramón Martínez Rojas 21/05/1945 Caacupé
3 33 0 0 13
Cáceres Amado Benjamín Cáceres Cáceres 31/03/1945 Santa Elena
6 106 1 0 23
Justo Villar Justo Wilmar Villar Viveros 30/06/1977 Cerrito
1 6 2 0 0
Morel Claudio Marcelo Morel Rodríguez 02/02/1978 Asunción
1 18 7 0 0
Nelson Cuevas Nelson Rafael Cuevas Amarilla 10/06/1980 Asunción
1 11 0 0 1
Olmedo Melanio Olmedo Bretón 19/01/1932 Asunción
1 6 0 0 0
Laguardia Fausto Laguardia Recalde 07/08/1934 Villeta
2 27 0 0 2
Parodi José del Rosario Parodi Rojas 30/08/1932 Luque
1 0 0 0 0
Navarro David Navarro Leguizamón 16/03/1965 Concepción
1 10 3 0 1
Báez Alcides Antonio Báez Fleitas 17/01/1948 Asunción
1 18 0 0 0
González Gabriel González Chaves 18/03/1961 Itapé
3 78 10 3 20
Díaz Gabriel Julián Díaz Quintana 18/03/1966 Capiatá
1 14 2 0 1
Hernán Pérez Hernán Arsenio Pérez González 25/02/1989 Fernando de la Mora
4 98 26 3 10
Coronel Teodoro Coronel Benítez 16/07/1963 Capiatá
1 3 0 0 0
García Siani Luis Alberto García Siani 25/07/1958 Santaní
1 13 1 1 0
Jiménez Lorenzo Jiménez Roa 10/08/1944 Paraguarí
2 39 2 0 2
Bejarano Silvestre Ramón Calvo Bejarano 06/05/1953 Asunción
1 2 0 0 0
Carlyle Carlyle Martínez Diarte 12/08/1954 Asunción
1 10 3 1 0
Leguizamón Luis Óscar Martínez Leguizamón 28/08/1949 Asunción
6 135 8 0 1
Agustín Luis Agustín Pérez Miers 01/12/1949 Hita
3 22 0 1 2
Aranda Benicio Luis Aranda Mereles 23/04/1949 Villarrica
3 54 0 0 4
Barreto Diego Daniel Barreto Cáceres 16/07/1981 Lambaré
1 0 0 0 0
Balbuena Arecio Balbuena Amarilla 10/10/1950 Asunción
2 32 2 0 0
Pastelito Díaz Julio Juan Díaz Rodríguez 25/08/1953 Asunción
1 20 3 0 7
Meyer Ricardo Meyer Pereira 1953 Asunción
1 2 0 0 0
Alberto Juan Alberto Benítez Segovia 12/07/1953 Asunción
1 4 0 0 0
Cabrera Fermín Cabrera Fernández 07/06/1953 Itauguá
2 2 0 0 0
Silva Ramón Ruiz Silva 1954 Asunción
3 13 0 0 1
Medina Epifanio Medina Olmedo 12/07/1946 San Antonio
1 1 0 0 0
Doldán Luis Doldán Centurión 19/01/1938 Asunción
1 12 0 0 2
Santander Fulgencio Santander Acosta 1939
2 9 0 0 4
Nichiporuk Sergio Nichiporuk Kulik 24/02/1957 Encarnación
1 15 1 1 4
Prieto Timoteo Prieto García 21/05/1957
1 16 4 0 2
Bernal José Evaristo Bernal Heyn 26/10/1942 Asunción
1 10 0 0 0
Unzain Leongino Unzain Taboada 16/05/1925 Guarambaré
1 13 0 0 6
Torres Félix Ricardo Torres Rodríguez 28/04/1962 Asunción
2 29 2 0 7
Céspedes Mauro Céspedes Díaz 15/01/1958 Luque
2 19 1 1 3
Sergio Díaz Sergio Ismael Díaz Velázquez 05/03/1998 Itauguá
1 8 1 0 0
Ortiz Danilo Fabián Ortiz Soto 28/07/1992 Asunción
1 5 1 0 1
Sanabria Arnaldo Antonio Sanabria Ayala 04/03/1996 San Lorenzo
1 10 0 0 3