Jugadors de Paraguay, Primera, Segona i Segona B

Nombre Total de Jugadors

Percentatge Respecte al total d'Estrangers

Total: 184
Llistat Jugadors
Filtrar per municipi:
País Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Dem T PJ TG TV G
GamarraCarlos Alberto Gamarra Pavón17/02/1971Ypacaraí 
132400
Celso AyalaCelso Rafael Ayala Gavilán20/08/1970Asunción 
226622
ToledoDelio César Toledo Rodas02/10/1976Doctor Cecilio Báez 
61294325
FigueredoDiego Antonio Figueredo Matiauda28/04/1982Asunción 
436703
VillalbaFlorencio Villalba Bogado22/04/1969Caaguazú 
16000
ChilavertJosé Luis Félix Chilavert González27/07/1965Luque 
3791901
CáceresJulio César Cáceres López05/10/1979Asunción 
111100
BenítezMiguel Ángel Benítez Pavón19/05/1970Santísima Trinidad 
1018940239
ZelayaNelson Fabián Zelaya Ramírez09/07/1973Asunción 
11010
FerreiraVirgilio Ferreira Romero28/01/1973Atyra 
3711207
HicksRamón Ángel María Hicks Cáceres30/05/1959Asunción 
511323321
AmarillaÁngel Roberto Amarilla Nescano27/07/1981Eusebio Ayala 
1425389820
Julio CésarJulio César Franco López01/10/1965Asunción 
11000
Eulalio MoraEulalio Alberto Mora Barreto10/12/1961Asunción 
210101
RomeritoJulio César Romero Insfran28/08/1960Luque 
17001
AmarillaRaúl Vicente Amarilla Vera19/07/1960Luque 
81909365
FerreiraBuenaventura Ferreira Gómez14/07/1960Doctor Cecilio Báez 
129202
GiménezOrlando Ramón Giménez Álvarez24/01/1952Trinidad 
1125339476
NeryFelipe Nery Franco Duarte27/10/1958Itacurubí de la Cordillera 
5879229
ZayasVíctor Hugo Díaz Zayas12/12/1958Encarnación 
673711
ChaparroBenigno Chaparro Vera03/04/1958Itauguá 
163961232037
Dos SantosJorge Domingo Álvarez dos Santos14/07/1954Asunción 
113062222
DiarteCarlos Martínez Diarte26/01/1954Asunción 
1024425285
RolónClemente Rolón Montañés23/11/1951Asunción 
71985048
CabralEufemio Raúl Fernández Cabral21/03/1955Asunción 
920341312
AyfuchSecundino Ayfuch Asurio21/07/1952Asunción 
4671006
JacquetCésar Mario Jacquet Martínez29/07/1946Asunción 
144026788
MorelVíctor Milcíades Morel Barrera09/09/1953Coronel Oviedo 
234304
BáezCarlos José Báez Vargas01/11/1953Asunción 
51005013
Dos SantosJulio Daniel dos Santos Rodríguez07/05/1983Asunción 
10000
CáceresMiguel Cáceres Báez06/06/1978Campo Nuevo 
218002
Carlos TorresCarlos Luis Torres Martínez20/03/1968Asunción 
827424260
Carlos GonzálezCarlos González Fernández30/03/1976Asunción 
124203
DanteDante Rafael López Fariña16/08/1983Asunción 
114200
Ángel MartínezÁngel Marcelo Martínez Rotela09/10/1983Asunción 
12000
AdornoAldo Osmar Adorno Mon08/04/1982Borja 
245612
Óscar LópezÓscar Nicolás López09/05/1954San Lorenzo 
255904
MacielCrispín García Maciel14/02/1951Asunción 
81216042
BenegasDomingo Benegas Giménez04/08/1946Capiatá 
101782116
ArrúaSaturnino Arrúa Molinas07/04/1949Itá 
614120167
MendietaCelso Mendieta Ortega28/07/1949Asunción 
574239
OsorioJuvencio Osorio Maldonado01/06/1950Asunción 
41057111
OrtigosaCelso Ortigosa Grande10/05/1952Piribebuy 
6762014
BenítezEpifanio Bengoechea Benítez12/07/1954Villa San Pedro 
4591220
MonteroAníbal Montero Soca12/06/1949Maciel 
822517110
HumbertoHumberto de la Cruz Núñez Cubillas03/05/1945Asunción 
8105000
FernándezRoberto Eladio Fernández Roa09/07/1954Asunción 
227100
Ortiz AquinoLuis César Ortiz Aquino25/08/1949Asunción 
5104806
CabreraDiómedes Cabrera Martín17/08/1953Piribebuy 
326611
CinoRoberto Cino Uliambre25/05/1954Asunción 
7654013
VillalbaJerónimo Rodríguez Villalba20/06/1954Asunción 
92084235
AdalbertoAdalberto Cañete Azcurra28/10/1950Asunción 
4102218
GonzálezRicardo González Rotela07/02/1945Piribebuy 
92111001
BenítezGustavo Adolfo Benítez Bento05/02/1953Coronel Oviedo 
513529211
FernándezPedro Fernández Cantero29/04/1946Concepción 
112001135
InsfránJorge Pantaleón Insfrán Torres27/07/1950Luque 
5795016
LleidaÓscar Roberto Lleida Fernández09/07/1954Rosario 
236104
OcamposJuan Ramón Torres Ocampos30/03/1954Asunción 
12100
TorresAureliano Torres Román16/06/1982Luque 
13000
EscobarJorge Adalberto Martínez Escobar23/04/1949Asunción 
322001
SotoAdolfo Francisco Soto Dreussi07/01/1947Iturbe 
61446026
LezcanoGabriel Lezcano Rivarola18/03/1946Coronel Martínez 
91836022
CascoJuan Gualberto Casco Bogarín12/07/1945Encarnación 
102015238
AníbalJulián Aníbal Pérez Miers19/06/1944Itá 
8139316
GómezEduardo Pascual Gómez13/10/1951Asunción 
11000
OcamposFelipe Santiago Ocampos Benítez01/05/1945Asunción 
511914640
MacielVidal Fernando García Maciel14/02/1950Villafranca 
15000
Néstor GarcíaNéstor Porfirio García Villalba26/02/1947Guarambaré 
312000
VerzaCrispín Rafael Verza Vargas24/10/1951Asunción 
223101
BravoÓscar Evangelista Bravo Junco04/10/1947Ceballos-Cue 
567316
RomeroFrancisco Romero Vázquez17/12/1943Concepción 
771100
JaraVicente Anastasio Jara Segovia22/01/1941Capiatá 
81380140
RojasJuan Carlos Rojas Díaz17/12/1945Asunción 
51191213
FleitasSebastián Fleitas Miranda25/02/1947Asunción 
71063135
AcostaBernardo Acosta Miranda02/08/1944Asunción 
61684076
ToñánezHerminio Rafael Toñánez Almada09/03/1946Asunción 
7135510
CabralPedro Antonio Cabral Filartiga06/02/1940Itauguá 
91510438
JaraVicente Raúl Jara Marecos19/07/1948Asunción 
26000
LezcanoJuan Carlos Lezcano López05/11/1938Asunción 
92130142
AcuñaCarlos Javier Acuña Caballero23/06/1988Encarnación 
1423222338
IrrazábalJulio César Irrazábal León25/11/1980Paraná 
12000
Líder MármolEder Líder Mármol Cuenca02/10/1985Doctor Juan León Mallorquín 
112011
SotoDerlis Francisco Soto04/03/1973Asunción 
19000
David GómezDavid Gómez Báez29/12/1971Asunción 
233504
PeraltaOsvaldo Antonio Peralta Medina02/02/1971San Pedro 
2701311
RomeroLuis Ramón Romero04/01/1973Asunción 
113000
CabralVicente Luis Cabral Núñez05/05/1946Pilar 
21000
CenturiónJuan Carlos Centurión Báez24/11/1971Santísima Trinidad 
120002
MelgarejoAlberto Herminio Melgarejo López22/05/1978  
110000
RojasArístides Fabián Rojas Aranda12/08/1968Limpio 
116102
García RivasGenaro Blas García Rivas19/04/1944Ypacaraí 
216013
Heriberto HerreraHeriberto Herrera Udrizar24/04/1926Guarambaré 
774000
Ruiz DíazJuan Carlos Ruiz-Díaz Parri01/08/1968Asunción 
111101
SanabriaRicardo Sanabria Acuña31/10/1969San Lorenzo 
11000
Cayetano RéCayetano Ré Ramírez07/02/1938Asunción 
1229800120
FerreiraValeriano Ferreira Villarta15/12/1944Asunción 
17002
GaonaInocente Domínguez Gaona24/12/1945Capiatá 
49000
FrancoVíctor Manuel Franco Lara17/07/1941Asunción 
11000
AchúcarroIgnacio Achúcarro Ayala31/07/1936Asunción 
102400210
BogadoManuel Rosalino Bogado Bertolo30/08/1939Villarrica 
16001
RomeroJuan Ángel Romero Isasi27/12/1934Campo Grande 
92200085
AgüeroJuan Bautista Agüero Sánchez24/06/1935Caacupé 
91340134
FretesAlejandro Fretes Ramírez27/02/1942Lambaré 
317005
CabreraCésar Cabrera Santacruz30/03/1938Piribebuy 
5740117
Eulogio MartínezEulogio Martínez Ramiro11/03/1935Asunción 
91540168
RubensRubén Garcete Martínez30/03/1941Asunción 
14001
AveiroJosé Raúl Aveiro Lamas18/07/1936Asunción 
5470016
CorreaCarlos César Correa Rodríguez30/04/1936Encarnación 
129000
AmarillaFlorencio Amarilla Lacasa03/01/1935Coronel Bogado 
435015
Hermes GonzálezHermes Celestino González Flores06/04/1935Asunción 
5410112
ParodiSilvio Parodi Ramos03/11/1931Luque 
112003
RomeroJorge Lino Romero Santacruz23/10/1932Luque 
329008
AguileraÓscar Antonio Aguilera Valdés11/03/1935Asunción 
44000
RiverosJuan Francisco Riveros Santos17/05/1946Asunción 
224005
MartínezJoaquín Ramón Martínez Rojas21/05/1945Caacupé 
344013
CáceresAmado Benjamín Cáceres Cáceres31/03/1945Santa Elena 
71161122
MaldonadoCristóbal Wilfrido Maldonado Lozano12/10/1951Asunción 
10000
Justo VillarJusto Wilmar Villar Viveros30/06/1977Cerrito 
344310
Paulo da SilvaPaulo César da Silva Barrios01/02/1980Asunción 
242501
MorelClaudio Marcelo Morel Rodríguez02/02/1978Asunción 
233800
ValdezNelson Antonio Haedo Valdez28/11/1983San Joaquín 
25312114
Nelson CuevasNelson Rafael Cuevas Amarilla10/06/1980Asunción 
111001
BenítezCarlos Sánchez Benítez23/02/1957Asunción 
20000
OlmedoMelanio Olmedo Bretón19/01/1932Asunción 
20000
MedinaAndrés Medina Ayala30/11/1947Limpio 
10000
LaguardiaFausto Laguardia Recalde07/08/1934Villeta 
228010
BerniÁngel Antonio Berni Gómez09/01/1931Asunción 
36012
ParodiJosé del Rosario Parodi Rojas30/08/1932Luque 
2520012
SanabriaCarlos Vidal Sanabria Mongelós02/07/1936San Lorenzo 
28001
AtilioAtilio López Rivero27/02/1926Coronel Martínez 
32000
RiquelmeCarlos Adolfo Riquelme Miranda10/09/1928San Antonio 
324000
AveiroRubén Aveiro Insfrán18/11/1919Asunción 
14001
NavarroDavid Navarro Leguizamón16/03/1965Concepción 
110301
BáezAlcides Antonio Báez Fleitas17/01/1948Asunción 
118000
GonzálezGabriel González Chaves18/03/1961Itapé 
37810320
DíazGabriel Julián Díaz Quintana18/03/1966Capiatá 
114201
Hernán PérezHernán Arsenio Pérez González25/02/1989Fernando de la Mora 
1022954326
CoronelTeodoro Coronel Benítez16/07/1963Capiatá 
13000
García SianiLuis Alberto García Siani25/07/1958Santaní 
113110
JiménezLorenzo Jiménez Roa10/08/1944Paraguarí 
239202
BejaranoSilvestre Ramón Calvo Bejarano1953Asunción 
12000
Santa CruzRoque Luis Santa Cruz Cantero16/08/1981Asunción 
51245027
CarlyleCarlyle Martínez Diarte12/08/1954Asunción 
110310
LeguizamónLuis Óscar Martínez Leguizamón28/08/1949Asunción 
6135801
ArandaBenicio Luis Aranda Mereles23/04/1949Villarrica 
354004
BarretoDiego Daniel Barreto Cáceres16/07/1981Lambaré 
10000
BalbuenaArecio Balbuena Amarilla10/10/1950Asunción 
232200
Pastelito DíazJulio Juan Díaz Rodríguez25/08/1953Asunción 
120307
MeyerRicardo Meyer Pereira1953Asunción 
12000
AlbertoJuan Alberto Benítez Segovia12/07/1953Asunción 
14000
CabreraFermín Cabrera Fernández07/06/1953Itauguá 
22000
SilvaRamón Ruiz Silva1954Asunción 
313001
MedinaEpifanio Medina Olmedo12/07/1946San Antonio 
11000
DoldánLuis Doldán Centurión1938Asunción 
112002
LeguiBernardo Leguizamón Gaona04/12/1945Asunción 
10000
SantanderFulgencio Santander Acosta1939  
00000
NichiporukSergio Nichiporuk Kulik24/02/1957Encarnación 
115114
PrietoTimoteo Prieto García21/05/1957  
116402
NúñezJosé Ariel Núñez Portelli12/09/1988Luque 
16000
BernalEvaristo Bernal Heyn26/10/1942Asunción 
00000
VillamayorJuan Carlos Villamayor Medina05/03/1969Bella Vista Norte 
10000
UnzainLeongino Unzain Taboada16/05/1925Guarambaré 
00000
TorresFélix Ricardo Torres Rodríguez28/04/1962Asunción 
229207
CéspedesMauro Céspedes Díaz15/01/1958Luque 
219113
SanabriaRolando Joel Sanabria Ayala05/08/1998San Lorenzo 
214000
Sergio DíazSergio Ismael Díaz Velázquez05/03/1998Itauguá 
244505
CoronelMartín Alejandro Coronel Andino   
10000
CuencaRodrigo Pascual Cuenca Duarte18/05/1996Asunción 
445502
CristoCristopher Sebastián Chávez Medina07/02/1997Asunción 
131404
HuescaDiego Sebastián Huesca Colman08/08/2000Encarnación 
20000
PibeJorge Daniel Méndez Ayala11/04/1996San Lorenzo 
28100
Christian VillalbaChristian Villalba Saavedra17/10/1995Fernando de la Mora 
10000
PalmaManuel de Jesús Palma Escobar18/03/1998Asunción 
110210
RomeroÓscar David Romero Villamayor04/07/1992Asunción 
218300
AlonsoJunior Osmar Ignacio Alonso Mujica09/02/1993Asunción 
19200
AlcarazAntolín Alcaraz Viveros30/07/1982San Roque González de Santa Cruz 
16201
SanabriaArnaldo Antonio Sanabria Ayala04/03/1996San Lorenzo 
5938027
MezaCésar Daniel Meza Colli05/10/1991Asunción 
116204
BrítezJorge Orlando Brítez Larramendi08/02/1981Asunción 
1261110
DomínguezMiguel Ángel Domínguez Barreto30/09/1979Ciudad del Este 
127805
NúñezJuan Isidro Núñez Benítez22/08/1989Ñemby 
113300
AmarillaRaúl Vicente Amarilla Romero12/06/1988Asunción 
19104
TorresEdison Eliezer Torres Martínez04/04/1983Encarnación 
16320
MarceloMarcelo Fabián Do Campos Feiro28/04/1972  
12000
Última actualització: 21/05/2019