Jugadors de Asturias, Primera Divisió

413

Nombre Total de Jugadors

Percentatge Respecte al total d'Espanyols

Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Pos T PJ TG TV G
Abelardo Abelardo Fernández Antuña 19/04/1970 Gijón
14 385 70 5 24
Fernández Alfonso Fernández Leal 20/04/1963 Caborana
3 80 23 2 3
Adrián López Adrián López Álvarez 08/01/1988 Teverga
12 275 13 0 41
Guti Agustín Menéndez Campiña 21/08/1968 Candás
1 1 0 0 0
Jandro Alejandro Castro Fernández 27/02/1979 Mieres
5 48 1 0 2
Álex Alejandro Fernández Sama 24/05/1974 Gijón
5 35 5 0 2
Caco Morán Alejandro Morán Santamaría 30/04/1973 Gijón
3 52 4 0 10
Fredi Alfredo Lobeiras Sánchez 07/05/1974 Gijón
6 68 15 4 1
Andrés Andrés de la Rosa Bolaños 13/08/1969 Turón
4 51 10 1 0
Ángel Ángel Luis Pérez Pérez 21/02/1981 Avilés
1 1 0 0 0
Toño Castro Antonio Castro Fernández 06/06/1972 Avilés
3 19 6 0 1
Arturo Arturo Martínez Noval 08/06/1969 Gijón
7 125 8 1 2
Avelino Avelino Riopedre Muiña 11/11/1971 Gijón
7 91 35 2 2
Mino Bernardino Serrano Mori 29/01/1963 Antromero
11 224 57 6 6
Zurdi Carlos Horacio González González 30/03/1963 Gijón
9 144 11 0 6
Ovidio Carlos Ovidio Bango Cuervo 19/10/1969 Gijón
2 10 1 0 0
César César Martín Villar 03/04/1977 Oviedo
13 200 72 10 7
Amieva Daniel Amieva Villa 24/03/1976 Oviedo
7 56 10 0 1
Dani Díaz Daniel Díaz Fernández 03/08/1973 Oviedo
3 5 1 0 0
David David Fernández Rodríguez 06/01/1972 Oviedo
1 1 0 0 0
David Míner David García Cortés 09/11/1972 Gijón
3 32 5 0 1
Villa David Villa Sánchez 03/12/1981 Tuilla
11 352 45 5 185
Tati Donato Alcalde Tieles 22/01/1964 Salinas
8 160 31 3 0
Eloy Eloy José Olaya Prendes 10/07/1964 Gijón
15 430 58 5 77
Emilio José Emilio Blanco Cabezón 09/01/1965 Avilés
10 167 25 2 13
Emilio Emilio Fernández Pertierra 28/01/1974 Oviedo
1 2 1 0 0
Emilio Emilio José Gutiérrez González 04/01/1971 Avilés
5 59 6 0 4
Quique Martín Enrique Martín Sánchez 29/12/1972 Avilés
5 104 14 0 8
Esteban Esteban Andrés Suárez 27/06/1975 Avilés
14 280 20 1 0
Esteban Esteban Gutiérrez Fernández 20/10/1960 Oviñana
12 310 24 2 8
Geni Eugenio Suárez Santos 04/02/1980 Gijón
3 11 1 0 1
Fermín Fermín Óscar Álvarez Álvarez 15/07/1967 Grado
3 12 1 0 1
Paco Francisco Fernández Gómez 28/09/1967 Oviedo
6 63 6 0 3
Castaño Francisco Javier Castaño Allende 29/12/1972 Gijón
6 121 27 1 7
Espejo Francisco Javier Espejo Ropero 29/03/1971 Avilés
1 2 0 0 0
Pirri Mori Francisco Javier Mori Cuesta 10/11/1970 Cangas de Onís
6 135 30 4 12
Francis Francisco José Abascal Alonso 10/10/1966 Noriega
3 53 13 2 1
Gaspar Gaspar Rodríguez Llaneza 09/06/1968 Oviedo
4 38 4 0 0
Helio Heliodoro Álvarez Barrera 31/03/1979 Oviedo
1 1 0 0 0
Eraña Iñaki Eraña Cassi 03/06/1965 Gijón
12 229 36 2 8
Nacho Ignacio Fernández Rodríguez 10/02/1980 Oviedo
1 2 0 0 0
Isma Ismael Piñera Zapatero 27/05/1977 Gijón
1 3 1 1 0
Iván Ania Iván Ania Cadavieco 24/10/1977 Oviedo
9 193 29 1 15
Iván Casquero Iván Casquero Cosio 14/07/1979 Gijón
1 1 0 0 0
Míner Iván García Cortés 03/06/1971 Gijón
2 51 5 0 2
Ivan Iglesias Iván Iglesias Corteguera 16/12/1971 Gijón
11 230 55 3 21
Otero Iván Otero Yugueros 16/04/1977 Oviedo
1 15 7 0 0
Jaime Jaime Jordán de Urríes Fernández 02/02/1977 Oviedo
5 68 5 0 6
Manjarín Javier Manjarín Pereda 31/12/1969 Gijón
13 329 36 4 38
Paredes Javier Paredes Arango 05/07/1982 Oviedo
9 154 55 2 0
Javi Venta Javier Rodríguez Venta 13/12/1975 Pola de Siero
11 270 56 2 2
Joaquín Villa Joaquín Villa García 04/06/1961 Gijón
9 162 10 1 28
Joaquín Joaquín Alonso González 09/06/1956 Oviedo
15 479 22 1 65
Quiroga José Antonio Quiroga Fernández 02/01/1969 Gijón
2 27 5 0 0
Saavedra José Jorge Saavedra Muñoz 16/02/1978 Oviedo
2 1 0 0 0
Ablanedo I José Luis Ablanedo Iglesias 22/08/1962 Mieres
10 182 14 1 7
José Manuel José Manuel Colmenero Crespo 29/11/1973 Gijón
8 71 13 0 5
Manel José Manuel Menéndez Erimia 07/01/1971 Avilés
11 234 60 8 4
Sietes José Manuel Suárez Rivas 18/02/1974 Sietes
10 194 36 2 2
Menéndez José María Cabrera Menéndez 29/12/1963 Podes
5 158 11 1 17
Juanele Juan Castaño Quirós 10/04/1971 Gijón
13 346 79 6 61
Juan Juan Díaz Prendes 28/06/1977 Gijón
1 30 8 0 0
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias 02/09/1963 Mieres
16 399 17 4 0
Juanjo Juan José González Argüelles 09/10/1973 Gijón
3 14 1 0 0
Juanma Juan Manuel Suárez del Valle 04/03/1966 Luanco
9 168 25 2 12
Muñiz Juan Ramón López Muñiz 02/11/1968 Gijón
9 234 60 5 6
Julio Alberto Julio Alberto Moreno Casas 07/10/1958 Candás
13 269 51 6 11
Julio Iglesias Julio José Iglesias Rouget 26/09/1972 Avilés
3 16 2 0 0
Luis García Luis García Fernández 06/02/1981 Oviedo
10 329 67 1 73
Luis Enrique Luis Enrique Martínez García 08/05/1970 Gijón
15 400 92 6 102
Luis Manuel Luis Manuel Arias Vega 29/03/1967 Oviedo
9 195 42 0 0
Manolo Sánchez Manuel Sánchez Murias 27/11/1976 Gijón
4 30 8 0 1
Simón Manuel Cuervo Simón 20/06/1972 Oviedo
1 1 0 0 0
Marcelino Marcelino Elena Sierra 26/09/1971 Gijón
5 84 27 1 5
Mario Cotelo Mario Gutiérrez Cotelo 10/02/1975 La Felguera
10 168 36 4 6
Angulo Miguel Ángel Angulo Valderrey 23/06/1977 Oviedo
12 313 51 3 43
Miguel Miguel Ángel López-Cedrón Freije 03/06/1978 Oviedo
2 21 3 1 5
Oli Oliverio Jesús Álvarez González 02/04/1972 Oviedo
10 268 55 4 76
Óscar Óscar Luis Celada 09/03/1966 Luarca
9 189 37 3 11
Óscar Pérez Óscar Pérez Bovela 27/08/1981 Oviedo
1 2 0 0 0
Pablo Álvarez Pablo Álvarez Núñez 14/05/1980 Oviedo
5 92 13 3 6
Pablo Lago Pablo Ballesteros Lago 31/08/1974 Vegadeo
5 74 7 0 7
Novoa José Manuel Díaz Novoa 01/01/1944 Gijón
1 1 0 0 0
Pablo Suárez Pablo Suárez Álvarez 19/09/1979 Oviedo
1 5 2 0 0
Rafa Rafael González Robles 25/10/1970 Avilés
9 13 0 0 0
Ramón Ramón Ruiz Fernández 15/05/1973 Gijón
3 13 0 0 0
Monchu Ramón Suárez del Valle 28/11/1968 Luanco
8 166 31 2 38
Raúl García Raúl García Lozano 11/09/1980 Oviedo
1 9 0 0 0
Bango Ricardo González Bango 18/09/1968 Gijón
13 321 68 4 49
Suárez Roberto Suárez Álvarez 07/04/1974 Grado
6 129 16 1 1
Rogelio Rogelio Lamar Heredia 23/09/1972 Gijón
2 13 4 0 0
Rubén Reyes Rubén Reyes Díaz 05/01/1979 Gijón
3 21 0 0 1
Rubén Suárez Rubén Suárez del Río 18/11/1975 Gijón
3 36 2 0 3
Acebal Rubén Darío Acebal Vázquez 25/03/1975 Gijón
3 34 7 0 0
Salva Salvador Capín Martino 10/09/1975 Gijón
1 5 1 0 0
Cazorla Santiago Cazorla González 13/12/1984 Lugo de Llanera
11 296 27 0 47
Santi Cuesta Santiago Cuesta Díaz 11/08/1971 Avilés
4 54 6 1 0
Saúl Saúl Fernández García 09/04/1985 Oviedo
4 35 3 0 0
Sergio Fernández Sergio Fernández González 23/05/1977 Avilés
15 295 75 10 9
Sergio Sánchez Sergio Sánchez Sánchez 28/04/1977 Carbayín Alto
6 22 1 0 0
Boris Sergio Boris González Monteagudo 26/05/1980 Avilés
7 129 23 1 1
Urbano Urbano Santos Palicio 05/02/1975 Gijón
4 8 4 0 0
Viti Víctor Manuel García Rodríguez 09/07/1959 Pruvia
6 159 9 1 0
Clemente Clemente Villaverde Huelga 08/02/1959 Cangas de Onís
8 154 9 0 0
Heres José Enrique Heres García 18/07/1962 San Martín de Podes
2 1 0 0 0
Juan Alberto Juan Alberto Fernández Argüelles 26/03/1969 Oviedo
3 4 0 0 0
Jaime Jaime Francisco Álvarez González 22/10/1962 Gijón
7 105 21 0 2
García Barrero Santiago García Barrero 24/08/1961 Oviedo
2 41 6 0 2
Espejo Juan Miguel Espejo Ropero 22/07/1962 Avilés
1 6 2 0 0
Hevia Jesús Hevia Álvarez 24/12/1965 Pola de Siero
2 6 0 0 0
Vili Evilasio Sánchez Ibargüen 24/05/1956 Llanes
1 1 0 0 0
Cundi Secundino Suárez Vázquez 13/04/1955 Sotrondio
16 310 20 0 9
Marcelino Marcelino García Toral 14/08/1965 Careñes
4 74 3 0 2
Roberto Roberto Entrialgo Sánchez 01/07/1963 Gijón
4 1 0 0 0
Nacho José Ignacio Díaz Llamedo 13/12/1961 Nava
6 108 7 0 7
Luismi Luis Miguel Sánchez García 14/04/1965 Coviella
5 13 3 0 1
Marino Marino Solares González 02/11/1966 Gijón
1 1 0 0 0
Quini Enrique Castro González 23/09/1949 Oviedo
16 448 14 0 219
Juan Carlos Juan Carlos Álvarez Vega 12/05/1954 El Entrego
12 357 45 6 49
Javi Francisco Javier Menéndez Frechilla 12/09/1956 Gijón
5 21 3 0 0
Tino Faustino Balbino García Méndez 08/05/1960 Gijón
5 65 11 1 3
Morán Enrique Morán Blanco 15/10/1953 Pola de Lena
11 168 5 1 58
Emilio II Emilio Álvarez González 22/08/1938 Gijón
1 2 0 0 0
Villayón José Francisco Pérez Mayo 28/08/1965 Villayón
1 1 1 0 0
César César Carlos Suárez González 17/07/1962 Candás
1 1 0 0 0
Cobián Eduardo José Cobián Martínez 24/08/1966 Gijón
1 1 0 0 0
David Jorge David López Fernández 23/04/1956 Turón
7 88 2 0 2
Gancedo José Manuel Gancedo González 08/08/1967 Gijón
1 1 0 0 0
Murias José Antonio Murias Armesto 28/08/1966 Gijón
1 1 0 0 0
Oliver Miguel Ángel Oliver Crespo 05/12/1966 Tudela Veguín
1 1 0 0 0
Orlando José Orlando Cagigal Bruzos 24/08/1967 Carbayín Alto
1 1 0 0 0
Redondo José Antonio Redondo García 08/03/1953 Turón
12 242 29 1 3
Rivero José Aurelio Rivero Rodríguez 15/09/1955 Oviedo
9 60 2 1 0
Tuto José Restituto Viña García 19/11/1966 Luanco
1 1 0 0 0
David David Hernández Matilla 20/01/1978 Gijón
1 1 0 0 0
Castro Jesús Antonio Castro González 23/01/1951 Oviedo
14 315 5 0 0
Vallina Alberto Calvo Vallina 15/11/1961 Sotrondio
4 7 1 0 0
Pablo Rodríguez Pablo Rodríguez Flores 08/03/1955 Turón
7 104 1 0 8
Pedro González Pedro González Llosa 12/05/1958 Villaviciosa
4 56 0 0 2
Uría Francisco Javier Álvarez Uría 01/02/1950 Gijón
11 275 25 1 11
Carrete José Carrete de Julián 05/04/1951 Turón
10 291 40 2 4
Nieves José Manuel Fernández Nieves 28/10/1947 Lada
12 140 2 1 0
Javi Fuego Javier Fuego Martínez 04/01/1984 Pola de Siero
10 277 78 3 9
Lombán David Rodríguez Lombán 05/06/1987 Avilés
7 130 28 0 8
Pedro Luis Pedro Luis Marino Freile 25/02/1967 Gijón
1 1 0 0 0
Rubén Suárez Rubén Suárez Estrada 19/02/1979 Gijón
3 61 8 0 13
Jonathan Jonathan López Pérez 16/04/1981 Langreo
3 4 2 0 0
Novo José Antonio Novo Guardado 12/03/1950 Luarca
1 0 0 0 0
Sergio Alejandro Sergio Alejandro Díaz 09/02/1985 Turón
1 0 0 0 0
Omar Omar Sampedro Bernardo 05/06/1985 Avilés
1 4 0 0 0
Marcial Marcial Manuel Pina Morales 23/08/1946 Bárzana de Quirós
16 379 13 1 79
Juanjo Juan José Rodríguez Gutiérrez 15/10/1949 Candás
4 103 16 1 5
Alberto Alberto Fernández Fernández 19/11/1943 Candás
10 280 4 0 14
Pachín Antonio Francisco Martínez Fernández 13/05/1952 Turón
2 48 0 0 12
Juan Valdés Juan Manuel García Valdés 21/03/1951 Avilés
3 38 2 0 1
Lastra José Santiago Fernández Lastra 07/01/1956 Tineo
1 4 0 0 0
Barrero Rafael Ángel Barrero Villar 27/10/1955 Avilés
5 100 3 0 3
Valdés Crisanto García Valdés 15/03/1947 Mieres
8 184 4 0 21
Quini Joaquín Ángel Cabrera Peláez 01/03/1949 Oviedo
3 44 9 0 10
José Manuel José Manuel Fernández García 14/09/1946 Gijón
7 188 8 0 3
Junquera Andrés Avelino Zapico Junquera 23/04/1946 La Felguera
11 88 0 0 0
Rubial Laureano Rubial Fernández 18/05/1947 Luarca
5 137 4 0 11
Herrero II José Manuel García Herrero 04/04/1950 Gijón
8 92 1 0 5
Falito Rafael García Vázquez 09/03/1947 La Felguera
5 147 2 0 0
José María José María García Lavilla 23/05/1942 Pola de Siero
15 377 4 3 69
Javier Javier Álvarez Alonso 03/11/1949 Oviedo
3 82 3 0 4
Lolín Manuel Batalla García 30/03/1947 Llanes
2 30 4 0 0
Tensi Hortensio Fernández Extravis 22/12/1946 Sama de Langreo
3 97 0 1 6
Vicente Vicente González-Villamil Pérez 25/03/1947 Oviedo
3 85 3 0 0
Abelardo Ángel Abelardo González Bernardo 03/09/1944 Sotrondio
11 148 0 0 0
Nacho José Ignacio Pérez Solmo 03/07/1955 Oviedo
2 1 0 0 0
Jorge Jorge García Torre 13/01/1984 Gijón
2 17 4 0 0
Manu Fernández Manuel Fernández Muñiz 09/05/1986 Gijón
5 17 2 0 0
Landeira Marcos Landeira Álvarez 02/05/1987 Gijón
2 2 0 0 0
Míchel Miguel Marcos Madera 08/11/1985 Pola de Lena
5 97 38 4 1
Pedro Pedro Santa Cecilia García 10/03/1984 Gijón
2 22 3 0 0
Chuso Jesús Rodríguez López 29/04/1949 Oviedo
3 34 1 0 0
Juan Manuel Juan Manuel Fernández González 29/03/1940 Orillés
5 66 2 0 1
Lombardía Alfredo Álvarez Lombardía 17/05/1941 Tudela Veguín
2 43 0 0 0
Mendoza Francisco Javier Mendoza Pérez 29/03/1952 Llanes
2 6 0 0 0
Secades José Miguel Secades Valdés 02/02/1948 Ciaño
2 7 0 0 1
Alonso Miguel Ángel Alonso Muñiz 22/10/1942 Gijón
4 52 4 2 0
García Cuervo Carlos Manuel García Cuervo 24/09/1946 Gijón
3 18 1 0 0
Pocholo José Antonio Fernández Álvarez 18/03/1943 Gijón
2 29 2 0 6
Quirós José Luis Quirós Sánchez 01/02/1946 Mieres
5 43 0 0 6
Taladrid Faustino Taladrid Rodríguez 10/09/1953 Moreda
2 8 0 0 0
Dolfi José Adolfo López Menéndez 21/10/1948 La Felguera
3 20 0 0 1
Prieto José Manuel López Prieto 01/01/1946 Ciaño
1 23 0 0 2
Japo Ángel Hermida Pérez 28/06/1947 Moreda
1 2 0 0 0
Echevarría Manuel Abelardo Echevarría García 27/03/1945 Villaviciosa
3 60 0 0 0
Lavandera José Luis Fernández Lavandera 28/03/1947 La Felguera
3 43 0 1 3
Fuertes José Ramón Fuertes Roces 22/09/1943 Mieres
9 155 0 2 14
Paquito Francisco García Gómez 14/02/1938 Oviedo
14 327 0 0 31
Luis Morán Luis Morán Sánchez 26/07/1987 Luanco
4 76 9 0 8
Canella Roberto Canella Suárez 07/02/1988 Pola de Laviana
7 138 19 2 4
Martino Daniel Martino Morro 03/01/1985 Oviedo
1 0 0 0 0
Michu Miguel Pérez Cuesta 21/03/1986 Oviedo
1 37 9 1 15
Adrián Colunga Adrián Colunga Pérez 17/11/1984 Oviedo
7 152 19 2 36
Fuentes Faustino Fuentes Cores 14/01/1927 Gijón
1 3 0 0 0
José Ángel José Ángel Cascales García 19/03/1966 Gijón
1 0 0 0 0
Caso Luis Jorge Caso Mayor 17/04/1929 Nava
3 0 0 0 0
García Matías García González 15/10/1928 Gijón
1 16 0 0 0
Cantero Juan Ramón Cantero Gutiérrez 29/03/1953 Ribadesella
1 0 0 0 0
Chema José María González Álvarez 20/09/1954 Turón
1 0 0 0 0
López Jesús López Álvarez 22/10/1944 La Felguera
2 2 0 0 0
Pipi Suárez Alberto Suárez Suárez 25/06/1938 San Frechoso
6 51 0 0 15
Maxi Peláez Maximiliano Peláez Balsa 17/04/1945 Luarca
3 15 0 0 1
José Jorge José Jorge Martínez López 07/05/1941 Arnao
4 57 0 0 17
Campanal II Marcelino Vaquero González del Río 13/02/1932 Gijón
17 365 0 4 3
Manolín Manuel Heliodoro García García 12/03/1938 Candás
1 2 0 0 0
Lalo Eduardo Gómez García-Barbón 14/03/1936 Oviedo
6 104 0 0 12
Biempica Rafael Biempica Álvarez 02/05/1937 Gijón
3 66 0 0 11
Boudón José Antonio Pérez Boudón 18/05/1943 Gijón
5 22 0 0 0
Del Viso Francisco Fernández-del Viso García 17/05/1941 Oviedo
1 4 0 0 0
Toni Cuervo José Antonio Cuervo Fernández 10/05/1932 Oviedo
10 189 0 0 3
Ardura Vicente Ardura Ornia 14/12/1934 Pola de Siero
1 5 0 0 0
Alvarito Álvaro Rodríguez Ros 16/07/1936 Ujo
8 59 0 0 1
Sanjuán Joaquín Sanjuán Rodríguez 10/09/1939 Avilés
1 3 0 0 1
Calleja José Antonio Calleja Fernández 09/05/1939 Nava
3 16 0 0 2
Moncho Ramón Menéndez Fernández 02/05/1939 Candás
3 23 0 0 2
Choni Roberto Zapico Moreno 25/07/1940 Sama de Langreo
1 8 0 0 1
Herrera Jesús Herrera Alonso 05/02/1938 Gijón
4 56 0 0 17
Cuervo Fernando Cuervo Fernández 02/04/1935 Oviedo
3 26 0 0 0
Laurín Mario Rodríguez Laurín 24/06/1936 Gijón
4 60 0 0 0
José Ángel José Ángel Valdés Díaz 05/09/1989 Gijón
9 161 40 2 4
Guillermo Guillermo Méndez Pereiro 31/01/1992 San Esteban de Pravia
1 1 0 0 0
Zabala José Ramón García Zabala 06/09/1950 Langreo
1 0 0 0 0
Prieto Manuel Arturo Prieto Pérez 21/05/1949 Llanes
1 0 0 0 0
Del Riego Rafael Juan del Riego Villaverde 12/07/1949 Gijón
2 0 0 0 0
Tobe Norberto Fernández Menéndez 26/06/1974 La Foz de Morcín
1 0 0 0 0
Lito Manuel Montilla Díaz 11/05/1968 Moreda
1 0 0 0 0
Campanal I Marcelino Guillermo González del Río García de la Llera 09/02/1912 Avilés
9 157 0 0 100
Saúl Berjón Saúl Berjón Pérez 24/05/1986 Oviedo
2 63 5 0 7
Valentín Valentín García Fernández 11/11/1940 Santiago Arenas
2 0 0 0 0
Toni José Antonio Martínez Fernández 22/01/1931 Gijón
4 48 0 0 1
Roza Joerónimo González Roza 11/06/1937 Lastres
1 1 0 0 0
Alvaré Manuel Vega-Arango Alvaré 17/08/1938 Luanco
2 5 0 0 1
Emilio Emilio García Boudón 03/06/1934 Gijón
1 12 0 0 0
Emilio Emilio Díaz Ruiz 17/05/1939 Cayés
1 1 0 0 0
Medina Armando Menéndez Medina 30/09/1932 Gijón
5 97 0 1 12
Ortiz José Luis Ortiz Peláez 19/03/1931 Gijón
5 119 0 0 40
Sánchez Francisco Sánchez Puente 02/08/1926 Gijón
8 164 0 1 35
Sión Manuel Álvarez Sión 01/01/1928 La Felguera
5 95 0 0 0
Castro Juan de Castro Fanjul 15/02/1932 Oviedo
2 6 0 0 1
Valdés Valentín Valdés Suárez 18/09/1929 La Felguera
7 90 0 0 8
Cifuentes Luis Cifuentes Zarracina 08/10/1928 Gijón
2 35 0 0 0
Mandi Armando Fernández Prieto 24/03/1932 Oviedo
6 92 0 0 13
Antonín José Antonio Álvarez García 16/09/1933 Gijón
2 27 0 0 7
Cabal Enrique Cabal Solís 15/01/1929 Gijón
4 42 0 0 1
Alberto Alberto Jordán Clemente González 28/03/1930 Gijón
3 17 0 0 2
Adauto Adauto Iglesias Fernández 17/11/1928 Mieres
8 77 0 0 0
Artime Blas Artime Lamar 29/10/1931 Gijón
3 64 0 0 2
Amaro Amaro Méndez Fernández 24/03/1927 Gijón
1 6 0 0 0
Foces Eduardo Foces Álvarez 27/04/1925 Gijón
2 29 0 0 0
Prendes José Prendes Vega 12/02/1930 Gijón
4 74 0 0 22
González Manuel González Álvarez 1944 Vigaña
1 0 0 0 0
Teruel Ricardo Teruel García 25/02/1917 Gijón
15 153 0 0 5
Riestra Enrique Riestra Naves 28/12/1927 Oviedo
1 16 0 0 0
Sport Luis Pérez Rodríguez 09/11/1929 Oviedo
1 24 0 0 2
Alcoba Severiano Alcoba de Paz 25/11/1932 Gijón
1 1 0 0 0
Falín Rafael García Martínez 20/01/1928 Trubia
7 78 0 0 4
Janano Alejandro Fernández Martínez 25/03/1934 Oviedo
1 4 0 0 0
José Luis José Luis Suárez Rodríguez 20/01/1931 Gijón
2 26 0 0 0
Luisín Luis González López 27/02/1933 Pravia
1 28 0 0 2
Germán José Germán Lucas Menéndez Gancedo 18/10/1924 Gijón
3 50 0 0 3
Medina II José María Medina Velázquez 27/03/1934 Gijón
1 4 0 0 1
Molinucu Manuel Rodríguez Torre 07/12/1925 Sama de Langreo
7 152 0 0 14
Muñiz José Ramón Muñiz Hevia 05/04/1932 Avilés
1 1 0 0 0
Rionda Ángel Rionda Bocos 05/04/1933 Gijón
1 5 0 0 0
Tamayo Mauro Álvarez Álvarez 16/02/1918 Gijón
7 144 0 0 1
Pío Nicasio Jesús Pío Alonso García 16/03/1925 Gijón
7 101 0 0 53
Munuaga José Agustín Munuaga García 27/02/1925 Gijón
2 19 0 0 0
Gutiérrez Luis Gutiérrez Fernández 23/03/1922 Caborana
1 5 0 0 0
Cholo Dindurra José Manuel Sánchez-Dindurra Álvarez 03/04/1919 Gijón
10 142 0 0 33
Ladreda Alfredo Martínez Ladreda 26/10/1924 Turón
5 82 0 2 2
Robledo Manuel Robledo Núñez 14/01/1927 Avilés
1 6 0 0 0
Bartelmi Mariano Bartelmi García Cueto 22/07/1938 La Felguera
1 0 0 0 0
Pin José Manuel Benito Entrialgo 10/05/1925 Gijón
5 62 0 0 7
Santamaría Eugenio Santamaría Salán 12/02/1926 Gijón
1 1 0 0 0
Parajón Luis Alberto Rojo Parajón 08/03/1931 Oviedo
2 6 0 0 1
Muñiz Luis Muñiz González 02/05/1923 Trubia
8 71 0 0 14
Ibarz Ricardo Ibarz Domingo 18/10/1928 Gijón
3 14 0 0 1
García Manuel García González 12/05/1919 Gijón
4 50 0 1 8
Pachicho Patricio Cifuentes Zarracina 01/11/1926 Gijón
2 1 0 0 0
Antón Antonio Sánchez Valdés 02/07/1914 Oviedo
12 273 0 0 79
Cañete Andrés Avelino Iglesias San Martín 20/02/1928 Ciaño
1 6 0 0 1
Cuca Ricardo García Martínez 23/12/1914 Sama de Langreo
6 92 0 0 18
Felipe Felipe Maqueda Díaz 03/01/1930 Oviedo
1 6 0 0 2
Goyín Gregorio Villagrá Alcalá 20/07/1917 Mieres
9 145 0 0 22
Granda José Ramón Granda Llanes 21/12/1918 La Felguera
7 99 0 0 1
Herrerita Eduardo Herrera Bueno 05/07/1914 Gijón
14 229 0 1 123
Mon José Ramón Álvarez Fernández 01/02/1926 Sama de Grado
1 4 0 0 2
Quini José Joaquín Solanas Huerta 29/08/1927 Oviedo
4 13 0 0 2
Emilín Emilio García Martínez 12/10/1912 San Román de Candamo
13 243 0 1 68
Penedo Ramón Penedo Suárez 12/06/1924 Trubia
5 76 0 0 0
Ricardo Ricardo García Fernández 10/10/1914 Oviedo
9 105 0 0 1
Tamargo Bernardino Ángel Tamargo García 01/02/1915 Gijón
8 94 0 1 2
Duarte Ricardo Duarte Fernández 12/05/1928 Lugones
1 1 0 0 1
Rusell José Rusell García 13/04/1925 Sama de Langreo
1 4 0 0 0
Armandín Armando Llaneza Canga 11/10/1922 Sama de Langreo
4 41 0 1 0
Busto Juan del Busto Menéndez 13/09/1921 Gijón
1 3 0 0 0
Chano Luciano Castañón Fernández 07/04/1926 Gijón
3 17 0 0 2
Gayol José Manuel Díaz Gayol 19/03/1920 Cartavio
4 59 0 0 0
Héctor Héctor García García 06/02/1914 Avilés
4 20 0 0 0
Iglesias Manuel Iglesias Marcos 01/03/1926 Gijón
2 7 0 0 0
Méndez Francisco Méndez Alonso 16/11/1924 Oviedo
2 40 0 0 22
Sión III Luis Sión Mortera 12/07/1917 Sama de Langreo
4 48 0 1 1
Vitín Víctor González García 17/07/1922 Gijón
4 35 0 0 0
Llana Alfredo Llana Díaz 22/05/1922 Oviedo
2 5 0 0 0
Molaza Ramón Álvarez Sánchez 16/04/1917 Langreo
5 78 0 0 2
Pena Pedro Pena Ponga 29/10/1910 Gijón
9 147 0 0 0
Victorero Enrique Victorero Ordieres 29/12/1922 Villaviciosa
1 11 0 0 0
Bolaños Antonio Bolaños Alijas 28/01/1969 Oviedo
1 0 0 0 0
Ramón Ramón Lastra García 22/06/1968 Villaviciosa
1 0 0 0 0
Benigno Benigno Fernández Roderos 13/01/1920 Gijón
2 6 0 0 0
Herminio Herminio Quidiello Fernández 18/11/1918 Lieres
2 16 0 0 2
Félix Félix Rodríguez García 05/02/1919 Candás
1 2 0 0 0
Cuesta Manuel Cuesta Blanco 13/11/1919 Oviedo
2 10 0 0 2
Gundemaro Gundemaro Paniceres García 04/07/1919 Gijón
2 7 0 0 2
Pepín José Blanco Fanjul 16/04/1968 Noreña
1 0 0 0 0
Floro Florentino Buey Portillo 05/07/1913 Ablaña
4 44 0 0 0
Cuca II Senén García Martínez 30/04/1924 Sama de Langreo
4 10 0 0 1
Pedrín Pedro Mori Cuartas 01/12/1918 Oviedo
5 38 0 0 11
Díaz José Díaz Fernández 06/11/1920 Gijón
2 13 0 0 5
Valerio Valeriano Vázquez Álvarez 13/07/1919 Figaredo
5 28 0 0 0
Tista Juan Bautista Carcedo Anca 01/11/1969 La Felguera
1 0 0 0 0
Verdín José Gutiérrez Verdín 18/08/1918 Salinas
3 20 0 0 1
Chuchi Jesús Alonso Valdés 12/12/1922 Sama de Langreo
1 2 0 0 0
Sión I Florentino Sión Mortera 27/10/1905 Sama de Langreo
4 44 0 0 0
Victorero Alfonso Victorero Pérez 07/04/1915 Colunga
3 30 0 0 1
Campanal Luis Fernández García 28/12/1918 Oviedo
2 4 0 0 0
Cheno Arsenio Miranda Fernández 28/02/1916 Mieres
2 4 0 0 0
Menéndez Manuel Menéndez Gutiérrez 04/05/1920 Mieres
2 2 0 0 0
Ojanguren José Antonio González Ojanguren 15/08/1921 Trubia
1 1 0 0 0
Olay Marcelino Olay Alonso 09/05/1914 Tudela Veguín
2 12 0 0 0
Pipi José Luis García Álvarez 19/11/1916 Gijón
1 1 0 0 0
Zabala Ramón Zabala Valdés 23/01/1922 Pola de Siero
1 2 0 0 0
Leixo José Luis Álvarez Pérez 11/07/1913 Barcia
2 12 0 0 1
Ladreda Avelino Martínez Ladreda 01/04/1917 Turón
1 0 0 0 0
Balbino Balbino Martínez Fernández 25/03/1921 Oviedo
1 0 0 0 0
Argüelles Emilio Argüelles Bango 04/12/1916 Gijón
1 2 0 0 0
Canor Nicanor Sánchez Alonso 01/04/1918 La Felguera
1 2 0 0 0
David David Cuevas Acebo 03/06/1922 Posada de Llanes
1 3 0 0 0
Quirós Armando Quirós Álvarez 01/07/1906 Gijón
1 5 0 0 0
Riera Abelardo Riera Fernández 13/12/1912 El Entrego
3 39 0 0 0
Travieso Aurelio Álvarez Nuño 14/04/1912 La Felguera
1 4 0 0 0
Amarildo José Luis Figares González 23/03/1950 Oviedo
1 0 0 0 0
Óscar Óscar Rodríguez López 10/06/1903 Avilés
7 64 0 0 25
Amador Amador García Sánchez Gijón
1 7 0 0 0
Abdón Abdón Amadeo García Martínez 30/03/1906 Avilés
5 50 0 0 1
Caliche Cipriano Pañeda López 26/01/1908 Oviedo
3 37 0 0 0
Castro Belarmino Castro González 01/10/1912 Gijón
4 49 0 0 0
Casuco Julio Fernández Martínez 13/10/1911 Avilés
3 48 0 0 14
Chus Jesús Rodríguez Álvarez 13/05/1911 Gijón
3 41 0 0 0
Mino Máximino Fernández Rodríguez 23/03/1911 Las Segadas
1 1 0 0 0
Óscar Óscar Álvarez González 01/05/1902 Oviedo
3 21 0 0 0
Luisín José Luis Rodríguez Menéndez 11/05/1910 Mieres
1 4 0 0 1
Villanueva Avelino Álvarez Villanueva 04/11/1911 Mieres
1 7 0 0 0
Chuslé Jesús Castañón Rayón 09/10/1913 Oviedo
1 11 0 0 1
Chanín Manuel González Suárez 06/06/1913 Oviedo
1 4 0 0 0
Peto Perfecto Menéndez García Sama de Langreo
1 1 0 0 0
Sión II José María Sión Mortera 08/08/1907 Sama de Langreo
1 4 0 0 0
Baragaño Cesáreo Baragaño Álvarez 03/08/1907 Mieres
6 51 0 0 8
Loredo José Antonio Loredo Álvarez 26/11/1906 Gijón
6 86 0 0 32
San Miguel Evaristo San Miguel Cobián 13/07/1909 Infiesto
2 17 0 0 4
Galé Gonzalo Díez Galé 28/11/1908 Avilés
2 14 0 0 6
Palacios Vicente Palacios González 1900 Gijón
1 2 0 0 1
Berdiales Félix Berdiales Pérez 14/02/1904 Tapia de Casariego
1 3 0 0 0
Arturo Arturo José Rodríguez Suárez 28/01/1948 Luanco
1 0 0 0 0
Borja Navarro Borja Navarro García 14/05/1990 Gijón
1 2 0 0 0
Juan Muñiz Juan Muñiz Gallego 14/03/1992 Gijón
4 7 1 0 0
Sergio Álvarez Sergio Álvarez Díaz 23/01/1992 Avilés
7 103 24 1 4
Jesús Jesús Ángel López Díaz 17/09/1967 Oviedo
1 0 0 0 0
José Antonio José Antonio García González 06/02/1946 Trubia
1 0 0 0 0
Mortera Benjamín Mortera Argüelles 17/01/1950 Lada
1 0 0 0 0
Manolín Manuel Rodríguez Iglesias 01/01/1951 Oviedo
1 0 0 0 0
Toni Antonio Menéndez Frechilla 12/09/1956 Gijón
1 0 0 0 0
Juanín Juan José Rodríguez Álvarez 1947 Gijón
1 0 0 0 0
Roger José Roger González Menéndez 1944 Oviedo
1 0 0 0 0
Bugallo Aurelio Menéndez Bugallo 13/02/1944 Trevías
2 0 0 0 0
Alfredo Alfredo Díaz Fuente 23/08/1952 Oviedo
1 0 0 0 0
Candi Cándido González Fernández 08/06/1952 Sotrondio
1 0 0 0 0
Taranco José Ramón González Rodríguez 27/04/1932 Avilés
2 0 0 0 0
Sagrado Fernando Sagrado Alonso 31/03/1935 La Felguera
1 0 0 0 0
Monchi José Ramón Álvarez Suárez 04/07/1949 Avilés
1 0 0 0 0
Sport I José Pérez Rodríguez 24/05/1924 Oviedo
2 0 0 0 0
Pablito Pablo Buey Portillo 15/01/1915 Ablaña
2 0 0 0 0
Suárez José Aurelio Suárez García 18/12/1995 Gijón
1 0 0 0 0
Dani Martín Daniel Martín Fernández 08/07/1998 Gijón
1 2 0 0 0
Pablo Fernández Pablo Fernández Blanco 17/09/1996 Candás
1 2 0 0 0
Rivera Christian Rivera Hernández 09/07/1997 Gijón
4 46 5 0 2
Fidalgo Álvaro Fidalgo Fernández 09/04/1997 Oviedo
1 0 0 0 0
Manu García Manuel García Alonso 02/01/1998 Oviedo
1 0 0 0 0
Espolita Daniel Álvarez Espolita 05/02/1987 Grado
1 0 0 0 0
Alain Alain Álvarez Menéndez 13/11/1989 Gijón
3 0 0 0 0
Nacho Cases Ignacio Cases Mora 22/12/1987 Gijón
4 84 27 2 3
Orfila Pedro Orfila Artime 06/03/1988 Luanco
3 11 2 0 0
Rebollo Alejandro Rebollo Ceñal 11/01/1983 Gijón
1 0 0 0 0
Miguel Ángel Miguel Ángel González Álvarez 01/05/1972 Gijón
2 0 0 0 0
Carlos Castro Carlos Castro García 01/06/1995 Ujo
2 50 2 0 11
Borja López Borja López Menéndez 02/02/1994 Gijón
3 3 0 0 0
Pablo Pérez Pablo Pérez Rodríguez 02/08/1993 Gijón
2 18 4 0 0
Álvaro Álvaro José Viña Rodríguez 12/10/1967 Gijón
1 0 0 0 0
Meré Jorge Meré Pérez 17/04/1997 Oviedo
2 56 13 1 0
Pernas Marco Antonio Pernas Méndez 10/11/1966 Carbayín
1 0 0 0 0
Juan Carlos Juan Carlos Pérez Fernández 20/05/1955 Trasona
1 0 0 0 0
Rubén González Rubén González González 01/08/1985 Oviedo
2 0 0 0 0
Álex Barrera Alejandro Barrera García 12/05/1991 Oviedo
1 5 0 0 0
Jony Jonathan Rodríguez Menéndez 09/07/1991 Cangas del Narcea
4 101 11 0 11
Mendi Sergio Mendiguchía Iglesias 12/06/1993 Avilés
1 1 0 0 0
Álex Menéndez Alejandro Menéndez Díez 15/07/1991 Gijón
2 23 2 0 2
Dennis Dennis Díaz Fernández 08/08/1992 Mieres
2 0 0 0 0
Diego Diego García Bravo 13/01/1990 Oviedo
1 0 0 0 0