Jugadors de Vizcaya, Primera Divisió

Nombre Total de Jugadors

Percentatge Respecte al total d'Espanyols

Total: 668
Llistat Jugadors
Filtrar per municipi:
Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Dem T PJ TG TV G
IruAitor Iruarrizaga Amarika29/07/1968Bilbao
237010
LarrazabalAitor Larrazabal Bilbao21/06/1971Bilbao
1439086439
Álex GarcíaAlejandro García Peña24/09/1984Bilbao
11100
GaritanoAnder Garitano Urkizu26/02/1969Derio
1538193450
LambeaJon Ander Lambea Aranguiz15/08/1973Bilbao
314100
CedrúnAndoni Cedrún Ibarra05/06/1960Durango
173512640
LakabegAndoni Lakabeg Fraile14/02/1969Bilbao
102015533
GorriaránAntonio Gorriarán Laza05/11/1961Muskiz
71983044
KarmonaAntonio Karmona Herrera24/03/1968Bermeo
51542014
SolabarrietaAritz Solabarrieta Aranzamendi22/07/1983Ondarroa
311200
ArmandoArmando Ribeiro de Aguiar Maldá16/01/1971Sopela
644400
Del HornoAsier del Horno Cosgaya19/01/1981Gallarta
1118769415
AsierAsier García Fuentes27/10/1966Bilbao
332600
BeñatBeñat Etxebarria Urkiaga19/02/1987Igorre
923962016
AgirretxuFrancisco de Borja Agirretxu Barreiro25/08/1968Getxo
81482311
Carlos GarcíaCarlos García García13/08/1970Durango
1122644121
KaikuCarlos Martín Arceo26/07/1972Galdakao
229201
Carlos MerinoCarlos Merino González15/05/1980Bilbao
553605
David de la HeraDavid de la Hera Baños06/10/1966Barakaldo
125730
Edu AlonsoEduardo Alonso Álvarez30/05/1974Bilbao
82102514
ElederJuan Eleder Acedo Elorriaga08/09/1968Getxo
14000
BordasEndika Bordas Losada08/03/1982Bermeo
314200
AyúcarEnrique Ayúcar Alberdi21/02/1966Bilbao
916213119
KikeEnrique Burgos Carrasco20/01/1971Barakaldo
1081300
SarriugarteFélix Ángel Sarriugarte Montoya06/11/1964Durango
101599028
Patxi SalinasFrancisco Salinas Fernández17/11/1963Bilbao
16432901511
LukeFrancisco Javier Luke Bermúdez20/02/1968Barakaldo
611217215
YesteFrancisco Javier Yeste Navarro06/12/1979Basauri
1230263650
IruFrancisco Javier Iruarrizaga Amarika04/10/1962Areatza
763200
BergaraGaizka Bergara Picaza07/02/1986Bilbao
11100
GaritanoGaizka Garitano Aguirre09/07/1975Derio
3501925
MendietaGaizka Mendieta Zabala27/03/1974Lekeitio
1026334148
AndrinúaGenar Andrinúa Kortabarría09/05/1964Bilbao
1433850018
GonzaloGonzalo Arguiñano Elezkano12/08/1962Lemona
61482524
SuancesGontzal Suances Begeria03/08/1972Getxo
433106
AzkorraGorka Azkorra Trueba25/01/1983Bilbao
25000
BidaurrazagaGorka Bidaurrazaga Rebolleda20/09/1972Barakaldo
14000
GoyoGregorio Soria Arretxe25/09/1969Gernika
28300
Ibon BegoñaIbon Begoña Zubiaur17/11/1973Bilbao
61454425
Ibon GutiérrezIbon Gutiérrez Fernández10/07/1984Bilbao
16000
VergaraIñaki Vergara Iríbar26/01/1962Ondarroa
949200
AnguloIgor Angulo Alboniga26/01/1984Bilbao
24000
Iker BegoñaIker Begoña Zubiaur15/11/1976Bilbao
129410
GoitiaIñaki Goitia Peña02/03/1982Barakaldo
529200
LafuenteIñaki Lafuente Sancha24/01/1976Barakaldo
10146500
LizarraldeIñigo Lizarralde Lazkano06/08/1966Bilbao
91612321
AnsotegiIon Ansotegi Gorostola13/07/1982Berriatua
81322006
UrtubiIsmael Urtubi Aróstegui24/05/1961Barakaldo
1121012028
BellidoJavier Bellido Plaza09/03/1966Bilbao
413730212
CasasJavier Casas Cuevas09/05/1982Bilbao
6641122
Javi GonzálezJavier González Gómez22/03/1974Barakaldo
1124429010
TarantinoFrancisco Javier Tarantino Uriarte26/06/1984Bermeo
218721
DulceJesús Dulce Prado22/03/1971Barakaldo
71092520
TxutxiJesús Emilio Díez de Mier07/01/1973Bilbao
210200
BastidaJesús María Bastida Montoya01/04/1968Basauri
111200
Jon MoyaJon Moya Martín05/01/1983Barakaldo
22100
UribarrenaJosé Ángel Uribarrena Díez08/01/1969Portugalete
6921305
JonanJon Andoni García Arambillet08/01/1983Bilbao
336402
AspiazuJon Iñaki Aspiazu San Emeterio05/11/1962Bilbao
311100
AizkorretaJorge Aizkorreta Jurado06/02/1974Barakaldo
235200
AzkoitiaJorge Azkoitia Gabiola27/04/1974Bilbao
5952558
Jorge OrdóñezJorge Ordóñez García06/04/1976Getxo
25100
Jorge PérezJorge Pérez Sáenz24/10/1975Bilbao
326100
CallejaJosé Díez Calleja25/09/1962Ortuella
91503244
José Félix GuerreroJosé Felix Guerrero López23/08/1975Portugalete
4581312
Del ValJulen del Val Zenarruzabieta21/07/1968Bilbao
325300
TxelisJosé Luis Fernández Prieto15/05/1963Bilbao
561120
GaldamesJosé Manuel Galdames Ibáñez15/06/1970Barakaldo
6681810
Joseba AguirreJoseba Aguirre López17/03/1964Ortuella
917440117
TxemaJosé María Alonso Fernández29/04/1971Bilbao
71836275
AlexankoJosé Ramón Alexanko Ventosa19/05/1956Barakaldo
1736738434
GallegoJosé Ramón Gallego Souto07/08/1959Durango
112598015
ArriagaJoseba Arriaga Dosantos28/07/1982Ermua
456303
GarmendiaJoseba Garmendia Elorriaga04/10/1985Basauri
345403
YosuJosu Anuzita Alegría13/01/1964Getxo
315000
UrrutiaJosu Urrutia Tellería14/04/1968Lekeitio
1634892910
MentxakaJuan Antonio Mentxaka Lorente03/01/1963Bilbao
5787110
BoloJon Andoni Pérez Alonso05/03/1974Bilbao
816820029
HerreroJuan Carlos Herrero Duo10/08/1961Gernika
72121706
ElgezábalJuan José Elgezábal Bustinza21/12/1963Bakio
111231824
BarberoJuan Manuel Barbero Sánchez09/05/1968Barakaldo
11000
Julen GuerreroJulen Guerrero López07/01/1974Portugalete
14372471101
Julio SalinasJulio Salinas Fernández11/09/1962Bilbao
17417280152
SarasúaKoldo Sarasúa Gamazo18/03/1972Durango
221511
Luis MartínLuis Martín Núñez05/08/1966Bilbao
220100
Luis PrietoLuis Prieto Zalbidegoitia19/02/1979Barakaldo
81824648
SarabiaManuel Sarabia López09/01/1957Gallarta
14363423101
KortinaMikel Kortina Bertol26/03/1974Bilbao
38101
MikelMikel Aguirregomezkorta Larrea26/08/1974Bilbao
258515
DañobeitiaMikel Dañobeitia Martín05/03/1986Barakaldo
226201
De PaulaÓscar Javier de Paula Gamero31/05/1975Durango
1127325057
TabuenkaÓscar Javier Tabuenka Berges24/04/1971Bilbao
81153227
Oskar ValesOskar Vales Varela13/09/1974Basauri
122365841
Pedro AlbertoPedro Alberto Cano Arenas18/06/1969Bilbao
5561032
AlkortaRafael Alkorta Martínez16/09/1968Bilbao
153708578
Raúl GañánRaúl Gañán Bermúdez20/12/1974Bilbao
318301
PampínRoberto Pampín López05/01/1984Barakaldo
12000
Roberto RíosRoberto Ríos Patus08/10/1971Bilbao
81494369
Rubén BilbaoRubén Bilbao Barruetabeña03/08/1962Ondarroa
71381514
Sabin BilbaoSabin Bilbao Bolumburu16/01/1960Loiu
236001
KorinoSergio Corino Ramón10/10/1974Barakaldo
918057312
ExpósitoUnai Expósito Medina21/01/1980Barakaldo
6831710
UnaiUnai Vergara Díez-Caballero21/01/1977Portugalete
4743035
Urko ArroyoUrko Arroyo Rivas14/05/1987Bilbao
22000
UstaritzUstaritz Aldekoaotalora Astarloa16/02/1983Abadiño
7922231
EskurzaXabier Eskurza García17/01/1970Trapagaran
112564429
GoikoetxeaAndoni Goikoetxea Olaskoaga23/08/1956Alonsotegi
1631265935
TxirriFernando Quintanilla Barañano13/11/1964Barakaldo
447706
Manolo GarcíaManuel García Ardura18/01/1967Bilbao
17200
IbarrondoImanol Ibarrondo Garay27/03/1967Bilbao
128910
VivancoÓscar Vivanco Arco30/09/1962Bilbao
430720
MurúaEdorta Murúa Zenarruzabeitia22/02/1963Barakaldo
430600
Álvaro IglesiasÁlvaro Iglesias Quintana12/07/1972Barakaldo
10000
EderEder Martínez Telletxea22/08/1983Bilbao
10000
GontzalGontzal Rodríguez Díez04/01/1982Barakaldo
10000
MeléndezCarlos Meléndez Latorre26/01/1957Bilbao
1211000
OrmazábalAsier Ormazábal Larizgoitia21/10/1982Bilbao
10000
SantistebanJosé Manuel Santisteban González27/09/1967Barakaldo
10000
BasauriGarikoitz Basauri Amezua03/08/1974Elorrio
10000
SolaunJon Solaun Akarregi03/12/1974Bilbao
10000
Jon AnderJon Ander López Maquiera06/09/1976Barakaldo
40000
Del BarrioLuis Alfonso del Barrio Michelena23/09/1957Barakaldo
4671213
LiceranzuJesús Iñigo Liceranzu Otxoa13/03/1959Bilbao
818827217
HerreraPedro María Herrera Sancristóbal17/07/1959Bilbao
717416021
UrquiagaSantiago Urquiaga Pérez18/04/1958Barakaldo
113011403
Jon GarcíaJon García Sobrino16/10/1961Bilbao
441414
ArteagaFernando Arteaga Alzaga27/02/1960Abadiño
321300
UrrutiaJesús Urrutia Oleaga05/04/1951Berango
20000
MagureguiJosé Ignacio Maguregui San Pelayo25/02/1951Getxo
20000
AurtenetxeJon Aurtenetxe Borde03/01/1992Amorebieta-Etxano
6922322
EchevarríaJavier Echevarría Iruarrizaga25/07/1964Bilbao
35000
EndikaEndika Guarrotxena Arzubiaga26/10/1961Bilbao
71378018
JaboJavier Sa Pasarín26/07/1964Barakaldo
110000
NoriegaJosé María Noriega Aldekoa14/11/1958Bilbao
91836041
ArrienRicardo Arrien Iriondo15/11/1960Gernika
649517
DaniDaniel Ruiz-Bazán Justa28/06/1951Sopuerta
12303393147
BolañosPatxi Bolaños Carcelén24/12/1961Durango
644700
AgirianoJosé María Agiriano Gutiérrez04/06/1966Bilbao
11000
AlonsoFrancisco Javier Alonso Ugarte07/11/1965Bilbao
11000
González EtxebarriaFernando Javier González Etxebarria21/05/1964Bilbao
11000
RementeríaJoseba Iñaki Rementería Radigales12/10/1965Bilbao
11000
KepaPedro Blasco Tellitu20/09/1966Leioa
11010
MartínAlberto Martín Goikoetxea07/03/1955Santurtzi
81008110
BurgueñaJosé Luis Burgueña Arroyo05/03/1954Bilbao
542000
MurúaAndoni Murúa Zenarruzabeitia20/03/1953Barakaldo
51217029
MorenoAlfonso Moreno Fernández14/08/1966Ermua
11000
BarandicaJosé Luis Barandica Amorrortu07/06/1959Lemona
310100
BasauriEnrique Basauri Arbulu21/07/1953Elorrio
779310
AmorrortuJosé María Amorrortu Prieto22/07/1953Bilbao
102217124
EscalzaFrancisco Javier Escalza Ellacuria10/12/1952Arrankudiaga
102542512
CastañosFederico Castaños Martínez12/01/1959Bilbao
3591001
MerayoCarlos Merayo Delgado27/05/1960Barakaldo
13000
Txetxu RojoJosé Francisco Rojo Arroitia28/01/1947Bilbao
1741432648
LotinaMiguel Ángel Lotina Oruechebarría18/06/1957Meñaka
221203
SusaetaJavier María Susaeta Díez06/10/1957Bilbao
13000
VidalJuan Carlos Vidal Cruz25/09/1954Bilbao
914513112
BadiolaJosé Ramón Badiola Badiola14/01/1956Ondarroa
37100
OñaederraJosé Ignacio Oñaederra Bayón17/02/1952Santurtzi
71142210
CarlosCarlos Ruiz Herrero07/06/1948Bilbao
122346083
GarayIgnacio Garay Mogaguren31/01/1952Bedia
766512
AguirreoaPeio Aguirreoa Longarte22/12/1954Ondarroa
436000
BengoetxeaJosé María Bengoetxea Larrinaga05/01/1956Ondarroa
426103
VillarÁngel María Villar Llona21/01/1950Bilbao
102911718
MarroVíctor Marro Francés21/10/1946Balmaseda
740000
EchevarríaFrancisco Javier Echevarría Barrenechea05/06/1950Igorre
560200
Aitor RamosAitor Ramos Leniz11/06/1985Bilbao
15200
KoikiliKoikili Lertxundi del Campo23/12/1980Otxandio
5822332
MagureguiJosé María Maguregui Ibargutxi16/03/1934Ugao-Miraballes
122310138
IñakiJosé Ignacio García Sendín20/11/1969Bilbao
10000
SendoaSendoa Aguirre Basterretxea31/12/1975Bilbao
123103
JaioEgoitz Jaio Gabiola13/08/1980Abadiño
15100
GómezFernando Javier Gómez Rodríguez18/11/1949Abanto y Ciérvana
71241400
Ruiz IgartuaJuan José Ruiz Igartua18/08/1947Gorliz
8144710
CollantesJosé Ignacio Collantes Portela03/03/1956Barakaldo
115002
SalazarJosé Ángel Salazar Lorracoechea16/12/1951Arrankudiaga
330102
DeustoJuan Antonio Deusto Olagorta08/01/1946Bilbao
15223500
Aitor AguirreAitor Martín Aguirre Uriarte11/11/1949Sondika
914612049
ViteriRafael María Viteri Chavarri11/07/1952Bilbao
5787219
PortuAntonio Rodríguez de la Concepción17/01/1948Basauri
5121603
BenitoJuan José Benito Boada10/08/1953Sestao
132505
MadariagaJosé Ignacio Madariaga Tejedor31/07/1949Sestao
51131311
Rojo IIJosé Ángel Rojo Arroitia19/03/1948Bilbao
919222314
ZalduaJuan Antonio Zaldua Olazar14/10/1952Busturia
721000
CenitagoyaJosé María Cenitagoya Urién12/03/1947Elorrio
29000
IbáñezRicardo Ibáñez Conde05/10/1949Barakaldo
6522111
SantamaríaJuan José Santamaría Rodríguez22/05/1947Bilbao
393101
UrruchurtuFrancisco Javier Urruchurtu Lekue19/10/1947Basauri
119400
BetzuenJosé Ramón Betzuen Urkiza11/11/1947Lemona
12127515
MeléndezJuan Luis Meléndez Alberdi03/04/1950Durango
563100
UriarteFidel Uriarte Macho01/03/1945Sestao
143112190
DuñabeitiaJuan María Duñabeitia Larrea02/07/1945Elorrio
6103701
IgartuaJosé María Igartua Mendizábal06/03/1950Elorrio
91458013
OtaoleaJosé Pablo Otaolea Revilla12/01/1953Bilbao
36001
IzkoaFrancisco Javier Izkoa Buruaga07/06/1946Getxo
7142100
Arieta IIAntón Arieta-Araunabeña Piedra06/01/1946Durango
123104171
OrtuondoJesús María Sáenz Ortuondo11/06/1951Ondarroa
777409
ZubikaraiEñaut Zubikarai Goñi26/02/1984Ondarroa
625100
ZubiagaFélix Mateo Zubiaga Atxa04/01/1945Arrankudiaga
71065018
ZuluagaJosé María Zuluaga Alonso08/09/1951Bilbao
43000
ArenazaJesús María Martínez de Arenaza Eguileor24/11/1951Bilbao
21000
NavasLuis Felipe Navas Echevarría26/04/1947Basauri
325201
SánchezJesús Luis Sánchez Rodríguez19/09/1948Sestao
35000
AntónAntonio Manuel Martínez Morales19/10/1944Bilbao
10219427
ArangurenJesús Aranguren Merino26/12/1944Portugalete
13247114
LarrauriJosé Ramón Martínez Larrauri12/02/1940Bilbao
9200200
Iñaki SáezJosé Ignacio Sáez Ruiz23/04/1943Bilbao
12263517
EcharriRafael Echarri Gobantes24/09/1942Bilbao
39110
MendietaAndrés Mendieta Ocamica12/02/1945Lekeitio
519000
BeitiaJosé Antonio Beitia Abásolo07/02/1947Bedia
328000
EstéfanoNicolás Estéfano Montalbán09/02/1947Barakaldo
8620016
ArraizEnrique Arraiz Urtiaga24/11/1946Barakaldo
527005
EscalzaJosé Luis Escalza Ellacuria21/10/1946Arrankudiaga
112000
MendioleaJosé Ignacio Mendiolea Lope de Eguinoa12/10/1946Santurtzi
238112
RaúlRaúl López Campos27/04/1945Sestao
669411
ZugazagaLuis María Zugazaga Martínez13/10/1944Sestao
9118100
AramburuFernando Aramburu Escobar06/09/1949Santurtzi
218000
Fernández FlórezJesús María Fernández Flórez02/03/1948Barakaldo
14100
Gabriel UriarteGabriel Uriarte Macho10/10/1949Sestao
412001
ArgoitiaJosé María Argoitia Acha18/01/1940Galdakao
122310052
EcheberriaLuis María Echeberria Igartua24/03/1940Asua
11259001
BilbaoVictoriano Bilbao Elexpuru29/07/1937Erandio
442100
BarrenecheaRamón Félix Barrenechea Areitio14/07/1940Durango
6102000
LavínPedro Lavín Arkotxa06/01/1948Ondarroa
543003
ClementeJavier Clemente Lázaro12/03/1950Barakaldo
747006
IrusquietaJosé Ramón Irusquieta García07/09/1939Bilbao
7129010
Mikel RicoMikel Rico Moreno04/11/1984Arrigorriaga
820026215
CastilloXabier Castillo Aranburu29/03/1986Durango
537720
López GaraiAritz López Garai06/11/1980Barakaldo
16100
Del OlmoJoseba del Olmo García20/06/1981Barakaldo
110001
GoiriaAsier Goiria Etxebarria19/09/1980Amorebieta-Etxano
132615
GómezAntonio Gómez Aguirre28/07/1934Basauri
125000
ElorzaAgustin Elorza Bilbao11/09/1951Bilbao
30000
GaritaJuan Miguel Garitaonandia Egurrola26/09/1959Zaldibar
10000
AcedoDomingo Gómez-Acedo Villanueva06/06/1898Bilbao
10000
ArrietaJuan Arrieta Gorostiaga24/09/1917Bilbao
10000
BasterrecheaPedro Basterrechea Zabala07/06/1907Erandio
10000
MoskaÁngel Vélez Rojo18/06/1965Derio
10000
Nando YosuFernando Trío Zabala08/07/1939Mungia
81220215
Koldo AguirreKoldo Aguirre Bidaurrazaga27/04/1939Sondika
132340044
IriondoRafael Iriondo Aurtenetxea24/10/1918Gernika
152850089
BarriosAntonio Barrios Seoane21/05/1910Getxo
219005
Carmelo CedrúnCarmelo Cedrún Ochandategui06/12/1930Amorebieta-Etxano
17416000
BarinagaSabino Barinaga Alberdi15/08/1922Durango
152050192
RuizJosé Antonio Ruiz López02/05/1947Bilbao
46000
IsidroIsidro Eguiluz Gurrea23/06/1944Bilbao
11000
ArroyoIgnacio Arroyo Lambarri02/07/1942Somorrostro
217001
OrúeJosé María Orúe Aranguren17/03/1931Bilbao
17391001
EchevarríaJavier Echevarría Azarloza03/12/1940Amorebieta-Etxano
89000
SertuchaÁngel Sertucha Ereñozaga27/01/1931Gatika
8106000
VillapúnJosé Ramón Villapún González07/01/1946Bermeo
441002
RíosEusebio Ríos Fernández30/03/1935Portugalete
9192011
SenarriagaRamón Senarriaga Gutiérrez31/05/1942Bilbao
312001
UrraJosé Manuel Urra López06/03/1947Santurtzi
36000
FernándezJosé Antonio Fernández Blanco26/12/1940Bilbao
337000
AzcuetaJosé Luis Azcueta Uriarte13/10/1936Galdakao
865000
AurreVíctor Aurre García19/05/1937Barakaldo
351001
ArietaEneko Arieta-Araunabeña Piedra21/08/1933Durango
1524302126
EturaManuel González Etura21/03/1933Sestao
13205012
MeltzerJuan Ignacio Meltzer García23/10/1941Getxo
319000
GarayJesús Garay Vecino10/09/1930Bilbao
163410010
IzaolaIgnacio María Izaola Aguirre11/09/1936Bilbao
321000
MauriMauricio Ugartemendia Lauzirika26/04/1934Gernika
142550062
GalileaÁngel Galilea Setién20/02/1938Getxo
216000
BolaoÁngel Gómez Benito12/12/1935Bilbao
497001
Jesús EchevarríaJesús María Echevarría García24/12/1945Amorebieta-Etxano
115000
IturriagaPedro María Iturriaga Zalbidea07/04/1939Getxo
677001
MentxakaNicolás Mentxaka Fernández11/01/1939Bilbao
6260010
Orúe IILuis María Orúe Rementeria09/09/1944Ondarroa
24000
CarlosCarlos Santamarina Santamaría16/02/1940Bilbao
213000
BasterrecheaJosé María Basterrechea Elorrieta25/05/1939Busturia
21000
IcazuriagaJulián Icazuriaga Ugalde24/08/1939Gernika
362008
MarigilJulio Marigil Merino24/08/1936Bilbao
7170000
BeitiaGonzalo Díaz Beitia17/11/1936Sestao
6700013
ArgachaJuan Cruz Lejarzegi Argacha03/05/1942Gernika
37001
ArtetxeJosé Luis Artetxe Muguire28/06/1930Getxo
1527601107
PlácidoPlácido Bilbao Zubiaur13/09/1940Leioa
211001
RenteríaJesús Rentería Olazabal08/06/1934Basauri
648010
AlustizaIgnacio Alustiza Izaguirre22/07/1931Barakaldo
7143000
MarcaidaFélix Marcaida Aurrecoechea20/11/1931Loiu
121550071
CalvoPedro Calvo Ibáñez09/08/1937Balmaseda
441000
EaloJuan Antonio Ealo Bustinza13/11/1938Lemona
227002
GarcíaJuan José García Elorduy17/03/1935Sestao
741001
PortillaJuan Cruz Portilla Sañudo01/01/1939Bilbao
428005
AlcortaÁngel Alcorta Badiola04/03/1938Gernika
319002
AguirreSabino Aguirre Begoña04/05/1940Erandio
312002
AyarzaIgnacio Ayarza Tierra21/05/1938Bilbao
13001
CanitoNicanor Sagarduy Gonzalo18/03/1931Barakaldo
15354014
UribeIgnacio Uribe Echevarría27/12/1933Bilbao
101740057
ChechuJosé Antonio Expósito Trápaga28/05/1940Bilbao
25002
GuerricaAntonio Guerrica Echevarria06/12/1939Muxika
554000
HormaecheJosé Antonio Hormaeche Chopitea09/09/1936Gernika
4580019
ZamaconaJosé María Zamacona Barroeta18/05/1939Bilbao
130003
PegasoFrancisco Esteban Aedo10/01/1938Portugalete
117000
AsenjoAgustín Asenjo Marquina12/05/1938Barakaldo
215000
LatatuIsidoro Latatu Cortés04/04/1940Erandio
31000
UríaJoaquín Uría Garaygordóbil15/09/1933Bilbao
113000
IraragorriJosé Iraragorri Ealo16/03/1912Basauri
111410094
ZárragaJosé María Zárraga Martín15/08/1930Getxo
11217005
ArtabeFrancisco Javier Artabe Erezcano20/04/1934Bilbao
5500015
LermaPedro Luis Lerma Escubi25/03/1940Sestao
220001
EgusquizaMiguel Ibarreche Egusquiza04/04/1937Erandio
340011
BilbaoFederico Bilbao Solozábal06/01/1935Getxo
8460012
LarrabeitiManuel Larrabeiti Echáburu21/08/1931Mungia
7147004
BarrioMelchor Germán Barrio Mora06/01/1934Barakaldo
28002
EsturoJavier Esturo Badiola29/08/1940Erandio
25000
IrusquietaIgnacio Irusquieta García17/10/1933Bilbao
784014
AchiagaRamón Achiaga Valentín23/12/1940Bilbao
23001
ArbeManuel Arbe Elexpe17/02/1933Arrigorriaga
75000
CoboJosé María Cobo Elosua18/04/1937Somorrostro
10150000
García SaizJosé Luis García Saiz23/09/1940Getxo
6390010
José LuisJosé Luis Pérez Álvarez27/10/1940Getxo
81760033
SertuchaJosé Manuel Sertucha Ereñozaga01/11/1941Gatika
569009
OrmazaJavier Ormaza Garay29/11/1944Getxo
4320014
ZorriquetaJuan María Zorriqueta Aspiazu11/06/1940Galdakao
111160212
LatorreJosé Antonio Latorre Beaskoetxea01/12/1941Bilbao
955007
GainzaAgustín Gainza Vicandi28/05/1922Basauri
1938001119
MundoEdmundo Suárez Trabanco22/01/1916Barakaldo
1322900195
ZubietaÁngel Zubieta Redondo17/07/1918Galdakao
577004
MolinuevoJosé Luis Molinuevo Martín22/01/1917Deusto
313000
IpiñaJuan Antonio Ipiña Iza23/08/1912Ortuella
132900015
OtxoaJuan Otxoantezana Milikua25/10/1912Plentzia
35000
BóvedaEneko Bóveda Altube14/12/1988Durango
6941102
EtxeitaXabier Etxeita Gorritxategi31/10/1987Amorebieta-Etxano
81192928
EtxebarriaXabier Etxebarria Larrabide20/07/1987Igorre
21000
IturraspeAnder Iturraspe Derteano08/03/1989Abadiño
112326413
AlonsoJosé María Alonso Pérez03/05/1940Basauri
20000
LobatoJosu Lobato Eguren07/08/1968Bilbao
10000
AguirreSabino Aguirre Asla29/01/1913Erandio
320000
AizpuruJosé Miguel Aizpuru Domingo26/10/1948Bilbao
10000
BergarecheFernando Bergareche Maruri25/05/1916Erandio
10000
EmilioEmilio Iguarán Palou16/04/1914Bilbao
11000
ArmenterosJosé Miguel Armenteros Zubia15/07/1957Barakaldo
10000
LarburuFélix Larburu Arrizabalaga04/12/1906Barakaldo
10000
PrietoJuan Antonio Prieto Aguirre02/12/1932Bilbao
20000
IruretaXabier Iruretagoiena Artzamendi21/03/1986Berriatua
237300
AñibarroJosé María Añibarro Astondoa26/07/1979Zeberio
115200
LarrazábalIbón Larrazábal Landa22/01/1980Mungia
10000
QuincocesJacinto Francisco Fernández de Quincoces López de Arbina17/07/1905Barakaldo
9150000
Xabi PascualCarlos Xabier Pascual Luca de Tena09/07/1981Bilbao
30000
Ander HerreraAnder Herrera Agüera14/08/1989Bilbao
515750511
TorreJosé María Torre Pereira01/11/1934Bilbao
316004
OlivaresSerafín Olivares Azueta24/08/1939Lemona
19000
BeascoecheaPedro María Beascoechea Bernaola25/01/1939Basauri
211000
AllendeJuan Allende Ondiz19/02/1936Getxo
218004
ManolínManuel Martínez Canales21/05/1928Getxo
10210008
LasherasAntonio de las Heras Rotaeche10/07/1935Bilbao
114000
SasiaGerardo Sasia Goyenechea31/05/1938Bilbao
10000
AxpeLuis Axpe Menéndez26/03/1937Barakaldo
14000
OnaindiaPedro Onaíndia Borde07/09/1935Ugao-Miraballes
336006
GonzálezJosé Luis González Gutiérrez25/08/1932Bilbao
414000
AranaGonzalo Arana Arambarri17/07/1935Loiu
320001
PestañaVíctor Pestaña Llamas10/01/1933Leioa
11000
PetralandaJuan Petralanda Solagaistúa02/02/1935Durango
35000
TiniAgustín García Braceras31/12/1930Sodupe
81590131
AnchíaSabino Anchía Cearreta28/11/1932Amorebieta-Etxano
346000
UriarteSabino Uriarte Llona01/07/1933Loiu
16010
UcelayJosé Antonio Ucelay Urrengoechea15/06/1931Amorebieta-Etxano
4450022
BustoJosé María Busto Llano12/11/1923Portugalete
16339000
AzcarateIgnacio María Azcarate Artazcoz15/07/1929Bilbao
424005
ElgueaFernando Elguea Mendoza20/09/1936Durango
22000
GárateIgnacio Gárate Bergareche05/01/1929Durango
6350011
IraragorriLeandro Iraragorri Fournier17/12/1934Bilbao
32000
IzaguirreIgnacio Izaguirre Terreros13/06/1933Somorrostro
25001
LezamaRaimundo Pérez Lezama29/11/1922Barakaldo
16197000
CortazarJosé Miguel Cortazar Iriondo29/09/1934Ondarroa
13000
GoicoleaFrancisco Javier Goicolea Areitio10/02/1926Durango
774000
José LuisJosé Luis Ortiz de Zárate Gordobil18/05/1924Bilbao
584012
ArranzMiguel Arranz Torrecilla19/07/1932Portugalete
322000
BoladoEnrique Bolado Pineda17/10/1931Erandio
333002
VenturaAlberto Ventura Torres15/10/1934Plentzia
411000
ChiquiJoaquín González Mata14/04/1934Barakaldo
113000
ArbuluTomás Arbulu Arana20/08/1930Elorrio
17000
EguskizaJosé Eguskiza Zarraga24/11/1932Asua
311000
ElorriagaVicente Elorriaga de la Fuente23/03/1931Basauri
18002
ErezumaJosé María Erezuma Garachena13/10/1925Gernika
258001
GorospeJuan Gorospe Bernaola10/07/1931Bilbao
245002
IbarraMiguel Antonio Ibarra Garechana13/06/1929Gernika
258005
LasúenAntonio Lasúen Meñica10/03/1928Lemona
38003
BedoyaIgnacio Bedoya Aguirre29/07/1930Bilbao
26002
ValleLuis Valle González14/08/1927Basauri
110000
PanizoJosé Luis López Panizo12/01/1922Sestao
1632500138
VenancioVenancio Pérez García22/04/1921Sestao
111670168
ZarraPedro Telmo Zarraonandia Montoya20/01/1921Asua
1527701252
Del RíoDionisio del Río Echevarría03/02/1926Barakaldo
428000
BarrenecheaManuel Barrenechea Bilbao31/03/1924Plentzia
11144011
EchaveJavier Echave Garro06/04/1927Gernika
27000
UrquiolaFrancisco Urquiola Landeta23/11/1929Bilbao
15000
MencíaJuan José Mencía Angulo05/03/1923Sestao
11126002
BilbaoAlejandro Bilbao Suárez21/10/1929Leioa
21000
EcheverriaJesús María Echeverria Burgoa19/02/1933Ondarroa
115005
MadariagaFrancisco Madariaga Arizmendi21/08/1930Basauri
127009
OlarietaJosé Manuel Olarieta Araluce13/03/1926Barakaldo
230010
BasabeCarlos Pedro Basabe Tovar10/06/1924Deusto
71030031
NandoFernando González Balenciaga01/02/1921Getxo
13251006
AldecoaEmilio Aldecoa Gómez30/11/1922Deusto
71200023
LapatzaVicente Luis Lapatza Tineo05/08/1927Erandio
16000
CayetanoCayetano Gana Vidaurrazaga17/12/1929Getxo
611000
AzcueJosé María Azcue Bascaran17/12/1921Deusto
423002
JugoJuan Jugo Larrauri15/03/1920Galdakao
5127020
OjinagaFélix Ojinaga Goitia20/08/1928Mungia
211001
UnanuePedro Unanue Vergara14/02/1928Bilbao
115004
CelayaFrancisco Celaya Bilbao15/04/1921Basauri
11139000
AzcaratePedro Filiberto Azcarate Aguirre22/08/1924Durango
858000
BilbaoJosé Luis Bilbao Menchaca08/09/1921Erandio
12700015
AldonzaAntonio Aldonza Lobato21/01/1927Leioa
429000
BerasaluceJosé Luis Berasaluce Abio21/08/1929Gernika
312000
EscuderoJaime Escudero Etxebarria22/02/1923Bilbao
49000
LorínLorenzo Fernández Learra15/07/1923Erandio
214000
VélezJulio Vélez Calzada13/06/1924Durango
25000
UrquizuJuan José Urquizu Sustaeta24/06/1901Ondarroa
785000
MarquínezManuel Marquínez Vallejo30/10/1916Sestao
71020033
ElizondoFélix Elizondo Barrio25/08/1921Basauri
421003
MunárrizJosé María Munárriz Santamaría01/07/1922Deusto
214000
Pérez ZabalaAlberto Pérez Zabala06/04/1925Bilbao
515000
AlconeroPedro Alconero Artagoitia03/09/1919Barakaldo
11272006
SantillánAlfredo Santillán Mamolar26/10/1928Leioa
16000
ArrietaJosé Félix Arrieta Achabal19/01/1921Barakaldo
416001
BusquetRoque Busquet Vergara12/01/1917Galdakao
341000
CalvoÁngel Calvo Olascoaga01/03/1919Barakaldo
71190069
RiveroJosé Francisco Rivero González17/08/1925Aranguren
721000
MugarraJulio Mugarra Olano14/07/1920Getxo
643001
LecueEmeterio Lecue Salcedo03/09/1921Bilbao
322000
ArzaneguiÁngel Arzanegui Uribe14/07/1917Gernika
990000
EchevarríaEsteban Echevarría Olabarrieta16/01/1923Deusto
8810064
UrraIsidoro Urra Fernández05/09/1916Sestao
101320010
GainzaMiguel Gainza Vicandi05/07/1920Basauri
572000
MagureguiJesús Maguregui Gorrochategui30/08/1928Getxo
14000
MuruagaTomás Muruaga Elortegui10/04/1918Sestao
5600019
TorquemadaBelarmino Torquemada Miguel11/09/1917Barakaldo
11000
CarniceroAbraham Carnicero Higuera25/04/1919Bilbao
518000
LlorenteFernando Llorente Sanz10/07/1921Sestao
738000
Juan RamónJuan Ramón Santiago08/03/1912Erandio
15244011
AníbalAníbal Uriarte Velasco03/06/1924Barakaldo
315001
ArechavalaTomás Arechavala Anda17/09/1922Getxo
18007
FernándezMarcelino Fernández Tabernero30/11/1920Barakaldo
228000
OrtizAntonio Ortiz Alonso20/12/1918Basauri
894002
DíezJosé Miguel Díez Balerdi1917Bilbao
13000
BergarecheJosé Luis Bergareche Ariño27/05/1921Erandio
340000
ElicesHermenegildo Elices Rivas13/04/1914Sestao
121050029
MiezaJuan José Mieza Goiri10/02/1915Barakaldo
895000
Mieza IIBernabé Mieza Goiri03/09/1920Barakaldo
28000
AlbizuaLorenzo Albizua Eguiluz12/10/1920Arrigorriaga
6450012
BlasBlas González Alberdi31/03/1926Basauri
15001
GárateFrancisco Gárate Bergareche11/01/1917Durango
81050045
LlonaCelestino Llona Líbano15/05/1915Leioa
222001
RomoFrancisco Romo Eusa29/12/1920Durango
111000
GorostizaGuillermo Gorostiza Paredes15/02/1909Santurtzi
1425500179
LecueSimón Lecue Andrade11/02/1912Arrigorriaga
142480057
ArquetaSalvador Arqueta Echevarría28/01/1914Erandio
782004
VicenteSegundo Vicente Sacristán01/06/1923Areatza
12000
LezamaJuan Francisco Lezama Gracia24/05/1916Bilbao
226004
DuqueJosé Luis Duque González27/10/1918Bilbao
4340025
LeiceaGregorio Saturnino Leicea Larrabeiti11/02/1913Ortuella
25000
BilbaoJosé Bilbao Echevarri30/10/1919Galdakao
26000
BarrieJosé Antonio Barrie Sánchez del Cueto28/07/1915Getxo
328000
EscuderoRafael Escudero Etxebarria04/11/1919Bilbao
113009
EuskaldunaPedro Aurrecoechea Echeandía20/01/1911Erandio
440001
UrbanoUrbano Ruiz Sampedro22/10/1911Sestao
532000
ValleVicente Valle Ondiz05/04/1918Getxo
417005
LauzuricaJosé Luis Lauzurica Pérez26/11/1921Elantxobe
13000
CanteroFrancisco Cantero García08/01/1918Sestao
13000
PedrínPedro Sanz Vivar01/04/1920Sestao
232007
VillabeitiaJesús Villabeitia Ugarte18/01/1914Urduliz
12000
EchevarríaJosé María Echevarría Ayestarán30/10/1920Getxo
458000
VarelaManuel Varela Davalillo18/04/1916Erandio
12000
ViarManuel Viar Bilbao19/06/1921Bilbao
438004
ZabalaLuis Zabala Echevarría04/05/1912Durango
864000
RuizJuan Ruiz Cambra08/02/1914Bilbao
357006
SoladreroEnrique Soladrero Arbide30/04/1913Arrigorriaga
81370010
EreñagaJosé Luis Ereñaga Onandía09/10/1923Durango
24000
JáureguiSabino Jáuregui Aguirre04/01/1919Bilbao
38000
TelladoGregorio Tellado Urraburu18/10/1918Bilbao
22000
IbarraManuel Ibarra Echano31/08/1907Bilbao
8125008
ValleMarcelino Valle Martínez04/10/1915Galdakao
14000
BilbaoVíctor Bilbao Iturbe26/02/1913Artea
220006
DoroDoroteo Elorriaga Barrueta22/04/1916Sestao
427005
PachiSantiago Pérez Luzuriaga21/07/1917Bilbao
14001
RejónFermín Rejón Landa21/07/1915Sestao
220002
SarasJosé Saras Zubizarreta20/03/1920Deusto
120008
TeleteClemente González San Esteban04/08/1905Deusto
6700132
BataAgustín Sauto Arana11/05/1908Barakaldo
711800108
BlascoGregorio Blasco Sánchez10/06/1909Mundaka
8113000
CalvoMartín Calvo Labarga11/11/1912Sestao
554001
CareagaÁngel Careaga Ruiz08/11/1913Bilbao
4250012
EchevarriaManuel Echevarria Martínez-Baeza20/02/1916Bilbao
12000
GerardoGerardo Bilbao Bilbao09/02/1907Deusto
788008
IzpizuaJosé Luis Izpizua Guezuraga01/10/1908Bilbao
842000
LuisLuis Gómez Rodríguez09/10/1912Sestao
21000
MoronatiJavier Moronati Pérez27/03/1911Bilbao
510000
YurrebasoManuel Yurrebaso Jugo02/12/1910Galdakao
11000
GarizurietaJuan Garizurieta Gorriño27/11/1908Erandio
775003
ZarraonandiaTomás Antonio Zarraonandia Montoya28/12/1910Mungia
672000
MendizabalRamón de Mendizabal Amezaga05/11/1914Santurtzi
322006
MandalúnizJosé Mandalúniz Ealo17/03/1910Galdakao
7410014
ManolínManuel Fernández Tabernero16/02/1914Barakaldo
344007
AedoSerafín Aedo Renieblas11/11/1908Barakaldo
361000
LarrinoaRufino Fernández de Larrinoa Magunaurrecoechea11/01/1909Arrigorriaga
8117000
UrquiagaJoaquín Urquiaga Legarburu29/03/1910Bilbao
472000
EmilínEmilio Alonso Larrazábal25/05/1912Getxo
7860029
CiscoFrancisco Goenechea Aguirrebengoa29/10/1900Getxo
7920040
IlardiaFélix Ilardia Urruchua19/09/1913Basauri
354000
LarrinagaEnrique Larrinaga Esnal20/06/1910Sestao
71220048
TacheFélix de los Heros Azcueta21/01/1910Bilbao
2430015
ArínJosé María Maguregui Gándara16/01/1917Getxo
113002
Santi ZubietaSantiago Zubieta Redondo20/06/1908Galdakao
8970010
AnduizaDiodoro de Anduiza Saloña28/09/1909Getxo
13001
Arrieta IIManuel Arrieta Fernández22/11/1917Getxo
11000
ArrietaRomán Arrieta Llona17/11/1906Getxo
7114000
BasagoitiLeandro Basagoiti Ugarte27/02/1908Getxo
311000
Del RíoManuel del Río Llera24/10/1917Getxo
12000
EgusquiaguirreFrancisco Egusquiaguirre Ulacia14/08/1911Getxo
333000
EgusquizaRafael Egusquiza Aurrecoechea05/02/1912Erandio
450000
Félix PérezFélix Pérez Barakaldo
12000
ÁngelÁngel García López28/06/1911Leioa
442009
Gonzalo Santurtzi
11000
JáureguiPaulino Jáuregui Ugarte04/05/1910Leioa
326000
LarrondoTomás Larrondo Landa27/05/1913Erandio
222007
LlonaEvaristo Llona Ausocoa16/02/1915Getxo
14000
PascualPascual Echevarría Uribaso23/10/1913Deusto
17002
PérezEmilio Pérez Fernández24/12/1907Leioa
226001
SantosSantos Alonso Larrazábal25/05/1914Getxo
217001
YermoJosé María Yermo Solaegui21/06/1903Getxo
6510030
ZarraonandiaDomingo Félix Zarraonandia Montoya20/11/1915Asua
14000
LafuenteRamón de la Fuente Leal31/12/1907Bilbao
71160025
AromaMartín Aroma Lete03/09/1915Portugalete
14001
Chirri IIIgnacio María Aguirrezabala Ibarbia10/05/1909Bilbao
7900030
CilaurrenLeonardo Cilaurren Uriarte05/11/1912Bilbao
792002
TamayoNemesio Tamayo Bedarona25/10/1908Bilbao
12000
GurruchagaManuel Gurruchaga Lavín07/05/1908Ortuella
7660030
AllendeAntonio Allende Pérez16/08/1909Bilbao
25000
BataJosé Sauto Arana Barakaldo
23000
FelipésDemetrio Felipés Echevarría20/04/1908Portugalete
48000
JuanitoJuan Echeverría Cubián21/02/1908Bilbao
6550016
Ortiz de la TorreJosé Ramón Ortiz de la Torre Lastra1912Bilbao
12001
RiveroJavier Rivero Ugarte15/08/1905Leioa
5620015
TeófiloTeófilo Julio Fernández Gracia14/12/1907Erandio
217003
UrquizaPedro Urquiza Aristi01/08/1911Getxo
114002
UrrestiJosé Urresti Urquiza02/01/1902Getxo
687004
CastellanosJosé Maria Castellanos Ledo08/04/1909Bilbao
679000
UribeLuis María de Uribe Echevarría17/10/1906Urduliz
6240016
HerediaGregorio Heredia Larrea13/02/1913Getxo
26001
MugarraJosé Luis Mugarra Ochoa07/03/1907Bilbao
113001
GurruchagaEusebio Gurruchaga Santamaría01/12/1912Bilbao
317000
AldazábalValentín Aldazábal Gaztañaga14/02/1910Erandio
229003
LerchundiIsidro Lerchundi Echaburu12/02/1914Ondarroa
26000
MentxakaNicolás Mentxaka Beitia23/08/1909Getxo
6540020
Julián RamónJulián Ramón Santiago25/10/1909Erandio
19000
LlantadaRicardo Llantada Torre28/01/1907Getxo
569000
VadilloGregorio Vadillo Sobera24/04/1910Sestao
13000
AnteroAntero González de Audicana Inchaurraga16/04/1901Durango
347000
SarmentónJesús Sarmentón Lecanda01/01/1911Durango
114001
TrilloJosé Trillo Trillo22/09/1912Erandio
215000
UndabarrenaRicardo Undabarrena Inchausti24/05/1911Basauri
14002
RobertoRoberto Martín Sáez1910Barakaldo
114000
CaleroAndrés Calero Bilbao Erandio
3340015
FernándezEliseo Andrés Fernández Borde22/02/1910Getxo
29003
OlanoVíctor Olano Urrutia16/04/1909Sestao
26003
PacoFrancisco Pérez García Sestao
116002
PeñaAnacleto José María Peña Salegui19/04/1895Getxo
452002
Pachuco PratsManuel Prats Guerendiaín01/01/1902Portugalete
450001
DavidDavid López1909 
222002
JaureguiJosé María Jáuregui Lagunas15/03/1896Getxo
315000
SuárezManuel Suárez de Begoña1895Getxo
315006
TurrezAgustín Turrez Gaya14/01/1902Getxo
24000
Quincoces IIJuan Fernández de Quincoces López de Arbina Barakaldo
13001
EguíaFrancisco Alfredo Eguía Zubarán26/02/1906Bilbao
12000
AnduizaJusto de Anduiza Saloña08/07/1905Getxo
28002
CareagaDomingo Careaga Achalandabaso03/08/1897Getxo
25000
LañaAntonio Laña Mendieta Oyarzábal22/07/1900Lezama
211001
EmeryÁngel Rejón Landa04/05/1911Sestao
224000
SesumagaCrispulo Sesumaga Ugarte29/07/1902Leioa
11000
ArteagaArcadio Arteaga Oñate06/12/1902Bilbao
236000
OchandianoJosé Ramón Ochandiano Asporosa17/06/1905Bilbao
39000
CareagaAlfonso González de Careaga Urigüen27/04/1906Bilbao
316000
CastañosManuel Castaños Basterreche13/02/1906Bilbao
34000
JuanínJuan Bilbao Mintegi16/09/1900Bilbao
314001
RousseÁngel María Rousse Gerekiz01/10/1902Bilbao
23000
BergarecheLuis Bergareche Maruri16/05/1910Balmaseda
23001
BarrenecheaJosé Luis Barrenechea Arana03/09/1908Erandio
111000
SesumagaFidel Sesumaga Ugarte20/04/1905Leioa
11000
VallanaPedro Vicente Saturnino Vallana Jeanguenat29/11/1897Getxo
11000
AretaSandalio Areta Alcalá30/09/1902Zalla
17003
AyarzaJosé Ayarza Aramburu29/03/1904Bilbao
13001
CarmeloCarmelo Goyenechea Urrusolo18/06/1898Deusto
115006
GracianoGraciano San Cristobal Larrinaga18/12/1909Bilbao
17001
HierroArturo Hierro Vitoria27/05/1903Bilbao
13000
LarrakoetxeaLorenzo Larrakoetxea González19/05/1903Bilbao
213001
LegarretaJosé Legarreta Abaitua12/02/1903Larrabetzu
116000
UsunagaJulián Usunaga Gondra Getxo
14000
VidalManuel Vidal Hermosa15/10/1901Bilbao
26000
CarmeloCarmelo García de Iturrospe García30/08/1943Sestao
30000
OrmazabalKepa Ormazabal Artetxe25/04/1966Bilbao
20000
GutiJosé Ignacio Gutiérrez Ruiz12/11/1959Bilbao
10000
Miguel ÁngelMiguel Ángel Sainz Cajigas01/03/1962Santurtzi
10000
AketxeIsaac Aketxe Barrutia03/06/1989Bilbao
11000
Markel EtxeberriaMarkel Etxeberria Mendiola15/02/1995Erandio
10000
UndabarrenaIker Undabarrena Martínez18/05/1995Gorliz
10000
BasaldúaRicardo Basaldúa Pinedo28/02/1912Barakaldo
10000
UrquiagaVíctor Urquiaga Larrea08/02/1949Santurtzi
20000
ErañaJuan Eraña Virumbrales18/09/1938Erandio
10000
ItuiñoJosé Luis Ituiño Arbaiza01/02/1945Basauri
20000
RojoJosé Ángel Rojo Latorre23/09/1938Gallarta
10000
BalierJavier Balier Elorriaga20/11/1937Durango
10000
AlberdiJosé María González Alberdi14/03/1948Santurtzi
10000
OlabarrietaJesús Olabarrieta Barañano25/05/1935Bilbao
20000
TrabuduaJosé Ángel Trabudua Urruticoechea16/10/1954Loiu
10000
OrtuondoCarlos Ortuondo Suárez1928Bilbao
10000
LandetaLuciano Landeta Mena1928Leioa
10000
MartínMariano Martín Guerrero08/12/1938Bilbao
10000
GómezJoaquín Gómez Peruyera20/12/1937Karrantza
10000
ArtabeFernando Artabe Mendieta12/05/1927Leioa
11000
AsierAsier Abad Coarasa20/01/1975Bilbao
10000
GojenuriSantos Gojenuri Gómez10/07/1931Bilbao
10000
Martín AsensioLuis María Martín Asensio09/10/1940Sestao
20000
ArmandínArmando Bezold González19/07/1929Bilbao
10000
ToñínAntonio Muñoz Gómez Bilbao
42000
PedrínPedro Eloy López Arteaga01/12/1922Barakaldo
20000
EcheberriaJorge Echeberria Igartua08/11/1935Asua
10000
MunichaSebastián Municha Uberuaga12/05/1909Durango
10000
AlejandreIgnacio Alejandre Basoco1923Erandio
10000
JesúsJesús Martínez Cordón11/1933Santurtzi
10000
PalaciosJosé Luis Palacios Lázaro28/09/1909Barakaldo
20000
KepaKepa Arrizabalaga Revuelta03/10/1994Ondarroa
553500
BarrenetxeaIñigo Barrenetxea García10/01/1994Bilbao
12000
CorralImanol Corral Matellán19/03/1994Basauri
11000
CórdobaIñigo Córdoba Querejeta13/03/1997Bilbao
253701
Andoni LópezAndoni López Saratxo05/04/1996Barakaldo
11000
AreitioMarkel Areitio Cedrún07/09/1996Iurreta
31000
LandetaIoritz Landeta Batiz10/10/1995Mungia
10000
Iván MartínIván Martín Núñez14/02/1999Bilbao
10000
GayosoAnder Gayoso Reina20/07/1993Ermua
11000
VillalibreAsier Villalibre Molina30/09/1997Gernika
16000
NúñezUnai Núñez Gestoso30/01/1997Portugalete
2451501
VicenteIñigo Vicente Elorduy06/01/1998Derio
10000
MuñozIñigo Muñoz Cuevas16/12/1996Bilbao
10000
VíctorVíctor San Bartolomé Prieto26/10/1999Barakaldo
10000
EtxaburuAsier Etxaburu Diz07/04/1994Ondarroa
10000
DorrioJosué Dorrio Ortega03/03/1994Bilbao
10000
De PaulaDavid de Paula Gallardo31/05/1984Durango
10000
AlcaldeAitor Alcalde Caballero22/05/1985Erandio
20000
EtxebarrietaIgor Etxebarrieta Ibarra03/04/1984Getxo
10000
GalánXabier Galán Garamendi23/11/1989Bilbao
10000
HerrerínIago Herrerín Buisán25/01/1988Bilbao
771210
Unai MedinaUnai Medina Pérez16/02/1990Basauri
10000
Urko VeraUrko Vera Mateos14/05/1987Barakaldo
15001
SerantesJon Ander Serantes Simón24/10/1989Barakaldo
314200
MoránErik Morán Arribas25/05/1991Portugalete
5351310
GuillermoGuillermo Fernández Hierro23/05/1993Bilbao
423201
RamalhoJonás Ramalho Chimeno10/06/1993Barakaldo
556701
Ibai GómezIbai Gómez Pérez11/11/1989Bilbao
919510028
ThaylorBrian Thaylor Lubanzadio Aldama27/02/1994Bilbao
10000
AulestiaOinatz Aulestia Alkorta23/03/1981Ondarroa
20000
Iñigo MartínezIñigo Martínez Berridi17/05/1991Ondarroa
825369316
PeñaÁlvaro Peña Herrero24/10/1991Bilbao
10000
QuintanillaAlexander Quintanilla Urionabarrenetxea02/07/1990Bilbao
10000
AlbizuaUnai Albizua Urquijo18/01/1989Barakaldo
14000
CapaAnder Capa Rodríguez08/02/1992Portugalete
51584015
Sabin MerinoSabin Merino Zuloaga04/01/1992Urduliz
460406
BustinzaUnai Bustinza Martínez02/02/1992Bilbao
4692622
VidalJon Xabier Vidal Alonso20/07/1991Leioa
10000
VilarchaoEder Vilarchao Ruiz09/02/1990Barakaldo
21000
MagunazelaiaGorka Magunazelaia Garrido02/03/1992Bilbao
10000
AketxeAger Aketxe Barrutia30/12/1993Bilbao
514201
YerayYeray Álvarez López24/01/1995Barakaldo
4631500
WilliamsIñaki Williams Arthuer15/06/1994Bilbao
515714134
LekueIñigo Lekue Martínez04/05/1993Bilbao
481703
JavierFrancisco Javier Molero Caminero09/06/1956Sestao
10000
Raúl FernándezRaúl Fernández-Cavada Mateos13/03/1988Bilbao
516100
Última actualització: 13/05/2019