Jugadors de la província Vizcaya, Primera, Segona i Segona B

1895

Nombre Total de Jugadors

Percentatge Respecte al total d'Espanyols

Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Pos T PJ TG TV G
Iru Aitor Iruarrizaga Amarika 29/07/1968 Bilbao
15 283 8 4 0
Larrazabal Aitor Larrazabal Bilbao 21/06/1971 Loiu
15 433 91 5 41
Álex García Alejandro García Peña 24/09/1984 Bilbao
13 368 46 0 44
Garitano Ander Garitano Urkizu 28/02/1969 Derio
17 448 100 5 65
Lambea Jon Ander Lambea Aranguiz 15/08/1973 Bilbao
14 411 101 10 13
Cedrún Andoni Cedrún Ibarra 05/06/1960 Durango
19 401 28 4 0
Lakabeg Andoni Lakabeg Fraile 14/02/1969 Bilbao
15 324 95 7 4
Gorriarán Antonio Gorriarán Laza 05/11/1961 Muskiz
14 421 69 8 11
Karmona Antonio Karmona Herrera 24/03/1968 Bermeo
15 488 62 3 21
Solabarrieta Aritz Solabarrieta Aranzamendi 22/07/1983 Ondarroa
11 323 81 2 16
Armando Armando Ribeiro de Aguiar Maldá 16/01/1971 Sopela
20 376 28 4 0
Del Horno Asier del Horno Cosgaya 19/01/1981 Barakaldo
12 213 78 5 16
Asier Asier García Fuentes 27/10/1966 Bilbao
11 269 61 5 14
Beñat Beñat Etxebarria Urkiaga 19/02/1987 Igorre
15 430 124 4 34
Agirretxu Francisco de Borja Agirretxu Barreiro 25/08/1968 Getxo
13 309 45 3 4
Carlos García Carlos García García 13/08/1970 Durango
15 350 59 2 38
Kaiku Carlos Martín Arceo 26/07/1972 Galdakao
11 291 29 0 53
Carlos Merino Carlos Merino González 15/05/1980 Bilbao
11 209 25 1 18
David de la Hera David de la Hera Baños 06/10/1966 Barakaldo
11 295 91 8 16
Edu Alonso Eduardo Alonso Álvarez 30/05/1974 Bilbao
17 440 68 4 16
Eleder Juan Eleder Acedo Elorriaga 08/09/1968 Getxo
17 387 82 8 20
Bordas Endika Bordas Losada 08/03/1982 Bermeo
16 256 75 3 2
Ayúcar Enrique Ayúcar Alberdi 21/02/1966 Bilbao
13 251 20 2 23
Kike Enrique Burgos Carrasco 20/01/1971 Barakaldo
18 398 32 7 0
Sarriugarte Félix Ángel Sarriugarte Montoya 06/11/1964 Durango
14 304 13 0 72
Patxi Salinas Francisco Salinas Fernández 17/11/1963 Bilbao
18 502 99 16 17
Luke Francisco Javier Luke Bermúdez 20/02/1968 Barakaldo
11 238 43 5 31
Yeste Francisco Javier Yeste Navarro 06/12/1979 Basauri
12 336 66 6 52
Iru Francisco Javier Iruarrizaga Amarika 04/10/1962 Areatza
17 413 23 4 0
Bergara Gaizka Bergara Picaza 07/02/1986 Bilbao
8 203 81 4 13
Garitano Gaizka Garitano Aguirre 09/07/1975 Derio
16 470 147 9 59
Mendieta Gaizka Mendieta Zabala 27/03/1974 Lekeitio
11 313 39 2 52
Andrinúa Genar Andrinúa Kortabarría 09/05/1964 Bilbao
15 443 56 0 27
Gonzalo Gonzalo Arguiñano Elezkano 12/08/1962 Lemona
13 352 65 4 9
Suances Gontzal Suances Begeria 03/08/1972 Getxo
11 184 16 0 33
Azkorra Gorka Azkorra Trueba 25/01/1983 Bilbao
15 381 59 0 86
Bidaurrazaga Gorka Bidaurrazaga Rebolleda 20/09/1972 Barakaldo
10 207 23 0 33
Goyo Gregorio Soria Arretxe 25/09/1969 Gernika-Lumo
16 391 85 7 9
Ibon Begoña Ibon Begoña Zubiaur 17/11/1973 Bilbao
16 425 100 5 19
Ibon Gutiérrez Ibon Gutiérrez Fernández 10/07/1984 Bilbao
14 354 90 7 6
Vergara Iñaki Vergara Iríbar 26/01/1962 Ondarroa
13 102 3 0 0
Angulo Igor Angulo Alboniga 26/01/1984 Bilbao
10 230 38 1 42
Iker Begoña Iker Begoña Zubiaur 15/11/1976 Bilbao
12 355 96 7 16
Goitia Iñaki Goitia Peña 02/03/1982 Barakaldo
14 309 22 3 0
Lafuente Iñaki Lafuente Sancha 24/01/1976 Barakaldo
17 293 11 0 0
Lizarralde Iñigo Lizarralde Lazkano 06/08/1966 Bilbao
14 305 60 4 7
Ansotegi Ion Ansotegi Gorostola 13/07/1982 Berriatua
17 376 51 2 19
Urtubi Ismael Urtubi Aróstegui 24/05/1961 Barakaldo
15 258 16 1 29
Bellido Javier Bellido Plaza 09/03/1966 Bilbao
15 490 105 9 36
Casas Javier Casas Cuevas 09/05/1982 Bilbao
10 166 32 6 6
Javi González Javier González Gómez 22/03/1974 Barakaldo
16 306 33 0 18
Tarantino Francisco Javier Tarantino Uriarte 26/06/1984 Bermeo
14 335 90 14 7
Dulce Jesús Dulce Prado 22/03/1971 Barakaldo
14 261 67 4 3
Txutxi Jesús Emilio Díez de Mier 07/01/1973 Bilbao
13 371 90 6 2
Bastida Jesús María Bastida Montoya 01/04/1968 Basauri
11 251 69 8 6
Jon Moya Jon Moya Martín 05/01/1983 Barakaldo
14 349 144 18 15
Uribarrena José Ángel Uribarrena Díez 08/01/1969 Portugalete
14 295 39 2 49
Jonan Jon Andoni García Arambillet 08/01/1983 Bilbao
13 342 56 4 37
Aspiazu Jon Iñaki Aspiazu San Emeterio 05/11/1962 Bilbao
17 480 46 1 23
Aizkorreta Jorge Aizkorreta Jurado 06/02/1974 Barakaldo
12 259 23 3 0
Azkoitia Jorge Azkoitia Gabiola 27/04/1974 Bilbao
16 396 124 17 46
Jorge Ordóñez Jorge Ordóñez García 06/04/1976 Getxo
11 285 100 11 10
Jorge Pérez Jorge Pérez Sáenz 24/10/1975 Bilbao
15 338 36 1 30
Calleja José Díez Calleja 25/09/1962 Ortuella
13 274 59 8 20
José Félix Guerrero José Felix Guerrero López 23/08/1975 Portugalete
7 160 35 5 16
Del Val Julen del Val Zenarruzabieta 21/07/1968 Bilbao
15 392 52 2 10
Txelis José Luis Fernández Prieto 15/05/1963 Bilbao
10 181 18 2 10
Galdames José Manuel Galdames Ibáñez 15/06/1970 Barakaldo
11 212 49 4 3
Joseba Aguirre Joseba Aguirre López 17/03/1964 Ortuella
15 447 84 8 56
Txema José María Alonso Fernández 29/04/1971 Bilbao
17 466 154 19 23
Alexanko José Ramón Alexanko Ventosa 19/05/1956 Barakaldo
17 372 39 4 34
Gallego José Ramón Gallego Souto 07/08/1959 Durango
13 348 12 1 16
Arriaga Joseba Arriaga Dosantos 28/07/1982 Ermua
17 383 25 0 64
Garmendia Joseba Garmendia Elorriaga 04/10/1985 Basauri
14 259 34 0 30
Yosu Josu Anuzita Alegría 13/01/1964 Getxo
16 249 9 1 0
Urrutia Josu Urrutia Tellería 14/04/1968 Lekeitio
18 458 102 11 25
Mentxaka Juan Antonio Mentxaka Lorente 03/01/1963 Bilbao
10 251 40 2 33
Bolo Jon Andoni Pérez Alonso 05/03/1974 Bilbao
17 515 67 1 102
Herrero Juan Carlos Herrero Duo 10/08/1961 Gernika-Lumo
9 289 24 0 7
Elgezábal Juan José Elgezábal Bustinza 21/12/1963 Bakio
13 242 45 3 18
Barbero Juan Manuel Barbero Sánchez 09/05/1968 Barakaldo
9 202 79 12 3
Julen Guerrero Julen Guerrero López 07/01/1974 Portugalete
15 384 48 1 107
Julio Salinas Julio Salinas Fernández 11/09/1962 Bilbao
19 511 32 1 211
Sarasúa Koldo Sarasúa Gamazo 18/03/1972 Durango
17 404 88 5 17
Luis Martín Luis Martín Núñez 05/08/1966 Bilbao
13 320 75 6 20
Luis Prieto Luis Prieto Zalbidegoitia 19/02/1979 Dima
14 348 79 12 11
Sarabia Manuel Sarabia López 09/01/1957 Gallarta
15 398 47 3 116
Kortina Mikel Kortina Bertol 26/03/1974 Bilbao
9 208 42 5 20
Mikel Mikel Aguirregomezkorta Larrea 26/08/1974 Bilbao
12 277 43 5 40
Dañobeitia Mikel Dañobeitia Martín 05/03/1986 Barakaldo
10 192 29 1 15
De Paula Óscar Javier de Paula Gamero 31/05/1975 Durango
19 444 44 2 114
Tabuenka Óscar Javier Tabuenka Berges 24/04/1971 Bilbao
13 210 54 7 15
Oskar Vales Óscar Vales Varela 13/09/1974 Basauri
12 250 63 4 1
Pedro Alberto Pedro Alberto Cano Arenas 18/06/1969 Bilbao
12 306 51 10 29
Alkorta Rafael Alkorta Martínez 16/09/1968 Bilbao
18 414 91 8 10
Raúl Gañán Raúl Gañán Bermúdez 20/12/1974 Bilbao
16 466 93 11 7
Pampín Roberto Pampín López 05/01/1984 Barakaldo
7 113 2 1 0
Roberto Ríos Roberto Ríos Patus 08/10/1971 Bilbao
12 216 62 10 18
Rubén Bilbao Rubén Bilbao Barruetabeña 03/08/1962 Ondarroa
14 271 31 3 7
Sabin Bilbao Sabin Bilbao Bolumburu 16/01/1960 Loiu
13 401 5 0 44
Korino Sergio Corino Ramón 10/10/1974 Barakaldo
11 283 97 5 16
Expósito Unai Expósito Medina 21/01/1980 Barakaldo
15 362 84 4 13
Unai Unai Vergara Díez-Caballero 21/01/1977 Portugalete
12 288 97 10 23
Urko Arroyo Urko Arroyo Rivas 14/05/1987 Bilbao
14 350 60 1 47
Ustaritz Ustaritz Aldekoaotalora Astarloa 16/02/1983 Abadiño
9 149 33 7 1
Eskurza Xabier Eskurza García 17/01/1970 Valle de Trápaga-Trapagaran
12 309 48 3 15
Goikoetxea Andoni Goikoetxea Olaskoaga 23/08/1956 Alonsotegi
16 312 65 9 35
Txirri Fernando Quintanilla Barañano 13/11/1964 Barakaldo
14 270 66 6 28
Manolo García Manuel García Ardura 18/01/1967 Bilbao
11 293 71 12 8
Ibarrondo Imanol Ibarrondo Garay 27/03/1967 Bilbao
12 307 97 14 21
Vivanco Óscar Vivanco Arco 30/09/1962 Bilbao
12 281 34 4 18
Murúa Edorta Murúa Zenarruzabeitia 22/02/1963 Barakaldo
12 330 56 8 4
Álvaro Iglesias Álvaro Iglesias Quintana 12/07/1972 Barakaldo
18 375 19 3 0
Eder Eder Martínez Telletxea 22/08/1983 Bilbao
3 35 6 0 1
Gontzal Gontzal Rodríguez Díez 04/01/1982 Barakaldo
3 65 15 0 3
Meléndez Carlos Meléndez Latorre 26/01/1957 Bilbao
15 93 1 0 0
Ormazábal Asier Ormazábal Larizgoitia 21/10/1982 Bilbao
13 367 110 14 3
Santisteban José Manuel Santisteban González 27/09/1967 Barakaldo
17 322 15 3 0
Basauri Garikoitz Basauri Amezua 03/08/1974 Elorrio
12 232 21 0 0
Solaun Jon Solaun Akarregi 03/12/1974 Bilbao
18 512 99 4 49
Jon Ander Jon Ander López Maquiera 06/09/1976 Barakaldo
9 124 11 3 0
Del Barrio Luis Alfonso del Barrio Michelena 23/09/1957 Barakaldo
14 361 36 3 27
Liceranzu Jesús Iñigo Liceranzu Otxoa 13/03/1959 Bilbao
12 333 49 2 28
Herrera Pedro María Herrera Sancristóbal 17/07/1959 Bilbao
8 211 20 1 25
Urquiaga Santiago Urquiaga Pérez 18/04/1958 Barakaldo
12 353 18 0 5
Jon García Jon García Sobrino 16/10/1961 Bilbao
10 226 27 3 45
Arteaga Fernando Arteaga Alzaga 27/02/1960 Abadiño
11 281 37 3 33
Robus Robustiano Bilbao Echevarría 18/12/1900 Getxo
1 0 0 0 0
Urrutia Jesús Urrutia Oleaga 05/04/1951 Berango
5 28 1 0 0
Maguregui José Ignacio Maguregui San Pelayo 25/02/1951 Getxo
3 7 1 0 2
Aurtenetxe Jon Aurtenetxe Borde 03/01/1992 Amorebieta-Etxano
11 175 40 2 5
Echevarría Javier Echevarría Iruarrizaga 25/07/1964 Bilbao
12 191 10 1 0
Endika Endika Guarrotxena Arzubiaga 26/10/1961 Bilbao
12 257 15 0 43
Jabo Javier Sa Pasarín 26/07/1964 Barakaldo
5 121 7 0 26
Noriega José María Noriega Aldekoa 14/11/1958 Bilbao
12 322 12 0 77
Arrien Ricardo Arrien Iriondo 15/11/1960 Gernika-Lumo
12 266 22 5 76
Dani Daniel Ruiz-Bazán Justa 28/06/1951 Sopuerta
14 368 41 4 155
Bolaños Patxi Bolaños Carcelén 24/12/1961 Durango
12 215 34 5 1
Agiriano José María Agiriano Gutiérrez 04/06/1966 Bilbao
6 115 6 0 10
Alonso Francisco Javier Alonso Ugarte 07/11/1965 Bilbao
1 3 0 0 0
González Etxebarria Fernando Javier González Etxebarria 21/05/1964 Bilbao
12 264 59 10 9
Rementería Joseba Iñaki Rementería Radigales 12/10/1965 Bilbao
6 71 15 5 2
Kepa Pedro Blasco Tellitu 29/09/1966 Leioa
1 1 0 1 0
Martín Alberto Martín Goikoetxea 07/03/1955 Santurtzi
15 314 29 3 46
Burgueña José Luis Burgueña Arroyo 05/05/1954 Bilbao
12 212 7 0 0
Murúa Andoni Murúa Zenarruzabeitia 20/03/1953 Barakaldo
9 223 12 2 73
Moreno Alfonso Moreno Fernández 14/08/1966 Ermua
10 241 42 4 15
Barandica José Luis Barandica Amorrortu 07/06/1959 Lemona
5 57 3 0 0
Basauri Enrique Basauri Arbulu 21/07/1953 Elorrio
15 254 14 1 0
Amorrortu José María Amorrortu Prieto 22/07/1953 Bilbao
10 221 7 1 24
Escalza Francisco Javier Escalza Ellacuria 10/12/1952 Arrankudiaga
15 384 33 2 3
Castaños Federico Castaños Martínez 12/01/1959 Bilbao
11 212 40 7 2
Merayo Carlos Merayo Delgado 27/05/1960 Barakaldo
13 309 25 2 24
Txetxu Rojo José Francisco Rojo Arroitia 28/01/1947 Bilbao
17 414 32 6 47
Lotina Miguel Ángel Lotina Oruechebarría 18/06/1957 Meñaka
10 256 16 1 89
Susaeta Javier María Susaeta Díez 06/10/1957 Bilbao
8 206 14 1 26
Vidal Juan Carlos Vidal Cruz 25/09/1954 Bilbao
11 208 20 2 19
Badiola José Ramón Badiola Badiola 14/01/1956 Ondarroa
6 77 5 1 16
Oñaederra José Ignacio Oñaederra Bayón 17/02/1952 Santurtzi
13 322 47 4 1
Carlos Carlos Ruiz Herrero 07/06/1948 Bilbao
13 259 6 0 91
Garay Ignacio Garay Mugaguren 31/01/1952 Bedia
15 327 34 5 19
Aguirreoa Peio Aguirreoa Longarte 22/12/1954 Ondarroa
16 410 16 1 0
Bengoetxea José María Bengoetxea Larrinaga 05/01/1956 Ondarroa
9 134 8 0 33
Villar Ángel María Villar Llona 21/01/1950 Bilbao
10 291 17 1 8
Marro Víctor Marro Francés 21/10/1946 Balmaseda
12 100 2 0 0
Echevarría Francisco Javier Echevarría Barrenechea 05/06/1950 Igorre
15 307 17 2 0
Aitor Ramos Aitor Ramos Leniz 11/06/1985 Bermeo
9 225 62 1 41
Koikili Koikili Lertxundi del Campo 23/12/1980 Otxandio
13 275 82 7 12
Maguregui José María Maguregui Ibargutxi 16/03/1934 Ugao-Miraballes
13 239 0 1 41
Arce Koldo Arce Saralegi 12/06/1975 Bilbao
8 195 56 10 2
Kortina Jon Kortina Bertol 15/05/1972 Bilbao
13 363 76 3 28
Ruiz Otxoa Javier Ruiz Otxoa 12/03/1973 Barakaldo
13 302 47 0 2
Iñaki José Ignacio García Sendín 20/11/1969 Bilbao
18 335 38 4 0
Alain Alain González Villanueva 08/10/1977 Bilbao
13 340 79 8 5
Sueiro Gonzalo Sueiro Arnaiz 16/02/1976 Bilbao
9 219 34 2 43
Aitor Agirre Aitor Agirre Carro 23/09/1973 Barakaldo
10 265 49 3 42
Gartzen Gartzen Telletxea Goienetxea 03/07/1972 Bermeo
13 330 104 12 23
Gorka Soria Gorka Soria Arretxe 20/09/1976 Mungia
14 348 107 5 1
Léniz Iñaki Léniz Bengoetxea 10/04/1974 Bermeo
10 273 68 5 35
Matxon Pedro María Matxon Franco 23/01/1969 Portugalete
15 370 83 11 18
Zuluaga Pablo Zuluaga Régulez 08/07/1970 Bilbao
14 424 55 1 43
Sendoa Sendoa Aguirre Basterretxea 31/12/1975 Erandio
16 520 42 2 152
Álex Alejandro Díez Vega 25/01/1975 Abadiño
11 264 76 3 11
Zubizarreta Galder Zubizarreta Villanueva 22/01/1980 Sopuerta
10 216 58 0 6
Gorka González Gorka González González 01/10/1977 Santurtzi
7 124 26 1 5
Julen Gonzalo Julen Gonzalo Estébanez 25/04/1979 Barakaldo
9 182 19 0 19
Katxorro Francisco Javier Cachorro González 07/08/1978 Barakaldo
18 518 102 8 53
Jorge Rodríguez Jorge Rodríguez Mínguez 07/02/1977 Barakaldo
8 208 34 2 8
Jorge Sánchez Jorge Sánchez Pérez 11/01/1973 Barakaldo
12 362 81 2 49
Roberto Rodríguez Roberto Rodríguez Puertas 29/11/1976 Barakaldo
9 217 46 2 12
Jaio Egoitz Jaio Gabiola 13/08/1980 Abadiño
15 366 107 10 12
Aiert Aiert Derteano Elorriaga 13/01/1973 Amorebieta-Etxano
10 307 28 1 112
Manu Imanol Franco Barrena 20/01/1973 Larrabetzu
13 355 100 13 0
Galder Galder Izaola Azcona 13/06/1972 Bilbao
14 390 67 2 13
Zarraga Kepa Zarraga Arregui 02/09/1971 Bilbao
15 436 122 6 5
Alaña Ander Alaña Puerta 02/11/1981 Bilbao
14 360 131 11 19
Badiola Gorka Badiola Uranga 07/04/1975 Ondarroa
13 344 24 1 26
Burgueña Xabier Burgueña Villaño 28/11/1979 Bilbao
11 286 107 7 10
Cuevas Roberto Cuevas Martín 30/01/1981 Abadiño
12 327 83 4 49
Ibón Díez Ibón Íñigo Díez Garamendi 31/07/1983 Bermeo
13 252 76 10 3
Abasolo Paul Abasolo Amantegui 29/06/1984 Durango
10 235 40 3 30
Gómez Fernando Javier Gómez Rodríguez 18/11/1949 Abanto y Ciérvana
12 263 25 0 0
Ruiz Igartua Juan José Ruiz Igartua 18/08/1947 Gorliz
11 222 14 1 0
Collantes José Ignacio Collantes Portela 03/03/1956 Barakaldo
4 61 5 0 7
Salazar José Ángel Salazar Larracoechea 16/12/1951 Arrankudiaga
8 181 8 1 31
Deusto Juan Antonio Deusto Olagorta 08/01/1946 Bilbao
15 223 5 0 0
Aitor Aguirre Aitor Martín Aguirre Uriarte 11/11/1949 Sondika
15 366 24 1 110
Viteri Rafael María Viteri Chavarri 11/07/1952 Bilbao
8 161 10 2 37
Portu Antonio Rodríguez de la Concepción 17/01/1948 Basauri
9 233 7 0 9
Benito Juan José Benito Boada 10/08/1953 Sestao
9 190 31 4 19
Madariaga José Ignacio Madariaga Tejedor 31/07/1949 Sestao
8 206 21 1 10
Rojo II José Ángel Rojo Arroitia 19/03/1948 Bilbao
13 278 26 4 23
Zaldua Juan Antonio Zaldua Olazar 14/10/1952 Busturia
7 21 0 0 0
Cenitagoya José María Cenitagoya Urién 12/03/1947 Elorrio
10 243 12 1 2
Ibáñez Ricardo Ibáñez Conde 05/10/1949 Barakaldo
13 249 9 1 42
Santamaría Juan José Santamaría Rodríguez 22/05/1947 Bilbao
11 280 5 1 1
Urruchurtu Francisco Javier Urruchurtu Lekue 19/10/1947 Basauri
6 193 25 4 31
Betzuen José Ramón Betzuen Urkiza 11/11/1947 Lemona
12 131 5 1 5
Meléndez Juan Luis Meléndez Alberdi 03/04/1950 Durango
11 173 2 0 0
Uriarte Fidel Uriarte Macho 01/03/1945 Sestao
15 342 5 1 91
Duñabeitia Juan María Duñabeitia Larrea 02/07/1945 Elorrio
10 216 11 0 16
Igartua José María Igartua Mendizábal 06/03/1950 Elorrio
13 279 25 1 28
Otaolea José Pablo Otaolea Revilla 12/01/1953 Bilbao
8 147 8 0 46
Izkoa Francisco Javier Izkoa Buruaga 07/06/1946 Getxo
13 296 4 0 0
Arieta II Antón Arieta-Araunabeña Piedra 06/01/1946 Durango
12 309 4 1 69
Ortuondo Jesús María Sáenz Ortuondo 11/06/1951 Ondarroa
13 213 13 1 37
Zubikarai Eñaut Zubikarai Goñi 26/02/1984 Ondarroa
12 118 6 3 0
Zubiaga Félix Mateo Zubiaga Atxa 04/01/1945 Arrankudiaga
8 131 7 1 23
Zuluaga José María Zuluaga Alonso 08/09/1951 Bilbao
12 288 45 6 1
Arenaza Jesús María Martínez de Arenaza Eguileor 24/12/1951 Bilbao
4 30 1 0 3
Navas Luis Felipe Navas Echevarría 26/04/1947 Basauri
3 25 2 0 1
Sánchez Jesús Luis Sánchez Rodríguez 19/09/1948 Sestao
8 168 5 0 0
Antón Antonio Manuel Martínez Morales 19/10/1944 Bilbao
13 307 9 2 10
Aranguren Jesús Aranguren Merino 26/12/1944 Portugalete
13 247 1 1 4
Larrauri José Ramón Martínez Larrauri 12/02/1940 Bilbao
13 301 2 0 2
Iñaki Sáez José Ignacio Sáez Ruiz 23/04/1943 Bilbao
12 263 5 1 7
Echarri Rafael Echarri Gobantes 24/09/1942 Bilbao
11 175 3 3 4
Mendieta Andrés Mendieta Ocamica 12/02/1945 Lekeitio
10 130 0 0 0
Beitia José Antonio Beitia Abásolo 07/02/1947 Bedia
6 72 1 1 0
Estéfano Nicolás Estéfano Montalbán 09/02/1947 Barakaldo
10 120 1 0 25
Arraiz Enrique Arraiz Urtiaga 24/11/1946 Barakaldo
10 143 2 0 16
Escalza José Luis Escalza Ellacuria 21/10/1946 Arrankudiaga
4 61 1 0 2
Mendiolea José Ignacio Mendiolea Lope de Eguinoa 12/10/1946 Santurtzi
7 124 1 2 21
Raúl Raúl López Campos 27/04/1945 Sestao
10 156 6 1 1
Zugazaga Luis María Zugazaga Martínez 13/10/1944 Sestao
10 141 2 0 0
Aramburu Fernando Aramburu Escobar 06/09/1949 Santurtzi
11 233 14 2 67
Fernández Flórez Jesús María Fernández Flórez 02/03/1948 Barakaldo
2 8 2 0 0
Gabriel Uriarte Gabriel Uriarte Macho 10/10/1949 Sestao
7 61 3 0 14
Argoitia José María Argoitia Acha 18/01/1940 Galdakao
16 291 0 0 64
Echeberria Luis María Echeberria Igartua 24/03/1940 Erandio
14 306 1 0 1
Bilbao Victoriano Bilbao Elexpuru 29/07/1937 Erandio
17 373 2 0 0
Barrenechea Ramón Félix Barrenechea Areitio 14/07/1940 Durango
13 283 0 0 0
Lavín Pedro Lavín Arkotxa 06/01/1948 Ondarroa
9 128 3 0 5
Clemente Javier Clemente Lázaro 12/03/1950 Barakaldo
6 47 0 0 6
Irusquieta José Ramón Irusquieta García 07/09/1939 Bilbao
12 203 0 1 0
Ian Uranga Ian Uranga Chong 22/06/1987 Durango
13 335 74 1 13
Mikel Rico Mikel Rico Moreno 04/11/1984 Arrigorriaga
18 499 69 4 49
Castillo Xabier Castillo Aranburu 29/03/1986 Durango
11 230 50 4 3
López Garai Aritz López Garai 06/11/1980 Barakaldo
16 518 117 4 17
Del Olmo Joseba del Olmo García 20/06/1981 Barakaldo
10 243 41 2 30
Goiria Asier Goiria Etxebarria 19/09/1980 Amorebieta-Etxano
16 453 70 6 91
Txiki Lombraña Roberto Lombraña Hompanera 13/11/1975 Durango
13 411 106 9 11
Markel Robles Markel Robles Zugadi 12/06/1979 Lekeitio
8 217 27 2 10
Uribarri Iñigo Uribarri Aberasturi 17/08/1972 Gernika-Lumo
9 183 60 13 5
Gómez Antonio Gómez Aguirre 28/07/1934 Basauri
9 149 0 6 1
Kike Alonso Enrique Alonso Fernández 07/05/1968 Basauri
14 305 84 9 26
Agustín Ruiz Agustín Ruiz Galnares 06/12/1973 Barakaldo
11 246 63 5 5
Urrutia Javier Urrutia Ruiz 07/08/1976 Bilbao
12 361 55 2 36
Olaeta Javier Manuel Olaeta Álvarez 04/04/1971 Gernika-Lumo
8 220 38 3 10
Docando Carlos Docando Hierro 11/07/1970 Barakaldo
12 290 76 5 11
Núñez Alfonso Núñez Lecea 30/01/1965 Bilbao
11 295 13 2 0
Elorza Agustin Elorza Bilbao 11/09/1951 Bilbao
3 0 0 0 0
Kali Garrido José Félix Garrido Muro 14/09/1972 Bilbao
15 442 88 7 94
Martínez Iñaki Martínez Bravo 16/10/1972 Durango
7 139 26 3 2
Loroño Raúl Loroño Echevarría 28/02/1973 Lezama
5 165 30 1 38
Somavilla José Javier Gómez Somavilla 07/10/1968 Erandio
13 392 90 11 9
Edorta Edorta Ibarrondo Barrutabeña 29/11/1974 Bilbao
5 35 0 0 0
Garita Juan Miguel Garitaonandia Egurrola 26/09/1959 Zaldibar
8 85 10 0 0
Axier Axier Intxaurraga Mendia 11/04/1968 Berriz
16 496 173 19 5
Gallo David Gallo García 09/10/1975 Bilbao
15 453 107 13 95
Algorta Ibon Algorta Telletxea 14/08/1975 Bermeo
9 211 44 3 9
Lekue Rufino Lekue Akesolo 02/03/1975 Amorebieta-Etxano
5 23 2 1 0
Alkorta Óscar Alkorta Martínez 03/08/1975 Bilbao
10 210 21 3 20
Acedo Domingo Gómez-Acedo Villanueva 06/06/1898 Bilbao
1 0 0 0 0
López Murga Ignacio Javier López Murga 27/03/1961 Urduña/Orduña
17 467 73 5 66
Arrieta Juan Arrieta Gorostiaga 24/09/1917 Bilbao
4 34 0 0 0
Xabier Pantzeska Xabier Rebollo Francia 29/08/1969 Berango
5 128 19 1 2
Dani Alonso Daniel Alonso Bonilla 20/08/1973 Santurtzi
6 140 16 0 10
Ipiña Asier Ipiña Iglesias 15/05/1973 Bilbao
8 217 37 8 3
Mújika Jorge Mújika Larrañaga 02/02/1970 Basauri
10 201 57 7 16
Novoa Jon Aingeru Novoa Arias 24/06/1974 Bilbao
9 203 55 2 1
Raúl Calle Raúl Calle Vicente 10/11/1976 Santurtzi
7 154 10 0 19
Sangroniz Gorka Sangroniz Barcena 27/02/1973 Getxo
8 168 10 2 0
Zamarripa Jon Zamarripa Agirrezabala 24/01/1971 Getxo
5 167 9 1 59
Peña Óscar Rodríguez Peña 30/10/1974 Barakaldo
4 39 3 0 0
Basterrechea Pedro Basterrechea Zabala 07/06/1907 Erandio
4 36 0 0 0
Izurza Javier Izurza Vallejo 12/08/1968 Bilbao
13 265 31 4 34
Dani Daniel Barroso Alcubilla 03/06/1966 Barakaldo
8 262 66 9 3
Txema José Manuel Martín Rodríguez 11/07/1974 Iurreta
3 41 1 1 0
Tonino José Antonio Valverde Besga 08/08/1971 Bilbao
7 168 49 5 21
Argoitia Iosu Argoitia Gorostiaga 02/02/1966 Galdakao
7 196 43 4 47
Navarro Iñaki Sainz Beascoetxea 30/07/1968 Erandio
8 219 57 8 4
Ormaza Jon Kepa Ormaza Martínez 01/07/1969 Bermeo
1 14 1 1 0
Andrés Andrés Martínez Goikoetxea 24/11/1972 Bilbao
8 145 47 2 7
Gorbea Joseba Gorbea Celis 29/10/1972 Barakaldo
1 3 0 0 0
Bikandi Imanol Bikandi Sagarminaga 29/03/1968 Galdakao
9 237 21 0 17
Etxevarría Aitor Etxevarría Hernando 29/01/1967 Bilbao
8 214 42 3 11
Xabier Francisco Xabier Ramos Gárate 07/12/1966 Getxo
8 193 32 2 8
Aitor Bouzo Aitor Bouzo Guerenabarrena 04/01/1967 Ermua
15 456 39 2 112
Aitor Martínez Aitor José Martínez de Lejarza Azcueta 03/10/1963 Zalla
8 216 10 1 31
Alex Alex Viguera Gorostiza 01/11/1965 Berriz
4 90 14 1 2
Bustinza Julen Bustinza Ureta 13/02/1967 Bermeo
7 203 33 0 15
Gallastegi José Félix Gallastegi Bilbao 07/07/1966 Abadiño
8 238 28 2 9
Izagirre José María Izagirre Sabín 08/03/1967 Bilbao
4 84 15 0 4
Jon González Jon Aingeru González Díez 31/12/1973 Sestao
4 51 7 1 7
Mendilibar José Luis Mendilibar Etxebarria 14/03/1961 Zaldibar
15 497 51 3 63
Moska Ángel Vélez Rojo 18/06/1965 Derio
14 364 52 4 101
Santi Francés Santiago Francés Marín 07/03/1966 Bilbao
6 92 14 1 1
Yuste Miguel Ángel Yuste Alonso 03/08/1969 Barakaldo
9 178 24 1 9
Nando Yosu Fernando Trío Zabala 08/07/1939 Mungia
13 243 0 3 31
Koldo Aguirre Koldo Aguirre Bidaurrazaga 27/04/1939 Sondika
13 234 0 0 44
Uribarri Pedro María Uribarri Uriarte 23/04/1942 Galdakao
5 101 0 0 1
Iriondo Rafael Iriondo Aurtenetxea 24/10/1918 Gernika-Lumo
16 289 0 0 90
Barrios Antonio Barrios Seoane 21/05/1910 Getxo
9 102 0 0 16
García de Andoin José María García de Andoin Pérez 22/05/1933 Bilbao
2 27 0 0 7
Carmelo Cedrún Carmelo Cedrún Ochandategui 06/12/1930 Amorebieta-Etxano
17 416 0 0 0
Barinaga Sabino Barinaga Alberdi 15/08/1922 Durango
16 239 0 2 103
Maixi Máximo Martín Elorza 07/02/1951 Portugalete
2 72 10 1 2
Ruiz José Antonio Ruiz López 02/05/1947 Bilbao
9 16 0 0 0
Isidro Isidro Eguiluz Gurrea 23/06/1944 Bilbao
5 57 0 0 0
Arroyo Ignacio Arroyo Lambarri 02/07/1942 Muskiz
9 213 2 0 21
Orúe José María Orúe Aranguren 17/03/1931 Bilbao
18 421 0 0 1
Echevarría Javier Echevarría Azarloza 03/12/1940 Amorebieta-Etxano
11 71 0 0 0
Sertucha Ángel Sertucha Ereñozaga 27/01/1931 Gatika
11 192 0 0 1
Villapún José Ramón Villapún González 07/01/1946 Bermeo
7 97 0 0 7
Ríos Eusebio Ríos Fernández 30/03/1935 Portugalete
12 270 0 1 1
Senarriaga Ramón Senarriaga Gutiérrez 31/05/1942 Bilbao
6 40 0 0 4
Urra José Manuel Urra López 06/03/1947 Santurtzi
3 30 0 0 0
Fernández José Antonio Fernández Blanco 26/12/1940 Bilbao
10 227 0 0 0
Azcueta José Luis Azcueta Uriarte 13/10/1936 Galdakao
13 209 0 0 0
Aurre Víctor Aurre García 19/05/1937 Barakaldo
12 271 0 0 13
Arieta Eneko Arieta-Araunabeña Piedra 21/08/1933 Durango
15 244 0 2 128
Etura Manuel González Etura 21/03/1933 Sestao
14 231 0 1 2
Meltzer Juan Ignacio Meltzer García 23/10/1941 Getxo
4 23 0 0 0
Garay Jesús Garay Vecino 10/09/1930 Bilbao
17 371 0 0 11
Izaola Ignacio María Izaola Aguirre 11/09/1936 Bilbao
9 127 0 0 6
Mauri Mauricio Ugartemendia Lauzirika 26/04/1934 Gernika-Lumo
14 258 0 0 62
Galilea Ángel Galilea Setién 20/02/1938 Getxo
7 107 0 0 4
Bolao Ángel Gómez Benito 12/12/1935 Bilbao
10 236 0 0 2
Jesús Echevarría Jesús María Echevarría García 24/12/1945 Amorebieta-Etxano
3 37 0 0 4
Iturriaga Pedro María Iturriaga Zalbidea 07/04/1939 Getxo
10 153 0 0 6
Mentxaka Nicolás Mentxaka Fernández 11/01/1939 Bilbao
9 113 0 2 48
Orúe II Luis María Orúe Rementeria 09/09/1944 Ondarroa
6 96 0 1 21
Carlos Carlos Santamarina Santamaría 16/02/1940 Bilbao
16 380 2 0 5
Basterrechea José María Basterrechea Elorrieta 25/05/1939 Busturia
6 93 0 0 0
Icazuriaga Julián Icazuriaga Ugalde 24/08/1939 Gernika-Lumo
11 259 0 1 21
Marigil Julio Marigil Merino 24/08/1936 Bilbao
14 289 0 0 0
Beitia Gonzalo Díaz Beitia 17/11/1936 Sestao
11 192 0 0 41
Argacha Juan Cruz Lejarzegi Argacha 03/05/1942 Gernika-Lumo
4 42 0 1 7
Artetxe José Luis Artetxe Muguire 28/06/1930 Getxo
15 276 0 1 107
Plácido Plácido Bilbao Zubiaur 13/09/1940 Leioa
6 107 0 1 14
Rentería Jesús Rentería Olazabal 08/06/1934 Basauri
9 126 0 2 2
Alustiza Ignacio Alustiza Izaguirre 22/07/1931 Barakaldo
10 200 0 2 1
Marcaida Félix Marcaida Aurrecoechea 20/11/1931 Loiu
16 233 0 0 99
Calvo Pedro Calvo Ibáñez 09/08/1937 Balmaseda
9 91 0 0 0
Ealo Juan Antonio Ealo Bustinza 13/11/1938 Lemona
6 83 0 0 4
García Juan José García Elorduy 17/03/1935 Sestao
11 169 0 2 30
Portilla Juan Cruz Portilla Sañudo 01/01/1939 Bilbao
15 283 0 3 28
Alcorta Ángel Alcorta Badiola 04/03/1938 Gernika-Lumo
8 69 0 0 16
Aguirre Sabino Aguirre Begoña 04/05/1940 Erandio
6 65 0 1 8
Ayarza Ignacio Ayarza Tierra 21/05/1938 Bilbao
5 79 0 1 15
Canito Nicanor Sagarduy Gonzalo 18/03/1931 Barakaldo
17 380 0 1 13
Uribe Ignacio Uribe Echevarría 27/12/1933 Bilbao
10 174 0 0 57
Chechu José Antonio Expósito Trápaga 28/05/1940 Bilbao
9 154 0 0 52
Guerrica Antonio Guerrica Echevarria 06/12/1939 Muxika
9 82 0 0 0
Hormaeche José Antonio Hormaeche Chopitea 09/09/1936 Gernika-Lumo
9 203 0 0 78
Zamacona José María Zamacona Barroeta 18/05/1939 Bilbao
9 214 0 0 6
Pegaso Francisco Esteban Aedo 10/01/1938 Portugalete
8 191 0 3 0
Asenjo Agustín Asenjo Marquina 12/05/1938 Barakaldo
6 73 0 0 0
Latatu Isidoro Latatu Cortés 04/04/1940 Erandio
8 116 0 2 21
Uría Joaquín Uría Garaygordóbil 15/09/1933 Bilbao
9 210 0 0 8
Iraragorri José Iraragorri Ealo 16/03/1912 Basauri
11 141 0 0 95
Zárraga José María Zárraga Martín 15/08/1930 Getxo
13 272 0 0 11
Artabe Francisco Javier Artabe Erezcano 20/04/1934 Bilbao
8 102 0 0 36
Lerma Pedro Luis Lerma Escubi 25/03/1940 Sestao
7 98 0 0 7
Egusquiza Miguel Ibarreche Egusquiza 04/04/1937 Erandio
10 151 0 3 3
Bilbao Federico Bilbao Solozábal 06/01/1935 Getxo
8 46 0 0 12
Larrabeiti Manuel Larrabeiti Echáburu 21/08/1931 Mungia
9 214 0 0 6
Barrio Melchor Germán Barrio Mora 06/01/1934 Barakaldo
12 137 0 0 34
Esturo Javier Esturo Badiola 29/08/1940 Erandio
4 33 0 0 2
Irusquieta Ignacio Irusquieta García 17/10/1933 Bilbao
11 122 0 1 9
Achiaga Ramón Achiaga Valentín 23/12/1940 Bilbao
4 26 0 0 6
Arbe Manuel Arbe Elexpe 17/02/1933 Arrigorriaga
12 71 0 0 0
Cobo José María Cobo Elosua 18/04/1937 Muskiz
14 260 0 0 0
García José Luis García Saiz 23/09/1940 Getxo
13 244 0 1 56
José Luis José Luis Pérez Álvarez 27/10/1940 Getxo
11 232 0 0 49
Sertucha José Manuel Sertucha Ereñozaga 01/11/1941 Gatika
11 191 0 0 22
Ormaza Javier Ormaza Garay 29/11/1944 Getxo
5 55 0 0 19
Zorriqueta Juan María Zorriqueta Aspiazu 11/06/1940 Galdakao
12 155 0 2 32
Latorre José Antonio Latorre Beaskoetxea 01/12/1941 Bilbao
9 66 0 0 11
Gainza Agustín Gainza Vicandi 28/05/1922 Basauri
20 380 0 1 117
Mundo Edmundo Suárez de Trabanco 22/01/1916 Barakaldo
13 229 0 0 196
Zubieta Ángel Zubieta Redondo 17/07/1918 Galdakao
5 77 0 0 4
Molinuevo José Luis Molinuevo Martín 22/01/1917 Deusto
4 13 0 0 0
Ipiña Juan Antonio Ipiña Iza 23/08/1912 Ortuella
13 290 0 0 14
Ochoa Juan Ochoantezana Milicua 25/10/1912 Plentzia
7 32 0 0 6
Bóveda Eneko Bóveda Altube 14/12/1988 Durango
13 286 53 3 7
Etxeita Xabier Etxeita Gorritxategi 31/10/1987 Amorebieta-Etxano
15 318 80 10 21
Etxebarria Xabier Etxebarria Larrabide 20/07/1987 Igorre
11 251 77 5 15
Iturraspe Ander Iturraspe Derteano 08/03/1989 Abadiño
13 280 77 4 4
Zugadi Javier Zugadi Eiguren 04/12/1945 Lekeitio
2 23 0 0 0
Platas Francisco Platas Rodríguez 11/08/1948 Bilbao
3 47 2 1 9
Rentería Francisco Javier Rentería Lascurain 10/03/1946 Bermeo
1 5 0 0 0
Fortea Maximiliano Benjamín Fortea Pereiro 21/12/1948 Ortuella
2 17 0 0 0
Goñi José Benito Yáñiz Goñi 30/12/1939 Barakaldo
3 38 1 0 4
Iribarren Félix Iribarren Rodríguez 13/04/1948 Bilbao
3 34 0 0 6
Chomín Domingo Martínez Echevarría 28/10/1948 Bilbao
1 18 0 0 1
Alonso José María Alonso Pérez 03/05/1940 Basauri
12 210 0 2 27
Doro Heliodoro Rodríguez Hurtado 11/07/1945 Basauri
3 64 0 1 2
Urresola Manuel Urresola Benito 13/11/1943 Ugao-Miraballes
3 69 0 0 6
Igartua Juan Luis Igartua Landaluce 25/08/1940 Bilbao
9 109 0 0 0
Pouso Juan Carlos Pouso Lejonagoitia 20/07/1960 Leioa
3 53 7 0 0
Arteaga Juan Antonio Arteaga Mariscal 01/04/1971 Barakaldo
6 87 9 1 5
Lobato Josu Lobato Eguren 07/08/1968 Bilbao
10 97 4 0 0
Aguirre Sabino Aguirre Asla 29/01/1913 Erandio
4 33 0 0 1
Aizpuru José Miguel Aizpuru Domingo 26/10/1948 Bilbao
6 98 1 1 0
Bergareche Fernando Bergareche Maruri 25/05/1916 Erandio
1 0 0 0 0
Emilio Emilio Iguarán Palou 16/04/1914 Bilbao
1 1 0 0 0
Arza Pedro Arza Urigoitia 05/06/1969 Bilbao
7 154 46 7 3
Mendiola Iñaki Fernández de Mendiola Yurrebaso 17/07/1969 Galdakao
13 286 61 7 15
Berciano José Manuel Berciano Llaguno 16/01/1966 Gordexola
4 86 4 0 2
Armenteros José Miguel Armenteros Zubia 15/07/1957 Barakaldo
1 0 0 0 0
Larburu Félix Larburu Arrizabalaga 04/12/1906 Barakaldo
3 7 0 0 0
Travieso Manuel López Llamosas 01/05/1900 Barakaldo
2 1 0 0 0
Sagarduy Alejandro Sagarduy Sarriá 17/05/1961 Erandio
15 465 58 4 43
Gamboa Iñigo Gamboa de la Mata 15/06/1970 Portugalete
10 201 22 1 53
Juanan Juan Antonio Pérez Quesada 25/09/1963 Lemona
5 112 3 0 8
Calvo José Antonio Calvo Bregar 08/08/1971 Bilbao
2 25 4 0 0
Pepe Juan José Juan Ortega Checa 19/03/1971 Bilbao
4 79 3 0 10
Prieto Juan Antonio Prieto Aguirre 02/12/1932 Bilbao
6 119 0 0 36
Bilbo Iñigo Bilbao Etxebarría 09/05/1967 Bilbao
13 224 57 7 2
Irureta Xabier Iruretagoiena Artzamendi 21/03/1986 Berriatua
14 277 37 2 0
Zigor Zigor Goikuria Garmendia 16/06/1979 Arrigorriaga
9 197 18 2 0
Añibarro José María Añibarro Astondoa 26/07/1979 Zeberio
9 230 62 5 3
Larrazábal Ibón Larrazábal Landa 22/01/1980 Mungia
11 364 83 6 6
Garalde Xabier Garalde Gorostola 05/07/1988 Berriatua
1 1 0 0 0
Quincoces Jacinto Francisco Fernández de Quincoces López de Arbina 17/07/1905 Barakaldo
11 186 0 0 0
Chavi Pascual Carlos Xabier Pascual Luca de Tena 09/07/1981 Bilbao
7 59 6 2 0
Ander Herrera Ander Herrera Agüera 14/08/1989 Bilbao
6 176 54 5 13
Torre José María Torre Pereira 01/11/1934 Bilbao
4 44 0 0 6
Olivares Serafín Olivares Azueta 24/08/1939 Lemona
2 35 0 0 0
Beascoechea Pedro María Beascoechea Bernaola 25/01/1939 Basauri
5 57 0 0 5
Ruiz Jesús Ruiz Abascal 1904 Bilbao
2 0 0 0 0
Allende Juan Allende Ondiz 19/02/1936 Getxo
8 139 0 0 37
Manolín Manuel Martínez Canales 21/05/1928 Getxo
12 243 0 0 10
Lasheras Antonio de las Heras Rotaeche 10/07/1935 Bilbao
12 262 0 1 1
Sasia Gerardo Sasia Goyenechea 31/05/1938 Bilbao
6 90 0 0 16
Axpe Luis Axpe Menéndez 26/03/1937 Barakaldo
6 122 0 3 3
Onaindia Pedro Onaíndia Borde 07/09/1935 Ugao-Miraballes
7 134 0 1 34
González José Luis González Gutiérrez 25/08/1932 Bilbao
11 127 0 1 3
Arana Gonzalo Arana Arambarri 17/07/1935 Loiu
6 65 0 0 4
Pestaña Víctor Pestaña Llamas 10/01/1933 Leioa
7 90 0 0 1
Petralanda Juan Petralanda Solagaistúa 02/02/1935 Durango
9 161 0 1 10
Tini Agustín García Braceras 31/12/1930 Sodupe
10 236 0 1 44
Anchía Sabino Anchía Cearreta 28/11/1932 Amorebieta-Etxano
8 146 0 0 2
Uriarte Sabino Uriarte Llona 01/07/1933 Loiu
7 81 0 1 13
Ucelay José Antonio Ucelay Urrengoechea 15/06/1931 Amorebieta-Etxano
7 115 0 1 62
Busto José María Busto Llano 12/11/1923 Portugalete
17 351 0 0 0
Azcarate Ignacio María Azcarate Artazcoz 15/07/1929 Bilbao
5 47 0 0 19
Elguea Fernando Elguea Mendoza 20/09/1936 Durango
4 21 0 0 0
Gárate Ignacio Gárate Bergareche 05/01/1929 Durango
8 82 0 0 31
Iraragorri Leandro Iraragorri Fournier 17/12/1934 Bilbao
4 7 0 0 0
Izaguirre Ignacio Izaguirre Terreros 13/06/1933 Muskiz
10 119 0 0 46
Lezama Raimundo Pérez Lezama 29/11/1922 Barakaldo
20 242 0 0 0
Cortazar José Miguel Cortazar Iriondo 29/09/1934 Ondarroa
7 81 0 1 27
Goicolea Francisco Javier Goicolea Areitio 10/02/1926 Durango
9 102 0 0 0
José Luis José Luis Ortiz de Zárate Gordobil 18/05/1924 Bilbao
12 203 0 2 8
Arranz Miguel Arranz Torrecilla 19/07/1932 Portugalete
6 82 0 1 0
Bolado Enrique Bolado Pineda 17/10/1931 Erandio
5 72 0 0 4
Ventura Alberto Ventura Torres 15/10/1934 Plentzia
7 85 0 0 3
Chiqui Joaquín González Mata 14/04/1931 Barakaldo
7 131 0 0 0
Arbulu Tomás Arbulu Arana 20/08/1930 Elorrio
2 37 0 0 0
Eguskiza José Eguskiza Zarraga 24/11/1932 Erandio
6 34 0 0 0
Elorriaga Vicente Elorriaga de la Fuente 23/03/1931 Basauri
11 238 0 1 22
Erezuma José María Erezuma Garachena 13/10/1925 Gernika-Lumo
7 178 0 0 11
Gorospe Juan Gorospe Bernaola 10/07/1931 Bilbao
10 243 0 2 10
Ibarra Miguel Antonio Ibarra Garechana 13/06/1929 Gernika-Lumo
9 236 0 1 28
Lasúen Antonio Lasúen Meñica 10/03/1928 Lemona
7 79 0 0 24
Bedoya Ignacio Bedoya Aguirre 29/07/1930 Bilbao
4 20 0 0 7
Valle Luis Valle González 14/08/1927 Basauri
5 95 0 0 4
Panizo José Luis López Panizo 12/01/1922 Sestao
17 337 0 0 137
Venancio Venancio Pérez García 22/04/1921 Sestao
12 222 0 1 107
Zarra Pedro Telmo Zarraonandia Montoya 20/01/1921 Erandio
18 329 0 1 281
Del Río Dionisio del Río Echevarría 13/02/1926 Barakaldo
13 150 0 0 0
Barrenechea Manuel Barrenechea Bilbao 31/03/1924 Plentzia
14 195 0 1 1
Echave Javier Echave Garro 06/04/1927 Gernika-Lumo
3 13 0 0 0
Urquiola Francisco Urquiola Landeta 23/11/1929 Bilbao
6 109 0 1 0
Mencía Juan José Mencía Angulo 05/03/1923 Sestao
13 166 0 0 2
Bilbao Alejandro Bilbao Suárez 21/10/1929 Leioa
4 56 0 1 3
Echeverria Jesús María Echeverria Burgoa 19/02/1933 Ondarroa
4 52 0 1 11
Madariaga Francisco Madariaga Arizmendi 21/08/1930 Basauri
9 124 0 0 47
Olarieta José Manuel Olarieta Araluce 13/03/1926 Barakaldo
9 156 0 4 4
Basabe Carlos Pedro Basabe Tovar 10/06/1924 Deusto
9 115 0 0 33
Nando Fernando González Balenciaga 01/02/1921 Getxo
13 251 0 0 6
Aldecoa Emilio Aldecoa Gómez 30/11/1922 Deusto
8 122 0 0 23
Lapatza Vicente Luis Lapatza Tineo 05/08/1927 Erandio
2 19 0 0 0
Cayetano Cayetano Gana Vidaurrazaga 17/12/1929 Getxo
11 47 0 0 0
Azcue José María Azcue Bascaran 17/12/1921 Deusto
9 114 0 0 23
Jugo Juan Jugo Larrauri 15/03/1920 Galdakao
8 186 0 2 0
Ojinaga Félix Ojinaga Goitia 20/08/1928 Mungia
4 41 0 0 4
Unanue Pedro Unanue Vergara 14/02/1928 Bilbao
7 68 0 0 23
Celaya Francisco Celaya Bilbao 15/04/1921 Basauri
13 184 0 0 0
Azcarate Pedro Filiberto Azcarate Aguirre 22/08/1924 Durango
8 91 0 0 0
Bilbao José Luis Bilbao Menchaca 08/09/1921 Erandio
13 73 0 0 15
Aldonza Antonio Aldonza Lobato 21/01/1927 Leioa
9 167 0 2 3
Berasaluce José Luis Berasaluce Abio 21/08/1929 Gernika-Lumo
5 51 0 0 0
Escudero Jaime Escudero Etxebarria 22/02/1923 Bilbao
4 9 0 0 0
Lorín Lorenzo Fernández Learra 15/07/1923 Erandio
7 101 0 1 2
Vélez Julio Vélez Calzada 13/06/1924 Durango
7 23 0 0 0
Urquizu Juan José Urquizu Sustaeta 24/06/1901 Ondarroa
8 86 0 0 0
Marquínez Manuel Marquínez Vallejo 30/10/1916 Sestao
10 162 0 0 59
Elizondo Félix Elizondo Barrio 25/08/1921 Basauri
8 86 0 0 16
Munárriz José María Munárriz Santamaría 01/07/1922 Deusto
7 86 0 0 0
Pérez Zabala Alberto Pérez Zabala 06/04/1925 Bilbao
6 22 0 0 0
Alconero Pedro Alconero Artagoitia 03/09/1919 Barakaldo
13 308 0 0 9
Santillán Alfredo Santillán Mamolar 26/10/1928 Leioa
2 18 0 0 0
Arrieta José Félix Arrieta Achabal 19/01/1921 Barakaldo
11 124 0 2 34
Busquet Roque Busquet Vergara 12/01/1917 Galdakao
9 131 0 0 2
Calvo Ángel Calvo Olascoaga 01/03/1919 Barakaldo
10 180 0 2 97
Amorebieta Jesús Amorebieta Larrañaga 03/09/1919 Bermeo
3 56 0 1 0
Rivero José Francisco Rivero González 17/08/1924 Aranguren
11 112 0 0 0
Mugarra Julio Mugarra Olano 14/07/1920 Getxo
10 98 0 0 1
Lecue Emeterio Lecue Salcedo 03/09/1921 Bilbao
4 32 0 0 0
Arzanegui Ángel Arzanegui Uribe 14/07/1917 Gernika-Lumo
10 90 0 0 0
Echevarría Esteban Echevarría Olabarrieta 16/01/1923 Deusto
10 120 0 0 89
Urra Isidoro Urra Fernández 05/09/1916 Sestao
13 196 0 0 10
Gainza Miguel Gainza Vicandi 05/07/1920 Basauri
9 160 0 1 2
Maguregui Jesús Maguregui Gorrochategui 30/08/1928 Getxo
5 64 0 0 0
Muruaga Tomás Muruaga Elortegui 10/04/1918 Sestao
8 93 0 0 37
Torquemada Belarmino Torquemada Miguel 11/09/1914 Barakaldo
10 122 0 2 4
Carnicero Abraham Carnicero Higuera 25/04/1919 Bilbao
6 24 0 0 0
Llorente Fernando Llorente Sanz 10/07/1921 Sestao
11 80 0 0 0
Juan Ramón Juan Ramón Santiago 08/03/1912 Erandio
16 284 0 2 1
Aníbal Aníbal Uriarte Velasco 03/06/1924 Barakaldo
6 79 0 0 19
Arechavala Tomás Arechavala Anda 17/09/1922 Getxo
4 29 0 1 15
Fernández Marcelino Fernández Tabernero 30/11/1920 Barakaldo
6 90 0 0 0
Ortiz Antonio Ortiz Alonso 20/12/1918 Basauri
10 120 0 1 5
Díez José Miguel Díez Balerdi 1917 Bilbao
1 3 0 0 0
Bergareche José Luis Bergareche Ariño 27/05/1921 Erandio
13 218 0 1 0
Elices Hermenegildo Elices Rivas 28/01/1914 Sestao
12 105 0 0 31
Mieza Juan José Mieza Goiri 10/02/1915 Barakaldo
11 143 0 2 1
Mieza II Bernabé Mieza Goiri 03/09/1920 Barakaldo
6 62 0 1 0
Albizua Lorenzo Albizua Eguiluz 12/10/1920 Arrigorriaga
8 79 0 1 18
Blas Blas González Alberdi 31/03/1926 Basauri
1 5 0 0 1
Gárate Francisco Gárate Bergareche 11/01/1917 Durango
8 105 0 0 44
Llona Celestino Llona Líbano 15/05/1915 Leioa
7 91 0 0 29
Romo Francisco Romo Eusa 29/12/1920 Durango
2 35 0 0 1
Gorostiza Guillermo Gorostiza Paredes 15/02/1909 Santurtzi
15 275 0 1 194
Lecue Simón Lecue Andrade 11/02/1912 Arrigorriaga
14 248 0 0 56
Arqueta Salvador Arqueta Echevarría 28/01/1914 Erandio
7 82 0 0 4
Vicente Segundo Vicente Sacristán 01/06/1923 Areatza
2 21 0 0 0
Lezama Juan Francisco Lezama Gracia 24/05/1916 Bilbao
11 182 0 1 32
Duque José Luis Duque González 27/10/1918 Bilbao
9 113 0 3 84
Leicea Gregorio Saturnino Leicea Larrabeiti 11/02/1913 Ortuella
8 34 0 0 0
Bilbao José Bilbao Echevarri 30/10/1919 Galdakao
4 30 0 0 3
Barrie José Antonio Barrie Sánchez del Cueto 28/07/1915 Getxo
5 48 0 0 0
Escudero Rafael Escudero Etxebarria 04/11/1919 Bilbao
1 13 0 0 9
Euskalduna Pedro Aurrecoechea Echeandía 20/01/1911 Erandio
6 57 0 0 2
Urbano Urbano Ruiz Sampedro 22/10/1911 Sestao
8 50 0 0 0
Valle Vicente Valle Ondiz 05/04/1918 Getxo
4 30 0 0 9
Lauzirika José Luis Lauzirika Pérez 26/11/1921 Elantxobe
3 29 0 0 5
Cantero Francisco Cantero García 08/01/1918 Sestao
4 23 0 0 7
Pedrín Pedro Sanz Vivar 01/04/1920 Sestao
8 138 0 1 56
Villabeitia Jesús Villabeitia Ugarte 18/01/1914 Urduliz
3 19 0 0 4
Echevarría José María Echevarría Ayestarán 30/10/1920 Getxo
4 58 0 0 0
Varela Manuel Varela Davalillo 18/04/1916 Erandio
2 9 0 0 0
Viar Manuel Viar Bilbao 19/06/1921 Bilbao
4 38 0 0 4
Zabala Luis Zabala Echevarría 04/05/1912 Durango
9 73 0 1 0
Ruiz Juan Ruiz Cambra 08/02/1914 Bilbao
7 95 0 1 17
Soladrero Enrique Soladrero Arbide 30/04/1913 Arrigorriaga
14 241 0 0 20
Ereñaga José Luis Ereñaga Onandía 09/10/1923 Durango
2 27 0 1 1
Jáuregui Sabino Jáuregui Aguirre 04/01/1919 Bilbao
6 56 0 0 3
Tellado Gregorio Tellado Urraburu 18/10/1918 Bilbao
10 107 0 0 0
Ibarra Manuel Ibarra Echano 21/02/1905 Bilbao
9 126 0 0 8
Ricardo Moreno Ricardo Juan Moreno Gutiérrez 27/08/1943 Barakaldo
4 81 0 0 6
Jáuregui Alejandro Jáuregui Barakaldo
1 12 0 0 1
Edu Eduardo Muñoz Barco 19/02/1976 Portugalete
1 0 0 0 0
Valle Marcelino Valle Salcedo 04/10/1915 Galdakao
7 25 0 0 3
Poli Hipólito Inchaurraga Ibarreche Bilbao
3 23 0 0 7
Bilbao Víctor Bilbao Iturbe 26/02/1913 Artea
8 97 0 1 22
Doro Doroteo Elorriaga Barrueta 22/04/1916 Sestao
11 131 0 0 33
Pachi Santiago Pérez Luzuriaga 21/07/1917 Bilbao
2 12 0 0 3
Rejón Fermín Rejón Landa 21/07/1915 Sestao
5 41 0 0 5
Saras José Saras Zubizarreta 20/03/1920 Deusto
9 135 0 0 83
Telete Clemente González San Esteban 04/08/1905 Deusto
7 83 0 1 32
Bata Agustín Sauto Arana 11/05/1908 Barakaldo
12 173 0 2 132
Blasco Gregorio Blasco Sánchez 10/06/1909 Mundaka
8 113 0 0 0
Calvo Martín Calvo Labarga 11/11/1912 Sestao
7 77 0 0 3
Careaga Ángel Careaga Ruiz 08/11/1913 Bilbao
4 25 0 0 11
Echevarria Manuel Echevarria Martínez-Baeza 20/02/1916 Bilbao
1 2 0 0 0
Gerardo Gerardo Bilbao Bilbao 09/02/1907 Deusto
7 88 0 0 8
Ispizua José Luis Ispizua Guezuraga 01/10/1908 Bilbao
11 90 0 0 0
Luis Luis Gómez Rodríguez 09/10/1912 Sestao
2 1 0 0 0
Moronati Javier Moronati Pérez 27/03/1911 Bilbao
5 10 0 0 0
Yurrebaso Manuel Yurrebaso Jugo 02/12/1910 Galdakao
1 1 0 0 0
Garizurieta Juan Garizurieta Gorriño 27/11/1908 Erandio
7 75 0 0 3
Zarraonandia Tomás Antonio Zarraonandia Montoya 28/12/1910 Mungia
8 77 0 0 0
Mendizabal Ramón de Mendizabal Amezaga 05/11/1914 Santurtzi
3 22 0 0 6
Mandalúniz José Mandalúniz Ealo 17/03/1910 Galdakao
7 41 0 0 14
Manolín Manuel Fernández Tabernero 16/02/1914 Barakaldo
3 44 0 0 8
Aedo Serafín Aedo Renieblas 12/10/1909 Barakaldo
3 61 0 0 0
Larrinoa Rufino Fernández de Larrinoa Magunaurrecoechea 11/01/1909 Arrigorriaga
8 117 0 0 1
Urquiaga Joaquín Urquiaga Legorburu 14/03/1910 Bilbao
4 72 0 0 0
Emilín Emilio Alonso Larrazábal 25/05/1912 Getxo
7 86 0 0 28
Cisco Francisco Goenechea Aguirrebengoa 29/10/1900 Basauri
7 92 0 0 39
Ilardia Félix Ilardia Urruchua 19/09/1913 Basauri
5 80 0 0 0
Larrinaga Enrique Larrinaga Esnal 20/06/1910 Sestao
7 123 0 0 52
Tache Félix de los Heros Azcueta 21/01/1910 Bilbao
3 56 0 0 22
Arín José María Maguregui Gándara 16/01/1917 Getxo
2 22 0 0 4
Santi Zubieta Santiago Zubieta Redondo 20/06/1908 Galdakao
11 142 0 0 19
Anduiza Diodoro de Anduiza Saloña 28/09/1909 Getxo
1 3 0 0 1
Arrieta II Manuel Arrieta Fernández 22/11/1917 Getxo
1 1 0 0 0
Arrieta Román Arrieta Llona 17/11/1906 Getxo
8 126 0 0 0
Basagoiti Leandro Basagoiti Ugarte 27/02/1908 Getxo
4 13 0 0 0
Del Río Manuel del Río Llera 24/10/1917 Getxo
1 2 0 0 0
Egusquiaguirre Francisco Egusquiaguirre Ulacia 14/08/1911 Getxo
4 33 0 0 0
Egusquiza Rafael Egusquiza Aurrecoechea 05/02/1912 Erandio
5 62 0 0 0
Félix Pérez Félix Pérez Hierro Barakaldo
3 15 0 0 7
García Ángel García López 28/06/1911 Leioa
6 56 0 0 11
Gonzalo Gonzalo Vila 1912 Santurtzi
1 1 0 0 0
Jáuregui Paulino Jáuregui Ugarte 04/05/1910 Leioa
4 29 0 0 0
Larrondo Tomás Larrondo Landa 27/05/1913 Erandio
5 61 0 0 24
Llona Evaristo Llona Auscoa 16/02/1915 Getxo
2 4 0 0 0
Pascual Pascual Echevarría Uribaso 23/10/1913 Deusto
1 7 0 0 2
Pérez Emilio Pérez Fernández 24/12/1907 Leioa
3 38 0 0 1
Santos Santos Alonso Larrazábal 25/05/1914 Getxo
4 29 0 0 4
Yermo José María Yermo Solaegui 21/06/1903 Getxo
6 51 0 0 28
Zarraonandia Domingo Félix Zarraonandia Montoya 20/11/1915 Erandio
2 4 0 0 0
Lafuente Ramón de la Fuente Leal 31/12/1907 Bilbao
8 116 0 0 25
Aroma Martín Aroma Lete 03/09/1915 Portugalete
6 48 0 0 20
Chirri II Ignacio María Aguirrezabala Ibarbia 10/05/1909 Galdakao
7 90 0 0 31
Cilaurren Leonardo Cilaurren Uriarte 05/11/1912 Bilbao
7 92 0 0 1
Ramos Ramos García Araguzo 04/04/1914 Bilbao
2 2 0 0 0
Tamayo Nemesio Tamayo Bedarona 20/02/1907 Bilbao
1 2 0 0 0
Gurruchaga Manuel Gurruchaga Lavín 07/05/1908 Ortuella
9 87 0 0 42
Allende Antonio Allende Pérez 16/08/1909 Bilbao
2 5 0 0 0
Bata José Sauto Arana Barakaldo
3 4 0 0 0
Elejalde
1 2 0 0 0
Felipés Demetrio Felipés Echevarría 20/04/1908 Portugalete
4 8 0 0 0
Juanito Juan Echeverría Cubián 21/02/1908 Bilbao
6 55 0 1 19
Ortiz de la Torre José Ramón Ortiz de la Torre y Lastra 09/01/1911 Bilbao
3 29 0 0 15
Rivero Javier Rivero Ugarte 15/08/1905 Leioa
6 62 0 1 16
Teófilo Teófilo Julio Fernández Gracia 14/12/1907 Erandio
2 17 0 0 3
Urquiza Pedro Urquiza Aristi 01/08/1911 Getxo
4 31 0 0 7
Urresti José Urresti Urquiza 02/01/1902 Getxo
6 86 0 0 6
Vila II Nicanor Vila Santurtzi
1 2 0 0 0
Castellanos José Maria Castellanos Ledo 08/04/1909 Bilbao
6 79 0 0 0
Uribe Luis María de Uribe Echevarría 17/10/1906 Urduliz
6 24 0 0 14
Heredia Gregorio Heredia Larrea 13/02/1913 Getxo
2 6 0 0 1
Mugarra José Luis Mugarra Ochoa 07/03/1907 Bilbao
2 27 0 0 2
Gurruchaga Eusebio Gurruchaga Santamaría 01/12/1912 Bilbao
3 17 0 0 0
Aldazábal Valentín Aldazábal Gaztañaga 14/02/1910 Erandio
5 68 0 0 7
Lerchundi Isidro Lerchundi Echaburu 12/02/1914 Ondarroa
7 40 0 0 1
Mentxaka Nicolás Mentxaka Beitia 23/08/1909 Getxo
6 55 0 0 19
Julián Ramón Julián Ramón Santiago 25/10/1909 Erandio
3 28 0 0 0
Llantada Ricardo Llantada Torre 28/01/1907 Getxo
5 68 0 0 0
Vadillo Gregorio Vadillo Sobera 24/04/1910 Sestao
2 10 0 1 0
Antero Antero González de Audicana Inchaurraga 16/04/1901 Durango
6 83 0 0 0
Santamaría Julio Santamaría Lentijo
3 16 0 0 0
Sarmentón Jesús Sarmentón Lecanda 01/01/1911 Durango
3 16 0 0 1
Trillo José Trillo Trillo 22/09/1912 Erandio
4 31 0 0 1
Undabarrena Ricardo Undabarrena Inchausti 24/05/1911 Basauri
1 4 0 0 2
Igartua Ander Igartua Ballesteros 01/06/1991 Bilbao
1 0 0 0 0
Roberto Roberto Martín Sáez 1910 Barakaldo
1 14 0 0 0
Aramburu Juan Aramburu Redín 07/08/1911 Basauri
1 3 0 0 0
Calero Andrés Calero Bilbao 1906 Erandio
7 73 0 0 24
Fernández Eliseo Andrés Fernández Borde 22/02/1910 Getxo
2 9 0 0 2
Ibarraran Román Ibarraran Monasterio Gernika-Lumo
4 38 0 0 6
Olano Víctor Olano Urrutia 16/04/1909 Sestao
2 6 0 0 3
Paco Francisco Pérez García Sestao
1 16 0 0 2
Peña Anacleto José María Peña Salegui 19/04/1895 Getxo
7 58 0 0 2
Pachuco Prats Manuel Prats Guerendiaín 01/01/1902 Portugalete
5 63 0 0 1
David David López Pérez 1909
3 22 0 0 2
Jauregui José María Jáuregui Lagunas 15/03/1896 Getxo
3 15 0 0 0
Suárez Manuel Suárez de Begoña 1895 Getxo
5 20 0 0 8
Turrez Agustín Turrez Gaya 14/01/1902 Getxo
2 5 0 0 0
Quincoces II Juan Fernández de Quincoces López de Arbina Barakaldo
2 5 0 0 1
Eguía Francisco Alfredo Eguía Zubarán 26/02/1906 Bilbao
4 13 0 0 2
Anduiza Justo de Anduiza Saloña 11/07/1905 Getxo
2 8 0 0 3
Careaga Domingo Careaga Achalandabaso 03/08/1897 Getxo
3 5 0 0 0
Emery Ángel Rejón Landa 04/05/1911 Sestao
2 24 0 0 0
Sesumaga Crispulo Sesumaga Ugarte 29/07/1902 Leioa
1 1 0 0 0
Arteaga Arcadio Arteaga Oñate 06/12/1902 Bilbao
4 57 0 0 0
Ochandiano José Ramón Ochandiano Asporosa 17/06/1905 Bilbao
3 9 0 0 0
Careaga Alfonso González de Careaga Urigüen 27/04/1906 Bilbao
3 16 0 0 0
Castaños Manuel Castaños Basterreche 13/02/1906 Bilbao
3 4 0 0 0
Juanín Juan Bilbao Mintegi 16/09/1900 Bilbao
3 14 0 0 1
Rousse Ángel María Rousse Gerekiz 01/10/1902 Bilbao
2 3 0 0 0
Bergareche Luis Bergareche Maruri 16/05/1910 Balmaseda
3 16 0 0 10
Arrizabalaga Juan José Arrizabalaga
2 6 0 0 0
Barrenechea José Luis Barrenechea Arana 03/09/1908 Erandio
1 11 0 0 0
Sesumaga Fidel Sesumaga Ugarte 20/04/1905 Leioa
1 1 0 0 0
Uribarri Juan Bautista Uribarri Regueiro
1 1 0 0 0
Vallana Pedro Vicente Saturnino Vallana Jeanguenat 29/11/1897 Getxo
1 1 0 0 0
Areta Sandalio Areta Alcalá 30/09/1902 Zalla
2 9 0 0 3
Ayarza José Ayarza Aramburu 29/03/1904 Bilbao
1 3 0 0 1
Carmelo Carmelo Goyenechea Urrusolo 18/06/1898 Deusto
1 15 0 0 5
Graciano Graciano San Cristobal Larrinaga 18/12/1909 Bilbao
1 7 0 0 1
Hierro Arturo Hierro Vitoria 27/05/1903 Bilbao
1 3 0 0 0
Larrakoetxea Lorenzo Larrakoetxea González 19/05/1903 Bilbao
2 13 0 0 1
Legarreta José Legarreta Abaitua 12/02/1903 Larrabetzu
1 16 0 0 0
Usunaga Julián Usunaga Gondra Getxo
1 4 0 0 0
Vidal Manuel Vidal Hermosa 15/10/1901 Bilbao
4 28 0 0 0
Marro José Ignacio Marro González 21/07/1961 Balmaseda
10 274 45 6 21
Villarejo Iñaki Villarejo González 08/12/1963 Barakaldo
10 95 8 1 12
Iribar Markel Iribar Jauregui 16/05/1968 Bilbao
2 9 0 0 0
Julio Julio Tejero Ruiz 20/11/1961 Bilbao
4 89 23 5 4
Zabalza Eusebio Zabalza Lotina 04/11/1960 Bilbao
4 96 22 2 21
Juan Ángel Juan Ángel Domínguez Petralanda 10/02/1959 Barakaldo
14 312 32 5 3
Gómez de Segura Juan Carlos Gómez de Segura Serna 05/09/1957 Elorrio
8 222 17 1 39
Javi Francisco Javier Gutiérrez Gómez 29/12/1968 Bilbao
12 253 37 4 32
Sergio Sergio Corral Salazar 04/08/1962 Bilbao
7 142 21 1 17
Carmelo Carmelo García de Iturrospe García 30/08/1943 Sestao
4 0 0 0 0
Arano Manuel Arano Gamecho 14/11/1915 Ibarrangelu
2 14 0 1 5
Artázcoz José Ignacio Artázcoz López 12/06/1930 Bilbao
3 40 0 0 4
Primi Primitivo Soto Sáez 24/08/1955 Portugalete
10 305 38 4 93
Toño Antonio García Cifuentes 14/01/1961 Barakaldo
10 209 20 3 39
Biota Alberto Biota Lejarza 18/03/1960 Bilbao
9 253 40 8 54
Orue Gorka Orue Arana 12/02/1969 Getxo
2 23 2 0 3
Leguina Víctor Leguina Sagastigordia 21/04/1963 Bilbao
2 14 4 0 0
Muñoz José Manuel Muñoz Echeandia 20/11/1952
1 11 0 0 1
Cucó Enrique Cucó Oquina 12/04/1948 Bilbao
4 2 0 0 0
Arechalde Francisco Javier Arechalde Aguirre 01/05/1951 Etxebarri
3 91 4 1 1
Ramírez Escudero Fernando Ramírez-Escudero Imaz 05/12/1950 Bilbao
3 36 2 1 0
Pedrero Juan Ramón Pedrero González 07/03/1954 Santurtzi
2 27 1 0 1
Lalo Gonzalo Gastañaga Montaner 22/03/1946 Barakaldo
3 43 3 1 4
Ortiz José Alberto Ortiz Bartolomé 18/04/1946 Barakaldo
4 63 0 0 4
Bilbao II Valentín Bilbao Orduña 08/03/1951 Gamiz-Fika
3 54 1 0 8
Kortajarena Jon Andoni Kortajarena Intxaurraga 25/05/1963 Lemona
9 210 5 0 21
Ormazabal Kepa Ormazabal Artetxe 25/04/1966 Bilbao
6 57 2 0 0
Garay Eneko Garay Isasi 22/10/1965 Bilbao
4 40 4 1 0
Tejada Iñaki Tejada Fernández 19/11/1965 Bilbao
8 123 21 2 1
Prieto José Carlos Prieto Esesumaga 24/04/1967 Bilbao
2 2 0 0 0
Aizpurúa Roberto Aizpurúa Prada 01/03/1962 Bilbao
5 122 12 1 18
Arzuaga José Javier Arzuaga Esquino 09/11/1959 Bilbao
8 180 11 2 3
Astillero Esteban Astillero Puente 05/10/1963 Bilbao
6 129 12 1 17
Guti José Ignacio Gutiérrez Ruiz 12/11/1959 Bilbao
8 187 14 0 0
Colás Juan Antonio Colás Elizalde 03/06/1965 Barakaldo
8 82 9 3 6
Miguel Ángel Miguel Ángel Sainz Cajigas 01/03/1962 Santurtzi
4 29 1 1 0
Antón Juan Antonio Martínez de Luco Zubikaray 23/06/1964 Ondarroa
5 37 0 0 5
Aketxe Isaac Aketxe Barrutia 03/06/1989 Bilbao
11 267 62 2 82
Ander Lafuente Ander Lafuente Aguado 18/02/1983 Santurtzi
13 375 30 0 36
Goikoetxea Alexander Goikoetxea Urkiaga 08/03/1983 Artea
15 333 70 8 6
Iosu Iglesias Iosu Iglesias Otxandategi 15/12/1976 Bilbao
10 300 102 9 27
Eguileor Iñaki Egileor Mateos 07/11/1963 Bilbao
10 286 18 0 27
Azkune Iñaki Azkune Uribarrena 28/08/1964 Durango
5 63 2 1 0
Mikel Alonso Mikel Alonso Bonilla 08/12/1974 Sopela
1 32 4 1 0
Carmelo Carmelo Mardaras Cedrún 01/03/1951 Durango
9 198 17 1 37
San Pedro José Ignacio San Pedro Gardeazabal 14/11/1957 Bilbao
8 175 12 2 9
Larrañaga José Félix Larrañaga de la Torre 09/10/1957 Sodupe
11 289 19 0 72
Pradera Ignacio Miguel Pradera Azkune 30/09/1962 Basauri
9 204 25 6 33
Unanue Roberto Unanue Barrenechea 17/08/1960 Bilbao
5 93 7 1 2
Barrie Jorge Barrie Borrás 27/10/1950 Bilbao
6 140 3 0 0
Alfonso José Javier Asunción Alfonso 05/04/1951 Bilbao
8 225 27 0 9
Álava Ángel Sabino Álava Dorronsoro 13/08/1952 Alonsotegi
9 161 29 6 23
Aguirrebengoa Juan Aguirrebengoa Garay 05/01/1955 Mungia
5 158 17 0 0
Dueñas Ignacio Dueñas de Andrés 08/01/1951 Bilbao
6 111 13 0 3
Juan Carlos Juan Carlos Gutiérrez Blanco 16/12/1955 Barakaldo
9 221 15 2 11
Iturregui José Ángel Iturregui Ereñozaga 30/11/1955 Mungia
5 170 10 0 22
Uribe Juan José Uribe Orbe 08/06/1961 Morga
3 77 7 1 13
Castander Daniel Castander Martín 21/10/1960 Barakaldo
2 64 2 0 0
Carlos Carlos Medina López 25/09/1959 Ortuella
7 177 12 1 24
Merayo Luis María Merayo Delgado 10/10/1954 Valle de Trápaga-Trapagaran
8 115 1 0 4
Vidaurrázaga Luis María Vidaurrázaga Zamudio
1 8 0 0 0
Santibáñez Eduardo Santibáñez Díez 23/07/1946 Barakaldo
5 161 10 1 4
Miguel Ángel Miguel Ángel Rodríguez Fayos 1951 Bilbao
2 38 2 0 0
Quintana Tomás Quintana Larrea 17/05/1945 Balmaseda
2 22 1 0 1
Bolumburu Jesús María Bolumburu Legarreta 25/05/1955 Zamudio
1 5 1 0 0
Iru Isaac Iruarrizaga Puerta 15/05/1951 Igorre
4 37 5 0 4
Birichinaga Luis María Birichinaga Erdoiza 08/09/1947 Amorebieta-Etxano
3 57 1 0 0
José Luis José Luis Pérez Landeta 12/12/1947 Zamudio
4 118 9 0 1
Santamaría Rafael Santamaría Altuna 1946 Zalla
3 6 0 0 0
Julián Julián Hierro Cárcamo 14/05/1955 Bilbao
3 46 5 0 1
Uriona José Miguel Urionabarrenechea Marquínez 12/07/1951 Etxebarria
6 81 5 0 27
Abiega Juan Ramón Fernández Abiega 23/02/1949 Portugalete
6 157 5 1 5
Barrenechea Juan Luis Barrenechea Arrasate 06/10/1954 Elantxobe
3 25 6 0 0
Antolín Javier Ignacio Antolín Albizu 08/07/1953 Bilbao
6 180 10 3 30
Argüeso José Ramón Sánchez Argüeso 29/07/1952 Sestao
5 109 7 1 39
Emilio Emilio Martínez Ruiz 13/05/1949 Sestao
1 4 0 0 0
Nando Luis Fernando Lana Lasuen 26/07/1946 Bilbao
3 50 1 0 1
Izaguirre Marcelo Izaguirre Ortega 09/10/1950 Balmaseda
3 39 0 0 0
Regúlez Tomás Miguel Regúlez Uranga 29/09/1950 Zalla
3 39 3 1 4
Inoriza Alfredo Inoriza García 05/06/1952 Muskiz
1 5 0 0 0
Núñez Juan Ignacio Núñez Gutiérrez 31/07/1953 Bilbao
4 77 4 0 7
Serna Martín Serna Delgado 04/08/1953 Sestao
1 15 0 0 0
Poli Hipólito Bizcargüenaga Ibarreche 11/12/1918 Basauri
6 89 0 0 1
Arambarri José Arambarri Lekue 26/03/1949 Ondarroa
2 5 0 0 1
Ibarrondo Jesús María Ibarrondo Madariaga 05/12/1945 Erandio
2 38 0 0 4
Unzueta José Manuel Unzueta Maruri 23/02/1945 Aranguren
6 95 0 1 10
Gonzalo Ignacio Gonzalo Sobera 05/08/1947 Santurtzi
1 3 0 0 0
Chomin Domingo Hernández Ortiz de Zárate 26/09/1940 Sondika
8 116 0 0 0
Zarobe Miguel Zarobe Carracedo 25/06/1949 Santurtzi
1 1 0 0 0
Zuazaga José Luis Zuazaga Arrese 23/05/1941 Amorebieta-Etxano
5 125 1 0 15
Lasarte Jesús María Lasarte Garalde 07/12/1949 Ondarroa
2 6 0 0 0
Markel Etxeberria Markel Etxeberria Mendiola 15/02/1995 Erandio
8 119 23 1 1
Undabarrena Iker Undabarrena Martínez 18/05/1995 Gorliz
9 163 32 1 3
Raúl Gil Raúl Gil Marín 03/09/1977 Barakaldo
5 67 6 0 4
Balciscueta José Julio Balciscueta Echevarría 09/03/1950 Bilbao
6 103 5 0 20
Iñaki Ignacio Daučík Ciboch 09/04/1956 Getxo
6 127 7 1 13
Laria Jesús María Laria Benítez 13/03/1948 Gallarta
6 207 11 0 0
Sasiain Jesús María Sasiain Ibargutxi 27/07/1956 Bermeo
8 193 9 1 16
Basaldúa Ricardo Basaldúa Pinedo 28/02/1912 Barakaldo
1 0 0 0 0
Aramayo José Antonio Aramayo Lazcano 18/05/1945 Ondarroa
5 74 2 0 0
Atucha Ignacio Atucha Apoita 05/05/1953 Igorre
6 147 25 6 0
Urquiaga Víctor Urquiaga Larrea 08/02/1949 Santurtzi
4 19 0 0 0
Tasio Anastasio Esteban Gómez 03/01/1950 Barakaldo
6 107 7 0 22
Gorostiaga Juan Domingo Gorostiaga Basaguren 17/11/1948 Basauri
3 72 5 0 1
Español José Carlos Español López 17/07/1948 Bilbao
2 56 5 2 0
Larrea José Ignacio Larrea Gárate 1954 Otxandio
2 36 2 0 0
Eraña Juan Eraña Virumbrales 18/09/1938 Erandio
12 237 0 0 23
Ituiño José Luis Ituiño Arbaiza 01/02/1945 Basauri
2 6 0 0 1
Zarzosa José Alberto Zarzosa Arrieta 21/03/1948 Bilbao
1 5 0 0 0
Aurre José Antonio Aurre Dúo 11/04/1950 Zamudio
2 30 1 0 0
Madariaga Jesús Madariaga Martínez 10/03/1946 Basauri
1 2 0 0 0
Solabarrieta Francisco María Solabarrieta Arcocha 09/11/1940 Ondarroa
7 115 0 1 74
Achaerandio José Manuel Achaerandio Ladislao Sondika
2 1 0 0 0
Beitia Jesús María Beitia Echevarría 19/07/1945 Galdakao
1 20 0 1 0
Solaegui Domingo Solaegui Urquiri 06/11/1945 Ondarroa
2 26 0 0 2
Tomás Tomás Gómez Coto 19/01/1945 Ugao-Miraballes
1 29 0 0 0
Ibarreche José Ramón Ibarreche Villanueva 20/06/1933 Valle de Trápaga-Trapagaran
11 219 0 0 0
Carlos Blanco Carlos Blanco Fernández 01/03/1946 Gallarta
1 2 0 0 0
Rojo José Ángel Rojo Latorre 23/09/1938 Gallarta
7 80 0 0 5
Simó Francisco Javier Simó Arnaez 04/02/1945 Bilbao
1 17 0 0 0
Melchor Melchor Sainz de la Torre 06/01/1945 Aranguren
4 76 0 0 0
Abascal Pedro María Abascal Cuesta 30/01/1948 Getxo
2 13 0 0 0
Balier Javier Balier Elorriaga 20/11/1937 Durango
4 81 0 1 0
Iñurrieta Juan Alberto Iñurrieta Bilbao 25/03/1947 Zamudio
1 4 0 0 0
Ipiña Fernando López de Ipiña Labanda 26/07/1942 Abanto y Ciérvana
5 43 0 0 0
Mentxaka José Luis Mentxaka Fernández 21/04/1942 Bilbao
7 105 0 2 44
Zuazaga Juan Zuazaga Arrese 12/09/1944 Amorebieta-Etxano
2 13 0 0 2
Manu Ángel Manuel García Herbón 31/12/1947 Bilbao
1 17 0 1 0
García Alejandro García de Andoin Fernández 29/12/1942 Arrigorriaga
2 9 0 0 0
Amézaga Ignacio Fermín Cipriano Amézaga Casas 07/07/1943 Sestao
4 17 0 0 1
Cedrún Serafín Cedrún Ochandategui 03/08/1941 Amorebieta-Etxano
2 22 0 0 0
Felipe Felipe García Gil 25/12/1938 Sestao
2 39 0 0 0
Tito Jacinto Ardanaz Manso 06/03/1937 Bilbao
2 39 0 0 0
Méndez Jesús María Méndez Uscola 18/09/1938 Basauri
6 39 0 0 6
Veamurguía Jesús María Veamurguía Latorre 25/01/1944 Barakaldo
2 39 0 0 2
Cachas Pedro Jesús Pérez Aurrecoechea 31/01/1941 Erandio
2 39 0 0 0
Castresana Juan José Castresana Llano 21/03/1946 Balmaseda
1 7 0 0 0
Tomás Tomás González Bilbao 15/10/1937 Erandio
4 60 0 0 2
Polo Jesús Vega Alaña 11/01/1943 Bilbao
2 22 0 0 5
Bustillo Juan Ignacio Bustillo Bóveda 06/10/1946 Santurtzi
1 12 0 0 3
Casas Ignacio Casas Luengas 01/08/1945 Muskiz
1 14 0 0 0
Arregui Antonio Arregui Velasco 30/06/1940 Sestao
2 23 0 0 3
Quintana Francisco Javier Quintana Alonso 03/12/1943 Somorrostro
1 12 0 0 0
Forcén Francisco Javier Forcén Inchaurraga 1941 Bilbao
2 31 0 1 5
Alonso Julio Alonso García Bilbao
4 62 0 1 7
Martín Castaños Antonio Martín Castaños 1940 Portugalete
6 119 0 0 0
Bilbao Jesús Bilbao Arostegui 17/01/1944 Mungia
1 17 0 0 0
Oleaga Jesús María Oleaga Bilbao 1940 Galdakao
2 33 0 0 0
Llona José María Llona Peña 01/01/1934 Erandio
12 264 0 0 41
Carmelo Carmelo Robredo Varona 12/04/1943 Barakaldo
1 4 0 0 0
Alberdi José María González Alberdi 14/03/1948 Santurtzi
1 0 0 0 0
Eguía Jesús María Eguía Martínez 12/03/1941 Barakaldo
2 31 0 0 2
Goyenechea José María Goyenechea Beitia 23/12/1942 Bermeo
1 30 0 0 9
Llorente Juan Antonio Llorente Angulo 1941 Bilbao
2 5 0 0 0
Ochoa Fernando Ochoa Fernández 07/02/1944 Barakaldo
1 20 0 0 3
Flores Ángel Flores Allende 16/05/1934 Abanto y Ciérvana
8 123 0 0 27
Ibarra Ignacio Ibarra Garay 20/07/1937 Bilbao
4 89 0 0 9
Antón Emilio Joaquín Antón Serrano 26/07/1938 Barakaldo
4 80 0 0 3
Olabarrieta Jesús Olabarrieta Barañano 25/05/1935 Bilbao
6 109 0 0 1
Irusquieta José María Irusquieta García 29/01/1937 Bilbao
5 69 0 2 1
Alcorta Rafael Siro Alkorta Buezo 27/01/1943 Bilbao
1 7 0 0 0
Ormaza Jesús María Ormaza Oyarbide 08/04/1935 Getxo
7 154 0 0 8
Bilbao Francisco Javier Bilbao Gamucio 07/06/1941 Sestao
1 3 0 0 0
Echevarría Luis Echevarría Angoitia 1940 Lemona
1 7 0 0 0
Jaureguízar José María Jaureguízar Jayo 1941 Gernika-Lumo
3 39 0 0 0
Escarda Nemesio Escarda Hernández 06/12/1939 Bilbao
2 15 0 0 0
Elorduy Gonzalo Elorduy Colinas Sestao
4 28 0 0 4
Moncho Ramón García García 07/11/1942 Amorebieta-Etxano
1 15 0 0 0
Teo Teodoro Fuente Zorita 10/12/1940 Basauri
1 19 0 0 0
Barrena Javier Barrena Igartua Bermeo
6 72 0 1 38
Scheifler Lorenzo Martínez Scheifler 1940 Bilbao
3 58 0 0 9
Ibarreche Ignacio Ibarreche Gurtubay 13/05/1933 Galdakao
6 89 0 0 0
Elorriaga José Ramón Elorriaga Elorriaga 11/06/1942 Bilbao
1 30 0 0 0
Dobarán Guillermo Dobarán Onandi 22/05/1941 Bilbao
1 1 0 0 0
Saiz Federico Saiz Goiria 1935 Basauri
6 123 0 0 19
Uriarte José María Uriarte Oraá 1940 Bilbao
2 31 0 0 1
Trabudua José Ángel Trabudua Urruticoechea 16/10/1954 Loiu
2 22 1 0 5
Fernández Luis Fernández Gil 17/09/1940 Erandio
1 16 0 1 0
Escalza Jesús María Escalza Ellacuria 21/11/1941 Arrankudiaga
4 22 0 0 0
Martín Echevarría Martín Echevarría Arteche 23/08/1941 Bilbao
2 49 0 0 7
Pisano Javier Sánchez Pisano 12/12/1961 Bilbao
2 3 1 0 0
Sainz Eduardo Sainz Quintana 18/01/1952 Gernika-Lumo
7 181 2 0 41
Huertas Gregorio Huertas Berastegui Basauri
2 22 0 1 0
Urquizu Luis María Urquizu Markuerkiaga 25/08/1936 Ondarroa
1 6 0 0 1
Edu Eduardo García Ayala 23/08/1932 Bilbao
7 143 0 1 0
Zabala Jesús Trío Zabala 01/01/1935 Muskiz
2 11 0 0 3
Aranguiz José Luis Aranguiz 1932 Sestao
6 167 0 0 9
Arbulu Luis Arbulu Arana 1924 Elorrio
3 71 0 0 9
Hernani Juan María Hernani Aranburuzabala 1940 Alonsotegi
1 7 0 0 0
Sancho José María Sancho Caño 1934 Sestao
3 33 0 0 0
Cárcamo Javier Cárcamo Burgoa 21/08/1930 Barakaldo
5 64 0 3 17
Zamacona Pedro María Zamacona Arteche 02/05/1930 Bilbao
4 63 0 1 0
Ortuondo Carlos Ortuondo Suárez 04/11/1928 Bilbao
6 70 0 0 1
Landeta Luciano Landeta Mena 18/08/1927 Leioa
5 70 0 0 3
Jáuregui Leandro Jáuregui Iruretagoyena 15/07/1937 Sondika
9 213 0 0 21
Azurmendi Antón Azurmendi Larrañaga 18/02/1945 Durango
4 52 0 1 6
Durango Wifredo Durango Obregón 17/07/1947 Sestao
1 9 0 0 0
Madariaga José Antonio Madariaga Ayarza 08/05/1944 Sondika
2 16 0 0 0
Villa Rodolfo Villa Ramos 1946 Gallarta
4 30 0 0 0
Martín Mariano Martín Guerrero 08/12/1938 Bilbao
8 67 0 0 0
Gómez Joaquín Gómez Peruyera 20/12/1937 Karrantza
7 116 0 1 0
Peru Pedro Aguirregomezcorta Díez 04/07/1943 Bilbao
2 14 0 0 2
Artabe Fernando Artabe Mendieta 12/05/1927 Leioa
6 65 0 1 16
Allende Javier Allende Mecolalde 1939 Bilbao
2 43 0 0 3
Cenarruzabeitia Pedro María Cenarruzabeitia Ajuria 03/10/1941 Barakaldo
2 40 0 0 9
Ortúzar Jaime Ortúzar Ojinaga 26/06/1938 Bilbao
3 34 0 0 0
Maguregui II Juan Antonio Maguregui Ibargutxi 1943 Ugao-Miraballes
1 2 0 0 0
Ibáñez Juan José Ibáñez Garay 1938 Bilbao
1 2 0 0 0
Asier Asier Abad Coarasa 20/01/1975 Bilbao
1 0 0 0 0
Gojenuri Santos Gojenuri Gómez 10/07/1931 Bilbao
12 253 0 0 60
Elcoro-Iribe Miguel Ángel Elcoro-Iribe Olabe 29/05/1941 Deusto
2 7 0 0 0
Sangróniz Jesús Sangróniz Gabiola 1936 Bilbao
6 110 0 1 0
Aitor Manuel de la Arena del Val 1935 Barakaldo
3 55 0 0 0
Liñero Julio Enrique Liñero Zubia 01/01/1936 Gordexola
2 21 0 1 0
Volney Volney Alonso Olloquiegui 01/11/1936 Barakaldo
1 6 0 0 0
Salva Salvador Campos Sesma 1942 Sestao
1 5 0 0 0
Muñoa Javier Muñoa Masmala 13/11/1940 Elorrio
2 4 0 0 0
Maguregui III Julián Maguregui Ibargutxi Ugao-Miraballes
1 5 0 0 2
Asensio Antonio Asensio Padura 31/07/1934 Bilbao
6 120 0 1 39
Orive Félix Orive Pérez 1937 Lutxana
6 24 0 2 0
Zárate Juan María Zárate Lejarraga 26/03/1936 Lezama
2 11 0 0 2
Antonio Antonio Benito Franco 1936 Barakaldo
3 43 0 1 10
Bun José Luis Bun Lope 26/11/1944 Barakaldo
3 32 0 0 2
Jaime Jaime Ruiz Urruticoechea 23/08/1941 Getxo
3 22 0 0 6
Vaamonde Francisco Javier Vaamonde Fernández 21/04/1948 Bilbao
1 1 0 0 0
Abásolo Juan Luis Abásolo Garay 23/04/1941 Balmaseda
6 74 0 2 29
Larrea José Ramón Larrea Elejaga 17/03/1941 Basauri
8 124 0 1 1
Bezu Ángel María Cabezudo Echevarría 05/10/1942 Sestao
2 1 0 0 0
Cantón José Cantón Landazuri 23/03/1937 Basauri
8 151 0 0 43
Uriona Ricardo Urionabarrenechea Perea 12/01/1941 Gernika-Lumo
2 16 0 0 3
Barrena Francisco Barrena Villarreal 25/03/1935 Lezama
2 44 0 0 0
Arbulu II José María Arbulu Arana 1927 Elorrio
1 2 0 0 0
Valdés José Luis Valdés Portillo 21/04/1927 Bilbao
5 132 0 0 2
Urrestarazu Antonio Urrestarazu Elordi 1933 Barakaldo
1 13 0 0 0
Tapia Fernando Tapia Trasobares 29/07/1929 Ortuella
1 19 0 0 0
Beascoechea Julio Beascoechea Bernaola 1937 Basauri
5 67 0 1 12
Urruchurtu Ignacio Urruchurtu Lecue Basauri
5 102 0 0 9
Gaztelu Juan José Bilbao Zabala 01/12/1940 Bedia
2 20 0 0 2
Herrero Eduardo Herrero Mangado 1940 Barakaldo
2 11 0 0 1
Altamira Jaime Altamira Olearain 1939 Basauri
3 49 0 0 0
Santos José Ramón Santos Hernández 13/03/1933 Getxo
3 39 0 1 1
Santamarina José Luis Santamarina Zabalo 11/11/1938 Sestao
5 51 0 2 23
Arteta José Antonio Arteta San Pedro 1935 Barakaldo
3 33 0 0 7
Lagar José María Lagar Iturbe 06/05/1939 Bilbao
3 8 0 0 0
Martín Asensio Luis María Martín Asensio 09/10/1940 Sestao
3 5 0 0 0
Zapata Alfonso Zapata Bilbao
1 5 0 0 0
Eraña Jaime Eraña Virumbrales 1931 Erandio
5 102 0 1 0
Bastida Jacinto Bastida García 1931 Bilbao
5 105 0 0 4
Muga Bilbao
2 27 0 0 4
Armandín Armando Bezold González 19/07/1929 Bilbao
6 128 0 1 36
López José Luis López González 1927 Erandio
7 43 0 0 0
Llona Juan Jesús Llona Peña Erandio
5 70 0 0 0
Toñín Antonio Muñoz Gómez Bilbao
12 172 0 0 16
Ateca José María Ateca Menéndez 18/10/1932 Barakaldo
1 5 0 0 0
Pachi Francisco Gómez Fuentes 08/03/1937 Bilbao
2 35 0 0 0
Elexpuru Rafael Elexpuru Colsa 24/04/1929 Getxo
1 3 0 0 0
Panizo II Óscar López Panizo 03/09/1926 Sestao
8 131 0 1 23
Villota Isidro Villota Elejalde 16/05/1931 Bilbao
5 62 0 0 26
Zubimendi Félix Zubimendi Azcona 18/05/1927 Sestao
5 66 0 1 3
Pedrín Pedro Eloy López Arteaga 01/12/1922 Barakaldo
9 150 0 3 3
Echeberria Jorge Echeberria Igartua 08/11/1935 Erandio
2 4 0 0 0
Ariznabarreta Armando Ariznabarreta Montes 09/04/1922 Barakaldo
10 157 0 0 43
Eraña II Felipe Eraña Virumbrales 1929 Erandio
2 23 0 0 1
Celaya Esteban Celaya Bilbao 17/04/1930 Basauri
3 19 0 0 2
Birichinaga Pedro Birichinaga Llamosas 1927 Sestao
1 4 0 0 0
Careaga José Ramón González Careaga 24/03/1923 Gernika-Lumo
4 70 0 0 11
Hurtado Jesús María Hurtado Arrieta 22/02/1930 Alonsotegi
5 86 0 1 11
Ventura II Iñaki Ventura Torres Gorliz
1 3 0 0 1
Goiburu Ignacio Goiburu Madina 09/01/1928 Erandio
3 51 0 0 15
Corta I Juan Cortabitarte Madariaga 16/06/1923 Gernika-Lumo
1 18 0 0 0
Isidoro Isidoro González Alberdi 1925 Basauri
1 3 0 0 0
Municha Sebastián Municha Uberuaga 12/05/1909 Durango
3 27 0 1 2
Muro Jesús María Muro Aguirre 05/12/1922 Getxo
2 3 0 0 0
Ucelay Félix Ucelay Urrengoechea 06/07/1919 Amorebieta-Etxano
8 149 0 1 1
Rivero Javier Rivero Bernaola 1930 Bilbao
2 23 0 0 0
Alejandre Ignacio Alejandre Basoco 1923 Erandio
3 40 0 0 3
Curiel Guillermo Curiel Bustamante 25/04/1920 Sestao
2 10 0 0 3
Madariaga Amando Madariaga Achalandabaso Erandio
1 27 0 0 2
González José González Ruiz de Eguilaz Bilbao
1 2 0 0 0
Jesús Jesús Martínez Cordón 23/11/1930 Santurtzi
5 61 0 0 0
Hernaiz Francisco Javier Hernaiz Bringas Bilbao
2 11 3 1 0
Goyo Gregorio González de Miguel 1932 Muskiz
9 153 0 1 5
Gorostiza J. Ignacio Gorostiza 23/05/1930 Bilbao
6 61 0 0 10
Iturralde Ignacio Cortabarría Iturralde 14/05/1933 Abadiño
1 22 0 0 10
Campo Gorka Campo Loza 27/05/2000 Leioa
1 0 0 0 0
Garatea Enrique Garatea Bello 28/06/1924 Sestao
4 96 0 0 0
Álvarez Julián Álvarez Ricondo 06/01/1920 Erandio
11 183 0 0 65
Egui Carlos Eguireun Conde Bilbao
2 7 0 0 1
Echevarría Antonio Echevarría Greño 1930 Bilbao
1 1 0 0 0
Antoñito Antonio Mendiolagaray Bilbao 1922 Bilbao
3 11 0 0 0
Mezo Eustaquio Mezo Muruaga 1928 Erandio
3 23 0 0 0
Baniandrés Fulgencio Baniandrés Soriano 13/05/1924 Bilbao
3 38 0 0 9
Ibarra Isidoro Ibarra Echevarría 07/04/1923 Getxo
1 25 0 0 0
Máximo Máximo Benito Velasco 12/04/1920 Arrigorriaga
1 14 0 0 0
Gárate Jaime Gárate Andrés 28/02/1914 Barakaldo
9 62 0 3 24
Palacios Agustín Palacios Lopetegui 02/09/1925 Sestao
3 11 0 0 1
Gamboa Rufino Gamboa Arrieta 02/03/1921 Basauri
1 1 0 0 0
Palacios José Luis Palacios Lázaro 28/09/1909 Barakaldo
2 9 0 0 0
Baceta José Baceta Llona Bilbao
3 33 0 0 1
Dámaso Dámaso Benito Laorden 10/06/1920 Sestao
1 6 0 0 1
Valentín Valentín García Martínez 1922 Leioa
3 38 0 0 13
Manso Leoncio Manso Manso 13/02/1920 Bilbao
2 8 0 0 0
Zalvidea Ángel Zalvidea Acha 25/02/1916 Getxo
4 58 0 0 1
Pichi Julián Castro González Portugalete
3 14 0 0 1
Eguren Norberto Eguren Vitorica 06/06/1921 Bilbao
2 33 0 0 0
Ortúzar José Ortúzar Alberdi 1914 Bilbao
4 23 0 0 0
Llorente José Llorente Bilbao
3 32 0 0 10
Bienzobas Galdakao
1 11 0 0 0
Royo Alfredo Royo Villar 1925 Bilbao
3 64 0 0 0
Azpitarte Ignacio Azpitarte Remiro 08/03/1967 Bilbao
2 10 1 1 0
Ronda Roberto Ronda Benito 30/11/1966 Bilbao
2 39 1 0 4
Zamora José Antonio Zamora Abanades 16/03/1961 Barakaldo
6 137 13 1 28
Ortúzar Vicente Ortúzar Fernández 04/10/1915 Amorebieta-Etxano
4 28 0 0 5
Azcaiturrieta Javier Azcaiturrieta Beitia 11/02/1967 Bilbao
4 82 17 3 1
Lopategi Aitor Lopategui Cortajarena 18/02/1967 Barakaldo
4 75 5 0 0
Sergio Sergio Gascón Venta 18/10/1967 Getxo
2 12 0 0 1
Alain Alain Varona Pereda 23/02/1981 Barakaldo
3 5 0 0 0
Kepa Kepa Arrizabalaga Revuelta 03/10/1994 Ondarroa
7 162 13 1 0
Barrenetxea Iñigo Barrenetxea García 10/01/1994 Bilbao
2 34 4 0 1
Corral Imanol Corral Matellán 19/03/1994 Basauri
1 1 0 0 0
Olaetxea Lander Olaetxea Ibaibarriaga 12/04/1993 Abadiño
6 137 31 2 17
Córdoba Iñigo Córdoba Querejeta 13/03/1997 Bilbao
6 132 18 1 6
Aguirrezabala Jon Aguirrezabala Aiesta 31/10/1995 Galdakao
6 130 23 3 1
Andoni López Andoni López Saratxo 05/04/1996 Barakaldo
6 110 22 1 1
Areitio Markel Areitio Cedrún 07/09/1996 Iurreta
4 47 2 0 0
Landeta Ioritz Landeta Batiz 10/10/1995 Mungia
2 0 0 0 0
Córdoba Asier Córdoba Querejeta 31/03/2000 Bilbao
3 32 2 0 4
Morcillo Jon Morcillo Conesa 15/09/1998 Amorebieta-Etxano
3 53 5 0 11
Salado Antonio Jesús Salado Góngora 29/01/1997 Sestao
3 50 7 0 3
Vencedor Unai Vencedor Paris 15/11/2000 Bilbao
3 67 18 0 5
Paredes Aitor Paredes Casamichana 29/04/2000 Bilbao
2 9 2 0 0
Zarraga Oier Zarraga Egaña 04/01/1999 Getxo
3 35 2 0 5
Tascón Andoni Tascón Hermida 27/02/1998 Bilbao
3 49 10 0 11
Beñat Alberdi Beñat Alberdi Andreu 23/01/1993 Durango
1 23 1 0 1
Javi Alonso Javier Alonso Etxevarria 17/02/1997 Durango
1 37 4 0 0
Arizmendiarrieta Ibon Arizmendiarrieta Garay 14/03/1994 Durango
1 22 4 1 0
Hermoso Ander Hermoso López 06/03/1997 Durango
1 0 0 0 0
Txapu Xabier Infante Cueto 12/09/1992 Abadiño
1 29 10 2 0
Mendizabal Peio Mendizabal Bartolomé 07/08/1999 Bilbao
1 1 0 0 0
Jagoba Jagoba Portillo Muguruza 19/11/1992 Bilbao
2 31 5 0 0
Pradera Mikel Pradera Belar 12/10/1995 Zaldibar
3 57 16 0 10
Txopitea Jurgi Txopitea Basterretxea 30/07/1995 Lekeitio
1 26 8 0 2
Unzueta Iker Unzueta Arregui 04/08/1998 Abadiño
2 24 1 0 0
Uribesalgo Julen Uribesalgo Iriondo 11/10/1990 Ondarroa
1 9 2 0 0
Zuazo Ander Zuazo Lucas 19/10/1998 Durango
1 29 3 0 0
Carreras Galder Carreras Ariño 06/07/2000 Gallarta
1 0 0 0 0
Eguiluz Ander Egiluz Alzola 27/04/1998 Getxo
3 41 10 0 1
Garai Gorka Garai Asla 02/01/1997 Mungia
3 61 10 0 4
Del Olmo Iñigo del Olmo Bados 19/01/1993 Amorebieta-Etxano
1 4 0 0 0
Gandiaga Aitor Gandiaga Gerrikagoitia 11/10/1997 Markina-Xemein
1 28 2 0 1
Guarrotxena Lander Guarrotxena Vallejo 24/10/1996 Getxo
1 21 1 0 0
Idoiaga Asier Idoiaga Zabala 26/08/2000 Gernika-Lumo
1 2 0 0 0
Parra Asier Parra Cuezva 04/05/1997 Abanto y Ciérvana
3 57 11 0 3
Iván Martín Iván Martín Núñez 14/02/1999 Bilbao
3 75 6 1 2
Rodrigo Iker Rodrigo Uribarrena 16/04/1996 Derio
1 0 0 0 0
Ioritz Ioritz Feijoo Ibarloza 22/11/1995 Ondarroa
1 1 0 0 0
Erik Ruiz Erik Ruiz Álvarez 08/03/1995 Bilbao
3 61 19 0 3
Yaser Yaser Hamed Mayor 09/12/1997 Leioa
1 1 0 0 0
Atxikallende Xabier Garai Atxikallende 20/02/1998 Gernika-Lumo
1 0 0 0 0
Mayordomo Xabier Mayordomo González 31/01/1999 Portugalete
2 6 2 0 0
Gogeascoechea Juan Gogeascoechea Zugaza 03/07/1997 Durango
1 3 0 0 0
Ekain Ekain Cenitagoya Arana 29/04/1994 Durango
3 63 10 0 19
Mateo Álvaro Mateo Montiel 16/02/1997 Portugalete
2 4 0 0 0
Álex Alejandro Pérez Vasile 20/03/2002 Alonsotegi
1 2 1 0 0
Becerra Sergio Becerra Villanueva 08/08/2000 Barakaldo
1 0 0 0 0
Basabe Juan Basabe Baque 31/03/2001 Durango
1 1 0 0 0
Gayoso Ander Gayoso Reina 20/07/1993 Ermua
7 125 24 1 2
Aitor Córdoba Aitor Córdoba Querejeta 21/05/1995 Bilbao
7 195 51 5 3
Atienza Unai Atienza Roy 07/01/1997 Bilbao
1 1 1 0 0
Barrado Oier Barrado Sarría 08/08/1988 Leioa
2 51 18 1 2
Careaga Endika Careaga Olea 03/10/1997 Urduliz
1 2 0 0 0
Medrano Borja Medrano Peláez 10/05/1996 Bilbao
1 2 0 0 0
Garmendia Mikel Garmendia Pajuelo 06/03/1987 Bilbao
2 66 13 1 0
Naranjo Diego Naranjo Santamaría 11/03/1997 Aranguren
2 0 0 0 0
Bengoa Martín Bengoa Díez 21/11/1994 Otxandio
5 101 25 1 8
Etxebarria Unai Etxebarria Martín 30/08/1996 Getxo
6 65 3 0 0
Jurgi Jurgi Oteo Gómez 29/08/1996 Barakaldo
7 137 26 1 17
Iriondo Urtzi Iriondo Petralanda 30/01/1995 Zeberio
6 81 16 2 2
Iturraspe Gorka Iturraspe Derteano 03/05/1994 Abadiño
7 140 15 0 12
Santamaría Gorka Santamaría Nos 03/07/1995 Bilbao
7 180 23 2 51
Clemente Mikel Clemente Momoitio 07/05/1996 Sestao
1 0 0 0 0
Tobia Iñigo Tobia Cobos 17/09/1997 Santurtzi
1 1 0 0 0
Barrio Gonzalo Barrio González 28/02/1997 Amorebieta-Etxano
3 0 0 0 0
Ukerdi Ukerdi Corres Bea 15/10/1991 Bilbao
1 1 0 0 0
Eneko Eneko Undabarrena Ubillos 10/03/1993 Bilbao
7 190 52 2 8
Jon Ander Jon Ander Amelibia do Nascimento 13/01/1994 Getxo
7 170 26 0 7
Ortega Aitor Ortega Asenjo 13/08/1992 Ermua
5 108 26 1 11
Iturraspe Borja Iturraspe González 16/09/1996 Amorebieta-Etxano
1 0 0 0 0
Endika Sanz Endika Sanz López de Foronda Santurtzi 29/06/1997 Santurtzi
1 4 0 0 0
Villalibre Asier Villalibre Molina 30/09/1997 Gernika-Lumo
7 165 10 0 41
Ibon Gómez Ibon Gómez Ramírez 19/07/1995 Amorebieta-Etxano
4 4 0 0 0
Susaeta Markel Susaeta Beci 02/01/1996 Amorebieta-Etxano
1 1 0 0 0
Orbegozo Joseba Orbegozo Azkondo 06/09/1997 Elorrio
3 9 2 0 0
Elgezabal Unai Elgezabal Udondo 25/04/1993 Urduliz
6 112 35 1 2
Ekaitz Ekaitz Molina Jaén 25/09/1990 Abadiño
4 66 12 0 7
Retamosa Ander Retamosa García 01/08/1997 Bilbao
1 0 0 0 0
Dopi Jon Ander González Dopico 18/03/1995 Erandio
6 100 15 3 18
Zumalakarregui Jaime Zumalakarregui Menchaca 13/01/1986 Bilbao
3 82 19 1 1
Madrazo Jon Madrazo Gutiérrez 15/01/1993 Ortuella
6 148 24 1 8
Zabaleta Eneko Zabaleta Pérez 03/01/1992 Bermeo
6 158 32 1 9
Jauregui Eneko Jauregui Escobar 13/07/1996 Muxika
6 111 11 1 20
Galder Galder Dwomoh Lombas 24/02/1990 Bilbao
1 15 6 0 2
Kortabitarte Aitor Kortabitarte Luengo 13/07/1992 Bilbao
1 33 6 0 5
Zárate Iker Zárate Pereda 12/07/1986 Sestao
2 36 4 0 5
Barandiaran Ibon Barandiaran García 01/10/1993 Leioa
2 36 2 0 0
Berasaluce Koldo Berasaluce Ibarzabal 17/05/1992 Gernika-Lumo
6 153 52 3 7
Larrucea Gorka Larrucea Arrien 24/02/1993 Barakaldo
6 154 43 3 11
Intxausti Unai Intxausti Rodríguez 02/02/1994 Gernika-Lumo
2 18 1 0 0
Iruskieta Asier Iruskieta Bilbao 15/06/1998 Gernika-Lumo
4 0 0 0 0
Gorka Pérez Gorka Pérez Garay 19/06/1995 Gordexola
6 93 18 0 0
Bilbao Ioritz Bilbao Herrero 16/05/1988 Bilbao
1 28 13 1 1
Uriguen Julen Uriguen Gómez 04/02/1995 Gernika-Lumo
2 43 6 0 1
Arlanzón Borja Arlanzón Gil 15/08/1997 Santurtzi
1 1 0 0 0
Fid Pablo Fid Martín 10/02/1997 Bilbao
5 23 2 0 0
Ajuriagoikoa Txaber Ajuriagoikoa García 27/03/1999 Amorebieta-Etxano
4 34 5 1 0
Joel Joel Martín Rocha 05/03/1997 Barakaldo
1 0 0 0 0
Gaizka Gaizka Martínez Navarro 27/10/1996 Getxo
6 93 18 0 2
Regidor David Regidor González 06/06/1999 Bilbao
1 0 0 0 0
Armas Garikoitz Armas Benito 27/08/1996 Barakaldo
1 0 0 0 0
Nuñez Unai Nuñez Gestoso 30/01/1997 Portugalete
5 101 29 0 4
Iñigo Vicente Iñigo Vicente Elorduy 06/01/1998 Derio
5 100 15 0 23
Merino Iker Merino Macho 26/06/1999 Bilbao
2 1 0 0 0
Urkiza Jon Urkiza Txabarri 19/02/1998 Barakaldo
5 65 5 0 4
De Haro Nabar de Haro Ocerín 01/02/1994 Bilbao
1 7 1 0 0
Elguezabal Unai Elguezabal Uriarte 25/04/1993 Bilbao
1 6 1 0 0
Etxaburu Jon Etxaburu Diz 07/04/1994 Ondarroa
1 20 5 0 1
Uriarte Galder Uriarte Zabala 12/09/1981 Bilbao
1 16 2 0 0
Celador Adrián Celador Ponga 30/01/1996 Bilbao
2 23 3 1 1
De Eguino Iker de Eguino Mendivil 20/05/1995 Bilbao
2 32 11 1 3
Huidobro Julen Huidobro Betolaza 01/04/1995 Bilbao
1 34 6 0 0
Iriondo Eneko Iriondo Petralanda 30/01/1995 Zeberio
2 46 10 1 1
Larra Gaizka Larrazabal Goikoetxea 17/12/1997 Bilbao
5 112 9 1 14
Libarona Unai Libarona Uriarte 11/11/1998 Bilbao
1 0 0 0 0
Angoitia Borja Angoitia Echevarria 23/04/1992 Bilbao
1 9 0 0 0
Baqué Iñigo Baqué Achotegui 01/01/1997 Durango
5 84 13 0 8
Luengo Oier Luengo Redondo 11/11/1997 Amorebieta-Etxano
5 92 24 0 6
Obieta Koldo Obieta Alberdi 08/10/1993 Gernika-Lumo
5 128 29 0 26
Xiker Xiker Ozerinjauregi Mendikoetxea 30/01/1997 Zalla
5 65 10 0 2
Etxebarriazarraga Borja Etxebarriazarraga Gabiola 04/08/1999 Gernika-Lumo
1 2 0 0 0
Muñoz Iñigo Muñoz Cuevas 16/12/1996 Bilbao
5 113 9 0 8
Pradera Iñigo Pradera Belar 26/04/1994 Mallabia
4 104 11 0 13
Sillero Jon Sillero Monreal 24/05/1998 Durango
5 99 26 0 3
Campos Gaizka Campos Bahillo 16/05/1997 Barakaldo
5 30 1 0 0
Lozano Markel Lozano Llona 03/05/1996 Bilbao
5 105 22 2 0
Urzelai Urtzi Urzelai García 27/04/1995 Bilbao
1 18 2 0 0
Oli Andoni Fernández Jordán 02/02/1996 Sondika
3 26 2 0 0
Arceo Ander Arceo Samaniego 20/01/1997 Bilbao
1 0 0 0 0
Revuelta Iker Revuelta Ayuso 20/03/1995 Getxo
1 11 0 0 0
Onaindia Jon Onaindia Meabe 08/10/1998 Mendata
1 1 0 0 0
Aguilera Imanol Aguilera Gallego 05/01/1999 Sestao
1 0 0 0 0
Arruti Eder Arruti Onaindia 05/07/1997 Gernika-Lumo
1 1 0 0 0
Mariño José Manuel Mariño Tejada 20/03/1998 Bilbao
1 0 0 0 0
De Miguel Aritz De Miguel Martín 28/06/1999 Bilbao
4 4 0 0 0
Maguregui Unai Maguregui Cortazar 11/02/1996 Gernika-Lumo
1 0 0 0 0
Goiria Mikel Goiria Vázquez 05/03/1999 Gernika-Lumo
3 0 0 0 0
Danel Elguezabal Danel Elguezabal Molledo 04/09/1999 Sestao
1 1 0 0 0
Ander Iru Ander Iruarrizaga Díez 22/08/1998 Igorre
5 7 1 0 0
Murua Javier Murua Alzueta 23/04/1997 Bilbao
4 37 7 0 0
Isuskiza Víctor Isuskiza Taranilla 17/12/1998 Güeñes
2 4 1 0 0
Aizpuru Xabier Aizpuru Martínez de Marigorta 11/11/1998 Barakaldo
1 0 0 0 0
Bernaola Julen Bernaola Cuezva 29/04/1999 Bilbao
3 7 1 0 3
Xabi Franco Xabier Franco Aranburu 17/01/1992 Leioa
1 15 1 0 0
Bernedo Igor Bernedo Calvo 17/06/1999 Gernika-Lumo
1 1 0 0 0
Magunagoitia Jon Mikel Magunagoitia Blasco 06/08/2000 Amorebieta-Etxano
2 26 3 0 0
Lancho David Lancho Díaz 03/04/1998 Zamudio
1 1 0 0 0
Ribeiro Alain Ribeiro de Aguiar Miranda 08/07/1997 Sopela
4 92 19 0 6
Gorri Jon Rojo Sagarna 22/12/1996 Bilbao
4 64 10 0 1
Galarza Jon Galarza Lete 17/12/1993 Abadiño
2 51 13 0 3
Iñigo Martín Iñigo Martín Quintano 24/05/1999 Bilbao
1 0 0 0 0
Arego Aitor Arego Ruiz 28/02/1997 Basauri
1 14 0 0 0
Murgoitio Mikel Murgoitio Lejarreta 07/08/1996 Igorre
2 29 3 0 0
Mediavilla Ander Mediavilla García 22/03/1996 Bilbao
1 0 0 0 0
Amorrortu Iker Amorrortu Andrinua 17/10/1995 Gernika-Lumo
4 70 1 0 16
Bilbao Iker Bilbao Mendiguren 20/03/1996 Bilbao
4 67 12 1 5
Quintana Ander Quintana Ormaetxe 27/01/1997 Basauri
1 1 1 0 0
Zamorano Unai Zamorano Arri 01/01/1997 Bilbao
3 50 9 2 1
Juste Josu Juste Bidaurrazaga 12/04/2000 Leioa
1 1 0 0 0
Víctor Víctor San Bartolomé Prieto 26/10/1999 Barakaldo
4 59 11 0 5
Irazabal Jon Irazabal Iraurgui 28/11/1996 Bilbao
4 31 9 0 1
Marino Unai Marino Alkorta 10/12/1999 Ondarroa
1 0 0 0 0
Villanueva Rafael Carlos Villanueva Bastero 27/05/2000 Getxo
2 6 1 0 0
Azarloza Iñigo Azarloza Mintegui 02/08/1993 Amorebieta-Etxano
1 0 0 0 0
Sergio García Sergio García Antolín 12/01/1999 Amorebieta-Etxano
1 0 0 0 0
Gaubeka Beñat Gaubeka Ugarte 17/11/2000 Leioa
1 1 0 0 0
Vich Adrián Vich Rodríguez 15/03/2001 Bilbao
3 0 0 0 0
Veiga Unai Veiga González 09/10/1998 Portugalete
4 51 4 0 5
Badiola Ager Badiola Garitaonaindia 21/05/2000 Gernika-Lumo
1 0 0 0 0
Zabala Mikel Zabala Ojeda 02/07/2001 Bermeo
1 2 0 0 0
Alberdi Aritz Alberdi Ruiz 08/08/1997 Durango
1 0 0 0 0
Unai Arizmendiarrieta Unai Arizmendiarrieta Garay 05/11/1997 Durango
1 16 5 0 0
Zárraga Jagoba Zárraga Martínez 04/11/1997 Bilbao
3 21 3 0 0
Burgos Iker Burgos López 17/10/2001 Bilbao
1 0 0 0 0
Hernán García Hernán García Peña 09/04/1999 Basauri
1 0 0 0 0
Etxaburu Asier Etxaburu Diz 07/04/1994 Ondarroa
5 86 8 0 12
Borja Sainz Borja Sainz Eguskiza 01/02/2001 Leioa
2 33 2 1 3
Álvaro Álvaro Pérez Álvarez de Arcaya 02/01/1998 Bilbao
1 0 0 0 0
Rementería Unai Rementería Castro 10/08/1999 Bilbao
2 20 3 1 2
Imanol Imanol García de Albéniz Crecente 08/06/2000 Gallarta
2 26 4 1 1
Arzuaga Iñigo Arzuaga Mesa 20/05/1997 Getxo
2 19 2 0 1
Bengoetxea Jorge Bengoetxea Gorostiza 19/12/1996 Getxo
2 24 6 0 2
Arguiarro Unai Arguiarro Antonio 09/04/1995 Erandio
1 2 0 0 0
Urain Ewan Roy Urain Aird 10/03/2000 Durango
2 9 0 0 4
Artola Juan Artola Canales 07/04/2000 Bilbao
2 31 8 0 11
Álvaro Núñez Álvaro Núñez Cobo 07/07/2000 Bilbao
2 9 3 1 0
Fernández Diego Fernández Navarro 17/01/2001 Santurtzi
1 6 1 0 0
Gualda Alexander Gualda Jardón 09/04/1998 Bilbao
2 21 6 0 0
Cabo Jon Cabo Madariaga 20/06/2000 Bilbao
2 6 1 0 1
San Nicolás Gorka San Nicolás Gil 05/03/2001 Bilbao
1 0 0 0 0
Beain Julen Beain Fernández 15/04/2001 Bilbao
1 2 0 0 0
Cubero Sergio Cubero Ezkurra 05/09/1999 Mungia
1 0 0 0 0
Mota Iker Mota Arana 01/05/2001 Barakaldo
1 0 0 0 0
Zorrilla Javier Zorrilla Fernández 10/06/2001 Zalla
2 0 0 0 0
Estepar Iker Estepar Acero 11/11/2001 Gallarta
1 0 0 0 0
Santamaría Ander Santamaría Nos 03/07/1995 Bilbao
1 5 1 0 0
Kepa Vieites Kepa Vieites Blázquez 15/07/1999 Santurtzi
1 6 2 0 0
Oier Oier Garai Petralanda 05/11/2000 Dima
2 3 0 0 0
Dorrio Josué Dorrio Ortega 03/03/1994 Bilbao
3 28 1 0 2
Arroyo Fernando Arroyo Bilbao
3 45 0 0 0
Zorrozúa II Pedro Ignacio Zorrozúa Escudero 14/11/1910
2 31 0 1 7
Calvar Francisco Calvar Iglesias 05/01/1907 Bilbao
3 24 0 0 9
Cavia Salvador Cavia Erandio
3 42 0 0 1
Estanis Estanislao Pérez
3 41 0 0 1
Urrutia Dámaso Urrutia Gallegos 03/10/1903 Bilbao
2 34 0 0 25
Cubillo Erlantz Cubillo Marín 15/02/2002 Bilbao
1 0 0 0 0
Ordóñez Francisco Ordóñez Bilbao
4 16 0 0 0
Manolín Manuel Álvarez Ricondo Erandio
2 20 0 1 4
Zorrozúa José María Zorrozúa Escudero
3 49 0 1 21
Antolín Antonio Rodríguez Garrido 25/03/1912 Portugalete
4 38 0 2 0
Basaguren Enrique Basaguren Asategui 1915
3 37 0 0 0
Cavia Federico Cavia Ansola 1913 Bilbao
2 4 0 0 0
Larrazabal Manuel Larrazabal Ripalda 1921 Barrika
4 53 0 0 0
Cachelo Albino Donado Barakaldo
3 30 0 0 11
Aldazabal II F. Aldazábal Gaztañaga Erandio
1 14 0 0 0
Uriarte Jacinto Uriarte Oraá 11/09/1922 Getxo
1 4 0 0 0
Arrizabalaga Francisco Arrizabalaga
1 0 0 0 0
Duque Mariano Duque Bilbao
2 15 0 0 0
Astoreca Paulino Astoreca Egusquiaguirre
2 10 0 0 0
Zarraonandia Cecilio Zarraonandia Montoya 01/02/1914 Erandio
1 0 0 0 0
Uberuaga Unai Uberuaga Regulez 18/02/2001 Amorebieta-Etxano
1 0 0 0 0
Lorente Ander Lorente Velada 28/01/2001 Santurtzi
1 0 0 0 0
Arberas Xabier Arberas Zabala 06/04/2000 Gernika-Lumo
1 0 0 0 0
Kortazar Mikel Kortazar Idiakez 10/03/1999 Ondarroa
1 4 0 0 0
Agirre Gorka Agirre Moreno 13/04/2000 Busturia
1 0 0 0 0
Estrada Gorka Estrada Cámara 18/04/1999 Barakaldo
1 4 1 0 0
Ekaitz Ekaitz Fernández Velasco 24/01/1993 Bilbao
1 0 0 0 0
Carracedo Jon Carracedo López 29/01/1987 Abadiño
10 253 71 8 2
De Paula David de Paula Gallardo 31/05/1984 Durango
9 268 32 2 44
Alcalde Aitor Alcalde Caballero 22/05/1985 Erandio
9 187 16 5 1
Alain Arroyo Alain Arroyo Martínez de la Cuadra 05/07/1982 Bilbao
13 374 93 3 84
Amezaga Mikel Amezaga Amezua 29/09/1977 Bilbao
14 379 59 2 13
Asier Butrón Asier Butrón Astigarraga 16/04/1981 Santurtzi
7 185 32 4 24
Aimar Aimar Cid Luna 20/10/1987 Barakaldo
4 78 10 0 15
Etxebarrieta Igor Etxebarrieta Ibarra 03/04/1984 Getxo
9 186 10 1 0
Gago Ander Gago Álvarez 10/09/1984 Galdakao
12 330 74 4 9
Gusi Sergio Ramírez Cano 07/11/1979 Barakaldo
8 204 40 3 19
Sampedro Joseba Sampedro Arrieta 04/07/1979 Bilbao
6 176 52 2 3
Valín Alfonso Valín Gasamanes 06/05/1985 Portugalete
11 286 65 2 7
Pereda Xabier Pereda Llaguno 25/01/1982 Ondarroa
4 83 23 2 2
Bonilla Cristian Bonilla Galdeano 25/05/1989 Barakaldo
2 27 2 0 2
Eder Eder Díez Sánchez 15/07/1987 Barakaldo
8 156 25 1 29
Astuy Egoitz Astuy Tellería 17/01/1988 Bermeo
2 9 2 0 0
Enziondo Ibon Enziondo Pineda 27/09/1988 Bilbao
6 152 25 1 17
Galán Xabier Galán Garamendi 23/11/1989 Bilbao
10 195 28 1 5
Herrerín Iago Herrerín Buisán 25/01/1988 Bilbao
15 291 17 1 1
Mentxaka Imanol Mentxaka Miranda 09/01/1989 Leioa
5 112 15 3 7
Larruskain Jon Larruskain Zabala 13/06/1988 Durango
5 3 0 0 0
Larrea Ander Larrea Murga 23/01/1989 Bilbao
3 53 9 0 0
Líbano Álvaro José Líbano García 20/10/1985 Bilbao
5 142 36 2 29
Mandaluniz Javier Mandaluniz Renteria 15/01/1987 Maruri
11 195 14 5 0
Oinatz Oinatz Bilbao Garay 25/08/1985 Bilbao
6 178 29 1 8
Salutregi Igor Salutregi Gabiola 12/07/1988 Gernika-Lumo
2 43 9 1 1
Diego Simón Diego Simón Cardeñoso 30/08/1988 Barakaldo
12 220 76 3 4
Soberón Francisco Javier Soberón López 11/06/1987 Barakaldo
4 52 8 0 4
Unai Medina Unai Medina Pérez 16/02/1990 Basauri
13 283 57 6 12
Arman Arman Imaz Bidaurrazaga 18/12/1987 Bilbao
5 120 12 1 17
Cerro Javier Cerro Fernández 31/12/1980 Bilbao
8 223 64 3 6
Txopitea Eneko Txopitea Gerrikaetxebarria 01/12/1980 Gernika-Lumo
4 56 26 4 2
Joseba García Joseba García López 13/03/1986 Durango
3 52 9 2 8
González José Carlos González Colmenar 21/03/1978 Arrigorriaga
4 119 16 4 0
Ariño Joseba Ariño Umaran 23/04/1987 Barakaldo
6 95 26 1 2
Koldo Koldo Garcés Velasco 14/10/1979 Bilbao
6 188 43 3 9
Aritz Aritz Requejo Alday 20/09/1990 Barakaldo
1 1 0 0 0
Eneko Eneko Rubio Hernández 11/04/1987 Barakaldo
10 269 72 4 6
Urbano Iván Urbano Aretxabala 30/08/1979 Barakaldo
12 304 91 9 3
Arkaitz Arkaitz Crespo Franco 20/01/1986 Bilbao
2 5 0 0 0
Basagoiti Borja Basagoiti Caballero 05/01/1981 Bilbao
12 212 51 6 14
Elorriaga Asier Elorriaga Ortiz de Guinea 30/06/1981 Bilbao
6 167 63 8 2
Etxabe Imanol Etxabe Bilbao 09/12/1984 Gernika-Lumo
6 158 33 5 28
Tuto Jon Garai Igual 09/04/1986 Getxo
3 49 10 0 2
Izurza Pedro María Izurza Moreno 08/06/1982 Durango
11 332 42 1 20
Lekue Ander Lekue Gurtubay 07/02/1986 Basauri
2 48 8 0 2
Oier Oier San Miguel Burgoa 20/01/1985 Ondarroa
5 80 5 0 0
Otiñano Xabier Otiñano Erkiaga 20/05/1985 Portugalete
7 125 31 3 0
Yartu Alain Yartu Calero 05/07/1984 Barakaldo
5 89 7 1 10
Álvaro Pérez Álvaro Pérez Gutiérrez 17/08/1988 Bilbao
4 37 9 0 0
Javi Pérez Javier Pérez Gutiérrez 08/05/1987 Barakaldo
2 7 3 0 0
Iturrioz Urtzi Iturrioz Urkiza 12/01/1988 Bilbao
13 208 6 3 0
Gorka Martínez Gorka Martínez Isidoro 10/02/1982 Amorebieta-Etxano
7 166 69 7 10
Urko Vera Urko Vera Mateos 14/05/1987 Barakaldo
10 214 25 1 60
Goti Asier Goti Llona 03/05/1989 Bilbao
12 336 59 0 39
Lombraña Javier Lombraña Hompanera 24/04/1977 Bilbao
13 341 72 6 5
Olondo José Antón Olondo Álvarez 04/02/1985 Bilbao
4 93 9 0 4
Santamaría Josu Santamaría Nos 04/09/1989 Bilbao
6 123 9 0 22
Serantes Jon Ander Serantes Simón 24/10/1989 Barakaldo
11 190 23 2 0
Iker Fernández Iker Fernández Muñoz 01/02/1983 Bilbao
6 57 6 1 0
Cerrajería Galder Cerrajería López 05/04/1989 Barakaldo
12 312 101 3 32
Morán Erik Morán Arribas 25/05/1991 Portugalete
12 207 61 3 5
Goiria Eriz Goiria Bizkarguenaga 12/07/1987 Amorebieta-Etxano
5 87 21 0 0
Guillermo Guillermo Fernández Hierro 23/05/1993 Bilbao
12 287 18 0 60
Ramalho Jonás Ramalho Chimeno 10/06/1993 Barakaldo
12 241 52 4 7
Cortadi Álvaro Cortadi Rodríguez 14/05/1990 Barakaldo
1 2 0 0 0
Ibai Gómez Ibai Gómez Pérez 11/11/1989 Bilbao
12 277 18 0 50
Maruri Asier Sierra Maruri 12/01/1989 Barakaldo
1 4 0 0 0
Otero David Otero López 17/02/1978 Barakaldo
5 129 50 1 5
Igor González Igor González Villarreal 15/03/1978 Bilbao
8 249 65 1 16
Mario Sánchez Mario Sánchez Moreno 26/08/1984 Bilbao
2 38 7 1 4
Carreño Rubén Darío Carreño Núñez 02/07/1978 Bilbao
6 178 32 6 48
Lopategui Xabier Lopategui Laraudogoitia 27/06/1982 Bilbao
3 36 6 1 0
Gurtubai Mikel Gurtubai Garai 20/05/1983 Igorre
2 11 0 0 0
Urizar Roberto Urizar Solaguren 17/04/1974 Durango
11 255 54 10 16
Alex Alexander Arrazola Alfaro 20/05/1980 Abadiño
2 34 8 0 0
Ziko Rubén Díaz Morente 10/04/1992 Barakaldo
1 1 0 1 0
Xabier Xabier Rivas Zorrilla 19/11/1970 Barakaldo
7 128 9 1 0
Beristain Arkaitz Beristain García 15/02/1980 Bilbao
3 44 6 0 0
Txelu José Luis Díez Touriño 31/05/1973 Barakaldo
7 135 16 1 0
Cerezo Javier Cerezo Gutiérrez 08/05/1979 Barakaldo
3 62 12 0 7
Anaitz Anaitz Iriondo Zugazaga 18/08/1972 Mungia
9 219 40 6 2
Del Campo Iván del Campo Ruiz 04/08/1980 Barakaldo
1 9 2 0 0
Gorka López Gorka López Hernández 02/05/1978 Gernika-Lumo
4 80 8 1 4
Txetxu José Luis Navalpotro Rodríguez 09/11/1977 Barakaldo
2 65 18 2 1
Gaizko Gaizko Arzubiaga Irusta 15/06/1971 Bilbao
9 224 39 2 23
Irazabal Edorta Irazabal Barrena 02/01/1985 Barakaldo
1 1 0 0 0
Laskurain Aitor Laskurain Zatón 23/08/1983 Gernika-Lumo
1 1 1 0 0
Ibón Ibón Uriarte Maguregui 01/04/1971 Bermeo
9 258 57 3 15
Uri Joseba Uriarte Echevarría 30/05/1976 Bermeo
5 100 30 4 0
Migue José Miguel Tornell Martín 02/11/1975 Barakaldo
4 96 13 1 14
Larrañaga Iban Larrañaga Arambarri 24/09/1974 Ermua
2 15 1 0 0
Diéguez Sergio Diéguez Pastor 02/02/1979 Bilbao
1 4 0 0 0
Fernando Fernando Corredoira Corral 22/03/1977 Bilbao
4 38 8 0 0
Mikel Miguel Ángel Huidobro Izquierdo 09/07/1971 Bilbao
2 21 1 0 0
Bellido Ander Bellido Echebarrieta 07/02/1996 Bilbao
1 0 0 0 0
Thaylor Brian Thaylor Lubanzadio Aldama 27/02/1994 Bilbao
7 104 24 2 9
Alonso Sergio Alonso Ugalde 28/08/1995 Bilbao
1 0 0 0 0
Andoni Andoni González Díez 02/02/1991 Barakaldo
1 0 0 0 0
Chechu Chechu García Sánchez 16/10/1965 Bilbao
1 34 5 0 3
Iván Sánchez Iván Sánchez Madera 25/09/1989 Bilbao
1 0 0 0 0
Josu Jesús Martínez Rebé 12/06/1959 Bilbao
6 150 10 1 0
Abrisqueta Félix Abrisqueta Mendiola 26/01/1968 Basauri
2 2 0 0 0
Carlos Barrutia Carlos Barrutia Bereciartua 17/02/1970 Durango
1 2 0 0 0
Aizkorreta Francisco Javier Aizkorreta Jurado 11/08/1960 Barakaldo
7 133 23 1 2
Verde Juan B. Conde 29/06/1965 Ermua
3 11 1 0 0
Palomares Lorenzo Palomares González 27/11/1961 Bilbao
5 134 12 0 0
Sota José Ángel Sota 30/01/1963 Getxo
4 78 0 0 6
Paco Juan Francisco Sánchez Rodríguez 10/07/1964 Barakaldo
2 25 7 1 0
Ruiz Julián Ruiz Gutiérrez 28/06/1962 Sestao
4 62 13 1 0
Lekue José Antonio Lekue Gallano 06/09/1963 Lemona
1 17 1 1 2
Aketxe Isaac Aketxe Aranceta 29/07/1956 Getxo
4 113 6 2 3
Badiola José Luis Badiola Díez 06/06/1963 Bilbao
2 17 0 0 0
Dani Daniel Gallardo Sánchez 14/01/1963 Bilbao
4 119 8 0 28
Aitor Aitor Aranaga Rebolledo 1966 Bilbao
3 60 3 0 5
Zárraga Agustín Zárraga Aguirre 1963 Erandio
1 26 1 0 0
Pereda José Ignacio Pereda Gómez 07/09/1960 Valle de Trápaga-Trapagaran
7 168 39 2 9
César César Echevarría Ibarruri 17/12/1960 Amorebieta-Etxano
3 59 4 1 5
Iturbe José María Iturbe Bartolomé 22/03/1964 Mungia
3 42 4 0 3
Carrasco Juan Ángel Carrasco Hernández 30/04/1954 Portugalete
7 190 3 0 10
Cabareda Pedro Javier Cabareda Pagazaurtundua 17/12/1958 Bilbao
5 100 9 2 5
Iglesias Ricardo Iglesias Berriatua 1957 Bilbao
1 12 3 0 1
Iñigo Iñigo Aguirre Basterretxea 1967 Erandio
1 2 1 0 0
Julián Julián Peinado Caro 25/12/1957 Getxo
6 160 19 2 20
Tirado Luis Tirado Barriocanal 11/04/1954 Sestao
4 127 14 1 14
Jesús Gil Jesús María Gil González 06/02/1959 Durango
5 98 21 4 2
Rojo Paulino Rojo Martínez 04/06/1956 Ortuella
5 138 8 0 26
Hernández Juan José Hernández 12/03/1959 Barakaldo
3 63 4 1 6
Benguria Enrique Benguria Aristegui 02/12/1964 Bermeo
2 7 0 0 0
Lamborena Gonzalo Lamborena Zabalbeitia 25/08/1963 Barakaldo
4 48 2 0 4
Muriedas Francisco Javier Muriedas Hernández Mungia
2 38 4 0 3
Uriarte Santiago Uriarte Obregón 26/02/1963 Güeñes
3 33 9 1 0
Garay Alberto Garay Bustillo 25/06/1960 Gordexola
2 25 7 1 0
Patxi Francisco Javier Arteagabeitia Velasco 1954 Barakaldo
6 203 23 2 3
Michelena José Ramón Michelena Pérez 24/12/1961 Barakaldo
2 2 0 0 0
Juanjo Juan José Rodríguez Fernández 31/12/1958 Barakaldo
2 66 6 2 6
Senlle José Ramón Senlle López 16/07/1961 Sestao
3 75 7 2 5
Sesumaga Emilio Sesumaga Chamorro 23/04/1962 Leioa
2 66 8 0 2
Gil Jesús Gil González 04/08/1959 Cruces
2 22 4 0 1
Alosen Ramón Alosen Larrauri 12/02/1960 Bilbao
3 17 0 0 0
Mancisidor Gerardo Mancisidor Sánchez 13/10/1955 Sestao
2 47 9 0 2
Gallo Adolfo José Gallo Ortuzar 18/08/1962 Bilbao
1 0 0 0 0
Zuluaga José Manuel Zuluaga Zuano 07/09/1963 Barakaldo
1 0 0 0 0
José Antonio José Antonio Góngora Martín 18/01/1963 Sestao
2 14 1 0 0
Bidaurrazaga José Javier Bidaurrazaga Rebolleda 20/05/1971 Barakaldo
1 0 0 0 0
Ayarza Joseba Ayarza Lopategi 22/01/1963 Erandio
1 3 0 0 0
Zabala Francisco Zabala Arriaga 07/01/1962 Galdakao
2 11 0 0 0
Bakeriza Rubén Bakeriza Zubikarai 01/11/1965 Galdakao
1 1 0 0 0
Bilbao José Antonio Bilbao Petralanda 01/05/1958 Bilbao
3 1 0 0 0
Lucio José Ángel Martínez Lucio 29/02/1960 Bilbao
3 66 1 0 6
Orihuela José Fernández Orihuela 28/03/1960 Barakaldo
1 8 1 0 1
Gaubeca José Ignacio Gaubeca Larrondo 01/06/1954 Loiu
2 33 3 0 6
Redondo Enrique Redondo Cortázar 01/02/1955 Bilbao
2 35 0 0 0
Jiménez Francisco Jiménez 07/02/1963 Ortuella
1 1 0 0 0
Constan Constantino Valle 1953 Gernika-Lumo
2 37 1 0 1
Landeta Getxo
2 63 4 1 3
Urrutia Miguel Urrutia Blanco 22/11/1951 Getxo
3 75 11 1 3
Sada Federico Javier Sada Velasco 06/10/1952 Basauri
1 10 0 0 1
Óscar Aja Óscar Aja Barrena 03/06/1961 Bilbao
1 1 0 0 0
Txuma Jesús María Vicente Mintegui 02/05/1948 Gernika-Lumo
1 5 0 0 2
Ondarru Ángel Garitano Urquizu 21/09/1950 Ondarroa
1 34 4 0 0
Urresti Luis María Urresti Billelabeitia 16/05/1957 Bilbao
1 18 2 0 1
Arando Ignacio Arando Azpiri 06/09/1959 Elorrio
2 37 2 0 1
Bedialauneta Juan Antonio Bedialauneta Mugartegi 27/01/1957 Ondarroa
2 60 3 0 8
Guti José Luis Gutiérrez Barquín 29/01/1958 Barakaldo
1 24 0 0 5
Ayesta Juan Félix Ayesta Abadía 01/02/1955 Galdakao
1 36 0 0 1
Badiola II Simeón Badiola Urkiza 27/04/1956 Ondarroa
1 1 0 0 0
Bilbao José Ramón Bilbao Ayarza 06/03/1952 Zamudio
1 32 2 0 2
Braceras Carlos Braceras Gorostiza 14/04/1948 Balmaseda
1 26 1 0 0
Del Castillo Álvaro González de Castillo 15/03/1967 Bilbao
1 1 0 0 0
Alfredo Alfredo Adrián Urruticoechea 27/10/1955 Basauri
2 54 1 0 3
Gondra Marcos Gondra Krug 01/01/1987 Mundaka
4 23 3 0 0
Mikel Méndez Mikel Méndez Gutiérrez 27/07/1985 Barakaldo
11 295 89 11 9
Maguregi Xabier Maguregi Jairo 06/02/1980 Bilbao
3 27 1 0 0
Aulestia Oinatz Aulestia Alkorta 23/03/1981 Ondarroa
18 483 34 2 0
Sendoa Sendoa Zurro Hernández 07/09/1988 Barakaldo
3 46 14 1 0
Legarreta Iker Legarreta-Etxebarria Erdaide 17/08/1982 Sopela
6 96 24 4 6
Ibai Borda Ibai Borda Barrios 02/06/1978 Bilbao
3 89 28 0 12
De la Casa Asier de la Casa Palacios 07/01/1989 Sestao
1 1 0 0 0
Kepa Kepa del Olmo García 11/11/1987 Barakaldo
2 34 6 1 4
Jaba Aitor Enjamio García 24/09/1979 Barakaldo
7 218 37 2 29
Olaeta Oier Olaeta Zarrabe 26/10/1979 Gernika-Lumo
9 157 33 7 0
Pousa Julen Pousa Gómez 04/11/1986 Ermua
1 1 0 0 0
Borja Prieto Borja Prieto Ruiz 10/02/1987 Barakaldo
8 207 41 2 14
Ibon López Ibon López Urquidi 14/02/1986 Lekeitio
2 2 0 0 0
Armendariz Asier Armendariz Aguirre 24/12/1972 Bilbao
11 354 63 5 21
Juanes Jon Juanes del Río 16/01/1985 Barakaldo
3 54 7 0 0
Aurreko Mikel Aurrekoetxea Gómez 05/10/1981 Bilbao
11 178 24 3 0
Alex Pérez Alexander Pérez Santamaría 06/03/1987 Barakaldo
1 1 0 0 0
Cortés Isaac Cortés Sixto 08/11/1979 Bilbao
6 123 23 2 12
Iglesias Joseba Iglesias Muñoz 02/03/1978 Santurtzi
9 267 54 3 46
Arzubiaga Iker Arzubiaga Irusta 28/06/1977 Bilbao
3 54 6 1 3
Beinat Beinat Arregi Uriarte 11/10/1976 Amorebieta-Etxano
4 93 23 2 4
Kareaga Iñigo Kareaga Sainz 21/01/1986 Bilbao
1 2 0 0 0
Molina Daniel Molina Atorrasagasti 17/09/1975 Bilbao
6 26 1 1 0