Jugadors de la província Guipúzcoa, Segona Divisió

702

Nombre Total de Jugadors

Percentatge Respecte al total d'Espanyols

Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Pos T PJ TG TV G
Aitor Arregui Pedro Aitor Arregui Artano 13/01/1971 Getaria
6 168 36 3 3
Huegun Aitor Huegun Etxebarria 09/08/1972 Donostia/San Sebastián
8 149 14 3 24
López Rekarte Aitor López Rekarte 18/08/1975 Arrasate
1 11 1 0 0
Albístegi Alberto Albístegi Zamakola 24/09/1964 Eibar
5 147 22 1 10
Alberto Alberto López Fernández 20/05/1969 Irun
1 36 3 0 0
Álvaro Pérez Álvaro Pérez Florentino 13/10/1975 Donostia/San Sebastián
2 27 1 0 4
Murillo Ander Murillo García 22/07/1983 Donostia/San Sebastián
2 60 17 1 0
Etxarri Aquilino Etxarri Ollokiegi 15/03/1969 Pasaia
1 14 0 0 0
Aduriz Aritz Aduriz Zubeldia 11/02/1981 Donostia/San Sebastián
2 46 11 3 20
Riesgo Asier Riesgo Unamuno 06/10/1983 Deba
7 149 8 0 0
César Gálvez César Augusto Gálvez Espinar 31/07/1973 Donostia/San Sebastián
2 28 5 1 0
Estrada Daniel Estrada Aguirrezabalaga 03/01/1987 Zarautz
4 80 21 1 1
Txiki Daniel Rodríguez Pérez 27/03/1977 Donostia/San Sebastián
5 121 5 0 8
Asensio David Asensio López 31/05/1980 Usurbil
2 36 6 1 2
David Ruiz David Ruiz Gómez 12/10/1974 Donostia/San Sebastián
3 24 4 0 0
Estéfano Estéfano Izaguirre Godineau 02/01/1971 Usurbil
6 124 33 2 0
Patxi Francisco Hernández Hernández 03/11/1967 Urnieta
1 2 0 0 0
Gari Uranga Garikoitz Uranga Luluaga 21/06/1980 Tolosa
5 143 30 2 15
Gorka Brit Gorka Brit Gallego 19/04/1978 Donostia/San Sebastián
6 177 24 1 59
Elustondo Gorka Elustondo Urkola 18/03/1987 Beasain
4 70 7 0 4
Gorka García Gorka García Zubikarai 08/02/1975 Antzuola
7 174 28 0 6
Larrea Gorka Larrea García 07/04/1984 Donostia/San Sebastián
6 111 29 1 4
Zubiaurre Iban Zubiaurre Urrutia 22/01/1983 Mendaro
2 33 8 0 1
Espadas Iban Espadas Zubizarreta 04/08/1978 Tolosa
8 97 5 0 14
Jáuregi Igor Jáuregi Iraola 29/04/1974 Tolosa
2 50 16 2 3
Sarriegi Iker Sarriegi Etxabe 16/08/1973 Donostia/San Sebastián
5 80 35 3 0
Agirretxe Imanol Agirretxe Arruti 24/02/1987 Usurbil
4 74 4 0 16
Imanol Imanol Alguacil Barrenetxea 04/07/1971 Orio
2 51 10 3 0
Imanol Etxeberria Imanol Etxeberria Egaña 27/03/1973 Bergara
3 75 4 1 0
Alaba Iñaki Álaba Trueba 14/11/1966 Donostia/San Sebastián
1 3 0 0 0
Descarga Iñaki Descarga Retegui 25/08/1976 Irun
10 241 68 6 10
Díaz de Cerio Iñigo Díaz de Cerio Conejero 15/05/1984 Donostia/San Sebastián
6 147 12 2 43
Idiakez Iñigo Idiakez Barkaiztegi 08/11/1973 Donostia/San Sebastián
2 62 20 2 9
Iván Campo Iván Campo Ramos 21/02/1974 Donostia/San Sebastián
1 11 5 1 0
Bengoetxea Javier Bengoetxea Iparraguirre 13/12/1965 Usurbil
1 34 10 1 0
Jáuregi Xabier Jáuregi Blanco 29/01/1975 Tolosa
9 277 16 0 0
Olaizola Javier Olaizola Rodríguez 28/11/1969 Donostia/San Sebastián
5 168 35 4 0
Yubero Javier Yubero Solanilla 21/01/1972 Irun
6 61 5 0 0
Hidalgo Jesús Hidalgo Bermejo 18/06/1962 Eibar
5 124 5 0 11
Uría Jokin Uria Lekuona 12/02/1965 Lezo
1 31 3 0 2
Pizo Gómez José Antonio Gómez Ramón 07/01/1964 Eibar
5 138 23 0 11
Aizpurúa José Ignacio Aizpurúa Alzaga 05/05/1970 Irun
8 130 2 2 0
Berruet Iñaki Berruet Mitxelena 23/04/1973 Irun
8 175 55 7 5
Barkero José Javier Barkero Saludes 27/04/1979 Aretxabaleta
8 233 33 1 43
Agirre José Luis Agirre Beldarrain 14/09/1965 Donostia/San Sebastián
4 82 17 2 0
González José Luis González Vázquez 27/08/1964 Elgoibar
2 54 2 0 0
Ribera José Luis Ribera Uranga 11/06/1965 Azkoitia
4 110 19 2 3
Josema José María López Echevarria 16/01/1969 Donostia/San Sebastián
4 109 18 0 5
Zúñiga José Miguel Zúñiga Martiarena 21/08/1962 Donostia/San Sebastián
1 20 5 0 0
Joseba Aguirre Joseba Aguirre Oliden 24/03/1977 Orio
1 0 0 0 0
Llorente Joseba Llorente Etxarri 24/11/1979 Hondarribia
5 142 33 4 55
Sarriegi Josu Sarriegi Zumárraga 19/01/1979 Lazkao
3 78 20 2 3
Juan Domínguez Juan Domínguez Otaegi 29/12/1983 Donostia/San Sebastián
4 66 10 2 6
Ugarte Juan Ugarte Aiestarán 07/11/1980 Donostia/San Sebastián
1 1 0 0 0
Valencia Juan José Valencia de la Serna 18/09/1971 Donostia/San Sebastián
8 179 6 2 0
Sukunza Juan Luis Sukunza Suárez 03/05/1967 Pasaia
6 120 25 3 6
Ochotorena José Manuel Ochotorena Santacruz 16/01/1961 Donostia/San Sebastián
6 76 5 0 0
Irureta Jon Irureta Rey 24/12/1966 Azpeitia
4 63 16 1 0
Mujika Juan María Mujika Izaguirre 12/05/1963 Donostia/San Sebastián
1 19 2 0 1
Lopetegui Julen Lopetegi Agote 28/08/1966 Asteasu
6 168 14 0 0
Iturrino Luciano Iturrino Zenekorta 04/11/1963 Mutriku
3 82 4 0 9
Luis Pérez Luis Pérez Pascual 09/02/1971 Donostia/San Sebastián
2 5 0 0 0
Dadíe Luis Fernando Dadíe Fernández 17/05/1966 Pasaia
4 56 5 1 1
López Rekarte Luis María López Rekarte 26/03/1962 Arrasate
5 62 3 0 1
Loinaz Mikel Loinaz Balda 28/03/1967 Andoain
4 98 14 0 14
Mikel Alonso Mikel Alonso Olano 17/05/1980 Tolosa
3 48 7 0 4
Antía Mikel Antía Mendiaraz 13/02/1973 Donostia/San Sebastián
3 86 14 1 0
Aranburu Mikel Aranburu Eizaguirre 18/02/1979 Azpeitia
3 105 33 1 9
Mikel González Mikel González de Martín Martínez 24/09/1985 Arrasate
4 123 29 3 2
Labaka Mikel Labaka Zurriarain 01/08/1980 Azpeitia
4 111 20 1 8
Lasa Mikel Lasa Goikoetxea 09/09/1971 Legorreta
3 68 23 1 0
Roteta Miguel Ángel Roteta Lopetegui 16/01/1970 Donostia/San Sebastián
5 107 39 2 5
Oskitz Oskitz Estefanía Gil 12/10/1986 Pasaia
1 9 0 0 0
Raúl Iglesias Raúl Iglesias Rodríguez 27/11/1974 Pasaia
3 6 0 0 0
Mendiguren Ricardo Mendiguren Egaña 19/10/1968 Oñati
5 40 4 0 7
Zubeldia Sabino Zubeldia Carril 14/04/1955 Donostia/San Sebastián
5 134 4 0 0
Sergio Francisco Sergio Francisco Ramos 19/03/1979 Irun
3 51 1 0 3
Emery Unai Emery Echegoyen 03/11/1971 Hondarribia
7 215 30 1 9
Xabi Alonso Xabier Alonso Olano 25/11/1981 Tolosa
1 14 3 0 0
Guruzeta Xabier Guruzeta Aizpún 15/03/1970 Eibar
5 92 31 3 2
Xabi Prieto Xabier Prieto Argarate 29/08/1983 Donostia/San Sebastián
3 103 17 1 15
Cuyami Juan Remigio Cuyami Vaz 17/12/1972 Donostia/San Sebastián
2 55 5 0 3
Aranalde Zigor Aranalde Sarasola 28/02/1973 Ibarra
8 191 45 5 4
Gurrutxaga Zuhaitz Gurrutxaga Loiola 23/11/1980 Elgoibar
2 27 9 1 0
Igoa Jon Igoa García 14/10/1966 Arrasate
5 105 7 1 17
Irazoki Enrique Irazoki Otxoteko 25/01/1969 Oiartzun
1 15 0 0 0
Arteaga Iñigo Arteaga Nieto 16/12/1972 Donostia/San Sebastián
1 5 1 0 0
Xabier Xabier Mancisidor Macazaga 24/05/1970 Pasaia
2 9 0 0 0
Arreitu Román Arreitunandia Aguirregomezkorta 26/10/1960 Mutriku
1 23 4 0 2
Iñaki José Ignacio Pérez de Arrilucea Tejedor 10/10/1959 Donostia/San Sebastián
1 18 3 0 0
Juanjo Juan José Díaz de Guereño Esquivel 15/06/1961 Eskoriatza
7 192 39 4 15
Aldalur Iñaki Aldalur Aizpurua 01/08/1968 Azpeitia
6 158 16 1 7
Martín Begiristain Martín Begiristain Arruti 13/06/1965 Tolosa
3 29 4 0 3
Zabala José Luis Zabala Arrondo 15/12/1898 Irun
2 1 0 0 0
Cervantes Manuel Cervantes García 06/04/1957 Irun
5 94 4 0 0
Garagarza José María Garagarza Fernández 04/12/1969 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Sukia Luis Martín Sukia 18/09/1963 Legazpi
3 27 4 0 0
Urbieta Imanol Urbieta Illarramendi 10/02/1963 Zarautz
5 133 10 1 8
Alcelay Iñaki Alcelay Larrión 05/08/1961 Legazpi
4 87 11 2 10
Perico Alonso Miguel Ángel Alonso Oyarbide 01/02/1953 Tolosa
1 36 6 0 5
Ibáñez Luis Ignacio Ibáñez Echeverría 12/06/1963 Donostia/San Sebastián
6 85 7 0 11
Aguinaga Jon Aginaga Bengoetxea 08/02/1970 Donostia/San Sebastián
1 20 0 0 0
Núñez José María Núñez Urrezola 22/01/1952 Tolosa
3 98 16 1 0
Orbegozo Tomás Orbegozo Eguiguren 19/08/1959 Azpeitia
3 81 8 2 3
Lacalle José Manuel Lacalle Soage 30/04/1962 Pasaia
4 73 1 0 11
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu 30/06/1946 Andoain
4 90 6 1 0
Rodríguez Luis Fernando Rodríguez Astigarraga 09/04/1964 Elgoibar
7 169 34 0 3
Zudaire Germán Zudaire Ochoa 08/07/1967 Donostia/San Sebastián
1 6 0 0 0
Urdaci Ángel María Urdaci Zubimendi 31/12/1955 Zumaia
7 155 19 0 1
Cendoya Juan Jesús Cendoya Eizaguirre 27/08/1954 Azpeitia
3 71 2 0 0
Aguinaga José Ignacio Aguinaga Crespo 11/05/1948 Beasain
5 97 5 0 0
Churruca José Ignacio Churruca Sistiaga 28/01/1949 Zarautz
3 83 0 0 14
Irazusta Juan Luis Irazusta Adarraga 28/05/1948 Hernani
1 1 0 0 0
Eizmendi Francisco Javier Eizmendi Urdangarín 07/10/1961 Ikaztegieta
2 56 6 0 4
Gaztelu José Agustín Aranzábal Askasibar 23/07/1946 Bergara
1 4 0 0 0
Otxotorena Pedro María Quemada Otxotorena 19/04/1956 Hernani
1 10 0 0 0
Irazusta Joseba Irazusta Otaño 29/03/1972 Lasarte-Oria
3 29 3 0 5
Irulegui José Antonio Irulegui Garmendia 01/04/1937 Lasarte-Oria
6 85 0 1 0
Alberdi Xabier Alberdi Etxaniz 10/12/1973 Azpeitia
2 23 3 0 0
Arenaza Igor Arenaza Chinchurreta 11/02/1974 Aretxabaleta
10 240 37 2 27
Artetxe Óscar Artetxe Paskual 18/12/1966 Eibar
11 381 80 7 9
Gurrutxaga Javier Gurrutxaga Rivero 13/06/1975 Elgoibar
5 104 35 0 0
Olano Pedro María Olano Odriozola 06/08/1969 Donostia/San Sebastián
6 196 33 2 18
Arrieta Iñaki Andoni Arrieta Arrillaga 24/10/1974 Donostia/San Sebastián
2 2 1 0 0
Díaz Raimundo Díaz Barrera 13/11/1945 Zumarraga
2 1 0 0 0
Fagoaga Iban Fagoaga Aguirre 26/03/1980 Donostia/San Sebastián
7 155 52 10 3
Muniozguren Iker Muniozguren Herrera 26/02/1981 Eibar
1 1 0 0 0
Sukia Egoitz Sukia Esnaola 28/06/1975 Ataun
2 33 6 0 5
Pintado Gorka Pintado del Molino 24/03/1978 Donostia/San Sebastián
2 16 2 1 0
Marieta Julio Marieta Alkiza 17/09/1941 Donostia/San Sebastián
3 0 0 0 0
Asorey Diego Asorey Pego 21/03/1980 Donostia/San Sebastián
1 5 0 0 0
Urzelai Jon Urzelai Inza 01/03/1977 Oñati
7 185 44 1 2
Saizar Gaizka Saizar Lekuona 22/07/1980 Oiartzun
8 156 29 1 29
Idiakez Joseba Imanol Idiakez Barkaiztegi 14/03/1972 Donostia/San Sebastián
1 5 0 0 0
Etxabe Mikel Etxabe Loidi 12/09/1978 Aretxabaleta
4 56 20 2 0
Arregi Mikel Arregi Alberdi 30/10/1979 Azpeitia
2 19 0 0 1
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena 01/03/1943 Zarautz
1 24 0 0 0
Esnaola Juan María Esnaola Escudero 13/12/1954 Eibar
2 41 7 1 2
Gorospe Martín Gorospe Osinalde 19/06/1951 Donostia/San Sebastián
5 68 3 0 0
Navarro Miguel Navarro Juanicorena 09/12/1946 Errenteria
5 132 6 0 15
Lasa José María Lasa Ibarguren 03/03/1948 Andoain
2 57 0 0 14
Heras Luis Miguel Heras Burgos 22/04/1956 Zumarraga
1 7 0 0 0
Alcorta Ambrosio Alcorta Añorga 16/07/1949 Añorga
7 131 6 0 9
Amuchástegui Ibón Amuchástegui Múgica 30/01/1954 Eibar
4 92 10 1 24
Astarbe José María Astarbe Ubetagoyena 13/01/1955 Donostia/San Sebastián
7 179 14 2 6
Boronat Marco Antonio Boronat Gimeno 09/06/1947 Donostia/San Sebastián
1 27 0 0 8
Gorriti Francisco Gorriti Sarasola 03/04/1943 Donostia/San Sebastián
2 60 0 0 2
Lacasa Jesús María Lacasa Ayerbe 28/07/1947 Donostia/San Sebastián
2 34 0 0 3
De Diego Rafael de Diego Larrañaga 07/05/1944 Getaria
3 34 0 0 16
Amas Carmelo Amas Méndez 03/08/1943 Zumaia
5 116 0 2 22
Martínez José María Martínez Muguerza 13/11/1942 Pasaia
4 86 0 1 0
Urreisti Dionisio Urreisti Beristain 17/03/1943 Mutriku
6 139 0 1 44
Arrieta Ibón Pérez Arrieta 09/06/1977 Donostia/San Sebastián
1 7 2 0 0
Erostarbe Koldo Erostarbe Tubilla 07/07/1981 Elgeta
1 1 1 0 0
Markel Bergara Markel Bergara Larrañaga 05/05/1986 Elgoibar
5 92 28 3 0
Retegi Iñigo Retegi Cuende 11/06/1985 Eibar
1 2 1 0 0
Susaeta Néstor Susaeta Jaurrieta 11/12/1984 Eibar
10 271 32 1 25
Galdós Javier Galdós Aliñeta 22/01/1950 Aretxabaleta
2 51 1 0 17
Lema José Luis Lema Sustaeta 23/08/1945 Mutriku
3 44 0 0 3
Ansola Fernando Ansola San Martín 27/01/1940 Elgoibar
1 12 0 0 0
Arzak José Antonio Arzak Iriondo 12/01/1943 Donostia/San Sebastián
6 150 0 1 42
Oregui Ignacio Oregui Arriategui 02/06/1938 Bergara
3 24 0 0 0
Arrieta Agustín Arrieta Salazar 20/01/1946 Andoain
3 88 2 0 5
Chinchurreta Esteban Chinchurreta Ormazábal 30/05/1946 Zumarraga
3 59 2 0 5
Alcorta José Francisco Alcorta Añorga 11/12/1943 Donostia/San Sebastián
4 91 0 0 22
Marcos Marcos Pérez Gabarain 03/06/1947 Tolosa
5 12 0 0 0
Olalde Pedro María Olalde Azkoitia 07/04/1942 Azkoitia
10 200 1 0 61
Araquistain José Araquistain Arrieta 04/03/1937 Azkoitia
2 38 1 0 0
Landa Jesús María Landa Berasategui 19/12/1944 Zarautz
5 59 0 0 21
Mendiluce Rafael Mendiluce Elizondo 31/07/1939 Andoain
7 136 0 0 25
Ormaetxea Alberto Ormaetxea Ibarlucea 07/04/1939 Eibar
8 160 0 2 0
Soroa José María Soroa Jáuregui 04/03/1950 Donostia/San Sebastián
4 57 5 0 2
Urtiaga José Antonio Urtiaga Albizu 17/10/1942 Eibar
3 52 0 1 27
Aramburuzabala Pedro María Aramburuzabala Azcarraga 13/05/1945 Arrasate
5 127 0 0 3
Astorga Luis María Astorga Lete 05/04/1942 Errenteria
7 177 0 0 3
Goicoechea José María Goicoechea Ibarguren 23/05/1940 Irun
5 97 0 0 0
Lamata Miguel Ángel Lamata Bravo 11/05/1947 Beasain
3 25 0 0 8
Irizar Jesús María Irizar Pardiña 01/01/1947 Bergara
4 93 0 0 7
Arambarri Jesús María Arambarri Ochoa 20/04/1948 Arrasate
5 98 4 0 12
Zubiarrain Jesús María Zubiarrain Arguiñano 22/09/1945 Donostia/San Sebastián
1 30 0 0 0
Zamora Juan Manuel Zamora Etxabe 27/11/1942 Donostia/San Sebastián
9 138 4 0 0
Santamaría José Antonio Santamaría Vaqueriza 16/03/1946 Donostia/San Sebastián
4 98 3 0 2
Ulacia José Luis Ulacia Idiaquez 16/10/1938 Mutriku
5 72 0 0 0
Arruabarrena Mikel Arruabarrena Arambide 09/02/1983 Tolosa
5 121 25 2 20
Atxabal Iker Atxabal Martín 26/11/1975 Donostia/San Sebastián
1 25 6 0 2
Raúl Borrero Raúl Borrero Carpintero 27/03/1972 Donostia/San Sebastián
1 31 6 1 2
Unai Alba Unai Alba Pagadizabal 19/02/1978 Oiartzun
3 35 3 0 0
De Pablos David de Pablos Merino 01/04/1986 Zumarraga
1 1 0 0 0
Altuna Jon Altuna Mendizábal 24/06/1980 Ibarra
2 42 4 0 7
Eizaguirre Xabier Eizaguirre Aizpurua 25/01/1984 Mutriku
1 7 1 0 0
Larrañaga Beñat Larrañaga Urdanpilleta 10/05/1985 Usurbil
1 3 0 0 0
Raúl García Raúl García Fernández 30/06/1976 Hernani
3 75 31 2 1
Sarasola Iñigo Sarasola Laskurain 10/06/1987 Donostia/San Sebastián
3 6 1 0 0
Bixente Bixente Oyarzabal Odriozola 14/08/1964 Urrestilla
11 324 26 0 28
Donosti José María San Sebastián Aguirre 21/09/1970 Hernani
3 40 7 3 3
Arriola Iñigo Arriola Díez 03/10/1967 Elgoibar
8 222 79 9 4
Velázquez David Velázquez Rivera 29/01/1977 Eibar
2 20 2 0 0
Garmendia Luis Garmendia Aldanondo 29/01/1971 Segura
3 27 9 0 1
Gorka Gorka Guarrotxena Menarguez 17/11/1976 Eibar
1 9 3 0 0
Garmendia José Ignacio Garmendia Mendizábal 04/04/1960 Billabona
10 322 13 1 0
Sukunza José Antonio Sukunza Suárez 13/06/1971 Errenteria
1 23 6 0 0
Roteta Joseba Roteta Lopetegi 22/08/1968 Oiartzun
2 39 12 1 2
Ituarte José Francisco Ituarte Goenaga 26/09/1970 Lasarte-Oria
4 10 0 0 0
Aginaga Jokin Aginaga Amubieta 27/10/1971 Zizurkil
4 84 26 2 2
Arregui Joseba Arregui Magareño 07/02/1974 Azpeitia
2 39 5 1 1
Expósito Agustín Expósito Catarro 31/01/1966 Azkoitia
5 125 18 3 3
Pardina Juan Carlos Pardina Aragón 13/08/1962 Zarautz
3 84 21 2 6
Garitano Asier Garitano Agirrezabal 06/12/1969 Bergara
5 134 10 0 23
Ipintza Joseba Lizaso Odriozola 01/07/1972 Zestoa
1 18 3 0 3
Jandro Alejandro Calvo García 01/01/1972 Ordizia
2 47 8 1 4
Bedaio Miguel Bedaio Aizpiri 20/09/1970 Soraluze
3 22 3 0 0
Cortés Xabier Cortés Ayestarán 26/02/1969 Beasain
3 41 16 0 0
Toni Antonio Pérez Izquierdo 20/04/1974 Donostia/San Sebastián
1 1 1 0 0
Gustavo Gustavo Oviedo Garrido 15/10/1971 Donostia/San Sebastián
1 4 1 0 0
Luluaga José María Luluaga Altuna 16/04/1962 Lizartza
6 210 32 1 42
Mendigain Luis Javier Mendigain Bengoetxea 26/07/1971 Lizartza
2 44 4 0 0
Oyarbide José Javier Oyarbide Oscoz 31/08/1967 Hernani
3 70 7 0 1
Olasagasti José Luis Olasagasti Arrue 09/06/1965 Donostia/San Sebastián
1 8 2 0 0
Oliden Francisco Javier Oliden Álvarez 16/04/1966 Donostia/San Sebastián
4 42 3 0 5
Paulino Paulino Albizu Lizegi 12/09/1972 Donostia/San Sebastián
1 8 5 1 1
Ugartemendia José Ángel Ugartemendia Urdanpilleta 04/03/1969 Lizartza
3 57 4 0 3
Andonegi Joaquín Andonegi Gazaechevarría 27/03/1970 Mutriku
2 22 2 1 0
Fuentes Juan Luis Fuentes Azpiroz 19/10/1965 Donostia/San Sebastián
3 82 14 0 2
Mujika Antonio María Mugica Migueliz 10/04/1960 Donostia/San Sebastián
4 122 31 3 2
Mandiola Javier Mandiola Alberdi 09/04/1958 Eibar
1 14 4 0 4
Marigil Enrique Marigil Echevarría 27/06/1961 Donostia/San Sebastián
3 8 0 0 1
Pasieguito Bernardino Pérez Elizarán 21/05/1925 Hernani
1 17 0 0 5
Eizmendi José Ramón Eizmendi Urdangarín 29/08/1960 Ikaztegieta
8 240 32 1 8
Segurola Ángel Segurola Olarreaga 09/03/1935 Errenteria
2 16 0 0 2
León Lasa León Lasa Múgica 17/02/1933 Beasain
5 120 0 3 32
Galarraga Román Galarraga Salegui 09/08/1921 Deba
4 75 0 0 0
Yarza Enrique Yarza Soraluce 21/10/1930 Donostia/San Sebastián
3 33 0 0 0
Sagasta Juan Sagasta Eguidazu 27/01/1947 Arrasate
5 73 4 0 6
Cacho Juan Cacho Aramburu 11/12/1939 Beasain
5 85 0 0 19
Azcárate Miguel Azcárate Iceta 19/10/1938 Añorga
8 133 0 2 35
Lasa Juan Ignacio Lasa Araiztegui 30/12/1938 Legazpi
7 124 0 0 8
Zubiaurre Juan Zubiaurre Jáuregui 10/03/1936 Elgoibar
4 108 0 1 0
Benegas Juan María Benegas Sánchez-Aguirre 28/12/1934 Donostia/San Sebastián
7 98 0 0 0
Chapela Miguel María Aldalur Lasa 19/05/1941 Tolosa
5 110 0 0 62
Lizarralde José María Lizarralde Madina 05/02/1941 Legazpi
10 293 4 0 94
Sabino Sabino Andonegui Belaustegui 16/12/1931 Mutriku
6 122 0 0 77
Iguaran Miguel Iguaran Arandia 03/09/1937 Azkoitia
3 28 0 0 1
Etxabe Salvador Etxabe Aristi 06/08/1941 Zarautz
5 75 0 0 14
Olano José Miguel Olano Alzúa 27/09/1937 Usurbil
3 46 0 0 51
Beitia Juan Benito Beitia Goenaga 10/11/1936 Zestoa
5 22 0 0 0
Gato Javier Gato Iñíguez 29/10/1935 Irun
4 66 0 0 0
Múgica Andrés Múgica Arregui 28/01/1940 Bergara
4 14 0 0 0
López Juan Antonio López García 09/06/1936 Irun
6 58 0 0 0
Beitia Ignacio Beitia Goenaga 02/02/1939 Zarautz
4 80 0 0 21
Aguirre Ángel de Tomás Aguirre 01/03/1933 Irun
4 89 0 0 30
López Díez Luis López Díez 29/05/1936 Arrasate
1 13 0 0 1
Uribe Jesús Uribesalgo Uribechevarría 02/01/1938 Aretxabaleta
12 318 0 3 3
Quintela Jesús María Quintela Zubizarreta 22/12/1940 Azkoitia
6 84 0 0 25
Zubillaga Eustaquio Zubillaga Iraola 26/10/1933 Donostia/San Sebastián
2 21 0 0 3
Ansola Antonio Ansola Arrieta 17/01/1931 Elgoibar
2 40 0 0 0
Perea Genua José Luis Perea Genua 13/12/1934 Tolosa
3 45 0 0 0
Echezarreta Manuel Echezarreta Tellechea 04/10/1915 Irun
4 33 0 0 9
Izeta Jorge Izeta Arrese 25/07/1938 Antzuola
1 20 0 0 5
Berasaluce Javier Berasaluce Marquiegui 04/01/1931 Deba
4 75 0 0 0
Almandoz Santiago Almandoz Otegui 12/08/1938 Donostia/San Sebastián
2 19 0 0 1
Astigarraga Luis Fernando Astigarraga Iriondo 22/05/1939 Elgoibar
6 77 0 0 1
Echarri Ignacio Echarri Isasti 15/03/1932 Donostia/San Sebastián
4 59 0 0 7
Elizondo Andoni Elizondo Mendiola 05/08/1932 Donostia/San Sebastián
2 3 0 0 0
Gabiola José Gabiola Altuna 17/01/1936 Argoitia
8 170 0 0 9
Juanín Juan Antonio Rodríguez Duflos 10/01/1937 Donostia/San Sebastián
4 62 0 0 7
Maiztegui José Luis Maiztegui Inza 15/09/1939 Legazpi
9 113 0 1 1
Laguardia Pedro María Laguardia Álvarez de Eulate 27/06/1934 Donostia/San Sebastián
1 14 0 0 6
Alkiza Iñaki Alkiza Laskibar 31/07/1933 Herrera
1 28 0 0 12
Araquistain José Francisco Araquistain Aguirregabiria 15/05/1935 Eibar
4 66 0 0 28
Gallastegui José María Gallastegui Alustiza 25/03/1939 Zegama
3 51 0 0 9
Paz Ángel Paz Domínguez 01/04/1932 Pasaia
2 48 0 0 4
Andonegui Gabriel Andonegui Múgica 1911 Ordizia
2 11 0 0 0
Chapela II Juan Ramón Aldalur Lasa 22/12/1948 Tolosa
4 56 0 0 16
Iturraspe Carlos Iturraspe Cuevas 10/06/1910 Donostia/San Sebastián
2 29 0 0 1
Arregui José Miguel Arregui Arancegui 27/03/1941 Tolosa
2 46 0 0 24
Iguaran Pedro María Iguaran Arandia 02/07/1940 Lasarte-Oria
4 62 0 1 0
Alfonso Alfonso Pérez Brisimiri 21/10/1940 Donostia/San Sebastián
9 100 0 0 35
Areso Pedro Pablo Areso Aramburu 29/06/1911 Ordizia
3 41 0 0 0
Baltasar Albéniz Baltasar Albéniz Martínez 06/01/1905 Eibar
3 41 0 0 17
Eizaguirre Ignacio Eizaguirre Arregui 07/11/1920 Donostia/San Sebastián
2 14 0 0 0
Galindo Óscar Galindo Barroso 16/08/1971 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Oier Olazábal Oier Olazábal Paredes 14/09/1989 Irun
5 62 4 2 0
Balenziaga Mikel Balenziaga Oruesagasti 29/02/1988 Zumarraga
2 62 13 0 0
Beistegui Miguel María Beistegui Arzuaga 07/11/1950 Eibar
1 6 0 0 1
Usandizaga Ignacio Usandizaga Aristegui 20/01/1947 Zizurkil
3 28 0 0 0
Argoitia Alberto Argoitia Urquiola 27/10/1947 Eibar
3 14 0 0 0
Iturricha José Luis Iturricha Cubillo 19/03/1944 Hernani
7 114 0 0 11
Arzamendi Domingo Arzamendi Sáez de Ibarra 31/12/1948 Donostia/San Sebastián
1 13 0 0 0
Amilibia José Luis Amilibia Elola 1949 Zarautz
2 9 0 0 0
Elosegui José Miguel Francisco Javier Elosegui Ezquieta 18/06/1942 Donostia/San Sebastián
7 90 0 0 29
Múgica Julián Múgica Suárez 02/05/1948 Elgoibar
2 5 0 0 0
Roberto Roberto Olaizola Bikandi 17/04/1961 Azpeitia
4 107 2 0 3
Barriola Gaspar Barriola Alducia 02/11/1965 Lizartza
3 94 21 1 7
Amador Amador Herrero Gómez 09/01/1971 Eibar
2 0 0 0 0
Loren Lorenzo Gutiérrez Osa 04/12/1962 Eibar
4 48 7 2 1
Bautista José María Bautista Monente 17/08/1958 Donostia/San Sebastián
7 192 31 4 3
Martínez Juan Antonio Martínez Apesteguia 24/09/1965 Donostia/San Sebastián
5 104 19 3 0
Cholín Ignacio María Alcorta Hermoso de Ordorica 13/12/1906 Tolosa
4 22 0 0 15
Iñaki Ignacio Marigil Echevarría 25/03/1964 Donostia/San Sebastián
5 74 3 1 0
Artucha Francisco Javier Artucha Iza 03/03/1967 Donostia/San Sebastián
2 69 1 0 3
Iraola Luis María Iraola Alberdi 13/11/1958 Donostia/San Sebastián
5 108 4 0 5
Reboredo Francisco Reboredo Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Etxaniz Josu Etxaniz Irazabal 06/12/1985 Elgeta
1 3 1 0 0
Olaizola Ander Olaizola Aguirre 24/07/1989 Zarautz
1 2 0 0 0
Asier Sánchez Asier Sánchez Gil 01/05/1986 Arrasate
1 3 0 0 1
Amantegui Mikel Amantegui Errandonea 03/05/1979 Irun
2 26 5 0 0
Amantegui Agustín Amantegui Echezarreta 21/04/1940 Irun
5 119 0 0 34
Juan Alonso Juan Adelarpe Alonso 13/12/1927 Hondarribia
3 39 0 0 0
Aznar Ramón Aznar Cámara 31/05/1933 Pasaia
3 48 0 0 15
Erro Santiago Erro Olarte 06/08/1937 Donostia/San Sebastián
3 50 0 0 10
Lacalle José Antonio Lacalle Lerchundi 28/08/1937 Pasaia
3 33 0 0 2
Zaldua José Ignacio Zaldua Oyanguren 04/12/1936 Eskoriatza
2 12 0 0 0
Urquiri Luis Urquiri Urain 01/09/1906 Deba
3 49 0 0 0
Carlos Carlos Larrañaga Garay 23/11/1930 Azkoitia
3 31 0 0 0
Aitor Aitor Muruamendiaraz Larrañaga 05/03/1935 Beasain
3 32 0 0 0
Igoa II Antonio Igoa Garciandía 28/06/1933 Añorga
4 77 0 0 10
Areopagita Carlos Areopagita Irisarri 23/02/1934 Irun
1 10 0 0 6
Echaniz Miguel Echaniz Ulacia 12/01/1934 Azkoitia
5 81 0 0 23
Echeandia Vicente Echeandía Arregui 12/10/1931 Aretxabaleta
6 112 0 0 33
Kaiku José Antonio Guisasola Yarzá 07/02/1931 Eibar
2 61 0 0 2
Suárez Ricardo Suárez Echeverría 21/04/1923 Elgoibar
5 120 0 2 0
Piquín José Luis Piquín Irastorza 22/06/1928 Donostia/San Sebastián
1 29 0 0 18
Arregui Ángel María Arregui Ergüín 01/10/1926 Arrasate
9 208 0 1 121
Estenaga José Luis Estenaga Ruiz de Ubago 22/07/1931 Donostia/San Sebastián
4 106 0 0 13
Echeveste Luis Echeveste Ascasíbar 21/04/1927 Errenteria
2 37 0 0 15
Lasa Juan María Lasa Garmendia 05/05/1931 Ordizia
3 65 0 0 0
Querejeta Elías Querejeta Gárate 27/10/1934 Hernani
3 39 0 0 6
Alsúa II Rafael Alsúa Alonso 09/05/1923 Irun
7 122 0 0 55
Sorarrain Juan José Sorarrain Zugasti 25/04/1928 Donostia/San Sebastián
2 44 0 0 0
Huércanos Joaquín Huércanos Álvarez 01/05/1934 Donostia/San Sebastián
2 12 0 0 2
Erdocia Francisco Javier Erdocia Landa 25/11/1935 Donostia/San Sebastián
6 107 0 0 16
Primi Primitivo Ruiz Díez 13/12/1928 Beasain
5 93 0 0 14
Sebitas Manuel San Sebastián Anza 30/04/1922 Irun
5 14 0 0 0
Gallo Juan Gallo Rolanía 16/02/1931 Irun
1 21 0 0 0
Bardají Santiago Bardají Olloquiegui 09/08/1927 Oria
8 197 0 1 19
Echezarreta José Luis Echezarreta Aranzolo 18/02/1927 Donostia/San Sebastián
9 152 0 0 0
Igoa Silvestre Igoa Garciandía 05/09/1920 Añorga
1 23 0 0 12
Alonso Gabriel Alonso Aristiaguirre 09/11/1923 Hondarribia
6 102 0 0 0
Arsuaga Pedro María Arsuaga Eguizábal 19/10/1927 Tolosa
4 71 0 1 15
Vázquez Santiago Vázquez Díez 02/03/1924 Irun
6 108 0 1 30
Epi Epifanio Fernández Berridi 23/04/1919 Donostia/San Sebastián
2 20 0 0 15
Esnaola Vicente Esnaola Odriozola 01/04/1934 Donostia/San Sebastián
2 15 0 0 1
Ontoria Sebastián Ontoria Escolaza 20/01/1920 Donostia/San Sebastián
7 151 0 0 64
Zubeldia José Ignacio Zubeldía Zaldúa 12/01/1925 Donostia/San Sebastián
4 59 0 0 24
Hériz Luis Hériz Tellería 05/08/1927 Arrasate
3 57 0 0 18
Pérez Vicente Pérez Lesta 22/01/1928 Ordizia
1 0 0 0 0
Urbieta José Ignacio Urbieta Egaña 24/12/1915 Deba
4 50 0 0 0
Castivia José María Castivia Franco 06/05/1926 Donostia/San Sebastián
2 32 0 0 8
Irureta Francisco Iruretagoyena Cleré 22/09/1923 Donostia/San Sebastián
5 144 0 1 2
Bernal Mariano Bernal Arnal 24/04/1929 Donostia/San Sebastián
1 6 0 0 0
Narro Jesús Narro Sancho 04/01/1922 Tolosa
4 61 0 2 19
Marculeta II José María Marculeta Barbería 27/02/1920 Donostia/San Sebastián
8 109 0 0 2
Uncilla Manuel Uncilla Ondarre 15/10/1926 Elgoibar
5 87 0 0 22
Gamborena Patxi Gamborena Hernandorena 14/03/1901 Irun
2 28 0 0 1
Armendáriz Juan Antonio Armendáriz Pagadizábal 19/01/1927 Ordizia
4 82 0 1 0
Patri Patricio Eguidazu Altuna 08/11/1919 Arrasate
6 113 0 0 7
Caeiro José Valentín Caeiro Igós 14/02/1925 Hondarribia
7 148 0 2 103
Lasquivar José María Lasquivar Tettamanzy 12/04/1929 Tolosa
4 45 0 0 10
Aramberri Anselmo Aramberri Epelde 20/10/1921 Deba
3 53 0 1 0
Alsúa Antonio Alsúa Alonso 25/10/1919 Irun
5 72 0 1 26
Bidegain Ignacio Bidegain Barcaíztegui 06/04/1917 Errenteria
8 110 0 0 36
Giménez Enrique Giménez Sanjosé 11/03/1926 Beasain
5 75 0 0 14
Arguiñano Víctor Arguiñano Yabar 15/06/1923 Beasain
5 104 0 0 38
Estomba José María Estomba Otondo 01/01/1925 Irun
1 1 0 0 0
Calleja Daniel Calleja Gomendio 24/01/1922 Tolosa
6 82 0 0 0
Lángara Isidro Lángara Galarraga 25/05/1912 Pasaia
3 54 0 0 58
Campos Anselmo Campos Garrastazu 05/08/1922 Getaria
4 70 0 0 29
Ortiz José Ramón Ortiz Salaberria 10/04/1923 Hondarribia
7 104 0 0 26
Deva Esteban Arrizabalo Echevarria 03/08/1910 Deba
3 55 0 0 0
Cuqui Bienzobas Anastasio Bienzobas Ocariz 02/05/1913 Donostia/San Sebastián
7 108 0 0 5
Querejeta José María Querejeta Alberro 17/05/1919 Donostia/San Sebastián
3 27 0 0 0
Terán II Mariano Terán Escribano 20/01/1922 Donostia/San Sebastián
3 17 0 0 1
Alday Enrique Alday Rodríguez 16/07/1925 Pasaia
2 28 0 1 3
Berridi Luis Fernández Berridi Lecuona 01/11/1918 Donostia/San Sebastián
5 56 0 1 3
Pío Pío Echeverria Olaciregui 09/04/1924 Errenteria
3 37 0 0 12
Marín Luis Marín Sabater 04/09/1906 Ordizia
5 77 0 2 30
Berridi Fernando Fernández Berridi Lecuona 05/11/1916 Donostia/San Sebastián
6 57 0 0 0
Chipia Tomás Aguirre Echeveste 04/02/1914 Donostia/San Sebastián
8 92 0 2 48
Arbiza Marcial Arbiza Arruti 08/07/1914 Urnieta
2 18 0 0 9
Gabilondo Jesús Gabilondo Aguirre 30/06/1916 Elgoibar
5 86 0 1 1
Iglesias Luis Iglesias Cipitria 03/04/1918 Tolosa
1 2 0 0 1
Izaga José María Izaga Guereta 08/09/1916 Deba
4 52 0 0 1
Lizasoain Joaquín Lizasoaín Gortázar 16/08/1919 Donostia/San Sebastián
2 27 0 0 11
Mancisidor Jaime Mancisidor Lasa 07/04/1910 Irun
5 73 0 0 0
Santi Santiago Arbaizagoitia Ugalde 27/07/1918 Donostia/San Sebastián
2 31 0 0 1
Telleria Marcelino Telleria Odriozola 16/06/1918 Azkoitia
4 43 0 0 0
Terán Fernando Terán Escribano 15/08/1915 Donostia/San Sebastián
3 22 0 1 31
Urre Luis María Urreiztieta Paillolé 24/07/1924 Errenteria
5 77 0 0 11
Unamuno Vicente Unamuno Ibarzabal 08/07/1917 Bergara
4 50 0 0 29
Gárate Benito Gárate Echevarría 15/03/1917 Tolosa
1 8 0 0 1
Uria Severiano Uria Cano 10/03/1911 Lasarte-Oria
6 46 0 0 28
Pérez Benito Manuel Pérez Jáuregui 08/02/1912 Zaldibia
3 48 0 0 1
Arana José Arana Goróstegui 27/04/1911 Deba
2 27 0 0 2
Zuloaga José María Zuloaga Guareño 1928 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Azpiazu Antonio Azpiazu San Martín 31/10/1917 Elgoibar
2 12 0 0 4
Chechu José Antonio Sánchez Pascual de la Llana 30/11/1915 Irun
4 33 0 0 13
Eguia Tomás Eguia Eguíbar 06/01/1911 Tolosa
5 24 0 0 0
Garbizu Luis Garbizu Portugal 18/02/1922 Pasaia
6 39 0 0 4
Irastorza Pedro Irastorza Ayerbe 22/04/1918 Zaldibia
3 47 0 0 0
Paco Bienzobas Francisco Bienzobas Ocariz 26/03/1909 Donostia/San Sebastián
5 74 0 0 39
Sagrado Rafael Sagrado Azurmendi 09/12/1921 Hondarribia
8 124 0 0 2
Simón Simón Lizarazu Lecuona 05/04/1921 Errenteria
4 61 0 0 0
Chillida Eduardo Chillida Juantegui 10/01/1924 Donostia/San Sebastián
1 11 0 0 0
Vergara Sabino Vergara Urrestarazu 21/01/1923 Pasaia
1 1 0 0 0
Sarasqueta José Luis Sarasqueta Oyarzábal 23/05/1925 Eibar
1 0 0 0 0
Eizaguirre Santos Eizaguirre Ostolaza 02/08/1913 Donostia/San Sebastián
1 8 0 0 0
Azkue José María Azkue Aizpurua 11/08/1950 Zarautz
1 0 0 0 0
Arrieta José Arrieta Errazquin 18/07/1916 Zarautz
2 5 0 0 0
Lecuona Ramón Lecuona Bordegaray 16/03/1913 Hondarribia
3 45 0 0 1
Estomba Vicente Estomba Otondo 27/12/1915 Irun
4 45 0 0 16
Castillo José Luis Rodríguez del Castillo 09/12/1910 Donostia/San Sebastián
2 24 0 0 4
Insausti Ramón Insausti Zubeldía 31/01/1910 Tolosa
1 5 0 0 0
Tell Julián Tell Pérez Hondarribia
4 6 0 0 0
Goyeneche Ignacio Goyeneche Altuna 30/06/1912 Errenteria
1 13 0 0 0
Ciriaco Ciriaco Errasti Suinaga 04/08/1904 Eibar
2 32 0 0 0
Pedro Regueiro Pedro Regueiro Pagola 19/12/1909 Irun
1 14 0 0 0
Epelde II José Rodríguez Epelde 27/05/1907 Deba
4 56 0 0 8
Torregaray Benito Torregaray Múgica 21/03/1908 Donostia/San Sebastián
3 39 0 0 5
Irureta Pedro Iruretagoyena Echániz 18/06/1912 Azkoitia
2 23 0 0 10
Iriondo Francisco Iriondo Orozco 04/10/1911 Eibar
5 34 0 0 25
Arteche José María Arteche Aldanondo 19/03/1912 Tolosa
1 3 0 0 1
Amunárriz Francisco Amunárriz 1910 Hondarribia
2 32 0 0 12
Arana Nemesio Arana Machaín 18/12/1908 Ordizia
1 13 0 0 0
Artola Juan Cruz Artola Zalacain 22/02/1916 Andoain
1 10 0 0 2
Beristain Tiburcio Beristáin Berriozabal 06/12/1904 Elgoibar
2 36 0 0 0
Ortega Ángel Ortega Salguero 18/02/1913 Donostia/San Sebastián
1 2 0 0 0
Rojo Félix Salvador González Rojo 23/06/1913 Errenteria
1 14 0 0 0
Trecu José Trecu Echaburu 05/05/1914 Donostia/San Sebastián
1 1 0 0 0
Unzueta Miguel Unzueta Viña 28/03/1915 Errenteria
3 24 0 0 4
Ayuela Victoriano Ayuela 22/08/1912 Elgoibar
1 13 0 0 0
Aguirre José Antonio Aguirregomezcorta Galdós 24/04/1941 Mutriku
5 90 0 0 0
Inciarte Juan María de Inciarte Erauzquin 23/01/1911 Errenteria
6 74 0 0 14
Tolete Antonio Eguiguren Múgica Donostia/San Sebastián
3 5 0 0 0
Urtizberea Santiago Urtizberea Oñatibia 25/07/1909 Irun
3 15 0 1 7
Urretavizcaya Cándido Urretavizcaya Urruzola 14/01/1909 Tolosa
1 10 0 0 1
Zulaica Antonio Zulaica Basurto 1910 Irun
5 20 0 1 1
Vela Constantino Vela de la Fuente 23/06/1909 Irun
1 3 0 0 0
Juaristi Eduardo Juaristi Echeveste 29/01/1911 Donostia/San Sebastián
3 22 0 1 8
Azpeitia Víctor Azpeitia Aramburu Beasain
1 0 0 0 0
Bienzobas Custodio Bienzobas Ocariz 28/11/1906 Donostia/San Sebastián
1 1 0 0 0
Garmendia Emiliano Garmendia Lecuona 08/08/1905 Errenteria
1 5 0 1 3
Alza José Manuel Alza Zamora 27/07/1906 Irun
2 12 0 0 2
Echezarreta Ignacio Echezarreta Camino 09/04/1894 Irun
1 4 0 0 0
Emery Antonio Emery Arocena 26/07/1905 Hondarribia
3 44 0 0 0
Maya Anastasio Maya Olaiz Irun
2 5 0 0 0
Azcona Luis Sánchez Azcona 19/12/1912 Donostia/San Sebastián
6 35 0 0 9
Sagarzazu Manuel Sagarzazu Martínez 15/10/1903 Hondarribia
1 3 0 0 1
Sotés Jesús Sotés Mateo 10/05/1903 Donostia/San Sebastián
3 20 0 0 1
Elzo Francisco Elzo Urrestarazu 04/10/1909 Beasain
4 54 0 1 0
Oyaneder Narciso Oyaneder Urmeneta 26/11/1908 Donostia/San Sebastián
5 36 0 0 17
Aizarna Joaquín Aizarna Alzíbar 21/01/1912 Zumaia
1 0 0 0 0
Oyanguren Francisco Oyanguren Artola 30/05/1912 Irun
3 12 0 0 1
Olaso Alfonso Olaso Anabitarte 14/02/1904 Billabona
3 30 0 0 0
Conde José Luis Conde Cárdenas 04/04/1911 Donostia/San Sebastián
2 11 0 0 0
Orcolaga Ramón Orcolaga Mendiluce 23/10/1909 Donostia/San Sebastián
1 1 0 0 0
Altuna José Altuna Echegoyen 26/12/1910 Hondarribia
4 36 0 0 9
Ferreiro Alberto Ferreiro Tellería 04/02/1965 Eibar
2 15 0 0 0
Azpillaga Juan Antonio Azpillaga Arrizabalaga 24/01/1962 Mutriku
2 0 0 0 0
Garmendia José Alberto Garmendia Martínez 30/10/1956 Zarautz
11 157 4 0 0
Urcelay Josu Alberde Urcelay Segura 22/02/1968 Arrasate
1 0 0 0 0
Bedia Francisco Bedia Arregui 03/09/1964 Arrasate
1 16 1 0 0
Gárate Ángel Gárate Cendoya 19/12/1957 Elgoibar
1 0 0 0 0
Álvarez Juan José Álvarez Rubio 11/05/1964 Zumaia
1 15 7 0 0
Arrue Juan Ramón Arrue Saizar 02/06/1962 Tolosa
1 14 1 0 0
López Rekarte José Ignacio López Rekarte 08/02/1965 Arrasate
1 12 1 0 1
Ayerbe Juan Bautista Ayerbe Macazaga 22/01/1964 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Carrillo Fermín Carrillo Martínez 09/06/1966 Eskoriatza
1 18 3 0 0
Gregory Emilio Gregorio Álvarez de Pablo 29/10/1959 Elgoibar
5 132 7 0 14
Sistiaga Felipe Sistiaga Taberna 13/12/1943 Pasaia
11 311 10 3 11
Txosa José María Otaduy Urcelay 30/06/1961 Arrasate
1 11 0 0 2
Calvoecheaga José Luis Calvoecheaga Cortada 27/08/1957 Bergara
1 7 0 0 0
Yuri Yuri Berchiche Izeta 10/02/1990 Zarautz
1 37 13 2 3
Albístegui Alexander Albístegui Revilla 01/07/1987 Eibar
2 14 1 0 0
Esnaola Iosu Esnaola Atxega 31/10/1986 Orio
2 2 0 0 0
Illarramendi Asier Illarramendi Andonegi 08/03/1990 Mutriku
2 1 0 0 0
Beobide Jagoba Beobide Larrañaga 19/02/1987 Azpeitia
5 112 27 3 1
Gabarain Iker Gabarain González 21/05/1977 Tolosa
1 20 10 1 0
Goikoetxea Iñaki Goikoetxea Beristain 06/05/1982 Deba
1 33 7 1 5
Mendinueta Hodei Mendinueta Bernaraz 23/01/1986 Azpeitia
1 6 3 0 0
Larrainzar Oier Larrainzar Arzallus 06/10/1977 Donostia/San Sebastián
1 9 1 0 0
Otermin Xabier Otermin Jiménez 31/08/1977 Zarautz
1 14 1 0 0
San Sebastián Javier San Sebastián Poch 28/05/1990 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Cruz Rafael González Cruz 19/07/1963 Donostia/San Sebastián
1 1 1 0 0
Fali I Rafael Martín García 13/02/1965 Bergara
3 15 0 0 0
Azkargorta Juan Ignacio Azkargorta Uriarte 10/09/1956 Azpeitia
2 50 1 0 3
Garde Juan Carlos Garde Álvarez 23/02/1957 Donostia/San Sebastián
1 9 0 0 0
Isusquiza José Joaquín Isusquiza Zubizarreta 23/05/1954 Azkoitia
3 30 1 0 2
Odriozola José Antonio Odriozola Lesaca 05/04/1955 Azpeitia
4 71 7 0 0
Balbás Fermín Balbás Corral 29/08/1952 Errenteria
1 3 0 0 0
Zubizarreta Ángel María Zubizarreta Aguirre 01/03/1944 Zarautz
1 0 0 0 0
López Polaina Francisco López Polaina 16/01/1959 Urnieta
3 27 1 2 1
Recarte Pedro Antonio Recarte Zubeldia 21/03/1955 Irun
3 33 1 0 4
Arana II Luis María Arana Bidegain 09/05/1949 Errenteria
5 97 3 0 0
Goicoechea Miguel Ángel Goicoechea Balerdi 14/11/1949 Andoain
3 55 1 0 7
Zubitur Juan Bautista Zubitur Sestao 25/05/1950 Donostia/San Sebastián
3 68 3 0 7
Amunárriz Federico Amunárriz Alza 12/01/1950 Hondarribia
3 65 4 0 2
Sorondo Carlos Sorondo Vidaor 22/01/1952 Billabona
3 61 4 0 2
Unamuno Jesús Ignacio Unamuno Luarizaristi 06/08/1953 Bergara
1 3 0 0 0
Miguel Iriarte Miguel Ángel Iriarte Aranguren 07/10/1951 Azpeitia
4 40 1 0 2
Cadarso Antonio Alberto Cadarso Medrano 22/03/1947 Donostia/San Sebastián
1 1 0 0 0
Gallastegui Pablo Gallastegui Unamuno 29/03/1946 Bergara
7 96 0 0 20
Berasategui Ramón Berasategui Ormazábal 30/09/1946 Anoeta
4 95 3 3 11
Ruiz de Galarreta Iñigo Ruiz de Galarreta Etxeberria 06/08/1993 Eibar
8 212 52 2 8
Ibarzabal Francisco Ibarzabal Eizaguirre 08/10/1948 Azpeitia
1 1 0 0 0
Larrañaga Enrique Larrañaga Juaristi 28/04/1948 Azkoitia
3 40 0 0 0
Michelena Luis Michelena Campos 03/03/1950 Donostia/San Sebastián
3 55 0 0 8
Guesalaga Benigno Guesalaga Múgica 04/02/1948 Zarautz
3 54 1 1 8
Echegoyen Juan María Echegoyen San Pedro 08/08/1949 Donostia/San Sebastián
3 73 0 0 15
Zubeldia José Antonio Zubeldia Zulaica 13/03/1951 Donostia/San Sebastián
1 2 0 0 0
Imaz Ángel María Imaz Beloqui 04/10/1948 Donostia/San Sebastián
1 2 0 0 0
Seguín Aitor Seguín Cid 27/02/1995 Eibar
1 28 2 0 3
Esnaola José Manuel Esnaola Irusta 17/11/1944 Elgoibar
3 17 0 0 0
Munguía Guillermo Munguía Seas 16/11/1952 Donostia/San Sebastián
1 23 0 0 1
Barral Juan Manuel Barral Souto 11/05/1950 Pasaia
1 35 2 0 0
Aguirre José Luis Aguirregomezcorta Galdós Mutriku
2 2 0 0 0
Bernardo Bernardo Aguirregomezcorta Arrizabalaga 20/07/1944 Mutriku
7 164 4 0 0
Larrauri Francisco Javier Larrauri Izquierdo 09/10/1947 Legazpi
5 100 5 1 15
Berriozábal José Eduardo Berriozábal Solavarrieta 23/04/1949 Eibar
4 96 2 0 0
Frutos José María Frutos Santana 13/04/1949 Donostia/San Sebastián
2 37 4 0 1
Gorrochategui Matías Gorrochategui Aramburu 01/02/1943 Idiazabal
5 22 0 0 0
Arguiñano Ángel María Arguiñano Casasola 21/01/1947 Donostia/San Sebastián
1 2 0 0 0
Arroyabe José María Fernández de Arroyabe Araquistain 06/05/1945 Mutriku
2 33 0 0 1
Ucín José Ucín Juaristi 13/09/1942 Azkoitia
1 21 0 0 4
Irure Ignacio María Irure Gorostegui 06/09/1943 Azpeitia
3 1 0 0 0
Goyarán Juan Goyarán Leiceaga 09/08/1940 Oria
6 151 0 0 57
Sarasola Antonio Sarasola Celaichiqui 1944 Amezketa
1 38 0 0 1
Baqué José Antonio Baqué Atorrasagasti 20/08/1945 Donostia/San Sebastián
2 29 0 0 1
Basaras Carmelo Basaras Mendiola 01/01/1943 Eibar
3 45 0 0 5
Olazábal Juan Cruz Olazábal Uriarte 14/11/1943 Eskoriatza
2 16 0 0 0
Arriaga Adolfo Arriaga Jaca 04/01/1943 Donostia/San Sebastián
5 33 0 0 0
Emery Juan María Emery Alza 18/02/1933 Irun
14 204 0 0 0
Ayesa José Antonio Ayesa González 07/07/1939 Donostia/San Sebastián
1 10 0 0 0
Otaegui Roberto Otaegui Pérez 20/04/1940 Errenteria
2 44 0 0 2
Alberdi José Javier Alberdi Gogorza 1942 Tolosa
1 20 0 0 1
Goyarán II Luis Goyarán Eizmendi 1940 Oria
2 15 0 0 0
Michelena Victoriano Michelena Berzosa 18/08/1939 Irun
2 25 0 0 10
Seisdedos Manuel Seisdedos Bouzada 02/02/1938 Irun
1 5 0 0 1
Ferré Francisco Ferré Riega 1940 Pasaia
1 7 0 0 0
Urdambide José Urdambide Echevarría 1940 Pasaia
1 3 0 0 0
Lozano José Antonio Lozano Alcázar 04/10/1938 Donostia/San Sebastián
4 53 0 1 4
Galarraga Juan María Galarraga Aranguren 05/05/1956 Getaria
4 137 22 1 7
Larrañaga Jesús María Larrañaga Lesaca 02/06/1959 Azpeitia
5 142 15 1 4
Gabilondo José Manuel Gabilondo Tolosa 14/07/1954 Añorga
1 24 7 2 2
Zubizarreta Francisco Zubizarreta Elorza 1937 Azkoitia
4 70 0 0 1
Burgaña Ignacio Burgaña Belaustegui 28/07/1936 Mutriku
1 23 0 0 0
Sebitas Jesús Urquía Astola 26/10/1931 Aretxabaleta
6 37 0 0 0
Caso José Antonio Caso Isla 10/07/1936 Donostia/San Sebastián
2 24 0 0 0
Campandegui Miguel María Campandegui Unsain 16/01/1966 Hondarribia
1 0 0 0 0
Amantegui José María Amantegui Echezarreta 04/03/1942 Irun
4 75 0 0 0
Achotegui José Antonio Achotegui Arana 11/07/1937 Eibar
5 41 0 1 9
Del Campo Manuel del Campo Iturzaeta 14/03/1942 Donostia/San Sebastián
2 4 0 0 1
Celarain Miguel Celarain Urbicain 17/02/1936 Donostia/San Sebastián
2 12 0 0 0
Andonegui Luis María Andonegui Uranga 30/04/1938 Donostia/San Sebastián
2 31 0 0 1
Echarri Agustín Echarri Isasti 1934 Donostia/San Sebastián
7 110 0 0 2
Ferreres Francisco Javier Ferreres Gómez 19/12/1941 Pasaia
2 18 0 0 1
Félix Félix Arrizabalaga Embeita 20/11/1935 Eibar
5 73 0 0 0
Clavé Joaquín Clavé Gual 1922 Errenteria
2 14 0 1 0
Eceiza Francisco Javier Eceiza Esnaola 12/06/1943 Ordizia
5 75 0 0 32
Aracama Ignacio Aracama Oyarbide 31/07/1943 Irun
4 27 0 0 0
Urdampilleta Ricardo Urdampilleta Sancho 23/07/1943 Oria
4 83 0 0 8
Gastesi Martín Gastesi Vesga 1939 Donostia/San Sebastián
10 87 0 0 0
Lerchundi Antonio Javier Lerchundi Pérez 11/02/1948 Zarautz
1 17 0 0 2
Martiarena Miguel Martiarena Arratibel 14/04/1935 Donostia/San Sebastián
8 163 0 0 0
Unamuno Jesús María Unamuno Remiro 11/05/1941 Arrasate
3 43 0 1 13
Arocena José Javier González Arocena 12/04/1935 Lasarte-Oria
3 59 0 0 0
Ametza José María Zubizarreta Aguirre 1938 Mutriku
1 3 0 0 0
Etxebeste Beñat Etxebeste Goikoetxea 08/01/1989 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Pello Pello Muniozguren Muguruza 1933 Eibar
2 17 0 0 0
Ayerbe José Ayerbe Garmendia 14/03/1938 Ordizia
1 4 0 0 0
Pedrosa Francisco Pedrosa Morillo 24/11/1934 Donostia/San Sebastián
1 11 0 0 9
Villalabeitia Jesús Villalabeitia Ugarte
3 34 0 0 3
Bardají Tomás Bardají Olloquiegui 09/08/1927 Oria
3 24 0 0 0
Hortelano Lander Hortelano Hortelano 30/11/1995 Eibar
1 0 0 0 0
Arriarán Juan Arriarán Aramburu 27/12/1933 Arrasate
3 52 0 1 16
Insausti Juan María Insausti Ormaburu 21/03/1933 Errenteria
3 54 0 0 6
Chelo José Ramón Hernández Artola 11/08/1928 Donostia/San Sebastián
7 175 0 1 67
Juanjo Juan José Rodríguez Zumárraga Donostia/San Sebastián
4 62 0 0 8
Bardají IV José Bardají Olloquiegui 04/04/1937 Urnieta
1 6 0 0 0
Arocena José Antonio Arocena Aramburu 18/03/1927 Irun
7 117 0 1 34
Berecibar Fidel Berecibar Altube 24/04/1932 Arrasate
5 75 0 1 22
Ocio José Luis Ocio Larrañaga 09/10/1934 Donostia/San Sebastián
3 31 0 0 2
Saura José Antonio Saura Herrero 1932 Mendelu
3 9 0 0 1
Emery Román Emery Alza 05/01/1931 Irun
4 67 0 0 0
Guridi José María Guridi González 1928 Arrasate
4 47 0 1 13
Uribarren Juan José Uribarren Legarreta 22/10/1930 Arrasate
2 31 0 0 18
Aguirre Francisco Aguirre González de Mendívil 1936 Aretxabaleta
1 5 0 0 0
Aizpurua Julián Aizpurua Beraza 19/06/1930 Tolosa
3 69 0 0 4
Pirulo Santos Díez Monreal 23/05/1929 Donostia/San Sebastián
5 91 0 1 6
Querejeta José María Querejeta Gárate Donostia/San Sebastián
3 43 0 0 0
Iriarte Jesús Iriarte Gutiérrez 09/07/1929 Donostia/San Sebastián
6 117 0 1 15
Castillo Narciso Castillo Ayala 15/09/1930 Tolosa
2 44 0 0 10
Arana Joaquín Arana Díez 05/06/1936 Irun
2 26 0 0 2
Idígoras Juan Idígoras Basterrica
1 3 0 0 0
Roberto Roberto Guisasola Burruchaga 25/01/1936 Eibar
2 18 0 0 3
Zubillaga Cesáreo Zubillaga Zapiain 16/10/1929 Donostia/San Sebastián
4 38 0 0 10
Caitos Carlos Pérez García Donostia/San Sebastián
2 19 0 0 2
Aranegui Luis María Aranegui Zabaleta 1932 Eibar
3 60 0 0 15
Poncho Alfonso López Tambo 23/11/1929 Donostia/San Sebastián
2 12 0 0 3
Arberas Ignacio Arberas Aranguren 29/09/1935 Andoain
1 10 0 0 0
Bernedo Miguel Bernedo Ansotegui 1930 Hondarribia
2 19 0 0 6
Gastesi Ignacio Gastesi Garciandia 1932 Añorga
1 8 0 0 2
Illarramendi Miguel Illarramendi 1932 Recalde
1 16 0 0 2
Samaniego Emilio Samaniego Sainz 1925 Ordizia
4 33 0 0 19
Arriola José Cruz Arriola Albizu 14/09/1929 Elgoibar
2 16 0 0 1
Álvarez Miguel Álvarez Torre 02/07/1927 Donostia/San Sebastián
3 22 0 0 8
Odriozola Pedro Odriozola Odriozola 21/01/1929 Azpeitia
2 6 0 0 0
Bedia José María Bedia Irun
3 43 0 0 2
Gabilondo Juan de la Cruz Gabilondo Muguerza 02/05/1929 Elgoibar
2 27 0 0 0
Iruretagoyena Jaime Iruretagoyena Garmendia 01/01/1932 Beasain
1 8 0 0 0
Portugal Esteban Portugal Ozcoidi 23/07/1932 Hernani
1 2 0 0 0
Errasti Jesús Errasti Asurmendi 25/03/1930 Arrasate
4 46 0 0 8
Agustín Agustín Iruretagoyena Garmendia Beasain
4 41 0 0 15
Hidalgo José Hidalgo Izaguirre 23/02/1926 Ordizia
2 17 0 0 4
Ceciaga Imanol Ceciaga Arizaga 02/02/1920 Arrasate
5 93 0 0 20
Ezcurra Santiago de la Puerta Ezcurra 14/06/1928 Donostia/San Sebastián
1 22 0 0 2
Sesé Donostia/San Sebastián
2 8 0 0 2
Berecibar Domingo Berecibar Altuna 22/07/1927 Arrasate
1 14 0 0 0
Garín José Ignacio Garín Ugarte 12/12/1922 Ordizia
4 54 0 1 5
Arana Manuel Arana Zabala 1915 Errenteria
4 37 0 0 1
Otaola José Otaola Irun
1 3 0 0 0
Uncilla Carlos Uncilla Ondarre 02/11/1928 Elgoibar
1 28 0 0 16
Erausquin José María Erausquin Aguirre 30/06/1930 Irun
1 3 0 0 0
Eizaguirre José Antonio Eizaguirre Furundarena 21/09/1926 Donostia/San Sebastián
3 44 0 0 15
Santos Santos Falcón García 01/11/1928 Donostia/San Sebastián
2 24 0 0 8
Jáuregui Juan Jáuregui Ayastuy 24/06/1928 Tolosa
1 0 0 0 0
Vitoria Jesús Vitoria Zabarte 08/06/1923 Arrasate
2 2 0 0 0
Alcelay Antonio Alcelay Aramburu 13/06/1926 Ordizia
2 0 0 0 0
Zubizarreta Florentino Zubizarreta Eizmendi 1921 Alza
3 33 0 1 18
Felipe Felipe Martínez García 03/05/1926 Tolosa
1 1 0 0 0
Areizaga Miguel Areizaga Alcain 29/09/1920 Bidania-Goiatz
3 15 0 0 0
Fernandito Fernando Salvador Mas 30/05/1914 Donostia/San Sebastián
6 34 0 1 1
Gamón Francisco Gamón García 07/01/1921 Irun
3 23 0 0 6
Zaldúa José María Zaldúa Anabitarte 1916 Donostia/San Sebastián
5 55 0 0 24
Arrieta Eugenio Jorge Cardoso Bethancourt 1919 Ordizia
2 9 0 0 0
Lirio Armando Lirio Boada 1913 Irun
1 0 0 0 0
Satrústegui Alexander Satrústegui Lopetegui 01/01/1994 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Olaortua Iñaki Olaortua Descarga 03/08/1993 Arrasate
2 29 9 1 0
Guruzeta Gorka Guruzeta Rodríguez 12/09/1996 Donostia/San Sebastián
2 18 4 0 1
Aizpiri Ismael Aizpiri Lérida 07/02/1998 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Kaxe Alex Aizpuru Aizbitarte 21/01/1994 Azpeitia
2 50 4 0 7
Guridi Jon Guridi Aldalur 28/02/1995 Azpeitia
1 36 8 0 3
Merquelanz Martín Merquelanz Castellanos 12/06/1995 Irun
1 36 3 0 15
Muguruza Joseba Muguruza Bengoa 11/01/1994 Deba
1 13 2 0 0
Nolaskoain Peru Nolaskoain Esnal 25/10/1998 Zumaia
1 28 6 0 2
Otaño Ignacio Otaño Aranburu 19/07/1995 Azpeitia
2 0 0 0 0
Gorostidi Ander Gorostidi García 23/02/1996 Donostia/San Sebastián
1 13 0 1 0
Álex Sola Alejandro Sola López-Ocaña 09/06/1999 Donostia/San Sebastián
1 31 4 0 1
Cristian Sanz Cristian Sanz Dias 30/03/1997 Hondarribia
1 0 0 0 0
José Luis José Luis Enatarriaga Irastorza 01/06/1909 Donostia/San Sebastián
1 0 0 0 0
Epelde Francisco Rodríguez Epelde Deba
3 36 0 0 5
García Pedro García Ansola Deba
1 9 0 0 2
San Martín Nicolás San Martín 1904 Elgoibar
1 16 0 0 1
Sagarzazu Julen Sagarzazu Irureta 10/03/1920 Azkoitia
1 3 0 0 0
Sánchez Arana Ignacio Sánchez Arana 20/01/1914 Donostia/San Sebastián
6 53 0 0 16
Acero Emilio Esteban Acero Aramburu Donostia/San Sebastián
2 19 0 1 0
Linazasoro Leopoldo Linazasoro Sarasola 1915 Irun
2 19 0 1 2
Aritz Mújika Aritz Mújika López 13/11/1981 Pasaia
2 53 13 0 8
Martins Mikel Martins Das Neves 28/05/1983 Donostia/San Sebastián
1 34 3 0 0
Borda Aritz Borda Etxezarreta 03/01/1985 Lasarte-Oria
2 34 10 1 2
Kijera Gorka Kijera Salaberria 26/05/1986 Hernani
6 174 40 1 4
Saizar Mikel Saizar Soroa 18/01/1983 Ibarra
4 76 5 0 0
Alain Alain Eizmendi Blanco 10/06/1990 Beasain
4 62 8 0 3
Errasti Ion Errasti Zabaleta 06/06/1988 Eibar
4 72 21 1 0
Orbegozo Mikel Orbegozo Orbegozo 15/04/1989 Donostia/San Sebastián
1 11 1 0 0
Ozkoidi Iosu Ozkoidi Alba 23/04/1990 Donostia/San Sebastián
1 12 1 0 0
Varela Jon Varela Prol 18/04/1989 Eibar
1 0 0 0 0
Iribas Mikel Iribas Aliende 13/04/1988 Donostia/San Sebastián
6 121 38 3 7
Hernáez Josu Hernáez Lopetegui 04/07/1985 Eibar
2 6 1 0 0
Bengoechea Miguel María Gómez de Segura Bengoechea 03/09/1950 Ordizia
1 0 0 0 0
Alberdi Cristian Alberdi López 14/04/1980 Donostia/San Sebastián
1 29 9 0 0
Colinas Julen Colinas Olaizola 16/04/1988 Donostia/San Sebastián
1 16 0 0 1
Irazusta Jon Irazustabarrena Lizarralde 30/04/1986 Usurbil
1 2 0 0 0
Avellaneda Ander Avellaneda Bengoetxea 10/06/1984 Tolosa
1 0 0 0 0
Castañeda Julen Castañeda Nuin 14/11/1990 Donostia/San Sebastián
2 33 10 0 1
Gaztañaga Jon Gaztañaga Arrospide 28/06/1991 Andoain
3 73 15 0 0
Aitor Fernández Aitor Fernández Abarisketa 03/05/1991 Arrasate
3 70 2 1 0
Arregui Aitor Arregui Arrieta 19/05/1990 Bergara
1 10 1 0 0
Albisua Haritz Albisua Laskurain 01/10/1992 Soraluze
1 2 0 0 0
Kodro Kenan Kodro 19/08/1993 Donostia/San Sebastián
2 52 6 0 5
Sangalli Marco Sangalli Fuentes 07/02/1992 Donostia/San Sebastián
7 228 33 1 18
Oyarzun Alain Oyarzun Aguilar 27/09/1993 Irun
5 67 10 1 4
Aranda Ion Aranda Goenaga 10/04/1993 Azkoitia
1 0 0 0 0
Bardají Ander Bardají Maiza 03/05/1995 Lasarte-Oria
1 0 0 0 0
Capilla Eneko Capilla González 13/06/1995 Donostia/San Sebastián
1 33 4 0 0
Giralt Gorka Giralt Amotxategi 18/09/1995 Donostia/San Sebastián
2 0 0 0 0
Unai López Unai López Cabrera 30/10/1995 Donostia/San Sebastián
2 79 21 0 5
Iriondo Asier Iriondo Ibaibarriaga 08/05/1986 Eibar
1 0 0 0 0
Dani García Daniel García Carrillo 24/05/1990 Zumarraga
1 38 14 0 0
Imanol Imanol Pérez Lujambio 01/06/1985 Errenteria
3 0 0 0 0
Gurruchaga Gaspar Gurruchaga Iraundegui 23/03/1903 Donostia/San Sebastián
2 3 0 0 0
Arrieta Zarautz
2 10 0 0 1
Lacalle Pasaia
1 10 0 1 8
Ortega Ángel Sánchez Ortega 18/02/1913 Donostia/San Sebastián
1 12 0 1 1
Arzac Tolosa
3 20 0 0 1
Querejeta Tolosa
2 25 0 0 0
Azpirichaga Julián Azpirichaga 18/07/1916 Zarautz
1 0 0 0 0
Anatol Manuel Anatol Arístegui 08/05/1903 Irun
1 7 0 0 0
Mondragón Francisco Armengol Baños Arrasate
2 12 0 0 0
Echarri Tolosa
1 10 0 0 0
González Echeverría José González Echeverría 11/01/1917 Donostia/San Sebastián
3 8 0 0 0
Camio Sebastián Camio Arbeláiz 1904 Irun
1 1 0 0 0
Pachi Francisco Errasti Elgóibar Eibar
2 12 0 0 2