Mestalla1953-54

Entrenador
    Àlies Nom Edat Jornades Partits
Juan RamónJuan Ramón Santiago411-3030
Equip
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS Min
 
TimorAntonio Timor Jarque24
2524241220400-47
 
QuincocesJuan Carlos Díaz Quincoces20
29292902610000
  Botti 
14141401260000
 
AgramuntEnrique Agramunt Requena21
22222201980000
  CalabuigFernando Calabuig Mora 
8870717011
 
RicardoRicardo Alós Bailach22
26262602340006
 
Badenes IIVirgilio Badenes Calduch22
242424021600018
 
AsensiVicente Asensi Albentosa34
18181801620000
 
GiraldósVicente Giraldós Dasí30
17171701530005
 
CastañoHeliodoro Castaño Pedrosa20
15151501350000
 
MañóDaniel Mañó Villagrasa21
15151501350005
Suplents
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS Min
 
QuinteroFrancisco Jiménez Quintero19
333027000-5
 
IborraVicente Iborra Richart21
13131301170000
 
MenaJuan Mena Tormo29
1111110990003
 
RodolfoRodolfo Simón Sieres22
1111110990000
 
SererValero Serer Pascual21
9990810003
 
RamírezAntonio Ramírez Gálmez18
332022600-6
 
VallsJosé Valls Tortosa23
8880720000
 
CanitoTomás Feo Cano21
7770630000
 
FernandoFernando Staatsmann Legleiter20
7770630000
   Beaus 
7770630001
 
NogueraAntonio Noguera Parés27
6660540001
 
PlaAlberto Pla Guzmán de Villoria21
5550450003
 
SendraFrancisco Sendra Corbera22
4440360000
 
GoterrisMiguel Goterris Safont23
4440360000
 
MangriñánJosé Mangriñán Diago23
4440360000
 
CorberánÁngel Corberán Ramírez27
3330270000
 
BadenesManuel Badenes Calduch25
3330270001
 
MirFrancisco Mir Andrés27
2220180001
 
IbáñezJuan Ibáñez Matoses26
2220180000
 
PaquitoFrancisco López Sánchez26
2220180000
 
PaniaguaJosé Luis Paniagua López20
2220180000
 
SuñerGabriel Suñer Sampol29
111090000
 
SócratesSócrates Belenguer Pérez25
111090000
Ha jugat a 1ª divisió
Internacional
Internacional en categories inferiors
      Àlies Dem PJ PT PC PS PX Min TG TV G Minuts/G GP GPP GE PG PE PP
 
Timor
1
252424102204000000478314
 
Quintero
1
333002700000005201
 
Ramírez
1
332012260000006003
 
Paquito
5
222001800000000101
 
Fernando
5
777006300000000313
 
Quincoces
5
29292900261000000009317
  Botti
5
1414140012600000000428
 
Rodolfo
5
111111009900000000326
 
Ibáñez
5
222001800000000101
 
Suñer
5
11100900000000001
 
Valls
5
888007200000000206
 
Canito
5
777006300000000313
 
Sócrates
5
11100900000000100
 
Mir
5
22200180001180000002
 
Goterris
5
444003600000000022
 
Corberán
5
333002700000000102
   Beaus
6
77700630001630000106
 
Sendra
6
444003600000000202
 
Mangriñán
6
444003600000000202
 
Agramunt
6
22222200198000000106313
  Calabuig
6
88700717011717000512
 
Asensi
10
1818180016200000000819
 
Badenes
10
33300270001270000102
 
Ricardo
10
2626260023400063900008216
 
Badenes II
10
24242400216000181200007314
 
Mañó
10
151515001350005270000717
 
Giraldós
10
171717001530005306000638
 
Castaño
10
1515150013500000000519
 
Noguera
10
66600540001540000105
 
Paniagua
10
222001800000000002
 
Iborra
10
1313130011700000000508
 
Mena
10
11111100990003330100416
 
Pla
10
55500450003150000113
 
Serer
10
99900810003270000324
0148 1158 
      Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Dem
 
TimorAntonio Timor Jarque15/07/1929BenicalapValencia
1
 
QuinteroFrancisco Jiménez Quintero29/12/1934AlginetValencia
1
 
RamírezAntonio Ramírez Gálmez17/02/1935Castelló de la PlanaCastellón
1
 
PaquitoFrancisco López Sánchez27/02/1927SalamancaSalamanca
5
 
FernandoFernando Staatsmann Legleiter24/01/1933FoiosValencia
5
 
QuincocesJuan Carlos Díaz Quincoces26/01/1933Vitoria-GasteizÁlava
5
  Botti
5
 
RodolfoRodolfo Simón Sieres1931CulleraValencia
5
 
IbáñezJuan Ibáñez Matoses17/02/1927SuecaValencia
5
 
SuñerGabriel Suñer Sampol02/04/1924MontuïriIlles Balears
5
 
VallsJosé Valls Tortosa04/05/1930OntinyentValencia
5
 
CanitoTomás Feo Cano06/01/1932ValenciaValencia
5
 
SócratesSócrates Belenguer Pérez15/07/1928Losa del ObispoValencia
5
 
MirFrancisco Mir Andrés26/10/1926ValenciaValencia
5
 
GoterrisMiguel Goterris Safont05/05/1930Castelló de la PlanaCastellón
5
 
CorberánÁngel Corberán Ramírez24/04/1926ValenciaValencia
5
   Beaus
6
 
SendraFrancisco Sendra Corbera05/02/1931SuecaValencia
6
 
MangriñánJosé Mangriñán Diago11/03/1930La Vall d'UixóCastellón
6
 
AgramuntEnrique Agramunt Requena15/02/1932ValenciaValencia
6
  CalabuigFernando Calabuig Mora
6
 
AsensiVicente Asensi Albentosa28/01/1919L'Alcúdia de CrespinsValencia
10
 
BadenesManuel Badenes Calduch30/11/1928Castelló de la PlanaCastellón
10
 
RicardoRicardo Alós Bailach11/10/1931MoncadaValencia
10
 
Badenes IIVirgilio Badenes Calduch21/11/1931Castelló de la PlanaCastellón
10
 
MañóDaniel Mañó Villagrasa27/02/1932SuecaValencia
10
 
GiraldósVicente Giraldós Dasí11/03/1923ValenciaValencia
10
 
CastañoHeliodoro Castaño Pedrosa05/04/1933Alcazarquivir
10
 
NogueraAntonio Noguera Parés01/05/1926ManlleuBarcelona
10
 
PaniaguaJosé Luis Paniagua López1933SalamancaSalamanca
10
 
IborraVicente Iborra Richart16/02/1932XàtivaValencia
10
 
MenaJuan Mena Tormo08/11/1924TorrentValencia
10
 
PlaAlberto Pla Guzmán de Villoria07/05/1932EldaAlicante
10
 
SererValero Serer Pascual02/11/1932ValenciaValencia
10
Partits Complets
Partits Titular
Partits Suplent
Grogues
Vermelles
Gol
Gols Penalty
Pròpia porta

*Es genera automàticament a partir de les posicions de l'onze titular, és aproximatiu i no reflecteix necessàriament el dibuix tàctic real.

Partits
DataCompeticióTipusLocalResultatVisitant
13/09/1953LligaJornada 1Mallorca3 - 3Mestalla
19/09/1953LligaJornada 2Mestalla0 - 1Castellón
27/09/1953LligaJornada 3Badajoz1 - 1Mestalla
01/10/1953LligaJornada 4Mestalla1 - 3Granada
11/10/1953LligaJornada 5Murcia3 - 2Mestalla
18/10/1953LligaJornada 6Mestalla2 - 0Hércules
25/10/1953LligaJornada 7Atlético Tetuán4 - 1Mestalla
01/11/1953LligaJornada 8CD Málaga3 - 0Mestalla
08/11/1953LligaJornada 9Mestalla4 - 1UD Melilla
22/11/1953LligaJornada 10España de Tánger2 - 0Mestalla
29/11/1953LligaJornada 11Tenerife4 - 0Mestalla
06/12/1953LligaJornada 12Las Palmas3 - 0Mestalla
13/12/1953LligaJornada 13Mestalla5 - 0Xerez
19/12/1953LligaJornada 14Mestalla5 - 4Balompédica Linense
27/12/1953LligaJornada 15Alcoyano2 - 0Mestalla
10/01/1954LligaJornada 16Mestalla5 - 2Mallorca
17/01/1954LligaJornada 17Castellón2 - 1Mestalla
22/01/1954LligaJornada 18Mestalla4 - 1Badajoz
01/02/1954LligaJornada 19Granada2 - 0Mestalla
07/02/1954LligaJornada 20Mestalla1 - 0Murcia
14/02/1954LligaJornada 21Hércules1 - 0Mestalla
21/02/1954LligaJornada 22Mestalla2 - 3Atlético Tetuán
27/02/1954LligaJornada 23Mestalla2 - 3CD Málaga
07/03/1954LligaJornada 24UD Melilla4 - 2Mestalla
14/03/1954LligaJornada 25Mestalla3 - 1España de Tánger
28/03/1954LligaJornada 26Mestalla1 - 0Tenerife
03/04/1954LligaJornada 27Mestalla1 - 1Las Palmas
11/04/1954LligaJornada 28Xerez3 - 1Mestalla
18/04/1954LligaJornada 29Balompédica Linense1 - 0Mestalla
25/04/1954LligaJornada 30Mestalla1 - 0Alcoyano
Progrés Lliga
Rècords

Màxima victòria casa:

5 - 0 contra Xerez

Màxima derrota casa:

1 - 3 contra Granada

Màxima derrota fora:

4 - 0 contra Tenerife

Millor ratxa guanyadora:

2 victòries consecutives

Pitjor ratxa perdedora:

4 derrotes consecutives

Millor ratxa no perdent:

3 partits imbatut consecutius

Pitjor ratxa no guanyant:

5 partits sense guanyar consecutius

Màxima ratxa empatant:

1 empats consecutius

Màxima ratxa no empatant:

23 partits consecutius sense empatar

Comentaris

El missatge només el veurà l'equip de BDFutbol. Per comentaris públics inicia sessió
Última actualització: 13/05/2019
Notificar error