Entrenadors de Portugal, Primera, Segona i Segona B

15

Nombre Total d'Entrenadors

Percentatge Respecte al total d'Estrangers

País Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província T PJ
Domingos Paciência Domingos José Paciência Oliveira 02/01/1969 Leça da Palmeira 1 6
Mário Silva Mário Fernando Magalhães da Silva 24/04/1977 Porto 1 7
Mourinho José Mário dos Santos Mourinho Félix 26/01/1963 Setúbal 3 114
Jesualdo Ferreira Manuel Jesualdo Ferreira 24/05/1946 Mirandela 1 9
Toni António José Conceição Oliveira 14/10/1946 Magafores 1 8
João Alves João António Ferreira Resende Alves 05/12/1952 Albergaria-a-Velha 1 8
Jaime Pacheco Jaime Moreira Pacheco 22/07/1958 Paredes 1 5
José Augusto José Augusto Pinto de Almeida 13/04/1937 Barreiro 1 8
Artur Jorge Artur Jorge Braga Melo Teixeira 13/02/1946 Porto 1 14
Conhé José Antonio Mendonça Ferreira 04/06/1945 Alhos Vedros 1 13
João de Deus João Carlos Pires de Deus 06/11/1976 Lisboa 1 17
Miguel Cardoso José Miguel Azevedo Cardoso 28/05/1972 Trofa 1 14
Leonel Pontes Leonel Pontes da Encarnação 09/07/1972 Porto da Cruz 1 38
José Gomes José Manuel Martins Teixeira Gomes 28/08/1970 Matosinhos 2 36
Dominguez José Manuel Mártins Dominguez 16/02/1974 Lisboa 2 20