Entrenadors de Espanya, Primeira Liga

11
País Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província T PJ
Quique Enrique Sánchez Flores 02/02/1965 Madrid Madrid 1 30
Paco Soler Francisco Manuel Soler Atencia 05/03/1970 Palma Illes Balears 1 16
Lopetegui Julen Lopetegi Agote 28/08/1966 Asteasu Guipúzcoa 2 50
Camacho José Antonio Camacho Alfaro 08/06/1955 Cieza Murcia 3 77
Víctor Fernández Víctor Fernández Braulio 28/11/1960 Zaragoza Zaragoza 1 19
Fortes Francisco Fortes Calvo 04/01/1955 Barcelona Barcelona 1 10
Castro Santos Fernando Castro Santos 20/02/1952 Pontevedra Pontevedra 2 39
Argibay Alberto Argibay Pazos 16/01/1965 Pontevedra Pontevedra 2 18
Velázquez Julio Velázquez Santiago 05/10/1981 Salamanca Salamanca 3 46
Pedro Carmona Pedro Gómez Carmona 07/06/1982 Vitoria-Gasteiz Álava 1 11
Natxo González José Ignacio González Sáenz 29/07/1966 Vitoria-Gasteiz Álava 1 30