Ranking Jornades Consecutives No Perdent - Selecció espanyola

# País Àlies Nom Pos Data de naixement Província Lloc de naixement Partits
1
Solsona Daniel Solsona Puig
18/01/1952 Cornellà de Llobregat 7
2
Toni Antonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 6
3
Lasa Mikel Lasa Goikoetxea
09/09/1971 Legorreta 6
4
Berges Rafael Berges Martín
21/01/1971 Córdoba 6
5
Luis Enrique Luis Enrique Martínez García
08/05/1970 Gijón 6
6
Kiko Francisco Miguel Narváez Machón
26/04/1972 Jerez de la Frontera 6
7
Guardiola Josep Guardiola Sala
18/01/1971 Santpedor 6
8
Solozábal Roberto Solozábal Villanueva
15/09/1969 Madrid 6
9
Asensi Juan Manuel Asensi Ripoll
23/09/1949 Alicante 6
10
Joaquín Joaquín Alonso González
09/06/1956 Oviedo 5
11
Rubio Juan José Rubio Jiménez
28/08/1956 Madrid 5
12
David Jorge David López Fernández
23/04/1956 Turón 5
13
Portugal Miguel Ángel Portugal Vicario
28/11/1955 Quintanilla de las Viñas 5
14
Albelda David Albelda Aliqués
01/09/1977 La Pobla Llarga 4
15
Serna Ricardo Jesús Serna Orozco
21/01/1964 Sevilla 4
16
Tamudo Raúl Tamudo Montero
19/10/1977 Santa Coloma de Gramenet 4
17
Gabri Gabriel Garcia de la Torre
10/02/1979 Sallent 4
18
Víctor Muñoz Víctor Muñoz Manrique
15/03/1957 Zaragoza 4
19
Paco Soler Francisco Manuel Soler Atencia
05/03/1970 Palma 4
20
García Navajas Antonio García Navajas
08/03/1958 Posadas 4
21
Aranzubia Daniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 4
22
Toni Velamazán Antonio Velamazán Tejedor
22/01/1977 Barcelona 4
23
David Jorge David López Fernández
23/04/1956 Turón 4
24
Puyol Carles Puyol Saforcada
13/04/1978 La Pobla de Segur 4
25
Xavi Xavier Hernández Creus
25/01/1980 Terrassa 4
26
Abelardo Abelardo Fernández Antuña
19/04/1970 Gijón 4
27
Benito Gregorio Benito Rubio
21/10/1946 Puente del Arzobispo 4
28
Biosca Antonio Biosca Pérez
08/12/1948 Almería 4
29
Amaya Iván Amaya Carazo
03/09/1978 Madrid 4
30
Alfonso Alfonso Pérez Muñoz
26/09/1972 Getafe 4
31
Gerardo Gerardo Miranda Concepción
16/11/1956 Nouadhibou 4
32
Joaquín Joaquín Alonso González
09/06/1956 Oviedo 4
33
Angulo Miguel Ángel Angulo Valderrey
23/06/1977 Oviedo 4
34
José Mari José María Romero Poyón
10/12/1978 Sevilla 4
35
Julián Rubio Julián Rubio Sánchez
28/01/1952 Montealegre del Castillo 3
36
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 3
37
José Ignacio José Ignacio Sáenz Marín
28/09/1973 Logroño 3
38
Alabanda Sebastián Alabanda Fernández
31/10/1950 Posadas 3
39
Raúl Raúl González Blanco
27/06/1977 Madrid 3
40
Ochoa Miguel Ángel Ochoa Vaca
29/09/1944 Badajoz 3
41
Mora Juan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Aranjuez 3
42
López Juan Manuel López Martínez
03/09/1969 Madrid 3
43
Ramos José Antonio Ramos Huete
03/04/1951 Tetuán 3
44
Kortabarría Ignacio Kortabarría Abarrategi
31/07/1950 Arrasate 3
45
De la Peña Iván de la Peña López
06/05/1976 Santander 3
46
Grande José Antonio Grande Cereijo
17/09/1947 Valencia 3
47
Òscar Òscar García Junyent
26/04/1973 Sabadell 3
48
Lacruz Jesús María Lacruz Gómez
25/04/1978 Pamplona 3
49
Santi Denia Santiago Denia Sánchez
09/03/1974 Albacete 3
50
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 3
51
Lardín Jordi Lardín Cruz
04/06/1973 Manresa 3
52
Espíldora Francisco Espíldora Muñoz
22/10/1948 Ceuta 3
53
De Andrés Miguel de Andrés Barace
08/10/1957 Ochagavía 3
54
Chufi José García Corral
19/01/1944 Sevilla 3
55
Quique Ramos Enrique Ramos González
07/03/1956 Madrid 3
56
Paco Francisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 3
57
Marcos Alonso Marcos Alonso Peña
01/10/1959 Santander 3
58
Ferrer Albert Ferrer Llopis
06/06/1970 Barcelona 3
59
Marchena Carlos Marchena López
31/07/1979 Las Cabezas de San Juan 3
60
Karanka Aitor Karanka de la Hoz
18/09/1973 Vitoria-Gasteiz 3
61
Chato González Eduardo González Ruiz
03/01/1944 Madrid 3
62
Crispi Rafael Alcaide Crespín
22/05/1948 Sevilla 3
63
Ángel González Ángel González Castaños
03/12/1958 Ciudad Rodrigo 3
64
Aranzábal Agustín Aranzábal Alkorta
15/03/1973 Donostia/San Sebastián 3
65
Rincón Hipólito Rincón Povedano
28/04/1957 Madrid 3
66
Unai Unai Vergara Díez-Caballero
21/01/1977 Portugalete 3
67
Urquiaga Santiago Urquiaga Pérez
18/04/1958 Barakaldo 3
68
Urbano Urbano Ortega Cuadros
22/12/1961 Beas de Segura 3
69
Gajate Agustín Gajate Vidriales
23/03/1958 Donostia/San Sebastián 3
70
Sala Isidro Sala Puigdevall
29/09/1940 Vilamalla 3
71
Biurrun José Vicente Fernández Biurrun
01/09/1959 São Paulo 3
72
Urquiaga Santiago Urquiaga Pérez
18/04/1958 Barakaldo 3
73
Quique Ramos Enrique Ramos González
07/03/1956 Madrid 2
74
Urquiaga Santiago Urquiaga Pérez
18/04/1958 Barakaldo 2
75
Sanchis Manuel Sanchis Hontiyuelo
23/05/1965 Madrid 2
76
Lobo Carrasco Francisco José Carrasco Hidalgo
06/03/1959 Alcoi 2
77
Planelles Juan Bautista Planelles Marco
26/01/1951 Burriana 2
78
Robi Valentín Jorge Sánchez
09/01/1951 Granada 2
79
Joaquín José Joaquín Pichardo Fernández
12/08/1959 Rociana del Condado 2
80
Rubio Juan José Rubio Jiménez
28/08/1956 Madrid 2
81
Luciano Murillo Luciano Murillo Vega
14/02/1951 Torrecillas de la Tiesa 2
82
Amavisca José Emilio Amavisca Gárate
19/06/1971 Laredo 2
83
Manolo Hierro Manuel Ruiz Hierro
08/02/1962 Vélez-Málaga 2
84
Idígoras Santiago Idígoras Bilbao
24/07/1953 Oñati 2
85
Santillana Carlos Alonso González
23/08/1952 Santillana del Mar 2
86
Gisasola Agustín Gisasola Zabala
22/07/1952 Eibar 2
87
Verdugo Juan Verdugo Pérez
25/05/1949 Montilla 2
88
Canito José Cano López
22/04/1956 Llavorsí 2
89
Marina Roberto Simón Marina
28/08/1961 Villanueva de la Serena 2
90
Cardeñosa Julio Cardeñosa Rodríguez
27/10/1949 Valladolid 2
91
Roberto Roberto Luis Fresnedoso Prieto
15/01/1973 Toledo 2
92
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 2
93
Urbano Urbano Ortega Cuadros
22/12/1961 Beas de Segura 2
94
Santi Santiago Antonaya Quesada
12/10/1953 Vilches 2
95
Sierra Juan Jesús González Sierra
02/01/1955 Almendralejo 2
96
Víctor Muñoz Víctor Muñoz Manrique
15/03/1957 Zaragoza 2
97
Satrústegui Jesús María Satrústegui Azpiroz
12/01/1954 Pamplona 2
98
Zúñiga Manuel Zúñiga Fernández
29/06/1960 Luciana 2
99
Ramón Ramón Vázquez García
14/02/1964 Alcalá de Guadaíra 2
100
David Jorge David López Fernández
23/04/1956 Turón 2
101
Aracil Miguel Aracil Arnau
18/02/1957 Alicante 2
102
Gordillo Rafael Gordillo Vázquez
24/02/1957 Almendralejo 2
103
Artola Pedro María Artola Urrutia
06/09/1948 Andoain 2
104
Marcos Alonso Marcos Alonso Peña
01/10/1959 Santander 2
105
Luis García Luis García García
01/05/1964 Peñaranda de Bracamonte 2
106
De Andrés Miguel de Andrés Barace
08/10/1957 Ochagavía 2
107
Montero Enrique Montero Rodríguez
28/12/1954 El Puerto de Santa María 2
108
Castro Jesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 2
109
Miguel Miguel Hernández Sánchez
19/02/1970 Madrid 2
110
Aracil Miguel Aracil Arnau
18/02/1957 Alicante 2
111
Korino Sergio Corino Ramón
10/10/1974 Barakaldo 2
112
Bakero José María Bakero Escudero
11/02/1963 Goizueta 2
113
Ortega Gerardo Ortega de Francisco
13/10/1947 Morón de Almazán 2
114
Rodri Roberto Rodríguez Aguirre
14/11/1942 Logroño 2
115
Ferrer Albert Ferrer Llopis
06/06/1970 Barcelona 2
116
Piñel Ángel Luis Piñel Blanco
02/12/1948 Fuente de Oñoro 2
117
Garzón José Luis Garzón Fito
04/08/1946 Valencia 2
118
Barrios José Antonio Barrios Olivero
21/03/1949 Santa Cruz de Tenerife 2
119
Fabián Fabián Muñoz Fernández
27/01/1948 Puertollano 2
120
Llorente Francisco Llorente Gento
21/05/1965 Valladolid 2
121
Grosso Ramón Moreno Grosso
08/12/1943 Madrid 2
122
Betzuen José Ramón Betzuen Urkiza
11/11/1947 Lemona 2
123
Patxi Salinas Francisco Salinas Fernández
17/11/1963 Bilbao 2
124
Felines Félix Bardera Sierra
06/10/1943 Pedro Bernardo 2
125
Lito Manuel Costas Bermúdez
13/09/1947 Moaña 2
126
Quiles Salvador Escrihuela Quiles
28/02/1951 Tavernes de la Valldigna 2
127
José Manuel José Manuel Fernández García
14/09/1946 Gijón 2
128
Montesinos Ramón Montesinos Calaf
31/05/1943 Barcelona 2
129
Grande José Antonio Grande Cereijo
17/09/1947 Valencia 2
130
Torres Antonio Torres García
29/07/1943 Balaguer 2
131
Uriarte Fidel Uriarte Macho
01/03/1945 Sestao 2
132
Vidal Gabriel Vidal Nova
05/10/1969 Palma 2
133
Orejuela Antonio José Orejuela Rivero
02/12/1960 Madrid 2
134
Ochoa Miguel Ángel Ochoa Vaca
29/09/1944 Badajoz 2
135
Jaén Rafael Jaén Rodríguez
03/01/1949 Córdoba 2
136
Meltzer Juan Ignacio Meltzer García
23/10/1941 Getxo 2
137
Jaén Rafael Jaén Rodríguez
03/01/1949 Córdoba 2
138
Dani Daniel García Lara
22/12/1974 Cerdanyola del Vallès 2
139
Diego Diego Rodríguez Fernández
20/04/1960 La Orotava 2
140
Fuertes José Ramón Fuertes Roces
22/09/1943 Mieres 2
141
Ferrón Jordi Ferrón Forné
15/08/1978 Barcelona 2
142
Varo Francisco Varo López
15/06/1951 Córdoba 2
143
Espíldora Francisco Espíldora Muñoz
22/10/1948 Ceuta 2
144
Gajate Agustín Gajate Vidriales
23/03/1958 Donostia/San Sebastián 2
145
Manolín Cuesta Manuel de la Cuesta Martínez
26/02/1950 Córdoba 2
146
Juan Juan Fernández Vilela
16/09/1948 Ferrol 2
147
Javi Navarro Francisco Javier Vicente Navarro
06/02/1974 Valencia 2
148
Juan Juan Fernández Vilela
16/09/1948 Ferrol 2
149
Escudero Cristóbal Escudero Cebriá
11/01/1940 Picassent 2
150
Ortuño Fernando Ortuño Blasco
12/10/1945 Granollers 2
151
Manolo Manuel Rodríguez Alfonso
22/12/1947 Cangas 2
152
Billabona David Billabona Etxaleku
05/12/1969 Irun 2
153
Agustín Agustín Rodríguez Santiago
10/09/1959 Marín 2
154
Echarri Rafael Echarri Gobantes
24/09/1942 Bilbao 2
155
Aranguren Jesús Aranguren Merino
26/12/1944 Portugalete 2
156
Ortega Gerardo Ortega de Francisco
13/10/1947 Morón de Almazán 2
157
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 2
158
Bosmediano Antonio Rodríguez Bosmediano
20/10/1948 Las Palmas de Gran Canaria 2
159
Velázquez Manuel Velázquez Villaverde
24/01/1943 Madrid 2
160
García Navajas Antonio García Navajas
08/03/1958 Posadas 1
161
Botía Alberto Tomás Botía Rabasco
27/01/1989 Alquerías 1
162
Crispi Rafael Alcaide Crespín
22/05/1948 Sevilla 1
163
Maxi Peláez Maximiliano Peláez Balsa
17/04/1945 Luarca 1
164
Satrústegui Jesús María Satrústegui Azpiroz
12/01/1954 Pamplona 1
165
Quini Enrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 1
166
Juan Carlos Juan Carlos Álvarez Vega
12/05/1954 El Entrego 1
167
Landaburu Jesús Landaburu Sagüillo
24/01/1955 Guardo 1
168
Sabido Andrés Sabido Martín
13/11/1957 Madrid 1
169
Romeu Oriol Romeu Vidal
24/09/1991 Ulldecona 1
170
Iñigo Martínez Iñigo Martínez Berridi
17/05/1991 Ondarroa 1
171
Jiménez Diego Jiménez Gómez
03/08/1941 Marbella 1
172
Gerardo Gerardo Miranda Concepción
16/11/1956 Nouadhibou 1
173
Migueli Miguel Bernardo Bianquetti
19/12/1951 Ceuta 1
174
Migueli Miguel Bernardo Bianquetti
19/12/1951 Ceuta 1
175
Aparicio Luis Alberto Aparicio Hernández
18/01/1948 Madrid 1
176
Santillana Carlos Alonso González
23/08/1952 Santillana del Mar 1
177
Nando Luis Fernando Lana Lasuen
26/07/1946 Bilbao 1
178
Santillana Carlos Alonso González
23/08/1952 Santillana del Mar 1
179
Santillana Carlos Alonso González
23/08/1952 Santillana del Mar 1
180
Manzanedo José Luis Fernández Manzanedo
10/02/1956 Burgos 1
181
Ciáurriz Javier Ciáurriz Ciáurriz
05/03/1946 Pamplona 1
182
Koke Jorge Resurrección Merodio
08/01/1992 Madrid 1
183
De Gea David de Gea Quintana
07/11/1990 Illescas 1
184
Rubio Juan José Rubio Jiménez
28/08/1956 Madrid 1
185
Muniain Iker Muniain Goñi
19/12/1992 Pamplona 1
186
Sala Isidro Sala Puigdevall
29/09/1940 Vilamalla 1
187
Ander Herrera Ander Herrera Agüera
14/08/1989 Bilbao 1
188
Jordi Alba Jordi Alba Ramos
21/03/1989 L'Hospitalet de Llobregat 1
189
De Andrés Miguel de Andrés Barace
08/10/1957 Ochagavía 1
190
Nimo José Ramón Nimo Maldonado
11/07/1959 Sevilla 1
191
Dani Daniel Ruiz-Bazán Justa
28/06/1951 Sopuerta 1
192
Huerta Juan Huerta Fernández
20/01/1945 Valencia 1
193
Albaladejo José Joaquín Albaladejo Gisbert
26/06/1955 Alicante 1
194
Juan Carlos Juan Carlos Álvarez Vega
12/05/1954 El Entrego 1
195
Castellanos Ángel Castellanos Céspedes
15/11/1952 Miguelturra 1
196
Macías José Díaz Macías
20/11/1946 Madrid 1
197
Julio Suárez Julio Suárez Cabrera
20/07/1960 Las Palmas de Gran Canaria 1
198
Leal Eugenio Leal Vargas
13/05/1954 Carriches 1
199
Blanco Vicente Blanco Brazales
25/04/1959 Almagro 1
200
Fernández Amado Manuel Fernández Amado
14/05/1950 Ferrol 1
201
Abad José Francisco Abad Sorribes
26/07/1956 La Vall d'Uixó 1
202
Araquistain José María Araquistain Oñaederra
17/08/1948 Elgoibar 1
203
Churruca José Ignacio Churruca Sistiaga
28/01/1949 Zarautz 1
204
Churruca José Ignacio Churruca Sistiaga
28/01/1949 Zarautz 1
205
Valdés Crisanto García Valdés
15/03/1947 Mieres 1
206
Camus Pedro Camus Pérez
13/07/1955 Santander 1
207
Geñupi Eugenio Rodrigo Rojo
02/01/1950 Valladolid 1
208
Benito Gregorio Benito Rubio
21/10/1946 Puente del Arzobispo 1
209
Manolo Manuel Rodríguez Alfonso
22/12/1947 Cangas 1
210
Bengoetxea José María Bengoetxea Larrinaga
05/01/1956 Ondarroa 1
211
Villar Ángel María Villar Llona
21/01/1950 Bilbao 1
212
Landaburu Jesús Landaburu Sagüillo
24/01/1955 Guardo 1
213
Lasa José María Lasa Ibarguren
03/03/1948 Andoain 1
214
Macanás José Macanás Pérez
15/02/1953 Los Ramos 1
215
Macanás José Macanás Pérez
15/02/1953 Los Ramos 1
216
Mata Juan Manuel Mata García
28/04/1988 Burgos 1
217
Aguilar Francisco Aguilar Fernández
10/05/1952 Córdoba 1
218
Capón José Luis Capón González
06/02/1948 Madrid 1
219
Sánchez Barrios José Luis Sánchez Barrios
28/04/1949 Madrid 1
220
Vidal I Luis María Vidal Planella
12/07/1943 Barcelona 1
221
Idígoras Santiago Idígoras Bilbao
24/07/1953 Oñati 1
222
Barrios José Antonio Barrios Olivero
21/03/1949 Santa Cruz de Tenerife 1
223
Oyarzabal José Francisco Oyarzabal Erro
04/03/1951 Hernani 1
224
Canito José Cano López
22/04/1956 Llavorsí 1
225
Ortuño Fernando Ortuño Blasco
12/10/1945 Granollers 1
226
Mendieta Andrés Mendieta Ocamica
12/02/1945 Lekeitio 1
227
Mendieta Andrés Mendieta Ocamica
12/02/1945 Lekeitio 1
228
Miguel Ángel Miguel Ángel González Suárez
24/12/1947 Ourense 1
229
Costas Enrique Álvarez Costas
16/01/1947 Vigo 1
230
Alfonseda Ramón Alfonseda Pous
04/03/1948 Granollers 1
231
Fortes Francisco Fortes Calvo
04/01/1955 Barcelona 1
232
Del Bosque Vicente del Bosque González
23/12/1950 Salamanca 1
233
Del Bosque Vicente del Bosque González
23/12/1950 Salamanca 1
234
Igartua José María Igartua Mendizábal
06/03/1950 Elorrio 1
235
Castro Jesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 1
236
Blanco Pablo José Blanco Blanco
15/12/1951 Sevilla 1
237
García Castany José Pablo García Castany
30/08/1948 Girona 1
238
Requejo Rufino Requejo Martín
13/03/1949 Herrera de Pisuerga 1
239
Verdugo Juan Verdugo Pérez
25/05/1949 Montilla 1
240
José Manuel José Manuel Fernández García
14/09/1946 Gijón 1
241
Uría Francisco Javier Álvarez Uría
01/02/1950 Gijón 1
242
Uría Francisco Javier Álvarez Uría
01/02/1950 Gijón 1
243
Carrete José Carrete de Julián
05/04/1951 Turón 1
244
Idígoras Santiago Idígoras Bilbao
24/07/1953 Oñati 1
245
Tello Cristian Tello Herrera
11/08/1991 Barcelona 1
246
Isco Francisco Román Alarcón Suárez
21/04/1992 Arroyo de la Miel 1
247
Jiménez Manuel Jiménez Jiménez
26/01/1964 Arahal 1
248
Loren Lorenzo Juarros García
07/10/1966 Mambrillas de Lara 1
249
Aranzubia Daniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 1
250
De la Fuente Luis de la Fuente Castillo
21/06/1961 Haro 1
251
López Rekarte Luis María López Rekarte
26/03/1962 Arrasate 1
252
Azpilicueta César Azpilicueta Tanco
28/08/1989 Zizur Nagusia 1
253
Gabri Gabriel Garcia de la Torre
10/02/1979 Sallent 1
254
Peña Manuel Peña Escontrela
18/12/1965 Lugo 1
255
Manolo Manuel Sánchez Delgado
17/01/1965 Cáceres 1
256
Marchena Carlos Marchena López
31/07/1979 Las Cabezas de San Juan 1
257
Sarabia Manuel Sarabia López
09/01/1957 Gallarta 1
258
Sarabia Manuel Sarabia López
09/01/1957 Gallarta 1
259
Sarabia Manuel Sarabia López
09/01/1957 Gallarta 1
260
Zúñiga Manuel Zúñiga Fernández
29/06/1960 Luciana 1
261
Zúñiga Manuel Zúñiga Fernández
29/06/1960 Luciana 1
262
Orejuela Antonio José Orejuela Rivero
02/12/1960 Madrid 1
263
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 1
264
Parra Antonio Joaquín Parra Fernández
17/06/1961 Sevilla 1
265
Pardeza Miguel Pardeza Pichardo
08/02/1965 La Palma del Condado 1
266
Pardeza Miguel Pardeza Pichardo
08/02/1965 La Palma del Condado 1
267
Pineda Michel Pineda Ozaeta
09/06/1964 Gien 1
268
Toni Velamazán Antonio Velamazán Tejedor
22/01/1977 Barcelona 1
269
Soler Miquel Soler Sarasols
16/03/1965 Hostalets d'en Bas 1
270
Amaya Iván Amaya Carazo
03/09/1978 Madrid 1
271
Larrañaga Jon Andoni Larrañaga Gurrutxaga
03/07/1958 Azpeitia 1
272
Gordillo Rafael Gordillo Vázquez
24/02/1957 Almendralejo 1
273
Julio Alberto Julio Alberto Moreno Casas
07/10/1958 Candás 1
274
Albelda David Albelda Aliqués
01/09/1977 La Pobla Llarga 1
275
López Juan Manuel López Martínez
03/09/1969 Madrid 1
276
Javi Martínez Javier Martínez Aginaga
02/09/1988 Aiegi 1
277
Larrañaga Jon Andoni Larrañaga Gurrutxaga
03/07/1958 Azpeitia 1
278
Manolo José Manuel Martínez Toral
29/10/1960 Caravaca de la Cruz 1
279
Ferrón Jordi Ferrón Forné
15/08/1978 Barcelona 1
280
Ferrón Jordi Ferrón Forné
15/08/1978 Barcelona 1
281
Eusebio Eusebio Sacristán Mena
13/04/1964 La Seca 1
282
Esteban Esteban Gutiérrez Fernández
20/10/1960 Oviñana 1
283
Eusebio Eusebio Sacristán Mena
13/04/1964 La Seca 1
284
Morientes Fernando Morientes Sánchez
05/04/1976 Cilleros 1
285
Joaquín Joaquín Alonso González
09/06/1956 Oviedo 1
286
Cholo José Ángel Ruiz López
02/04/1962 Burgos 1
287
Esteban Esteban Gutiérrez Fernández
20/10/1960 Oviñana 1
288
Morientes Fernando Morientes Sánchez
05/04/1976 Cilleros 1
289
Martín Vázquez Rafael Martín Vázquez
25/09/1965 Madrid 1
290
Amavisca José Emilio Amavisca Gárate
19/06/1971 Laredo 1
291
Quique Enrique Sánchez Flores
02/02/1965 Madrid 1
292
Capdevila Joan Capdevila Méndez
03/02/1978 Tàrrega 1
293
Lacruz Jesús María Lacruz Gómez
25/04/1978 Pamplona 1
294
Quique Enrique Sánchez Flores
02/02/1965 Madrid 1
295
José Mari José María Romero Poyón
10/12/1978 Sevilla 1
296
Capdevila Joan Capdevila Méndez
03/02/1978 Tàrrega 1
297
Diego Diego Rodríguez Fernández
20/04/1960 La Orotava 1
298
Gallego José Ramón Gallego Souto
07/08/1959 Durango 1
299
Solana Jesús Ángel Solana Bermejo
25/12/1964 Arnedo 1
300
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 1
301
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 1
302
Juan José Juan José Jiménez Collar
29/07/1957 Cádiz 1
303
Sietes José Manuel Suárez Rivas
18/02/1974 Sietes 1
304
Ramón Ramón Vázquez García
14/02/1964 Alcalá de Guadaíra 1
305
García Cortés Rafael García Cortés
18/01/1958 Madrid 1
306
Tamudo Raúl Tamudo Montero
19/10/1977 Santa Coloma de Gramenet 1
307
Álvarez Antonio Álvarez Giráldez
04/04/1955 Marchena 1
308
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 1
309
Esteban Vigo Esteban Vigo Benítez
17/01/1955 Vélez-Málaga 1
310
Agustín Agustín Rodríguez Santiago
10/09/1959 Marín 1
311
Señor Juan Antonio Señor Gómez
26/08/1958 Madrid 1
312
Gajate Agustín Gajate Vidriales
23/03/1958 Donostia/San Sebastián 1
313
Mendieta Gaizka Mendieta Zabala
27/03/1974 Lekeitio 1
314
Señor Juan Antonio Señor Gómez
26/08/1958 Madrid 1
315
Mendieta Gaizka Mendieta Zabala
27/03/1974 Lekeitio 1
316
Juanito Juan Antonio Felipe Gallego
24/08/1961 Madrid 1
317
Quique Ramos Enrique Ramos González
07/03/1956 Madrid 1
318
Quique Ramos Enrique Ramos González
07/03/1956 Madrid 1
319
Arteche Juan Carlos Arteche Gómez
11/04/1957 Maliaño 1
320
Lobo Carrasco Francisco José Carrasco Hidalgo
06/03/1959 Alcoi 1
321
Adrián López Adrián López Álvarez
08/01/1988 Teverga 1
322
Gabino Gabino Rodríguez Rodríguez
18/06/1964 Sevilla 1
323
Lobo Carrasco Francisco José Carrasco Hidalgo
06/03/1959 Alcoi 1
324
Lobo Carrasco Francisco José Carrasco Hidalgo
06/03/1959 Alcoi 1
325
Lobo Carrasco Francisco José Carrasco Hidalgo
06/03/1959 Alcoi 1
326
Rincón Hipólito Rincón Povedano
28/04/1957 Madrid 1
327
Rincón Hipólito Rincón Povedano
28/04/1957 Madrid 1
328
Rincón Hipólito Rincón Povedano
28/04/1957 Madrid 1
329
Camacho José Antonio Camacho Alfaro
08/06/1955 Cieza 1
330
Camacho José Antonio Camacho Alfaro
08/06/1955 Cieza 1
331
Abelardo Abelardo Fernández Antuña
19/04/1970 Gijón 1
332
Andrinúa Genar Andrinúa Kortabarría
09/05/1964 Bilbao 1
333
Begiristain Aitor Begiristain Mújika
12/08/1964 Olaberria 1
334
Francisco Francisco Javier López Alfaro
01/11/1962 Osuna 1
335
Idiakez Iñigo Idiakez Barkaiztegi
08/11/1973 Donostia/San Sebastián 1
336
Arias Ricardo Penella Arias
25/02/1957 Catarroja 1
337
Ismael Ismael Ruiz Salmón
07/07/1977 Santander 1
338
Robert Roberto Fernández Bonillo
05/07/1962 Betxí 1
339
Pinilla Antonio Pinilla Miranda
25/02/1971 Badalona 1
340
Pinilla Antonio Pinilla Miranda
25/02/1971 Badalona 1
341
Ismael Ismael Ruiz Salmón
07/07/1977 Santander 1
342
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 1
343
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 1
344
Alfonso Alfonso Pérez Muñoz
26/09/1972 Getafe 1
345
Idiakez Iñigo Idiakez Barkaiztegi
08/11/1973 Donostia/San Sebastián 1
346
Álvarez Antonio Álvarez Giráldez
04/04/1955 Marchena 1
347
Luque Albert Luque Martos
11/03/1978 Terrassa 1
348
Víctor Muñoz Víctor Muñoz Manrique
15/03/1957 Zaragoza 1
349
Víctor Muñoz Víctor Muñoz Manrique
15/03/1957 Zaragoza 1
350
Eusebio Eusebio Sacristán Mena
13/04/1964 La Seca 1
351
Marcos Alonso Marcos Alonso Peña
01/10/1959 Santander 1
352
Xavi Xavier Hernández Creus
25/01/1980 Terrassa 1
353
Marcos Alonso Marcos Alonso Peña
01/10/1959 Santander 1
354
Marcos Alonso Marcos Alonso Peña
01/10/1959 Santander 1
355
Goikoetxea Andoni Goikoetxea Olaskoaga
23/08/1956 Alonsotegi 1
356
Argote Estanislao Argote Salaberría
21/10/1956 Zarautz 1
357
Andrinúa Genar Andrinúa Kortabarría
09/05/1964 Bilbao 1
358
Víctor Muñoz Víctor Muñoz Manrique
15/03/1957 Zaragoza 1
En actiu la temporada 2019-20
// roll up