Ranking Jornades Consecutives Guanyant - Selecció espanyola

# País Àlies Nom Pos Data de naixement Província Lloc de naixement PG
1
Kiko Francisco Miguel Narváez Machón
26/04/1972 Jerez de la Frontera 6
2
Berges Rafael Berges Martín
21/01/1971 Córdoba 6
3
Guardiola Josep Guardiola Sala
18/01/1971 Santpedor 6
4
Toni Antonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 6
5
Lasa Mikel Lasa Goikoetxea
09/09/1971 Legorreta 6
6
Luis Enrique Luis Enrique Martínez García
08/05/1970 Gijón 6
7
Solozábal Roberto Solozábal Villanueva
15/09/1969 Madrid 6
8
Abelardo Abelardo Fernández Antuña
19/04/1970 Gijón 4
9
Paco Soler Francisco Manuel Soler Atencia
05/03/1970 Palma 4
10
Alfonso Alfonso Pérez Muñoz
26/09/1972 Getafe 4
11
Toni Velamazán Antonio Velamazán Tejedor
22/01/1977 Barcelona 3
12
Gabri Gabriel Garcia de la Torre
10/02/1979 Sallent 3
13
López Juan Manuel López Martínez
03/09/1969 Madrid 3
14
José Mari José María Romero Poyón
10/12/1978 Sevilla 3
15
Angulo Miguel Ángel Angulo Valderrey
23/06/1977 Oviedo 3
16
Xavi Xavier Hernández Creus
25/01/1980 Terrassa 3
17
Ferrer Albert Ferrer Llopis
06/06/1970 Barcelona 3
18
Albelda David Albelda Aliqués
01/09/1977 La Pobla Llarga 3
19
Tamudo Raúl Tamudo Montero
19/10/1977 Santa Coloma de Gramenet 3
20
Amaya Iván Amaya Carazo
03/09/1978 Madrid 3
21
Unai Unai Vergara Díez-Caballero
21/01/1977 Portugalete 3
22
Aranzubia Daniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 3
23
Puyol Carles Puyol Saforcada
13/04/1978 La Pobla de Segur 3
24
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 2
25
Aracil Miguel Aracil Arnau
18/02/1957 Alicante 2
26
Lacruz Jesús María Lacruz Gómez
25/04/1978 Pamplona 2
27
Jaén Rafael Jaén Rodríguez
03/01/1949 Córdoba 2
28
Santillana Carlos Alonso González
23/08/1952 Santillana del Mar 2
29
David Jorge David López Fernández
23/04/1956 Turón 2
30
Juan Juan Fernández Vilela
16/09/1948 Ferrol 2
31
Manolín Cuesta Manuel de la Cuesta Martínez
26/02/1950 Córdoba 2
32
Asensi Juan Manuel Asensi Ripoll
23/09/1949 Alicante 2
33
Asensi Juan Manuel Asensi Ripoll
23/09/1949 Alicante 2
34
José Manuel José Manuel Fernández García
14/09/1946 Gijón 2
35
Vidal Gabriel Vidal Nova
05/10/1969 Palma 2
36
Benito Gregorio Benito Rubio
21/10/1946 Puente del Arzobispo 2
37
Montero Enrique Montero Rodríguez
28/12/1954 El Puerto de Santa María 2
38
Quique Ramos Enrique Ramos González
07/03/1956 Madrid 2
39
Ramos José Antonio Ramos Huete
03/04/1951 Tetuán 2
40
Planelles Juan Bautista Planelles Marco
26/01/1951 Burriana 2
41
Castro Jesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 2
42
Solsona Daniel Solsona Puig
18/01/1952 Cornellà de Llobregat 2
43
Solsona Daniel Solsona Puig
18/01/1952 Cornellà de Llobregat 2
44
Urquiaga Santiago Urquiaga Pérez
18/04/1958 Barakaldo 2
45
Marcos Alonso Marcos Alonso Peña
01/10/1959 Santander 2
46
Uriarte Fidel Uriarte Macho
01/03/1945 Sestao 2
47
Billabona David Billabona Etxaleku
05/12/1969 Irun 2
48
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 2
49
Ortuño Fernando Ortuño Blasco
12/10/1945 Granollers 2
50
Espíldora Francisco Espíldora Muñoz
22/10/1948 Ceuta 2
51
Rubio Juan José Rubio Jiménez
28/08/1956 Madrid 2
52
Fuertes José Ramón Fuertes Roces
22/09/1943 Mieres 2
53
Montesinos Ramón Montesinos Calaf
31/05/1943 Barcelona 2
54
Varo Francisco Varo López
15/06/1951 Córdoba 2
55
Bosmediano Antonio Rodríguez Bosmediano
20/10/1948 Las Palmas de Gran Canaria 2
56
Ferrer Albert Ferrer Llopis
06/06/1970 Barcelona 2
57
Crispi Rafael Alcaide Crespín
22/05/1948 Sevilla 2
58
Chato González Eduardo González Ruiz
03/01/1944 Madrid 2
59
Amavisca José Emilio Amavisca Gárate
19/06/1971 Laredo 2
60
Meltzer Juan Ignacio Meltzer García
23/10/1941 Getxo 2
61
Sala Isidro Sala Puigdevall
29/09/1940 Vilamalla 2
62
Chufi José García Corral
19/01/1944 Sevilla 2
63
De Andrés Miguel de Andrés Barace
08/10/1957 Ochagavía 2
64
Ochoa Miguel Ángel Ochoa Vaca
29/09/1944 Badajoz 2
65
Echarri Rafael Echarri Gobantes
24/09/1942 Bilbao 2
66
Verdugo Juan Verdugo Pérez
25/05/1949 Montilla 2
67
Grosso Ramón Moreno Grosso
08/12/1943 Madrid 2
68
Grande José Antonio Grande Cereijo
17/09/1947 Valencia 2
69
Aranguren Jesús Aranguren Merino
26/12/1944 Portugalete 2
70
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 2
71
Miguel Miguel Hernández Sánchez
19/02/1970 Madrid 2
72
Torres Antonio Torres García
29/07/1943 Balaguer 2
73
Fabián Fabián Muñoz Fernández
27/01/1948 Puertollano 2
74
Velázquez Manuel Velázquez Villaverde
24/01/1943 Madrid 2
75
Piñel Ángel Luis Piñel Blanco
02/12/1948 Fuente de Oñoro 2
76
Marchena Carlos Marchena López
31/07/1979 Las Cabezas de San Juan 2
77
Rodri Roberto Rodríguez Aguirre
14/11/1942 Logroño 2
78
Garzón José Luis Garzón Fito
04/08/1946 Valencia 2
79
Portugal Miguel Ángel Portugal Vicario
28/11/1955 Quintanilla de las Viñas 1
80
Rubio Juan José Rubio Jiménez
28/08/1956 Madrid 1
81
Camacho José Antonio Camacho Alfaro
08/06/1955 Cieza 1
82
Santillana Carlos Alonso González
23/08/1952 Santillana del Mar 1
83
Migueli Miguel Bernardo Bianquetti
19/12/1951 Ceuta 1
84
Manolo José Manuel Martínez Toral
29/10/1960 Caravaca de la Cruz 1
85
Rubio Juan José Rubio Jiménez
28/08/1956 Madrid 1
86
Migueli Miguel Bernardo Bianquetti
19/12/1951 Ceuta 1
87
Manzanedo José Luis Fernández Manzanedo
10/02/1956 Burgos 1
88
Santillana Carlos Alonso González
23/08/1952 Santillana del Mar 1
89
Gerardo Gerardo Miranda Concepción
16/11/1956 Nouadhibou 1
90
Víctor Muñoz Víctor Muñoz Manrique
15/03/1957 Zaragoza 1
91
Urquiaga Santiago Urquiaga Pérez
18/04/1958 Barakaldo 1
92
Gordillo Rafael Gordillo Vázquez
24/02/1957 Almendralejo 1
93
Raúl Raúl González Blanco
27/06/1977 Madrid 1
94
Raúl Raúl González Blanco
27/06/1977 Madrid 1
95
Tamudo Raúl Tamudo Montero
19/10/1977 Santa Coloma de Gramenet 1
96
Arias Ricardo Penella Arias
25/02/1957 Catarroja 1
97
Serna Ricardo Jesús Serna Orozco
21/01/1964 Sevilla 1
98
Roberto Roberto Luis Fresnedoso Prieto
15/01/1973 Toledo 1
99
Santi Denia Santiago Denia Sánchez
09/03/1974 Albacete 1
100
Santi Denia Santiago Denia Sánchez
09/03/1974 Albacete 1
101
Camacho José Antonio Camacho Alfaro
08/06/1955 Cieza 1
102
Korino Sergio Corino Ramón
10/10/1974 Barakaldo 1
103
Biurrun José Vicente Fernández Biurrun
01/09/1959 São Paulo 1
104
Víctor Muñoz Víctor Muñoz Manrique
15/03/1957 Zaragoza 1
105
Víctor Muñoz Víctor Muñoz Manrique
15/03/1957 Zaragoza 1
106
Xavi Xavier Hernández Creus
25/01/1980 Terrassa 1
107
Argote Estanislao Argote Salaberría
21/10/1956 Zarautz 1
108
Marcos Alonso Marcos Alonso Peña
01/10/1959 Santander 1
109
Luis García Luis García García
01/05/1964 Peñaranda de Bracamonte 1
110
Quique Ramos Enrique Ramos González
07/03/1956 Madrid 1
111
Lobo Carrasco Francisco José Carrasco Hidalgo
06/03/1959 Alcoi 1
112
Urbano Urbano Ortega Cuadros
22/12/1961 Beas de Segura 1
113
Paco Francisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 1
114
Uría Francisco Javier Álvarez Uría
01/02/1950 Gijón 1
115
García Navajas Antonio García Navajas
08/03/1958 Posadas 1
116
Julián Rubio Julián Rubio Sánchez
28/01/1952 Montealegre del Castillo 1
117
Juan Juan Fernández Vilela
16/09/1948 Ferrol 1
118
Manolo Manuel Rodríguez Alfonso
22/12/1947 Cangas 1
119
Geñupi Eugenio Rodrigo Rojo
02/01/1950 Valladolid 1
120
Valdés Crisanto García Valdés
15/03/1947 Mieres 1
121
Jaén Rafael Jaén Rodríguez
03/01/1949 Córdoba 1
122
Sánchez Barrios José Luis Sánchez Barrios
28/04/1949 Madrid 1
123
Barrios José Antonio Barrios Olivero
21/03/1949 Santa Cruz de Tenerife 1
124
Betzuen José Ramón Betzuen Urkiza
11/11/1947 Lemona 1
125
Felines Félix Bardera Sierra
06/10/1943 Pedro Bernardo 1
126
Ochoa Miguel Ángel Ochoa Vaca
29/09/1944 Badajoz 1
127
Luciano Murillo Luciano Murillo Vega
14/02/1951 Torrecillas de la Tiesa 1
128
Grande José Antonio Grande Cereijo
17/09/1947 Valencia 1
129
Ortega Gerardo Ortega de Francisco
13/10/1947 Morón de Almazán 1
130
Ortega Gerardo Ortega de Francisco
13/10/1947 Morón de Almazán 1
131
Espíldora Francisco Espíldora Muñoz
22/10/1948 Ceuta 1
132
Vidal I Luis María Vidal Planella
12/07/1943 Barcelona 1
133
Crispi Rafael Alcaide Crespín
22/05/1948 Sevilla 1
134
Maxi Peláez Maximiliano Peláez Balsa
17/04/1945 Luarca 1
135
Lito Manuel Costas Bermúdez
13/09/1947 Moaña 1
136
Nando Luis Fernando Lana Lasuen
26/07/1946 Bilbao 1
137
Aparicio Luis Alberto Aparicio Hernández
18/01/1948 Madrid 1
138
Escudero Cristóbal Escudero Cebriá
11/01/1940 Picassent 1
139
Jiménez Diego Jiménez Gómez
03/08/1941 Marbella 1
140
Quiles Salvador Escrihuela Quiles
28/02/1951 Tavernes de la Valldigna 1
141
Joaquín José Joaquín Pichardo Fernández
12/08/1959 Rociana del Condado 1
142
Alabanda Sebastián Alabanda Fernández
31/10/1950 Posadas 1
143
Bengoetxea José María Bengoetxea Larrinaga
05/01/1956 Ondarroa 1
144
García Navajas Antonio García Navajas
08/03/1958 Posadas 1
145
Satrústegui Jesús María Satrústegui Azpiroz
12/01/1954 Pamplona 1
146
Julio Suárez Julio Suárez Cabrera
20/07/1960 Las Palmas de Gran Canaria 1
147
Canito José Cano López
22/04/1956 Llavorsí 1
148
Cardeñosa Julio Cardeñosa Rodríguez
27/10/1949 Valladolid 1
149
Miguel Ángel Miguel Ángel González Suárez
24/12/1947 Ourense 1
150
Santi Santiago Antonaya Quesada
12/10/1953 Vilches 1
151
David Jorge David López Fernández
23/04/1956 Turón 1
152
David Jorge David López Fernández
23/04/1956 Turón 1
153
Kortabarría Ignacio Kortabarría Abarrategi
31/07/1950 Arrasate 1
154
Kortabarría Ignacio Kortabarría Abarrategi
31/07/1950 Arrasate 1
155
Artola Pedro María Artola Urrutia
06/09/1948 Andoain 1
156
Fortes Francisco Fortes Calvo
04/01/1955 Barcelona 1
157
Del Bosque Vicente del Bosque González
23/12/1950 Salamanca 1
158
Del Bosque Vicente del Bosque González
23/12/1950 Salamanca 1
159
Gisasola Agustín Gisasola Zabala
22/07/1952 Eibar 1
160
Biosca Antonio Biosca Pérez
08/12/1948 Almería 1
161
Biosca Antonio Biosca Pérez
08/12/1948 Almería 1
162
Uría Francisco Javier Álvarez Uría
01/02/1950 Gijón 1
163
Idígoras Santiago Idígoras Bilbao
24/07/1953 Oñati 1
164
Solsona Daniel Solsona Puig
18/01/1952 Cornellà de Llobregat 1
165
Abad José Francisco Abad Sorribes
26/07/1956 La Vall d'Uixó 1
166
Churruca José Ignacio Churruca Sistiaga
28/01/1949 Zarautz 1
167
Churruca José Ignacio Churruca Sistiaga
28/01/1949 Zarautz 1
168
Robi Valentín Jorge Sánchez
09/01/1951 Granada 1
169
Juan Carlos Juan Carlos Álvarez Vega
12/05/1954 El Entrego 1
170
Gordillo Rafael Gordillo Vázquez
24/02/1957 Almendralejo 1
171
Gerardo Gerardo Miranda Concepción
16/11/1956 Nouadhibou 1
172
Marchena Carlos Marchena López
31/07/1979 Las Cabezas de San Juan 1
173
José Mari José María Romero Poyón
10/12/1978 Sevilla 1
174
Pinilla Antonio Pinilla Miranda
25/02/1971 Badalona 1
175
Javi Navarro Francisco Javier Vicente Navarro
06/02/1974 Valencia 1
176
Pinilla Antonio Pinilla Miranda
25/02/1971 Badalona 1
177
Alfonso Alfonso Pérez Muñoz
26/09/1972 Getafe 1
178
Eusebio Eusebio Sacristán Mena
13/04/1964 La Seca 1
179
Luque Albert Luque Martos
11/03/1978 Terrassa 1
180
Ferrón Jordi Ferrón Forné
15/08/1978 Barcelona 1
181
De la Peña Iván de la Peña López
06/05/1976 Santander 1
182
Mora Juan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Aranjuez 1
183
Karanka Aitor Karanka de la Hoz
18/09/1973 Vitoria-Gasteiz 1
184
Karanka Aitor Karanka de la Hoz
18/09/1973 Vitoria-Gasteiz 1
185
De la Peña Iván de la Peña López
06/05/1976 Santander 1
186
Mora Juan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Aranjuez 1
187
Morientes Fernando Morientes Sánchez
05/04/1976 Cilleros 1
188
Solana Jesús Ángel Solana Bermejo
25/12/1964 Arnedo 1
189
Toni Velamazán Antonio Velamazán Tejedor
22/01/1977 Barcelona 1
190
Capdevila Joan Capdevila Méndez
03/02/1978 Tàrrega 1
191
Lacruz Jesús María Lacruz Gómez
25/04/1978 Pamplona 1
192
Ferrón Jordi Ferrón Forné
15/08/1978 Barcelona 1
193
Albelda David Albelda Aliqués
01/09/1977 La Pobla Llarga 1
194
Lardín Jordi Lardín Cruz
04/06/1973 Manresa 1
195
Dani Daniel García Lara
22/12/1974 Cerdanyola del Vallès 1
196
Lardín Jordi Lardín Cruz
04/06/1973 Manresa 1
197
Aranzubia Daniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 1
198
Larrañaga Jon Andoni Larrañaga Gurrutxaga
03/07/1958 Azpeitia 1
199
Amaya Iván Amaya Carazo
03/09/1978 Madrid 1
200
Diego Diego Rodríguez Fernández
20/04/1960 La Orotava 1
201
Joaquín Joaquín Alonso González
09/06/1956 Oviedo 1
202
Amavisca José Emilio Amavisca Gárate
19/06/1971 Laredo 1
203
José Ignacio José Ignacio Sáenz Marín
28/09/1973 Logroño 1
204
José Ignacio José Ignacio Sáenz Marín
28/09/1973 Logroño 1
205
Joaquín Joaquín Alonso González
09/06/1956 Oviedo 1
206
Orejuela Antonio José Orejuela Rivero
02/12/1960 Madrid 1
207
Capdevila Joan Capdevila Méndez
03/02/1978 Tàrrega 1
208
Joaquín Joaquín Alonso González
09/06/1956 Oviedo 1
209
Morientes Fernando Morientes Sánchez
05/04/1976 Cilleros 1
210
Ferrón Jordi Ferrón Forné
15/08/1978 Barcelona 1
211
Mendieta Gaizka Mendieta Zabala
27/03/1974 Lekeitio 1
212
Mendieta Gaizka Mendieta Zabala
27/03/1974 Lekeitio 1
213
Pineda Michel Pineda Ozaeta
09/06/1964 Gien 1
214
Sarabia Manuel Sarabia López
09/01/1957 Gallarta 1
215
Aranzábal Agustín Aranzábal Alkorta
15/03/1973 Donostia/San Sebastián 1
216
García Cortés Rafael García Cortés
18/01/1958 Madrid 1
217
López Juan Manuel López Martínez
03/09/1969 Madrid 1
218
Manolo Manuel Sánchez Delgado
17/01/1965 Cáceres 1
219
Gabri Gabriel Garcia de la Torre
10/02/1979 Sallent 1
220
Idiakez Iñigo Idiakez Barkaiztegi
08/11/1973 Donostia/San Sebastián 1
221
Gajate Agustín Gajate Vidriales
23/03/1958 Donostia/San Sebastián 1
222
Òscar Òscar García Junyent
26/04/1973 Sabadell 1
223
Aranzábal Agustín Aranzábal Alkorta
15/03/1973 Donostia/San Sebastián 1
224
Idiakez Iñigo Idiakez Barkaiztegi
08/11/1973 Donostia/San Sebastián 1
225
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 1
226
Ismael Ismael Ruiz Salmón
07/07/1977 Santander 1
227
Pardeza Miguel Pardeza Pichardo
08/02/1965 La Palma del Condado 1
228
Ismael Ismael Ruiz Salmón
07/07/1977 Santander 1
229
Patxi Salinas Francisco Salinas Fernández
17/11/1963 Bilbao 1
230
Òscar Òscar García Junyent
26/04/1973 Sabadell 1
231
Abelardo Abelardo Fernández Antuña
19/04/1970 Gijón 1
En actiu la temporada 2019-20
// roll up