Ranking Jornades Consecutives No Guanyant - Selecció espanyola

# País Àlies Nom Pos Data de naixement Província Lloc de naixement Partits
1
Diego Diego Rodríguez Fernández
20/04/1960 La Orotava 5
2
Lasa José María Lasa Ibarguren
03/03/1948 Andoain 4
3
Marina Roberto Simón Marina
28/08/1961 Villanueva de la Serena 4
4
Serna Ricardo Jesús Serna Orozco
21/01/1964 Sevilla 4
5
Castro Jesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 4
6
Isco Francisco Román Alarcón Suárez
21/04/1992 Arroyo de la Miel 3
7
Marcos Alonso Marcos Alonso Peña
01/10/1959 Santander 3
8
García Navajas Antonio García Navajas
08/03/1958 Posadas 3
9
Víctor Muñoz Víctor Muñoz Manrique
15/03/1957 Zaragoza 3
10
Víctor Muñoz Víctor Muñoz Manrique
15/03/1957 Zaragoza 3
11
Joaquín Joaquín Alonso González
09/06/1956 Oviedo 3
12
Canito José Cano López
22/04/1956 Llavorsí 3
13
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 3
14
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 3
15
David Jorge David López Fernández
23/04/1956 Turón 3
16
Marcos Alonso Marcos Alonso Peña
01/10/1959 Santander 3
17
David Jorge David López Fernández
23/04/1956 Turón 3
18
Idígoras Santiago Idígoras Bilbao
24/07/1953 Oñati 3
19
Zúñiga Manuel Zúñiga Fernández
29/06/1960 Luciana 3
20
Ferrer José Fernando Ferrer Selma
28/10/1950 Castelló de la Plana 3
21
Gallego José Ramón Gallego Souto
07/08/1959 Durango 3
22
Bakero José María Bakero Escudero
11/02/1963 Goizueta 3
23
Mata Juan Manuel Mata García
28/04/1988 Burgos 3
24
Javi Martínez Javier Martínez Aginaga
02/09/1988 Aiegi 3
25
Macías José Díaz Macías
20/11/1946 Madrid 3
26
Manolín Cuesta Manuel de la Cuesta Martínez
26/02/1950 Córdoba 3
27
David Jorge David López Fernández
23/04/1956 Turón 3
28
Álvarez Antonio Álvarez Giráldez
04/04/1955 Marchena 3
29
Joaquín Joaquín Alonso González
09/06/1956 Oviedo 3
30
Lobo Carrasco Francisco José Carrasco Hidalgo
06/03/1959 Alcoi 3
31
Koke Jorge Resurrección Merodio
08/01/1992 Madrid 3
32
Urquiaga Santiago Urquiaga Pérez
18/04/1958 Barakaldo 3
33
Rincón Hipólito Rincón Povedano
28/04/1957 Madrid 3
34
Rincón Hipólito Rincón Povedano
28/04/1957 Madrid 3
35
Portugal Miguel Ángel Portugal Vicario
28/11/1955 Quintanilla de las Viñas 3
36
Rubio Juan José Rubio Jiménez
28/08/1956 Madrid 3
37
Ander Herrera Ander Herrera Agüera
14/08/1989 Bilbao 3
38
Urquiaga Santiago Urquiaga Pérez
18/04/1958 Barakaldo 3
39
Jordi Alba Jordi Alba Ramos
21/03/1989 L'Hospitalet de Llobregat 3
40
Gajate Agustín Gajate Vidriales
23/03/1958 Donostia/San Sebastián 3
41
Ángel González Ángel González Castaños
03/12/1958 Ciudad Rodrigo 3
42
De Andrés Miguel de Andrés Barace
08/10/1957 Ochagavía 3
43
Gerardo Gerardo Miranda Concepción
16/11/1956 Nouadhibou 3
44
Tello Cristian Tello Herrera
11/08/1991 Barcelona 3
45
Adrián López Adrián López Álvarez
08/01/1988 Teverga 3
46
Quique Ramos Enrique Ramos González
07/03/1956 Madrid 3
47
Rubio Juan José Rubio Jiménez
28/08/1956 Madrid 3
48
De Gea David de Gea Quintana
07/11/1990 Illescas 3
49
Camus Pedro Camus Pérez
13/07/1955 Santander 2
50
Benito Gregorio Benito Rubio
21/10/1946 Puente del Arzobispo 2
51
Julio Alberto Julio Alberto Moreno Casas
07/10/1958 Candás 2
52
Sanchis Manuel Sanchis Hontiyuelo
23/05/1965 Madrid 2
53
Manolo Hierro Manuel Ruiz Hierro
08/02/1962 Vélez-Málaga 2
54
Nimo José Ramón Nimo Maldonado
11/07/1959 Sevilla 2
55
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 2
56
Lumbreras José María Lumbreras Paños
06/01/1961 Tudela 2
57
Landaburu Jesús Landaburu Sagüillo
24/01/1955 Guardo 2
58
Capón José Luis Capón González
06/02/1948 Madrid 2
59
Vitoria Alberto Vitoria Soria
11/01/1956 Soria 2
60
Sabido Andrés Sabido Martín
13/11/1957 Madrid 2
61
Manolo Manuel Rodríguez Alfonso
22/12/1947 Cangas 2
62
Joaquín Joaquín Alonso González
09/06/1956 Oviedo 2
63
Juan José Juan José Jiménez Collar
29/07/1957 Cádiz 2
64
Portugal Miguel Ángel Portugal Vicario
28/11/1955 Quintanilla de las Viñas 2
65
Ramón Ramón Vázquez García
14/02/1964 Alcalá de Guadaíra 2
66
Olmo Antonio Olmo Ramírez
18/01/1954 Sabadell 2
67
Luis García Luis García García
01/05/1964 Peñaranda de Bracamonte 2
68
Esteban Vigo Esteban Vigo Benítez
17/01/1955 Vélez-Málaga 2
69
Quique Ramos Enrique Ramos González
07/03/1956 Madrid 2
70
Aracil Miguel Aracil Arnau
18/02/1957 Alicante 2
71
Juanito Juan Gómez González
10/11/1954 Fuengirola 2
72
Biurrun José Vicente Fernández Biurrun
01/09/1959 São Paulo 2
73
Biurrun José Vicente Fernández Biurrun
01/09/1959 São Paulo 2
74
Urbano Urbano Ortega Cuadros
22/12/1961 Beas de Segura 2
75
Urbano Urbano Ortega Cuadros
22/12/1961 Beas de Segura 2
76
Sergio Morgado Sergio Elías Morgado Rodríguez
16/09/1963 Badajoz 2
77
Lobo Carrasco Francisco José Carrasco Hidalgo
06/03/1959 Alcoi 2
78
Robert Roberto Fernández Bonillo
05/07/1962 Betxí 2
79
Sierra Juan Jesús González Sierra
02/01/1955 Almendralejo 2
80
Saura Enrique Saura Gil
02/08/1954 Onda 2
81
San José Isidoro San José Pozo
27/10/1955 Madrid 2
82
Ramón Ramón Vázquez García
14/02/1964 Alcalá de Guadaíra 2
83
Martín Vázquez Rafael Martín Vázquez
25/09/1965 Madrid 2
84
Rincón Hipólito Rincón Povedano
28/04/1957 Madrid 2
85
Gisasola Agustín Gisasola Zabala
22/07/1952 Eibar 2
86
Verdugo Juan Verdugo Pérez
25/05/1949 Montilla 2
87
Urbano Urbano Ortega Cuadros
22/12/1961 Beas de Segura 2
88
Tente Sánchez José Vicente Sánchez Felip
08/10/1956 Barcelona 2
89
Llorente Francisco Llorente Gento
21/05/1965 Valladolid 2
90
Crispi Rafael Alcaide Crespín
22/05/1948 Sevilla 2
91
Botía Alberto Tomás Botía Rabasco
27/01/1989 Alquerías 2
92
Andrinúa Genar Andrinúa Kortabarría
09/05/1964 Bilbao 2
93
Grosso Ramón Moreno Grosso
08/12/1943 Madrid 2
94
Oyarzabal José Francisco Oyarzabal Erro
04/03/1951 Hernani 2
95
Ochoa Miguel Ángel Ochoa Vaca
29/09/1944 Badajoz 2
96
Espíldora Francisco Espíldora Muñoz
22/10/1948 Ceuta 2
97
Alavedra Baldiri Alavedra Pla
21/02/1944 Gavà 2
98
Velázquez Manuel Velázquez Villaverde
24/01/1943 Madrid 2
99
Esteban Esteban Gutiérrez Fernández
20/10/1960 Oviñana 2
100
Torres Antonio Torres García
29/07/1943 Balaguer 2
101
Grande José Antonio Grande Cereijo
17/09/1947 Valencia 2
102
Ortega Gerardo Ortega de Francisco
13/10/1947 Morón de Almazán 2
103
Grande José Antonio Grande Cereijo
17/09/1947 Valencia 2
104
Francisco Francisco Javier López Alfaro
01/11/1962 Osuna 2
105
Cortés Alfonso Cortés de Tena Dávila
13/04/1951 Almadén 2
106
Echarri Rafael Echarri Gobantes
24/09/1942 Bilbao 2
107
Domínguez Álvaro Domínguez Soto
16/05/1989 Madrid 2
108
Montesinos Ramón Montesinos Calaf
31/05/1943 Barcelona 2
109
Rodrigo Rodrigo Moreno Machado
06/03/1991 Rio de Janeiro 2
110
Gajate Agustín Gajate Vidriales
23/03/1958 Donostia/San Sebastián 2
111
Agustín Agustín Rodríguez Santiago
10/09/1959 Marín 2
112
Montoya Martín Montoya Torralbo
14/04/1991 Gavà 2
113
José Manuel José Manuel Fernández García
14/09/1946 Gijón 2
114
Jiménez Diego Jiménez Gómez
03/08/1941 Marbella 2
115
Muniain Iker Muniain Goñi
19/12/1992 Pamplona 2
116
Rodri Roberto Rodríguez Aguirre
14/11/1942 Logroño 2
117
Sala Isidro Sala Puigdevall
29/09/1940 Vilamalla 2
118
García Navajas Antonio García Navajas
08/03/1958 Posadas 1
119
Iñigo Martínez Iñigo Martínez Berridi
17/05/1991 Ondarroa 1
120
Satrústegui Jesús María Satrústegui Azpiroz
12/01/1954 Pamplona 1
121
Satrústegui Jesús María Satrústegui Azpiroz
12/01/1954 Pamplona 1
122
Álvarez II Juan Francisco Álvarez Giráldez
25/02/1962 Marchena 1
123
Sanjosé Francisco Sanjosé García
12/11/1952 Sevilla 1
124
Castellanos Ángel Castellanos Céspedes
15/11/1952 Miguelturra 1
125
Meltzer Juan Ignacio Meltzer García
23/10/1941 Getxo 1
126
Ortega Gerardo Ortega de Francisco
13/10/1947 Morón de Almazán 1
127
Quini Enrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 1
128
Huerta Juan Huerta Fernández
20/01/1945 Valencia 1
129
Manzanedo José Luis Fernández Manzanedo
10/02/1956 Burgos 1
130
Cardeñosa Julio Cardeñosa Rodríguez
27/10/1949 Valladolid 1
131
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 1
132
Murciano Manuel Rodríguez Perellón
26/12/1949 Totana 1
133
Romeu Oriol Romeu Vidal
24/09/1991 Ulldecona 1
134
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 1
135
Romeu Oriol Romeu Vidal
24/09/1991 Ulldecona 1
136
Santi Santiago Antonaya Quesada
12/10/1953 Vilches 1
137
Iñigo Martínez Iñigo Martínez Berridi
17/05/1991 Ondarroa 1
138
Mendieta Andrés Mendieta Ocamica
12/02/1945 Lekeitio 1
139
Mendieta Andrés Mendieta Ocamica
12/02/1945 Lekeitio 1
140
Ortuño Fernando Ortuño Blasco
12/10/1945 Granollers 1
141
Güerri Francisco Güerri Ballarín
13/04/1959 Benasque 1
142
Juani Juan Castillo Barreto
03/10/1955 Las Palmas de Gran Canaria 1
143
Bosmediano Antonio Rodríguez Bosmediano
20/10/1948 Las Palmas de Gran Canaria 1
144
Dani Daniel Ruiz-Bazán Justa
28/06/1951 Sopuerta 1
145
Tejada Ramón Tejada Acuña
03/10/1943 Córdoba 1
146
Chufi José García Corral
19/01/1944 Sevilla 1
147
Vidal I Luis María Vidal Planella
12/07/1943 Barcelona 1
148
Sala Isidro Sala Puigdevall
29/09/1940 Vilamalla 1
149
Ciáurriz Javier Ciáurriz Ciáurriz
05/03/1946 Pamplona 1
150
Quini Enrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 1
151
Paco Francisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 1
152
Albaladejo José Joaquín Albaladejo Gisbert
26/06/1955 Alicante 1
153
Juan Carlos Juan Carlos Álvarez Vega
12/05/1954 El Entrego 1
154
Escudero Cristóbal Escudero Cebriá
11/01/1940 Picassent 1
155
Espíldora Francisco Espíldora Muñoz
22/10/1948 Ceuta 1
156
De Andrés Miguel de Andrés Barace
08/10/1957 Ochagavía 1
157
Juan Manuel Juan Manuel Fernández González
29/03/1940 Orillés 1
158
Chato González Eduardo González Ruiz
03/01/1944 Madrid 1
159
Chuso Jesús Rodríguez López
29/04/1949 Oviedo 1
160
Ortuño Fernando Ortuño Blasco
12/10/1945 Granollers 1
161
Paco Francisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 1
162
Lito Manuel Costas Bermúdez
13/09/1947 Moaña 1
163
Araquistain José María Araquistain Oñaederra
17/08/1948 Elgoibar 1
164
Fabián Fabián Muñoz Fernández
27/01/1948 Puertollano 1
165
Bermejo Francisco Javier Bermejo Caballero
09/03/1955 Badajoz 1
166
Robi Valentín Jorge Sánchez
09/01/1951 Granada 1
167
Requejo Rufino Requejo Martín
13/03/1949 Herrera de Pisuerga 1
168
Villar Ángel María Villar Llona
21/01/1950 Bilbao 1
169
Santillana Carlos Alonso González
23/08/1952 Santillana del Mar 1
170
Asensi Juan Manuel Asensi Ripoll
23/09/1949 Alicante 1
171
Asensi Juan Manuel Asensi Ripoll
23/09/1949 Alicante 1
172
Asensi Juan Manuel Asensi Ripoll
23/09/1949 Alicante 1
173
José Manuel José Manuel Fernández García
14/09/1946 Gijón 1
174
Alabanda Sebastián Alabanda Fernández
31/10/1950 Posadas 1
175
Alabanda Sebastián Alabanda Fernández
31/10/1950 Posadas 1
176
Joaquín José Joaquín Pichardo Fernández
12/08/1959 Rociana del Condado 1
177
Luciano Murillo Luciano Murillo Vega
14/02/1951 Torrecillas de la Tiesa 1
178
Mir Miquel Mir Genes
24/03/1956 Sant Adrià de Besòs 1
179
Felines Félix Bardera Sierra
06/10/1943 Pedro Bernardo 1
180
Aguilar Francisco Aguilar Fernández
10/05/1952 Córdoba 1
181
De Felipe Pedro Eugenio de Felipe Cortés
18/07/1944 Madrid 1
182
Betzuen José Ramón Betzuen Urkiza
11/11/1947 Lemona 1
183
Barrios José Antonio Barrios Olivero
21/03/1949 Santa Cruz de Tenerife 1
184
Costas Enrique Álvarez Costas
16/01/1947 Vigo 1
185
Julián Rubio Julián Rubio Sánchez
28/01/1952 Montealegre del Castillo 1
186
Julián Rubio Julián Rubio Sánchez
28/01/1952 Montealegre del Castillo 1
187
Macanás José Macanás Pérez
15/02/1953 Los Ramos 1
188
Macanás José Macanás Pérez
15/02/1953 Los Ramos 1
189
Barrios José Antonio Barrios Olivero
21/03/1949 Santa Cruz de Tenerife 1
190
Jaén Rafael Jaén Rodríguez
03/01/1949 Córdoba 1
191
Juan Juan Fernández Vilela
16/09/1948 Ferrol 1
192
Juan Juan Fernández Vilela
16/09/1948 Ferrol 1
193
Jaén Rafael Jaén Rodríguez
03/01/1949 Córdoba 1
194
Benito Gregorio Benito Rubio
21/10/1946 Puente del Arzobispo 1
195
Uriarte Fidel Uriarte Macho
01/03/1945 Sestao 1
196
Benito Gregorio Benito Rubio
21/10/1946 Puente del Arzobispo 1
197
Camus Pedro Camus Pérez
13/07/1955 Santander 1
198
Kortabarría Ignacio Kortabarría Abarrategi
31/07/1950 Arrasate 1
199
Manolo Manuel Rodríguez Alfonso
22/12/1947 Cangas 1
200
Quiles Salvador Escrihuela Quiles
28/02/1951 Tavernes de la Valldigna 1
201
Artola Pedro María Artola Urrutia
06/09/1948 Andoain 1
202
Grande José Antonio Grande Cereijo
17/09/1947 Valencia 1
203
García Remón Mariano García Remón
30/09/1950 Madrid 1
204
Blanco Pablo José Blanco Blanco
15/12/1951 Sevilla 1
205
Gisasola Agustín Gisasola Zabala
22/07/1952 Eibar 1
206
Mori Antonio Martínez Sánchez
15/12/1951 Barbate 1
207
Alfonseda Ramón Alfonseda Pous
04/03/1948 Granollers 1
208
Verdugo Juan Verdugo Pérez
25/05/1949 Montilla 1
209
Biosca Antonio Biosca Pérez
08/12/1948 Almería 1
210
Biosca Antonio Biosca Pérez
08/12/1948 Almería 1
211
Carrete José Carrete de Julián
05/04/1951 Turón 1
212
Garzón José Luis Garzón Fito
04/08/1946 Valencia 1
213
Álvarez José Álvarez Huerta
22/10/1946 Santisteban del Puerto 1
214
Idígoras Santiago Idígoras Bilbao
24/07/1953 Oñati 1
215
Solsona Daniel Solsona Puig
18/01/1952 Cornellà de Llobregat 1
216
Solsona Daniel Solsona Puig
18/01/1952 Cornellà de Llobregat 1
217
Solsona Daniel Solsona Puig
18/01/1952 Cornellà de Llobregat 1
218
Leal Eugenio Leal Vargas
13/05/1954 Carriches 1
219
Blanco Vicente Blanco Brazales
25/04/1959 Almagro 1
220
Fernández Amado Manuel Fernández Amado
14/05/1950 Ferrol 1
221
Ochoa Miguel Ángel Ochoa Vaca
29/09/1944 Badajoz 1
222
Pulido José Mariano Pulido Solís
22/08/1956 Marchena 1
223
Igartua José María Igartua Mendizábal
06/03/1950 Elorrio 1
224
Ramos José Antonio Ramos Huete
03/04/1951 Tetuán 1
225
Abad José Francisco Abad Sorribes
26/07/1956 La Vall d'Uixó 1
226
Megido Alfredo Megido Sánchez
02/10/1952 Peñaflor 1
227
García Castany José Pablo García Castany
30/08/1948 Girona 1
228
Idígoras Santiago Idígoras Bilbao
24/07/1953 Oñati 1
229
Asensi Juan Manuel Asensi Ripoll
23/09/1949 Alicante 1
230
De Andrés Miguel de Andrés Barace
08/10/1957 Ochagavía 1
231
Jiménez Manuel Jiménez Jiménez
26/01/1964 Arahal 1
232
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 1
233
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 1
234
Gallego José Ramón Gallego Souto
07/08/1959 Durango 1
235
Míchel José Miguel González Martín del Campo
23/03/1963 Madrid 1
236
José Mari José María Romero Poyón
10/12/1978 Sevilla 1
237
Lacruz Jesús María Lacruz Gómez
25/04/1978 Pamplona 1
238
Aranzubia Daniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 1
239
Lacruz Jesús María Lacruz Gómez
25/04/1978 Pamplona 1
240
Sietes José Manuel Suárez Rivas
18/02/1974 Sietes 1
241
José Ignacio José Ignacio Sáenz Marín
28/09/1973 Logroño 1
242
José Ignacio José Ignacio Sáenz Marín
28/09/1973 Logroño 1
243
Aranzubia Daniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 1
244
Cholo José Ángel Ruiz López
02/04/1962 Burgos 1
245
Cholo José Ángel Ruiz López
02/04/1962 Burgos 1
246
Lardín Jordi Lardín Cruz
04/06/1973 Manresa 1
247
Azpilicueta César Azpilicueta Tanco
28/08/1989 Zizur Nagusia 1
248
Lardín Jordi Lardín Cruz
04/06/1973 Manresa 1
249
Mora Juan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Aranjuez 1
250
Mora Juan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Aranjuez 1
251
Zúñiga Manuel Zúñiga Fernández
29/06/1960 Luciana 1
252
Puyol Carles Puyol Saforcada
13/04/1978 La Pobla de Segur 1
253
Zúñiga Manuel Zúñiga Fernández
29/06/1960 Luciana 1
254
Sarabia Manuel Sarabia López
09/01/1957 Gallarta 1
255
Sarabia Manuel Sarabia López
09/01/1957 Gallarta 1
256
Sarabia Manuel Sarabia López
09/01/1957 Gallarta 1
257
Puyol Carles Puyol Saforcada
13/04/1978 La Pobla de Segur 1
258
Manolo Manuel Sánchez Delgado
17/01/1965 Cáceres 1
259
Peña Manuel Peña Escontrela
18/12/1965 Lugo 1
260
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 1
261
López Rekarte Luis María López Rekarte
26/03/1962 Arrasate 1
262
Marchena Carlos Marchena López
31/07/1979 Las Cabezas de San Juan 1
263
De la Fuente Luis de la Fuente Castillo
21/06/1961 Haro 1
264
Loren Lorenzo Juarros García
07/10/1966 Mambrillas de Lara 1
265
Loren Lorenzo Juarros García
07/10/1966 Mambrillas de Lara 1
266
Marchena Carlos Marchena López
31/07/1979 Las Cabezas de San Juan 1
267
Ferrón Jordi Ferrón Forné
15/08/1978 Barcelona 1
268
Ferrón Jordi Ferrón Forné
15/08/1978 Barcelona 1
269
Dani Daniel García Lara
22/12/1974 Cerdanyola del Vallès 1
270
Idiakez Iñigo Idiakez Barkaiztegi
08/11/1973 Donostia/San Sebastián 1
271
Andrinúa Genar Andrinúa Kortabarría
09/05/1964 Bilbao 1
272
Valverde Ernesto Valverde Tejedor
09/02/1964 Viandar de la Vera 1
273
Esteban Esteban Gutiérrez Fernández
20/10/1960 Oviñana 1
274
Eusebio Eusebio Sacristán Mena
13/04/1964 La Seca 1
275
Gabri Gabriel Garcia de la Torre
10/02/1979 Sallent 1
276
Gabri Gabriel Garcia de la Torre
10/02/1979 Sallent 1
277
Gabino Gabino Rodríguez Rodríguez
18/06/1964 Sevilla 1
278
Eusebio Eusebio Sacristán Mena
13/04/1964 La Seca 1
279
Eusebio Eusebio Sacristán Mena
13/04/1964 La Seca 1
280
Patxi Salinas Francisco Salinas Fernández
17/11/1963 Bilbao 1
281
Patxi Salinas Francisco Salinas Fernández
17/11/1963 Bilbao 1
282
Patxi Salinas Francisco Salinas Fernández
17/11/1963 Bilbao 1
283
Llorente Francisco Llorente Gento
21/05/1965 Valladolid 1
284
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 1
285
Quique Enrique Sánchez Flores
02/02/1965 Madrid 1
286
Amaya Iván Amaya Carazo
03/09/1978 Madrid 1
287
Quique Enrique Sánchez Flores
02/02/1965 Madrid 1
288
Amaya Iván Amaya Carazo
03/09/1978 Madrid 1
289
Dani Daniel García Lara
22/12/1974 Cerdanyola del Vallès 1
290
Aspiazu Jon Iñaki Aspiazu San Emeterio
05/11/1962 Bilbao 1
291
Larrañaga Jon Andoni Larrañaga Gurrutxaga
03/07/1958 Azpeitia 1
292
Goikoetxea Jon Andoni Goikoetxea Lasa
21/10/1965 Pamplona 1
293
Albelda David Albelda Aliqués
01/09/1977 La Pobla Llarga 1
294
Capdevila Joan Capdevila Méndez
03/02/1978 Tàrrega 1
295
García Pitarch Jesús Vicente García-Pitarch Marco
14/11/1963 La Pobla de Vallbona 1
296
Orejuela Antonio José Orejuela Rivero
02/12/1960 Madrid 1
297
Albelda David Albelda Aliqués
01/09/1977 La Pobla Llarga 1
298
Diego Diego Rodríguez Fernández
20/04/1960 La Orotava 1
299
Javi Navarro Francisco Javier Vicente Navarro
06/02/1974 Valencia 1
300
Javi Navarro Francisco Javier Vicente Navarro
06/02/1974 Valencia 1
301
Butragueño Emilio Butragueño Santos
22/07/1963 Madrid 1
302
Quique Enrique Sánchez Flores
02/02/1965 Madrid 1
303
De la Peña Iván de la Peña López
06/05/1976 Santander 1
304
De la Peña Iván de la Peña López
06/05/1976 Santander 1
305
Orejuela Diego Orejuela Rodríguez
20/01/1962 La Luisiana 1
306
Pardeza Miguel Pardeza Pichardo
08/02/1965 La Palma del Condado 1
307
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 1
308
Santi Denia Santiago Denia Sánchez
09/03/1974 Albacete 1
309
Tamudo Raúl Tamudo Montero
19/10/1977 Santa Coloma de Gramenet 1
310
Esteban Vigo Esteban Vigo Benítez
17/01/1955 Vélez-Málaga 1
311
Begiristain Aitor Begiristain Mújika
12/08/1964 Olaberria 1
312
Arias Ricardo Penella Arias
25/02/1957 Catarroja 1
313
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 1
314
Serna Ricardo Jesús Serna Orozco
21/01/1964 Sevilla 1
315
Roberto Roberto Luis Fresnedoso Prieto
15/01/1973 Toledo 1
316
Roberto Roberto Luis Fresnedoso Prieto
15/01/1973 Toledo 1
317
Lobo Carrasco Francisco José Carrasco Hidalgo
06/03/1959 Alcoi 1
318
Marina Roberto Simón Marina
28/08/1961 Villanueva de la Serena 1
319
Luque Albert Luque Martos
11/03/1978 Terrassa 1
320
Karanka Aitor Karanka de la Hoz
18/09/1973 Vitoria-Gasteiz 1
321
Raúl Raúl González Blanco
27/06/1977 Madrid 1
322
Arteche Juan Carlos Arteche Gómez
11/04/1957 Maliaño 1
323
Subirats Javier Subirats Hernández
02/10/1957 Paterna 1
324
Korino Sergio Corino Ramón
10/10/1974 Barakaldo 1
325
Korino Sergio Corino Ramón
10/10/1974 Barakaldo 1
326
Juanito Juan Antonio Felipe Gallego
24/08/1961 Madrid 1
327
Señor Juan Antonio Señor Gómez
26/08/1958 Madrid 1
328
Víctor Muñoz Víctor Muñoz Manrique
15/03/1957 Zaragoza 1
329
Víctor Muñoz Víctor Muñoz Manrique
15/03/1957 Zaragoza 1
330
Señor Juan Antonio Señor Gómez
26/08/1958 Madrid 1
331
Karanka Aitor Karanka de la Hoz
18/09/1973 Vitoria-Gasteiz 1
332
Xavi Xavier Hernández Creus
25/01/1980 Terrassa 1
333
Xavi Xavier Hernández Creus
25/01/1980 Terrassa 1
334
Goikoetxea Andoni Goikoetxea Olaskoaga
23/08/1956 Alonsotegi 1
335
Orejuela Antonio José Orejuela Rivero
02/12/1960 Madrid 1
336
Raúl Raúl González Blanco
27/06/1977 Madrid 1
337
Tamudo Raúl Tamudo Montero
19/10/1977 Santa Coloma de Gramenet 1
338
Ramón Ramón Vázquez García
14/02/1964 Alcalá de Guadaíra 1
339
Angulo Miguel Ángel Angulo Valderrey
23/06/1977 Oviedo 1
340
Angulo Miguel Ángel Angulo Valderrey
23/06/1977 Oviedo 1
341
Orejuela Antonio José Orejuela Rivero
02/12/1960 Madrid 1
342
Aranzábal Agustín Aranzábal Alkorta
15/03/1973 Donostia/San Sebastián 1
343
Miguel Ángel Miguel Ángel García Domínguez
08/04/1962 Lebrija 1
344
Gerardo Gerardo Miranda Concepción
16/11/1956 Nouadhibou 1
345
Gerardo Gerardo Miranda Concepción
16/11/1956 Nouadhibou 1
346
Soler Miquel Soler Sarasols
16/03/1965 Hostalets d'en Bas 1
347
Soler Miquel Soler Sarasols
16/03/1965 Hostalets d'en Bas 1
348
Aranzábal Agustín Aranzábal Alkorta
15/03/1973 Donostia/San Sebastián 1
349
Òscar Òscar García Junyent
26/04/1973 Sabadell 1
350
Cundi Secundino Suárez Vázquez
13/04/1955 Sotrondio 1
351
Òscar Òscar García Junyent
26/04/1973 Sabadell 1
352
Parra Antonio Joaquín Parra Fernández
17/06/1961 Sevilla 1
353
Luis García Luis García García
01/05/1964 Peñaranda de Bracamonte 1
354
Gordillo Rafael Gordillo Vázquez
24/02/1957 Almendralejo 1
355
Landaburu Jesús Landaburu Sagüillo
24/01/1955 Guardo 1
356
Agustín Agustín Rodríguez Santiago
10/09/1959 Marín 1
357
Toni Velamazán Antonio Velamazán Tejedor
22/01/1977 Barcelona 1
358
Gordillo Rafael Gordillo Vázquez
24/02/1957 Almendralejo 1
359
Martín Vázquez Rafael Martín Vázquez
25/09/1965 Madrid 1
360
Toni Velamazán Antonio Velamazán Tejedor
22/01/1977 Barcelona 1
En actiu la temporada 2019-20