Ranking Jugats Consecutius Complet - Selecció espanyola

# País Àlies Nom Pos Data de naixement Província Lloc de naixement PC
1
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 Betanzos 12
2
Joaquín Joaquín Alonso González
09/06/1956 Oviedo 9
3
Urquiaga Santiago Urquiaga Pérez
18/04/1958 Barakaldo 9
4
Rubio Juan José Rubio Jiménez
28/08/1956 Madrid 9
5
Solsona Daniel Solsona Puig
18/01/1952 Cornellà de Llobregat 8
6
Víctor Muñoz Víctor Muñoz Manrique
15/03/1957 Zaragoza 8
7
Diego Diego Rodríguez Fernández
20/04/1960 La Orotava 7
8
David Jorge David López Fernández
23/04/1956 Turón 6
9
García Navajas Antonio García Navajas
08/03/1958 Posadas 6
10
Aranzubia Daniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 Logroño 6
11
Serna Ricardo Jesús Serna Orozco
21/01/1964 Sevilla 6
12
Luis Enrique Luis Enrique Martínez García
08/05/1970 Gijón 6
13
Espíldora Francisco Espíldora Muñoz
22/10/1948 Ceuta 6
14
De Andrés Miguel de Andrés Barace
08/10/1957 Ochagavía 6
15
Lobo Carrasco Francisco José Carrasco Hidalgo
06/03/1959 Alcoi 6
16
Solozábal Roberto Solozábal Villanueva
15/09/1969 Madrid 6
17
Amaya Iván Amaya Carazo
03/09/1978 Madrid 6
18
Ochoa Miguel Ángel Ochoa Vaca
29/09/1944 Badajoz 6
19
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Vilaplana 6
20
Toni Antonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 La Garriga 6
21
Marcos Alonso Marcos Alonso Peña
01/10/1959 Santander 5
22
Lacruz Jesús María Lacruz Gómez
25/04/1978 Pamplona 5
23
Lasa Mikel Lasa Goikoetxea
09/09/1971 Legorreta 5
24
Ramón Ramón Vázquez García
14/02/1964 Alcalá de Guadaíra 5
25
Gerardo Gerardo Miranda Concepción
16/11/1956 Nouadhibou 5
26
Biurrun José Vicente Fernández Biurrun
01/09/1959 São Paulo 5
27
Ferrer Albert Ferrer Llopis
06/06/1970 Barcelona 5
28
Albelda David Albelda Aliqués
01/09/1977 La Pobla Llarga 5
29
Gordillo Rafael Gordillo Vázquez
24/02/1957 Almendralejo 4
30
Berges Rafael Berges Martín
21/01/1971 Córdoba 4
31
José Manuel José Manuel Fernández García
14/09/1946 Gijón 4
32
Montesinos Ramón Montesinos Calaf
31/05/1943 Barcelona 4
33
Mora Juan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Aranjuez 4
34
Ortuño Fernando Ortuño Blasco
12/10/1945 Granollers 4
35
Echarri Rafael Echarri Gobantes
24/09/1942 Bilbao 4
36
Velázquez Manuel Velázquez Villaverde
24/01/1943 Madrid 4
37
Torres Antonio Torres García
29/07/1943 Balaguer 4
38
Grosso Ramón Moreno Grosso
08/12/1943 Madrid 4
39
Rodri Roberto Rodríguez Aguirre
14/11/1942 Logroño 4
40
Zúñiga Manuel Zúñiga Fernández
29/06/1960 Luciana 4
41
Raúl Raúl González Blanco
27/06/1977 Madrid 4
42
Abelardo Abelardo Fernández Antuña
19/04/1970 Gijón 4
43
Benito Gregorio Benito Rubio
21/10/1946 Puente del Arzobispo 4
44
Canito José Cano López
22/04/1956 Llavorsí 4
45
Santillana Carlos Alonso González
23/08/1952 Santillana del Mar 4
46
Luis García Luis García García
01/05/1964 Peñaranda de Bracamonte 4
47
Puyol Carles Puyol Saforcada
13/04/1978 La Pobla de Segur 4
48
Quique Ramos Enrique Ramos González
07/03/1956 Madrid 4
49
Satrústegui Jesús María Satrústegui Azpiroz
12/01/1954 Pamplona 3
50
Paco Francisco Ruiz Brenes
02/03/1948 San Fernando 3
51
Grande José Antonio Grande Cereijo
17/09/1947 Valencia 3
52
David Jorge David López Fernández
23/04/1956 Turón 3
53
Castro Jesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 3
54
Gisasola Agustín Gisasola Zabala
22/07/1952 Eibar 3
55
Verdugo Juan Verdugo Pérez
25/05/1949 Montilla 3
56
Uriarte Fidel Uriarte Macho
01/03/1945 Sestao 3
57
Biosca Antonio Biosca Pérez
08/12/1948 Almería 3
58
Guardiola Josep Guardiola Sala
18/01/1971 Santpedor 3
59
López Juan Manuel López Martínez
03/09/1969 Madrid 3
60
Esteban Vigo Esteban Vigo Benítez
17/01/1955 Vélez-Málaga 3
61
Álvarez Antonio Álvarez Giráldez
04/04/1955 Marchena 3
62
Lasa José María Lasa Ibarguren
03/03/1948 Andoain 3
63
Xavi Xavier Hernández Creus
25/01/1980 Terrassa 3
64
Mata Juan Manuel Mata García
28/04/1988 Burgos 3
65
Urbano Urbano Ortega Cuadros
22/12/1961 Beas de Segura 3
66
Òscar Òscar García Junyent
26/04/1973 Sabadell 3
67
Fabián Fabián Muñoz Fernández
27/01/1948 Puertollano 3
68
Santi Denia Santiago Denia Sánchez
09/03/1974 Albacete 3
69
Tamudo Raúl Tamudo Montero
19/10/1977 Santa Coloma de Gramenet 3
70
Ramos José Antonio Ramos Huete
03/04/1951 Tetuán 3
71
Juan Juan Fernández Vilela
16/09/1948 Ferrol 3
72
Jordi Alba Jordi Alba Ramos
21/03/1989 L'Hospitalet de Llobregat 3
73
Chato González Eduardo González Ruiz
03/01/1944 Madrid 3
74
Dani Daniel García Lara
22/12/1974 Cerdanyola del Vallès 3
75
Chufi José García Corral
19/01/1944 Sevilla 3
76
Jiménez Diego Jiménez Gómez
03/08/1941 Marbella 3
77
Andrinúa Genar Andrinúa Kortabarría
09/05/1964 Bilbao 3
78
Sala Isidro Sala Puigdevall
29/09/1940 Vilamalla 3
79
Paco Soler Francisco Manuel Soler Atencia
05/03/1970 Palma 3
80
Karanka Aitor Karanka de la Hoz
18/09/1973 Vitoria-Gasteiz 3
81
De Gea David de Gea Quintana
07/11/1990 Illescas 3
82
Agustín Agustín Rodríguez Santiago
10/09/1959 Marín 3
83
Javi Navarro Francisco Javier Vicente Navarro
06/02/1974 Valencia 3
84
Gajate Agustín Gajate Vidriales
23/03/1958 Donostia/San Sebastián 3
85
Meltzer Juan Ignacio Meltzer García
23/10/1941 Getxo 3
86
Domínguez Álvaro Domínguez Soto
16/05/1989 Madrid 2
87
Marchena Carlos Marchena López
31/07/1979 Las Cabezas de San Juan 2
88
Asensi Juan Manuel Asensi Ripoll
23/09/1949 Alicante 2
89
Marchena Carlos Marchena López
31/07/1979 Las Cabezas de San Juan 2
90
Asensi Juan Manuel Asensi Ripoll
23/09/1949 Alicante 2
91
Marcos Alonso Marcos Alonso Peña
01/10/1959 Santander 2
92
Xavi Xavier Hernández Creus
25/01/1980 Terrassa 2
93
Alavedra Baldiri Alavedra Pla
21/02/1944 Gavà 2
94
Garzón José Luis Garzón Fito
04/08/1946 Valencia 2
95
Camus Pedro Camus Pérez
13/07/1955 Santander 2
96
Quique Enrique Sánchez Flores
02/02/1965 Madrid 2
97
Ferrer José Fernando Ferrer Selma
28/10/1950 Castelló de la Plana 2
98
Señor Juan Antonio Señor Gómez
26/08/1958 Madrid 2
99
Planelles Juan Bautista Planelles Marco
26/01/1951 Burriana 2
100
Sergio Morgado Sergio Elías Morgado Rodríguez
16/09/1963 Badajoz 2
101
Lito Manuel Costas Bermúdez
13/09/1947 Moaña 2
102
Víctor Muñoz Víctor Muñoz Manrique
15/03/1957 Zaragoza 2
103
Piñel Ángel Luis Piñel Blanco
02/12/1948 Fuente de Oñoro 2
104
Juanito Juan Gómez González
10/11/1954 Fuengirola 2
105
Quique Ramos Enrique Ramos González
07/03/1956 Madrid 2
106
Adrián López Adrián López Álvarez
08/01/1988 Teverga 2
107
Aranzábal Agustín Aranzábal Alkorta
15/03/1973 Donostia/San Sebastián 2
108
Cardeñosa Julio Cardeñosa Rodríguez
27/10/1949 Valladolid 2
109
Quini Enrique Castro González
23/09/1949 Oviedo 2
110
Gajate Agustín Gajate Vidriales
23/03/1958 Donostia/San Sebastián 2
111
Sierra Juan Jesús González Sierra
02/01/1955 Almendralejo 2
112
Montoya Martín Montoya Torralbo
14/04/1991 Gavà 2
113
Portugal Miguel Ángel Portugal Vicario
28/11/1955 Quintanilla de las Viñas 2
114
Manzanedo José Luis Fernández Manzanedo
10/02/1956 Burgos 2
115
Alfonso Alfonso Pérez Muñoz
26/09/1972 Getafe 2
116
Idígoras Santiago Idígoras Bilbao
24/07/1953 Oñati 2
117
Saura Enrique Saura Gil
02/08/1954 Onda 2
118
Sabido Andrés Sabido Martín
13/11/1957 Madrid 2
119
Landaburu Jesús Landaburu Sagüillo
24/01/1955 Guardo 2
120
Del Bosque Vicente del Bosque González
23/12/1950 Salamanca 2
121
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Donostia/San Sebastián 2
122
Castro Jesús Antonio Castro González
23/01/1951 Oviedo 2
123
Camacho José Antonio Camacho Alfaro
08/06/1955 Cieza 2
124
Escudero Cristóbal Escudero Cebriá
11/01/1940 Picassent 2
125
Olmo Antonio Olmo Ramírez
18/01/1954 Sabadell 2
126
Rincón Hipólito Rincón Povedano
28/04/1957 Madrid 2
127
Orejuela Antonio José Orejuela Rivero
02/12/1960 Madrid 2
128
Artola Pedro María Artola Urrutia
06/09/1948 Andoain 2
129
Martín Vázquez Rafael Martín Vázquez
25/09/1965 Madrid 2
130
Aracil Miguel Aracil Arnau
18/02/1957 Alicante 2
131
Barrios José Antonio Barrios Olivero
21/03/1949 Santa Cruz de Tenerife 2
132
Ortega Gerardo Ortega de Francisco
13/10/1947 Morón de Almazán 2
133
Vidal I Luis María Vidal Planella
12/07/1943 Barcelona 2
134
Manolín Cuesta Manuel de la Cuesta Martínez
26/02/1950 Córdoba 2
135
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Mieres 2
136
Sanchis Manuel Sanchis Hontiyuelo
23/05/1965 Madrid 2
137
Aranguren Jesús Aranguren Merino
26/12/1944 Portugalete 2
138
Manolo Manuel Rodríguez Alfonso
22/12/1947 Cangas 2
139
Lumbreras José María Lumbreras Paños
06/01/1961 Tudela 2
140
Jaén Rafael Jaén Rodríguez
03/01/1949 Córdoba 2
141
Gabri Gabriel Garcia de la Torre
10/02/1979 Sallent 2
142
Jaén Rafael Jaén Rodríguez
03/01/1949 Córdoba 2
143
Mendieta Andrés Mendieta Ocamica
12/02/1945 Lekeitio 2
144
Botía Alberto Tomás Botía Rabasco
27/01/1989 Alquerías 2
145
Gallego José Ramón Gallego Souto
07/08/1959 Durango 2
146
Felines Félix Bardera Sierra
06/10/1943 Pedro Bernardo 2
147
Betzuen José Ramón Betzuen Urkiza
11/11/1947 Lemona 2
148
Fuertes José Ramón Fuertes Roces
22/09/1943 Mieres 2
149
Macías José Díaz Macías
20/11/1946 Madrid 2
150
José Ignacio José Ignacio Sáenz Marín
28/09/1973 Logroño 2
151
Juan José Juan José Jiménez Collar
29/07/1957 Cádiz 2
152
Angulo Miguel Ángel Angulo Valderrey
23/06/1977 Oviedo 2
153
Bosmediano Antonio Rodríguez Bosmediano
20/10/1948 Las Palmas de Gran Canaria 2
154
Grande José Antonio Grande Cereijo
17/09/1947 Valencia 2
155
Soler Miquel Soler Sarasols
16/03/1965 Hostalets d'en Bas 2
156
Cortés Alfonso Cortés de Tena Dávila
13/04/1951 Almadén 2
157
Luciano Murillo Luciano Murillo Vega
14/02/1951 Torrecillas de la Tiesa 2
158
Varo Francisco Varo López
15/06/1951 Córdoba 2
159
Capón José Luis Capón González
06/02/1948 Madrid 2
160
Larrañaga Jon Andoni Larrañaga Gurrutxaga
03/07/1958 Azpeitia 2
161
Patxi Salinas Francisco Salinas Fernández
17/11/1963 Bilbao 2
162
Juan Manuel Juan Manuel Fernández González
29/03/1940 Orillés 1
163
Quiles Salvador Escrihuela Quiles
28/02/1951 Tavernes de la Valldigna 1
164
Sanjosé Francisco Sanjosé García
12/11/1952 Sevilla 1
165
De Felipe Pedro Eugenio de Felipe Cortés
18/07/1944 Madrid 1
166
Castellanos Ángel Castellanos Céspedes
15/11/1952 Miguelturra 1
167
Requejo Rufino Requejo Martín
13/03/1949 Herrera de Pisuerga 1
168
Fortes Francisco Fortes Calvo
04/01/1955 Barcelona 1
169
Romeu Oriol Romeu Vidal
24/09/1991 Ulldecona 1
170
García Castany José Pablo García Castany
30/08/1948 Girona 1
171
Grande José Antonio Grande Cereijo
17/09/1947 Valencia 1
172
Santi Santiago Antonaya Quesada
12/10/1953 Vilches 1
173
Kortabarría Ignacio Kortabarría Abarrategi
31/07/1950 Arrasate 1
174
Kortabarría Ignacio Kortabarría Abarrategi
31/07/1950 Arrasate 1
175
Miguel Ángel Miguel Ángel González Suárez
24/12/1947 Ourense 1
176
David Jorge David López Fernández
23/04/1956 Turón 1
177
Igartua José María Igartua Mendizábal
06/03/1950 Elorrio 1
178
Iñigo Martínez Iñigo Martínez Berridi
17/05/1991 Ondarroa 1
179
Murciano Manuel Rodríguez Perellón
26/12/1949 Totana 1
180
Alfonseda Ramón Alfonseda Pous
04/03/1948 Granollers 1
181
Álvarez José Álvarez Huerta
22/10/1946 Santisteban del Puerto 1
182
Rodrigo Rodrigo Moreno Machado
06/03/1991 Rio de Janeiro 1
183
Ortega Gerardo Ortega de Francisco
13/10/1947 Morón de Almazán 1
184
Alabanda Sebastián Alabanda Fernández
31/10/1950 Posadas 1
185
Mori Antonio Martínez Sánchez
15/12/1951 Barbate 1
186
Costas Enrique Álvarez Costas
16/01/1947 Vigo 1
187
Vitoria Alberto Vitoria Soria
11/01/1956 Soria 1
188
Pulido José Mariano Pulido Solís
22/08/1956 Marchena 1
189
Abad José Francisco Abad Sorribes
26/07/1956 La Vall d'Uixó 1
190
Tejada Ramón Tejada Acuña
03/10/1943 Córdoba 1
191
Benito Gregorio Benito Rubio
21/10/1946 Puente del Arzobispo 1
192
Julián Rubio Julián Rubio Sánchez
28/01/1952 Montealegre del Castillo 1
193
Bermejo Francisco Javier Bermejo Caballero
09/03/1955 Badajoz 1
194
Villar Ángel María Villar Llona
21/01/1950 Bilbao 1
195
Joaquín José Joaquín Pichardo Fernández
12/08/1959 Rociana del Condado 1
196
Asensi Juan Manuel Asensi Ripoll
23/09/1949 Alicante 1
197
Maxi Peláez Maximiliano Peláez Balsa
17/04/1945 Luarca 1
198
Alabanda Sebastián Alabanda Fernández
31/10/1950 Posadas 1
199
Crispi Rafael Alcaide Crespín
22/05/1948 Sevilla 1
200
Robi Valentín Jorge Sánchez
09/01/1951 Granada 1
201
Oyarzabal José Francisco Oyarzabal Erro
04/03/1951 Hernani 1
202
Sala Isidro Sala Puigdevall
29/09/1940 Vilamalla 1
203
Leal Eugenio Leal Vargas
13/05/1954 Carriches 1
204
Aparicio Luis Alberto Aparicio Hernández
18/01/1948 Madrid 1
205
Nando Luis Fernando Lana Lasuen
26/07/1946 Bilbao 1
206
Ciáurriz Javier Ciáurriz Ciáurriz
05/03/1946 Pamplona 1
207
Verdugo Juan Verdugo Pérez
25/05/1949 Montilla 1
208
Uría Francisco Javier Álvarez Uría
01/02/1950 Gijón 1
209
Carrete José Carrete de Julián
05/04/1951 Turón 1
210
Blanco Vicente Blanco Brazales
25/04/1959 Almagro 1
211
Sánchez Barrios José Luis Sánchez Barrios
28/04/1949 Madrid 1
212
Idígoras Santiago Idígoras Bilbao
24/07/1953 Oñati 1
213
Geñupi Eugenio Rodrigo Rojo
02/01/1950 Valladolid 1
214
Manolo Manuel Rodríguez Alfonso
22/12/1947 Cangas 1
215
Muniain Iker Muniain Goñi
19/12/1992 Pamplona 1
216
Juan Juan Fernández Vilela
16/09/1948 Ferrol 1
217
Aracil Miguel Aracil Arnau
18/02/1957 Alicante 1
218
Idígoras Santiago Idígoras Bilbao
24/07/1953 Oñati 1
219
Huerta Juan Huerta Fernández
20/01/1945 Valencia 1
220
Portugal Miguel Ángel Portugal Vicario
28/11/1955 Quintanilla de las Viñas 1
221
Juan Carlos Juan Carlos Álvarez Vega
12/05/1954 El Entrego 1
222
Pardeza Miguel Pardeza Pichardo
08/02/1965 La Palma del Condado 1
223
Angulo Miguel Ángel Angulo Valderrey
23/06/1977 Oviedo 1
224
Mendieta Gaizka Mendieta Zabala
27/03/1974 Lekeitio 1
225
Miguel Ángel Miguel Ángel García Domínguez
08/04/1962 Lebrija 1
226
Berges Rafael Berges Martín
21/01/1971 Córdoba 1
227
García Cortés Rafael García Cortés
18/01/1958 Madrid 1
228
Tamudo Raúl Tamudo Montero
19/10/1977 Santa Coloma de Gramenet 1
229
Arias Ricardo Penella Arias
25/02/1957 Catarroja 1
230
Miguel Miguel Hernández Sánchez
19/02/1970 Madrid 1
231
Patxi Salinas Francisco Salinas Fernández
17/11/1963 Bilbao 1
232
Cholo José Ángel Ruiz López
02/04/1962 Burgos 1
233
Marina Roberto Simón Marina
28/08/1961 Villanueva de la Serena 1
234
Marina Roberto Simón Marina
28/08/1961 Villanueva de la Serena 1
235
Kiko Francisco Miguel Narváez Machón
26/04/1972 Jerez de la Frontera 1
236
Kiko Francisco Miguel Narváez Machón
26/04/1972 Jerez de la Frontera 1
237
Francisco Francisco Javier López Alfaro
01/11/1962 Osuna 1
238
Korino Sergio Corino Ramón
10/10/1974 Barakaldo 1
239
Korino Sergio Corino Ramón
10/10/1974 Barakaldo 1
240
Robert Roberto Fernández Bonillo
05/07/1962 Betxí 1
241
Unai Unai Vergara Díez-Caballero
21/01/1977 Portugalete 1
242
Sarabia Manuel Sarabia López
09/01/1957 Gallarta 1
243
Javi Martínez Javier Martínez Aginaga
02/09/1988 Aiegi 1
244
Lardín Jordi Lardín Cruz
04/06/1973 Manresa 1
245
José Ignacio José Ignacio Sáenz Marín
28/09/1973 Logroño 1
246
Bakero José María Bakero Escudero
11/02/1963 Goizueta 1
247
Bakero José María Bakero Escudero
11/02/1963 Goizueta 1
248
José Mari José María Romero Poyón
10/12/1978 Sevilla 1
249
Míchel José Miguel González Martín del Campo
23/03/1963 Madrid 1
250
Gallego José Ramón Gallego Souto
07/08/1959 Durango 1
251
Joaquín Joaquín Alonso González
09/06/1956 Oviedo 1
252
Sarabia Manuel Sarabia López
09/01/1957 Gallarta 1
253
Guardiola Josep Guardiola Sala
18/01/1971 Santpedor 1
254
Loren Lorenzo Juarros García
07/10/1966 Mambrillas de Lara 1
255
Capdevila Joan Capdevila Méndez
03/02/1978 Tàrrega 1
256
Capdevila Joan Capdevila Méndez
03/02/1978 Tàrrega 1
257
López Rekarte Luis María López Rekarte
26/03/1962 Arrasate 1
258
Jiménez Manuel Jiménez Jiménez
26/01/1964 Arahal 1
259
Solana Jesús Ángel Solana Bermejo
25/12/1964 Arnedo 1
260
Manolo Hierro Manuel Ruiz Hierro
08/02/1962 Vélez-Málaga 1
261
Manolo Manuel Sánchez Delgado
17/01/1965 Cáceres 1
262
Julio Alberto Julio Alberto Moreno Casas
07/10/1958 Candás 1
263
Llorente Francisco Llorente Gento
21/05/1965 Valladolid 1
264
Kiko Francisco Miguel Narváez Machón
26/04/1972 Jerez de la Frontera 1
265
Azpilicueta César Azpilicueta Tanco
28/08/1989 Zizur Nagusia 1
266
Migueli Miguel Bernardo Bianquetti
19/12/1951 Ceuta 1
267
Llorente Francisco Llorente Gento
21/05/1965 Valladolid 1
268
Toni Velamazán Antonio Velamazán Tejedor
22/01/1977 Barcelona 1
269
Butragueño Emilio Butragueño Santos
22/07/1963 Madrid 1
270
Rincón Hipólito Rincón Povedano
28/04/1957 Madrid 1
271
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Vitoria-Gasteiz 1
272
Rincón Hipólito Rincón Povedano
28/04/1957 Madrid 1
273
San José Isidoro San José Pozo
27/10/1955 Madrid 1
274
Ángel González Ángel González Castaños
03/12/1958 Ciudad Rodrigo 1
275
Nimo José Ramón Nimo Maldonado
11/07/1959 Sevilla 1
276
Arteche Juan Carlos Arteche Gómez
11/04/1957 Maliaño 1
277
Valverde Ernesto Valverde Tejedor
09/02/1964 Viandar de la Vera 1
278
Gerardo Gerardo Miranda Concepción
16/11/1956 Nouadhibou 1
279
Alfonso Alfonso Pérez Muñoz
26/09/1972 Getafe 1
280
Aranzábal Agustín Aranzábal Alkorta
15/03/1973 Donostia/San Sebastián 1
281
Esteban Esteban Gutiérrez Fernández
20/10/1960 Oviñana 1
282
Goikoetxea Andoni Goikoetxea Olaskoaga
23/08/1956 Alonsotegi 1
283
Begiristain Aitor Begiristain Mújika
12/08/1964 Olaberria 1
284
Eusebio Eusebio Sacristán Mena
13/04/1964 La Seca 1
285
Eusebio Eusebio Sacristán Mena
13/04/1964 La Seca 1
En actiu la temporada 2019-20
// roll up