Ranking Jugats Consecutius Sense Marcar - Selecció espanyola

# País Àlies Nom Pos Data de naixement Província Lloc de naixement Partits
1
Mestre Manuel Mestre Torres
07/01/1935 Oliva 7
2
Olivella Ferran Olivella Pons
22/06/1936 Poble Sec 6
3
García Hernández Francisco García Hernández
08/07/1954 Madrid 6
4
Jiménez Manuel Enrique Jiménez Abalo
27/10/1956 Vilagarcía de Arousa 6
5
Campanal II Marcelino Vaquero González del Río
13/02/1932 Gijón 5
6
Argilés Antonio Argilés Antón
31/12/1931 Terrassa 5
7
Collar Enrique Collar Monterrubio
02/11/1934 San Juan de Aznalfarache 5
8
Julio Alberto Julio Alberto Moreno Casas
07/10/1958 Candás 4
9
Gallego Ricardo Gallego Redondo
08/02/1959 Madrid 4
10
Vergés Martí Vergés Massa
08/03/1934 Vidreres 4
11
Gensana Enric Gensana Merola
03/06/1936 Lleida 4
12
Quique Ramos Enrique Ramos González
07/03/1956 Madrid 4
13
Montero Enrique Montero Rodríguez
28/12/1954 El Puerto de Santa María 4
14
Valero Antonio Valero Yubero
31/03/1932 Madrid 3
15
Maceda Antonio Maceda Francés
16/05/1957 Sagunt 3
16
Mañó Daniel Mañó Villagrasa
27/02/1932 Sueca 3
17
Canito Nicanor Sagarduy Gonzalo
18/03/1931 Barakaldo 3
18
Sampedro Francisco Sampedro Lluesma
28/01/1934 Canet d'en Berenguer 3
19
Uribe Ignacio Uribe Echevarría
27/12/1933 Bilbao 3
20
Gerardo Gerardo Miranda Concepción
16/11/1956 Nouadhibou 3
21
De Andrés Miguel de Andrés Barace
08/10/1957 Ochagavía 3
22
Etura Manuel González Etura
21/03/1933 Sestao 3
23
Sastre José Sastre Sanz
23/03/1937 Madrid 3
24
Del Sol Luis del Sol Cascajares
06/04/1935 Arcos de Jalón 3
25
Segarra Joan Segarra Iracheta
15/11/1927 Barcelona 3
26
Saura Enrique Saura Gil
02/08/1954 Onda 3
27
Bartolí Juan Bartolí Figueras
30/10/1935 Molins de Rei 3
28
Pepillo José García Castro
10/06/1933 Melilla 3
29
Cundi Secundino Suárez Vázquez
13/04/1955 Sotrondio 3
30
Argote Estanislao Argote Salaberría
21/10/1956 Zarautz 3
31
Marcos Alonso Marcos Alonso Peña
01/10/1959 Santander 3
32
Esteban Vigo Esteban Vigo Benítez
17/01/1955 Vélez-Málaga 3
33
Víctor Muñoz Víctor Muñoz Manrique
15/03/1957 Zaragoza 3
34
Urquiaga Santiago Urquiaga Pérez
18/04/1958 Barakaldo 3
35
Diego José Diego Álvarez Álvarez
21/12/1954 Pino 3
36
Carlos Torres Carlos Torres Barallobre
17/01/1934 A Coruña 2
37
Miguel Miguel González Pérez
27/04/1927 Santa Cruz de La Palma 2
38
Piquer Vicente Piquer Mora
24/02/1935 Algar de Palancia 2
39
Pepillo José García Castro
10/06/1933 Melilla 2
40
Zárraga José María Zárraga Martín
15/08/1930 Getxo 2
41
Marquitos Marcos Alonso Imaz
16/04/1933 Santander 2
42
Fuertes Antonio Fuertes Pascual
03/12/1929 Benimàmet 2
43
Antoniet Antonio Ivorra Ivorra
29/08/1933 Alicante 2
44
Dauder Amaro Dauder Guardiola
02/05/1932 Badalona 2
45
Marcelino Marcelino Pérez Ayllón
13/08/1955 Sabadell 2
46
Marañón Adolfo Pérez Marañón
31/03/1935 Olite 2
47
Mateos Enrique Mateos Mancebo
15/07/1934 Madrid 2
48
Rubio Juan José Rubio Jiménez
28/08/1956 Madrid 2
49
Glaría II Francisco Glaría Jordán
05/03/1932 Villafranca 2
50
Álvarez Antonio Álvarez Giráldez
04/04/1955 Marchena 2
51
Arias Ricardo Penella Arias
25/02/1957 Catarroja 2
52
Mújica Rafael Mújica González
29/11/1927 Las Palmas de Gran Canaria 2
53
Pineda Francisco Pineda García
31/01/1959 Málaga 2
54
Peiró Joaquín Peiró Lucas
29/01/1936 Madrid 2
55
Falín Rafael García Martínez
20/01/1928 Trubia 2
56
Tente Sánchez José Vicente Sánchez Felip
08/10/1956 Barcelona 2
57
Ribelles Enric Ribelles Seró
01/02/1934 Puigverd de Lleida 1
58
Biempica Rafael Biempica Álvarez
02/05/1937 Gijón 1
59
Lalo Eduardo Gómez García-Barbón
14/03/1936 Oviedo 1
60
Bosch Andrés Bosch Pujol
22/02/1931 Barcelona 1
61
Artetxe José Luis Artetxe Muguire
28/06/1930 Getxo 1
62
Tejada Justo Tejada Martínez
06/01/1933 Barcelona 1
63
Tejada Justo Tejada Martínez
06/01/1933 Barcelona 1
64
Vázquez Juan Vázquez Toledo
05/03/1930 La Línea de la Concepción 1
65
Coque Gerardo Coque Benavente
09/03/1928 Valladolid 1
66
Iturriaga Pedro María Iturriaga Zalbidea
07/04/1939 Getxo 1
67
Eulogio Martínez Eulogio Martínez Ramiro
11/03/1935 Asunción 1
68
Curta José Puig Puig
22/02/1922 Sant Martí de Llémena 1
69
Gracia Sigfrido Gracia Royo
27/03/1932 Gavà 1
70
Sabino Sabino Andonegui Belaustegui
16/12/1931 Mutriku 1
71
Parra José Parra Martínez
20/08/1925 Blanes 1
72
Mauri Mauricio Ugartemendia Lauzirika
26/04/1934 Gernika 1
73
Pahiño Manuel Fernández Fernández
21/01/1923 San Paio de Navia 1
74
Prendes José Prendes Vega
12/02/1930 Gijón 1
75
Garay Jesús Garay Vecino
10/09/1930 Bilbao 1
76
Alonso Gabriel Alonso Aristiaguirre
09/11/1923 Hondarribia 1
77
Marcet Francisco Javier Marcet Mundo
26/11/1928 Terrassa 1
78
Cruellas Antonio Cruellas Vilá
03/06/1929 Terrassa 1
79
Liz Manuel Díaz Gil
29/03/1929 Sevilla 1
80
Abel Abel Hernández Sánchez
04/11/1934 Vic 1
81
Domínguez Ernesto Domínguez Hernández
09/03/1941 Móra d'Ebre 1
82
Collar Enrique Collar Monterrubio
02/11/1934 San Juan de Aznalfarache 1
83
Flotats Isidro Flotats Vilanova
02/07/1926 El Pont de Vilomara 1
84
Rafa Rafael Delgado González
24/10/1932 Granada 1
85
Mauro Mauro Rodríguez Cuesta
15/01/1932 Vigo 1
86
Casamitjana David Casamitjana Cabestany
17/05/1932 Castellnou de Seana 1
87
Elizondo Andoni Elizondo Mendiola
05/08/1932 Donostia/San Sebastián 1
88
Wilson Wilson Alfredo Jones Rodríguez
19/05/1934 O Barco de Valdeorras 1
89
Gámiz Emilio Gámiz Cuixart
24/10/1933 Badalona 1
90
Navarro Gilberto Navarro Peidró
27/11/1935 Alcoi 1
91
Guillamón Fernando Guillamón Rodríguez
05/06/1927 Sevilla 1
92
Gordejuela Fermín Gordejuela Roncal
26/08/1933 Pamplona 1
93
Coll Luis Coll Hortal
03/08/1937 Anglès 1
94
Ricardo Ricardo Alós Bailach
11/10/1931 Moncada 1
95
Agustín Agustín Sánchez Quesada
30/08/1931 Santa Cruz de Tenerife 1
96
Seguí Vicente Seguí García
13/12/1927 Valencia 1
97
Rodri Francisco Rodríguez García
08/03/1934 Barcelona 1
98
Sócrates Sócrates Belenguer Pérez
15/07/1928 Losa del Obispo 1
99
Basora Estanislao Basora Brunet
18/11/1926 Valls de Torroella 1
100
Biosca Gustavo Biosca Pagés
29/02/1928 L'Hospitalet de Llobregat 1
101
Moreno Tomás Hernández Burillo
19/02/1930 Zaragoza 1
102
Arcas Julián Arcas Sánchez
07/01/1926 Vélez-Blanco 1
103
Marsal Ramón Marsal Ribó
12/12/1934 Madrid 1
104
Gago Quiliano Gago Benayas
03/02/1928 San Martín de Valderaduey 1
105
Alvarito Álvaro Rodríguez Ros
16/07/1936 Ujo 1
106
Martín José María Martín Rodríguez
25/04/1924 A Coruña 1
107
Herrera Jesús Herrera Alonso
05/02/1938 Gijón 1
108
Casas José Casas Sansoli
06/11/1921 Sabadell 1
109
Chuzo Antonio González Álvarez
28/01/1940 Antequera 1
110
Gento Francisco Gento López
21/10/1933 Guarnizo 1
111
Calpe Antonio Calpe Hernández
04/02/1940 Valencia 1
112
Iborra Vicente Iborra Richart
16/02/1932 Xàtiva 1
113
Rubio Juan José Rubio Jiménez
28/08/1956 Madrid 1
114
Perico Alonso Miguel Ángel Alonso Oyarbide
01/02/1953 Tolosa 1
115
Guillot Vicente Guillot Fabián
15/07/1941 Aldaia 1
116
Redondo José Antonio Redondo García
08/03/1953 Turón 1
117
Paquito Francisco García Gómez
14/02/1938 Oviedo 1
118
Bueno Manuel Bueno Cabral
05/02/1940 Sevilla 1
119
Juani Juan Castillo Barreto
03/10/1955 Las Palmas de Gran Canaria 1
120
Fusté Josep Maria Fusté Blanch
15/04/1941 Linyola 1
121
Tejada Ramón Tejada Acuña
03/10/1943 Córdoba 1
122
Zaldúa José Antonio Zaldúa Urdanavia
15/12/1941 Elizondo 1
123
Arnal Alberto Arnal Andrés
23/09/1939 Manises 1
124
Echeberria Luis María Echeberria Igartua
24/03/1940 Asua 1
125
Calleja Isacio Calleja García
06/12/1936 Valle de Cerrato 1
126
Dani Daniel Ruiz-Bazán Justa
28/06/1951 Sopuerta 1
127
Zoco Ignacio Zoco Esparza
31/07/1939 Garde 1
128
Ansola Fernando Ansola San Martín
27/01/1940 Elgoibar 1
129
Ufarte José Armando Ufarte Ventoso
17/05/1941 Pontevedra 1
130
Grosso Ramón Moreno Grosso
08/12/1943 Madrid 1
131
Pepín José Cuéllar González
11/08/1939 Mérida 1
132
Estella Juan José Estella Salas
13/01/1956 Sant Feliu de Llobregat 1
133
Adelardo Adelardo Rodríguez Sánchez
26/09/1939 Badajoz 1
134
Gallego Francisco Fernández Rodríguez
04/03/1944 Puerto Real 1
135
Morán Enrique Morán Blanco
15/10/1953 Pola de Lena 1
136
Canito José Cano López
22/04/1956 Llavorsí 1
137
Miera Vicente Miera Campos
10/05/1940 Peñacastillo 1
138
Pereda Jesús María Pereda Ruiz de Temiño
15/06/1938 Medina de Pomar 1
139
David Jorge David López Fernández
23/04/1956 Turón 1
140
Juan José Juan José Jiménez Collar
29/07/1957 Cádiz 1
141
Ruiz Sosa Manuel Ruiz Sosa
10/04/1937 Coria del Río 1
142
Camps Antonio Camps Bau
24/05/1938 Sant Joan de Vilatorrada 1
143
Señor Juan Antonio Señor Gómez
26/08/1958 Madrid 1
144
Reija Severino Reija Vázquez
25/11/1938 Lugo 1
145
Arza Juan Arza Íñigo
18/06/1923 Estella 1
146
Miguel Muñoz Miguel Muñoz Mozún
19/01/1922 Madrid 1
147
García Traid José Luis García Traid
06/04/1936 Zaragoza 1
148
Ito Andrés Alonso García
26/04/1961 Salamanca 1
149
Enrique Martín Enrique Martín Monreal Lizarraga
09/03/1956 Tiebas-Muruarte de Reta 1
150
Zaballa Pedro Tomás Zaballa Barquín
29/07/1938 Castro Urdiales 1
151
Orúe José María Orúe Aranguren
17/03/1931 Bilbao 1
152
Félix Ruiz Félix Ruiz Gabari
14/07/1940 Olite 1
153
Ruiz Sosa Manuel Ruiz Sosa
10/04/1937 Coria del Río 1
En actiu la temporada 2019-20