Ranking Jugats Consecutius Sense Encaixar - Selecció espanyola

# País Àlies Nom Pos Data de naixement Província Lloc de naixement Partits
1
Biel Ribas Gabriel Ribas Ródenas
02/12/1985 Palma 5
2
Peña Ignacio Peña Sotorres
02/03/1999 Alicante 4
3
Tenas Arnau Tenas Ureña
30/05/2001 Vic 4
4
Álvaro Álvaro Fernández Llorente
13/04/1998 Arnedo 4
5
Casilla Francisco Casilla Cortés
02/10/1986 Alcover 3
6
Sivera Antonio Sivera Salvá
11/08/1996 Xàbia 3
7
Badía Édgar Badía Guardiola
12/02/1992 Barcelona 3
8
De Gea David de Gea Quintana
07/11/1990 Illescas 3
9
Asenjo Sergio Asenjo Andrés
28/06/1989 Palencia 3
10
De Gea David de Gea Quintana
07/11/1990 Illescas 3
11
Remiro Alejandro Remiro Gargallo
24/03/1995 Cascante 2
12
Dani Martín Daniel Martín Fernández
08/07/1998 Gijón 2
13
Adán Antonio Adán Garrido
13/05/1987 Mejorada del Campo 2
14
Moyá Miguel Ángel Moyá Rumbo
02/04/1984 Binissalem 2
15
Cañizares José Santiago Cañizares Ruiz
18/12/1969 Puertollano 2
16
Badía Édgar Badía Guardiola
12/02/1992 Barcelona 2
17
Rubén Blanco Rubén Santiago Blanco Veiga
25/07/1995 Mos 2
18
Felipe Felipe Ramos Sánchez
10/01/1988 Madrid 2
19
Fernando Fernando Peralta Carrasco
15/08/1961 Ronda 2
20
Felipe Felipe Ramos Sánchez
10/01/1988 Madrid 2
21
Álvaro Álvaro Fernández Calvo
10/04/2000 Madrid 2
22
Sivera Antonio Sivera Salvá
11/08/1996 Xàbia 2
23
Herrero Alfonso Herrero Peinador
21/04/1994 Toledo 2
24
Isidoro Isidoro Cabrera Núñez
17/09/1969 Los Molares 2
25
Yeray Yeray Gómez Ferragut
10/06/1992 Selva 2
26
Mariño Diego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 2
27
Riesgo Asier Riesgo Unamuno
06/10/1983 Deba 2
28
Mariño Diego Mariño Villar
09/05/1990 Vigo 2
29
Unai Simón Unai Simón Mendibil
11/06/1997 Murgia 1
30
Aitor Aitor Fernández Abarisketa
03/05/1991 Arrasate 1
31
Aitor Aitor Fernández Abarisketa
03/05/1991 Arrasate 1
32
Aitor Aitor Fernández Abarisketa
03/05/1991 Arrasate 1
33
Valbuena Raúl Valbuena Cano
23/04/1975 Madrid 1
34
Zaparaín Jorge Zaparaín Sanz
26/04/1984 Zaragoza 1
35
Asenjo Sergio Asenjo Andrés
28/06/1989 Palencia 1
36
Bardají Ander Bardají Maiza
03/05/1995 Lasarte-Oria 1
37
Cantero Ander Cantero Armendariz
09/01/1995 Pamplona 1
38
Cantero Ander Cantero Armendariz
09/01/1995 Pamplona 1
39
Roberto Roberto Jiménez Gago
10/02/1986 Fuenlabrada 1
40
Asenjo Sergio Asenjo Andrés
28/06/1989 Palencia 1
41
De Gea David de Gea Quintana
07/11/1990 Illescas 1
42
Morro Miguel Ángel Morro Muñoz
11/09/2000 Alcalá de Henares 1
43
Adán Antonio Adán Garrido
13/05/1987 Mejorada del Campo 1
44
Remiro Alejandro Remiro Gargallo
24/03/1995 Cascante 1
45
De Gea David de Gea Quintana
07/11/1990 Illescas 1
46
Unai Simón Unai Simón Mendibil
11/06/1997 Murgia 1
47
Tomás Mejías Tomás Mejías Osorio
30/01/1989 Madrid 1
48
Moyá Miguel Ángel Moyá Rumbo
02/04/1984 Binissalem 1
49
Moyá Miguel Ángel Moyá Rumbo
02/04/1984 Binissalem 1
50
Álvaro Álvaro Fernández Calvo
10/04/2000 Madrid 1
51
Agustín Agustín Rodríguez Santiago
10/09/1959 Marín 1
52
Álex Alejandro Sánchez García
30/12/1974 A Coruña 1
53
Álex Sánchez Alejandro Sánchez Benítez
03/02/1991 Barcelona 1
54
Álex Sánchez Alejandro Sánchez Benítez
03/02/1991 Barcelona 1
55
Pacheco Fernando Pacheco Flores
18/05/1992 Badajoz 1
56
Rubén Blanco Rubén Santiago Blanco Veiga
25/07/1995 Mos 1
57
Osorio Antonio Osorio Altamira
28/07/1986 Sevilla 1
58
Rubén Blanco Rubén Santiago Blanco Veiga
25/07/1995 Mos 1
59
Rubén Blanco Rubén Santiago Blanco Veiga
25/07/1995 Mos 1
60
Briones Víctor Briones Larrea
11/05/1970 Legazpi 1
61
Ortolà Adrián Ortolá Vañó
20/08/1993 Xàbia 1
62
Ezkieta Jokin Ezkieta Mendiburu
17/08/1996 Villava 1
63
Fernando Fernando Martínez Rubio
10/06/1990 Murcia 1
64
Yoel Yoel Rodríguez Oterino
28/08/1988 Vigo 1
65
Moyá Miguel Ángel Moyá Rumbo
02/04/1984 Binissalem 1
66
Tenas Arnau Tenas Ureña
30/05/2001 Vic 1
67
Kepa Kepa Arrizabalaga Revuelta
03/10/1994 Ondarroa 1
68
Becerra Isaac Becerra Alguacil
18/06/1988 Badalona 1
69
Joan Garcia Joan Garcia Pons
04/05/2001 Sallent 1
70
Sivera Antonio Sivera Salvá
11/08/1996 Xàbia 1
71
Tenas Arnau Tenas Ureña
30/05/2001 Vic 1
72
Manu Fernández Manuel Fernández Muñiz
09/05/1986 Gijón 1
73
Sotres Daniel Eduardo Sotres Castañeda
21/05/1993 Santiago de Cudeyo 1
74
Soriano Juan Soriano Oropesa
23/08/1997 Benacazón 1
75
Agirre Unai Agirre Manzisidor
19/03/1998 Bergara 1
76
Biel Ribas Gabriel Ribas Ródenas
02/12/1985 Palma 1
En actiu la temporada 2019-20
// roll up