Ranking Partits Substituit - Selecció espanyola

# País Àlies Nom Pos Data de naixement Província Lloc de naixement PX
1
Toni Velamazán Antonio Velamazán Tejedor
22/01/1977 Barcelona Barcelona 5
2
Isco Francisco Román Alarcón Suárez
21/04/1992 Málaga Arroyo de la Miel 3
3
José Mari José María Romero Poyón
10/12/1978 Sevilla Sevilla 3
4
Kiko Francisco Miguel Narváez Machón
26/04/1972 Cádiz Jerez de la Frontera 3
5
David Jorge David López Fernández
23/04/1956 Asturias Turón 3
6
Guardiola Josep Guardiola Sala
18/01/1971 Barcelona Santpedor 2
7
Asensi Juan Manuel Asensi Ripoll
23/09/1949 Alicante Alicante 2
8
Tamudo Raúl Tamudo Montero
19/10/1977 Barcelona Santa Coloma de Gramenet 2
9
Roberto Roberto Luis Fresnedoso Prieto
15/01/1973 Toledo Toledo 2
10
Macanás José Macanás Pérez
15/02/1953 Murcia Los Ramos 2
11
Marina Roberto Simón Marina
28/08/1961 Badajoz Villanueva de la Serena 2
12
Javi Martínez Javier Martínez Aginaga
02/09/1988 Navarra Aiegi 2
13
Manolín Cuesta Manuel de la Cuesta Martínez
26/02/1950 Córdoba Córdoba 2
14
Idiakez Iñigo Idiakez Barkaiztegi
08/11/1973 Guipúzcoa Donostia/San Sebastián 2
15
Angulo Miguel Ángel Angulo Valderrey
23/06/1977 Asturias Oviedo 2
16
Morientes Fernando Morientes Sánchez
05/04/1976 Cáceres Cilleros 2
17
Koke Jorge Resurrección Merodio
08/01/1992 Madrid Madrid 2
18
Montero Enrique Montero Rodríguez
28/12/1954 Cádiz El Puerto de Santa María 2
19
Ángel González Ángel González Castaños
03/12/1958 Salamanca Ciudad Rodrigo 2
20
Rincón Hipólito Rincón Povedano
28/04/1957 Madrid Madrid 2
21
Portugal Miguel Ángel Portugal Vicario
28/11/1955 Burgos Quintanilla de las Viñas 2
22
Alfonso Alfonso Pérez Muñoz
26/09/1972 Madrid Getafe 2
23
Álvarez II Juan Francisco Álvarez Giráldez
25/02/1962 Sevilla Marchena 1
24
Dani Daniel Ruiz-Bazán Justa
28/06/1951 Vizcaya Sopuerta 1
25
San José Isidoro San José Pozo
27/10/1955 Madrid Madrid 1
26
Verdugo Juan Verdugo Pérez
25/05/1949 Córdoba Montilla 1
27
Biosca Antonio Biosca Pérez
08/12/1948 Almería Almería 1
28
Idígoras Santiago Idígoras Bilbao
24/07/1953 Guipúzcoa Oñati 1
29
Fernández Amado Manuel Fernández Amado
14/05/1950 A Coruña Ferrol 1
30
Kortabarría Ignacio Kortabarría Abarrategi
31/07/1950 Guipúzcoa Arrasate 1
31
Bengoetxea José María Bengoetxea Larrinaga
05/01/1956 Vizcaya Ondarroa 1
32
Camus Pedro Camus Pérez
13/07/1955 Cantabria Santander 1
33
Muniain Iker Muniain Goñi
19/12/1992 Navarra Pamplona 1
34
Crispi Rafael Alcaide Crespín
22/05/1948 Sevilla Sevilla 1
35
Chuso Jesús Rodríguez López
29/04/1949 Asturias Oviedo 1
36
Garzón José Luis Garzón Fito
04/08/1946 Valencia Valencia 1
37
Quiles Salvador Escrihuela Quiles
28/02/1951 Valencia Tavernes de la Valldigna 1
38
Grande José Antonio Grande Cereijo
17/09/1947 Valencia Valencia 1
39
Jaén Rafael Jaén Rodríguez
03/01/1949 Córdoba Córdoba 1
40
Valdés Crisanto García Valdés
15/03/1947 Asturias Mieres 1
41
Manolo Manuel Rodríguez Alfonso
22/12/1947 Pontevedra Cangas 1
42
Juan Juan Fernández Vilela
16/09/1948 A Coruña Ferrol 1
43
Lasa José María Lasa Ibarguren
03/03/1948 Guipúzcoa Andoain 1
44
Vitoria Alberto Vitoria Soria
11/01/1956 Soria Soria 1
45
Aguilar Francisco Aguilar Fernández
10/05/1952 Córdoba Córdoba 1
46
Joaquín José Joaquín Pichardo Fernández
12/08/1959 Huelva Rociana del Condado 1
47
Rubio Juan José Rubio Jiménez
28/08/1956 Madrid Madrid 1
48
Robi Valentín Jorge Sánchez
09/01/1951 Granada Granada 1
49
Benito Gregorio Benito Rubio
21/10/1946 Toledo Puente del Arzobispo 1
50
Churruca José Ignacio Churruca Sistiaga
28/01/1949 Guipúzcoa Zarautz 1
51
Santillana Carlos Alonso González
23/08/1952 Cantabria Santillana del Mar 1
52
Marcos Alonso Marcos Alonso Peña
01/10/1959 Cantabria Santander 1
53
Gerardo Gerardo Miranda Concepción
16/11/1956 Nouadhibou 1
54
Cholo José Ángel Ruiz López
02/04/1962 Burgos Burgos 1
55
Aspiazu Jon Iñaki Aspiazu San Emeterio
05/11/1962 Vizcaya Bilbao 1
56
Capdevila Joan Capdevila Méndez
03/02/1978 Lleida Tàrrega 1
57
De la Peña Iván de la Peña López
06/05/1976 Cantabria Santander 1
58
Mendieta Gaizka Mendieta Zabala
27/03/1974 Vizcaya Lekeitio 1
59
Patxi Salinas Francisco Salinas Fernández
17/11/1963 Vizcaya Bilbao 1
60
Amavisca José Emilio Amavisca Gárate
19/06/1971 Cantabria Laredo 1
61
Francisco Francisco Javier López Alfaro
01/11/1962 Sevilla Osuna 1
62
Eusebio Eusebio Sacristán Mena
13/04/1964 Valladolid La Seca 1
63
Esteban Esteban Gutiérrez Fernández
20/10/1960 Asturias Oviñana 1
64
Quique Enrique Sánchez Flores
02/02/1965 Madrid Madrid 1
65
Albelda David Albelda Aliqués
01/09/1977 Valencia La Pobla Llarga 1
66
Marchena Carlos Marchena López
31/07/1979 Sevilla Las Cabezas de San Juan 1
67
Parra Antonio Joaquín Parra Fernández
17/06/1961 Sevilla Sevilla 1
68
Llorente Francisco Llorente Gento
21/05/1965 Valladolid Valladolid 1
69
José Ignacio José Ignacio Sáenz Marín
28/09/1973 La Rioja Logroño 1
70
Sietes José Manuel Suárez Rivas
18/02/1974 Asturias Sietes 1
71
Gallego José Ramón Gallego Souto
07/08/1959 Vizcaya Durango 1
72
Cundi Secundino Suárez Vázquez
13/04/1955 Asturias Sotrondio 1
73
Manolo José Manuel Martínez Toral
29/10/1960 Murcia Caravaca de la Cruz 1
74
Quique Ramos Enrique Ramos González
07/03/1956 Madrid Madrid 1
75
Xavi Xavier Hernández Creus
25/01/1980 Barcelona Terrassa 1
76
Víctor Muñoz Víctor Muñoz Manrique
15/03/1957 Zaragoza Zaragoza 1
77
Urbano Urbano Ortega Cuadros
22/12/1961 Jaén Beas de Segura 1
78
Korino Sergio Corino Ramón
10/10/1974 Vizcaya Barakaldo 1
79
Robert Roberto Fernández Bonillo
05/07/1962 Castellón Betxí 1
80
Martín Vázquez Rafael Martín Vázquez
25/09/1965 Madrid Madrid 1
81
Berges Rafael Berges Martín
21/01/1971 Córdoba Córdoba 1
82
Lasa Mikel Lasa Goikoetxea
09/09/1971 Guipúzcoa Legorreta 1
83
Sarabia Manuel Sarabia López
09/01/1957 Vizcaya Gallarta 1
84
Manolo Manuel Sánchez Delgado
17/01/1965 Cáceres Cáceres 1
85
Manolo Hierro Manuel Ruiz Hierro
08/02/1962 Málaga Vélez-Málaga 1
86
Julio Alberto Julio Alberto Moreno Casas
07/10/1958 Asturias Candás 1
87
Migueli Miguel Bernardo Bianquetti
19/12/1951 Ceuta Ceuta 1
88
Adrián López Adrián López Álvarez
08/01/1988 Asturias Teverga 1
En actiu la temporada 2019-20