Ranking Partits Jugats

En groc es marquen els que encara estan en actiu la temporada 2018-19
Llistat Jugadors
# País Àlies Nom Dem Data de naixement Província Lloc de naixement PJ
1
PepilloJosé García Castro
10/06/1933MelillaMelilla9
2
CollarEnrique Collar Monterrubio
02/11/1934SevillaSan Juan de Aznalfarache7
3
MestreManuel Mestre Torres
07/01/1935ValenciaOliva7
4
OlivellaFerran Olivella Pons
22/06/1936BarcelonaPoble Sec6
5
García HernándezFrancisco García Hernández
08/07/1954MadridMadrid6
6
JiménezManuel Enrique Jiménez Abalo
27/10/1956PontevedraVilagarcía de Arousa6
7
TejadaJusto Tejada Martínez
06/01/1933BarcelonaBarcelona6
8
Campanal IIMarcelino Vaquero González del Río
13/02/1932AsturiasGijón5
9
RubioJuan José Rubio Jiménez
28/08/1956MadridMadrid5
10
UrrutiFrancisco Javier González Urruticoechea
17/02/1952GuipúzcoaDonostia/San Sebastián5
11
PeiróJoaquín Peiró Lucas
29/01/1936MadridMadrid5
12
ArgilésAntonio Argilés Antón
31/12/1931BarcelonaTerrassa5
13
VicenteJosé Vicente Train
19/12/1931BarcelonaBarcelona5
14
VergésMartí Vergés Massa
08/03/1934GironaVidreres4
15
GensanaEnric Gensana Merola
03/06/1936LleidaLleida4
16
MonteroEnrique Montero Rodríguez
28/12/1954CádizEl Puerto de Santa María4
17
Julio AlbertoJulio Alberto Moreno Casas
07/10/1958AsturiasCandás4
18
Quique RamosEnrique Ramos González
07/03/1956MadridMadrid4
19
GallegoRicardo Gallego Redondo
08/02/1959MadridMadrid4
20
ValeroAntonio Valero Yubero
31/03/1932MadridMadrid3
21
De AndrésMiguel de Andrés Barace
08/10/1957NavarraOchagavía3
22
SampedroFrancisco Sampedro Lluesma
28/01/1934ValenciaCanet d'en Berenguer3
23
BartolíJuan Bartolí Figueras
30/10/1935BarcelonaMolins de Rei3
24
SauraEnrique Saura Gil
02/08/1954CastellónOnda3
25
Ruiz SosaManuel Ruiz Sosa
10/04/1937SevillaCoria del Río3
26
AraquistainJosé Araquistain Arrieta
04/03/1937GuipúzcoaAzkoitia3
27
Del SolLuis del Sol Cascajares
06/04/1935SoriaArcos de Jalón3
28
PesudoJosé Manuel Pesudo Soler
11/06/1936CastellónAlmassora3
29
DiegoJosé Diego Álvarez Álvarez
21/12/1954LugoPino3
30
EturaManuel González Etura
21/03/1933VizcayaSestao3
31
MateosEnrique Mateos Mancebo
15/07/1934MadridMadrid3
32
UrquiagaSantiago Urquiaga Pérez
18/04/1958VizcayaBarakaldo3
33
MacedaAntonio Maceda Francés
16/05/1957ValenciaSagunt3
34
MañóDaniel Mañó Villagrasa
27/02/1932ValenciaSueca3
35
Esteban VigoEsteban Vigo Benítez
17/01/1955MálagaVélez-Málaga3
36
GerardoGerardo Miranda Concepción
16/11/1956Nouadhibou3
37
SegarraJoan Segarra Iracheta
15/11/1927BarcelonaBarcelona3
38
Víctor MuñozVíctor Muñoz Manrique
15/03/1957ZaragozaZaragoza3
39
CundiSecundino Suárez Vázquez
13/04/1955AsturiasSotrondio3
40
UribeIgnacio Uribe Echevarría
27/12/1933VizcayaBilbao3
41
Marcos AlonsoMarcos Alonso Peña
01/10/1959CantabriaSantander3
42
CanitoNicanor Sagarduy Gonzalo
18/03/1931VizcayaBarakaldo3
43
ArgoteEstanislao Argote Salaberría
21/10/1956GuipúzcoaZarautz3
44
SastreJosé Sastre Sanz
23/03/1937MadridMadrid3
45
Juan AlonsoJuan Adelarpe Alonso
13/12/1927GuipúzcoaHondarribia3
46
MarañónAdolfo Pérez Marañón
31/03/1935NavarraOlite2
47
MarcelinoMarcelino Martínez Cao
29/04/1940A CoruñaAres2
48
MiguelMiguel González Pérez
27/04/1927Santa Cruz de TenerifeSanta Cruz de La Palma2
49
Glaría IIFrancisco Glaría Jordán
05/03/1932NavarraVillafranca2
50
FuertesAntonio Fuertes Pascual
03/12/1929ValenciaBenimàmet2
51
AntonietAntonio Ivorra Ivorra
29/08/1933AlicanteAlicante2
52
ZárragaJosé María Zárraga Martín
15/08/1930VizcayaGetxo2
53
RibellesEnric Ribelles Seró
01/02/1934LleidaPuigverd de Lleida2
54
BoschAndrés Bosch Pujol
22/02/1931BarcelonaBarcelona2
55
AgustínAgustín Sánchez Quesada
30/08/1931Santa Cruz de TenerifeSanta Cruz de Tenerife2
56
PiquerVicente Piquer Mora
24/02/1935ValenciaAlgar de Palancia2
57
Carlos TorresCarlos Torres Barallobre
17/01/1934A CoruñaA Coruña2
58
Carmelo CedrúnCarmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930VizcayaAmorebieta-Etxano2
59
BuenoManuel Bueno Cabral
05/02/1940SevillaSevilla2
60
DauderAmaro Dauder Guardiola
02/05/1932BarcelonaBadalona2
61
MarcelinoMarcelino Pérez Ayllón
13/08/1955BarcelonaSabadell2
62
Perico AlonsoMiguel Ángel Alonso Oyarbide
01/02/1953GuipúzcoaTolosa2
63
AdelardoAdelardo Rodríguez Sánchez
26/09/1939BadajozBadajoz2
64
MújicaRafael Mújica González
29/11/1927Las PalmasLas Palmas de Gran Canaria2
65
PinedaFrancisco Pineda García
31/01/1959MálagaMálaga2
66
SánchezJosé Vicente Sánchez Felip
08/10/1956BarcelonaBarcelona2
67
BadenesManuel Badenes Calduch
30/11/1928CastellónCastelló de la Plana2
68
ÁlvarezAntonio Álvarez Giráldez
04/04/1955SevillaMarchena2
69
DaniDaniel Ruiz-Bazán Justa
28/06/1951VizcayaSopuerta2
70
FalínRafael García Martínez
20/01/1928AsturiasTrubia2
71
MoránEnrique Morán Blanco
15/10/1953AsturiasPola de Lena2
72
MarquitosMarcos Alonso Imaz
16/04/1933CantabriaSantander2
73
AriasRicardo Penella Arias
25/02/1957ValenciaCatarroja2
74
VillaverdeRamón Alberto Villaverde Vázquez
16/03/1930Montevideo1
75
BazánPedro Bazán Romero
26/03/1922SevillaLa Algaba1
76
RodriFrancisco Rodríguez García
08/03/1934BarcelonaBarcelona1
77
CruellasAntonio Cruellas Vilá
03/06/1929BarcelonaTerrassa1
78
SócratesSócrates Belenguer Pérez
15/07/1928ValenciaLosa del Obispo1
79
PahiñoManuel Fernández Fernández
21/01/1923PontevedraSan Paio de Navia1
80
MarcetFrancisco Javier Marcet Mundo
26/11/1928BarcelonaTerrassa1
81
ParraJosé Parra Martínez
20/08/1925GironaBlanes1
82
MartínJosé María Martín Rodríguez
25/04/1924A CoruñaA Coruña1
83
PrendesJosé Prendes Vega
12/02/1930AsturiasGijón1
84
IgoaSilvestre Igoa Garciandía
05/09/1920GuipúzcoaAñorga1
85
AlonsoGabriel Alonso Aristiaguirre
09/11/1923GuipúzcoaHondarribia1
86
OntoriaSebastián Ontoria Escolaza
20/01/1920GuipúzcoaDonostia/San Sebastián1
87
VelascoJuan Zambudio Velasco
25/11/1922MurciaAlquerías1
88
MarsalRamón Marsal Ribó
12/12/1934MadridMadrid1
89
EscuderoAdrián Escudero García
24/11/1927MadridMadrid1
90
LizManuel Díaz Gil
29/03/1929SevillaSevilla1
91
CasamitjanaDavid Casamitjana Cabestany
17/05/1932LleidaCastellnou de Seana1
92
BustoJosé María Busto Llano
12/11/1923VizcayaPortugalete1
93
OlmedoPablo Olmedo Garmendia
13/04/1929MadridMadrid1
94
MauroMauro Rodríguez Cuesta
15/01/1932PontevedraVigo1
95
DomingoJesús Domingo Gavín
08/11/1930ZaragozaZaragoza1
96
RamoníRamón Martínez Pérez
06/02/1929MelillaMelilla1
97
BuquéEnrique Buqué Rojals
24/11/1927BarcelonaBarcelona1
98
DomínguezErnesto Domínguez Hernández
09/03/1941TarragonaMóra d'Ebre1
99
SiónManuel Álvarez Sión
01/01/1928AsturiasLa Felguera1
100
CoqueGerardo Coque Benavente
09/03/1928ValladolidValladolid1
101
FlotatsIsidro Flotats Vilanova
02/07/1926BarcelonaEl Pont de Vilomara1
102
RafaRafael Delgado González
24/10/1932GranadaGranada1
103
SeguíVicente Seguí García
13/12/1927ValenciaValencia1
104
CollLuis Coll Hortal
03/08/1937GironaAnglès1
105
BasoraEstanislao Basora Brunet
18/11/1926BarcelonaValls de Torroella1
106
BioscaGustavo Biosca Pagés
29/02/1928BarcelonaL'Hospitalet de Llobregat1
107
ManchónEduardo Manchón Molina
24/07/1930BarcelonaBarcelona1
108
ElizondoAndoni Elizondo Mendiola
05/08/1932GuipúzcoaDonostia/San Sebastián1
109
MorenoTomás Hernández Burillo
19/02/1930ZaragozaZaragoza1
110
WilsonWilson Alfredo Jones Rodríguez
19/05/1934OurenseO Barco de Valdeorras1
111
NavarroGilberto Navarro Peidró
27/11/1935AlicanteAlcoi1
112
ArcasJulián Arcas Sánchez
07/01/1926AlmeríaVélez-Blanco1
113
GagoQuiliano Gago Benayas
03/02/1928ZamoraSan Martín de Valderaduey1
114
GuillamónFernando Guillamón Rodríguez
05/06/1927SevillaSevilla1
115
GordejuelaFermín Gordejuela Roncal
26/08/1933NavarraPamplona1
116
GámizEmilio Gámiz Cuixart
24/10/1933BarcelonaBadalona1
117
HerreraJesús Herrera Alonso
05/02/1938AsturiasGijón1
118
RicardoRicardo Alós Bailach
11/10/1931ValenciaMoncada1
119
AgustínAgustín Rodríguez Santiago
10/09/1959PontevedraMarín1
120
ParedesJosé Paredes Gimeno
01/02/1933ValenciaAlbal1
121
FustéJosep Maria Fusté Blanch
15/04/1941LleidaLinyola1
122
TejadaRamón Tejada Acuña
03/10/1943CórdobaCórdoba1
123
ZaldúaJosé Antonio Zaldúa Urdanavia
15/12/1941NavarraElizondo1
124
ArnalAlberto Arnal Andrés
23/09/1939ValenciaManises1
125
EcheberriaLuis María Echeberria Igartua
24/03/1940VizcayaAsua1
126
CallejaIsacio Calleja García
06/12/1936PalenciaValle de Cerrato1
127
ZocoIgnacio Zoco Esparza
31/07/1939NavarraGarde1
128
AnsolaFernando Ansola San Martín
27/01/1940GuipúzcoaElgoibar1
129
UfarteJosé Armando Ufarte Ventoso
17/05/1941PontevedraPontevedra1
130
GrossoRamón Moreno Grosso
08/12/1943MadridMadrid1
131
José MaríaJosé María García Lavilla
23/05/1942AsturiasPola de Siero1
132
Arieta IIAntón Arieta-Araunabeña Piedra
06/01/1946VizcayaDurango1
133
GallegoFrancisco Fernández Rodríguez
04/03/1944CádizPuerto Real1
134
PaquitoFrancisco García Gómez
14/02/1938AsturiasOviedo1
135
MagureguiJosé María Maguregui Ibargutxi
16/03/1934VizcayaUgao-Miraballes1
136
DavidJorge David López Fernández
23/04/1956AsturiasTurón1
137
CanitoJosé Cano López
22/04/1956LleidaLlavorsí1
138
EstellaJuan José Estella Salas
13/01/1956BarcelonaSant Feliu de Llobregat1
139
JuaniJuan José Castillo Barreto
03/10/1955Las PalmasLas Palmas de Gran Canaria1
140
SantillanaCarlos Alonso González
23/08/1952CantabriaSantillana del Mar1
141
ItoAndrés Alonso García
26/04/1961SalamancaSalamanca1
142
Enrique MartínEnrique Martín Monreal Lizarraga
09/03/1956NavarraPamplona1
143
AmadorAmador Lorenzo Lemos
29/09/1954PontevedraBueu1
144
Pichi AlonsoÀngel Alonso Herrera
17/12/1954CastellónBenicarló1
145
SeñorJuan Antonio Señor Gómez
26/08/1958MadridMadrid1
146
Juan JoséJuan José Jiménez Collar
29/07/1957CádizCádiz1
147
SempereJosé Manuel Sempere Macià
15/02/1958AlicanteTorrellano1
148
BuyoFrancisco Buyo Sánchez
13/01/1958A CoruñaBetanzos1
149
RedondoJosé Antonio Redondo García
08/03/1953AsturiasTurón1
150
ChuzoAntonio González Álvarez
28/01/1940MálagaAntequera1
151
GuillotVicente Guillot Fabián
15/07/1941ValenciaAldaia1
152
IborraVicente Iborra Richart
16/02/1932ValenciaXàtiva1
153
AbelAbel Hernández Sánchez
04/11/1934BarcelonaVic1
154
VázquezJuan Vázquez Toledo
05/03/1930CádizLa Línea de la Concepción1
155
ArtetxeJosé Luis Artetxe Muguire
28/06/1930VizcayaGetxo1
156
BiempicaRafael Biempica Álvarez
02/05/1937AsturiasGijón1
157
LaloEduardo Gómez García-Barbón
14/03/1936AsturiasOviedo1
158
IturriagaPedro María Iturriaga Zalbidea
07/04/1939VizcayaGetxo1
159
Eulogio MartínezEulogio Martínez Ramiro
11/03/1935Asunción1
160
GraciaSigfrido Gracia Royo
27/03/1932BarcelonaGavà1
161
SabinoSabino Andonegui Belaustegui
16/12/1931GuipúzcoaMutriku1
162
MauriMauricio Ugartemendia Lauzirika
26/04/1934VizcayaGernika1
163
GarayJesús Garay Vecino
10/09/1930VizcayaBilbao1
164
CurtaJosé Puig Puig
22/02/1922GironaSant Martí de Llémena1
165
ArietaEneko Arieta-Araunabeña Piedra
21/08/1933VizcayaDurango1
166
PepínJosé Cuéllar González
11/08/1939BadajozMérida1
167
FernándezJosé Antonio Fernández Blanco
26/12/1940VizcayaBilbao1
168
Félix RuizFélix Ruiz Gabari
14/07/1940NavarraOlite1
169
CampsAntonio Camps Bau
24/05/1938BarcelonaSant Joan de Vilatorrada1
170
OrúeJosé María Orúe Aranguren
17/03/1931VizcayaBilbao1
171
ReijaSeverino Reija Vázquez
25/11/1938LugoLugo1
172
PazosManuel Pazos González
17/03/1930PontevedraCambados1
173
ArzaJuan Arza Íñigo
18/06/1923NavarraEstella1
174
Miguel MuñozMiguel Muñoz Mozún
19/01/1922MadridMadrid1
175
García TraidJosé Luis García Traid
06/04/1936ZaragozaZaragoza1
176
Koldo AguirreKoldo Aguirre Bidaurrazaga
27/04/1939VizcayaSondika1
177
ZaballaPedro Tomás Zaballa Barquín
29/07/1938CantabriaCastro Urdiales1
178
PeredaJesús María Pereda Ruiz de Temiño
15/06/1938BurgosMedina de Pomar1
179
MieraVicente Miera Campos
10/05/1940CantabriaPeñacastillo1
180
GentoFrancisco Gento López
21/10/1933CantabriaGuarnizo1
181
CalpeAntonio Calpe Hernández
04/02/1940ValenciaValencia1
182
AlvaritoÁlvaro Rodríguez Ros
16/07/1936AsturiasUjo1
183
CasasJosé Casas Sansoli
06/11/1921BarcelonaSabadell1
Última actualització: 21/05/2019