Ranking Partits Guanyats

En groc es marquen els que encara estan en actiu la temporada 2018-19
Llistat Jugadors
# País Àlies Nom Dem Data de naixement Lloc de naixement PG
1
CollarEnrique Collar Monterrubio
02/11/1934San Juan de Aznalfarache6
2
PepilloJosé García Castro
10/06/1933Melilla6
3
PeiróJoaquín Peiró Lucas
29/01/1936Madrid4
4
MestreManuel Mestre Torres
07/01/1935Oliva4
5
TejadaJusto Tejada Martínez
06/01/1933Barcelona4
6
PesudoJosé Manuel Pesudo Soler
11/06/1936Almassora3
7
ArgilésAntonio Argilés Antón
31/12/1931Terrassa3
8
OlivellaFerran Olivella Pons
22/06/1936Poble Sec3
9
SegarraJoan Segarra Iracheta
15/11/1927Barcelona3
10
GensanaEnric Gensana Merola
03/06/1936Lleida3
11
Campanal IIMarcelino Vaquero González del Río
13/02/1932Gijón3
12
CanitoNicanor Sagarduy Gonzalo
18/03/1931Barakaldo3
13
García HernándezFrancisco García Hernández
08/07/1954Madrid3
14
MateosEnrique Mateos Mancebo
15/07/1934Madrid3
15
VergésMartí Vergés Massa
08/03/1934Vidreres3
16
Julio AlbertoJulio Alberto Moreno Casas
07/10/1958Candás3
17
SastreJosé Sastre Sanz
23/03/1937Madrid2
18
Juan AlonsoJuan Adelarpe Alonso
13/12/1927Hondarribia2
19
AdelardoAdelardo Rodríguez Sánchez
26/09/1939Badajoz2
20
MarquitosMarcos Alonso Imaz
16/04/1933Santander2
21
Ruiz SosaManuel Ruiz Sosa
10/04/1937Coria del Río2
22
UribeIgnacio Uribe Echevarría
27/12/1933Bilbao2
23
MarcelinoMarcelino Martínez Cao
29/04/1940Ares2
24
AraquistainJosé Araquistain Arrieta
04/03/1937Azkoitia2
25
ValeroAntonio Valero Yubero
31/03/1932Madrid2
26
BuenoManuel Bueno Cabral
05/02/1940Sevilla2
27
Del SolLuis del Sol Cascajares
06/04/1935Arcos de Jalón2
28
Carmelo CedrúnCarmelo Cedrún Ochandategui
06/12/1930Amorebieta-Etxano2
29
ZárragaJosé María Zárraga Martín
15/08/1930Getxo2
30
MañóDaniel Mañó Villagrasa
27/02/1932Sueca2
31
AgustínAgustín Sánchez Quesada
30/08/1931Santa Cruz de Tenerife2
32
MiguelMiguel González Pérez
27/04/1927Santa Cruz de La Palma2
33
MoránEnrique Morán Blanco
15/10/1953Pola de Lena2
34
BadenesManuel Badenes Calduch
30/11/1928Castelló de la Plana2
35
JiménezManuel Enrique Jiménez Abalo
27/10/1956Vilagarcía de Arousa2
36
AriasRicardo Penella Arias
25/02/1957Catarroja2
37
ÁlvarezAntonio Álvarez Giráldez
04/04/1955Marchena2
38
Esteban VigoEsteban Vigo Benítez
17/01/1955Vélez-Málaga2
39
CundiSecundino Suárez Vázquez
13/04/1955Sotrondio2
40
VicenteJosé Vicente Train
19/12/1931Barcelona2
41
RubioJuan José Rubio Jiménez
28/08/1956Madrid2
42
GerardoGerardo Miranda Concepción
16/11/1956Nouadhibou2
43
BartolíJuan Bartolí Figueras
30/10/1935Molins de Rei2
44
MújicaRafael Mújica González
29/11/1927Las Palmas de Gran Canaria2
45
UrrutiFrancisco Javier González Urruticoechea
17/02/1952Donostia/San Sebastián2
46
MarsalRamón Marsal Ribó
12/12/1934Madrid1
47
DauderAmaro Dauder Guardiola
02/05/1932Badalona1
48
VázquezJuan Vázquez Toledo
05/03/1930La Línea de la Concepción1
49
ArtetxeJosé Luis Artetxe Muguire
28/06/1930Getxo1
50
RibellesEnric Ribelles Seró
01/02/1934Puigverd de Lleida1
51
BoschAndrés Bosch Pujol
22/02/1931Barcelona1
52
AbelAbel Hernández Sánchez
04/11/1934Vic1
53
AlvaritoÁlvaro Rodríguez Ros
16/07/1936Ujo1
54
EscuderoAdrián Escudero García
24/11/1927Madrid1
55
SócratesSócrates Belenguer Pérez
15/07/1928Losa del Obispo1
56
AgustínAgustín Rodríguez Santiago
10/09/1959Marín1
57
SampedroFrancisco Sampedro Lluesma
28/01/1934Canet d'en Berenguer1
58
FalínRafael García Martínez
20/01/1928Trubia1
59
VelascoJuan Zambudio Velasco
25/11/1922Alquerías1
60
OntoriaSebastián Ontoria Escolaza
20/01/1920Donostia/San Sebastián1
61
AlonsoGabriel Alonso Aristiaguirre
09/11/1923Hondarribia1
62
IgoaSilvestre Igoa Garciandía
05/09/1920Añorga1
63
PahiñoManuel Fernández Fernández
21/01/1923San Paio de Navia1
64
ParraJosé Parra Martínez
20/08/1925Blanes1
65
MarcetFrancisco Javier Marcet Mundo
26/11/1928Terrassa1
66
CruellasAntonio Cruellas Vilá
03/06/1929Terrassa1
67
BazánPedro Bazán Romero
26/03/1922La Algaba1
68
MartínJosé María Martín Rodríguez
25/04/1924A Coruña1
69
LizManuel Díaz Gil
29/03/1929Sevilla1
70
BustoJosé María Busto Llano
12/11/1923Portugalete1
71
RodriFrancisco Rodríguez García
08/03/1934Barcelona1
72
MorenoTomás Hernández Burillo
19/02/1930Zaragoza1
73
BasoraEstanislao Basora Brunet
18/11/1926Valls de Torroella1
74
OlmedoPablo Olmedo Garmendia
13/04/1929Madrid1
75
GámizEmilio Gámiz Cuixart
24/10/1933Badalona1
76
MauroMauro Rodríguez Cuesta
15/01/1932Vigo1
77
DomingoJesús Domingo Gavín
08/11/1930Zaragoza1
78
BuquéEnrique Buqué Rojals
24/11/1927Barcelona1
79
DomínguezErnesto Domínguez Hernández
09/03/1941Móra d'Ebre1
80
Carlos TorresCarlos Torres Barallobre
17/01/1934A Coruña1
81
Glaría IIFrancisco Glaría Jordán
05/03/1932Villafranca1
82
FlotatsIsidro Flotats Vilanova
02/07/1926El Pont de Vilomara1
83
FuertesAntonio Fuertes Pascual
03/12/1929Benimàmet1
84
HerreraJesús Herrera Alonso
05/02/1938Gijón1
85
WilsonWilson Alfredo Jones Rodríguez
19/05/1934O Barco de Valdeorras1
86
ManchónEduardo Manchón Molina
24/07/1930Barcelona1
87
MarañónAdolfo Pérez Marañón
31/03/1935Olite1
88
FernándezJosé Antonio Fernández Blanco
26/12/1940Bilbao1
89
Eulogio MartínezEulogio Martínez Ramiro
11/03/1935Asunción1
90
AnsolaFernando Ansola San Martín
27/01/1940Elgoibar1
91
UfarteJosé Armando Ufarte Ventoso
17/05/1941Pontevedra1
92
GrossoRamón Moreno Grosso
08/12/1943Madrid1
93
José MaríaJosé María García Lavilla
23/05/1942Pola de Siero1
94
Arieta IIAntón Arieta-Araunabeña Piedra
06/01/1946Durango1
95
GallegoFrancisco Fernández Rodríguez
04/03/1944Puerto Real1
96
MagureguiJosé María Maguregui Ibargutxi
16/03/1934Ugao-Miraballes1
97
SauraEnrique Saura Gil
02/08/1954Onda1
98
DiegoJosé Diego Álvarez Álvarez
21/12/1954Pino1
99
CanitoJosé Cano López
22/04/1956Llavorsí1
100
EstellaJuan José Estella Salas
13/01/1956Sant Feliu de Llobregat1
101
DaniDaniel Ruiz-Bazán Justa
28/06/1951Sopuerta1
102
ZocoIgnacio Zoco Esparza
31/07/1939Garde1
103
JuaniJuan José Castillo Barreto
03/10/1955Las Palmas de Gran Canaria1
104
Perico AlonsoMiguel Ángel Alonso Oyarbide
01/02/1953Tolosa1
105
SantillanaCarlos Alonso González
23/08/1952Santillana del Mar1
106
SánchezJosé Vicente Sánchez Felip
08/10/1956Barcelona1
107
ItoAndrés Alonso García
26/04/1961Salamanca1
108
Enrique MartínEnrique Martín Monreal Lizarraga
09/03/1956Pamplona1
109
GallegoRicardo Gallego Redondo
08/02/1959Madrid1
110
Pichi AlonsoÀngel Alonso Herrera
17/12/1954Benicarló1
111
Quique RamosEnrique Ramos González
07/03/1956Madrid1
112
SeñorJuan Antonio Señor Gómez
26/08/1958Madrid1
113
MonteroEnrique Montero Rodríguez
28/12/1954El Puerto de Santa María1
114
Juan JoséJuan José Jiménez Collar
29/07/1957Cádiz1
115
SempereJosé Manuel Sempere Macià
15/02/1958Torrellano1
116
De AndrésMiguel de Andrés Barace
08/10/1957Ochagavía1
117
CallejaIsacio Calleja García
06/12/1936Valle de Cerrato1
118
EcheberriaLuis María Echeberria Igartua
24/03/1940Asua1
119
ArnalAlberto Arnal Andrés
23/09/1939Manises1
120
MauriMauricio Ugartemendia Lauzirika
26/04/1934Gernika1
121
PiquerVicente Piquer Mora
24/02/1935Algar de Palancia1
122
GarayJesús Garay Vecino
10/09/1930Bilbao1
123
EturaManuel González Etura
21/03/1933Sestao1
124
ArietaEneko Arieta-Araunabeña Piedra
21/08/1933Durango1
125
PepínJosé Cuéllar González
11/08/1939Mérida1
126
CurtaJosé Puig Puig
22/02/1922Sant Martí de Llémena1
127
AntonietAntonio Ivorra Ivorra
29/08/1933Alicante1
128
Félix RuizFélix Ruiz Gabari
14/07/1940Olite1
129
CampsAntonio Camps Bau
24/05/1938Sant Joan de Vilatorrada1
130
OrúeJosé María Orúe Aranguren
17/03/1931Bilbao1
131
ReijaSeverino Reija Vázquez
25/11/1938Lugo1
132
PazosManuel Pazos González
17/03/1930Cambados1
133
ArzaJuan Arza Íñigo
18/06/1923Estella1
134
Miguel MuñozMiguel Muñoz Mozún
19/01/1922Madrid1
135
García TraidJosé Luis García Traid
06/04/1936Zaragoza1
136
Koldo AguirreKoldo Aguirre Bidaurrazaga
27/04/1939Sondika1
137
ZaballaPedro Tomás Zaballa Barquín
29/07/1938Castro Urdiales1
138
PeredaJesús María Pereda Ruiz de Temiño
15/06/1938Medina de Pomar1
139
MieraVicente Miera Campos
10/05/1940Peñacastillo1
140
CalpeAntonio Calpe Hernández
04/02/1940Valencia1
141
GuillotVicente Guillot Fabián
15/07/1941Aldaia1
142
ChuzoAntonio González Álvarez
28/01/1940Antequera1
143
PaquitoFrancisco García Gómez
14/02/1938Oviedo1
144
FustéJosep Maria Fusté Blanch
15/04/1941Linyola1
145
TejadaRamón Tejada Acuña
03/10/1943Córdoba1
146
ZaldúaJosé Antonio Zaldúa Urdanavia
15/12/1941Elizondo1
147
IturriagaPedro María Iturriaga Zalbidea
07/04/1939Getxo1
148
CasasJosé Casas Sansoli
06/11/1921Sabadell1
Última actualització: 21/05/2019