Ranking Minuts Jugats - Selecció espanyola

# País Àlies Nom Pos Data de naixement Província Lloc de naixement Min
1
David Jorge David López Fernández
23/04/1956 Asturias Turón 1131
2
Buyo Francisco Buyo Sánchez
13/01/1958 A Coruña Betanzos 1080
3
Víctor Muñoz Víctor Muñoz Manrique
15/03/1957 Zaragoza Zaragoza 975
4
Joaquín Joaquín Alonso González
09/06/1956 Asturias Oviedo 920
5
Rubio Juan José Rubio Jiménez
28/08/1956 Madrid Madrid 898
6
Urquiaga Santiago Urquiaga Pérez
18/04/1958 Vizcaya Barakaldo 810
7
Solsona Daniel Solsona Puig
18/01/1952 Barcelona Cornellà de Llobregat 720
8
Marcos Alonso Marcos Alonso Peña
01/10/1959 Cantabria Santander 715
9
Grande José Antonio Grande Cereijo
17/09/1947 Valencia Valencia 696
10
Diego Diego Rodríguez Fernández
20/04/1960 Santa Cruz de Tenerife La Orotava 630
11
Quique Ramos Enrique Ramos González
07/03/1956 Madrid Madrid 617
12
Asensi Juan Manuel Asensi Ripoll
23/09/1949 Alicante Alicante 602
13
Gerardo Gerardo Miranda Concepción
16/11/1956 Nouadhibou 586
14
Lobo Carrasco Francisco José Carrasco Hidalgo
06/03/1959 Alicante Alcoi 584
15
De Andrés Miguel de Andrés Barace
08/10/1957 Navarra Ochagavía 584
16
Aranzubia Daniel Aranzubia Aguado
18/09/1979 La Rioja Logroño 570
17
Amaya Iván Amaya Carazo
03/09/1978 Madrid Madrid 570
18
Xavi Xavier Hernández Creus
25/01/1980 Barcelona Terrassa 570
19
Albelda David Albelda Aliqués
01/09/1977 Valencia La Pobla Llarga 558
20
Ochoa Miguel Ángel Ochoa Vaca
29/09/1944 Badajoz Badajoz 540
21
Serna Ricardo Jesús Serna Orozco
21/01/1964 Sevilla Sevilla 540
22
Solozábal Roberto Solozábal Villanueva
15/09/1969 Madrid Madrid 540
23
Luis Enrique Luis Enrique Martínez García
08/05/1970 Asturias Gijón 540
24
Rincón Hipólito Rincón Povedano
28/04/1957 Madrid Madrid 540
25
Toni Antonio Jiménez Sistachs
12/10/1970 Barcelona La Garriga 540
26
Mora Pere Valentí Mora Mariné
18/12/1947 Tarragona Vilaplana 540
27
Espíldora Francisco Espíldora Muñoz
22/10/1948 Ceuta Ceuta 540
28
García Navajas Antonio García Navajas
08/03/1958 Córdoba Posadas 540
29
Berges Rafael Berges Martín
21/01/1971 Córdoba Córdoba 536
30
Benito Gregorio Benito Rubio
21/10/1946 Toledo Puente del Arzobispo 523
31
Kiko Francisco Miguel Narváez Machón
26/04/1972 Cádiz Jerez de la Frontera 518
32
Guardiola Josep Guardiola Sala
18/01/1971 Barcelona Santpedor 505
33
Lasa Mikel Lasa Goikoetxea
09/09/1971 Guipúzcoa Legorreta 502
34
Gajate Agustín Gajate Vidriales
23/03/1958 Guipúzcoa Donostia/San Sebastián 494
35
Lacruz Jesús María Lacruz Gómez
25/04/1978 Navarra Pamplona 480
36
Tamudo Raúl Tamudo Montero
19/10/1977 Barcelona Santa Coloma de Gramenet 477
37
Castro Jesús Antonio Castro González
23/01/1951 Asturias Oviedo 463
38
Idígoras Santiago Idígoras Bilbao
24/07/1953 Guipúzcoa Oñati 461
39
Ramón Ramón Vázquez García
14/02/1964 Sevilla Alcalá de Guadaíra 450
40
Biurrun José Vicente Fernández Biurrun
01/09/1959 São Paulo 450
41
Ferrer Albert Ferrer Llopis
06/06/1970 Barcelona Barcelona 450
42
Angulo Miguel Ángel Angulo Valderrey
23/06/1977 Asturias Oviedo 443
43
Marchena Carlos Marchena López
31/07/1979 Sevilla Las Cabezas de San Juan 436
44
Juan Juan Fernández Vilela
16/09/1948 A Coruña Ferrol 426
45
Urbano Urbano Ortega Cuadros
22/12/1961 Jaén Beas de Segura 420
46
Abelardo Abelardo Fernández Antuña
19/04/1970 Asturias Gijón 415
47
Jaén Rafael Jaén Rodríguez
03/01/1949 Córdoba Córdoba 409
48
José Mari José María Romero Poyón
10/12/1978 Sevilla Sevilla 408
49
Verdugo Juan Verdugo Pérez
25/05/1949 Córdoba Montilla 406
50
Santillana Carlos Alonso González
23/08/1952 Cantabria Santillana del Mar 406
51
José Manuel José Manuel Fernández García
14/09/1946 Asturias Gijón 404
52
Toni Velamazán Antonio Velamazán Tejedor
22/01/1977 Barcelona Barcelona 403
53
Alfonso Alfonso Pérez Muñoz
26/09/1972 Madrid Getafe 401
54
Puyol Carles Puyol Saforcada
13/04/1978 Lleida La Pobla de Segur 399
55
Portugal Miguel Ángel Portugal Vicario
28/11/1955 Burgos Quintanilla de las Viñas 399
56
Manolín Cuesta Manuel de la Cuesta Martínez
26/02/1950 Córdoba Córdoba 395
57
Sala Isidro Sala Puigdevall
29/09/1940 Girona Vilamalla 377
58
Zúñiga Manuel Zúñiga Fernández
29/06/1960 Ciudad Real Luciana 369
59
Torres Antonio Torres García
29/07/1943 Lleida Balaguer 360
60
Raúl Raúl González Blanco
27/06/1977 Madrid Madrid 360
61
Gordillo Rafael Gordillo Vázquez
24/02/1957 Badajoz Almendralejo 360
62
Canito José Cano López
22/04/1956 Lleida Llavorsí 360
63
Velázquez Manuel Velázquez Villaverde
24/01/1943 Madrid Madrid 360
64
Montesinos Ramón Montesinos Calaf
31/05/1943 Barcelona Barcelona 360
65
Grosso Ramón Moreno Grosso
08/12/1943 Madrid Madrid 360
66
Ortuño Fernando Ortuño Blasco
12/10/1945 Barcelona Granollers 360
67
Mora Juan Luis Mora Palacios
12/07/1973 Madrid Aranjuez 360
68
Echarri Rafael Echarri Gobantes
24/09/1942 Vizcaya Bilbao 360
69
Rodri Roberto Rodríguez Aguirre
14/11/1942 La Rioja Logroño 360
70
Luis García Luis García García
01/05/1964 Salamanca Peñaranda de Bracamonte 360
71
Gallego José Ramón Gallego Souto
07/08/1959 Vizcaya Durango 354
72
Gisasola Agustín Gisasola Zabala
22/07/1952 Guipúzcoa Eibar 345
73
Ortega Gerardo Ortega de Francisco
13/10/1947 Soria Morón de Almazán 333
74
José Ignacio José Ignacio Sáenz Marín
28/09/1973 La Rioja Logroño 330
75
Marina Roberto Simón Marina
28/08/1961 Badajoz Villanueva de la Serena 328
76
Patxi Salinas Francisco Salinas Fernández
17/11/1963 Vizcaya Bilbao 316
77
Lasa José María Lasa Ibarguren
03/03/1948 Guipúzcoa Andoain 316
78
Manolo Manuel Rodríguez Alfonso
22/12/1947 Pontevedra Cangas 316
79
Biosca Antonio Biosca Pérez
08/12/1948 Almería Almería 316
80
Aracil Miguel Aracil Arnau
18/02/1957 Alicante Alicante 314
81
Òscar Òscar García Junyent
26/04/1973 Barcelona Sabadell 299
82
Eusebio Eusebio Sacristán Mena
13/04/1964 Valladolid La Seca 296
83
Aranzábal Agustín Aranzábal Alkorta
15/03/1973 Guipúzcoa Donostia/San Sebastián 296
84
López Juan Manuel López Martínez
03/09/1969 Madrid Madrid 293
85
Karanka Aitor Karanka de la Hoz
18/09/1973 Álava Vitoria-Gasteiz 290
86
Gabri Gabriel Garcia de la Torre
10/02/1979 Barcelona Sallent 284
87
Paco Soler Francisco Manuel Soler Atencia
05/03/1970 Baleares Palma 279
88
Santi Denia Santiago Denia Sánchez
09/03/1974 Albacete Albacete 270
89
Chufi José García Corral
19/01/1944 Sevilla Sevilla 270
90
Meltzer Juan Ignacio Meltzer García
23/10/1941 Vizcaya Getxo 270
91
Paco Francisco Ruiz Brenes
02/03/1948 Cádiz San Fernando 270
92
Satrústegui Jesús María Satrústegui Azpiroz
12/01/1954 Navarra Pamplona 270
93
Jordi Alba Jordi Alba Ramos
21/03/1989 Barcelona L'Hospitalet de Llobregat 270
94
Dani Daniel García Lara
22/12/1974 Barcelona Cerdanyola del Vallès 270
95
Javi Navarro Francisco Javier Vicente Navarro
06/02/1974 Valencia Valencia 270
96
Chato González Eduardo González Ruiz
03/01/1944 Madrid Madrid 270
97
Esteban Vigo Esteban Vigo Benítez
17/01/1955 Málaga Vélez-Málaga 270
98
Jiménez Diego Jiménez Gómez
03/08/1941 Málaga Marbella 270
99
Uriarte Fidel Uriarte Macho
01/03/1945 Vizcaya Sestao 270
100
De Gea David de Gea Quintana
07/11/1990 Toledo Illescas 270
101
Andrinúa Genar Andrinúa Kortabarría
09/05/1964 Vizcaya Bilbao 270
102
Agustín Agustín Rodríguez Santiago
10/09/1959 Pontevedra Marín 270
103
Fabián Fabián Muñoz Fernández
27/01/1948 Ciudad Real Puertollano 270
104
Ramos José Antonio Ramos Huete
03/04/1951 Tetuán 270
105
Álvarez Antonio Álvarez Giráldez
04/04/1955 Sevilla Marchena 270
106
Mata Juan Manuel Mata García
28/04/1988 Burgos Burgos 270
107
Capdevila Joan Capdevila Méndez
03/02/1978 Lleida Tàrrega 261
108
Quique Enrique Sánchez Flores
02/02/1965 Madrid Madrid 261
109
Sarabia Manuel Sarabia López
09/01/1957 Vizcaya Gallarta 258
110
Llorente Francisco Llorente Gento
21/05/1965 Valladolid Valladolid 255
111
Martín Vázquez Rafael Martín Vázquez
25/09/1965 Madrid Madrid 249
112
Kortabarría Ignacio Kortabarría Abarrategi
31/07/1950 Guipúzcoa Arrasate 243
113
Adrián López Adrián López Álvarez
08/01/1988 Asturias Teverga 236
114
Korino Sergio Corino Ramón
10/10/1974 Vizcaya Barakaldo 236
115
Barrios José Antonio Barrios Olivero
21/03/1949 Santa Cruz de Tenerife Santa Cruz de Tenerife 235
116
Ángel González Ángel González Castaños
03/12/1958 Salamanca Ciudad Rodrigo 233
117
Garzón José Luis Garzón Fito
04/08/1946 Valencia Valencia 231
118
Bosmediano Antonio Rodríguez Bosmediano
20/10/1948 Las Palmas Las Palmas de Gran Canaria 224
119
Macías José Díaz Macías
20/11/1946 Madrid Madrid 224
120
Javi Martínez Javier Martínez Aginaga
02/09/1988 Navarra Aiegi 219
121
Lardín Jordi Lardín Cruz
04/06/1973 Barcelona Manresa 216
122
Ferrer José Fernando Ferrer Selma
28/10/1950 Castellón Castelló de la Plana 209
123
Orejuela Antonio José Orejuela Rivero
02/12/1960 Madrid Madrid 203
124
Camus Pedro Camus Pérez
13/07/1955 Cantabria Santander 202
125
Bakero José María Bakero Escudero
11/02/1963 Navarra Goizueta 201
126
Landaburu Jesús Landaburu Sagüillo
24/01/1955 Palencia Guardo 194
127
Crispi Rafael Alcaide Crespín
22/05/1948 Sevilla Sevilla 192
128
Isco Francisco Román Alarcón Suárez
21/04/1992 Málaga Arroyo de la Miel 184
129
Alabanda Sebastián Alabanda Fernández
31/10/1950 Córdoba Posadas 183
130
Lito Manuel Costas Bermúdez
13/09/1947 Pontevedra Moaña 180
131
Domínguez Álvaro Domínguez Soto
16/05/1989 Madrid Madrid 180
132
Cardeñosa Julio Cardeñosa Rodríguez
27/10/1949 Valladolid Valladolid 180
133
Alavedra Baldiri Alavedra Pla
21/02/1944 Barcelona Gavà 180
134
Soler Miquel Soler Sarasols
16/03/1965 Girona Hostalets d'en Bas 180
135
Sierra Juan Jesús González Sierra
02/01/1955 Badajoz Almendralejo 180
136
Piñel Ángel Luis Piñel Blanco
02/12/1948 Salamanca Fuente de Oñoro 180
137
Cortés Alfonso Cortés de Tena Dávila
13/04/1951 Ciudad Real Almadén 180
138
Saura Enrique Saura Gil
02/08/1954 Castellón Onda 180
139
Artola Pedro María Artola Urrutia
06/09/1948 Guipúzcoa Andoain 180
140
Del Bosque Vicente del Bosque González
23/12/1950 Salamanca Salamanca 180
141
Lumbreras José María Lumbreras Paños
06/01/1961 Navarra Tudela 180
142
Aranguren Jesús Aranguren Merino
26/12/1944 Vizcaya Portugalete 180
143
Varo Francisco Varo López
15/06/1951 Córdoba Córdoba 180
144
Olmo Antonio Olmo Ramírez
18/01/1954 Barcelona Sabadell 180
145
Larrañaga Jon Andoni Larrañaga Gurrutxaga
03/07/1958 Guipúzcoa Azpeitia 180
146
Sanchis Manuel Sanchis Hontiyuelo
23/05/1965 Madrid Madrid 180
147
Mendieta Andrés Mendieta Ocamica
12/02/1945 Vizcaya Lekeitio 180
148
Vidal I Luis María Vidal Planella
12/07/1943 Barcelona Barcelona 180
149
Planelles Juan Bautista Planelles Marco
26/01/1951 Castellón Burriana 180
150
Fuertes José Ramón Fuertes Roces
22/09/1943 Asturias Mieres 180
151
Luciano Murillo Luciano Murillo Vega
14/02/1951 Cáceres Torrecillas de la Tiesa 180
152
Juan José Juan José Jiménez Collar
29/07/1957 Cádiz Cádiz 180
153
Botía Alberto Tomás Botía Rabasco
27/01/1989 Murcia Alquerías 180
154
Manzanedo José Luis Fernández Manzanedo
10/02/1956 Burgos Burgos 180
155
Camacho José Antonio Camacho Alfaro
08/06/1955 Murcia Cieza 180
156
Sergio Morgado Sergio Elías Morgado Rodríguez
16/09/1963 Badajoz Badajoz 180
157
Montoya Martín Montoya Torralbo
14/04/1991 Barcelona Gavà 180
158
Arconada Luis Miguel Arconada Echarri
26/06/1954 Guipúzcoa Donostia/San Sebastián 180
159
Ablanedo II Juan Carlos Ablanedo Iglesias
02/09/1963 Asturias Mieres 180
160
Sabido Andrés Sabido Martín
13/11/1957 Madrid Madrid 180
161
Señor Juan Antonio Señor Gómez
26/08/1958 Madrid Madrid 180
162
Capón José Luis Capón González
06/02/1948 Madrid Madrid 180
163
Quini Enrique Castro González
23/09/1949 Asturias Oviedo 180
164
Felines Félix Bardera Sierra
06/10/1943 Ávila Pedro Bernardo 180
165
Betzuen José Ramón Betzuen Urkiza
11/11/1947 Vizcaya Lemona 180
166
Juanito Juan Gómez González
10/11/1954 Málaga Fuengirola 180
167
Escudero Cristóbal Escudero Cebriá
11/01/1940 Valencia Picassent 180
168
Migueli Miguel Bernardo Bianquetti
19/12/1951 Ceuta Ceuta 177
169
Montero Enrique Montero Rodríguez
28/12/1954 Cádiz El Puerto de Santa María 175
170
Esteban Esteban Gutiérrez Fernández
20/10/1960 Asturias Oviñana 174
171
Robi Valentín Jorge Sánchez
09/01/1951 Granada Granada 167
172
Joaquín José Joaquín Pichardo Fernández
12/08/1959 Huelva Rociana del Condado 165
173
Manolo Hierro Manuel Ruiz Hierro
08/02/1962 Málaga Vélez-Málaga 160
174
Cholo José Ángel Ruiz López
02/04/1962 Burgos Burgos 160
175
De la Peña Iván de la Peña López
06/05/1976 Cantabria Santander 160
176
San José Isidoro San José Pozo
27/10/1955 Madrid Madrid 160
177
Julio Alberto Julio Alberto Moreno Casas
07/10/1958 Asturias Candás 158
178
Muniain Iker Muniain Goñi
19/12/1992 Navarra Pamplona 155
179
Robert Roberto Fernández Bonillo
05/07/1962 Castellón Betxí 155
180
Manolo Manuel Sánchez Delgado
17/01/1965 Cáceres Cáceres 154
181
Koke Jorge Resurrección Merodio
08/01/1992 Madrid Madrid 152
182
Francisco Francisco Javier López Alfaro
01/11/1962 Sevilla Osuna 151
183
Roberto Roberto Luis Fresnedoso Prieto
15/01/1973 Toledo Toledo 149
184
Ferrón Jordi Ferrón Forné
15/08/1978 Barcelona Barcelona 145
185
Julián Rubio Julián Rubio Sánchez
28/01/1952 Albacete Montealegre del Castillo 142
186
Idiakez Iñigo Idiakez Barkaiztegi
08/11/1973 Guipúzcoa Donostia/San Sebastián 138
187
Unai Unai Vergara Díez-Caballero
21/01/1977 Vizcaya Portugalete 137
188
Vitoria Alberto Vitoria Soria
11/01/1956 Soria Soria 136
189
Quiles Salvador Escrihuela Quiles
28/02/1951 Valencia Tavernes de la Valldigna 136
190
Uría Francisco Javier Álvarez Uría
01/02/1950 Asturias Gijón 134
191
Santi Santiago Antonaya Quesada
12/10/1953 Jaén Vilches 134
192
Iñigo Martínez Iñigo Martínez Berridi
17/05/1991 Vizcaya Ondarroa 131
193
Morientes Fernando Morientes Sánchez
05/04/1976 Cáceres Cilleros 130
194
Amavisca José Emilio Amavisca Gárate
19/06/1971 Cantabria Laredo 128
195
Mendieta Gaizka Mendieta Zabala
27/03/1974 Vizcaya Lekeitio 122
196
Ander Herrera Ander Herrera Agüera
14/08/1989 Vizcaya Bilbao 122
197
Oyarzabal José Francisco Oyarzabal Erro
04/03/1951 Guipúzcoa Hernani 121
198
Macanás José Macanás Pérez
15/02/1953 Murcia Los Ramos 119
199
Miguel Miguel Hernández Sánchez
19/02/1970 Madrid Madrid 119
200
Romeu Oriol Romeu Vidal
24/09/1991 Tarragona Ulldecona 117
201
Rodrigo Rodrigo Moreno Machado
06/03/1991 Rio de Janeiro 114
202
Pardeza Miguel Pardeza Pichardo
08/02/1965 Huelva La Palma del Condado 112
203
Nimo José Ramón Nimo Maldonado
11/07/1959 Sevilla Sevilla 112
204
Juan Carlos Juan Carlos Álvarez Vega
12/05/1954 Asturias El Entrego 103
205
Churruca José Ignacio Churruca Sistiaga
28/01/1949 Guipúzcoa Zarautz 97
206
Loren Lorenzo Juarros García
07/10/1966 Burgos Mambrillas de Lara 96
207
Arias Ricardo Penella Arias
25/02/1957 Valencia Catarroja 95
208
Abad José Francisco Abad Sorribes
26/07/1956 Castellón La Vall d'Uixó 92
209
Igartua José María Igartua Mendizábal
06/03/1950 Vizcaya Elorrio 90
210
Álvarez José Álvarez Huerta
22/10/1946 Jaén Santisteban del Puerto 90
211
Alfonseda Ramón Alfonseda Pous
04/03/1948 Barcelona Granollers 90
212
García Castany José Pablo García Castany
30/08/1948 Girona Girona 90
213
Solana Jesús Ángel Solana Bermejo
25/12/1964 La Rioja Arnedo 90
214
Tejada Ramón Tejada Acuña
03/10/1943 Córdoba Córdoba 90
215
Juan Manuel Juan Manuel Fernández González
29/03/1940 Asturias Orillés 90
216
Valverde Ernesto Valverde Tejedor
09/02/1964 Cáceres Viandar de la Vera 90
217
Butragueño Emilio Butragueño Santos
22/07/1963 Madrid Madrid 90
218
Maxi Peláez Maximiliano Peláez Balsa
17/04/1945 Asturias Luarca 90
219
Azpilicueta César Azpilicueta Tanco
28/08/1989 Navarra Zizur Nagusia 90
220
Huerta Juan Huerta Fernández
20/01/1945 Valencia Valencia 90
221
Zubizarreta Andoni Zubizarreta Urreta
23/10/1961 Álava Vitoria-Gasteiz 90
222
Ciáurriz Javier Ciáurriz Ciáurriz
05/03/1946 Navarra Pamplona 90
223
Nando Luis Fernando Lana Lasuen
26/07/1946 Vizcaya Bilbao 90
224
Aparicio Luis Alberto Aparicio Hernández
18/01/1948 Madrid Madrid 90
225
Begiristain Aitor Begiristain Mújika
12/08/1964 Guipúzcoa Olaberria 90
226
Murciano Manuel Rodríguez Perellón
26/12/1949 Murcia Totana 90
227
Requejo Rufino Requejo Martín
13/03/1949 Palencia Herrera de Pisuerga 90
228
Arteche Juan Carlos Arteche Gómez
11/04/1957 Cantabria Maliaño 90
229
Mori Antonio Martínez Sánchez
15/12/1951 Cádiz Barbate 90
230
Fortes Francisco Fortes Calvo
04/01/1955 Barcelona Barcelona 90
231
García Cortés Rafael García Cortés
18/01/1958 Madrid Madrid 90
232
Carrete José Carrete de Julián
05/04/1951 Asturias Turón 90
233
Castellanos Ángel Castellanos Céspedes
15/11/1952 Ciudad Real Miguelturra 90
234
Leal Eugenio Leal Vargas
13/05/1954 Toledo Carriches 90
235
Blanco Vicente Blanco Brazales
25/04/1959 Ciudad Real Almagro 90
236
Jiménez Manuel Jiménez Jiménez
26/01/1964 Sevilla Arahal 90
237
Pulido José Mariano Pulido Solís
22/08/1956 Sevilla Marchena 90
238
López Rekarte Luis María López Rekarte
26/03/1962 Guipúzcoa Arrasate 90
239
Sanjosé Francisco Sanjosé García
12/11/1952 Sevilla Sevilla 90
240
Miguel Ángel Miguel Ángel González Suárez
24/12/1947 Ourense Ourense 90
241
Bermejo Francisco Javier Bermejo Caballero
09/03/1955 Badajoz Badajoz 90
242
Miguel Ángel Miguel Ángel García Domínguez
08/04/1962 Sevilla Lebrija 90
243
Sánchez Barrios José Luis Sánchez Barrios
28/04/1949 Madrid Madrid 90
244
Costas Enrique Álvarez Costas
16/01/1947 Pontevedra Vigo 90
245
Goikoetxea Andoni Goikoetxea Olaskoaga
23/08/1956 Vizcaya Alonsotegi 90
246
Míchel José Miguel González Martín del Campo
23/03/1963 Madrid Madrid 90
247
Geñupi Eugenio Rodrigo Rojo
02/01/1950 Valladolid Valladolid 90
248
Villar Ángel María Villar Llona
21/01/1950 Vizcaya Bilbao 90
249
De Felipe Pedro Eugenio de Felipe Cortés
18/07/1944 Madrid Madrid 90
250
Tente Sánchez José Vicente Sánchez Felip
08/10/1956 Barcelona Barcelona 88
251
Aspiazu Jon Iñaki Aspiazu San Emeterio
05/11/1962 Vizcaya Bilbao 80
252
García Remón Mariano García Remón
30/09/1950 Madrid Madrid 76
253
Aguilar Francisco Aguilar Fernández
10/05/1952 Córdoba Córdoba 74
254
Parra Antonio Joaquín Parra Fernández
17/06/1961 Sevilla Sevilla 68
255
Álvarez II Juan Francisco Álvarez Giráldez
25/02/1962 Sevilla Marchena 67
256
Sietes José Manuel Suárez Rivas
18/02/1974 Asturias Sietes 64
257
Cundi Secundino Suárez Vázquez
13/04/1955 Asturias Sotrondio 61
258
Chuso Jesús Rodríguez López
29/04/1949 Asturias Oviedo 61
259
Bengoetxea José María Bengoetxea Larrinaga
05/01/1956 Vizcaya Ondarroa 58
260
Fernández Amado Manuel Fernández Amado
14/05/1950 A Coruña Ferrol 55
261
Tello Cristian Tello Herrera
11/08/1991 Barcelona Barcelona 51
262
Manolo José Manuel Martínez Toral
29/10/1960 Murcia Caravaca de la Cruz 46
263
Valdés Crisanto García Valdés
15/03/1947 Asturias Mieres 46
264
Mir Miquel Mir Genes
24/03/1956 Barcelona Sant Adrià de Besòs 44
265
Luque Albert Luque Martos
11/03/1978 Barcelona Terrassa 37
266
Billabona David Billabona Etxaleku
05/12/1969 Guipúzcoa Irun 32
267
Pinilla Antonio Pinilla Miranda
25/02/1971 Barcelona Badalona 32
268
Juani Juan Castillo Barreto
03/10/1955 Las Palmas Las Palmas de Gran Canaria 29
269
Güerri Francisco Güerri Ballarín
13/04/1959 Huesca Benasque 29
270
Gabino Gabino Rodríguez Rodríguez
18/06/1964 Sevilla Sevilla 28
271
Juanito Juan Antonio Felipe Gallego
24/08/1961 Madrid Madrid 28
272
Subirats Javier Subirats Hernández
02/10/1957 Valencia Paterna 27
273
Blanco Pablo José Blanco Blanco
15/12/1951 Sevilla Sevilla 27
274
Pineda Michel Pineda Ozaeta
09/06/1964 Gien 26
275
García Pitarch Jesús Vicente García-Pitarch Marco
14/11/1963 Valencia La Pobla de Vallbona 23
276
Goikoetxea Jon Andoni Goikoetxea Lasa
21/10/1965 Navarra Pamplona 22
277
Megido Alfredo Megido Sánchez
02/10/1952 Sevilla Peñaflor 20
278
De la Fuente Luis de la Fuente Castillo
21/06/1961 La Rioja Haro 20
279
Peña Manuel Peña Escontrela
18/12/1965 Lugo Lugo 20
280
Albaladejo José Joaquín Albaladejo Gisbert
26/06/1955 Alicante Alicante 16
281
Dani Daniel Ruiz-Bazán Justa
28/06/1951 Vizcaya Sopuerta 15
282
Ismael Ismael Ruiz Salmón
07/07/1977 Cantabria Santander 13
283
Orejuela Diego Orejuela Rodríguez
20/01/1962 Sevilla La Luisiana 10
284
Vidal Gabriel Vidal Nova
05/10/1969 Baleares Palma 8
285
Araquistain José María Araquistain Oñaederra
17/08/1948 Guipúzcoa Elgoibar 5
286
Argote Estanislao Argote Salaberría
21/10/1956 Guipúzcoa Zarautz 3
287
Julio Suárez Julio Suárez Cabrera
20/07/1960 Las Palmas Las Palmas de Gran Canaria 2
En actiu la temporada 2019-20
// roll up